W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 380202
Strona:  «   1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 301, 302, 303   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 25 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kobieta na meczu piłkarskim w szkole podstawowej w Ohio w środę została podobno napadnięta i aresztowana przez policjanta za to, że nie nosiła maski na twarzy na trybunach.

Kobieta siedziała na trybunach z matką, kiedy wdała się w sprzeczkę z policjantem na temat noszenia masek w gimnazjum w mieście Logan, donosi Marietta Times .

Film z incydentu, który został opublikowany na YouTube, pokazuje kobietę stawiającą opór, gdy oficer usiłuje ją zakuć w kajdanki przez prawie dwie minuty, zanim uruchomi swój paralizator.
https://www.sott.net/article/441909-Woma.....tball-game

Czarny faszysta Wink


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 25 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie tego gościa który na początku roku krytykował WHO za to, że mają spóźniony refleks z reagowaniem na rozwój epidemii?

Dziś już nawet on alarmuje, że to co robią rządy w odpowiedzi na obecną sytuację i jak ją interpretują, to jest chyba jakiś żart.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 25 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta babka też jest dobra, ale gada przez prawie 2 godziny, wiec raczej dla ludzi co mają więcej czas.
Sam szczerze mówiąc wszystkiego nie przesłuchałem, ale polecona przez przyjaciela.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 25 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym razem coś po polsku.

"Patriotyczny" kanał, czyli generalnie Rydzyk, ale profesor dobrze gada.
Przy okazji a'propos argumentu jakoby naukowcy nie protestowali przeciwko temu co odpierdalają nasze rządy - oczywiście że protestują, tylko że w mass-mediach o nich nie mówią.



Pod koniec mówi o tym, że ogromna część doradców Szumowskiego była nie lekarzami ani biologami, tylko absolwentami elektroniki i informatyki.
W świetle takich informacji sam się nagle poczułem ekspertem od covid-19... Tak że @goral chowaj się ze swoim dyplomem z oczyszczania ścieków, czy co ty tam masz - to my elektronicy/informatycy jesteśmy ekspertami od covida Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 25 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ta babka też jest dobra, ale gada przez prawie 2 godziny, wiec raczej dla ludzi co mają więcej czas.
Sam szczerze mówiąc wszystkiego nie przesłuchałem, ale polecona przez przyjaciela.



A możesz streścić o czym mówi i kto to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 25 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz teraz dużo czasu siedząc w chacie, chroniąc świat przed zarazą.
sobie obejrzyj i opowiedz nam czy ci sie podobało.

babka generalnie podąża za pieniadzem i stara się opisać jak wszystko jest powiązane.
np. pytałeś wcześniej jak to możliwe, że wszystkie kraje w tym są - na początku mówi że 15 lat temu 196 państw podpisało dokument w którym zdefiniowali ten protokół który teraz realizują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy ale ja jestem w szoku co zrobił rząd by podnieść śmiertelność na Covid-19 w Polsce:

Otóż od niedawna lekarze wpisują w aktach zgonu śmierć na Covid-19 nawet jeżeli dana osoba na niego nie umarła, ponieważ dostają za to większe refundacje z NFZ - mało tego rodzinom to też na korzyść bo dostają cały pogrzeb za darmo - trumnę specjalną etc od państwa

info sprawdzone

I o to jak sobie poradzili z Polakami buntownikami, żeby się nie buntowali to dali im za to kasę a oni chętnie i wpisują śmierć na Covid i jeszcze rodziny zadowolone z darmowych pogrzebów

Qrwa ja pierdolę

Rządy się zmówiły na śmiertelność covidową ale w Polsce przyznajcie zrobili przekręt stulecia mistrzostwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
gea napisał:
Zatem NIE WIERZĘ w teorię infekcyjności, zakaźność nukleoprotein, błogosławieństwo szczepień, "uodparnianie się". Jestem ateistką medyczną.

A wierzysz w system immunologiczny?


Oczywiście, że system immunologiczny istnieje. Przy każdym uszkodzeniu komórek, tkanek "atakiem" - DZIAŁA ! Czasem z "nadgorliwością", odbudowując tkanki z "nadmiarem". Gojenie rany to proces skomplikowany.

Co do działania systemu immunologicznego (rozpoznawania trucizn, obcych białek), to reakcje można zaobserwowć też po przeszczepach Obca biologicznie tkanka w momencie zneutralizowania "leków" czyli trucizn osłabiajacych tę reakcję, zostaje odrzucona. Dlatego przeszczepy to koszmarny geszeft przyszywania narządów wyrżniętych obcym, żyjącym ludziom. Uznanych za nieżywych dzięki skandalicznej "definicji". Narządów wyrżniętych z dawców rzekomo "bliźniaków genetycznych". Długo narząd ten nie pracuje, bo jest zbudowany z obcego białka. Ponieważ w naturze nie ma, nie było i nie będzie żadnego identycznego osobnika. Dowód na to jest na forum przeszczepowców z nerką od bliźniaka jednojajowego (zgodność genów 99,9% a biorą takie same dawki immunosupresantów jak inni)
W "leczeniu" raka objawy .procesów biologicznych powrotu do normotonii są także usuwane takimi samymi immunosupresantami, jak przy przeszczepach.
============================================================================================================

http://www.czytelniamedyczna.pl/1110,goj.....yczne.html

Jeśli jest uszkodzona skóra właściwa (np poważne oparzenia https://pl.wikipedia.org/wiki/Bliznowiec). Mam w rodzinie osobę, która jako dziecko miała taki wypadek, musiała mieć usuwany bliznowiec, ponieważ zrosty ograniczały ruchy ręki.

Dlaczego mogą występować takie przerosty/rozrosty ? Natura zabezpiecza miejsce urazu "na przyszłość" pogrubiniem tkanki. To samo zjawisko występuje w przypadku regeneracji złamanej kości. Jest w tym miejscu grubsza po zrośnięciu.

Co do wszelkich "systemów" w organizmach żywych, to WSZYSTKIE reagują na bodźce=INFORMACJE ze środowiska i mają sensowne działanie. Sensowne w biologicznym znaczeniu. Bliznowiec=keloid z indywidualnego punktu widzenia homo sapiens jest bezsensowny i nieestetyczny. Ale takie reakcje są wynikiem procesów biologicznych funkcjonujących i wypracowanych ewolucyjnie, gdzie względy estetyczne nie mają znaczenia, tylko bezpieczeństwo osobnika.

Nie należy zatem zbyt nałogowo wyciskać wszelkich "wyprysków" czy przemyśleć decyzję o piercingu, tatuażu, operacji plastycznej. Bo może być skutek opłakany.

Jest wiek XXI , wiarygodne informacje źródłowe można (jeszcze) znaleźć za darmo. Nie używając słów "wierzę" w argumentacji swojego stanowiska.

Bimi napisał:
Te ogromna część doradców Szumowskiego była nie lekarzami ani biologami, tylko absolwentami elektroniki i informatyki.
W świetle takich informacji sam się nagle poczułem ekspertem od covid-19... Tak że @goral chowaj się ze swoim dyplomem z oczyszczania ścieków, czy co ty tam masz - to my elektronicy/informatycy jesteśmy ekspertami od covida Laughing


Bimi, jako informatyk potrafisz używać logiki. I to jest pocieszające. Mam nadzieję, że nie będziesz używał argumentu "wiary" w odniesieniu do zjawisk weryfikowalnych naukowo.

Nie można się dziwić, że w globalnowioskowej przestrzeni internetowej funkcjonuja i są powielane straszliwe nieprawdy. Żeby znaleźć rzetelne info o gojeniu ran, trzeba przebrnąć przez strony z zakażeniami i szczepieniami p/ tężcowi. Bakterii BEZTLENOWEJ (czyli nierozwijającej się w pełnych tlenu tkankach organizmów żywych). Kiedyś pytałam kuzynkę-emerytkę, prac. laborat w szpitalu (ojciec lekarz), czy ona lub ojciec kiedykoolwiek mieli pacjenta z tężcem. Albo o takim przypadku mówiono. Odpowiedziała - nigdy.

Jeśli ktoś NADAL uważą, że zjawisko "epidemii koronawirusa" jest zjawiskiem związanym ze zdrowiem, to przytoczę smutny dowcip: pacjentka pyta, czy należy się spodziewać drugiej fali zachorowań. - Lekarz odpowiada - nie wiem, proszę pani. Jestem lekarzem, nie politykiem.

Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedstawiam sposób rozumowania osób WIERZĄCYCH w biologiczne absurdy Oraz tych, którzy "orają" w dogmatach medycznej wiary.

MS
To ja poproszę te analizy WHO, że maseczki są do chrzanu, choć przecież zatrzymują 80-99% mikrocząsteczek 😉
Nie uważam, żeby maseczki dawały 100% pewności i nawet zgadzam się ze Szwedami, że znieczulają. Wiem też, że źle używane mogą szkodzić zdrowiu używającego. Ale testy dowodzą, że jednak większość wirusa zatrzymują, a skoro cała Azja je nosi od poprzedniej epidemii, to elementy skuteczności muszą mieć"

P
Najnowszy artykuł przesłany. P.S. Napisany przez Azjatów Smile, w kwestii diagnostyki proponuję odwiedzić stronę CD Creative Diagnostics i sprawdzić SARS-CoV-2 Coronovirus Multiplex RT-qPCR Kit (CD019RT) – „this product is for research use and is not intended for diagnostic use” – szczegółowo opisano z jakich powodów.
Społeczny dowód słuszności często jest wykorzystywany w reklamach, jak widać nadal przynosi wymierne pozytywne (przynajmniej dla reklamodawców) rezultaty.
Skuteczność, w przeciwieństwie do efektywności, nie może być stopniowalna i, jak mawiał Prof. Kotarbiński, nie ma wymiaru etycznego, a Azjaci, podobnie jak Niemcy, ze względu na kulturę kolektywistyczną, szczególnie łatwo podporządkowują się wszelkim rygorom (chociaż Ci pierwsi bardziej ze względu na nieuchronne kary), w przeciwieństwie do np. Polaków i Włochów, ale to już temat na inne forum…..
Kwestia „pandemii” – 11.03.2020 przelano wielomilionową kwotę na rzecz WHO z fundacji gatesa (pisownia intencjonalna) a 12.03.2020 ogłoszono nową definicję pandemii. Do sprawdzenia dla minimalnie dociekliwych (nie potrzeba wiele wysiłku). Proponuję także dokonać analiz dostępnych innych materiałów „Event 201”. Uprzedzam, są to materiały dosyć trudne psychicznie. Wnioskowanie pozostawiam woli każdego Czytelnika


P
Hmm, w tym problem, że Japonia, w której rygorystycznie podchodzi się do tematu noszenia masek od lipca notuje pik wykrytych przypadków covid! Hmm, czyżby maski nie działały?


M S

W 100% nic nie działa, nawet szczepionka. Jak ludzie się głupio zachowują, to i 10 masek na twarzy nie pomoże. O tym mówią Szwedzi: że maski powodują, iż ludzie dostają małpiego rozumu i myślą, że wszystko im wolno


A

Szczepionka? To poproszę o przykład publikacji naukowej (nie sponsorowanej przez big pharmę) udowadniającej skuteczność szczepionek. Pan Jerzy Zięba podobno zaproponował nagrodę pieniężną w wysokości 1 mln. zł za tego rodzaju dowód. Według mojej najlepszej wiedzy -dotychczas nikt się po nią nie zgłosił…..


M S

No nie, błagam, nie schodźmy na poziom dyskusji o tym, czy szczepienia są skuteczne. To już zostało stwierdzone i zamykam dyskusję. Nie będę też rozmawiał na temat czy Ziemia jest płaska

P

Japończyków akurat nie podejrzewam o głupie zachowania, raczej stosują się do zaleceń… wnioski pozostawiam do samodzielnego osądu. Zadam w tym miejscu tylko 2 pytania?

1. Jak poradziliśmy sobie 10 lat temu z pandemią świńskiej grypy bez masek i dezynfekcji rąk? Przecież cały świat chorował, część się zaszczepiła, dzięki czemu Szwecja może teraz wypłacać odszkodowania za powikłania poszczepienne (m.in. narkolepsję – opisywała to rzeczpospolita)…
2. Jaki jest plan na dalsze funkcjonowanie? Do końca życia będziemy już chodzić w maskach i rękawiczkach, bo wirusy? To jak ludzkość do tej pory przetrwała, skoro wirusy nie pojawiły się w 2020?

Wracając zaś do naszego rodzimego COVIDa to Islandczycy policzyli IFR (poziom śmiertelności) i co się okazało? Śmiertelność jest na poziomie zwykłej grypy, czyli ok. 0,3%. Czy mamy więc do czynienia z „pandemią”, czy medialną histerią? Tu ma Pan link do wyników badań:

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2026116

===========================================================================================================
Blog prowadzi osoba analizująca finanse subiektywnie

W porównaniu z komentarzami z początku plandemii, poziom świadomości komentujących jest zdecydowanie większy- optymistyczne zjawisko.



Cytuję dowcip z występu kabaretowego:
Co ma wspólnego koń z maską -
odp P-gaz


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 19:37, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
[b]
Bimi napisał:
gea napisał:
Zatem NIE WIERZĘ w teorię infekcyjności, zakaźność nukleoprotein, błogosławieństwo szczepień, "uodparnianie się". Jestem ateistką medyczną.

A wierzysz w system immunologiczny?


Oczywiście, że system immunologiczny istnieje.


Jak można przeczytać powyżej gea deklaruje że system immunologiczny istnieje.
Natomiast w linku poniżej gea stwierdziła że system immunologiczny to fikcja. Dowód poniżej ,patrz post : gea ,wysłany 00:44 , 21 lutego 16 viewtopic.php?t=9324&postdays=0&postorder=asc&start=25
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
gea napisał:
[b]
Bimi napisał:
gea napisał:
Zatem NIE WIERZĘ w teorię infekcyjności, zakaźność nukleoprotein, błogosławieństwo szczepień, "uodparnianie się". Jestem ateistką medyczną.

A wierzysz w system immunologiczny?


Oczywiście, że system immunologiczny istnieje.


Jak można przeczytać powyżej gea deklaruje że system immunologiczny istnieje.
Natomiast w linku poniżej gea stwierdziła że system immunologiczny to fikcja. Dowód poniżej ,patrz post : gea ,wysłany 00:44 , 21 lutego 16 viewtopic.php?t=9324&postdays=0&postorder=asc&start=25


Nie patrz na jej posty, bo ona tylko przyklepuje co znajdzie w necie:)
Stąd potem sama sobie przeczy, już to kiedyś pisałem. Ale jaj bazgrołów nie czytam, bo mnie męczą.
@Gea pojęcia o bigoli nie ma więc się nie dziw, jaj największym autorytetem w dziedzinie wirusologii jest Górniak...


Bimi napisał:
masz teraz dużo czasu siedząc w chacie, chroniąc świat przed zarazą.
sobie obejrzyj i opowiedz nam czy ci sie podobało.

babka generalnie podąża za pieniadzem i stara się opisać jak wszystko jest powiązane.
np. pytałeś wcześniej jak to możliwe, że wszystkie kraje w tym są - na początku mówi że 15 lat temu 196 państw podpisało dokument w którym zdefiniowali ten protokół który teraz realizują.


A to ciekawe. Bo jakoś nie widać tego złuszcza w obliczu wojny handlowej między USA a Chinami. Gdzie USA wprowadza na Chiny jeszcze bardziej restrykcyjnej że sankcje, tak, że Chińskie firmy będą odcięte nie tylko już od amerykańskich chipów ale tez od wszelkiej technologii która powstała wykorzystując np. amerykańskie oprogramowanie.
No ale może mają jakiś "wyższy cel" Smile
Z drugiej strony, mamy Rosję, która od końca lutego zaczyna masowy program szczepień przeciw Covid-19...
Kiedy w innych krajach będą lock down, będzie zamykanie gospodarek, Rosja i Chiny będą jechać cała parą.
Ciekawa polityka, ze strony USA.
Ale ok. obejrzę to wideo i się wypowiem. Chyba, że mnie znudzi.

Na razie chciałem poszukać informacje na temat osoby prowadzącej, niejakiej Ramola D.
Niestety informacje o niej sa bardzo skąpe, nie ma nazwiska tylko pseudonim. Wydała ponoć jakieś SF książki, ale nie czytałem.
@Bimi Pisałeś coś o jakimś spotkaniu 196 państw, masz może jakieś bliższe info na temat tego spotkania, jakieś ustalenia?

ps. Jaki jest sens linkować coś czego sam nie obejrzałeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Nie patrz na jej posty, bo ona tylko przyklepuje co znajdzie w necie:)
Stąd potem sama sobie przeczy, już to kiedyś pisałem. Ale jaj bazgrołów nie czytam, bo mnie męczą.
@Gea pojęcia o bigoli nie ma więc się nie dziw, jaj największym autorytetem w dziedzinie wirusologii jest Górniak...
goral , gea może i o bigoli pojęcia nie ma ,chociaż znając jej dążenie do Prawdy , to w przeciwieństwie do ciebie znajdzie,wykopie ,przemyśli,przeora, posadzi ,dmuchnie ,podleje,potem zje ,byś ty mógł móc . Zakłamany i głupi jesteś ,lub zachorowałeś, kwestia tylko tego ,czy dopadłeś chorobę ,czy to choroba cię dopadła ? To jest nie możliwe ? możliwe ... umysł to wielka pułapka ,a na to nie będzie nigdy szczepionki . Zostaniesz forumowym Goskiem . i zostanie ci tylko pisać listy pochwalne do Anodiny ,Breżniewa i KGB
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
goral_ napisał:
Nie patrz na jej posty, bo ona tylko przyklepuje co znajdzie w necie:)
Stąd potem sama sobie przeczy, już to kiedyś pisałem. Ale jaj bazgrołów nie czytam, bo mnie męczą.
@Gea pojęcia o bigoli nie ma więc się nie dziw, jaj największym autorytetem w dziedzinie wirusologii jest Górniak...
goral , gea może i o bigoli pojęcia nie ma ,chociaż znając jej dążenie do Prawdy , to w przeciwieństwie do ciebie znajdzie,wykopie ,przemyśli,przeora, posadzi ,dmuchnie ,podleje,potem zje ,byś ty mógł móc . Zakłamany i głupi jesteś ,lub zachorowałeś, kwestia tylko tego ,czy dopadłeś chorobę ,czy to choroba cię dopadła ? To jest nie możliwe ? możliwe ... umysł to wielka pułapka ,a na to nie będzie nigdy szczepionki . Zostaniesz forumowym Goskiem . i zostanie ci tylko pisać listy pochwalne do Anodiny ,Breżniewa i KGB


Znajdzie wykopie... tak Górniakową.
Przeklepać coś co w danym środowisku się klepie od dawna nie jest problemem.
A teraz z przyziemnych stref.
Tu sa linki do informacji szpitalnych - zobacz ile zostało miejsc wolnych na wydziałach chorób zakaźnych:

http://www.szpitale.lodzkie.eu/page/1,raporty-szpitali.html?id=37

http://szpitale.mazowieckie.pl/page/1,raporty-szpitali.html?id=119

Może to też ściema i hoax?
Zapytaj @Gea, może Górniak coś na ten temat wie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zainspirowania yt




szukam powiązań:

Co to jest GPMB?
Globalna Rada Monitorująca Gotowość (GPMB) jest niezależnym organem monitorującym i odpowiedzialnym za zapewnienie gotowości na globalne kryzysy zdrowotne. Składająca się z przywódców politycznych, dyrektorów agencji i światowej klasy ekspertów, Rada przedstawia niezależną i kompleksową ocenę dla decydentów i świata na temat postępów w zwiększaniu gotowości i zdolności reagowania na wybuchy chorób i inne sytuacje kryzysowe mające konsekwencje zdrowotne. Krótko mówiąc, praca GPMB będzie polegała na wytyczeniu mapy drogowej dla bezpieczniejszego świata.

Utworzony w odpowiedzi na zalecenia Sekretarza Generalnego ONZGrupa zadaniowa ds. Globalnych kryzysów zdrowotnych w 2017 rGPMB została zwołana wspólnie przez Światową Organizację Zdrowia i Grupę Banku Światowego i formalnie uruchomiona w maju 2018 r. GPMB jest kierowana przez współprzewodniczących, Dr Gro Harlem Brundtland, były premier Norwegii i były dyrektor generalny WHO oraz Elhadj As Sy, Przewodniczący Rady Fundacji Kofiego Annana i były Sekretarz Generalny IFRC

Dlaczego utworzono GPMB?
Istnieją poważne koszty zdrowotne i ekonomiczne związane z brakiem odpowiedniego przygotowania się do wybuchów chorób i innych zagrożeń zdrowotnych oraz zarządzania nimi w przypadku krajów i społeczności na całym świecie. Niedawne sytuacje kryzysowe zdrowotne, w tym wybuch epidemii wirusa Ebola w Afryce Zachodniej w latach 2014–2016...

Dalej jest słowotok nowomowy, kto zainteresowany, niech czyta.

( jak zwykle, epidemie są konsekwencją wojen, współczesnie także "misji stabilizacyjnych" https://www.konflikty.pl/tag/afryka/)



Pretekstem do powołania grupy spec med stała się epidemia Eboli w Afryce Zach. (epidemie ZAWSZE są efektem wojny)
Oto silna grupa pod wezwaniem ratowania ludzkości



Home/Newsroom/Detail/WHO and World Bank Group join forces to strengthen global health security

Prezes WHO,Tedros : "Częścią przygotowań jest posiadanie środków do oceny postępów poczynionych na wszystkich poziomach, przez wszystkich aktorów, identyfikowania luk, w tym w finansowaniu, i upewniania się, że wszyscy aktorzy współpracują w tym samym kierunku. Jestem dumny z pracy wspólnie z Grupą Banku Światowego stworzyliśmy Radę ds. Globalnego Monitorowania Gotowości i cieszymy się, że będzie ona kierowana przez tak wyjątkowych światowych liderów w dziedzinie zdrowia ”


Sekretariat GPMB
GPMB posiada mały sekretariat, który wspiera Radę w jej monitorowaniu i pracach rzeczniczych. Sekretariat jest prowadzony przez Światową Organizację Zdrowia, a jego działalność jest zgodna z zasadami, przepisami i procedurami WHO, ale działa niezależnie i podlega współprzewodniczącym GPMB

wymiana uś mie chu

World Bank/Grant Ellis
Secretary-General António Guterres (left) and World Bank Group President Jim Yong Kim (right), in Washington, D.C., at the signing a Strategic Partnership Framework (SPF), on joint commitment to cooperate in helping countries implement the 2030 Agenda for Sustainable Development.

==============================================================================================================
Tymczasem:

https://www.odkrywamyzakryte.com/facebook-pozwany-o-cenzure/

"Pozwani o cenzurę
Children’s Health Defense to amerykańska organizacja non-profit, znana głównie ze swoich działań ujawniających niewygodne dla koncernów fakty o szczepionkach.

Teraz organizacja kierowana przez Roberta F. Kennedy’ego Jr., pozwała Marka Zuckerberga, Facebook Inc. i trzech „weryfikatorów faktów” za cenzurowanie informacji udostępnianych przez CHD.
Na stronie organizacji napisano:

Facebook przyznaje, że koordynuje swoją kampanię cenzury z WHO i CDC. Podczas gdy wcześniejsze orzeczenia sądowe podtrzymały prawo Facebooka do cenzurowania swoich stron, CHD twierdzi, że wszechobecna współpraca rządu i Facebooka sprawia, że ​​cenzura CHD stanowi naruszenie.

Rola rządu w cenzurze Facebooka sięga głębiej niż jego ścisła koordynacja z CDC i WHO. Cenzura Facebooka rozpoczęła się od sugestii potężnego demokratycznego kongresmana i przedstawiciela przewodniczącego Komisji Wywiadu Adama Schiffa, który w marcu 2019 roku poprosił Facebooka o stłumienie i usunięcie treści internetowych krytycznych wobec rządowej polityki szczepień.

Facebook i Schiff używają terminu „dezinformacja” jako eufemizmu dla wszelkich wypowiedzi, które są zgodne z prawdą lub nie, które są sprzeczne z oficjalnymi oświadczeniami rządu.

WHO wydała komunikat prasowy, w którym pochwaliła Facebooka za koordynację trwającej kampanii cenzury z urzędnikami zdrowia publicznego."

Wszystko jest zaprogramowane dla osiagnięcia zdrowia, szczęścia i pomyślności w zrównoważeniu do 2030 roku

cytat: "Cele Zrównoważonego Rozwoju 2030
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Oficjalne logo Celów Zrównoważonego Rozwoju
Przekształcamy nasz świat: Agenda na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030 zawierająca Cele Zrównoważonego Rozwoju (ang. The Sustainable Development Goals) została przyjęta przez wszystkie 193 państwa członkowskie ONZ Rezolucją Zgromadzenia Ogólnego 25 września 2015 roku w Nowym Jorku[1].

Agenda określa 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju oraz związanych z nimi 169 zadań (ang. targets), które mają zostać osiągnięte przez świat do 2030 roku. Dotyczą osiągnięć w 5 obszarach – tzw. 5xP: ludzie (ang. people), planeta (ang. planet), dobrobyt (ang. prosperity), pokój (ang. peace), partnerstwo (ang. partnership). Cele obejmują szeroki zakres wyzwań, takich jak ubóstwo, głód, zdrowie, edukacja, równość płci, zmiany klimatu, zrównoważony rozwój, pokój, sprawiedliwość społeczna[2]. Zastąpiły one Milenijne Cele Rozwoju, które zrealizowane miały być do 2015 roku.

Realizacja Celów i zadań jest monitorowana na całym świecie odpowiednimi wskaźnikami[3]. Przyjęto je Rezolucją Zgromadzenia Ogólnego 10 lipca 2017[4]. Za ich monitorowanie w Polsce odpowiada GUS[5].

Pierwszy raport Realizacja Celów Zrównoważonego Rozwoju w Polsce[6] został przyjęty przez Radę Ministrów 5 czerwca 2018 roku. Zawiera on omówienie stopni realizacji wszystkich 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju w Polsce, a także opisuje także krajowe priorytety na rzecz zrównoważonego rozwoju i związek Agendy 2030 z krajową Strategią Odpowiedzialnego Rozwoju. Raport został przygotowany na potrzeby pierwszego, dobrowolnego przeglądu wdrażania przez Polskę Celów Zrównoważonego Rozwoju, który odbędzie się podczas sesji ministerialnej Forum Wysokiego Szczebla ds. Zrównoważonego Rozwoju ONZ w lipcu 2018 roku."






@ góral, daj spokój, naprawdę. Piszesz całkiem rozsądne komentarze w sprawach w których masz orientację. Nie musisz się na wszystkim znać. Prosiłam cię o komentarz na temat oficjalnych komunikatów w spr. przygotowań do ewakuacji w GB, czy to fake news . Nie odezwałeś się.
Po co się narażasz na obraźliwe uwagi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
[b]

@ góral, daj spokój, naprawdę. Piszesz całkiem rozsądne komentarze w sprawach w których masz orientację. Nie musisz się na wszystkim znać. Prosiłam cię o komentarz na temat oficjalnych komunikatów w spr. przygotowań do ewakuacji w GB, czy to fake news . Nie odezwałeś się.
Po co się narażasz na obraźliwe uwagi...


Jakie ewakuacje w GB?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
gea napisał:
[b]

@ góral, daj spokój, naprawdę. Piszesz całkiem rozsądne komentarze w sprawach w których masz orientację. Nie musisz się na wszystkim znać. Prosiłam cię o komentarz na temat oficjalnych komunikatów w spr. przygotowań do ewakuacji w GB, czy to fake news . Nie odezwałeś się.
Po co się narażasz na obraźliwe uwagi...


Jakie ewakuacje w GB?


Cytat:


To przed czym "oni" chcą nas tak ustrzec? Ale tak na prawdę?!

https://www.facebook.com/odmladzanienasurowo/videos/356874665682426

Posłuchajcie od minuty 5.50 Kolejny raz słyszę o sugestii przygotowania zapasów żywności w Niemczech.

Ale teraz doszły do tego info o przygotowaniu do "natychmiastowej ewakuacji".w GB -dokładnie minuta 7.23

I teraz jest prośba do @ górala, czy to prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nieprzyjemnie jest czuć się „wyindywidualizowanym z rozentuzjazmowanego tłumu”. A jakże tu mieć inne uczucia, kiedy się NIE WIERZY:
1. w błogosławieństwo szczepień
2. mordercze wirusy powodujące choroby
3. system immunologiczny, który może zapobiegać zachorowaniom
4. dobre odżywianie, aktywność, które zapobiegać mają zachorowaniom
5. zarażanie się
6. przeziębianie się powodujące chorobę
7. leczenie chemio i radioterapią
8. przeszczepy ratujące życie



Prawa opracowane przez dr Hamera nie mają zastosowania w 3 przypadkach

1/ urazów, skaleczeń, złamań
2/drastycznych niedoborów pokarmowych
3/ zatruć truciznami

Układ odpornościowy rozpoznaje szkodliwe białka, substancje i je neutralizuje, wtedy też człowiek choruje.
=============================================================================================================

Biologiczne prawa Germanische Heilkunde odnoszą się do sytuacji powstania KONFLIKTU BIOILOGICZNEGO.
W definicji są podane warunki powstania takiego konfliktu. Nie jest to tzw. stres.

Taka sytuacja ( relacja, którą usłyszałam w rodzinie) że komuś zaszkodziła zwykła bułka z supermarketu, nie może być spowodowana zjedzeniem zwykłej bułki. A oznacza, że człowiek odreagował "niestrawnością" na sytuację, którą wcześniej przeżył, jako "nie do strawienia złość" z jakiegoś powodu.

Jedynym sposobem na zrozumienie procesów biologicznych powodujących zmiany na narządach i w mózgu jest osobiste zaangażowanie w WERYFIKACJĘ. Na przykładach chorób w rodzinie, przyjaciół, znajomych i swoich.

cytat z www.germanska.pl

TZW. SYSTEM IMMUNOLOGICZNY
Jeżeli mikroorganizmy nie są żadną armią wrogów, tylko armią przyjaciół, (symbionty) która sterowana jest przez organizm według określonego planu, to czym jest w takim razie tzw. system immunologiczny? Podobno jest to armia “komórek, mających na celu niszczenie”, T-limfocyty, itd. wspomagana przez cały szereg reakcji w osoczu krwi. Możnaby postawić inne pytanie: Co wobec tego - przy zrozumieniu Germańskiej Nowej Medycyny - pozostaje po systemie immunologicznym? Odpowiedź: tylko fakty, ale żaden system. Nazwa “system immunologiczny” - to bezkształtne, niezdefiniowane określenie, którego bez zastanowienia używa się przy każdej okazji: raz w fazie aktywnej, innym razem w fazie pcl. Przy czym należy tutaj podkreślić, że, “choroba raka”, sarkoma, białaczka czy aids, czy (bez zróżnicowania) wszystkie tzw. “choroby infekcyjne”, po prostu nie istnieją. Przynajmniej w dotychczas rozumianym sensie nie istnieją.

Podobno w tzw. “chorobie układu immunologicznego - czyli Aids” biorą udział wirusy i T-limfocyty. Ale obecność HIV wirusów u chorych na Aids nie została w żadnym przypadku potwierdzona. Nikomu nie udało się zaobserwować obligatoryjnej symptomatyki po tzw. infekcji wirusem HIV, tak jak ma to np. miejsce przy różyczce, czy odra.

Jest również rzeczą bardziej niż osobliwą, że w “Aids”, w chorobie spowodowanej podobno wirusem, objawowość jest zupełnie inna, jak w pozostałych “chorobach wirusowych”, w których istnienie przeciwciał w organiźmie świadczy o “chorobie”, która minęła. Jest rzeczą zupełnie zrozumiałą, że wszystkim widocznym objawom, jakie występują w “Aids”, towarzyszy olbrzymia ilość reakcji w krwi i w plaźmie. Ponieważ jednak nie istnieje żadna “symptomatyka specyficzna wyłącznie dla Aids”, może bez przeszkód rozwijać się samowola medczno-diagnostyczna.

Jeżeli osoba zachoruje np. na "raka", reumatyzm stawów, demencję, gruźlicę, ma gorączkę, grzyby, herpes, czy posiada inne możliwe neurologiczne symptomy, ale wynik jej testu na HIV był negatywny, to te wszystkie objawy są traktowane jako normalne tzw. zachorowania zgodne z dotychczasowym wyobrażeniem. Jeżeli jednak u takiej osoby wynik testu na HIV byłby pozytywny, to te same symptomy byłyby natychmiast interpretowane jako złośliwe symptomy ”Aids", prawie można by powiedzieć “Aids-przerzuty”, które są oznakami nadchodzącej, rychłej śmierci (w cierpieniach) tego pożałowania godnego pacjenta.

Pod pojęciem “wirus HIV”, który nie istnieje (wątpliwy odkrywca Aids, pan Montagnie, podczas wywiadu, prowadzonego w 1995 roku przez redaktora hiszpańskiej gazety, przyznał się, że nigdy nie widział wirusa powodującego AIDS!) rozumiano przede wszystkim stan, w jakim znajdywali się chorzy “zarażeni śmiercionośną chorobą Aids”, a mianowicie: z powodu kacheksji (stan wycieńcienia organizmu) i Panmyelophtise, w ich organizmie nie odbywała się produkcja krwi, wskutek czego umierali. Ten sam proces obserwujemy przy "raku" kości, a lepiej jeżeli powiemy "rakowego" zaniku kości, tzn. osteolizie szkieletu, którą zawsze charakteryzuje anemia (Panmyelophtise). Odpowiedzialny za te zmiany konflikt - w zależności od lokalizacji zmiany w kości - jest szczególny rodzaj utraty własnej wartości. Objawem wagotonii takiego konfliktu jest zawsze tworzenie się nowej kostniny (callus) w miejscu osteolizy, a więc ponowne uwapnienie ubytku. Temu procesowi towarzyszy białaczka.

Na “Aids” zachoruje ten, kto wie, że jego test HIV jest pozytywny, albo kto wierzy, że tak jest!

Ciekawe, że jeszcze nikt nie zauważył i nie sprawdził tego fenomenu. Cała “choroba Aids” musi mieć coś wspólnego z odczuciami chorego. Dokładniej mówiąc: jeżeli ludzie tylko wtedy zachorują, gdy powie się im, że są HIV pozytywni, to najwyższy czas wyobrazić sobie, co dzieje się w płaszyźnie odczuć pacjenta, który otrzymuje tak druzgocącą diagnozę (z prognozą 50% umieralności)!

Aids jest “chorobą”, która nie istnieje, wywołaną przez wirus, którego nie ma. Jest to jedynie reakcja przeciwciał na męską smegmę (znajdującą się pod napletkiem), która występuje wyłącznie u nieobrzezanych mężczyzn. Aids jest wielkim oszustwem, przy pomocy którego można uśmiercić każdego człowieka (poprzez stosowanie AZT = środek chemioterapeutyczny). W 1995 roku, pół godziny po zdradzeniu przeze mnie tej dobrze strzeżonej tajemnicy, podczas wywiadu w austriackim radiu, wydany został rozkaz aresztowania mnie, powołując się na paragraf, który przewiduje pozbawianie mnie wolności w Austrii na okres 20 lat.

W latach 1995 - 1995 każdej mojej wieczornej wyprawie z przyjaciółmi na kolacje do restauracji towarzyszyli policjanci w cywilu (Rösrather). Policja oczekiwała na mnie przed domem 5 razy o godzinie pierwszej w nocy, z nadzieją że będą mogli sprawdzić poziom alkoholu w mojej krwi przy pomocy alkomatu. Gdybym pozwolił sobie na wypicie alkoholu, to kontrolujący mieliby łatwe zadanie, żeby pobrać ode mnie krew, przy pomocy której można również wykonać test na obecność HIV oraz manipulować wynikami i dostarczyć prasie sensacyjnej wiadomości. Opór stawiany takiej manipulacji jest bezskuteczny, ponieważ wszystkie laboratoria wykonujące testy na Aids należą do pewnej grupy wiernych (sprzymierzeńcy w walce z Aids). Nie istnieje żadne państwowe laboratorium, które by takie badania przeprowadzało. Szef policji z Rösrath potwierdził stosowanie takich praktyk, przeprosił mnie za to i obiecał zaniechać ich w przyszłości. Mimo tego, na żądanie swoich zwierzchników, przeprowadził takie akcje jeszcze dwa razy.

Tak jak zastraszano nas “złośliwym” rakiem, tak samo zastraszano nas “złośliwymi mikrobami”. Nie oznacza to, że strach przed zarazą nie jest zupełnie pozbawiony podstaw, ale to nie wina mikrobów, tylko naszej cywilizacji - i również w tym przypadku winę ponoszą błędy, jakie popełnia człowiek.

Odnośnie mikrobów mamy do czynienia z dwoma możliwościami:

- albo mikroby są endemiczne, co oznacza, że każdy osobnik posiada swoje mikroby, jakie występują w danej szerokości geograficznej dlatego zetknięcie się się z jakimś mikrobem, nie jest dla niego nowością, tzn. nie spotka on żadnego “nowego” mikroorganizmu,

- albo w wyniku przesadnej “higieny”, izolatek i szczepień człowiek reaguje na mikroby jak na toksyny. Taką drogę wybrała nasza cywilizacja. W naturze, wśród zwierząt albo wśród nielicznych już plemion pierwotnych, takie praktyki nie znajdują zastosowania.

Tzw. system immunologiczny, rozumiany jako armia obronna naszego organizmu, niszcząca w walce “złośliwe komórki” i “złośliwe mikroby”, po prostu nie istnieje. Takie wyobrażenie wynika z braku zrozumienia istoty tzw. “choroby” oraz z braku umiejętności oceny i przyporządkowania ogromnej ilości faktów i symptomów zarówno serologicznych, jak i hematologicznych. “Choroba” w dotychczasowym znaczeniu, której naucza się na uniwersytetach, nie istnieje. To, co uważaliśmy za “chorobę” było dla nas błędem Matki Natury, z którym domniemany “system immunologiczny” (rozumiany jako mechanizm obronny naszego organizmu) nie mógł sobie poradzić. Spekulowano również, że w chorobach "raka" “system immunologiczny” był osłabiony, w wyniku czego komórki raka albo mikroby mogły wykorzystać to słabe miejsce, wtargnąć do tkanki, żeby móc się w niej rozmnażać. Do walki ze złośliwymi komórkami i mikrobami, które miały na celu nas zniszczyć, starano się mobilizować tzw. “system immunologiczny”.

Matka Natura jednakże nie robi żadnych błędów, a jeżeli już to rozmyślnie, są to pozorne błędy, które mają zawsze swój sens. Nawet wówczas, jeżeli temu zjawisku towarzyszą negatywne symptomy u poszczególnej osoby, jest to zawsze z korzyścią dla grupy.

Dr Ryke Geerd Hamer




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
goral_ napisał:
gea napisał:
[b]

@ góral, daj spokój, naprawdę. Piszesz całkiem rozsądne komentarze w sprawach w których masz orientację. Nie musisz się na wszystkim znać. Prosiłam cię o komentarz na temat oficjalnych komunikatów w spr. przygotowań do ewakuacji w GB, czy to fake news . Nie odezwałeś się.
Po co się narażasz na obraźliwe uwagi...


Jakie ewakuacje w GB?


Cytat:


To przed czym "oni" chcą nas tak ustrzec? Ale tak na prawdę?!

https://www.facebook.com/odmladzanienasurowo/videos/356874665682426

Posłuchajcie od minuty 5.50 Kolejny raz słyszę o sugestii przygotowania zapasów żywności w Niemczech.

Ale teraz doszły do tego info o przygotowaniu do "natychmiastowej ewakuacji".w GB -dokładnie minuta 7.23

I teraz jest prośba do @ górala, czy to prawda.


Buhehehe no, wszyscy ewakuujemy się na inną planetęWink
Ja w każdym bądź razie... "got a six pack in the fridge and staying put " Wink

Nie @gea nic takiego nie ma, żadnych ewakuacji. Jak już co to lokalne lockdown. I samoizolacja.
Widzisz, tu jest pies pogrzebany, ludzi za łatwo we wszystko gówno uwierzą.
Nie ma żadnej ewakuacji, wirus jak najbardziej jest realny i jest bardzo niebezpieczny.
Tak samo jak to, że rząd Johnsona jest totalnie oderwany od realiów i chaotyczny. Przez jego brak profesjonalizmu ludzie umierają. To jest prawda.
W UK obecnie jest ponad 6,5 tyś przypadków dziennie (w soboty i niedziele mniej, bo cześć laboratoriów jest zamkniętych).
Prawda jest też to, że jest totalny chaos z testami. Ludzi zaraża się coraz więcej, a testów brak.
Obecnie testuje się ok. 80-90 tys ludzi dziennie. (W Polsce ok. 20 tyś). Ludzie z symptomami dostają porady, by np podać kod pocztowy Manchester (będąc w Londynie) to może dostana wolny slot na test w Aberdeen.
Okazuje się, ze testami zarządza prywatna spółka Serco, która nigdy nie miała nic wspólnego z testami medycznymi, ale rząd mówi, że to NHS (publiczna służba zdrowia)...
Prawda: Szczepionki nie ma Bill Gates i jej mieć nie będzie. Pierwszą i jak na razie jedyną ma Putin. W UK, przerwano prace nad szczepionka Brytyjsko-amerykańską, ze względu na jakieś powikłania jednego z 6 testujących pacjentów. Jakie powikłania - nie podano.
Prawda: Johnson ogłosił program "Shut moon". Polegający na testowaniu 10 milionów ludzi dziennie! D świąt BN... Mamy koniec września i z obecnym testowaniem nie mogą sobie dać radę, ale Johnson a raczej Cumming lubią hasła rodem z SF. Sam pomysł testowania 10 mln ludzi dziennie głupi nie jest, bo da "live" wyniki, przez co ogniska wirusa można będzie szybko ograniczyć i oddzielić. Problem w tym, że to czysta fantastyka, bo nawet odpowiednia technologia jeszcze nie istnieje.
Tyle w temacie, o tym co dzieje się w UK, staram się pisać na bieżąco, gdyby była jakaś ewakuacja, pewnie i bym o tym napisał.
Na razie w Anglii i częściowo w Szkocji trwa paniczny wykup sraj taśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 26 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko można sprawdzić samemu...


Historia medycyny

https://www.germanska.pl/index.php/zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 08:00, 27 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu pojawia się hasło zrównoważony rozwój
Redaktor marek matecki w mediach narodowych fajnie to zagadnienie opisał niestety po jakimś czasie zdjęli go ze sceny :/ szkoda
A doszedł on do takich wniosków że do 2030 wszystkie Kraje upadną na rzecz wielkiego jest tylko możliwość że komunistycznego (wszystkie inne warianty wykluczył) superpaństwa na bazie chyba Onz. I jest to zapowiedziane niewprost w oficjalnym dokumencie nie pamiętam nazwy ale pan Marek go skrupulatnie analizował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 12:20, 27 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe jaja. Kiedyś (jeszcze niedawno) jak się czytało newsy, to pisali, że w demonstracji udział brały tysiące zamaskowanych osób.
Teraz - dla podniesienie zgrozy sytuacji - piszą na odwrót: że udział brały tysiące niezamaskowanych... Very Happy

Kiedyś zakazywali kobietom zasłaniać twarz na ulicy - rzekomo dla ich własnego dobra, bo ich okrutni mężowie ich do tego "zmuszali".
Dzisiaj każą zasłaniać twarz każdemu - też dla ich własnego dobra, a ci co zmuszają wcale nie są okrutni, lecz są "ekspertami".. Laughing

Osobiście to dziwię się tylko, że aż tylu ludzi traktuje ten cyrk na poważnie. Bo jak dla mnie sam Monty Python by tego lepiej nie wymyślił.
Z drugiej strony wiele osób w ogóle nie ma poczucia humoru; nie rozumieją prostych żartów, nie potrafią śmiać się z siebie, więc co dopiero jak ktoś z krawacie robi sobie z nich jaja - w życiu tego głąby nie skumają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 27 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

A to ciekawe. Bo jakoś nie widać tego złuszcza w obliczu wojny handlowej między USA a Chinami. Gdzie USA wprowadza na Chiny jeszcze bardziej restrykcyjnej że sankcje, tak, że Chińskie firmy będą odcięte nie tylko już od amerykańskich chipów ale tez od wszelkiej technologii która powstała wykorzystując np. amerykańskie oprogramowanie.
No ale może mają jakiś "wyższy cel" Smile

Ten sam "wyższy" cel co z lock-downem.
Wojna handlowa uderzy w gospodarki po obu stronach, jeszcze bardziej napędzając globalny upadek świata jaki znamy, a w konsekwencji umacniając powody do tzw. resetu.

Sam zresztą nam tu udowadniałeś, że niedługo nadejdzie "koniec kapitalizmu".
I ja akurat się z tym zgadzam - z pewnością będzie to koniec pewnej ery. Możesz ją nazwać erą kapitalizmu, ale jak dla mnie twoja definicja kapitalizmu (jak i socjalizmu) jest bardzo naiwna; przestarzała i oderwana od współczesnej rzeczywistości.

Nie zgadzam się natomiast z tym, że to nie było zaplanowane.
Jestem pewien że mamy tu do czynienia z realizacją pewnej agendy.
Film który zapodałem może nie jest jakimś dziennikarskim mistrzostwem, ale dla osoby pragnącej zrozumieć ponadnarodwe mechanizmy sprawowania władzy (których istnienie ty odrzucasz), może być bardzo edukujący.

Nie wiem czy zauważyliście ale kiedykolwiek dzieje się coś przełomowego - jak jakiś lewy zamach terrorystyczny, czy teraz ta plandemia, zawsze dzieje się to w cieniu "ćwiczeń". W tym filmie babka sugeruje że to co obserwujemy, to mogą być tylko ćwiczenia. I być może dla wielu ludzi - zwłaszcza tych ciągnących za sznurki - są to faktycznie tylko ćwiczenia. Zaplanowane i zapisane w dokumencie ONZ z września 2019, powołującym się na umowę podpisaną w 2005 przez 196 państw: ćwiczenia odpowiedzi na pandemię wirusa atakującego drogi oddechowe (cyt.: system-wide training and simulation exercises, including one for covering the deliberate release of a lethal respiratory pathogen [link]).
Problem polega na tym, że reszta nie wie o tym, że to tylko ćwiczenia. Problem, ale zarazem i cały geniusz tego planu. Bo o wiele łatwiej pociągnąć za cyngiel ze świadomością, że to tylko ćwiczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 27 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy news a'propos tego co nasz bohater covid robi ludziom w baniach.
Żołnierze Korei Płn. znaleźli na morzu (na swoich wodach terytorialnych) jakiegoś rozbitka.
Po 6 godzinach ustalania co mają z nim zrobić, ostatecznie zastrzelili go i spalili jego ciało - bez wyciągania z wody.
Dlaczego? Bo mógł mieć koronawirusa Shocked

Z drugiej strony co się dziwić jakimś biednym niewykształconym żołnierzom, jak w naszym "ucywilizowanym" kraju spora część lekarzy w ogóle nie dopuszcza do siebie pacjentów - z dokładnie tego samego powodu. Na pewno niejeden Polak już umarł, bo mu lekarz "pierwszego kontaktu" odmówił zbadania, bojąc się koronawirusa. I trwa to już sześć miesięcy - nie sześć godzin. Zasadnicza różnica taka, że nasz rząd jeszcze za to nikogo nie przeprosił.



Cytat:
Kim Jong-un apologises for killing of South Korean official - South

North Korea's leader Kim Jong-un has issued a rare personal apology for the killing of a South Korean official, Seoul says


Mr Kim reportedly told South Korean leader Moon Jae-in that the "disgraceful affair" should not have happened.

South Korea has said the 47-year-old man was found by troops floating in the North's waters.

He was then shot dead and his body was set alight, according to Seoul.

https://www.bbc.com/news/world-asia-54291550
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 27 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Bimi, brawo. Po prawie roku trwania jenej wielkiej kampani dezinformacyjnej w końcu zrozumiałeś, że mamy, jak ty to nazywasz, ćwiczenia. Lepiej zrozumieć to późno niż później...
Świat kupił bajeczkę z koronawirusem dość łatwo po codziennym bombardowaniu propagandą telewizyjną. Już w marcu programowali ludzi, że będziemy mieć na jesieni wzrost przypadków zakarzeń no i proszę ich „proroctwa” się spełniły
Niestety te ćwiczenia dobiegają końca i będziemy mieć teraz prawdziwą epidemię wywołaną poprzez skażone szczepionki. Celowo utrzymują oni chwilowy niedobór szczepionek do momentu w którym zmanipulowana przez ich media skala zakrzeń koronaświrusem osiągnie szczyt, i wtedy zaleją oni rynek milionami skażonych szczepionek na które zmanipulowani ludzie będą czekali z utęsknieniem Po czym zaczną padać jak muchy, nie podejrzewając, że to zostało wywołane przez masowe szczepienia.
Przygotowują oni świat pod władzę mesjasza, który, jak wierzą, już się urodził i wktótce ma zarządzać całą Ziemią.
Iluminatami dowodzi świat duchowy. Istoty te są znacznie bardzej inteligętne niż my. Porównanie ludziej inteligencji z ich inteligencją to tak, jak prównywać inteligencję człowieka z inteligencją karalucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 301, 302, 303   » 
Strona 119 z 303

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile