W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 378152
Strona:  «   1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 299, 300, 301   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się o co kłócić w sumie ja na własną rękę zrobiłam małe socjologiczne badania.

Dwóm osobom z mojego otoczenia zaszczepionym pokazałam te zdjęcia z krwią: - jedna z nich, która się wahała ale zaszczepiła bo w pracy wymagano stwierdziła, że ma nadzieję, że u niej po szczepieniu jest wszystko w porządku ( ja ostrzegałam ale jak ktoś ma pistolet do głowy przystawiony w domu dzieciaki do wykarmienia to już nie można czasami wojować)
- druga osoba to tzw. beton dla mnie szczepionkowy - wierzy w media głównego nurtu i bynajmniej nie jest to żaden moher osoba dobrze wykształcona etc. - to najpierw był wywiad a kto to zrobił a co to etc. a później stwierdzenie: ty wierz w co chcesz wierzyć a ja wierzę w co ja chcę.

Betonu się nie zmieni. Beton to chyba nowy rodzaj człowieka

Rolling Eyes

W sumie ja mam tego świadomość, że teraz dużo rzeczy będzie się fejkowyć pojawiać aby ośmieszyć antyszczepionkowców i to się dzieje - już w mediach idzie narracja, że jesteśmy niebezpieczni i uzbrojeni

Shocked

W sumie to chyba podnosi jednak morale, że jest się aż tak niebezpiecznym nawet jeżeli jest się zwykłą kobitką bez bicepsów

Rolling Eyes

A umieralność ludzi po szczepionkach jest świetnie rozłożona w czasie, jeżeli nałożyli to na cały świat ( a jeszcze zobaczymy ich możliwości) to możemy być pewni, że dopracowali swoje psychopatyczne plany perfekt.
Ale życie nie byłoby życiem gdyby był tylko jeden kierunek przez nich narzucony gloryfikowany nawet jeżeli mega smart zrobiony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 10:36, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Austriacki portal internetowy opublikował informacje, podając ich źródła, z których wynika, że Duńczyk który wczoraj w czasie meczu Euro padł na ryj przyjął drugą dawkę Pfizera 31 maja.

Cytat:
War er Pfizer geimpft? Dänischer Spieler Eriksen fällt während EM-Spiel leblos um

Viele haben es vermutet, indirekt ist es bestätigt: Der dänische Nationalspieler Christian Eriksen soll im Gegensatz zu seinen Teamkollegen vor der EM gegen Covid-19 geimpft worden sein. Hintergrund wäre sein Engagement bei Inter Mailand im impffreudigen Italien. Nachdem er mit einer Herzdruckmassage wiederbelebt werden musste, käme neben anderen Nebenwirkungen des Impfstoffes auch eine Herzmuskelentzündung in Betracht. Sein Trainer hatte sich vor wenigen Tagen noch bitter darüber beschwert, weshalb man nicht die ganze Mannschaft geimpft hätte. Wir haben alle verfügbaren Quellen und Fakten in vier Sprachen recherchiert.

https://report24.news/war-er-pfizer-geim.....ed_id=2906


Media oczywiście starają się te informacje zatuszować, przemilczeć - bo przecież to (w/g nich) zupełnie nieistotne i niepożądane informacje.
Dalej stoją na stanowisku, że jedyne co ludzie muszą wiedzieć, to że wszystkie szczepionki są skuteczne i w pełni bezpieczne - czyli same kłamstwa.

W każdym razie wygląda na to, że piłkarz doznał zapalenie mięśnia sercowego (myocarditis), które okazuje się jest jednym z możliwych niepożądanych odczynów po szczepionce Pfizera - w Izraelu, USA i Irlandii potwierdzono już wiele przypadków tego typu, głównie w osobach poniżej 40 roku życia i zazwyczaj dopiero po drugiej dawce.
Przypadków jest na tyle dużo, że CDC, już kilka dni temu, zwołało na przyszły tydzień "emergency meeting" aby omówić ten problem.

Ile osób jeszcze padnie na zawał zanim ich emergency meeting się wydarzy i zanim wyciągną z niego jakiekolwiek wnioski - tego niestety nie jestem w stanie wam powiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1723
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"We have a plan that's in place and we're fine tuning that plan, literally in real-time, as we go on, because even though we're still in the midst of fighting this pandemic, we're acutely aware that this may not be the last one we see. In fact, it's almost guaranteed."
https://www.pri.org/stories/2021-05-21/f.....fauci-says

"Daszak made the admission at a 2016 forum discussing “emerging infectious diseases and the next pandemic,” which appears to be at odds with Fauci’s repeated denial of funding gain-of-function research at the Wuhan Institute of Virology.

While describing how his organization sequences deadly viruses, Daszak describes the process of “insert[ing] spike proteins” into viruses to see if they can “bind to human cells” as being carried out by his “colleagues in China”:

“Then when you get a sequence of a virus, and it looks like a relative of a known nasty pathogen, just like we did with SARS. We found other coronaviruses in bats, a whole host of them, some of them looked very similar to SARS. So we sequenced the spike protein: the protein that attaches to cells. Then we…

Well I didn’t do this work, but my colleagues in China did the work. You create pseudo particles, you insert the spike proteins from those viruses, see if they bind to human cells. At each step of this you move closer and closer to this virus could really become pathogenic in people.

“You end up with a small number of viruses that really do look like killers,” he adds."
https://www.zerohedge.com/covid-19/watch.....onaviruses
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Austriacki portal internetowy opublikował informacje, podając ich źródła, z których wynika, że Duńczyk który wczoraj w czasie meczu Euro padł na ryj przyjął drugą dawkę Pfizera 31 maja.



Pierwsze co jak się "wyjebał" to pomyślałem że to efekt szprycy więc niedbale bom czasu nie miał starałem się coś znaleźć na temat szczepienia drużyny Duńczyków, nie znalazłem nic, ale to było wczoraj Smile . Jedyne co mi przychodziło do głowy - innego - to doping, ale gość był na fali wyceniany na 40 mln euro , dwójka małych dzieci , 29 lat , zawodowy piłkarz gdzie oni tam mają swoich lekarzy i wyśrubowane procedury. Więc doping odpada, bo kiego groma gość by miał ryzykować . Dlatego musi być to szpryca, a co za tym idzie, jako, że piłą nożna się nie interesuje, ewentualne mecze podczas urlopu będę oglądał pod kątem podobnych wypadków . Podobno drużyna Hiszpanii się zaszczepiła Smile . A i jeszcze taki info znalazłem, że Lewandowski się zaszczepił, choć trudno mi w to uwierzyć by to zrobił, może tylko takie info ludziom sprzedali, by dziennikarze nie drążyli tematu.

A co do duńskiego piłkarza to chyba koniec jego kariery, teraz będzie mógł co najwyżej zostać trenerem wychowania fizycznego w jakiejś średniej szkole, gratuluję spierdolenia sobie kariery.

Zawodowy pierwszoligowy piłkarz dostał zawału serca podczas meczu wysokiej rangi mając 29 lat Laughing .
Nie jest mi go żal .



PS. nic nie znalazłem o szczepieniu duńskiej drużyny bo ów zawodnik co dostał ataku serca został zaszczepiony podczas gry we Włoszech w Inter Mediolanie.

A tak na marginesie ci piłkarze co mają łeb na karku i dali się uwieść szprycy, to tak sobie myślę, że blady strach na nich padł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
A co do duńskiego piłkarza to chyba koniec jego kariery, teraz będzie mógł co najwyżej zostać trenerem wychowania fizycznego w jakiejś średniej szkole, gratuluję spierdolenia sobie kariery.

Do tego - o ironio - nie może już nawet występować w reklamach namawiających do zaszczepienia się Smile
Jak to dziś robi wielu celebrytów...

Cytat:
Kilka dni temu pojawiły się zaskakujące informacje dotyczące Cezarego Pazury i jego współpracy w ramach kampanii promującej szczepienia. Jeden z portali ujawnił kwotę, jaką aktor miał dostać od rządu za swój udział w reklamie. Gdy w sieci zrobiła się spora afera, głos w sprawie postanowiła zabrać jego żona...

Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-cezary-p.....Id,5283845
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu kardiolog wyjaśnia "zdarzenie" :



od 9:27 o ewentualnym wpływie szczepionki, za dużo nie powiedział ów kardiolog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziecie tak cudować i mędrkować aż putin wyśle wreszcie swoje spodki i nie będzie czego zbierać.
I bardzo dobrze, w końcu jest komu kibicować na tych igrzyskach.


Aktualizacja w czasie:
A najlepsze, że oni będą chronić tylko swojego terytorium i obywateli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Nasi kopaczobiegacze także dostali szpryce, także cóż, sukcesów podczas mistrzostw nie wróżę Very Happy

od 14 min.
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Segregacja Sanitarna ( SS ) . Licealiści ( niezaszczepieni ) w jednej ze szkół w USA podczas balu maturalnego zostali oznaczeni numerami na dłoni i po każdej piosence musieli unieść dłoń by kontrolujący widzieli z kim teraz tańczą.


Cytat:
Nieszczepieni studenci „ponumerowani” markerem Sharpie na balu w New Hampshire.


Na balu maturalnym w New Hampshire licealiści, którzy nie byli w stanie udowodnić statusu szczepień, mieli wypisane na nich numery markerem Sharpie, aby odróżnić ich od zaszczepionych uczestników.

Uczniowie, którzy nie byli w stanie przedstawić dowodów swojego statusu szczepień, takich jak karta szczepień, mieli na ręce wypisany numer. Przez całą noc tańca, która została podzielona na trzy parkiety taneczne na świeżym powietrzu na terenie szkoły, uczniowie byli proszeni o podnoszenie ręki po każdej kilku piosenkach, aby „określić, z kim się znajdują” – czytamy w e-mailu otrzymanym od szkoły przez WMUR9.

Przedstawicielka Stanu Melissa Litchfield powiedziała WMUR9, że rodzice obawiają się, że uczniowie są „wyodrębniani za to, że nie zostali zaszczepieni”.

Kilku oburzonych wyborców poinformowało przedstawiciela stanu, że nieszczepieni uczniowie, którzy uczestniczyli w balu maturalnym w Exeter High School „mieli na nich numer w Sharpie” i byli śledzeni przez cały wieczór od momentu zameldowania.

– Bal odbył się w piątek wieczorem, aw sobotę zacząłem otrzymywać wiadomości od rodziców, wyborców – powiedział Litchfield. „Niepełnoklasowcy chodzili i zapisywali numery dzieci, które były na parkiecie mniej więcej co trzy piosenki, znowu to jest to, co mówią mi rodzice, nie było mnie tam, że zapisali swoje numery i że to było do śledzenia kontaktów”.

Zaszczepione były zróżnicowane bez przydziału numerów.

Dyrektor Exeter High School Michael Monahan wyjaśnił WMUR9 w oświadczeniu, dlaczego administracja prowadziła bal w taki sposób.

„Zdajemy sobie sprawę, że wyrażono pewne obawy, że uczniowie zostali wyróżnieni lub naruszono ich prywatność. Dołożyliśmy wszelkich możliwych starań — przestrzegając wytycznych dotyczących śledzenia kontaktów — aby upewnić się, że tak się nie stało. Mamy nadzieję, że społeczność zrozumie to podczas żaden model nie jest doskonały, ten model pozwala uczniom cieszyć się zbliżonym do normalnego i bardzo pożądanym doświadczeniem, aby zakończyć ich ostatni rok. To jest wspomnienie, z którym chcemy ich zostawić”.
https://www.sott.net/article/454062-Unva.....shire-prom


Kiedyś mądre głowy zastanawiały się jak naród niemiecki dał się uwieść nazistom i takiemu neolitycznemu kałowi jakim był Hitler. Dziś obserwując to co dzieje się w kwestii wirusa, szczepień itp., nic nie muszę sobie wyobrażać jak to było, bo było to dokładnie tak samo tylko w innych czasach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qub@ napisał:


Nasi kopaczobiegacze także dostali szpryce, także cóż, sukcesów podczas mistrzostw nie wróżę Very Happy

od 14 min.


No może któryś się wysypie i zostanie trenerem WF-u Wink . I nie piszę tego bo komuś, źle życzę . My ludzie "niewierni Tomasze" potrzebujemy by jakiś nasz celebryta odjebał kitę po szczepionce na wizji, albo żeby chociaż zobaczył światełko w tunelu ( jak Duńczyk ) . Poświęcenie jednego czy kilku celebrytów może uratować wiele istnień ludzkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe powiem Wam, akurat jak ten jegomość pacnął w murawę wyszedłem po jedzenie. Wracam patrzę w tv i się zastanawiam co tu się kurwa przez ten czas odjebało? Zamach jakiś, coś jebło? Myślę sobie to po igrzyskach Very Happy Ludzie stoją jakby ktoś umarł no i potem się szybko okazało że gość miał przerwaną akcję serca. I teraz pierwsza myśl od razu Covid - Dania 1:0, wiecie co? Pierwsza myśl jest zawsze trafna. Widzę Bimi potwierdził, że gościu się zaszczypał niewiele wcześniej.

Oni nas przyzwyczajają do takich obrazków. Ledwo się impreza piłkarska zaczęła a od razu idzie kurewsko mocny bodziec na najniższych falach. Oczywiście to mogło być też przedstawienie, tego nikt nam nie powie. Obstawiam, że będziemy świadkami takich zdarzeń co raz częściej, niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekajcie, jest już sprostowanie, Duńczyk nie przechodził C-19, ani nie był szczepiony na koronkę, uff od razu mnie uspokoili Laughing

Cytat:
Dyrektor Interu mówi, że Eriksen nie miał COVID, nie był szczepiony.


Dyrektor Interu Mediolan Giuseppe Marotta odrzucił sugestie, że klubowy pomocnik Christian Eriksen, który trafił do szpitala po załamaniu się w sobotnim meczu otwierającym Euro 2020 z Finlandią przez Danię, wcześniej zachorował na COVID-19.

29-letni Eriksen upadł w 42. minucie meczu przy linii bocznej po rzucie z autu Danii i otrzymał ratujący życie masaż serca na boisku, a sędziowie powiedzieli później, że zawodnik jest stabilny i przytomny. Czytaj więcej

Sanjay Sharma z St. George's University of London, kardiolog rozgrywającego w byłym klubie Tottenham Hotspur, powiedział, że Eriksen nie miał wcześniej problemów z sercem podczas gry w Premier League.

Jednak powiedział w niedzielę Mail, że niektórzy gracze mogli mieć subkliniczne infekcje COVID-19, co mogło spowodować „bliznowacenie” serca.

Marotta odrzucił tę sugestię.

„Nie miał COVID i nie był zaszczepiony” – powiedział Rai Sport.

Powiedział, że Eriksen był pod kierownictwem duńskiego personelu medycznego i to do nich należało ujawnienie informacji, ale Inter był z nimi w kontakcie.

"Mogę powiedzieć, że personel medyczny Interu był z nimi w kontakcie od samego początku."

Sharma powiedział, że Eriksen wrócił do normalnych testów w Spurs od 2013 roku, ale widok zawodnika padającego na ziemię przez chwilę wzbudził obawy, że lekarze coś przeoczyli.

„Pomyślałem: 'O mój Boże? Czy jest tam coś, czego nie widzieliśmy?' Ale spojrzałem na wszystkie wyniki testów i wszystko wyglądało idealnie” – powiedział Sharma.

„Od dnia, w którym go podpisaliśmy, moim zadaniem było prześwietlanie go i testowaliśmy go co roku. Więc z pewnością jego testy do 2019 roku były całkowicie normalne, bez widocznej wady serca. Mogę za to ręczyć, ponieważ wykonałem testy ”.

Były pomocnik Bolton Wanderers, Fabrice Muamba, powiedział, że upadek Eriksena przywołał bolesne wspomnienia z zatrzymania akcji serca na boisku w meczu FA Cup w 2012 roku. Były pomocnik Anglii do lat 21 musiał wkrótce przejść na emeryturę w wieku 24 lat.

„Przywróciło to, co we mnie włożyłem, tę emocję, która jest tam na dole. Oglądać to z tej odległości i nie wiedzieć, co się wydarzy” – powiedział Muamba BBC.

„To było przerażające, ale zasługa personelu medycznego. Wykonali niesamowitą robotę z Christianem. Podoba mi się, jak jego koledzy z drużyny zebrali się, by go chronić.

„Mam nadzieję, że wszystko mu się ułoży. Mam nadzieję, że wyjdzie”.
https://www.reuters.com/lifestyle/sports.....021-06-13/

Patrzcie na konstrukcję tekstu, powołują się na jakąś historię sprzed lat , w sumie jeden wypadek wiosny nie czyni, dlatego czekamy na więcej takich akcji z których będzie im trudniej się wytłumaczyć .

To info jest powielane we wszystkich mediach co do słowa, znaczy się będzie powielane , bo nie każdy jest tak szybki jak byśmy tego chcieli Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz trzeba będzie uciszyć włoskiego lekarza który twierdzi, że Duńczyk się szczepił.


https://twitter.com/freddie1999/status/1403977788483375107?ref_src=twsrc%5Etfw





 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Teraz trzeba będzie uciszyć włoskiego lekarza który twierdzi, że Duńczyk się szczepił.


Zatem proszę o zakład czy ów lekarz pierdolnie zaraz na covid czy jednak potulnie sprostuje, że chodziło np o szczepienie psa właściciela Interu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1723
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Czekajcie, jest już sprostowanie, Duńczyk nie przechodził C-19, ani nie był szczepiony na koronkę, uff od razu mnie uspokoili Laughing

Cytat:
Dyrektor Interu mówi, że Eriksen nie miał COVID, nie był szczepiony.


Dyrektor Interu Mediolan Giuseppe Marotta odrzucił sugestie, że klubowy pomocnik Christian Eriksen, który trafił do szpitala po załamaniu się w sobotnim meczu otwierającym Euro 2020 z Finlandią przez Danię, wcześniej zachorował na COVID-19.

29-letni Eriksen upadł w 42. minucie meczu przy linii bocznej po rzucie z autu Danii i otrzymał ratujący życie masaż serca na boisku, a sędziowie powiedzieli później, że zawodnik jest stabilny i przytomny. Czytaj więcej

Sanjay Sharma z St. George's University of London, kardiolog rozgrywającego w byłym klubie Tottenham Hotspur, powiedział, że Eriksen nie miał wcześniej problemów z sercem podczas gry w Premier League.

Jednak powiedział w niedzielę Mail, że niektórzy gracze mogli mieć subkliniczne infekcje COVID-19, co mogło spowodować „bliznowacenie” serca.

Marotta odrzucił tę sugestię.

„Nie miał COVID i nie był zaszczepiony” – powiedział Rai Sport.

Powiedział, że Eriksen był pod kierownictwem duńskiego personelu medycznego i to do nich należało ujawnienie informacji, ale Inter był z nimi w kontakcie.

"Mogę powiedzieć, że personel medyczny Interu był z nimi w kontakcie od samego początku."

Sharma powiedział, że Eriksen wrócił do normalnych testów w Spurs od 2013 roku, ale widok zawodnika padającego na ziemię przez chwilę wzbudził obawy, że lekarze coś przeoczyli.

„Pomyślałem: 'O mój Boże? Czy jest tam coś, czego nie widzieliśmy?' Ale spojrzałem na wszystkie wyniki testów i wszystko wyglądało idealnie” – powiedział Sharma.

„Od dnia, w którym go podpisaliśmy, moim zadaniem było prześwietlanie go i testowaliśmy go co roku. Więc z pewnością jego testy do 2019 roku były całkowicie normalne, bez widocznej wady serca. Mogę za to ręczyć, ponieważ wykonałem testy ”.

Były pomocnik Bolton Wanderers, Fabrice Muamba, powiedział, że upadek Eriksena przywołał bolesne wspomnienia z zatrzymania akcji serca na boisku w meczu FA Cup w 2012 roku. Były pomocnik Anglii do lat 21 musiał wkrótce przejść na emeryturę w wieku 24 lat.

„Przywróciło to, co we mnie włożyłem, tę emocję, która jest tam na dole. Oglądać to z tej odległości i nie wiedzieć, co się wydarzy” – powiedział Muamba BBC.

„To było przerażające, ale zasługa personelu medycznego. Wykonali niesamowitą robotę z Christianem. Podoba mi się, jak jego koledzy z drużyny zebrali się, by go chronić.

„Mam nadzieję, że wszystko mu się ułoży. Mam nadzieję, że wyjdzie”.
https://www.reuters.com/lifestyle/sports.....021-06-13/

Patrzcie na konstrukcję tekstu, powołują się na jakąś historię sprzed lat , w sumie jeden wypadek wiosny nie czyni, dlatego czekamy na więcej takich akcji z których będzie im trudnie się wytłumaczyć .

To info jest powielane we wszystkich mediach co do słowa, znaczy się będzie powielane , bo nie każdy jest tak szybki jak byśmy tego chcieli Wink .


Tekst zwyczajowo przeznaczony dla odpowiednich odbiorców.
Jednak, jak to coś ma związek z igłowanym gównem, cokolwiek napiszą czy powiedzą, teraz już będzie tylko mieszało im szyki. Można założyć, że tak jak do tej pory, wielu dało zrobić z siebie durnia, tak i łykną i takie teksty, ale jak gówniane efekty same pchają się na wizję, to już robi się ciekawie. Jeśli wyrypie się jeszcze ze dwóch znanych, to będzie git.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Ordel napisał:
Teraz trzeba będzie uciszyć włoskiego lekarza który twierdzi, że Duńczyk się szczepił.


Zatem proszę o zakład czy ów lekarz pierdolnie zaraz na covid czy jednak potulnie sprostuje, że chodziło np o szczepienie psa właściciela Interu Very Happy


Pewnie rosyjscy hakerzy z Darknetu wypuścili takiego fejka na temat szczepienia Duńskiego piłkarza Wink .


A na marginesie to ciekawe jak młodzi mężczyźni zaszczepieni będą padać na zawał serca podczas seksu ( w sensie wzmożonego wysiłku fizycznego ).

W przyszłości na Tinderach mężczyźni będą się ogłaszali , że nie są szczepieni i wytrzymują ponad 45 minut seksu , kiedy zaszczepieni max 15 minut bo mogliby dostać zawału Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst z 1 czerwca :

Cytat:
Izrael pozbywa się zbędnych paszportów szczepionkowych.


Tak więc pożegnaj izraelski paszport szczepionkowy, zieloną przepustkę. Niecałe trzy miesiące po wejściu w życie program certyfikacji szczepień przeciwko Covid został dziś zlikwidowany, wraz z prawie wszystkimi pozostałymi ograniczeniami Covid-19 w miejscach publicznych.

Izrael był pierwszym krajem, który wprowadził paszport szczepionkowy w marcu. Kawiarnie, bary, restauracje, sale gimnastyczne i spektakle mogły zostać ponownie otwarte dla publiczności po miesiącach zamknięcia, pod warunkiem, że przyjmowały tylko osoby zaszczepione (i wyzdrowiałe). Przepustka miała formę kodu QR pobranego z ministerstwa zdrowia lub zapisanego w aplikacji na telefon.

Planowi głośno sprzeciwiła się niewielka i pełna pasji mniejszość, ale większość Izraelczyków odetchnęła z ulgą, że może powrócić do czegoś, co zbliża się do normalności. Tymczasem restauratorzy i właściciele siłowni byli szczęśliwi, że w końcu mogą ponownie otworzyć, nawet jeśli czasami byli sfrustrowani ograniczeniami nałożonymi przez zieloną przepustkę. W szczególności w miejscach skutecznie zakazano przyjmowania dzieci, które nie kwalifikują się do szczepień – grzywna dla barów, straszna dla kin i lodziarni.

W rzeczywistości jednak kawiarnie były pełne dzieci, ponieważ zielona przepustka była powszechnie ignorowana. W ciągu ostatnich trzech miesięcy poproszono mnie o pokazanie przepustki tylko dwa razy. Kilka razy zapytano mnie, czy mam, ale wierzono mi na słowo bez konieczności pokazania „papierkowej roboty”. Najczęściej w ogóle nie byłem prowokowany. Egzekwowanie zasad zielonej przepustki było bliskie nieistnienia; dopóki liczba przypadków koronawirusa spadała, nikomu nie przeszkadzało.

Sprawy nadal spadały. W niedzielę zarejestrowano tylko cztery nowe przypadki z 21 000 testów, czyli zaledwie 0,02 procent. Tylko 94 Izraelczyków jest obecnie w szpitalu z Covid-19 – a zgony prawie całkowicie ustały. Zdarzały się przypadki wariantów południowoafrykańskich i indyjskich, ale nie wystartowały. Być może Izrael osiągnął coś zbliżonego do odporności stadnej, a 90 procent dorosłej populacji zostało zaszczepionych lub odzyskanych.

Sprawy nie wróciły jednak całkowicie do normy. Izrael nadal wymaga maskowania w pomieszczeniach w miejscach publicznych, takich jak sklepy. To również jest w trakcie przeglądu i może zostać złomowane w połowie czerwca. Kraj utrzymuje również ścisłe ograniczenia graniczne. Obecnie Izrael pozostaje zamknięty na turystykę, jedną z największych gałęzi przemysłu, z wyjątkiem kilku małych zorganizowanych (i zaszczepionych) grup.

Rząd Wielkiej Brytanii szukał w Izraelu zielonej przepustki jako wzoru dla własnego programu świadectw szczepień. Według doniesień, plany te wydają się wstrzymane teraz, gdy Izrael je zniósł. Czy zatem zielona przepustka, dyskutowana na całym świecie jako model wyjścia z blokady, była ogromną stratą czasu i energii?

Nie jestem taki pewien. Z pewnością w Izraelu wydawało się, że zachęciło to młodszych dorosłych do zaszczepienia, wiedząc, że oznacza to, że będą mogli znowu wyjść na miasto. Pozwoliło to również na wiele ponownych otwarć na początku marca, mimo że liczby spraw były nadal bardzo wysokie. Być może te kawiarnie i tak zostałyby ponownie otwarte w ciągu kilku tygodni, ale dodatkowe dochody bardzo pomogły tym firmom.

Ale Izrael nie wprowadził zielonej przepustki, dopóki szczepienia nie były dostępne dla wszystkich przez miesiąc, więc młodsi ludzie nie byli wykluczeni z jej korzyści. Brytyjski program szczepień miał jeden z najmocniejszych startów na świecie, ale od marca drastycznie zwolnił (na przykład Kanada ma zamiar nadrobić zaległości).

Zielona przepustka Izraela była również dostępna dopiero tydzień po drugiej dawce szczepionki. Strategia opóźnionej dawki stosowana w Wielkiej Brytanii oznacza, że ​​to wciąż mniej niż połowa wszystkich dorosłych. Co najważniejsze, Izrael wykorzystał zieloną przełęcz jako drogę wyjścia z blokady. Miejsca, które tego potrzebowały, były zamykane do czasu uruchomienia programu. Nikt nie czuł, że coś traci; zielona przepustka dawała nowe przywileje, niczego nie odbierała.

W Wielkiej Brytanii puby, kawiarnie i restauracje zostały już ponownie otwarte – i to prawie wykluczyło je z planów paszportowych szczepionek w Wielkiej Brytanii. Paszport szczepionkowy, którego jedyną korzyścią jest możliwość uczestniczenia w dużych imprezach, nie wydaje się wart wysiłku. Więc trudno powiedzieć, czy zielona przepustka Izraela była skutecznym narzędziem, czy bezsensownym marnotrawstwem. Prawdopodobnie jest gdzieś pomiędzy.

Ale jedno wiemy teraz na pewno: panikarze, którzy twierdzili, że certyfikaty szczepień będą trwałą formą kontroli społecznej, byli w błędzie. Zawsze miały być używane krótkoterminowo i okazały się znacznie bardziej tymczasowe, niż ktokolwiek się spodziewał.
https://www.sott.net/article/454092-Isra.....-passports
W Żydolandii nie przeszło u gojów w Europie forsują .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W Żydolandii nie przeszło u
może i nie przeszło - ale i bez tego mają tam jak w bajce (zakazać kichania mówienia, oddychania.). Ortodoksi w izraelu wcale nie mają tak różowo, jakby się mogło wydawać. Psują lewej frakcji cały montaż. Aczkolwiek mogą być pewni że z kraju nikt ich nie wyrzuci, jak za Hitlera - bo to byłby już zupełny przekręt. i tak dalej i tak dalej - nie można ich wyrzucić, ani nawet zamknąć w obozach reedukacji. To oni mogą zrobić "obuz" z całego izraela - i prawdziwe święto namiotów. Jeden Wielki Kochany Kibuc -JotHaVuHan. Surprised .
Myśląc o tym nie czy Polscy dycydenci mają układy, ale z którymi żydami, bo żydostwo kazachskie "kłóci się" z kachalskim Confused można by jeszcze inaczej spojrzeć na problematykę chanuki w Pałacu Namiestnikowskim. A któż to namaścił owego "namiestnika", Ha? Polscy Poliniacy spiskują niestety z lożą WatawUchu, a nie z kachalską, a oni pragną znaleźć nowe ziemie objecane dla "najlepszych przedstawicieli swego pokolenia". Rolling Eyes Idea Helou!
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że równie łatwe i oczywiste to jednak nie będzie. Trudno ukryć takie proste statystyki jak powikłania i większa śmiertelność wśród zaszczepionych. Z tą "następną pandemią" to oni muszą teraz trochę odczekać, i to trochę-sporo. Tak czy inaczej - jeżeli zaszczepionych będzie zbyt mało, i czekać będą zbyt długo - to sprawa się, jak to się mówi w potocznym żargonie, -rypnie. Surprised . A jak wiemy zaszczepionych jest dość mało. Surprised Przez to nie można przejść do następnej fazy - a ,jak wiemy, czas leci. Surprised Idea Helou!
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 
 
https://www.henrymakow.com/

Dwie lekarki potwierdzają celowe wprowadzenie procesu magnetofekcji
Cytat:
Stew Peters przeprowadza wywiad z dr Jane Ruby, która potwierdza magnetyczne efekty, jakich doświadczyli ludzie zaszczepieni Covid.

Mówi, że jest to celowo stworzona substancja dodawana do szczepionek. To pokazuje zamiary przestępcze. Został dodany, ponieważ jest to agresywny system dostarczania, który dostarcza go do KAŻDEJ komórki twojego ciała. Proces ten nazywa się „magnetofekcją” i jest dostępny w literaturze naukowej, takiej jak Pubmed. Koncentruje mRNA w ludzkich komórkach i zmusza organizm do wytwarzania syntetycznych instrukcji mRNA nawet w miejscach, w których nie powinny znajdować się w ciele.

Jest to „system wymuszonego dostarczania” i jest nazywany akronimem SPIONS – Supramagnetic Iron Oxide Nanoparticles. Cząstki te wykorzystują otoczkę nanocząstek lipidowych, aby uzyskać dostęp do komórek. Odbywa się to w ten sposób, aby chronić mRNA, ponieważ mRNA łatwo ulega degradacji i dlatego szczepionki Pfizer są chłodzone w temperaturze -70 stopni Fahrenheita jako kolejna forma ochrony.

W Internecie jest niemiecka firma o nazwie „Chemicell”, która sprzedaje różne chemikalia, które mogą wytwarzać pola magnetyczne wokół twoich cząsteczek. Możesz kupić 200 mikrogramowe fiolki ich produktu o nazwie „Polymag”. Są one opracowywane i sprzedawane wyłącznie do celów badawczych i nie mogą być wykorzystywane do diagnostyki ludzi ani jako składnik jakiegokolwiek leku przeznaczonego dla ludzi.

Jednak przynajmniej Pfizer i Moderna używają tej substancji w swoich szczepionkach. Dlatego ważne jest, aby każdy, kto myśli o zrobieniu zastrzyku, uzyskał pełną listę składników, aby uzyskać pełną świadomą zgodę i odroczyć otrzymanie Covid Jab, ponieważ każdy dzień przynosi kolejne informacje do domeny publicznej. Dr Ruby jest pytany, czy było to celowe przez producentów i odpowiada, że ​​ta substancja nie występuje naturalnie. Musiał być dodany do szczepionki.

Wiele osób mówiło o glikolu polietylenowym lub PEG, który umożliwia szczepionkom przenikanie przez błony komórkowe na bazie wody, ponieważ jest lipofilowy – przyciąga tłuszcze – ale są też inne miejsca w ciele, w których „Bóg i Natura” nie zamierzali, aby te substancje miały być, ale używając tego systemu dostarczania supra nanocząstek, tworzysz system super dostarczania, który wymusza te substancje w obszarach, w których nie powinny być.

Więc jeśli oddałeś strzał, nie rób kolejnego. A jeśli nie przeszkadzało ci to pierwsze, proszę, zrozum, że zmierzasz ku katastrofie, ponieważ te cząstki trafiają do miejsc w twoim ciele, gdzie nie powinny. Jeśli miałeś oba strzały, nie rób strzałów wzmacniających. Pan Peters stwierdził, że teraz naciskają na dzieci w wieku 12-17 lat. Najwyraźniej 86% dzieci biorących udział w badaniach firmy Pfizer odczuło niekorzystne skutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mama chłopca zamieściła film konwulsji po szczepieniu.
lepiej nie oglądać.
https://www.bitchute.com/video/CWEe39KN2D0i/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Herodot




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 206
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vidal 31 maja został hospitalizowany z powodu zapalenia płucnej. Wydarzyło się to po 2-3 dniach po przyjęciu szczepionki.
Dla porządku dodam, że jest zawodnikiem Interu tak jak Eriksen.

I do ułomków nie należy.

https://www.tuttocampo.it/Italia/News/14.....-per-covid
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezaszczepieni ludzie w Indiach będą nosić odznakę
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nieza.....ic-odznake
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 18:29, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie G7 , zdjęcia zrobione, można zdjąć maseczki Smile .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krycha napisał:
mama chłopca zamieściła film konwulsji po szczepieniu.
lepiej nie oglądać.
https://www.bitchute.com/video/CWEe39KN2D0i/
Jeżeli to nie fejk - identycznie skakali wuhańczycy podczas pierwszej oficjalnej fali zarazy ponad rok temu, i mdleli na stojaka. Była powszechna opinia, że ów fejki rozprowadzają "oni" albo hakerzy z ruskich serwerów.

Później weszła cenzura na socjal mediach, która trwa do teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 299, 300, 301   » 
Strona 186 z 301

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile