W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 378061
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 299, 300, 301   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 29 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
J a s n y napisał:
Bimi napisał:
Kiedy widzę już i nawet tutaj tych klaunów w rodzaju Maloney'a, to się serio zaczynam zastanawiać, czy ten cały dramat z koronawirusem nie jest przypadkiem jakimś komediowym, cyrkowym przedstawieniem na święta chińskiego nowego roku(?)


Jeżeli Maloney jest klaunem, to mim ty kurwa jesteś, pajacu? Smile


J a s n y to kolejne multikonto @chemicloo vel @goniec króla, więc czego ty się @bimi spodziewałeś? Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 29 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi napisał:
Jeżeli Maloney jest klaunem,
..a co? Może kurde nie jest?? Eh? ...jest dokładnie tym samym naganiaczem, "domokrążcą"... ..klaunem którym był dziesięć czy 15 lat temu... Aż dziw bierze że znajdują się tacy, co ciągle bałwana słuchają; przecież on kompromituje każdy temat samą swoją obecnością... Surprised Smile
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 29 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno coronavirus został celowo stworzony jako broń biologiczna przez mocarstwa zachodnie, a konkretnie instytucje takie jak: DARPA, Bill Gates, UK Department for Environment, Food and Rural Affairs,* Welcomme Trust (UK), and European Commission (EU)*
http://stateofthenation.co/?p=5884



Prawda li to, czy ino kaczka dziennikarska? Info na stronie Urzędu Patentowego USA wydają się być prawdziwe. Shocked "

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 29 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Good why, a wiarygodna jest ta strona którą cytujesz? Same screeny dokumentów to jeszcze nie jest pewny dowód, bo takie rzeczy idzie łatwo podrobić, aczkolwiek osobiście nie wykluczam takiej możliwości. W filmiku który zapodałem była mowa o tym że Chińczycy wykradli ten wirus z Kanady, aczkolwiek też nie twierdzę że to jest w 100% prawda, ale jest to na pewno możliwość którą można by brać pod uwagę.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 29 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Microsoft unveils the all-new AI platform to improve healthcare anf giths Coronavirus on January 29, 2020. It called AI for Good Initiative. Can AI fight coronavirus? Amazing tool now allow researchers to analyze patient’s condition on the level of cells! Biochemical information of human cell gives understanding of current condition of the whole organism. Is it a coincidence that Microsoft made this announcement right at the time of the global conorovirus epidemic? This is clearly no coincidence. Microsoft is about to integrate their software in the market of bioanalytics. This area of human activity is on the beginning level, and Microsoft strives not to miss the chance to take a confident position in this market. With the help of the new AI for Good platform, it is possible to quickly analyze the condition of the body of any person. If there is coronavirus – person must be quickly hospitalized and take treatment. What do you think about this? Write your thoughts in the comments below!


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 29 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten doktorek ciekawie opowiada:

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 29 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:


Prawda li to, czy ino kaczka dziennikarska? Info na stronie Urzędu Patentowego USA wydają się być prawdziwe. Shocked "
Jasne że prawda, tylko nie mają wirusa ale szczepionkę, i nie dla ludzi tylko dla ptaków - nawet nie węży Wink .
Wystarczy wejśc na ich stronkę i sobie poczytać.
https://www.pirbright.ac.uk/news/2020/01.....s-answered

Skończy się pewnie ta cała epidemia niedrogimi szczepionkami dla wszystkich bażantów, którzy się dadzą zaszczepić i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 29 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

169 zgonów
śmiertelność wzrosła do niecałych 2,4%
https://bnonews.com/index.php/2020/01/the-latest-coronavirus-cases/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 12:09, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to przypadek że ma to miejsce w Chinach?- tak się osłabia konkurencję ,ciekawe kto wpadł na taki szatański pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Czy to przypadek że ma to miejsce w Chinach?- tak się osłabia konkurencję ,ciekawe kto wpadł na taki szatański pomysł?

rzeczywiście na razie straty w gospodarce są większe niż te w ludziach , więc ten wirus bardziej zniszczył ekonomie niż tkanki żywe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real live w Wuhan

_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem po chuj wstawiacie amerykańskie czy angielskie filmiki po chińsku trudno znaleźć? Parę obrazów mówi więcej niż tysiąc słów.

No nie widzę, żeby kobieta, która padła ot tak po prostu była stara. Są jeszcze nagrania z lekarzami zmarłymi etc. ale szybko usuwane już nie mogę wejść do nich.
Albo ktoś w konwulsjach umiera na noszach w tym poniżej akurat trupy tylko widać:



ale to nic jesteśmy przygotowani mówił wczoraj minister zdrowia -" jesteśmy dobrze przygotowani na wszystko dlatego nie mówimy o tym dużo" - cytuję już durnia z głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drakoncjusz




Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że to chińskie zapalenie płuc dotrze do nas. Czy są na to jakieś lekarstwa? Nie wiem, ale opiszę jak to było w moim przypadku na przykładze grypy A/H1N1. Miałem sytuację, w 2010 wtedy kiedy była u nas "świńska grypa", kolejno przez cztery dni miałem powyżej 40 stopni. (Zwykle grypę przechodzę mając 2 dni gorączki poniżej 40 stopni). Zgłosiłem się po czterech dniach gorączki do lekarza ale nie otrzymałem, pomimo stanowczego domagania się tego, żadnego antybiotyku ani innego leku na receptę. Lekarz jedynie zalecił leżenie w łóżku, powiedziałem, że biorę paracetamol, polopirynę. Lekarz powiedział abym dalej to brał. Nie wykonano wówczas żadnych badań labolatoryjnych.
Domagałem się antybiotyku, lekarz kategorycznie stwierdził, że na tego rodzaju objawy wirusowe nie ma lekarstwa. W tym samym czasie dochodziły mnie informacje, że 30 letni mężczyzna zmarł na grypę kiedy lekarz odesłał go do domu aby leżał w łóżku. Po tygodniu gorączka ustąpiła ale zaczęło się coś robić z płucami, w sumie po dwóch tygodniach zgłosiłem się do innego lekarza i na własne życzenie dostałem antybiotyk i zrobiono mi rtg płuc. Dopiero po wzięciu antybiotyku ustąpiły problemy z płucami. Miałem szczęście, że jestem bezrobotny i nie muszę wychodzić na cały dzień z domu, jeżeli musiałbym od rana wychodzić do pracy i jechać w komunikacji miejskiej i cały dzień przebywać w miejscu pracy, wówczas nie mógłbym spokojnie chorować. W każdym razie wtedy w 2009-10 żadnych leków przeciwgorączkowych nie brakowało w aptekach. Nie wiem czy oni ujęli mój przypadek w statystyce. Na pewno nie wiedzieli tego jaki to był wirus jeżeli nie wykonano mi żadnych badań. Jeżeli na filmie student mówi, że był poddany dokładnym badaniom w Polsce to może tak być na początku, że to są badania dla celów naukowych, wirusologicznych, ale wydaje mi się, że jeżeli wystąpią masowe zachorowania to wtedy nie ma czasu aby każdego poddać takiemu testowi. Ludzie będą musieli leżeć w domach bez lekarstw.
Informacje podawane w telewizjach, a już z pewnością podawane przez Chińskie władze są w jakimś sensie zmanipulowane. Skala zjawiska może być inna. Ogólnie władze nie chcą paniki. Więc nie podają pełnych danych.
Pytanie jak się kończy ta choroba, jaki procent zachorowań jest śmiertelnych?
Czy może wiele osób przechodzić różnie tę chorobę? Jeżeli ktoś jest osłabiony i wycieńczony to będzie badziej podatny. Naturalnie skuteczna jest kwarantanna i odizolowanie ludzi. Obecnie cywilizacja jest na takim poziomie technologii, że są do tego metody. Błędem jest to, że dopuszcza się transport lotniczy w tej sytuacji ale dla systemu bardziej liczy się produkcja i dochody z przemysłu lotniczego od statystycznej liczby zgonów. Z drugiej strony podaje się w "mediach społecznościowych" jako sensację coś co nie stanowi statystycznie takiego zagrożenia, jak inne gorsze choroby, typowe pars pro toto. Najbardziej niepokoi to, że oni mogli chcieć tego wirusa wychodować jako rodzaj broni biologicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
The Wuhan coronavirus has hit Xinjiang, where China has imprisoned at least 1 million Uighur Muslims. Its filthy detention camps will make inmates sitting ducks.

https://www.businessinsider.com/wuhan-co.....020-1?IR=T
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Główny Inspektorat Sanitarny obserwuje obecnie 400 Polaków. "Dmuchamy na zimne"

https://businessinsider.com.pl/wiadomosc.....is/s5mccbk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
bimi napisał:
Jeżeli Maloney jest klaunem,
..a co? Może kurde nie jest?? Eh? ...jest dokładnie tym samym naganiaczem, "domokrążcą"... ..klaunem którym był dziesięć czy 15 lat temu... Aż dziw bierze że znajdują się tacy, co ciągle bałwana słuchają; przecież on kompromituje każdy temat samą swoją obecnością... Surprised Smile

W takim razie raz jeszcze powtórzę: a kim kurwa ty jesteś pajacu?

Mike Maloney nie wstydzi się tego co robi - każdy wie jak się nazywa i jak wygląda.
Ty pokaż swoją twarz, wyjdź z szafy przed swoją rodziną - i wtedy pogadamy.
Ale dopóki tego nie zrobisz to stul mordę w temacie, bo nie masz argumentów.
Z tego, co tutaj sobą reprezentujesz wynika, że nie chciałbyś nawet żeby twoja własna matka dowiedziała się o tym, jakim jesteś zjebem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, zjebie, to nie ja sugerowałem na forum , że cyt. " moi rodzice jebali się jak małpy." .. Także , ten tego , wstrzymaj swojego rumaka wodzu..

bimi napisał:
Mike Maloney nie wstydzi się tego co robi - każdy wie jak się nazywa i jak wygląda.
Chui mnie obchodzi, czy dany klaun nie wstydzi się swojego fachu...

Cytat:
Ale dopóki tego nie zrobisz to stul mordę w temacie,
bo co szmaciarzu?

Cytat:
bo nie masz argumentów.
Argument jest taki że Maloney to płatny wróżbita, o czym można się łatwo przekonać prześledziwszy co ten klaun wygadywał od wielu lat ; ...a jak chcesz z tym dyskutować ...to najpierw pokaż swoją pizdę. tongue
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
sorry, zjebie, to nie ja sugerowałem na forum , że cyt. " moi rodzice jebali się jak małpy." .. Także , ten tego , wstrzymaj swojego rumaka wodzu..

naprawde chcesz porozmwiac o tym jak jebali sie twoi rodzice?

jeśli myślisz, że inaczej niż moi, to chętnie posłucham.
a jak nie to nie ściemniaj, że też jesteś kurwa niepokalanie poczęty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
sorry, zjebie, to nie ja sugerowałem na forum , że cyt. " moi rodzice jebali się jak małpy." .. Także , ten tego , wstrzymaj swojego rumaka wodzu..

tego się trzymam Smile
zachęcam do dyskusji n.t. metod naszych rodziców.
nie wątpię, że przy twoich moi się chowają Smile

tak jak i ty się chowasz przed każdym kto choćby pokaże swoją twarz na youtube.
zwłaszcza, że do tego że nie wyglądasz ciekawie, nie masz jeszcze nic do powiedzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kwestii natomiast chińskiego wirusa, warto chyba dodać, że przepraszamy za usterki Smile
ten przypadek nie ma nic wspólnego z biednymi chińczykami. chińskie małpy jebią się tak samo jak białe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 30 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a co to za piaskownica Eh? ... —Mucha rucha karalucha? scratch


Tymczasem:
Cytat:
News of what is really going on in China

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 31 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:17, 31 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgony 213 śmiertelność 2,2%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 31 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opierając się na oficjalnych danych mi wychodzi 20% umieralności.
Bo trzeba pamiętać że ktoś kto zgłosi się z objawami do lekarza nie umiera w ten sam dzień a mija od zgłoszenia się z objawami do śmierci powiedzmy około 7 dni więc jeżeli 7 dni temu wierząc statystyką było około 1000 zakażonych a teraz jest 10 000 to licząc te dwa procenty w ten sposób że ponad 200 osób zmarło przy obecnym stanie 10 000 zakażonych wtedy wychodzi około 2% ale jeżeli Cofniemy się o 7 dni wstecz no to wyjdzie 20% i do tego nie trzeba wielkie i matematyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 31 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwa postawa (?) Smile

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 299, 300, 301   » 
Strona 4 z 301

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile