W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NEOS. Mateusz Jarosiewicz   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3570
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 13 Kwi '20   Temat postu: NEOS. Mateusz Jarosiewicz Odpowiedz z cytatem

witam,

Jakie macie zdanie, opinie nt. tresci umieszczanych przez Mateusza Jarosiewicz?

natknalem sie na ten film....
https://www.youtube.com/watch?v=Pv9zRPhG-xw&t=2515s
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 13 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka jego nagrań widziałem i jak dla mnie to kolejny opowiadacz jakich w ostatnim czasie jest istny wysyp na YT.
Poddaj analizie intencje tych wszstkich zatroskanych, spójrz jak oni sprawnie chcą się nami zaopiekować - jest ich wielu żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i poczuć się lepiej.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 13 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@wkurwiony

Dokładnie. Widzę że na tym całym P2 to może kilku ogarniętych jest, a reszta to jak stado baranków czy innych jeleni, znajdą sobie jakiegoś guru albo jakąś świętą książeczkę i lezą przed siebie na skraj przepaści, a w tle słychać tylko "Beeeee! Beeeee! Beeeee!".

Na całym you tubie takich guru i mistrzów duchowych jest pełno, jak to mówią "dla każdego coś dobrego" Wink

Jesteś ultrakatolem? Znajdzie się dla ciebie odpowiedni guru. Jesteś protestantem? Też się ktoś znajdzie. Jesteś "nowo narodzonym/niezależnym chrześcijaninem"? Już kilku mistrzów czeka w szeregu by cie nauczać. Lubisz wahadełka i bajki o reptilach? I dla ciebie się ktoś znajdzie Laughing

I to jest kwintesencja strony P2, niby to forum ma skupiać ludzi "samodzielnie myślących" i "poszukujących", a w przypadku 80% użytkowników to takie samo jak nie gorsze stado baranów niż normiki z mainstreamu Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1051
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 13 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Jesteś ultrakatolem? Jesteś protestantem? Jesteś "nowo narodzonym/niezależnym chrześcijaninem"? Lubisz wahadełka i bajki o reptilach?
Zapomniałeś o lewicowych ekstremistach Smile Surprised



Co zaś się tyczy tego neos'a? ....hmmmm.. interesująca idea, adresowana do ludzi odważnych oraz operatywnych... świadomych... a przede wszystkim ceniących sobie niezależność i gotowych na samodzielność; myślę że warto obserwować —i nie skreślać z góry dla samej zasady skreślania, zgodnie z pierwszym przykazaniem samouczka szydercy Rolling Eyes Idea Mateusz Jarosiewicz z pewnością ma głowę na karku, niejeden genitaliusz stąd, intelektualny ambicjoner, albo inny pseudointeligent wypełzający ze swoimi komentarzami jak pluskwa spod kamienia mógłby mu sznurowadła wiązać.
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 30 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalezione w sieci:

Cytat:
Ja to się dziwię jak łatwo ludzie dają się nabierać,pokazali parę namiotów i starych trumien z topielcami i ludziska się zesrały.Pustki w czerepach,głupi motłoch.


Cytat:
Ludzie po prostu przestali myśleć...mają mózgi ale nie używają .....dlatego to co się dzieje jest możliwe, w innym przypadku ta farsa nie mogłaby zaistnieć. Pytanie brzmi jak to zmienić, otworzyć tym ludziom głowy


Cytat:
Ludzie na ogół pracowali od rana do wieczora nie mieli czasu nawet dla dzieci a co dopiero na to żeby interesować się polityka to nie wiedzieli co jest prawda a co klamstwem to dlatego przestraszli sie.



W erze bioterroryzmu fundowanego nam przez wewnętrznych okupantów, zjednoczonych w sieci globalnej agendy (zaiste -okultystycznej), takie projekty jak neos nabierają szczególnego znaczenia, to struktura kompletnie alternatywna wobec demokratury żydobolszewizmu.

Nosić czy nie nosić maseczki? STOP5G Antysystemowy vlog


DYKTATURA KORPORACJI przez nierządy i terror medyczny JEST ALTERNATYWA

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
royo




Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 30 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Are you a robot? Fun quiz.

Q4: How do you make your decisions?

a/ Investigate the situation in detail.
Generate good alternatives.
Explore your options.
Select the best solution.
Evaluate your plan.
Communicate your decision, and take action.

b/ Follow orders

Śledzę te wiadomości o chińskim wirusie od kilku tygodni i ten Neos to jest tak naprawdę jedyna rzecz, która mówi o tym, co dalej. Nie będę kłamał, że ja do końca rozumiem, jak on to chce zrobić. Wydaje mi się to mało realne. Byłem na jego stronie i nie wyglądała jakoś zabójczo profesjonalnie. Jeżeli jednak ten gość chce zrobić to, o czym mówi, to kibicuję mu z całego serca.

Cała reszta tych internetowych mądrych głów z jutjuba pierdoli w kółko to samo (tak samo my zresztą wałkujemy temat chińskiego wirusa) i niewiele z tego wynika. Wszystkie te mądre głowy można wyjebać do śmietnika z prostego powodu. Opowiadają i opowiadają i wielkie nic z tego wynika. A rzeczywiście sporo ciekawych psychicznie chorych ludzi tam jest. Można powiedzieć plejada cała detektywów, anonimusów, jasnowidzów, czanelingu z kosmosem, przekazy od Boga, od Q, a Morawiecki wie, że w Polskę jebnie meteoryt.

Ja osobiście jestem załamany społeczeństwem. Byłem nim zniesmaczony już wcześniej, ale po dzisiejszym spacerze po mieście jestem załamany tą bandą zastraszonych baranów.

Mogę jedno zrobić. Jeden gość na mój widok zdjął maskę i schował do kieszeni. Takiego wirusa możemy roznieść. Trochę buntu. I to wszystko.

I w całym tym gównie ten Mateusz jest krok do przodu. Ale, jak mówiłem, ja nie do końca wiem, jak on chce to zrobić.

I dlatego myślę, że ten temat na forum jest warty pociągnięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur Bylina




Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 14

PostWysłany: 01:23, 02 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zebranie, straszenie, szukanie pana, budownie kolejnej waluty bez pokrycia, zastraszanie jednego i cały system leży. aha jeszcze chodzenie do okupanta sądów i pozywanie psów w ich systemie. Co jeszcze? Kim jest jego żona? Kim jest jego rodzina? Ktoś coś wie? Dalej idac. Dlaczego nie mówi o bojkocie wyborów i zadaniu jawnych ? Namawiał ludzi do wieszania plakatów gówno wartych o 5G. Jebany dezinformator. Na moje pytanie o bojkot wyborów otrzymałem odeń odpowiedź żeby zacząć tworzyć projekt w jego społeczności. Ale zalety jakie są? Otóż takie że można oderwać myślących odeń.

U was niestety nie da się wrzucać plików przeto musiałem stworzyć temat u siebie Razz http://forum.fyn.hekko24.pl/viewtopic.php?f=6&t=71&p=114#p114
_________________
Radio Świadomość http://www.Consciousness.ct8.pl/
Świadomość https://discord.gg/A5FSjbw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 02 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Bylina napisał:
Dlaczego nie mówi o bojkocie wyborów i zadaniu jawnych ?
"Zadaniu" CZEGO?? Jakich jawnych?? a na cholerę jawne - w judeobolszewickim systemie demokratury okupanta.. W co ty wierzysz... człowieku... Nawet jak będą jawne i uczciwe, to i tak ten jakobiński system jest ułomny ze swej wrodzonej natury, i poprzez swoją ułomność gwarantuje tobie bagno po każdych wyborach.. Powiedz mi w jaki sposób 460 ludzi może w sejmie dojść do jakiegokolwiek konsensusu.. a do tego masz rząd, resorty, senat... gdzie każdy ciągnie w swoją stronę .. Długo by opowiadać.. Jest oczywiste, że Mateusz nie musi głośno z tym się obnosić że On bojkotuje wybory, czy to jawne czy tajne.. To się rozumie samo przez się! Mateusz tworzy alternatywny system wobec tych tzw. "wyborów" (choćby i nawet jawnych -chyba ty tu czegoś jednak nie rozumiesz).
Cytat:
Namawiał ludzi do wieszania plakatów gówno wartych o 5G
To były bardzo dobre plakaty.
Cytat:
Na moje pytanie o bojkot wyborów otrzymałem odeń odpowiedź żeby zacząć tworzyć projekt w jego społeczności.
I BARDZO DOBRZE CI ODPOWIEDZIAŁ.. Jeżeli chcesz do czegoś przekonać kogokolwiek w systemie neos musisz założyć swój projekt. O ile ludzie uznają, że jest on coś wart -sami się do niego przyłączą.. Jednak wiesz co? Wydaje mi się że większość obecnych w neosie już i tak nie uczestniczy w bolszewickich wyborach, i to bez żadnych specjalnych nawoływań z niczyjej strony. W końcu neos to struktura organizacyjna istot jakby trochę bardziej świadomych od przeciętnego, pielgrzymującego do urn, poliniaka, co nie.. Rolling Eyes
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur Bylina




Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 14

PostWysłany: 04:39, 02 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek zacznij myśleć. Obejrzyj sobie kilka filmów na kanale Zawodowy Polak. Nie chce mi się tłumaczyć.
_________________
Radio Świadomość http://www.Consciousness.ct8.pl/
Świadomość https://discord.gg/A5FSjbw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:23, 02 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty obejrzyj sobie kilka filmów na kanale W Królestwie TV (albo jeszcze lepiej — postudiuj sobie temat Królestwo Spokoju - podróż do domu...) Nie chce mi się tłumaczyć tongue
Nawet neos wysiada -gdyż albowiem jest ostatecznie tylko protezą, przydatną, lecz koniec końców etapem przejściowym w drodze do Królestwa. sunny king



A ten .. zawodowy polak .. to co tam ... ??
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 02 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Artur Bylina, mówiłeś gdzieś o „nie szukaniu sobie Pana” i akurat z tym się w pełni zgadzam. Ale widzisz, niejaki @chemicoo znany pod takimi multikontami jak @Aniolek, @J A S N Y, @Goniec Szura, z którym wdałeś się wyżej w dyskusje, to właśnie taki człek szukający sobie Pana/Króla, monarchista i ex-stalinista, ot taka służalczą pro-autorytarna mentalność, więc nim się nie przejmuj.

Do reszty twoich postów odniosę się jak będę miał trochę więcej czasu, bo może i jesteś naiwny, ale przynajmniej coś rokujesz w przeciwieństwie do omawianego wyżej pacjenta Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 02 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech.. chAzaryn zawsze gotowy upuścić sobie trochę jadu, ilekroć tylko słyszy o Królestwie Polskim i miłościwym Królu Wojciechu Edwardzie...

uświadomiony element społeczeństwa otwartego napisał:
@Artur Bylina, mówiłeś gdzieś o „nie szukaniu sobie Pana” i akurat z tym się w pełni zgadzam.
Teoretycznie się zgadzasz, a w praktyce pięknie wypełniasz polecenia swojego władcy popierdalając w maseczce na ryjku Laughing


Artur napisał:
Prawo naturalne czyli to co sam myślisz logicznie.
Myślę logicznie że królestwo należy do konstytuanty odwiecznego porządku. Nie żadne "systemy rozproszone", żadna samoorganizacja nie istnieje, ewolucjonistyczny mit, nie żadna demokracja pozbawiona "głowy", ale właśnie Królestwo.. (PROSTE: jak w niebie tak i na ziemi).
Cytat:
Prawo naturalne czyli myśl logicznie jak należy postąpić.
Myślę że trzeba poddać się temu porządkowi, tej wyższej Woli, nie próbować rządzić, kontrolować, ale poznać swoje rzeczywiste miejsce; i nie ma to nic wspólnego z folgowaniem sobie, z fantazjami n.t własnej wartości. Nie uskuteczniać dyrdymałów wymyślając jakieś sprzeczności. Tylko Królestwo!
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1762
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 02 Maj '20   Temat postu: Re: NEOS. Mateusz Jarosiewicz Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
witam,

Jakie macie zdanie, opinie nt. tresci umieszczanych przez Mateusza Jarosiewicz?

natknalem sie na ten film....
https://www.youtube.com/watch?v=Pv9zRPhG-xw&t=2515s


chce się spotkać na blockchainie, tam, gdzie bankierzy planują to samo. Jakoś go omija wszelka napastliwość waaadzy. Mianuje się liderem i określa wizjonerem. Dotąd brak szczegółów jego przedsięwzięcia .
Gdyby przypiąć mu pejsy i nakryć kapeluszem, to kto wie, jak bardzo byłoby mu do twarzy. No i te falujące w rytm mówienia brewki... Słowianie też tak mają? Nazwisko kończące się na icz' też jakieś takie paradne, a imię od hebrajskiego Matan.
I to, że szczególnie skupia się na pieniądzach.
No i jak? ...Po czynach poznacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 02 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jakoś go omija wszelka napastliwość waaadzy.
a kogo nie omija.. Rolling Eyes
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1051
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 22 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



STRACILIŚMY POCZUCIE HUMORU? NWO DOPIĘŁO SWEGO



Mapa neosów Smile
https://neos.com.pl

znalezione w sieci:
Cytat:
Mateusz , czytasz moje myśli , nigdy o Was nie myślałam źle , zawsze Was promuje , ale nie jest to takie proste , bo większość ludzi jest złych , ja przez takie postępowanie straciłam dużo przyjaciół , ale wcale się tym nie przejmuję , bo wiem , że spotkam nowych lepszych . Zgadzam się w zupełności z tym co wy mówicie
Cytat:
Oliwia - super wyglądasz w tym makijażu i stylu. Brawo za elegancję w świecie podartych jeansów i plastikowych nike'ów. : )

Cytat:
Mateusza od początku odbieram świetliście, człowiek z misją ewidentnie, Oliwia klasa dziewczyna, serce rośnie, że tacy młodzi ludzie żyją w tym kraju, jest nadzieja...

Cytat:
Mateusz wiadomo - gość. Oliwia też elegancka dziewczyna, a nie jak te zdziry wytatuowane, wykolczykowane, w skąpych obszarpanych łachach, z obłędem w oczach! Taka młoda, a dojrzała. "Dobry materiał" na człowieka

Cytat:
Jestem...za


sunny thumleft queen Angel king thumright sunny
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 22 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę @chemicloo że znalazłeś sobie nowego guru? No cóż, ludzie twojego sortu najwidoczniej lubią zawsze za kimś podążać Confused

puker king queen pukel
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 22 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ciebie Azorku w dalszym ciągu przepełnia osobista pycha i kieruje twoim myśleniem harda zarozumiałość ....że tylko sam i zawsze sam, jesteś w sobie ze wszystkim poradzić, i nikt ci nie jest do niczego potrzebny, bez niczyjej asysty ni wsparcia wyjdziesz z każdej opresji, tyś sobie kapitanem sterem i okrętem.. No fajnie, AMBITNIE, czymam kciuki za powodzenie twych a s p i r a c j i thumright Tylko co ty jeszcze robisz w jakiejkolwiek społeczności ludzkiej .. z takim nastawieniem to na pustelnię i prywatno-własne a osobiste na wyłączność poletko uprawiać. Chyba rozminąłeś się z powołaniem eremity. Surprised Smile Przy okazji odpadnie ci obowiązek poszczekiwania na każdą pożyteczną inicjatywę i szydzenia z każdej iskry metamorfozy i transformacji status quo. Cool
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 14 Sie '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy Państwo , prawdziwy rarytas (społecznościowy), dzisiaj, gościnnie u Mateusza ....Magdaleenaa Zięteeek-Wieeeeeelomskaaaaaaaaaaaaaa !!! (raptem 7 lat w związku z panem Adamem - czyżby wcześniej żyli na kocią łapę? Rolling Eyes)



_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karawan




Dołączył: 06 Sie 2021
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 14 Sie '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bądźmy szczerzy każdy ruch który mówi prawdę i nie ma przebojowego ekstrawertycznego lidera jest skazany na niepowodzenie i prędzej czy później upadnie. A ten typ zamula jeszcze bardziej niż ja nawet. Przewiduje rozwiązanie całego ruchu za rok, dwa. Schemat taki sam coś się tworzy kloaka cała podekscytowana ruch upada a kloaka sobie znajduje nowego lidera i tak w kółko. Ile ludzi interesuje się tym całym neos może 0,1% populacji słyszało o tym ? Zabraknie im w końcu funduszy a typ sie weźmie za normalną robotę. Takie są fakty zresztą zobaczysz. Ile już było stron wolnościowych które w końcu przestały istnieć a ruchy upadają jeszcze szybciej. Jak sobie wyobrażasz takiego typa dogadującego się z rekinami biznesu by zdobyć fundusze na dalszy rozwój koleś nie ma szans w tym świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:47, 16 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karawaniara napisała:
Cytat:
Jak sobie wyobrażasz takiego typa dogadującego się z rekinami biznesu by zdobyć fundusze na dalszy rozwój
Ty sobie fajfusko wyobrażasz że On musi się .."dogadywać" ... -z rekynami byznesu.... aby się rozwijać ............................. Shocked
................. Brick wall



**********************************************************************************
Cytat:
FACT-CHECK

NEOS - jako jedna z grup antysystemowych w Polsce została zaatakowana przez dezinformatorów z Demagoga.

1. Fact-checkerzy i platforma Facebook ściśle współpracują ze sobą. Zadania tzw. "niezależnych weryfikatorów informacji" i bliżej nieokreślonych "niezależnych ekspertów" (niepodpisanych imieniem i nazwiskiem ekspertów od wszystkiego i niczego), oficjalnie, sprowadzać się mają do sprawdzania wiarygodności publikowanych informacji.
2. Mimo to, w czasach galopującego totalitaryzmu i segregacji obywateli na lepsze i gorsze sorty, fact-checkerzy zamiast zająć się tym, co im powierzono i prawidłowo weryfikować informacje podawane np. przez niekompetentnych członków rządu, zajmują się cenzurowaniem niewygodnych opinii politycznych, oczernianiem przeciwnych sobie stron konfliktu i sugerowaniem dezinformacji —niewłaściwej stronie konfliktu.


W prezencie od NEOS jeszcze jeden filmik instruktażowy, voila:

(na zdj. ser @czekans de sebulack, marzec 2021, w domku letniskowym na bagnach zachodniej Prypeci)
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:59, 16 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
rozwój , rozwijać
Ta kretynka nie wie nawet co to znaczy Rolling Eyes
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 20:50, 29 Wrz '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry program.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 08:58, 02 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=_OE58BMG.....%85i%CC%85

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1762
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 02 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert napisał:


No ale co? Lansujesz go, czy przed nim strzegasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 02 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rozum? Czy należysz do posłusznych niewolników i zdemoralizowanych służących i potrzebujesz Pana nad sobą , który ma Tobie wskazywać co ?jest dobre a co złe -sam indywidualnie nie radzisz sobie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NEOS. Mateusz Jarosiewicz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile