W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tunel wiatrowy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 1580
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:34, 22 Lut '20   Temat postu: Tunel wiatrowy Odpowiedz z cytatem

Ostanimi czasy obserwuje sobie poczyniania wiatru mam ku temu pewne powody, ale huj z tym, uzywam tejze strony www.windfinder.com/







Jest mi ktoś w stanie łopatologicznie wyjaśnić co to za zjawisko?
Ostatnio źródłem silnego wiatru (30-50km w porywach do ponad 100 km) były te tzw orkany, które są takimi małymi cyklonami, chyba jebie mnie ta nomenklatura wiatr to wiatr, tworzyły je wiatry pradu zatokowego bezpośrednio na południe od Islandii, rozbijając się o wyspy brytyjskie, mknął na "około" kanałem La Manche i górą wprost w stronę centralnej i pólnocnej Norwegii, przez to całe zachodnie wybrzeże Holandii, w sumie jedyne hehe, nieźle obrywało, szczególnie wyspy fryzyjskie i rozpływał się mniej więcej na Morzu Norweskim.
Analiza moja na podstawie codziennej obserwacji od około dwóch tygodni, obserwuję od ponad roku, ale teraz jest nieco wietrznie, a że przebywam na zewnątrz jest to dla mnie istotne. Używałem jedynie tej strony (jest historia itd zajebista ogólnie, polecam popaczeć), nie sugerowałem się żadnymi komunikatami, pogodynkami cz innymi hujami, wszak moja wiedza fachowa w tym temacie jest nikła i nie jestem w stanie wyjaśnić sobie tego zjawiska.

Ten tunel ma długość porównywalną do długości wschodniego wybrzeża juesej a resztę zostawiam ocenie, kogoś z pojęciem, bo moje mi nic nie daje hehe.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 22 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kierunków strzałek widać, że wiatr wieje z obu przeciwległych stron twojego "tunelu".
Wiatry się znoszą, tzn. powstają wiry, ale po uśrednieniu prędkość wiatru wynosi zero.
W praktyce oznacza to, że wiatr nie ma tam stałego kierunku, ale niekoniecznie znaczy że jak tam jesteś to w ogóle nie wieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
boooor




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 22 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmieniło się pole magnetyczne ziemi w czwartym wymiarze,tam gdzie były wyże teraz są niże i na odwrót dlatego powstają takie różne anomalie pogodowe,nie posiadamy urządzeń pomiarowych pola magnetycznego czwartego wymiaru a jak ktoś ma z tym problem niech napisze do Grigorija Perelmana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 22 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

24 lutego, wasz tunel zniknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 23 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
24 lutego, wasz tunel zniknie.


to nie kurwa moj nasz ani wasz,
chcialem jeno sie dowiedziec cóż to a nie dawać karmik dla frustratów ok.
Wydaje mi się to niepowschechnym zjawiskiem, jak wspominałem obserwuję, szczegółowo ino europe zachodnia dla własnych celów, ale takiego czegoś nie widziałem, toteż byłem zaintrygowany.

Apropo Bimi, ja doskonale znam się analizie, nie o to prosiłem, a o wyjaśnienie tegoż zjawiska. Dlaczego takie "cos" powstało akurat tam, wyobrazasz sobie stac w tym miejscu, bądź kołować samolotem obok tego?
O to mi chodzi może ktoś trafił na to, też go zaciekawiło.
Ale nie mam tak najebane we łbie coby przeglądać jebane jutube, to rola m.in. Aniołka i Debiala, i tych innych forumowych pojebów, dlatego założyłem ten temat coby ich trochę sprowokować.

boor napisz coś więcej, cz tylko pierdolisz jak każdy o jakiś przemagnetyzowaniu, to że płn sobie spaceruje kazdy "wie" ale dlaczego to robi, jakie to przynosi skutki, to każdy już jebie co mu rezym abo jutube, dwie strony tego samego medalu robiace nam gowno w głowie, jeno sztucznie sie polaryzują. Dlatego ja staram się mieć otwartą głowę. ale coś ok, może to przyczyna, ostatnio "podobno" przyśpieszył. Piszę podobno, bo ja kurwa nigdy na oczy nie widziałem i "ufam" tym co o tym pierdolą, zatem coś może być na rzeczy. Zatem Booor jakbyś mógł nieco rozwinąć jaki konkretnie to ma wpływ na tworzenie sie takiego typu no nazwę, pozwolę sobie, anomalyi, będę wdzięczny.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 23 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz bardziej szczegółowych informacji, jak powstaje takie zjawisko, to powinieneś raczej zapytać na jakimś forum dla meteorologów.
Ja nie wiem i nie wnikam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 23 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jeśli szukasz bardziej szczegółowych informacji, jak powstaje takie zjawisko, to powinieneś raczej zapytać na jakimś forum dla meteorologów.
Ja nie wiem i nie wnikam Smile


Nie no wiem Bimi, ale widzisz, ja nie bez powodu tu jestem Very Happy. Ja nawet 2-2 staram się kwestionować. To wiesz czego szukam, tego co My tu kiedyś wszyscy szukaliśmy. Oczywiście nie popadając w paranoje, staram się usilnie codziennie, ale sądzę, że po tamtej stronie barykady nie znajdę satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Szukałem, z początku tam lecz teraz już wiem, czego się mogę tam spodziewać znaleźć, pierdolone lanie wody Very Happy.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:30, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
oko napisał:
24 lutego, wasz tunel zniknie.


to nie kurwa moj nasz ani wasz,
chcialem jeno sie dowiedziec cóż to a nie dawać karmik dla frustratów ok.
Wydaje mi się to niepowschechnym zjawiskiem, jak wspominałem obserwuję, szczegółowo ino europe zachodnia dla własnych celów, ale takiego czegoś nie widziałem, toteż byłem zaintrygowany.


dowiedziałeś się już co to jest?
wiesz co to "front" ?
na dole mapki jest pozioma belka z datami, klikaj na kolejne , to prognozy, resztę, raczej sam pojmiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 28 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
glee314 napisał:
oko napisał:
24 lutego, wasz tunel zniknie.


to nie kurwa moj nasz ani wasz,
chcialem jeno sie dowiedziec cóż to a nie dawać karmik dla frustratów ok.
Wydaje mi się to niepowschechnym zjawiskiem, jak wspominałem obserwuję, szczegółowo ino europe zachodnia dla własnych celów, ale takiego czegoś nie widziałem, toteż byłem zaintrygowany.


dowiedziałeś się już co to jest?
wiesz co to "front" ?
na dole mapki jest pozioma belka z datami, klikaj na kolejne , to prognozy, resztę, raczej sam pojmiesz.


Nie, i szczerze tak tylko NEDERLANDY hehe sobie ogarniam, jak zauważyłem, że się"rozplywa" jakos dwa trzy dni po 1 moim poscie w tym temacie, to miałem wyjebane a atencji nie zdobylem Sad, ale dlatego ze byłem nieuprzejmy dla tych których brednie liczyłem tu ujrzeć i skonfrontować z tym co mnie się wydaję.
Front? Nie sądzę, aby coś o takiej metodzie działania, a raczej poruszania się, mogłoby, bo chyba wnioskujesz o styku tychże dwoch, spowodowało takie zjawisko, bowiem raz, że fronty są odpowiedzialne przede wszystkim za cinśnienie atmosferyczne,ale idąc tym tropem? Nagłe skoki ciśnienia w tychże miejscach? Dobra pierdole. Zważywszy na to, że te Huraganiki leciały z kierunku prądu zatokowego który przecina morze Sargassowe jak przecinak i sobie kołuje na nim, ktore z tym czyms graniczylo, on ma największy wpływ na zachowanie wiatru przede wszystkim, który wiedzie prym w tym temacie klimatotwórzym, no chyba nie muszę tak łopatologicznie o tym pisać, ale (teraz wycieczka osobista, oko prowokujesz do tego typu zachowań), w europie płn zachodniej, a teraz takie coś, z przed chwili. Ja nie potrzebuję, bo to zawsze kwestia potrzeby, mieć dyplomu z meterologii by obserwować niebo, polecam serce dolnej saksonii okolice Schneveredingen, Uelzen 1-3 w nocy obserwować niebo było wręcz nieziemsko interesujące tam, zważywszy na olbrzymie NATO-Ubungplatze tam zlokalizowane, o ktorych kiedys wspomniałem, dla przykładu na własne oczy obserwowałem pielgrzymki "lekarzy i inzynierów" z afryki. "czuć" było, że nie jestem tam mile widziany, był to skrót, na który, mimo iż był najkrótszy, ale nie jestem pewien, może zaraz sprawdzę coby nie łgać w tak banalny leniwy sposób, google mnie nie kierowało na przykład. No i ten stereotyp potwierdziłem sobie. Wychodzili na czysto wracali obdkupieni. To taka mała dygresja apropo mojej wairygodności, lacha z tym.

Wracając do tematu, ze strony afryki pln zachodniej nie ma tak silnego frontu, mozesz obczaic historie na tej stronie, który by wywował taką, nie wiem czy dobrze użyję terminu, interferencje. Tam było kilka zwrotu i wirów, gdyby się zderzyły, to raczej wiatr zmienił by kierunek w stosunku do kilku zależności, nie nie wiem nie chce dywagować i pierdolić, ale wiesz jak t wygląda gdy wiatr staje na przeszkodzie, nie kołuje, zmienia kierunek i elo.
No nie wiem, co o tym myśleć, ponieważ obecny rok w kwestii pogody jest kurwa nieźle zakręcony a mam jesio inne rzeczy na głowie, więc mogę być nieco nie konsekwentny w tym działaniu toteż starce na wiarygodności.


Zobacz jak się zachowuje golfsztorm.
Eskalacją były silne, naprawdę silne, huragany, które niemal jak jeden mąż ustawiały się pod Islandia. Z taką siłą rozbijały się o Irlandię, że nawet Walia obrywała. Rozplywały się na Morzu norweskim. Schematycznie zbyt, jak dla mnie na pogodę, nie wyciągać pochopnych wniosków. Z jaką to silą musiały cisnąc, poza tym jak się rozplywały, nawiąże to 1 zdjęcia wyglądało to jak litera to, ramiona na północy.
Nie zadowala mnie to co sugerujesz, jak Cie interesuje to się wysil trochę za mnie hehe, nie zartuję, ostatnio mam dobry humor i sporo czasu, zatem staram się go nie marnować. Smile
Mam nadzieję, że zechcesz się odnieść do tego co napisałem.
Ale zawsze możemy se popierdolić, o to mi chodzi, no i o bitcoiny hehe.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.090 mBTC

PostWysłany: 21:44, 28 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
oko napisał:
glee314 napisał:
oko napisał:
24 lutego, wasz tunel zniknie.


to nie kurwa moj nasz ani wasz,
chcialem jeno sie dowiedziec cóż to a nie dawać karmik dla frustratów ok.
Wydaje mi się to niepowschechnym zjawiskiem, jak wspominałem obserwuję, szczegółowo ino europe zachodnia dla własnych celów, ale takiego czegoś nie widziałem, toteż byłem zaintrygowany.


dowiedziałeś się już co to jest?
wiesz co to "front" ?
na dole mapki jest pozioma belka z datami, klikaj na kolejne , to prognozy, resztę, raczej sam pojmiesz.


Nie, i szczerze tak tylko NEDERLANDY hehe sobie ogarniam, jak zauważyłem, że się"rozplywa" jakos dwa trzy dni po 1 moim poscie w tym temacie, to miałem wyjebane a atencji nie zdobylem Sad, ale dlatego ze byłem nieuprzejmy dla tych których brednie liczyłem tu ujrzeć i skonfrontować z tym co mnie się wydaję.
Front? Nie sądzę, aby coś o takiej metodzie działania, a raczej poruszania się, mogłoby, bo chyba wnioskujesz o styku tychże dwoch, spowodowało takie zjawisko, bowiem raz, że fronty są odpowiedzialne przede wszystkim za cinśnienie atmosferyczne,ale idąc tym tropem? Nagłe skoki ciśnienia w tychże miejscach? Wiatry i co jest istotne, dodaję po edycji, w tym miejscu były wręcz na przeciwkierunkowo do siebie, z taka silą, z jaką wiało, wyobrażasz sobie co tam działo? To chcę zobaczyć i obczaiłem nieco jutube i huj, Dobra pierdole. Zważywszy na to, że te Huraganiki leciały z kierunku prądu zatokowego który przecina morze Sargassowe jak przecinak i sobie kołuje na nim, ktore z tym czyms graniczylo, on ma największy wpływ na zachowanie wiatru przede wszystkim, który wiedzie prym w tym temacie klimatotwórzym, no chyba nie muszę tak łopatologicznie o tym pisać, ale (teraz wycieczka osobista, oko prowokujesz do tego typu zachowań), w europie płn zachodniej, a teraz takie coś, z przed chwili. Ja nie potrzebuję, bo to zawsze kwestia potrzeby, mieć dyplomu z meterologii by obserwować niebo, polecam serce dolnej saksonii okolice Schneveredingen, Uelzen 1-3 w nocy obserwować niebo było wręcz nieziemsko interesujące tam, zważywszy na olbrzymie NATO-Ubungplatze tam zlokalizowane, o ktorych kiedys wspomniałem, dla przykładu na własne oczy obserwowałem pielgrzymki "lekarzy i inzynierów" z afryki. "czuć" było, że nie jestem tam mile widziany, był to skrót, na który, mimo iż był najkrótszy, ale nie jestem pewien, może zaraz sprawdzę coby nie łgać w tak banalny leniwy sposób, google mnie nie kierowało na przykład. No i ten stereotyp potwierdziłem sobie. Wychodzili na czysto wracali obdkupieni. To taka mała dygresja apropo mojej wairygodności, lacha z tym.

Wracając do tematu, ze strony afryki pln zachodniej nie ma tak silnego frontu, mozesz obczaic historie na tej stronie, który by wywował taką, nie wiem czy dobrze użyję terminu, interferencje. Tam było kilka zwrotu i wirów, gdyby się zderzyły, to raczej wiatr zmienił by kierunek w stosunku do kilku zależności, nie nie wiem nie chce dywagować i pierdolić, ale wiesz jak t wygląda gdy wiatr staje na przeszkodzie, nie kołuje, zmienia kierunek i elo.
No nie wiem, co o tym myśleć, ponieważ obecny rok w kwestii pogody jest kurwa nieźle zakręcony a mam jesio inne rzeczy na głowie, więc mogę być nieco nie konsekwentny w tym działaniu toteż starce na wiarygodności.


Zobacz jak się zachowuje golfsztorm.
Eskalacją były silne, naprawdę silne, huragany, które niemal jak jeden mąż ustawiały się pod Islandia. Z taką siłą rozbijały się o Irlandię, że nawet Walia obrywała. Rozplywały się na Morzu norweskim. Schematycznie zbyt, jak dla mnie na pogodę, nie wyciągać pochopnych wniosków. Z jaką to silą musiały cisnąc, poza tym jak się rozplywały, nawiąże to 1 zdjęcia wyglądało to jak litera to, ramiona na północy.
Nie zadowala mnie to co sugerujesz, jak Cie interesuje to się wysil trochę za mnie hehe, nie zartuję, ostatnio mam dobry humor i sporo czasu, zatem staram się go nie marnować. Smile
Mam nadzieję, że zechcesz się odnieść do tego co napisałem.
Ale zawsze możemy se popierdolić, o to mi chodzi, no i o bitcoiny hehe.



KURWA sorry bimi wiem, że przed chwilą się przypucowałem, że piszę dla btc, ale serio zamiast zmień dałem cytuj, zrób z tym coś jak chcesz, abo czeba.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 28 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O huj nie mogę już edytować, naprawdę. Patrz oko pierwsze trasy google mi sugerowało, te 3. Nastepna jest tak na szybko coby mniej wiecej zlokalizowac wpisałem jeno miejscowość przed która przejeżdzałem, swoją drogą jest tam naprawdę uroczy kościółek, jak odzyskam ajfona to mogę zdjęcie pokazać. Sa to drogi wolne, nie prywatna i droga jest zaznaczam, najkrotsza. EDIT Czego na zdjęciach nie widac, jest różnica ok 4 km na rzecz sugerowanej, ale jak pisałem trasa była nieco inna, w sumie nie jestem pewien czy na 10000 procent najkrotsza, sek w tym ze dluzsze byly ukazane, ta nie. Cz teraz czy, kiedy to było, 2,5 roku temu?





kurczę żaluję jeno nieco żem tak wcześniej skrupulatnie nie zwracał na to uwagi, ale to z wkurwienia, nerwica itd. miałbym wiele więcej do napisania, bo też mam ochotę się z tym dzielić a prywatne towarzystwo, w moim przypadku to koneksje jedynie od wielu lat, nie zawsze wie o czym chcę z nimi rozmawiać a w naszych stosunkach rozmowa to raczej konkretne pytania i odpowiedzi w temacie obecnie nas interesującym powodując realne w nim działanie, no i po to mamy nasze forum, ja mam wyjebane, że umiera, Jerzy jest, Ordel, ciebie to szanuję za wytrwałość, choć zmiękłeś trochę chyba, ale rozumiem sam chcę mieć w przyszłości rodzinę, i milion nieprzeczytanych postów, takich ludzi jak Adwokat Diabła, Aqautro, ElCommandante, chyba zle napisałem, i wielu, wielu innych więc polecam czasem zrobić back to the past, zonk będzie niezły, nieźle się czasem bawię czytając posty sprzed lat i dowiaduję się sporo, nauka i zabawa, tak jak te kutwy nieświadome mocy swych slow w przeczkolu nam gadały.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 01 Mar '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
oko napisał:
glee314 napisał:
oko napisał:
24 lutego, wasz tunel zniknie.


to nie kurwa moj nasz ani wasz,
chcialem jeno sie dowiedziec cóż to a nie dawać karmik dla frustratów ok.
Wydaje mi się to niepowschechnym zjawiskiem, jak wspominałem obserwuję, szczegółowo ino europe zachodnia dla własnych celów, ale takiego czegoś nie widziałem, toteż byłem zaintrygowany.


dowiedziałeś się już co to jest?
wiesz co to "front" ?
na dole mapki jest pozioma belka z datami, klikaj na kolejne , to prognozy, resztę, raczej sam pojmiesz.


Nie, i szczerze tak tylko NEDERLANDY hehe sobie ogarniam, jak zauważyłem, że się"rozplywa" jakos dwa trzy dni po 1 moim poscie w tym temacie, to miałem wyjebane a atencji nie zdobylem Sad, ale dlatego ze byłem nieuprzejmy dla tych których brednie liczyłem tu ujrzeć i skonfrontować z tym co mnie się wydaję.
Front? Nie sądzę, aby coś o takiej metodzie działania, a raczej poruszania się, mogłoby, bo chyba wnioskujesz o styku tychże dwoch, spowodowało takie zjawisko, bowiem raz, że fronty są odpowiedzialne przede wszystkim za cinśnienie atmosferyczne,ale idąc tym tropem? Nagłe skoki ciśnienia w tychże miejscach? Dobra pierdole. Zważywszy na to, że te Huraganiki leciały z kierunku prądu zatokowego który przecina morze Sargassowe jak przecinak i sobie kołuje na nim, ktore z tym czyms graniczylo, on ma największy wpływ na zachowanie wiatru przede wszystkim, który wiedzie prym w tym temacie klimatotwórzym, no chyba nie muszę tak łopatologicznie o tym pisać, ale (teraz wycieczka osobista, oko prowokujesz do tego typu zachowań), w europie płn zachodniej, a teraz takie coś, z przed chwili. Ja nie potrzebuję, bo to zawsze kwestia potrzeby, mieć dyplomu z meterologii by obserwować niebo, polecam serce dolnej saksonii okolice Schneveredingen, Uelzen 1-3 w nocy obserwować niebo było wręcz nieziemsko interesujące tam, zważywszy na olbrzymie NATO-Ubungplatze tam zlokalizowane, o ktorych kiedys wspomniałem, dla przykładu na własne oczy obserwowałem pielgrzymki "lekarzy i inzynierów" z afryki. "czuć" było, że nie jestem tam mile widziany, był to skrót, na który, mimo iż był najkrótszy, ale nie jestem pewien, może zaraz sprawdzę coby nie łgać w tak banalny leniwy sposób, google mnie nie kierowało na przykład. No i ten stereotyp potwierdziłem sobie. Wychodzili na czysto wracali obdkupieni. To taka mała dygresja apropo mojej wairygodności, lacha z tym.


Zobacz jak się zachowuje golfsztorm.
Eskalacją były silne, naprawdę silne, huragany, które niemal jak jeden mąż ustawiały się pod Islandia. Z taką siłą rozbijały się o Irlandię, że nawet Walia obrywała. Rozplywały się na Morzu norweskim. Schematycznie zbyt, jak dla mnie na pogodę, nie wyciągać pochopnych wniosków. Z jaką to silą musiały cisnąc, poza tym jak się rozplywały, nawiąże to 1 zdjęcia wyglądało to jak litera to, ramiona na północy.
Nie zadowala mnie to co sugerujesz, jak Cie interesuje to się wysil trochę za mnie hehe, nie zartuję, ostatnio mam dobry humor i sporo czasu, zatem staram się go nie marnować. Smile
Mam nadzieję, że zechcesz się odnieść do tego co napisałem.


Front, to również temperatura, prędkość wiatru, wilgotność ...gęstość powietrza. Wiesz jak się wobec siebie zachowują różne gęstości wody w jednym zbiorniku?
Pomiędzy nimi jest granica przenikalności. Woda ciepła oddziela się od zimniej mimo, że się stykają. To, co było widać na animacji, wyglądało jakby oddziaływały na siebie dwie różne gęstości powietrza. Plus prędkości przemieszczania się i temperatury i ciśnienie, które ma wpływ na ruch.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 01 Mar '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do puki nie było fancy grafiki z pogodą to nie miałeś pojęcia, że coś takiego istnieje.

Jest jeszcze inny graficzny serwis pogodowy:
www.ventusky.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tunel wiatrowy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile