W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 378030
Strona:  «   1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 299, 300, 301   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 05 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chiny wydały oświadczenie, że wirus wcale nie pochodzi z Chin - został tam jednak pierwszy raz oficjalnie stwierdzony i sklasyfikowany.
https://www.o2.pl/informacje/to-nie-wuha.....955734304a
Pojawił się na świecie w wielu miejscach w podobnej porze.

Z drugiej strony to gospodarka Chin jednak zyskała z tego powodu kopa, więc można się spierać na zasadzie "ten winien, kto zarobił"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.003 mBTC

PostWysłany: 13:19, 05 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyzak napisał:
Chiny wydały oświadczenie, że wirus wcale nie pochodzi z Chin - został tam jednak pierwszy raz oficjalnie stwierdzony i sklasyfikowany.
https://www.o2.pl/informacje/to-nie-wuha.....955734304a
Pojawił się na świecie w wielu miejscach w podobnej porze.


Bo tak było , a media to podchwyciły i wyszło , że skoro oni pierwsi to odkryli to się u nich zaczęło . A później nawet mówiono , że już w listopadzie 2019 wirus był we Włoszech , ale to już nie ma znaczenia . Chiny są winne i chuj Wink .




Cytat:
Z drugiej strony to gospodarka Chin jednak zyskała z tego powodu kopa, więc można się spierać na zasadzie "ten winien, kto zarobił"...

Z trzeciej zaś strony , widzisz zyski w okresie krótkoterminowym . Po za tym Europa ma teraz inne cele niż Chiny , przeobraża się , inkluzywny kapitalizm taka nowa nazwa dla kapitalizmu państwowego zarządzanego nie przez partię a przez Wielkie Korporacje .
Na końcu tej rewolucji Europa będzie jednym wielkim państwem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 05 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Na końcu tej rewolucji Europa będzie jednym wielkim państwem .
Dokładnie. IV Rzesza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.003 mBTC

PostWysłany: 20:01, 05 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Dobrze gada.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 05 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Napiszę jeszcze , że od dziś jestem na kwarantannie bo mam w domu osobę która ma objawy i po zrobionym teście wyszedł wynik pozytywny . Tak więc wychodzi na to , że i ja mam wirusa Very Happy , z tym , że bezobjawowo go przechodzę , można , można .


nie ciesz się zbyt szybko bo wirus może się wylęgać do 10dni Smile
co do telefonu to zajebisty pomysł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 05 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




a potem poczytajcie komentarze pod filmem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 05 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deial napisał:
Dobrze gada.
No zajebiście dobrze - chciałby jasnego przymusu szczepień thumleft (bo sam nie potrafi się jeszcze zdecydować)
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:42, 06 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Ordel"]
manhattanman napisał:
Więc ja się ciebie @maniek zapytam czego nie rozumiesz ?
Nie rozumiesz tego , że wirus jest jednym z elementów zmian które weszły w życie i które będą kształtować naszą przyszłość .
Długo zamierzasz tak klepać jakieś domniemywania i teorie spiskowe o żydach? Dobrze rozumiem jaki brainwashing odchodzi aktualnie w social mediach. Wszystko niby wiadomo, a rząd usa się nagle ocknął, że ufo istnieje - choć tej odpowiedzi nikt nie zna o co w tym w sumie chodzi. I to samo z wirusem, totalne zamieszanie plotek z domysłami wielu teorii spiskowych i nic więcej. Nie wiadomo czy hiv i ebolę też wymyślono. Z wirusem jest o tyle groźniej, że łatwiej przemycić, rozsiać i w zaciszu stworzyć w laboratorium. I jeszcze smugi zostawiane przez samoloty w pełnym lockdownie i zakazie lotów. Zresztą pasażerskie i wojskowe mają inne trasy i wysokości. To samo było z 11 września gdy internet był wartością przełomem, nie to co teraz. Choć coś w sumie się dowiedzieliście poza tym, że zamieszane są emiraty arabskie w eksplozje tamtego dnia? Do dziś nie wiadomo czy to był pocisk, czy inteligentna broń wojskowa z nie wiadomo jakiego źródła, której de facto pentagon i służby aktualnie szukają monitoringiem z myśliwca i znaleźć nie mogą.

Niecałe 2 dekady temu przypomnijcie sobie jak świat wyglądał, było kilka teorii spiskowych, naukowe źródła głównie, a tematy które dziś są brane na serio typu pozaziemska technologia były powszechną kpiną. A 3 dekady temu jaka była różnica w Polsce pod względem ciśnień, a teraz(i ogółem na świecie). A najlepsze, że teraz każdy jest na coś podatny i ciągnie w swoją stronę, prawda/fikcja to towar, którym można dowolnie żonglować. I tak jest wszędzie, też tu, totalny amok i dezinformacja wszędzie. I tu pytanie, komu pierwszemu odpierdoli, gdzie i jak niedługo. Mamy nieco skrzywione wyobrażenie o realiach na świecie, bo większość dorastała w ostatnich 30 latach w dobie niezłego rozwoju. Ordel rozumiem wyspecjalizowałeś się nie w doszukiwaniu się przyczyn pewnych zdarzeń i dowodów w sprawach, ale podkrętkami pod teorie spiskowe, że "zrobili to oni", albo "tamci są za wszystko odpowiedzialni", a ja "tych i onych" nie za bardzo widzę w wątku, raczej zagadkowy wirus grypy, mutujący do coraz groźniejszej postaci, nie wiadomo kiedy oficjalnie wykryty i stworzony przez kogo. A słyszałem, że SARS 1 wypłynął z labo na 100%, a Covid-19 SARS 2 też wypłynął, po ówczesnym zmodyfikowaniu go. Wchodzę tu albo na onet i czytam "to niemożliwe", także sorki ale wielkie gówno widzę, a pretensji nie mam przecież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.003 mBTC

PostWysłany: 09:41, 06 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty @maniek też przecież jesteś zindoktrynowany jak paczka gwoździ.

Cytat:
Nie wiadomo czy hiv (...) też wymyślono.
Wymyślono. Nigdy nie wyizolowano.
Teraz już wiesz.

Cytat:
a ja (...) widzę (...) zagadkowy wirus grypy, mutujący do coraz groźniejszej postaci, nie wiadomo kiedy oficjalnie wykryty i stworzony przez kogo. A słyszałem, że SARS ...
Kto na onet wchodzi ten sobie szkodzi. Rolling Eyes
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.003 mBTC

PostWysłany: 09:53, 06 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić za bezprawne i nielegalnie wystawiane mandaty i wnioski do sanepidu. Z prywatnych majątków.

Stało się to, o czym nasza redakcja informowała już w kwietniu 2020. Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.

W rezultacie prawie każda osoba oraz prawie każda firma, która została ukarana na podstawie rozporządzenia, a nie ustawy, mandatem lub wnioskiem do sanepidu, przez jakiegokolwiek policjanta może teraz tego konkretnego policjanta pozwać o naruszenie jej dóbr osobistych bezprawnym mandatem i wnioskiem.

Eksperci twierdzą, że można żądać 10 tysięcy złotych, a jeśli wskutek wniosku do sanepidu ten nałożył karę finansową i przeprowadził egzekucję skarbową to można w powództwie żądać nawet 20 tysięcy złotych.


dalej: https://www.czasfinansow.pl/policjanci-p.....-majatkow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 06 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Ordel napisał:
Napiszę jeszcze , że od dziś jestem na kwarantannie bo mam w domu osobę która ma objawy i po zrobionym teście wyszedł wynik pozytywny . Tak więc wychodzi na to , że i ja mam wirusa Very Happy , z tym , że bezobjawowo go przechodzę , można , można .


nie ciesz się zbyt szybko bo wirus może się wylęgać do 10dni Smile
co do telefonu to zajebisty pomysł Smile

No w sumie , wczoraj wieczorem miałem stan podgorączkowy , dziś czuje się dobrze .
Co do telefonu to jednak nie jest tak jak myślałem . Jeśli nie masz telefonu , albo masz jakiś artefakt gdzie nie możesz zrobić zdjęcia to będzie odwiedzać cię policja i sprawdzać czy jesteś na kwarantannie .
A z Sanepidu z automatu dostałem takie info wczoraj wieczorem ; Jestes na kwarantannie . Masz ustawowy obowiązek uzywania aplikacji Kwarantanna domowa . ( pisownia oryginalna ) .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 06 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ordel napisał:
mam w domu osobę która ma objawy i po zrobionym teście
A mówiłem żeby nie dać sobie robić żadnych testuff Confused Rolling Eyes Idea
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 06 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

j a s n y napisał:
ordel napisał:
mam w domu osobę która ma objawy i po zrobionym teście
A mówiłem żeby nie dać sobie robić żadnych testuff Confused Rolling Eyes Idea

Ale to nie tak działa . Źle się czujesz , masz jakieś objawy . Więc co masz powiedzieć w robocie , że cię oko boli i nie przyjdziesz do roboty i na te bolące oko wyżebrzesz dwa tygodnie zwolnienia . Plus jest taki , że jak masz test zrobiony i jesteś pozytywny to twoja kwarantanna trwa 10 dni , a jak nie masz testu i jesteś na kwarantannie to twoja izolacja trwa 17 dni . W dodatku bez testu , przechodząc chorobę nie mam statusu ozdrowieńca ( cokolwiek to znaczy Wink ) .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 06 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwierają biznes mimo lockdownu. "Albo my, albo oni. Nie mamy wyjścia"

Laser Factory - centrum rozrywki z Zamościa wznawia działalność mimo narodowej kwarantanny. "Rodzina jest dla mnie ważniejsza, nie dostaliśmy ani złotówki pomocy. Otwieramy, by żyć" - mówi właściciel w rozmowie z money.pl.


"Po długich namysłach, rozmowach z radcami prawnymi, adwokatami nie jesteśmy w stanie czekać w nieskończoność na pomoc państwa. Ratujemy się sami. Otwieramy lokal zgodnie z prawem obowiązującym w RP i z zachowaniem reżimu sanitarnego" - poinformowali we wtorek właściciele Laser Factory na Facebooku.

Money.pl rozmawiało z właścicielem firmy, Łukaszem Moskalem. Jak nam powiedział, decyzja o wznowieniu działalności jest ryzykowna i odważna, ale opcje są dwie: ponowne otwarcie albo koniec biznesu.


dalej: https://www.money.pl/gospodarka/otwieraj.....0176a.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 06 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
j a s n y napisał:
ordel napisał:
mam w domu osobę która ma objawy i po zrobionym teście
A mówiłem żeby nie dać sobie robić żadnych testuff Confused Rolling Eyes Idea

Ale to nie tak działa . Źle się czujesz , masz jakieś objawy . Więc co masz powiedzieć w robocie , że cię oko boli i nie przyjdziesz do roboty i na te bolące oko wyżebrzesz dwa tygodnie zwolnienia . Plus jest taki , że jak masz test zrobiony i jesteś pozytywny to twoja kwarantanna trwa 10 dni , a jak nie masz testu i jesteś na kwarantannie to twoja izolacja trwa 17 dni . W dodatku bez testu , przechodząc chorobę nie mam statusu ozdrowieńca ( cokolwiek to znaczy Wink ) .

Ordel nie wiem może remont zrób , albo zajmij się rękodziełem jakimś albo poczytaj to czas szybciej minie Wink
Pamiętam będąc na protestach z kumplem 23 Października w Wawie pod Pałacem ...Dopiero co uciekliśmy z kordonu dzwoni do niego telefon...
Po chwili słyszę "Chyba was pojebało , ja na protestach jestem przeciwko waszej pojebanej epidemii a nie na żadnej kwarantannie" Trochę pobladł i mówi do mnie z sanepidu zadzwonili że mam kwarantannę od 24:00 Mówię mu to jak cię dziś w nocy zapuszkują to będziesz mił jeszcze ochronę Very Happy
Na filmiku jestem z tym właśnie znajomym w pierwszych sekundach filmiku macham do niego bo zauważyłem że zbliża się cała szturmowa grupa psów i razem uciekamy ..On przebiega pod flagą i lecimy do góry Wink Nie bałem się o siebie ale o aparat i obiektywy które miałem w plecaku Wink
Nie znalazłem na YouTube ani bitshute więc link ze strony która to udostępniła jako pierwsza na fb

https://fb.watch/2RCsmmsSr3/
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 06 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadałem ostatnio z kumplem żołnierzem, to mają takie naciski na szczepionki, że wiecie typowe rycie psychiczne, straszenie nieprzedłużeniem kontraktu, a najgorsze, że to straszą ludzie co nic o tym nie wiedzą.Starsi nie reformowalni oficerowie nie mający wiedzy. Dostali rozkaz i każdemu każą się szczepić, a jak jest opór to stosują psychiczny terror.

Ostatnio widziałem info, że w KGHM przy badaniach lekarskich niezbędne zaświadczenie o zaszczepieniu. Akurat w górników jeszcze uderzaja przed ostatecznym zamknięciem kopalń

PS. Witam po dłuższej nieobecności na forum (kilka lat) Very Happy
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 06 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naznaczony napisał:
Gadałem ostatnio z kumplem żołnierzem, to mają takie naciski na szczepionki, że wiecie typowe rycie psychiczne, straszenie nieprzedłużeniem kontraktu, a najgorsze, że to straszą ludzie co nic o tym nie wiedzą.Starsi nie reformowalni oficerowie nie mający wiedzy. Dostali rozkaz i każdemu każą się szczepić, a jak jest opór to stosują psychiczny terror.

Z pewnych źródeł wiem, że w policji to samo. Ale teraz to i tak mają luz, to co wyprawiali w marcu/kwietniu, to dopiero był teatrzyk. Czasem coś załatwiam w WPA i to jak reagowali na obecność cywili, to żenada.
Naznaczony napisał:
Ostatnio widziałem info, że w KGHM przy badaniach lekarskich niezbędne zaświadczenie o zaszczepieniu. Akurat w górników jeszcze uderzaja przed ostatecznym zamknięciem kopalń

Teraz już chyba w większości firm są wymagane minimum wyniki testu, przynajmniej tak słyszałem we własnym HR i otoczeniu.
Naznaczony napisał:
PS. Witam po dłuższej nieobecności na forum (kilka lat) Very Happy

No witaj, widzę że są tematy, po wiedzę w sprawie których wraca się (ja również) i zaczyna aktywnie pisać na p2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:23, 07 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
j a s n y napisał:
ordel napisał:
mam w domu osobę która ma objawy i po zrobionym teście
A mówiłem żeby nie dać sobie robić żadnych testuff Confused Rolling Eyes Idea

Ale to nie tak działa . Źle się czujesz , masz jakieś objawy . Więc co masz powiedzieć w robocie , że cię oko boli i nie przyjdziesz do roboty i na te bolące oko wyżebrzesz dwa tygodnie zwolnienia
Covid-19 to nie są 2 tygodnie zwolnienia tylko rozproszona od wielu lat kolejna choroba eliminująca ludzi z rynku pracy, blokująca zakłady pogrzebowe i krematoria. A jeżeli uznać ją za zmodyfikowaną grypę z laboratorium - wyniszczającą powoli od wątroby po mózg, mieszającą się z pozostałymi: sars1, grypa, zapalenie płuc no to efekty masz w globalnych statystykach i stanie koniunktury. I możesz złapać to nawet w windzie, nie mówiać o fabrykach - wylęgarniach zarazy.

Najgorsze, że faszyści od początku fałszują statystyki - widać konkretny rozjazd między "zakażonymi", a zmarłymi. Zresztą to samo robili Chińczycy na początku - te dantejskie sceny z marca/kwietnia to nie był przecież fotomontaż, no bez przesady(odnośnie prania łbów na forach i w social mediach "co jest prawdą, a co spiskiem"). Przy śmiertelności typu ebola, mers - dawno by było pozamiatane, co pewnie też prognozowano. A poza tym to koniec kapitalizmu, tego zachodniego na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 07 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyzak napisał:
Chiny wydały oświadczenie, że wirus wcale nie pochodzi z Chin - został tam jednak pierwszy raz oficjalnie stwierdzony i sklasyfikowany.
https://www.o2.pl/informacje/to-nie-wuha.....955734304a
Pojawił się na świecie w wielu miejscach w podobnej porze.

Z drugiej strony to gospodarka Chin jednak zyskała z tego powodu kopa, więc można się spierać na zasadzie "ten winien, kto zarobił"...


Wuhan w 80" był orientalną stolicą zachodniej agentury. Wówczas ten produkt wyszedł i czekał na odpowiedni moment, który właśnie nastąpił. Demagogia, ulubiona broń Naszych ukochanych demiurgów co nas syndromem sztokholmskim urabiają.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:15, 08 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale udało nam się zlikwidować grypę Smile

https://apps.who.int/flumart/Default?Rep.....dUu4UclER8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 08 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyzak napisał:
Ale udało nam się zlikwidować grypę Smile

https://apps.who.int/flumart/Default?Rep.....dUu4UclER8

Z naszego podwórka: http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm
Bieżący meldunek http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/2020/G_20_12D.pdf

Jeśli komuś nie chce się klikać, to proszę bardzo.

Zachorowania i podejrzenia zachorowań na grypę. Średnia dzienna zapadalność (na 100 tys. ludności) wg tygodniowych meldunków w sezonie 2020/21 w porównaniu z sezonami 2016/17 - 2019/20:

Liczba zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę w sezonach (wrzesień-sierpień) 1974/5 - 2018/19 wg miesięcy:

Liczba zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę oraz liczba zgonów z powodu grypy w latach 1975 - 2019:

Zapadalność na grypę i podejrzenia grypy oraz umieralność z powodu grypy (na 100 tys. ludności) w latach 1975 - 2019:

Liczba zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę w sezonach (wrzesień-sierpień) 1974/5 - 2018/19 wg sezonów:



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 491
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 08 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
A ty @maniek też przecież jesteś zindoktrynowany jak paczka gwoździ.

Cytat:
Nie wiadomo czy hiv (...) też wymyślono.
Wymyślono. Nigdy nie wyizolowano.
Teraz już wiesz.


Całe 3 sekundy trwało znalezienie przykładowych wyników wyizolowania HIV - tutaj z 1988 roku...
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3053989/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2904524/

Teraz już wiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 08 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poruszający wpis żony zmarłego medyka. „Zmarł z powodu silnej reakcji na szczepionkę przeciwko COVID”

Gregory Michael, 56-letni lekarz z Florydy zmarł kilkanaście dni po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Wszczęto śledztwo, by wyjaśnić, czy szczepionka przyczyniła się do śmierci. Żona w poruszającym wpisie w mediach społecznościowych pożegnała męża. Zapewnia, że dotychczas był okazem zdrowia.

18 grudnia dr Michael przyjął szczepionkę firm Pfizer/BioNTech. Trzy dni później poczuł się gorzej i zaobserwował niepokojące objawy. Zmarł w nocy z 3 na 4 stycznia.

„Pfizer i BioNTech są świadome śmierci pracownika służby zdrowia w szesnaście dni po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki. Jest to bardzo nietypowy przypadek kliniczny ciężkiej trombocytopenii. Aktywnie badamy tę sprawę, ale obecnie nie ma dowodów wskazujących, że istnieje bezpośredni związek śmierci ze szczepionką” – oświadczył Pfizer.
Reklama

Ostateczną przyczynę zgonu wykaże śledztwo, które wszczął Departament Zdrowia Florydy. Darren Caprara, dyrektor operacyjny w klinice zmarłego dra Michaela, powiedział, że w tym momencie jego śmierć nie została powiązana ze szczepionką, ale wciąż jest to jedna z badanych możliwości.
Trombocytopenia, czyli małopłytkowość

Dr Gregory Michael był ginekologiem i od 15 lat prowadził prywatną klinikę Mount Sinai Medical Center w Miami Beach.

Trzy dni po przyjęciu szczepionki przeciwko koronawirusowi na jego ciele pojawiła się wysypka wskazująca na krwawienie wewnętrzne. Zdiagnozowano u niego małopłytkowość, czyli obniżoną liczbę trombocytów, które pomagają w krzepnięciu krwi.

Przez około dwa tygodnie lekarze próbowali podnieść u dra Michaela liczbę płytek krwi w układzie krwionośnym. Bezskutecznie. W nocy z 3 na 4 stycznia doznał udaru i zmarł.
Żona wspomina męża

„Miłość mojego życia, mój mąż Gregory Michael (…) zmarł przedwczoraj z powodu silnej reakcji na szczepionkę przeciwko COVID. Był bardzo zdrowym 56-latkiem, kochanym przez wszystkich w społeczeństwie, przyjął porody setek dzieci i niestrudzenie pracował przez cały czas pandemii” – pisze na Facebooku jego żona, Heidi.

W dalszej części wdowa po doktorze Michaelu opisuje ostatnie dni życia ukochanego.

„Został przyjęty na oddział intensywnej terapii z diagnozą ostrego ITP (pierwotna małopłytkowość immunologiczna – red.) spowodowanym reakcją na szczepionkę przeciwko COVID. Zespół ekspertów przez 2 tygodnie próbował zwiększyć liczbę płytek krwi. Eksperci z całego kraju byli zaangażowani w jego leczenie. Nieważne, jakich metod się chwytali, liczba płytek krwi nie chciała wrosnąć. Przez cały proces leczenia był świadomy i tryskał energią, ale dwa dni przed planowaną operacją, doznał krwotocznego udaru, który zabrał mu życie w ciągu kilku minut” – wspomina.

„Był zwolennikiem szczepionek, dlatego ją przyjął. Uważam, że ludzie powinni mieć świadomość, iż skutki uboczne mogą wystąpić, że powikłania mogą być ciężkie i w tym przypadku zniszczyły piękne życie, wspaniałą rodzinę i dotknęły też wiele osób we wspólnocie. Nie pozwólmy, by jego śmierć poszła na marne. Proszę, ocalmy więcej istnień, przekazując tę informację” – zakończyła żona zmarłego medyka.


https://nczas.com/2021/01/08/poruszajacy.....wko-covid/

https://edition.cnn.com/2021/01/06/healt.....index.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 08 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
Goniec Króla napisał:
A ty @maniek też przecież jesteś zindoktrynowany jak paczka gwoździ.

Cytat:
Nie wiadomo czy hiv (...) też wymyślono.
Wymyślono. Nigdy nie wyizolowano.
Teraz już wiesz.


Całe 3 sekundy trwało znalezienie przykładowych wyników wyizolowania HIV - tutaj z 1988 roku...
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3053989/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2904524/

Teraz już wiesz.
A cóż to za tania hutzpah?? Rolling Eyes

Niecałe dwie sekundy trwało znalezienie postów @gea:
Cytat:
Od czasu, jak jestem na tym forum, piszę O TYM SAMYM. Na przykładzie chutzpah z rzekomym odkryciem wirusa HIV. * Ten hasbarny męt z dziczy, który tu propagował "leczenie" w końcu się wyniósł. I zapewne gdzie indziej sieje gównoprawdy.

* Te bandy przekupnych naukowców fałszują wyniki, wymyślają nowe choroby, ruleto-testy i "leki" które są truciznami. A że są to grube szekloojrodollary, to o podział łupów toczą się spory z udziałem prezydentów. Gallo i Montagniera pogodził Gates ( tego w wiki nie ma)- obiecując kasę na testorulety i "leki". Mały cytat z en Wiki o Lucu M.
"Dwaj naukowcy kontynuowali wzajemne spory o roszczenia do 1987 roku.
Główne problemy zostały rozwiązane dopiero po tym, jak francuski prezydent François Mitterrand i amerykański prezydent Ronald Reagan spotkali się osobiście. Bohaterowie naukowi ostatecznie zgodzili się dzielić uznanie za odkrycie wirusa HIV"
viewtopic.php?p=417463#417463

Cytat:
(tłumacz automatyczny)

"Dr Stefan Lanka, wirusolog i biolog molekularny, znany jest na całym świecie jako "dysydent AIDS" (i może "dysydent gentechnology"), który kwestionuje samo istnienie "HIV" od 1994 r. W ostatnich latach natknąłem się na zapierający dech w piersiach fakt: nawet jeden z (medycznie istotnych) wirusów nigdy nie został wyizolowany; nie ma dowodu na ich istnienie. Właściwie, doktor Lanka już oświadczył trzy lata temu, w prawie "legendarnym" wywiadzie Zengera: "Tak więc przez długi czas studiowałem wirusologię, od końca do początku, od początku do końca, aby być absolutnie [pewnym] że nie było czegoś takiego jak HIV i łatwo było mi o tym wiedzieć, ponieważ zdałem sobie sprawę, że cała grupa wirusów, do których należy HIV, jak również inne wirusy, o których twierdzi się, że są bardzo niebezpieczne - w rzeczywistości wcale nie istnieją.
viewtopic.php?p=368803#368803

Cytat:
cytat:
"W dniu 15 stycznie 2001 roku sędzia Hackmann z wojewódzkiego (Landgericht) sądu w Dortmundzie (Sygn. Akt. Ns70 Js 878/99 14 (XVII) K 11/00) na publicznej rozprawie przedstawił wiedze urzędu Ministerstwa Zdrowia Republiki Federalnej Niemiec.
Stwierdzam, ze wirus HIV, który to miałby być powodem choroby AIDS nigdy nie został naukowo udowodniony (bezpośrednio wyizolowany)
Sędzia Hackmann przedstawił wypowiedz Dr Marcus, mówcy prasowego, opiniodawczego centrum do spraw AIDS (Referenzzentrum) RF Niemiec (BRD) z Instytutu Roberta Kocha (Robert-Koch- Institut) w Berlinie”.
Na wszelki wypadek cytuję z oryginału:
„Für die Durchsetzung seiner Meinung-hier: der Nachweis der Existenz eines Aids-Virus sei bis heute nicht gelungen; es stehe daher nicht fest, dass es sich bei Aids um eine Infektionskrankheit handele; sog. Aids-Patienten könnten durch die Gabe von Virostatika gesundheitlich schwer geschädigt und soger getötet werden …“

Ostatnie zdanie (gdyby była trudność z tłumaczeniem) mówi, żeby nie mordować „AIDS”-pacjentów virostatykami. Które to właśnie uśmiercają.”
Cytat:
cytat:
"It was only in 1987 that the controversy was cleared up, and both the U.S. and France agreed to split the proceeds from the patent rights. By this time, however, Gallo's reputation has been severely marred, and despite a 2002 article in Science magazine (in which Gallo and Montagnier acknowledged each other's contribution to the discovery), only Montagnier and Barré-Sinoussi received recognition by the 2008 Nobel Prize Committee.

Gallo's Continuing Contribution to AIDS Research
Despite this, Gallo's contribution to AIDS research is uncontested. In addition to the co-discovery of HIV, Gallo is credited with providing the foundational research needed to develop the first HIV test.

In 1996, Gallo and his colleagues founded the Institute of Human Virology, the organization of which was awarded a $15 million grant from the Bill & Melinda Gates Foundation for its research into preventative HIV vaccines.

In 2011, Gallo founded the Global Virus Network with the aim of increasing collaboration between virus investigators and overcoming gaps in research. "

Tłumaczy się na polski bezproblemowo, gdyby ktoś chciał sprawdzić.
To są informacje z maja 2o17. Ale "kontrowersje" kto i co wykrył, były od samego początku. Jak tam było, tak tam było (ukradł Gallo czy nie)
Kiedy doszło do uzgodnień PATENTOWYCH I KASY, doszło do ugody. Bo Gallo został dofutrowany na robienie GESCHEFTU przez znanych filantropów- Billa i Melindę. Celem zrobienia SZCZEPIONKI.
Na objawy choroby, której przyczynę wyjaśnia dr Hamer w KILKUMINUTOWYM filmiku.
viewtopic.php?p=363765#363765

Teraz już wiesz.
(...ale -rzecz jasna- wierz sobie naiwniaku w co chcesz .. tongue ..nawet w śmieszne publikacje pseudomedyczne ze stron rządowych... Rolling Eyes )
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 491
Post zebrał 0.003 mBTC

PostWysłany: 02:32, 09 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:

Cytat:
cytat:
"W dniu 15 stycznie 2001 roku sędzia Hackmann z wojewódzkiego (Landgericht) sądu w Dortmundzie (Sygn. Akt. Ns70 Js 878/99 14 (XVII) K 11/00) na publicznej rozprawie przedstawił wiedze urzędu Ministerstwa Zdrowia Republiki Federalnej Niemiec.
Stwierdzam, ze wirus HIV, który to miałby być powodem choroby AIDS nigdy nie został naukowo udowodniony (bezpośrednio wyizolowany)
Sędzia Hackmann przedstawił wypowiedz Dr Marcus, mówcy prasowego, opiniodawczego centrum do spraw AIDS (Referenzzentrum) RF Niemiec (BRD) z Instytutu Roberta Kocha (Robert-Koch- Institut) w Berlinie”.
Na wszelki wypadek cytuję z oryginału:
„Für die Durchsetzung seiner Meinung-hier: der Nachweis der Existenz eines Aids-Virus sei bis heute nicht gelungen; es stehe daher nicht fest, dass es sich bei Aids um eine Infektionskrankheit handele; sog. Aids-Patienten könnten durch die Gabe von Virostatika gesundheitlich schwer geschädigt und soger getötet werden …“

Ostatnie zdanie (gdyby była trudność z tłumaczeniem) mówi, żeby nie mordować „AIDS”-pacjentów virostatykami. Które to właśnie uśmiercają.”


Teraz już wiesz.
(...ale -rzecz jasna- wierz sobie naiwniaku w co chcesz .. tongue ..nawet w śmieszne publikacje pseudomedyczne ze stron rządowych... Rolling Eyes )


Naiwniakiem jesteś ty, łykając zmanipulowane tłumaczenie przeklejone przez @gea, która zapewne przekleiła je z jakiegoś innego zmanipulowanego źródła i ewangelizuje od lat ludzi na forum o prawdzie, podpierając się fałszem.

Masz: https://openjur.de/u/150814.html

Wytłuszczone jest uzasadnienie wyroku, które w zmanipulowanej formie przekleja @gea.

Oskarżony groził śmiercią innym ludziom, co jest działaniem bezprawnym. Sąd powtórzył, że mimo że oskarżony jest przekonany odnośnie tego, że AIDS nie istnieje i terapie zabijają, to jego wiara w te twierdzenia nie usprawiedliwia grożenia śmiercią. Również powoływanie się na chęć uratowania komuś życia nie daje usprawiedliwienia do grożenia śmiercią. Koniec kropka. To nie stanowisko Ministerstwa Zdrowia Republiki Federalnej Niemiec. To nie stanowisko sądu.

Nauczcie się ludzie sprawdzać fakty i sami tłumaczyć, zamiast łykać wszystko jak (podobno) pelikany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 299, 300, 301   » 
Strona 150 z 301

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile