W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Koncepcja Religijna NWO i brak logiki  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 6690
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak będę utrzymywał, że rozwój moralności przebiegał ewolucyjnie, choć były to nagłe skoki. Postaram się to udowodnić.

Ogólnie w danej epoce przeważa zapewne pewien stopień świadomości (choć był zróżnicowany w każdym człowieku), który posiada najliczniejsza grupa ludzi. Są też osoby znacznie przewyższające ten poziom ogólny(kapłani, mędrcy, szamani,wtajemniczeni, święci, okultyści, prorocy, oświeceni itp.) i są tez osoby poniżej tego poziomu, lecz są one mało liczne.

Dany stopień moralności jest przyporządkowany do stopnia rozwoju świadomości.
Tak więc moralność plemienna odpowiada najmniej wykształconej świadomości, gdzie instynkty zwierzęce odgrywają jeszcze znaczącą role. (dochodzi np do składania ofiar z ludzi, aby przebłagać bóstwa itp)
Moralność żydowska związana jest z okiełznaniem coraz większym własnej natury popędowej i rozwojem inteligencji i samoświadomości. Na tych stopniach rozwoju Bóg jawi się jako straszny sędzia, wręcz tyran. Lecz myślę, że nie przeczy to jego naturze pełnej miłości, która objawia się dopiero na trzecim etapie moralności. Bóg jest podobny do ludzkiego kochającego ojca, który widząc rozbrykane, niesforne, nieposłuszne własne dziecko czasami musi je ukarać i nakazać jak ma się zachować i co robić oraz mówi, czego robić nie powinno, aby mogło wyrosnąć na porządnego człowieka. Dziecko mądrość ojca jest w stanie zrozumieć i docenić dopiero wtedy, gdy będzie dostatecznie dojrzałe do tego. I wtedy dopiera zaczyna się moralność Chrześcijańska, w której osobisty kontakt ze światem duchowym wyznacza decyzje moralne, podejmowane przez w pełni świadomego człowieka. To jest zapewne największa różnicą pomiędzy Starym Testamentem, a Nowym Testamentem.
Może to jest krzywdząca opinia, ale wydaje mi się, że w Polsce (w KK) ogólnie panuje jeszcze moralność żydowska. (lecz sytuacja w Polsce i na całym świecie bardzo szybko się obecnie przekształca w trzecie stadium moralności chrześcijańskiej,ogarnia coraz większą liczbę osób). Od przyjścia Chrystusa każdy człowiek może osiągnąć trzeci stopień.

Baccalus napisał:
Nie wierzę w "urzędowego" pośrednika między ludźmi a Bogiem.

Ja też nie wierze w urząd ziemski pośredniczący między Bogiem, a ludźmi.
Jednak w duchowej hierarchii uważam, ze jest nim Chrystus.
Ktoś musiał mędrcom i wszystkim ludziom przekazać ze świata duchowego jak można osiągnąć ponowny kontakt z Bogiem, samo to świadczy już o istnieniu pośredników.
Uważasz się za dostatecznie czystego i silnego, żeby obcować z Bogiem i poznać wszystkie tajemnice? Smile
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 08 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja też nie wierze w urząd ziemski pośredniczący między Bogiem, a ludźmi.
Jednak w duchowej hierarchii uważam, ze jest nim Chrystus.

Moim zdaniem Jezus był tym, który był bliżej Boga, niż większość. Jego działanie nazwać można by było przewodnictwem, ale nie pośrednictwem. On chciał, żebyśmy wszyscy byli tak Boga blisko, jak on. Nie, żebyśmy tkwili w jego pośrednictwie.
To tak, jak mistrz, który robi wszystko by przestać być mistrzem. Takie jest zadanie prawdziwego mistrza, nauczyciela, przewodnika. Każdy inny, zamierzający stale utrzymywać swoją pozycję, to Kapłan. Przynajmniej ja to tak nazywam.
Cytat:
Uważasz się za dostatecznie czystego i silnego, żeby obcować z Bogiem i poznać wszystkie tajemnice?

By obcować, robię wszystko. A co do tajemnic. Nie ważne, co bym nie robił. Jeśli zechce, powierzy je. Nie mam ku temu intencji.

@wysłannik
A Ty?

Cytat:
Tak więc moralność plemienna odpowiada najmniej wykształconej świadomości, gdzie instynkty zwierzęce odgrywają jeszcze znaczącą role. (dochodzi np do składania ofiar z ludzi, aby przebłagać bóstwa itp)
Moralność żydowska związana jest z okiełznaniem coraz większym własnej natury popędowej i rozwojem inteligencji i samoświadomości.

Odbieram Twoją "moralność plemienną" i "żydowską", jako dwie identycznie działające mechanizmy, tylko o różnej wielkości.
Przecież żydzi też składali i najprawdopodobniej robią to nadal, swemu bogu.
Z tego wynika, że są moralności wynikające z nakazu i z chęci. Moralności oparte o prawo uwzględniające kary, sposoby odkupienia win i tym podobne to "plemienne", zwierzęce. Natomiast moralności oparte na miłosierdziu, wybaczeniu, miłości, to nazywane przez Ciebie "chrześcijańskimi", przeze mnie po prostu "moralnością".
Oczywiście staram się i wam polecam, jeśli jeszcze tego nie robicie, kierować się "moralnością", nie "prawem".

Co o tym sądzicie?
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba Twoja koncepcja:)

Tylko pośrednik jest dla mnie też przewodnikiem( jako tez kto pochodzi od Boga)
Myślę tak sobie, że gdy miałbym obcować z Bogiem bezpośrednio "twarzą w twarz", gdyby do tego doszło na obecnym moim stopniu rozwoju, to jego blask oślepiłby mnie, prawdopodobnie z moją świadomością stało by się to, co z kostką lodu wrzuconą do lodu, albo co z ciałem człowieka przeniesinego nagle na powierzchnie Słońca.
Jeszcze nie czuję sie wystarczająco godny, choć staram się robić wszystko by mieć jak najbliższy kontakt z Bogiem. Nawet Jan w swoim objawieniu przestraszył się początkowo Chrystusa, który przyszedł do niego.

A co do różnicy pomiędzy moralnością żydowską i plemienną w moim przekonaniu, to jest nią stopień rozwoju ludzkości. Moralność plemienne jest moralnością gdy np. morderstwo człowieka, nie jest jeszcze niczym niezwykłym, wielce złym. Jest to bardzo zwierzęca, ogólnie nieświadoma jeszcze ludzkość jakby pogrążona w śnie na jawie, którego nie kontroluje. Jest jakby popychana z zewnątrz przez żądze i instynkty, które mają wielką silę, którą najskuteczniej strach pokonuje. W moralności żydowskiej natura popędowa została już znacząca okiełzana przez intelekt i świadomość jest znacznie bardziej wyraźna i precyzyjna. (np. ofiary składane są już tylko ze zwierząt) Dlatego między innymi judaizm zabraniał, cofać się w rozwoju swym wybrańcom i pogrążać się w kultach babilońskich i innych pogańskich orgiach.
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wysłannik napisał:
...Myślę tak sobie, że gdy miałbym obcować z Bogiem bezpośrednio "twarzą w twarz", gdyby do tego doszło na obecnym moim stopniu rozwoju, to jego blask oślepiłby mnie, prawdopodobnie z moją świadomością stało by się to, co z kostką lodu wrzuconą do lodu, albo co z ciałem człowieka przeniesinego nagle na powierzchnie Słońca.
Jeszcze nie czuję sie wystarczająco godny, choć staram się robić wszystko by mieć jak najbliższy kontakt z Bogiem. Nawet Jan w swoim objawieniu przestraszył się początkowo Chrystusa, który przyszedł do niego...

Przesłanie tego tekstu kojarzy mi się z czymś takim, jak nagłe wejście w posiadanie jakiejś wiedzy, która zburzy ci cały dotychczasowy dorobek własny i twoja własna osobowość z zasobem wiedzy, idzie jakby na straty. Wszystko było nic niewartymi śmieciami i trzeba być teraz kimś innym. To tak jak teroryzm psychiczny. Zniewolenie i przeistoczenie. Jeśli na lepsze to czemu nie, ale po co drastyczność przejścia? Czyżby wytwarzanie świadomości o dużej wiedzy nie miało innych możliwości generacji, aby potem stawiać "twarzą w twarz"? Ci wybrani 144 tyś będą mieli niezłą przeprawę z aklimatyzacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:39, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:
...Wydaje mi się, że Chrześcijanie, nazwani przez wysłannika świadomi są, że śmierć ciała, to śmierć ciała, którego misja dobiegła końca, jak zużytego buta. To tylko ciało. Ale oczywiście dbamy o to ciało, bo kto mądry dziurawi podeszwy gumowców? Przecież one mają być szczelne. Ale każdy gumowiec się popsuje jakoś, mimo wielkich starań o jego zachowanie i nie ma nad czym lać łez.
Uważam, że życie, czyli powstanie danego egzemplarza ciała Człowieka ma określony cel. Jednak cel gumowca nie jest "w" gumowcu. Cel wykorzystania gumowca jest "w" jego użytkowniku. Wydaje mi się, że Kapłani, czyli kierowani przez jakąś siłę, tendencję ludzie, chcą odebrać innej, lub innym siłom "ich" ludzi. To nie kapłani są podmiotem. Oni są narzędziem. To działa jakaś "siła", "tendencja", lepszych słów nie znajduję...
Mam rację?

Owszem. Zbiega się to z określeniem w Łk 17:33 o ważności przyszłego życia i jego wyższości w odniesieniu do obecnego w tym systemie światowym.
Na tym przykładzie został uchwycony sens generowania istoty ludzkiej. Właściwie chodzi tu o wytworzenie pliku informatycznego pod postacią zgromadzonego zasobu informacji zalegającej pamięć osobistą człowieka. Zaś ciało ludzkie to tylko narzędzie do tego. Coś jak gumiak, który spełnia tylko rolę pomocnego przedmiotu do osiągniecia celu. Życie wieczne zaś byłoby procesem ciągłym i długim mającym za zadanie nieustanny rozwój zasobów osobistej historii trwania i rozwoju intelektualnego. Liczy sie głównie gwarancja wiecznego trwania, a powłoki cieliste, to rzeczy do odzyskania. Nawet wielokrotnego. Byleby zawsze pamietać wszystko o sobie od zarania własnego istnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 20 Lip '08   Temat postu: Re: Koncepcja Religijna NWO i brak logiki Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Na tym forum ciągle powraca sprawa Iluminatów i tego że kościół jest ich narzędziem i że dla nich wytłukł kulty pogańskie.

Jednocześnie sami Iluminaci oskarżani są o pogaństwo i niszczenie kościoła.
Takie sformułowania często pojawiają się u niektórych ludzi tutaj, mimo że wzajemnie sobie zaprzeczają.

Skoro kościół ma być narzędziem kontroli NWO i świetnie działa przez 2000 lat, to po cholerę rozwalać machinę która dobrze działa ? To nielogiczne.
Niby po co sekcie takiej jak Iluminati kościół, skoro głosi on poglądy jego ideom wrogie ?

To się nie trzyma kupy.

Jednocześnie mówi się że jest to organizacja pogańska, satanistyczna, a z drugiej że to oni stoją za kościołem.
Przecież to nie ma sensu.
Ktoś mi to wytłumaczy ?


Na samym poczatku dokonales zlego zalozenia, ze Kosciol(zapewne w domysle katolicki) jest narzedziem Illuministow. Moim zdaniem jest zupelnie na odwrot.

Cytat:
Jednocześnie sami Iluminaci oskarżani są o pogaństwo i niszczenie kościoła


Historia doskonale wskazuje ze Illuminaci sprzyjali Watykanowi.

To jest tak, ze otwarte stanowisko Watykanu w sprawie wolnomulartstwa jest jednoznaczne - wolnomulartwo jest niezgodne z nauka Kosciola itd. Tymczasem najwyzsza hierarchia koscielna (creme de la creme moznaby powiedziec) de facto sklada sie z lucyferian. W szkockiej rycie masonskiej chociazby istnieje podzial, do 29 stopnia wtajemniczenia wolnomularze nie maja pelnego pojecia czym jest masoneria, w co wierza, i czego sa czescia. Owszem zdaja sobie sprawe ze swoich wplywow, wladzy, korzystaja z niej, rozumieja znaczenie czesci obrzedow okultystycznych ktore praktykuja w lozach itp. Diopiero od 30 stopnia wtajemniczenia az po honorowy 33 zaczyna sie zabawa. Religia masonerii to lucyferianizm. Najwyzsi ranga masoni to lucyferianie. Najweazniejsze dzielo wolnomularzy, czyli "Morals and Dogma" Alberta Pike'a o tym doskonale mowi, 900 stron okultyzmu, lucyferianizmu. Kiedys znalazlem w necie list Pike'a (33 stopien) do jednego z braci masonskich 33 stopnia, w ktorym polecal azeby w pelni wtajemniczac braci masonow dopiero od 30 stopnia. Masoni 30 stopnia wzwyz doskonale zdaja sobie sprawe takze z tego, ze wszystkie religie (systemy wierzen) praktykowane na swiecie sa w gruncie rzeczy lucyferianskie, dlatego centralny punkt w lozach zajmuje Biblia, ale rownie dobrze moze to byc Talmud albo Koran, w zaleznosci od lozy. Skoro masoni o tym wiedza, najwyzsza hierarchia Watykanu o tym nie wie?

Wszystkie religie maja dwa dna, oblicza. Jedno otwarte, dla owieczek, druge, waskie, elitarne dla najwyzszych hierarchow. To waskie oblicze jest doskonale znane takze masonom najwyzszych stopni. Papieze doskonale zdaja sobie z tego sprawe. Polecam "Vatican Assassins III" Erica Phelpsa - 1600 stron faktow, cytatow, zdjec, rowniez dotyczacych powiazania Watykanu z Illuminatami. Niezbite dowody na to ze Watykan de facto kontroluje masomnerie i stoi ponad nia. W niektorych kregach mowi sie o tym ze czarny papiez (general zakonu Jezuitow) jest glowa swiatowej masonerii.

Kto byl zalozycielem Illuminati? Adam Weishaupt, bawarski wykladowca prawa kanonicznego, jezuita. Wiecej faktow w ksiazce ktora wymienilem powyzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak nie wydaje mi się , żeby koncepcja poniższa była rzeczywista:
Cytat:
"Jesli zas chodzi o lancuszek wladzy od dolu zydzi->illuminaci->watykan->jezuici''


Cytat:
Na samym poczatku dokonales zlego zalozenia, ze Kosciol(zapewne w domysle katolicki) jest narzedziem Illuministow. Moim zdaniem jest zupelnie na odwrot.


Ja mam wrażenie, że to jednak Żydzi stoją, na czubku piramidy. Lecz nie są to zwykli Żydzi. Są to elity elit syjonistów.
Bo np. w jakim celu dążono i dąży się do opanowania Jerozolimy?
Cały świat na to patrzy i pozwala na te działania, a możliwe jest to tylko wtedy gdy jest zależny od Syjonistów.

Po co podkopywać autorytet swojej władzy przez poglądy ateistyczne i ośmieszanie chrześcijaństwa we wspólczesnym świecie?

Jaki cel miałby Watykan w ustanowieniu fałszywego Mesjasza, który stanąłby na tronie świata. (skoro i tak już podobno rządzą światem iluminatami). I najważniejsze jak to by uzasadniono?
Jedynie Żydzi talmudyczni oczekują mesjasza ziemskiego, politycznego, światowego.

Dlaczego wszystkie strategiczne i najbardziej życiodajne punkty społeczeństw opanowane są przez ludzi żydowskiego pochodzenia. (banki, media, biznes, polityka)

Moim zdaniem hierarchia jest taka: (Wszystkie te instytucje łączy wielbienie Szatana)

* Na samym szczycie (oko) stoją najwyżsi Syjoniści (Najbogatsi Żydzi):

* Poniżej opanowane przez nich i mniej więcej na tym samym stopniu stojące, przejęte przez nich "zarządy" tych organizacji:
Zakon Jezuitów, Watykan, Iluminaci, ONZ, Banki Centralne( kontrolujące politykę, armię, biznes, media, itp)

* Dalsze szczeble to już mogą być podwładne organizacje, wywodzące się z tych i inspirowane przez nie oraz osoby na niższych stanowiskach, czyli np. arcy -biskupi, biskupi itp. lub różne tajemne inne stowarzyszenia (choć nie muszą być tego świadomi, mają wypełnić posłusznie polecenia z góry)
Może tu zachodzić wiele powiązań i koligacji i napewno są one skomplikowane i bardzo dobrze zakamuflowane.

* I niższe szczeble, które mogą być już użytecznymi idiotami.
Ale samym okiem są moim zdaniem wyznawcy Szatana (prócz Szatana) z największą tradycją w tym kierunku, czyli Żydzi Talmudyczno-Syjonistyczni.

Moim zdaniem to Żydzi opanowali powyższe organizacje, a nie odwrotnie.
Skoro opanowali finanse Watykanu, to opanowali również Watykan, podobnie jak opanowali finanse państwowe w krajach rozmaitych narodów.
Niszczą oni Chrześcijaństwo, ale nie mogą zrobić tego od razu. (zbyt wielka jest moc idei Chrystusowej)
Robią to tak perfidnie jak inne swoje zbrodnie.
Niszczą przeciwników powoli (psychologicznie i skutecznie) i jednocześnie wykorzystując do granic możliwości. (identycznie jak niszcząc społeczeństwa morderczymi kredytami, korzystają z osiągnięć wypracowanych przez owo społeczeństwo i powoli wszystko przejmując)
Ale do czasu. Niedługo już władza zostanie im odebrana.

Na koniec przestawię luźna koncepcje Bestii apokaliptycznej (Syjonizmu), której siedmioma głowami są: (lub 10 diademami i wtedy jeszcze trzeba coś dopisać Smile )
Pierwsze 3 to instytucje religijne, a 4 następne świeckie: (drugi szczebel piramidy)

1.Jezuici (opanowanie Watykanu, ekonomii papiestwa)
2.Iluminaci (tajne służenie szatanowi, wolnomularstwo, tajne stowarzyszenia)
3.Jawna Czarna Magia i fałszywe okultyzmy (bez oszukiwania i ukrywania tego przed wyznawcami, choć przed postronnymi mogą to ukrywać (satanizm, piszczele i czaszki itp.)
4.Banki Centralne (ekonomia, handel międzynarodowy, gospodarka)
5.Media (indoktrynacja, zmiana kultury, opinii itp)
6.Polityka (władza, kontrola, Usa, Izrael, organizacje międzynarodowe)
7.Władza militarna, wojsko.

Wszystkie te instytucje są ze sobą powiązane zwłaszcza głowy tych stowarzyszeń w jednym ciele Bestii.
Bestia = Szatan, Aryman, materializm, odcięcie od Boga, nienawiść
Nierządnica = Lucyfer, fałszywa duchowość, jednostronny spirytualizm, kłamstwo

Wpływy lucyferyczne to np. stany narkotyczne, wirtualna rzeczywistość fałszywa duchowość, rozpłynięcie się w morzu extazy, czy innych uczuć.
Jako Nierządnice interpretowałbym Kościół katolicki jako zbiór ludzi oddających się fałszywym naukom oraz większość jednostronnych, odciągających od rzeczywistości nauk New Age.
Koalicja Szatana z Lucyferm to jest według mnie Nierządnica na Bestii.

Prawdziwe Chrześcijaństwo naucza o Duchu, ale i nie pozostaje bierne w obliczu problemów doczesności.
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest baaardzo luzna interpretacja apokalipsy sw. Jana. Wlasciwie nie ma zwiazku z ta kseiga.

Sprawdz:

http://www.dekalog.pl/eliasz/goscie/dunkel/antychry.htm
http://www.dekalog.pl/eliasz/goscie/dunkel/antychr2.htm

Zreszta nawet przed reformacja wiekszosc teologow niezaleznych od Watykanu ktorzy studiowali Biblie potwierdzalo, ze biblijna bestia i nierzadnica jest Watykan, a antychrystem jest papiez. Dlatego Watykan robil wszsystko zeby zwykly czlowiek nie mogl odczytywac Biblii we wlasnym jezyku, reformacja odzyskala Biblie dla zwyklego czlowieka.

Syjonisci to narzedzie Watykanu, najpotezniejsza rodzina zydowska Rothschildowie to zaledwie straznicy skarbu Watykanu. Syjonisci nie maja nic wspolnego z rasa zydowska, syjonizm to twor polityczny. Strategia jezuicka to zwalanie wizny na tzw Zydow, Zydzi to tylko i wylacznie tarcza Watykanu na ktora spadaja wszelkie oskarzenia, pretensje, obelgi. Jerozolima od zawsze byla celem papiestwa, ktore jest lucyferianskie, opanowane przez Lucyfera. Celem Lucyfera jest zajecie miejsca Boga, jego miesjca w Jerozolimie. problemem w Jerozolimie nie sa Zydzi tylo arabowie, ktorzy stoja na drodze papiestwa w opanowaniu Jerozolimy. Celem elit jest ustanopwienie NWO pod wodza papieza ktroy bedzie rzadzil swiatem z Jerozolimy. Papieza, biblijnej bestii, ktorej rana zostanie uileczona i caly swiat bedzie podziwial bestie, ktorej rana zostala uleczona.

'Protokoły mędrców Syjonu" zostaly stworzone przez jezuitów, by odwrócić uwagę ludzi od ich mętnych postępków. Podobny cel miało stworzenie Illuminati przez bawarskiego jezuite Wesihaupta. Do czasu stworzenia Illuminati, to jezuici miel opinie wywrotowcow, spiskowcow itp. Stworzenie Illuminati spelnilo swoj cel, dzisiaj ludzie nie widza oczywistego faktu, to jezuici stoja za wszystkim, a nie ich dwie tarcze, masoneria oraz syjonizm.

Poza tym Jezuici nienawidza Zydow i Arabow. Nikt nie zaszkodzil opinii prawdziwej rasy zydowskiej(nie syjonistow) jak Jezuici i ich odwieczna strategia zwalania calej winy na Zydow, w rzeczywistosci syjonistow. Krucjaty (zarowno sredniowieczne, jak i dzisijesaze, patrz Irak, Serbia) mialy na dcelu eksterminacje arabow jak i odzyskanie Jerozolimy dla papiestwa.

Poczytaj o Alberto Riverze a takze sprawdz ksiazke Phelpsa "Vatican Assassins" gdzie masz dowody na to ze islam zostal stworzony de facto przez Watykan w celu odzyskania Jerozolimy z rak prawdziwej rasy zydowskiej oraz jej eksterminacje na przestrzeni weikow. Niestetty dla Watykanu, islam okazal sie nieudanym eksperymentem i arabowei rzeczywiscie zdobyli Jerozolime, ale nie dla papieza tylko dla siebie.

Celem elit jest zdobycie Jerozolimy dla Jezuitow i Watykanu i zbudowanie tam tzw "Trzeciej Swiatyni" dla Antychrysta(papieza ktorego rana zostanie "uleczona" i caly swiat bedzie go podziwial). Calkiem mozliwe ze ostatnim papiezem zostanie jezuita, byc moze general tego zakonu.

Mowisz ze Zydzi rzadza banklowoscia swiata. Oni sa jedynie czescia organizacji, ktora trzyma reke na swiatowych finanasach. To Knights Of Malta (Suwerenny Rycerski Zakon Szpitalników św. Jana z Jerozolimy z Rodos i z Malty)(oraz jego odlamy, szczegolnie amerykanski Knights Of Columbus oraz arystokratyczne Order Of The Garter oraz Pilgrim Society), elitarny katolicki zakon/klub ktorego czlonkowie rozsiani sa po najwyzszych stanowsikach w bankowosci, polityce, mediach, militariach, sluzbach specjalnych, kulturze etc na sweicie. Jakos najpotezniejszym zydom (np Kissingerowi) nie przeszkadza bycie czlonkiem tej katolickiej elitarnej organizacji. Tradycja joannitow (tak nazywa sie czlonkow tego "zakonu") siega sredniowiecza, podbnie jak duchowych i militarnych poprzednikow Jezuitow, zakonu Templariuszy. Macki i ch wladzy siegaja wieki wstecz, kiedy Zydzi nawet nie marzyli o tym ze beda miec jakakolwiek wladze. Oczywiscie syjonisci ciesza sie ze swojej opinii, kto by sie nie cieszyl z opinii wladcy swiata, nie majac de facto zadnej realnej wladzy?.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 28 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem fajny komiks o Alberto Rivierze:
http://alberto.prv.pl/

Natomiast jeśli chodzi o moją interpretacje umieszczoną w poprzednim poście to rzeczywiście jest to bardzo luźna interpretacja, bo jeszcze nie dopracowana.
Przeczytałem te artykuły, które podałeś Rivera. I rzeczywiście zgadzam się z tym, że jedną z Bestii apokaliptycznych był Kościół Rzymsko- Katolicki (totalitaryzm papieski, teokracja), ale tylko do pewnego czasu.
A mianowicie do chwili oddzielenia państwa od kościoła, czyli religii od władzy politycznej. We Francji rozłam ten nastąpił od czasów rewolucji francuskiej (ok 1798) do 1905, gdzie prawnie to zapisano. Później następowały zapewne inne Bestie. W dzisiejszych czasach dochodzi do głosu Bestia i Nierządnica.
Opisywałem w poprzednim poście Bestię współpracującą z Nierządnicą. Polecam artykuł (a szczególnie tabelkę na dole tego tekstu): (zamiast 10 diademów w moim poście powyżej powinno być rogów)
http://www.dekalog.pl/eliasz/goscie/dunkel/wielkani.htm

Cytat:
Zreszta nawet przed reformacja wiekszosc teologow niezaleznych od Watykanu ktorzy studiowali Biblie potwierdzalo, ze biblijna bestia i nierzadnica jest Watykan, a antychrystem jest papiez. Dlatego Watykan robil wszsystko zeby zwykly czlowiek nie mogl odczytywac Biblii we wlasnym jezyku, reformacja odzyskala Biblie dla zwyklego czlowieka.


Rzeczywiście Watykan można interpretować jako Bestie ale raczej tą z morza. (Bestia z Morza w tabelce w linku powyżej).
Nie będę sie rozpisywał teraz na temat tej teorii, ale chciałbym wykazać niespójności w koncepcji takowej, która głosi, że to Jezuici (Watykan, KRK) rządzą światem. Moim zdaniem jest niezgodne z obserwacjami rzeczywistości, bo wszystko wskazuje na to, ze jednak Talmudyści (Syjoniści) niereformowalni rasiści rządzą światem.

Stworzono już międzynarodową Ekonomię, niedługo zostanie utworzony jeden Rząd Światowy, po czym zostanie wprowadzona jedna, jedynie słuszna Religia z fałszywym Mesjaszem na tronie. (Wtedy mogę sie założyć, że wszyscy obecni ateiści (przede wszystkim) staną sie najbardziej religijnymi ludźmi , gdy Wyborcza, Newsweek, politycy, biznesmeni,naukowcy, spece finansowi itp. (czyli wszyscy Ci ludzie, którym wierzą ateiści i im zazdroszczą) będą gloryfikować religie talmudyczną i będą wtedy walić pokłony w pierwszych szeregach, lecz nie będą dalej mieli dostępu do jej prawdziwej mocy (oczywiście szatańskiej), a Prawdę już dawno odrzucili, kolejne niewolnictwo, ale wcześniej jeszcze odbędzie rzeż po której uwierzą we wszystko co im się powie)

Cytat:
Syjonisci to narzedzie Watykanu, najpotężniejsza rodzina zydowska Rothschildowie to zaledwie straznicy skarbu Watykanu.

Tak jasne, Rockefellerowie i Rothschildowie w świeckim świecie też są tylko strażnikami naszych pieniędzy. Otoż stoją oni ponad prawem i każdym państwem, to u nich są zadłużone wszystkie narody i to oni tworzą prawa itp.
Cytat:
Syjonisci nie maja nic wspolnego z rasa zydowska, syjonizm to twor polityczny.

Czyli każdy może pracować na wysokich szczeblach w Fed, lub zostać prezydentem Izraela, nawet ktoś nie mający korzeni żydowskich? Jeśli jest tylko polityczny to jest nacjonalistyczny i rasistowski, a gdy jest jeszcze duchowy to niedługo wprowadzona zostanie wspólna religia materialistycznego Królestwa. Jakoś syjoniści nie mieszają się z innymi kulturami ( nie bawią się w "multi- kulti" Smile ), a jeśli to robią to tylko w wyłacznie w celu ich opanowania, przy tym zawsze pamiętając o swym celu nadrzędnym.

Cytat:
Strategia jezuicka to zwalanie wizny na tzw Zydow, Zydzi to tylko i wylacznie tarcza Watykanu na ktora spadaja wszelkie oskarzenia, pretensje, obelgi.

Jakoś rzeczywistośc tego nie potwierdza. Nie słyszałem, by w oficjalnych mediach powiedziano coś złego na temat Żydów ich finansów, ich religii, kultury itp. Podczas gdy na religie chrześcijanską spadają wyzwiska, profanacje, ośmiesznie i ataki z wielu stron. ( ale nie na Watykan bezpośrednio). To Watykan jest jedną z tarcz Syjonizmu.

Cytat:
Jerozolima od zawsze byla celem papiestwa, ktore jest lucyferianskie, opanowane przez Lucyfera. Celem Lucyfera jest zajecie miejsca Boga, jego miesjca w Jerozolimie. problemem w Jerozolimie nie sa Zydzi tylo arabowie, ktorzy stoja na drodze papiestwa w opanowaniu Jerozolimy. Celem elit jest ustanopwienie NWO pod wodza papieza ktroy bedzie rzadzil swiatem z Jerozolimy. Papieza, biblijnej bestii, ktorej rana zostanie uileczona i caly swiat bedzie podziwial bestie, ktorej rana zostala uleczona.

Jerozolima od zawsze to była celem Żydów, szczególnie Talmudycznych, którzy chcą odbudować tam swoją Świątynię. Wydaje mi się, że wyprawy krzyżowe były inspirowane przez Syjonistów, lecz konkurencja jeszcze wtedy była silna i się kapnęła. (pierwsze banki wtedy powstały i rycerze Świątyni- Templariusze).
I jeszcze dosyć ważny szczegół. Z tego co wiem Jezuici w przeciwieństwie do Templariuszy nie interesowali się Jerozolimą.
Dla katolików (wykładnia dla byłych katolików po przyjęciu jednej religii) antychryst będzie zapewne Papieżem, a dla Żydów oczekiwanym Mesjaszem.
Cytat:
'Protokoły mędrców Syjonu" zostaly stworzone przez jezuitów, by odwrócić uwagę ludzi od ich mętnych postępków.

Na czym opierasz to stwierdzenie? , bo w rzeczywistości nikt prawie nie zna tych protokołów, a ośmieszyć i oczernić KRK to nie jest problem, bo to można zaobserwować w mediach.
Mam jakieś dziwne wrażenie, że to ty starasz się odwrócić uwagę od rzeczywistych spiskowców naszych czasów.

Cytat:
Podobny cel miało stworzenie Illuminati przez bawarskiego jezuite Wesihaupta. Do czasu stworzenia Illuminati, to jezuici miel opinie wywrotowcow, spiskowcow itp. Stworzenie Illuminati spelnilo swoj cel, dzisiaj ludzie nie widza oczywistego faktu, to jezuici stoja za wszystkim, a nie ich dwie tarcze, masoneria oraz syjonizm.

Weishaupt był ponoć synem rabina. (podobnie np, jak Marks). Po opanowaniu finansów (państwa, kościoła), zaczynają z poświęceniem przenikać także wrogie im instytucje religijne (chwilowo nie wyznając własnej wiary), ucząc sie od nich, a także zaczynaja obstawiać kluczowe stanowiska (najwyższe w hierarchii) swoimi ludźmi, mając dzięki temu władze nad całym wielkim imperium, które zależy od milionów pojedyńczych ludzi, którymi by nie zawładnęli w inny sposób. To raczej równorzędnymi tarczami Syjonistów są np. Politycy, Masoneria, Watykan.

Cytat:
Poza tym Jezuici nienawidza Zydow i Arabow. Nikt nie zaszkodzil opinii prawdziwej rasy zydowskiej(nie syjonistow) jak Jezuici i ich odwieczna strategia zwalania calej winy na Zydow, w rzeczywistosci syjonistow. Krucjaty (zarowno sredniowieczne, jak i dzisijesaze, patrz Irak, Serbia) mialy na dcelu eksterminacje arabow jak i odzyskanie Jerozolimy dla papiestwa.

No nie widzę w dzisiejszych czasach walki Jezuitów z rasą żydowską. Papieżowie (sterowania przez Jezuitów) dążą do ekumenizmu głoszą, że Żydzi są naszymi starszymi braćmi w wierze. (co oczywiście nie jest prawdą w stosunku do religii judaistyczno - talmudycznej, która powstała po Chrystusie)
Jaka odwieczna strategia? Skoro Zakon Jezuitów powstał w 1541 roku.
Jak Jezuici mogą rządzić światem skoro religia od państwa została oddzielona. To wtedy utracili władze. Teraz są zależni od świeckiej, politycznej władzy ustanowionej poprzez rozmaite rewolucje i przewroty sponsorowane i przygotowane zgadnijcie przez kogo?
Zauważcie, że Jezuici absolutnie nie walczą z władzą świecką, instytucjami finansowymi, ateizmem (nie infiltrują tych środowisk). Zatem co robią? (mają obecnie mniejsza władzę, zostali pokonani, KRK zawarł sojusz obecnie z władzą świecką, ale jest jej poddany i nie ma pełnej swobody działania jak niegdyś.)
Skupiają się jedynie na Chrześcijanach (np. adwentystach, rozmaitych stowarzyszenia chrześcijańskich).(Wyśmienicie w XVI w zwalczyli reformacje i po to zostali powołani, lecz zostali pokonani przez finanse i rewolucje społeczne) Tam niszczą prawdziwe słowo Boże. Zatem jest to kolejna metoda oprócz ateizmu, New Age, satanizmu itp. na zniszczenie głównego wroga Talmudystów, czyli Chrześcijaństwa.
Cytat:
Celem elit jest zdobycie Jerozolimy dla Jezuitow i Watykanu i zbudowanie tam tzw "Trzeciej Swiatyni" dla Antychrysta(papieza ktorego rana zostanie "uleczona" i caly swiat bedzie go podziwial). Calkiem mozliwe ze ostatnim papiezem zostanie jezuita, byc moze general tego zakonu.

Rzeczywiście celem elit jest zdobycie Jerozolimy, lecz dlaczego dla Watykanu? (przecież to cel judaistów talmudycznych)
Po co im Jerozolima była w średniowieczu skoro mieli władze?
Dlaczego rządząc światem i mediami ośmieszają własną instytucję i szerzą materializm?
Po co oddzielili się od Państwa i teraz znowu dążą do połączenie religii z państwem?
Dlaczego oddali kontrole nad finansami? (co doprowadziło do upadku monarchie jak i władze KRK)
Bezsensu.

Informacji o stworzeniu Islamu nie będę komentował, ani o tajnych Zakonach katolickich, w których też Żydzi ponoć sprawują władze, bo nic mi o tym nie wiadomo.

Na zakończenie chciałbym zachęcić do przeczytania chociażby jednej Ewangelii (jeśli ktoś nawet nie czytał), bo czasu jest coraz mniej. Jest tylko jeden prawdziwy Mesjasz - Chrystus Jezus (i jego powrót nie będzie powrotem w ciele ludzkim), chociaż nauczycieli jest i było wielu.
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 28 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się rozpisujecie a można to napisać krótko i na temat,a więc...

Skoro Rivera ( który jest wtajemniczony w najważniejsze wątki NWO, JEZUITÓW , MASONÓW, I SYJONSTÓW sądzi, że jezuci i kościół katolicki rządzą światem i są na szczycie piramidy iluminatów, to wiemy, że kościół katolicki od wieków nas manipuluje i, że nie chrzci jezusa chrystusa, tylko lucyphera. Inaczej wiara katolicka była by spalona.. ekumenizm jesr coraz bliższy i myśle, że nie będzie tam żadnej wzmianki o szatanie, tylko o człowieku, jako istocie oświeconej przez rozum ( umysł ), która poprzez wolnośc = równośc = braterstwo będzie ponadBOGIEM.. bounce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 28 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.spirituallysmart.com/protocols.html

Powyzej masz linka do artykulu ktory w dobry sposob przedstawia supremacje Watykanu nad Zydami.


Co do faktu ze Watykan stworzyl Islam, poczytaj wszystko o Alberto Riverze i o tym co ma na ten temat do powiedzenia. Poza tym temat mozna czerpac z innych zrodel, jest dosyc duza dyskusja na roznych forach anglojezycznych na ten temat, wystarczy poszukac.
Tu masz to wytlumaczone w bardzo prosty sposb, za pomoca komiksu, ale zaznaczam ze to tylko wprowadzenie w temat:

http://www.spirituallysmart.com/the_prophet.html

Cytat:
Przeczytałem te artykuły, które podałeś Rivera. I rzeczywiście zgadzam się z tym, że jedną z Bestii apokaliptycznych był Kościół Rzymsko- Katolicki (totalitaryzm papieski, teokracja), ale tylko do pewnego czasu.
A mianowicie do chwili oddzielenia państwa od kościoła, czyli religii od władzy politycznej. We Francji rozłam ten nastąpił od czasów rewolucji francuskiej (ok 1798) do 1905, gdzie prawnie to zapisano. Później następowały zapewne inne Bestie


Pelna wladza papieska(zarowno polityczna jak i duchowa) trwala swego czasu 1260 lat, biblijne 1260 lat(czy raczej 42 miesiace, przelicznik jest oczywisty dla kazdego kto zajmuje sie Biblia 42 miesiace-1260 lat)), poczytaj Ksiege Daniela. Przewidzial on dokladnie 1260 letnia wladze Bestii, od momentu zniszczenia ostatnich wroga Watykanu na ziemiach wloskich, Wizygotow, Wandali oraz Ostrogotow w 538 n.e. az do 1798 roku kiedy to Francuzi pod wodza generala Berthiera pojmali Piusa VI i zdobyli Watykan, tym samym odbierajac mu wladze polityczna nad Europa. Watykan odzyskal wladze dopiero w 1929 roku gdy Mussolini de facto przyworcil panstwo koscielne we Wloszech.

Cytat:
Tak jasne, Rockefellerowie i Rothschildowie w świeckim świecie też są tylko strażnikami naszych pieniędzy. Otoż stoją oni ponad prawem i każdym państwem, to u nich są zadłużone wszystkie narody i to oni tworzą prawa itp.


Daj dowody na to ze u nich sa zadluzone -bezposrednio- wszystkie narody i ze to oni tworza prawa.

Jakie jest swiatowe centrum finansowe? City of London, w samym srodku Londynu. Jest to maly skrawek terenu oderwany administracyjnie od Londynu podobnie jak District of Columbia od Waszyngtonu oraz Watykan od Rzymu. Otoz mieszcza sie tam glowne siedziby wszystkich najwiekszych swaitowych bankow, tam sa podejmowane najwazniejsze decyzje odnosnie finansow. Fedral Reserve Bank podlega pod Bank Of England, ktory byl drugim bankiem centralnym w historii. Kto stworzyl Bank Of England? Witamy w domu, to twor pierwszego narodowego, centralnego Banku na sweicie, Banku rzymu pierwotnie nazywanego z ang. "Bank of The Holy Spirit" zalozonego przez papieza Pawla VI w 1605. Bank Of England byl tylko filia banku Rzymskiego. Bank of Rome to nic innego jak Bank Watykanski, wokol ktorego bylo tyle kontrowersji zwiazanych z P2 oraz Roberto Calvim



http://www.reformation.org/secrets-of-the-bank-of-rome.html

plus inne zrodla, wystarczy poszukac. Najpotezniejsze zydowskiego rodziny zwiazane z finansjera sa tam tylko dlatego ze to jest "zajecie" ktore wymaga bycia na eksponowanym stanowisku. Zaden z prawdziwych wladcow tego swiata nie stanie nagle na czele jednego z bankow, to oczywiste. Maja od brudnej roboty swoich ludzi. Poza tym radze doglebnie przestudiowac historie Rothschildow oraz ich liczne zwiazki z Watykanem

Cytat:
Jakoś rzeczywistośc tego nie potwierdza. Nie słyszałem, by w oficjalnych mediach powiedziano coś złego na temat Żydów ich finansów, ich religii, kultury itp. Podczas gdy na religie chrześcijanską spadają wyzwiska, profanacje, ośmieszanie i ataki z wielu stron. ( ale nie na Watykan bezpośrednio). To Watykan jest jedną z tarcz Syjonizmu.


Sam sobie odpowiedziales, oficjalne media sa pod kontrola elit, i to one nimi steruja. Media tworza otoczke nietykalnosci Zydow, przez co naiwni ludzie sadza ze to oni wszystko kontroluja. Sprytny zabieg.
I zauwaz ze ataki na religie chrzescijanska sa atakami na de facto protestanckie podejscie do wiary. Zauwaz ze komercyjne media nigdy nie atakuja Watykanu, bo to jest najwieksza swieta krowa medialna. Odwaz sie powiedziec w TVN24 ze Watykan to biblijna nierzadnica - jestes spalony i masz na karku tsunami krytyki ze wszystkich stron. Prawdziwy chrzescijanizm nie ma nic wspolnego z Watykanem i katolicyzmem, dlatego jest atakowany, podczas gdy Watykan pozostaje nietkniety.

Cytat:
Jerozolima od zawsze to była celem Żydów, szczególnie Talmudycznych, którzy chcą odbudować tam swoją Świątynię. Wydaje mi się, że wyprawy krzyżowe były inspirowane przez Syjonistów, lecz konkurencja jeszcze wtedy była silna i się kapnęła


Totalna bzdura ze Zydzi inspirowali wyprawy krzyzowe, podaj zrodla historyczne. Krucjaty to autorska kreacja Watykanu w 100%, rekami Templariuszy, Krzyzakow oraz Zakonu Maltanskiego. Natomiast kreacja Izraela w 1948 roku to stworzenie panstwa dla syjonistow, ktorzy jedynie tymczasowo trzymaja w ryzach to panstwo dla Watykanu, tak by arabowie go nie przejeli. Trudno by faceci bedacy katolikami w sutannach rzadzili Izraelem, to byloby mocno podejrzane. Syjonisci to ich narzedzie. Glownym celem Syjonistow jest wladza polityczna a nie cele religijne. Najpotezniejsi Zydzi to syjonisci, ktorzy nie sa w najmniejszym stopniu ortodoksami talmudycznymi.
Poza tym poczytaj troche o Shimonie Peresie, szkolonym przez jezuitow, ktory de facto oddal w rece Watykanu najswietsze ziemie Jerozolimy za darmo przed dekada kiedy byl u wladzy. Bodajze w 99 wyslal swojego wspolpracownika do Rzymu by ten dopial transakcji. Najswietsze ziemie Jerozlomy sa wlasnoscia Watykanu rowniez wzgorze swiatynne gdzie celem illuminatow ma powstac "trzecia swiatynia" skad antychryst bedzie rzadzil swiatem. Zbadaj temat, chociaz oczywiscie media mainstreamowe milcza na ten temat



Cytat:
Z tego co wiem Jezuici w przeciwieństwie do Templariuszy nie interesowali się Jerozolimą


Jezuici to de facto spadkobiercy Templariuszy. Poza tym chyba nie zdajesz sobie sprawy z przeznaczenia zakonu Jezuitow. Jezuici to militarne ramie Watykanu, ktorego celem jest bezwzgledne wykonywanie rozkazow bialego Papieza, ktory rezyduje w Watykanie. Faktcznie to jednak bialy papiez jest narzedziem czarnego papieza czyli generala zakonu jezuitow i tak bylo od conajmniej 400 lat. Czwarta przysiega jezuitow to nic innego jak deklaracja wojowania ze wszelkimi heretykami i wrogami papiestwa, za wszelka cene.

Poczytaj o czwartej "krwawej" przysiedze jezuitow, ktora znalazla nawet swoje miesjce w archiwach Kongresu w 1913 roku. Oczywiscie oficjalne stanowsko Jezuitow jest przeczace. Ale sprawdz:
http://www.redicecreations.com/specialreports/2006/04apr/jesuitbloodoath.html


plus inne liczne zrodla w necie, jest tego pelno.

Cytat:
Mam jakieś dziwne wrażenie, że to ty starasz się odwrócić uwagę od rzeczywistych spiskowców naszych czasów.


Wlasnie ty to czynisz. Jestes na poziomie moherowej armii Rydzyka wierzac w spisek zydowski oraz w ich wladze na swiatem. Prof. Jerzy Robert Nowak bylby z Ciebie dumny

To ze Zydzi rzadza swiatem to takze ulubione stwierdzenie chocby pilkarskich kiboli w naszym kraju ktorzy maluja gwiazdy Dawida na szubienicy albo neofaszystow. Naprawde warto sie wzbic na wyzszy poziom rozwazan na ten temat, polecam, zrodel jest cala masa.

Cytat:
Na czym opierasz to stwierdzenie? , bo w rzeczywistości nikt prawie nie zna tych protokołów,


Odsylam do ksiazki Phelpsa "Vatican Assassins III", temat zbyt obszerny by go poruszac na forum. Poza tym masz google, wpisz "protocols of the elders of zion"+"jesuits" - zrodel cala masa, mysle ze zaciekawi Cie ten temat.

Cytat:
Weishaupt był ponoć synem rabina


Ponoć... Fakty: Weishaupt byl w dziecinsttwie szkolony przez Jezuitow oraz wykladal prawo kanoniczne na katolikcim uniwersytecie w Ingolstadt(podaje to mnostwo zrodel, nawet angielksa Wikipedia) Byl swieckim jezuita, tzw "jesuit temporal coadjutor", czyli czeste zjawisko, osoba ktora nie nosi koloratki i czarnej szaty ale ktora de facto dziala na rzecz Zakonu. Cos jak policjant w cywilnym ubraniu.

Cytat:
No nie widzę w dzisiejszych czasach walki Jezuitów z rasą żydowską

Odsylam do czwartej przysiegi. Jezuici walcza z kazdym heretykiem. Poza tym Jezuici nie walcza z syjonistami, a to nie jest rasa zydowska. Tak naprawde przez wieki wiedza o tym kto jest rasa zydowska nie jest pelna. Na pewno nie syjonisci

Cytat:
Jak Jezuici mogą rządzić światem skoro religia od państwa została oddzielona. To wtedy utracili władze. Teraz są zależni od świeckiej, politycznej władzy ustanowionej poprzez rozmaite rewolucje i przewroty sponsorowane i przygotowane zgadnijcie przez kogo?


Ta wladze odzyskali w 1929 roku dzieki Mussoliniemi. A na swecie centralne osrodki wladzy jak Waszyngton, Londyn czy UE sa totalnie podporzadkowane Watykanowi. Fakt ze w jakims panstwie jest rozdzial pomiedzy wladza sweicka a religijna jest nieistotny, zreszta taki rozdzial wystepuje w 99% tylko na papierze.
A co do sponsorowania... Ludzie czy wy nie widzicie prostej strategii? Naiwniacy mysla ze ten kto sponsoruje rozne wydarzenia jest de facto na czele piramidy. prosta strategia przenoszenia odpoweidzialnosci.
A rewolucje i przewroty... Jezuci zostali wydaleni z 83 panstw i wielkich aglomeracji miast na przestrzeni wiekow. Powod byl zawsze jeden, wywroty, spiski, rewolucje. Mam gdzies autentyczne cytaty Napoleona, Thomasa Jeffersona czy La Fayetta ktorzy jednoznacznie opisuja Jezuitow jako wladcow tego swiata i glownych wywrotowcow.
Jesli Zydzi rzadza swiatem to sa najwiekszymi idiotami na tej planecie - bo sa twarza swiatowych finansow a to jest tak jakby stali pod latarnia i krzyczeli "to my!" To jest tak zalosne ze tylko osoba bez wyobrazni moze tak przeceniac ich role.

Poza tym kiedys czytalem taki artykul, w ktorym pisano ze okolo 90% swiatowych przywodcow roznych panstw na przestrzeni ostatniego piecdziesieciolecia bylo z wizyta u Papy w Watykanie, wszyscy mu saie klaniali i go calowali w pierscien. Komu oni sluza? I czy tak samo calowali w lape jakiegokolwiek Zyda? A kto rzadzi watykanem? Jezuici.

Cytat:
Po co oddzielili się od Państwa i teraz znowu dążą do połączenie religii z państwem?
Dlaczego oddali kontrole nad finansami?

Nie oddzielili, stracili i odzyskali, poczytaj o tym wyzej.
Oddali kontrole ale tylko na pokaz, tzn zeby nie stac pod latarnia. Kto kontroluje finanse stoi pod latarnia i krzyczy "to ja rzadze swiatem!". Glowne centrum finansowe swiata, City of London jest tylko filia Banku Rzymskiego aka Bank of Vatican aka Bank Of The Holy Spirit. Rothschildowie maja opinie bankierow Watykanu. Gdyby rzeczywiscie rzadzili swiatem, to by przeciez nie odwalali czarnej roboty bedac w najbardziej eksponowanym miejscu(!)(dzialanie bez sensu). Pamietaj ze prawdziwa wladza zawsze siedzi w cieniu, zawsze. Mistrzami lawirowania w cieniu od zawsze byli Jezuici oraz ich general ktory jest glowa swiatowej masonerii. Czy wiesz ze 8 najwyzszych stopni wtajemniczenia w szkockiej rycie masonskiej napisali wspolnie Jezuici z Fryderykiem Wielkim? Poczytaj o tym. Ale to inny temat.
I naprawde zachecam do przeczytania najwiekszego kompendium wiedzy o prawdziwych wladcach tego swiata, czyli "Vatican Assassins III edycja" Erica Phelpsa
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 29 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje teorie Rivera nie przekonują mnie absolutnie.
O tym co ja napisałem tez sobie poczytajcie i poszukajcie w internecie.
Nie będę podawał już źródeł, żeby strażnikom nie ułatwiać pracy Smile

Są te teorie w jakiś tam sposób logiczne, ale nierealne.
Najbogatsi ludzie ( Żydzi) na świecie też nie bezpośrednio kontrolują swoje inwestycje i wszystkie Banki.
Uważam, że Kościół jako całość, w systemie wiary do biblijna Nierządnica (nie Watykan, choć jest jej cześcią) Nierządnica nie rządzi, są to odstępcze nauki, zwodzące ludzkość duchowo, odstępstwa wiary. Narazie jescze siedzi na Bestii. Bestia to (Syjonizm)system opierający się na przemocy, materializmie, terrorze, wojnach, przemocy, władzy wojskowej, policyjnej, finansowej, satanistycznych i talmudycznych wierzeniach (stosując szatańskie metody, myślą, że są wyznawcami Boga)itp. . Watykan(kilku rządzących) uplasował bym jako jedną z głów Bestii. A oto fragment opisujący losy Nierządnicy (która nie długo zwiększy zapewne represje w stosunku do prawdziwych Chrześcijan "I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa"):
Cytat:
«Wody, które widziałeś,
gdzie Nierządnica ma siedzibę,
to są ludy i tłumy,
narody i języki.
16 A dziesięć rogów, które widziałeś,
i Bestia -
ci nienawidzić będą Nierządnicy
i sprawią, że będzie spustoszona i naga,
i będą jedli jej ciało,
i spalą ją ogniem
9,
17 bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł,
i to jeden zamysł wykonali -
i dali Bestii królewską swą władzę,
aż Boże słowa się spełnią10.
18 A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto,
mające władzę królewską nad królami ziemi».
Ap 17 rozdział


I los Bestii:

Pierwsza walka zwycięskiego Słowa

Cytat:
11 Potem ujrzałem niebo otwarte:
a oto - biały koń,
a Ten, co na nim siedzi, zwany Wiernym i Prawdziwym,
oto sprawiedliwie sądzi i walczy5.
12 Oczy Jego jak płomień ognia,
a wiele diademów na Jego głowie.
Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego
6.
13 Odziany jest w szatę we krwi skąpaną,
a imię Jego nazwano: Słowo Boga7.
14 A wojska, które są w niebie, towarzyszyły Mu na białych koniach -
wszyscy odziani w biały, czysty bisior.
15 A z Jego ust wychodzi ostry miecz,
by nim uderzyć narody:
On paść je będzie rózgą żelazną
i On wyciska tłocznię wina zapalczywego gniewu Wszechmogącego Boga8.
16 A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię:
KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW.
....
19 I ujrzałem Bestię
i królów ziemi,
i wojska ich
zebrane po to, by stoczyć bój z Siedzącym na koniu
i z Jego wojskiem.
20 I pochwycono Bestię,
a z nią Fałszywego Proroka,

co czynił wobec niej znaki,
którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii
i oddawali pokłon jej obrazowi.
Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora,
gorejącego siarką10.
21 A inni zostali zabici mieczem Siedzącego na koniu,
[mieczem], który wyszedł z ust Jego.

Wszystkie zaś ptaki najadły się ciał ich do syta.
Ap 19 rozdział


I np 1605 roku gdy powstał Bank Watykański to Jeszcze istniało niezależne Imperium Katolickie. (choć chyliło sę ku upadkowi). Czasy sie jednak zmieniły.

Lansujesz teorie drugiego, a nawet trzeciego dna znaczeniowego, jakby co najmniej dwóch tarcz za którymi chowa się rzeczywisty złoczyńca (Watykan).
Pierwsza tarcza ma powstrzymać ogół, a druga (dodatkowe zabezpieczenie) trochę bardziej bystrych. (Pewnie i tak jest, ale na pewno nie w przypadku KRK, którego rzekomo tarczą jest Syjonizm)

Takie podwójne zabezpieczenie widać gołym okiem w polityce Izraela międzynarodowej (np na bliskim wschodzie) Pierwszą tarczą umożliwiającą zwalczanie przeciwników jest terroryzm, w dodatku islamski, drugą jeśli ta nie wypali to imperialna polityka USA, co doskonale chroni prawdziwych mocodawców. (Na razie to oficjalnie nawet jeszcze nic nie można powiedzieć na Stany oprócz tego, że dolar traci na wartości Smile )

Przypadek Watykanu. (według Twojej teorii)
Alegoria Smile :
Prawdziwy morderca (Watykan) przyznaje się do winy, dodatkowo wskazuje i ochrania
swojego pomocnika (Syjonistów) , żeby wykazać, że to oni są winni. Smile


Alegoria druga nr.2 Smile :
Czy ktokolwiek z Was będąc przypuśćmy bogatym mieszczanieniem (lub szefem firmy)(Watykan), zajmującym się sztuką np. malarstwem powierzyłby kontrole nad budżetem domowym swojemu największemu wrogowi (Syjonistom)? Np znienawidzonemu lokajowi, o którym w dodatku wiedzielibyście, że jest bardzo inteligenty i wrogo do Was nastawiony. Czy powierzyliście by miał kontrole nad najważniejszą dziedziną dla waszego bytu fizycznego i biologicznego przetrwania? ( i jeszcze przymrużać oko na jego machlojki finansowe, udawać, że nic sie nie stało, i dodatkowo bronic jego przestępstw, by wszystko zwalić na niego Smile )


Tymczasem nic nie można powiedzieć na Żydów syjonistyczno- rasistowsko- talmudycznych , bo na nich mają spaść wszystkie oskarżenia. Nawet jak rzekniesz dowcip o Żydach publicznie, to już jesteś człowiekiem pełnym nienawiści ,antysemitą, ksenofobem i rasistą.
Podczas gdy krytyka zwyrodnialców powinna być krytyką. Nie ważne kim jesteś? Czy katolikiem czy Żydem czy ateistą, czy też buddystą itp.
Jeśli jesteś Żydem, czy to Cię czyni człowiekiem bez grzechu, kimś lepszym od innych zwierząt w ludzkiej skórze, jesteś kimś w którego narodzie nie było nigdy morderców?
Otóż nie. Nikt tak nie twierdzi z wyjątkiem Talmudystów.

Przypuśćmy, że twoja teoria jest prawdziwa.
[b] To kim są Żydzi
w tym całym zamieszaniu?
Niewinnymi, skruszonymi, wykorzystanymi nieświadomie ofiarami. ?
Ale ty wiesz kim oni są? Tylko skąd?
Cytat:
Najpotezniejsi Zydzi to syjonisci, ktorzy nie sa w najmniejszym stopniu ortodoksami talmudycznymi.

Sorry, że zdradzam Wasze plany, ale Boskie Prawa są dla mnie ważniejsze.
Ale widzisz zwierzęta też mają dusze, a nawet goje do których też przyszedł największy Żyd w historii świata i o tym nauczał - Chrystus Jezus. Jego nauki przetrwają choćbyście nie wiem jak bardzo sie starali.
Cytat:

Wlasnie ty to czynisz. Jestes na poziomie moherowej armii Rydzyka wierzac w spisek zydowski oraz w ich wladze na swiatem. Prof. Jerzy Robert Nowak bylby z Ciebie dumny

Myśle, że będzie z ciebie dumny Daniel Boyarin, profesor tradycji talmudycznej.
A ty w co wierzysz? (ponoć jesteś ateistą, ale jak wiadomo ateiści wszystkiego nie wiedzą i w coś lub komuś muszą zawierzać)
Ja wierze przede wszystkim w Boga i jego Syna Najwyższego Ducha Wszechświata Chrystusa.
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 29 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłannik, podalem Ci ponizej w jednym z postow najbardziej logiczna i wierna Biblii interpretacje apokaliptycznej Bestii. Nie pozostawia ona watpliwosci ze to Watykan, wiec na tym zakonczmy ten watek.

Po drugie, pierwsze slysze ze syjonisci sa najwiekszym wrogiem Watykanu. Kissinger, Rockefeller, Rothshildowie, Wolfowitz to wszystko przyjaciele Rzymu.

Cytat:
To kim są Żydzi w tym całym zamieszaniu?
Niewinnymi, skruszonymi, wykorzystanymi nieświadomie ofiarami. ?


Wole okreslenie syjonisci. Sa ludzmi cieszacymi sie z wladzy ktora posiadaja, wladza ta jest im nadana przez Watykan, Illuminatow oraz Jezuitow. Przedstawiciel zadnego z tych trzech osrodkow nigdy nie przyjmie na swoje barki widocznej wladzy politycznej czy tez finansowej. Maja od tego w duzej mierze syjonistow ktorzy w zamian za dana im wladze oraz plynace z niej korzysci sluza jako tarcza i zaslona dymna dla prawdziwych mistrzow, lucyferianskich Jezuitow po czwartej przysiedze oraz Illuminatow, najwyzszych ranga masonow ktorych glowa jest general zakonu Jezuitow, obecnie Adolfgo Nicolas

Cytat:
A ty w co wierzysz? (ponoć jesteś ateistą, ale jak wiadomo ateiści wszystkiego nie wiedzą i w coś lub komuś muszą zawierzać)
Ja wierze przede wszystkim w Boga i jego Syna Najwyższego Ducha Wszechświata Chrystusa.


Ja wierze w to ze czlowiek ma dusze i ze jest niezalezna, suwerenna istota ktora ma wolna reke we wszystkim i powinna poszukiwac prawdy zgodnie z walsnym sumieniem i zyc zgodnie z walsnym sumieniem. Mam ogromny szacunek dla Biblii oraz dla jej prawdziwych wyznawcow czyli prawdziwych protestantow. Nie wierze w Boga, bo staram sie odczytywac Biblie nie doslownie lecz jako ksiege pelna symboli, odniesien i alegorii. Nie wiem czym/kim jest biblijny Bog, ale wiem kim nie jest - nie jest rzucajacym gromy siwym panem patrzacym na nas z chmurki. Byc moze jest jakas uniwersalna sila kierujaca wszechswiatem ale tego nikt za zycia sie nigdy nie dowie. Co do Jezusa to oczekuje jego przyjscia, jego badz tego co ze soba ma reprezentowac. Sadze ze jego postac to takze symbol, alegoria "czegos", czegos co ma przyjsc i na pewno przybedzie. Jednym slowem bazuje na Biblii ale odczytuje ja zgodnie z wlasnym sumieniem, nie nasladujac dogmatow, tradycji, etc.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 30 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. Jeśli masz takie poglądy Rivera, choć się z nimi nie w pełni zgadzam, to w porządku.

Możemy zostawić ten wątek tylko jeszcze chciałbym coś bardzo ważnego dopowiedzieć.
Coś, co być może niezbyt jasno opisałem w swoich poprzednich wypowiedziach.
Cytat:
Po drugie, pierwsze slysze ze syjonisci sa najwiekszym wrogiem Watykanu. Kissinger, Rockefeller, Rothshildowie, Wolfowitz to wszystko przyjaciele Rzymu.

Syjoniści są największymi wrogami Chrześcijaństwa, nie Watykanu.

Watykan już opanowali. (stał się jedną z głów ciała Bestii (Syjonizmu))

Ale Chrześcijaństwo to nie jest Nierządnica.

Chrześcijaństwo to raczej Niewiasta z 12 rozdziału Apokalipsy.

Nierządnica to zwodnicza wiara opierające się na naukach chrześcijańskich fałszywie interpretowanych, czyli np. Kościół Rzymsko Katolicki, który obecnie współpracuje z Syjonistami.

Nierządnica siedzi na Bestii. Współpracuje z władzą świecką. (z jedną z głów Bestii szczególnie (Watykan) i z pozostałymi także) Jednak Nierządnica ma ograniczoną władze głownie do szerzenia zwodniczych nauk i niszczenia przejawów prawidłowego interpretowania Słowa Bożego wewnątrz Kościoła i poza Nim. (Jezuici)(niszczenia prawdziwego Chrześcijaństwa). Jest to niszczenie od Chrześcijaństwa od środka, niby przez rzekomych "chrześcijan".

Na pozostałe dziedziny życia nie ma wpływu i się o nich nie wypowiada w swych naukach.
KRK stracił władze na rzecz systemu "oświeceniowo"- materialno - finansowego i jest mu podległy. Tu następuje niszczenie wszelkich przejawów Chrześcijaństwa od zewnątrz, jego rzekomej nienaukowości i krytyka KRK i jego naiwnych wyznawców.

Nie jest łatwo pokonać Chrześcijaństwa, tak genialnych nauk Chrystusa, dlatego tego tematu nigdy się nie porusza (samych nauk).
Sieje się natomiast wątpliwości historyczne, ośmiesz ludzi stojących w hierarchii kościelnej, wyznawców, szerzy się jedynie słuszny pogląd ateistyczny, ponoć "naukowy" itp. (co widać chociażby na tym forum, niektórzy osobnicy dostają za to niezłą kasę)
Nie jest łatwo zniszczyć Chrześcijaństwo dlatego dąży sie do zniszczenia wszelkiej duchowości (każdej oficjalnej religii, która mówi "o czymś więcej" w życiu) i praw moralnych pod przykrywką "wolności". (to jest droga dla ateistów, np. New Age to bardziej skomplikowana sprawa i raczej jest metodą "od środka")
Rozluźnienia zasad moralnych. Np. kult w filmach sensacyjnych śmierci i wojska (przygotowanie do III wojny światowej?), w słusznej sprawie dla amerykańskiego prezydenta można zabijać Smile , włączcie sobie chociażby MTV i zobaczcie jak dzieciom i młodzieży piorą główki. (zauważcie np. taki szczegół, zmiana kadru musi być przynajmniej raz na dwie sekundy lub częściej tak jak w teledyskach, to ma bardzo poważne konsekwencje taki by się wydawało szczególik + mnóstwo ważniejszych technik manipulacyjnych i indoktrynacyjnych )
Tak więc Bestia nienawidzi Chrześcijaństwa, a nawet jego fałszywych nauczycieli (KRK) i zrobi wszystko, gdy ją wykorzysta w najbardziej optymalny sposób, żeby je zniszczyć.
Lecz prawdziwego Chrześcijaństwa nigdy nie pokona.
Cytat:
"i Bestia -
ci nienawidzić będą Nierządnicy
i sprawią, że będzie spustoszona i naga,
i będą jedli jej ciało,
i spalą ją ogniem9,"


I jeszcze jednego nie mogę zrozumieć.
Cytat:
"Zapytano kiedyś Św. Ignacego Layole, co by zrobił, gdyby papież rozwiązał Towarzystwo Jezusowe?
Kwadrans modlitwy odparł i nie powinienem już o tym myśleć"
"Filozofia Wieczysta" Aldous Huxley

Cytat:
Maja od tego w duzej mierze syjonistow ktorzy w zamian za dana im wladze oraz plynace z niej korzysci sluza jako tarcza i zaslona dymna dla prawdziwych mistrzow, lucyferianskich Jezuitow po czwartej przysiedze oraz Illuminatow, najwyzszych ranga masonow ktorych glowa jest general zakonu Jezuitow, obecnie Adolfgo Nicolas


Myśle, ze o wiele większe możliwości, bogatszą tradycje i historię mają Syjoniści (np. morderstwo Chrystusa, morderstwa proroków, oddawanie czci pogańskim bogom (szatanowi), podczas gdy Mojżesz uzyskiwał X Przykazań lub świetnie rozwinięta inteligencję, zdolności handlowe, dzisiaj się mówi ludzie sukcesu, biznesmeni, wspaniali ekonomiści, posiadacze kapitału, inwestorzy, rozwijający gospodarkę, finansiści itp.) niż zaledwie 500 letnia historia Jezuitów. Jeżeli to Jezuici by sterowali Kościołem to powstaliby zapewne trochę wcześniej, a nie tuż przed upadkiem potęgi Imperium KRK.

A jeśli chodzi o role Syjonistów w Twojej teorii. To w niej są oni co najmniej współodpowiedzialni za zbrodnie dziejące się w naszych czasach. Łamią Boskie Prawa już nie jak zwykli grzesznicy, ale jak nikczemnicy.
Ja nie będę owijał w bawełnę, co Ty czynisz (pewnie z jakiegoś powodu).
Syjoniści w tej teorii są Kłamcami (Arcymistrzami kłamstwa i lichwy), wyznawcami Szatana oraz jednymi z największych zbrodniarzy ludzkości i ludobójcami. (według mnie to jednak oni są na szczycie, przewyższyli mistrza KRK i zajęli jego miejsce, choć nie do końca jeszcze, pewne szczątki władzy jeszcze dzisiaj posiada KRK (symbol współpracy Niewiasty i Bestii))
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 30 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie ze syjonisci to zbrodniarze i ludzie ktorzy maja wiele na sumieniu patrzac przez pryzmat historii. Ale nic nam nie da zdekonspirowanie tej grupy, dlatego ze oni tylko czesciowo trzymaja swiatowe finanse, biznes, media, polityka. Reszta tej "widocznej" wladzy to w duzej mierze katolicy oraz pseudoprotestanci(w USA chocby jest ich pelno).

I masz racje ze syjonisci to wrog Chrzescijanstwa, dlatego tez sa w symbiozie z Watykanem, ktory takze nienawidzi objawow prawdziwego Chrzescijanstwa! Nie ma tu zadnej sprzecznosci.

Cytat:
...zaledwie 500 letnia historia Jezuitów. Jeżeli to Jezuici by sterowali Kościołem to powstaliby zapewne trochę wcześniej, a nie tuż przed upadkiem potęgi Imperium KRK.


No wlasnie dlatego zostali powolani do zycia, azeby zatrzymac reformacje i wybic wszelkich heretykow dla papieza. W XVIII wieku juz calowicie podporzadkowali sobie Watykan. Co do faktu ze jezuici rzadza papiestwem nie ma zadnych watpliwosci
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:56, 04 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artystyczne ujęcie.
Salvador Dali "Kuszenie św. Antoniego".



Zarys mojej interpretacji.
Prawdziwe Chrześcijaństwo jest na pierwszym planie. Wydaje się nagie i bezbronne w stosunku do władców tego świata. Jednak posiada ono Moc, której oczami się nie ujrzy.
Bestia siedmiogłowa, to siedem Bestii. (choć siódma jest nie widoczna Smile Dopiero ma nadejść?)
Widzimy Nierządnice, symbole władzy, widzimy coś jak piramidkę iluminatów, widzimy pomniczek , który jest miedzy innymi na placu Św. Piotra i dużo więcej.
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wysłannik napisał:
Artystyczne ujęcie.
Salvador Dali "Kuszenie św. Antoniego".



Zarys mojej interpretacji.
Prawdziwe Chrześcijaństwo jest na pierwszym planie. Wydaje się nagie i bezbronne w stosunku do władców tego świata. Jednak posiada ono Moc, której oczami się nie ujrzy.
Bestia siedmiogłowa, to siedem Bestii. (choć siódma jest nie widoczna Smile Dopiero ma nadejść?)
Widzimy Nierządnice, symbole władzy, widzimy coś jak piramidkę iluminatów, widzimy pomniczek , który jest miedzy innymi na placu Św. Piotra i dużo więcej.


Nie sądzę żeby jegomość z krzyżem w ręku symbolizował prawdziwe chrześcijaństwo. Krzyż to starożytni symbol słońca, symbol pogański. Trupia czacha pod jego stopami to symbolika masońska, symbolika okultystyczna. Może też symbolizować uwielbienie katolików do nekrofilii, podziwnaia zwłok, relikwii zmarłych etc.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyż od czasów Misterium Golgoty stał się symbolem Chrześcijaństwa.
Jest to symbol śmierci dla życia doczesnego i odrodzenia się w nowym życiu.
Życie - śmierć - Zmartwychwtanie do lepszego życia.
Przede wszystkim to trzecie znaczenie.
Czaszka to też symbol przemijania i śmierci. (jest zresztą odrzucona i pod stopami, co symbolizuje raczej pokonanie śmierci)
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, stał się symbolem. Ksiądz Ci w kościele nie powie czym był zanim się stał symbolem.

A wiesz że krzyż który noszą w ręku papieże by się podpierać (ten krucyfiks z wygiętą postacią Chrystusa) był symbolem pogan?
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takim poziomie to nie ma dyskusji.
Ja tu tylko wypowiedziałem wnioski, swych wieloletnich przemyśleń.
Bardzo ogólnikowo, bo nawet nie ma słów , żeby opisać to np. "lepsze życie".
Lecz jeśli ktoś wrzuca pod te pojęcia swoje wyobrażenia z katechizmu katolickiego to jego sprawa.
Gdzie szukać głębszych informacji ? Też już napisałem kiedyś.
Kto będzie chciał to sobie poczyta, kto nie chce to nie.
Jeżeli dwie osoby sie znajdą, którym to otworzy oczy to dobrze.
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Wszystkowidzące oko Lucyfera. Ołtarz przygotowany dla papy JP2 podczas jednej z jego wizyt w naszej ojczyznie.

Zauwazcie 6 promieni bijacych z dolu piramidy i 6 promieni bijacych z gory piramidy. I niech mi ktos powie ze katolicyzm to nie jest kult słońca.

Kto znajdzie trzecia szostke?
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto obejrzeć:

hitlerbushexploited into telling the truth
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 20 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.maxior.pl/player/player/waPla......pl/player
http://www.maxior.pl/player/player/waPla......pl/player
I jak tutaj nie kultywować słoneczka skoro z niego powstało wszystko dookoła.Wszystko co materialne
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 20 Gru '09   Temat postu: Re: Koncepcja Religijna NWO i brak logiki Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Na tym forum ciągle powraca sprawa Iluminatów i tego że kościół jest ich narzędziem i że dla nich wytłukł kulty pogańskie.


Zgadzam się z tobą.
O ile ktokolwiek, jest u władzy, to na pewno nie jest on zaangażowany na serio w jakąś prymitywną religię. Jeżeli już to podsuwa jakąś tym, którymi rządzi.

Ale dopuszczam taką możliwość, że politycy uczestniczą w tego typu pogańskich obrzędach. Ale bynajmniej nie z powodu wiary.

Swego czasu czytałem książkę Tadeusza Dołęgi Mostowicza: "Kariera Nikodema Dyzmy"

Jest ona o facecie, który postawił wszystko na jedną kartę, przypadkowo znalazł zaproszenie na bankiet polityków. A że był zwykłym żulem i biedakiem, to zapożyczył się aby zdobyć garnitur iść i się nażreć. I tak ze zwykłego chama i przestępcy, dostał się w środowisko polityków i biznesmenów (niektórzy porównują tą karierę do niektórych polskich polityków).

Jak już dostał się w kręgi polityczne, pewnego razu dowiedział się, że jakaś tam grupa polityczna uczestniczy w jakichś obrzędach pogańskich związanych z wywoływaniem diabła, lub coś w tym stylu. Został zaproszony.
Jak się okazało, faktycznie miało to miejsce, jednak wywoływanie diabła i całe te obrzędy , było tylko przykrywką do orgii zbiorowych, w których politycy chętnie uczestniczyli, i mogli sobie bezkarnie podupczyć cudze żony, czy tam jakieś prostytutki.

Po prostu jak ktoś jest u władzy, to chce mieć wszystko, również harem. A tego typu akcje realizuje się najlepiej właśnie pod delikatną przykrywką, nakazami które formułowała ta prymitywna religia. W razie czego zawsze można zwalić, że "stałem się ofiarą sekty, wmówili mnie, że przez to zbiorowe ruchanie dostanę się do nieba lub osiągnę sukces, itp."
Gdyby nie było tego kultu pogańskiego, taki to tego typu działanie byłoby wyłącznie inicjatywą polityka, a tak, zawsze można na coś zwalić lub udupić kogoś niewinnego.

Jeżeli Mostowicz się nie mylił, i w polityce faktycznie występują od pokoleń takie zwyczaje, to ostatni filmik z "naćpanym panem w sukience", może wcale nie być hitem przed najbliższymi wyborami. Smile
Ktoś mówił, że takie filmiki są już nakręcone, - czekają tylko na wybory. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Koncepcja Religijna NWO i brak logiki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile