W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 380544
Strona:  «   1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 301, 302, 303   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herodot napisał:
Jesli chodzi o to, zeby zrobic z ludzkosci cywilizacje ludzi chorych, to moze chodzic nie tylko o to, zeby potem sprzedawac / dawac im leki. Widze duzo mozliwosci wykorzystania chorych ludzi, a leczenie ich nawet jesli sie im te chorobe wywolalo wydaje sie byc dosc humanitarne. Czlowiek jest potencjalnie bardziej bezwzgledna istota, zwlaszcza polityk do spolki z naukowcem.


Elity rządzące kolejny raz "odkryły" Świętego Gralla ( święta władza ) w połączeniu z kamieniem filozoficznym ( niekończący się potok pieniędzy ) , takie odkrycia które zostają wdrożone mają wpływ na każdy aspekt w życiu człowieka, każdego człowieka.

Już dziś nic nie jest takie samo jak w 2019 roku, a ich rewolucja wciąż trwa, a wiemy z historii jak to się skończy Wink . Kolejny raz tworzą nowego człowieka .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riki




Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 25
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Timothy Cunningham - epidemiolog Centers for Disease Control and Prevention, znaleziony (03.04.20218) martwy przez rybaków, jego ciało bylo zaplątane w smieci na rzece Chattahoochee. Oficjalna wersja jest, że sie utopił. Twierdził, że pacjentom którym podał szczepionkę na grype zmarli a w USA osoby które umarły na grypę miały jedną cechę wspólną - dostali szczepionkę na grype.

Kuan Teh-Jeang - Biolog, redaktor czasopisma "Retrovirology". 27.01.2013 został znaleziony martwy w swoim biurze, wersje śmierci atak serca, zestrzelił sie przy swoim biurku. Łączyły go bliskie koneksje z T. Fauci'm i J. Coffin'em. Jego śmierci może być związana z badaniami nad wirusem XMRV i powiązanymi takimi jak autyzm u dzieci rodzonych przez kobiety zarażone tym wirusem, zachorowania na białaczkę, rak prostaty, chorobę autoimmunologiczna, alzheimer.

Jeff Bradstreet - 19.06.2015 znaleziony martwy w rzece Lure przez rybaka. Przyczyną śmierci byla rana postrzałowa klatki piersiowej. Z autopsji wynika, że musiał trzymać broń pod praktycznie niemozliwym kątem, na ubraniach oraz skórze nie znaleziono oparzeń wynikających z popełnienia samobójstwa przez strzał z broni. Lekarz ktory zajmował się leczeniem schorzeń spowodowanych sczepiaonka MMR ktora powodowała autyzm u dzieci (jego dziecko również dostało autyzmu po przyjeciu szczepionki). Był mocno zaangażowany w ujawnienie prawdy nt. szczepionek.

O panach z feralnego lotu MH17 nie będę się już rozpisywał, kilka postów powyżej jest to napisane.

Takich dziwnych śmierci wśród lekarzy którzy chcą przekazać światu prawdę i obnażyć układ monopolistyczny Rzad-BigPharma jest mnóstwo, koncerny farmaceutyczne doskonale zdają sobie sprawę, że szczepionki na grype nic nie daja. Co więcej możliwości zachorowania na grype jest 7 krotnie większe u osob zaszczepionych. Mimo to dalej je sprzedają. W tv same reklamy medykamentów, jebie ci z buzi ? Masz halitoze! Mamy na to lek! Swędzą cie nogi podczas spania ? Masz RLS! Zespół niespokojnych nóg! Mamy na to lek! Masz problemy z pamięcią? Weź bilobil! Szczyka Cie w plecach ? Na to TEZ mamy lek!! Kup, weź, zażyj, choruje dalej a my dalej bedsiemy Ci leki sprzedawać ktore chuja daja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 17:49, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dostalam list z gover ment z adresem na POBOX. Jest to bardzo wazny list w sprawie szepionek. List podpisal sam premier Australii. Szkoda, ze nie jest to list z Parlamentu skoro podpisal go sam premier Hon Scott Morrison MP - Prime Minister. Podpisal sie oczywiscie, ale ja nie znam podpisu premiera, a list jest z PO BOX czyli spod budki z piwem.

Mam sie zorientowac w szczepionkach i najlepiej sie zaszczepic, bo mam 70-lat. Nie wiem, gdzie mam sie orientowac !? Sa gdzies jakies punkty pootwierane, ale czyje to jest, to licho wie. Nie mam pojecia, gdzie mam czego szukac. Terminu nie ma wiec moze sie cos wyjasni !?

List podpisal jeszcze Minister Zdrowia - The Hon Greg Hunt MP oraz szef medycznego zespolu Professor Paul Kelly. .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr MIKAEL NORDFORS - Duńczyk który obecnie mieszka w Tanzanii:

https://www.brighteon.com/29d157b4-3b66-4555-a17c-ba591d7d22fc

Cały wywiad jest ciekawy.
Od 6:49 zaczyna się fregment gdzie koleś potwierdza, że duński piłkarz który parę dni temu padł w czasie meczu Euro był zaszczepiony 31 maja przez lekarza Inter Milan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
King Crimson napisał:
Ordel napisał:
Teraz trzeba będzie uciszyć włoskiego lekarza który twierdzi, że Duńczyk się szczepił.


Zatem proszę o zakład czy ów lekarz pierdolnie zaraz na covid czy jednak potulnie sprostuje, że chodziło np o szczepienie psa właściciela Interu Very Happy


Pewnie rosyjscy hakerzy z Darknetu wypuścili takiego fejka na temat szczepienia Duńskiego piłkarza Wink .


A na marginesie to ciekawe jak młodzi mężczyźni zaszczepieni będą padać na zawał serca podczas seksu ( w sensie wzmożonego wysiłku fizycznego ).

W przyszłości na Tinderach mężczyźni będą się ogłaszali , że nie są szczepieni i wytrzymują ponad 45 minut seksu , kiedy zaszczepieni max 15 minut bo mogliby dostać zawału Wink .


Zaszczepienie Pfizerem dostaną w promocji Wiagrę to również produkt Made by Pfizer Wink
Obstawiam powikłania korzenia dla zaszczepionych Pfizerem... Wszak jest antidotum gotowe od tego samego producenta Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pterapogon




Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 138
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 19:14, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie Christiana Eriksena, koleś się szczepił lub przynajmniej tak twierdził i dodatkowo zachęcał do tego! Zaraz po jego osłabnięciu zacząłem szukać w sieci informacji o tym fakcie, i na jednej z pierwszych stron pokazał się ów jegomość w trakcie szczepienia z namawianiem narodu do szczepienia😁oczywiście filmu już nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja właśnie się dowiedziałem - aż mi się ciepło zrobiło - że znajomy 42 lata, dwa razy przechodził C-19 ( podobno ) , zaszczepił się i w weekend trafił na SOR w ciężkim stanie, coś z sercem, padły takie słowa jak : "śmierć mięśnia sercowego" , ale nie wiem, bo jak dla mnie to chyba zgon, chociaż pewnie można kogoś podtrzymywać na życiu kiedy serce jest niewydolne . W każdym bądź razie, żona gościa na pytanie w smsie ; co z nim , nic nie odpisała. Słabo to widzę.
A oprócz tego słyszę po znajomych, że coraz więcej osób zna ludzi którzy ciężko przechodzą szczepienia . Sąsiadka, starsza babka mówi, że się zaszczepiła z mężem, a mąż 77 lat po pierwszej dawce czuł się źle, po drugiej dalej źle i cały czas się, źle czuje, do tego ma jeszcze jakieś problemy zdrowotne i ta babka sama mówi , że po każdej dawce czuł się gorzej, a minię miała nie ciekawą .

Ciekawe jak to pierdolnie i będzie wysyp problemów z "układem krwionośnym" jak to ukryją w mediach. Zrzucą na kolejną mutację i wcisną następną szczepionkę Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riki




Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 25
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
No ja właśnie się dowiedziałem - aż mi się ciepło zrobiło - że znajomy 42 lata, dwa razy przechodził C-19 ( podobno ) , zaszczepił się i w weekend trafił na SOR w ciężkim stanie, coś z sercem, padły takie słowa jak : "śmierć mięśnia sercowego" , ale nie wiem, bo jak dla mnie to chyba zgon, chociaż pewnie można kogoś podtrzymywać na życiu kiedy serce jest niewydolne . W każdym bądź razie, żona gościa na pytanie w smsie ; co z nim , nic nie odpisała. Słabo to widzę.
A oprócz tego słyszę po znajomych, że coraz więcej osób zna ludzi którzy ciężko przechodzą szczepienia . Sąsiadka, starsza babka mówi, że się zaszczepiła z mężem, a mąż 77 lat po pierwszej dawce czuł się źle, po drugiej dalej źle i cały czas się, źle czuje, do tego ma jeszcze jakieś problemy zdrowotne i ta babka sama mówi , że po każdej dawce czuł się gorzej, a minię miała nie ciekawą .

Ciekawe jak to pierdolnie i będzie wysyp problemów z "układem krwionośnym" jak to ukryją w mediach. Zrzucą na kolejną mutację i wcisną następną szczepionkę Wink .


Znajoma lekarka po szczepieniu trafiła w ciężkim stanie do szpitala pod respirator, u mnie w rodzinie matoły sie poszczepily, jedna osoba chyba ze 4 dni w domu lezala, goraczka, bol miesni, kosmiczne osłabienie (ale kurwa na druga dawke pobiegła szybciutko), moją mame dusznosci, problemy z oddychaniem pondrugiej dawce trzymaly jakies 2tyg. Ale Kurwa dalej wierzy q te gowniane szczepionki, to jest jakis koszmar..ludzie sie nie moga z marazmu obudzić, oby bylo taknjak piszesz, zeby to szybko jeblo !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja zmarnuję post na skakanie

Śmiech leczy i przedłuża życie


bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 947
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.brighteon.com/4af337c7-e31a-48b0-93d3-4afa0fc92d17

Dr. Sherri Tenpenny i Sheila Hemphill potwierdzają przypadki przenoszenia/transmisji czynnika aktywnego po szczepieniu bez bliskiego kontaktu,
11000 potwierdzonych przypadków krwawienia kobiet: po menopauzie, młodych, nawet 2-3 letnie dziewczynki.
Są przypadki, że w tym czasie utracono 2/3 krwi (?!)
jest raport 22 miesięcznej dziewczynki, która po weekendzie u zaszczepionych dziadków krwawiła z dróg rodnych, a skrzepy były wielkości małych jajek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co? Ale to pomału nie jest śmieszne, gdzie ja teraz faceta nieszczepionego znajdę


Umrę dziewicą


Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1771
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krycha napisał:
https://www.brighteon.com/4af337c7-e31a-48b0-93d3-4afa0fc92d17

Dr. Sherri Tenpenny i Sheila Hemphill potwierdzają przypadki przenoszenia/transmisji czynnika aktywnego po szczepieniu bez bliskiego kontaktu,
11000 potwierdzonych przypadków krwawienia kobiet: po menopauzie, młodych, nawet 2-3 letnie dziewczynki.
Są przypadki, że w tym czasie utracono 2/3 krwi (?!)
jest raport 22 miesięcznej dziewczynki, która po weekendzie u zaszczepionych dziadków krwawiła z dróg rodnych, a skrzepy były wielkości małych jajek


może to i prawda, ale, co na samym początku nagrania "mówią" ich zadowolone miny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 00:49, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://odysee.com/@Skrywane-informacje-o-Covid19:e/polaku-otw%C3%B3rz-oczy:3
Film Phila Koniecznego na temat przekrętu. Z YT zniknął po kilkunastu godzinach.
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1058
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jordii napisał:
Film Phila Koniecznego
.A co to za szczaw ?
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha...
zobacz film Very Happy
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:49, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:


Elity rządzące kolejny raz "odkryły" Świętego Gralla ( święta władza ) w połączeniu z kamieniem filozoficznym ( niekończący się potok pieniędzy ) , takie odkrycia które zostają wdrożone mają wpływ na każdy aspekt w życiu człowieka, każdego człowieka.

Już dziś nic nie jest takie samo jak w 2019 roku, a ich rewolucja wciąż trwa, a wiemy z historii jak to się skończy Wink . Kolejny raz tworzą nowego człowieka .


Posłuchaj sobie tego materiału RAZa. Nie bezpośrednio ale wyjaśnia tam pewien mechanizm "przepływu elit", obserwowalny (w pewnym stopniu) w historii.




Agre napisał:
Hehe fajnie że wgl możesz z kimś nawiązać aż tak merytoryczną dyskusje że wgl rozmówca chce oglądać takie rzeczy


Do betonu wierzącego w autorytety przemawia fakt, iż jest to wynalazca szczepionek mRNA.Ale to naprawdę jest jak rozmowa z wyznawcami jakiejś religii, a przekonani są, że "poglądy podparte naukowymi faktami". Przykre tak naprawdę.

Kruczowłosa napisał:
Wiecie co? Ale to pomału nie jest śmieszne, gdzie ja teraz faceta nieszczepionego znajdę


Umrę dziewicą


Rolling Eyes


Jak to gdzie? Tutaj.

I taka ciekawostka - ojciec się zaszczepił (drugiego dnia po podskoczyła temperatura), po pierwszej dawce (nie zaraz, po jakichś 2 tygodniach) okazało się, że ma skoki ciśnienia. Oczywiście do lekarza i "leki". Naturalnie żadnych suplementów (Potas) brać nie chce. Plus jeszcze pojawił się dziwny kaszel, w ogóle nie ustępujący (lekarz rozkłada ręce bo "nie widać/nie słychać" aby cokolwiek gdziekolwiek siedziało). Na koniec czerwca ma drugą dawkę. Czas pokaże jak i czy to dalej się rozwinie.

Uprzedzając wszelkie pytania - nie będę się z nim kłócił. Po co?
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra żartowałam sobie trochę powyżej.

Ogólnie jeżeli po jakimś czasie pękniecie jeżeli chodzi o szczepienia to trzymajcie za mnie kciuki bo ja zamierzam trzymać się do końca - mam przez to na myśli ostracyzm łącznie z przymusem fizycznym ( oby do takiego w kraju naszym nie doszło).

Skoro już teraz nie mogę przyznać się w pracy, że jestem nie szczepiona bo wszyscy są i to dwoma dawkami ( nie że musieli ale że są kurewskim betonem), powoli to samo zaczyna robić się wśród znajomych, w rodzinie różnie, to wyobraźcie sobie co będzie w trakcie kolejnej 4 fali czy 5-tej, a że będą to ja wiem i nie będę się na ten temat produkować.

A jestem szczerą osobą, nigdy nie pomyślałabym, że w ten sposób system zrobi ze mnie lawirantkę, manipulantkę, kłamcę(?) fuck... dla ochrony swojego zdrowia czy nawet przedłużenia życia czy po prostu poglądów....

Kurwa a chciałam po prostu spokojnie normalnie żyć daleko mi do jakichś jebanych bohaterów, ale trudno, i jak pomyślę ile jeszcze przede mną ostracyzmu to szok...
Najgorsze przed nami - tak więc powodzenia wszystkim życzę i wytrwania.

4 fala to pewnie u nas zrobią z tym "grzybem" indyjskim znowu wszystko zamkną ...


Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:03, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się tak tymi szczepieniami i żyj po swojemu. Naucz się kłamać. Jak trafiam na jakiegoś natarczywego imbecyla to mówię że przyjąłem 2 szpryce z moderny i czy może się łaskawie odpierdolić Very Happy Stara zasada - last man standing. Będzie wiało w oczy, będą cisnąć, będą używać wszelkich sztuczek żeby nas zagonić na szczepienia ale prawda jest taka że zmusić nas nie mogą. Także to tylko kwestia głowy. Po za tym w najgorszym wypadku gdy stawianie oporu będzie już mocno up[ierdliwe ogarnę sobie szczepienie, bez szczepienia. Kto jak kto ale my wiemy jak to się robi. Chcieliście wyruchać Freda teraz Fred wyrucha was Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Po za tym w najgorszym wypadku gdy stawianie oporu będzie już mocno up[ierdliwe ogarnę sobie szczepienie, bez szczepienia. Kto jak kto ale my wiemy jak to się robi. Chcieliście wyruchać Freda teraz Fred wyrucha was Smile


Jak Antony Hopkins Smile
https://www.instagram.com/p/CMM5Y9OHZs5/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej informacji wypływa na wierzch, o powiązaniu wybuchu epidemii z laboratorium wirologicznym w Wuhan. Powiązania Fauciego z Peterem Daszakiem i pracami nad wzmocnieniem funkcji wirusa (gain of function) są coraz bardziej oczywiste.

Tylko dla koronowirusowych geeków! Prawie 2 i pół godzinna prezentacja dr Richarda Flemminga, uznanego kardiologa nuklearnego.
https://www.flemingmethod.com/?s=09

Cytat:
Evidence shows that this virus is
engineered with Gain of Function (GoF)
including mechanisms creating an
Inflammo Thrombotic Response (ITR) with
mRNA Reverse Transcription (RT)
into cell DNA with Prion-like structures
present in the virus spike protein.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagonka na Fauciego przypomina klasyczny scenariusz kiedy zleceniodawca likwiduje zabójcę którego wcześniej najął do brudnej roboty. Na początku był etap zdziwienia u zabójcy który trwa krótko i zabójca po ogarnięciu się z "szoku" kontratakuje . Wtenczas zleceniodawca ujawnia wszystkie niewygodne fakty z życia zabójcy jak w tym wypadku powiązania z laboratorium w Wuhan. Polowanie na zabójcę trwa w najlepsze i tak przez całe lato. Jesienią najmą nowego "zabójcę" Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko mnie takie teksty przerażają bo wiem co one wywołają dalej cytat:

Pełny cykl szczepienia chroni przed hospitalizacją przy zakażeniu Deltą
Z najnowszych badań opublikowanych przez Public Health England wynika, że dwie dawki szczepionki przeciwko COVID-19 niemal całkowicie chronią przed hospitalizacją w razie zakażenia wariantem Delta.

Obserwacje brytyjskie potwierdzają skuteczność i przydatność szczepień przeciwko COVID-19 również przeciwko różnym wariantom koronawirusa. Z danych Public Health England wynika, że dwie dawki niemal całkowicie chronią przed hospitalizacją w razie zakażenia wariantem Delta. W przypadku szczepionki Pfizera ta ochrona sięga 96 proc., a AstraZeneki – 92 proc. Ochrona ta jest zatem podobna jak w przypadku wariantu Alpha (nazywanego wcześniej wariantem brytyjskim).

W Wielkiej Brytanii prowadzone są dalsze obserwacje, tym razem mają one wykazać, jak dużą ochronę zapewniają szczepionki, jeśli chodzi o ryzyko zgonu z powodu COVID-19 (gdyby mimo szczepienia doszło do rozwinięcia się choroby).

"Szczepienia to najważniejsze narzędzie, jakim dysponujemy przeciwko COVID-19. Dzięki nim uratowano już życie tysiącom ludzi" – podkreśla na stronie PHE dr Mary Ramsay z Public Health England.

Dodaje, że bardzo ważne jest, żeby zaszczepić się dwoma dawkami, tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Chodzi o to, by uzyskać jak największą ochronę przed już istniejącymi wariantami koronawirusa, jak i tymi, które mogą się jeszcze pojawić.


https://businessinsider.com.pl/wiadomosc.....-r/19mzs7f

I teraz najważniejsze pytania jakie bydło już nie zada:

- kto przeprowadzał te badania ( jakie powiązania ma z farmacją lub innymi korporacjami)
- jakimi środkami dysponował i skąd i kim są jego sponsorzy badań ( wtedy przeciw nim nie może pisać i publikować)
- na jakiej kurwa mać grupie kontrolnej to było robione??? Gdzie i kiedy miejsce kurwa i czas???


Myślę, że ja podobnie byłabym sugestywna:

" Z najnowszych badań opublikowanych przez Public Health England wynika, że dwie dawki szczepionki przeciwko COVID-19 z płynnego gówna słonia niemal całkowicie chronią przed hospitalizacją w razie zakażenia wariantem Delta."

Kupiliście to? Nie? A czemu ? Tyle samo kurwa merytorycznych dowodów co w powyższym tekście - ja to kupuję wolę gówno słonia.

Ale 80% jak nie więcej łyknie społeczeństwa to szambo fuck...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Szczepienia to najważniejsze narzędzie, jakim dysponujemy przeciwko COVID-19. Dzięki nim uratowano już życie tysiącom ludzi" No żeby ze spokojem twierdzić coś podobnego to trzeba mieć rzeczywiście niedojebanie okołoczaszkowe , ale po co tyle nerwów sobie szargasz , nikt normalny nie bierze ich przekazu za okey. Rolling Eyes Surprised
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riki




Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 25
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już konferencja niezależnych lekarzy i naukowców chyba z zeszlego czwartku znika z YT.. to co phil konieczny ma w swoim materiale za co najprawdopodobniej został wyjebany z tej skurwialej platformy jaka jest youtube
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 16:07, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mnie natomiast irytuje że wiem że nic nie wiem no np. ten faucii to może być na Lajcie gość podstawiony przez kogoś tam i ma on za zadanie zkanalizować ruch antyszczepionkowy bo wydaje się dość dobrym kandydatem do tego zadania ... wydaje się dość wiarygodny i rzetelny dla nas krytycznie nastawionych lecz służby czuwają ,wg mnie mogą spokojnie założyć jakie ma kryteria antyszczepionkowiec by uznać jakaś tam informacje i od kogo otrzymaną za wiarygodną
A wystarczy jeden mały szczegół niedoprecyzowane lub ogólnik by nas zrobić w chuja ,a przy poziomie mojej wiedzy w tym zakresie jestem łatwym celem do wyruchania.
Dodam też że zakładam od każdego z zewnątrz złe zamiary tym bardziej z internetu bo internet to raczej ich poligon aniżeli nasz .
Reasumując powtórzę się wiem że nic nie wiem .
No lecz coś mi mówi że słusznie prawi ten gość, no i jak ktoś reklamuje szczepionki hasłem "ostatnia prosta na szczepienie"
No to proszę was ... Ci marketingowcy mają jakiś chory czarny humor podobny do mojego o zgroza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 301, 302, 303   » 
Strona 188 z 303

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile