W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 381420
Strona:  «   1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 301, 302, 303   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie7070 napisał:
O kurwa!
Tego to się nie spodziewałem!
Ignorancja goni ignorancję
Albo
CIA goni KGB
XD
(Tak wyglada opozycja kontrolowana!)
Żegnam!

sorry.
na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że jestem kontrolowany przez nanotechnologię.
opozycja kontrolowane 2023 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 168
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha .. bo przypominam że
do przemieszczania wody nie potrzeba nanotechnologii



Cytat:
Zawieź materiał do laba
Do JAKIEGO laba ?? - (i na czym mają się owi wynajęci naukowcy konkretnie skupić ? .. rozumiem że mają potwierdzić że to rzeczywiście piasek wyłącznie z Sahary - i w żadnym wypadku z Kanionu Kolorado(?)
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich nie skorumpowanych:
Zauważcie jak szybko zasypują niewygodne komentarze
Wpierw Bimi :
Nazywa mnie plaskoziemcą a napisałem Glob
A zaraz potem uruchamia swoje multikonto MENTAT
Obydwaj (xD) dostali odpowiedź na swoje pytanie w moim komentarzu do Bimiego … i „oni” xD to wiedzą!
I tu zaczyna się manipulacja i usuwanie niewygodnych informacji!
Pół prawdy są gorsze od kłamstw!

Jak to powiedział Luc Montagnier:
Kiedy kłamstwo wchodzi do windy
Prawda wchodzi na schody
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 168
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 30 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachodzą obawy że jesteś niestety oszołomem.
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:30, 30 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie7070 no zaprawde cie fantazja poniosła, zaintrygowany waszą dyskusją wpisałęm w google fraze " nanotechnologia" i zgadnij ile wyników mi wyskoczyło ? 0 ,słownie - zero, nie wierzysz ? sam sprawdż . Natomiast wpisując "technologia nie nano" wyskoczyło 215 000 wyników. Wniosek z tego prosty, ty widocznie wymyśliłeś sobie takie słowo jak "nanotechnologia"
Super techonolgia również nie istnieje jak to słusznie Bimi zauważył jak by istniałą to by nam słońce zgasili a nam nie zgasili więc nie istnieje Smile
Faktem również jest że super technologia nie pozwoliła póki co żywemu człowiekowi na księżycu wylądować co jest jednoznaczne z tym że ludzie nie posiadają możliwości sztucznego wywołania trzęsień ziemi super technologią, a bo na ki chuj im do tego "super" skoro wystarczy zwykła technologia.
Należało by też doprecyzować co macie na myśli mówiąc "super technologia" ? bo np. napęd antygrawitacyjny oparty o magnetyzm też nie jest żadną super technologią tylko zwykłą technologią jedynie nie wprowadzoną do użytku powszechnego.
Również racja że to nie nanotechnologia roznosi ten piasek, tylko to nie piasek a tzw. chemtrails roznosi nanotechnologie i to nie tyle co nanotechnologie ile po prostu jakieś metale dobrze przewodzące i wzmacniające fale elektro magnetyczne co z kolei może sie odbijać na bani ludzi w obszarze w którym została wykorzystana i jak Bimi celnie zauważył delikwentom poddanym jej działaniom odbija sie w bani nastrojem jakim atakujący chcą wywołać.
Ale to też tylko zwykła techonologia nie żadna super ani nano.
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 30 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Międzynarodowa grupa naukowców i medyków składa wniosek do Sądu Najwyższego RPA w Pretorii o rewizję produktów mRNA firmy Pfizer, które są wg pozywających niebezpieczne i nieefektywne.
Cytat:
Lawyers representing the human rights group Freedom Alliance of South Africa (FASA) say the show cause notice was filed on Monday at the High Court of South Africa, Gauteng Division, Pretoria, along with real-world data analysis, which is claimed to show an association with increasing death from both COVID and non-COVID causes in the vaccinated compared to the unvaccinated.

https://theprint.in/world/british-indian.....82253/?amp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 30 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie7070 napisał:
Do wszystkich nie skorumpowanych:
Zauważcie jak szybko zasypują niewygodne komentarze
Wpierw Bimi :
Nazywa mnie plaskoziemcą a napisałem Glob
A zaraz potem uruchamia swoje multikonto MENTAT


OK, tylko biorąc pod uwagę poczytność forum w ilości może 100osób, jaki sens miało by dyskredytowanie czegokolwiek?
Co tzn niewygodne komentarze? Czy myślisz, że gdyby Bimi i Mentat nie zareagowali świat by się zmienił? hmm...

sam uważam że bzdurę napisałeś, byłeś kiedyś na Fuercie? Tam piasek jest od tysięcy lat mawiewany i jest czerwony tydzień gdy nic nie widać.

Proponuję o korki u GOśki i wrócisz mądrzejszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 501
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 30 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierownik napisał:
Podanie7070 no zaprawde cie fantazja poniosła, zaintrygowany waszą dyskusją wpisałęm w google fraze " nanotechnologia" i zgadnij ile wyników mi wyskoczyło ? 0 ,słownie - zero, nie wierzysz ? sam sprawdż . Natomiast wpisując "technologia nie nano" wyskoczyło 215 000 wyników. Wniosek z tego prosty, ty widocznie wymyśliłeś sobie takie słowo jak "nanotechnologia"


Zmień wujka google, bo ja mam 10,200,000 wyników na tą frazę. Nawet ciocia Wiki ją zna https://pl.wikipedia.org/wiki/Nanotechnologia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 31 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
Kierownik napisał:
Podanie7070 no zaprawde cie fantazja poniosła, zaintrygowany waszą dyskusją wpisałęm w google fraze " nanotechnologia" i zgadnij ile wyników mi wyskoczyło ? 0 ,słownie - zero, nie wierzysz ? sam sprawdż . Natomiast wpisując "technologia nie nano" wyskoczyło 215 000 wyników. Wniosek z tego prosty, ty widocznie wymyśliłeś sobie takie słowo jak "nanotechnologia"


Zmień wujka google, bo ja mam 10,200,000 wyników na tą frazę. Nawet ciocia Wiki ją zna https://pl.wikipedia.org/wiki/Nanotechnologia


No i sam widzisz!
Mamy Bimiego który jest kukiełką służb (tylko po to by znać nas z imienia i nazwiska)
Ma on swoje multi takie jak Mentant (to jego ulubione)
Potem mamy takich jak Kierownik,którego kłamstwa zdemolowałes wpisując w wyszukiwarkę 1 słowo (słownie Jedno)
(Wiesz dlaczego to trolle?
Bo nie można być aż takim debilem)

Przeczytaj dobrze mój komentarz do Bimiego!
Zwróć uwagę na „” czy XkurwaD!
Czy po właściwym przeczytaniu miałbyś odwagę dopierdolić się do słowa Piasek czy Sahara?
Pomijając słowo Nanotechnologia?!
Typek co wrzuca obrazki z cyklu wody które nam wpajano w szkole podstawowej i pomija znaczenie słowa Nanotechnologia które odnosi się do kontrolowanego cyklu co jest ci w stanie zaoferować?
Można tak w nieskończoność! Oczywiście nie ma to sensu ale zdanie sobie sprawy z fucktu iż na forum Prawda2 nie ma żadnej prawdy (poza informacjami) może zrobić różnicę
ps.nie chce przez to powiedzieć że to forum nie narodziło się prawilnie i było zrodzone od razu przez służby ale niesmak pozostał xD
Taki Ordel czy Gea to ofiary zajebistych wpisów

Świat to książka otwarta. Każdy bez wyjątków może zweryfikować to co napisałem i opisałem najbardziej naukowo jak tylko potrafiłem. Prawda leży pod oczami. Wystarczy po nią sięgnąć!

Następny to taki p4lm niby skomentował ale nie napisał nic cD
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 789
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 31 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachodzą obawy, że za dużo nanotechnologii się nawdychałeś.

Na pocieszenie mogę dodać, że nie jesteś tu pierwszym tego typu kozakiem, który czuje się dogłębnie niedoceniony i urażony brakiem poszanowania prezentowanych przezeń informacji ...pardon, prawdy najprawdziwszej.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 31 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Potem mamy takich jak Kierownik,którego kłamstwa zdemolowałes wpisując w wyszukiwarkę 1 słowo (słownie Jedno)
(Wiesz dlaczego to trolle?
Bo nie można być aż takim debilem)


Może jeszcze płatny troll , niestety ale nie jestem ,więc wychodzi na to że można być aż takim debilem Smile
Może jak byś sie tak nie spiął tylko zachował adekwatny do zasięgu opiniotwórczości tego forum dystans dostrzegł byś że to oczywista ironia, (słownie oczywista ) i co do jakiś agentów na tym forum to dostrzegam jedynie jednego spiętego agenta specjalnej troski

Ps.
Cytat:
Mamy Bimiego który jest kukiełką służb (tylko po to by znać nas z imienia i nazwiska)


Co ty przy rejestracji imie i nazwisko podawałeś ? może jeszcze jakieś podanie pisałeś by mieć konto na tym forum ? Stary widze że ty chyba jakiejś paranoi sie nabawiłeś Smile
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:31, 31 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
Kierownik napisał:
Podanie7070 no zaprawde cie fantazja poniosła, zaintrygowany waszą dyskusją wpisałęm w google fraze " nanotechnologia" i zgadnij ile wyników mi wyskoczyło ? 0 ,słownie - zero, nie wierzysz ? sam sprawdż . Natomiast wpisując "technologia nie nano" wyskoczyło 215 000 wyników. Wniosek z tego prosty, ty widocznie wymyśliłeś sobie takie słowo jak "nanotechnologia"


Zmień wujka google, bo ja mam 10,200,000 wyników na tą frazę. Nawet ciocia Wiki ją zna https://pl.wikipedia.org/wiki/Nanotechnologia


Cholera rozgryzłeś mnie , tym razem nie udało mi sie ukryć przed waszym czujnym okiem nanotechnologii , byłem przekonany że jak użyje podstępnego chwytu że za was poszukam w google nanotechnologii i powiem że nic nie ma to wam już sie nie będzie chciało samemu sprawdzać i uwierzycie mi że nie ma czegoś takiego, mało tego na dodatek w wikipedii ją odnalazłeś. Musze przyznać że was nie doceniałem Smile
Musiałem aż sprawdzić co tam wczoraj na bazgrałem by nie wyszło więcej wpadek, no i niestety jest więcej , pewnie nie dlatego że cały post jest w ironicznym tonie tylko że za słabo sie postarałem ukryć przed wami tajemnice naszej nano agendy.

Ps.
Podanie 7070

Cytat:
Osobiście miałem kurewskie COŚ19 trwające miesiącami i jest to bez dwóch zdań choroba popromienna!
(Mogę opisać metodą naukową całe zajście nawet jeśli w huiu to mam)


Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe ale posuwasz sie zdecydowanie za daleko i nie chcesz chyba by post twój opisujący to co odczuwałeś miesiącami był twoim ostatnim postem w internecie. I nie daj Boże byś używał słow "nanotechnologia" czy "supertechnologia" a jak naprowadzisz czytelników na "maxitechnologie" nie będziemy mieli innego wyjścia jak uniemożliwić ci pisanie na tym forum, i tu nie mam na myśli bana Cool

Cytat:
Pierwsza zasada ery kosmicznej :
Każda istota musi być kontrolowana w 100%


I ty właśnie tą zasade złamałeś, radze ci szybko doprowadź sie do porządku nim my to za ciebie zrobimy. Rozumiemy sie ? Smile
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:21, 31 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie 7070 specjalnie dla ciebie uchyle rąbka naszej nano tajemnicy ale pamiętaj że masz bezwlględny zakaz dalszego badania supernanotechnologi



Oczywiście zakaz rozpowszechniania Smile bo poszczuje nanobotami

o kurwa a to poważny temat chyba był , ty 7070 a ty nie jesteś czasem podwójnym agentem ?
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 01 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Międzynarodowa grupa naukowców i medyków składa wniosek do Sądu Najwyższego RPA w Pretorii o rewizję produktów mRNA firmy Pfizer, które są wg pozywających niebezpieczne i nieefektywne.
Cytat:
Lawyers representing the human rights group Freedom Alliance of South Africa (FASA) say the show cause notice was filed on Monday at the High Court of South Africa, Gauteng Division, Pretoria, along with real-world data analysis, which is claimed to show an association with increasing death from both COVID and non-COVID causes in the vaccinated compared to the unvaccinated.

https://theprint.in/world/british-indian.....82253/?amp


W uzupełnieniu wideo:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 01 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2020 roku sekcje sportowe NCAA Big Ten, wojsko USA i wiele innych organizacji przeprowadziło badania przesiewowe w kierunku zapalenia mięśnia sercowego na podstawie klinicznej i wykazano, że zapalenie mięśnia sercowego w 2020 roku nie było bardziej powszechne. Dane z 50 badań autopsyjnych i 548 serc pacjentów, którzy zmarli na COVID-19 lub z nim. Często zgłaszano typowe wyniki sekcji zwłok obrzęku tkanek i martwicy. W około dwóch trzecich serc wykryto SARS-CoV-2 w tkance. Jednak żadne z serc nie miało rozległego zapalenia mięśnia sercowego jako przyczyny zgonu.... Podsumowując, ten przegląd powinien być gwoździem do trumny w wykluczeniu choroby COVID-19 jako przyczyny śmiertelnego zapalenia mięśnia sercowego. Pomimo wykrycia wirusa w tkance serca, nie powodował on istotnego stanu zapalnego. Eksplozja po 2020 śmiertelnego zapalenia mięśnia sercowego w wyniku doniesienia o niewyjaśnionym zatrzymaniu krążenia, orzeczeniu i sekcji zwłok musi mieć inne wyjaśnienie niż zakażenie SARS-CoV-2. Jedyną nową sprawdzoną przyczyną uszkodzenia serca w populacjach ludzkich jest szczepienie przeciwko COVID-19. Wykazano, że szczepionki stosowane w Ameryce (Pfizer, Moderna, Janssen, Novavax) powodują zapalenie mięśnia sercowego, co opublikowano w recenzowanej literaturze. Te obserwacje wymagają natychmiastowego dostępu do bazy danych CDC [Centers for Disease Control and Prevention] dotyczącej podawania szczepionek przeciwko COVID-19 dla lekarzy i innych świadczeniodawców, którzy zarządzają rosnącą liczbą przypadków zapalenia mięśnia sercowego. Będzie to jedyny sposób na zbadanie epidemiologii zapalenia mięśnia sercowego wywołanego szczepionką COVID-19 i poprawę wyników leczenia pacjentów.
https://www.theepochtimes.com/health/aut.....4v0g%3D%3D
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 02 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://polmsg.pl/skladniki-zawarte-w-szczepionkach-cov-19/




https://ourworldindata.org/explorers/cor.....EU~ITA~IND
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 03 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BREAKING: FDA confirms Graphene Oxide is in the mRNA COVID-19 Vaccines after being forced to publish Confidential Pfizer Documents by order of the US Federal Court
"One of the most recent documents published by the FDA, saved as 125742_S1_M4_4.2.1 vr vtr 10741.pdf, confirms the use of Graphene Oxide in the manufacturing process of the Pfizer Covid-19 vaccine.

The document is a description of a study carried out by Pfizer between April 7th 2020 and 19th August 2020, with the objective being “to express and characterize the vaccine antigen encoded by BNT162b2.”"
https://expose-news.com/2023/04/02/fda-c.....-vaccines/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 03 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej ojej ojej , to napewno zmieni bieg dziejów i wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 05 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
BREAKING: FDA confirms Graphene Oxide is in the mRNA COVID-19 Vaccines after being forced to publish Confidential Pfizer Documents by order of the US Federal Court
"One of the most recent documents published by the FDA, saved as 125742_S1_M4_4.2.1 vr vtr 10741.pdf, confirms the use of Graphene Oxide in the manufacturing process of the Pfizer Covid-19 vaccine.

The document is a description of a study carried out by Pfizer between April 7th 2020 and 19th August 2020, with the objective being “to express and characterize the vaccine antigen encoded by BNT162b2.”"
https://expose-news.com/2023/04/02/fda-c.....-vaccines/


A teraz odkłamujemy złego newsa podając prawdę:
Sasha_Latypova napisał:

Does this prove graphene oxide in the injections?
NO. It just proves Pfizer uses graphene oxide at Groton labs for CryoEM high resolution imaging sample prep for this study.


https://sashalatypova.substack.com/p/pfizer-evidence-of-graphene-oxide

Proszę bardzo!
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 05 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
oko napisał:
BREAKING: FDA confirms Graphene Oxide is in the mRNA COVID-19 Vaccines after being forced to publish Confidential Pfizer Documents by order of the US Federal Court
"One of the most recent documents published by the FDA, saved as 125742_S1_M4_4.2.1 vr vtr 10741.pdf, confirms the use of Graphene Oxide in the manufacturing process of the Pfizer Covid-19 vaccine.

The document is a description of a study carried out by Pfizer between April 7th 2020 and 19th August 2020, with the objective being “to express and characterize the vaccine antigen encoded by BNT162b2.”"
https://expose-news.com/2023/04/02/fda-c.....-vaccines/


A teraz odkłamujemy złego newsa podając prawdę:
Sasha_Latypova napisał:

Does this prove graphene oxide in the injections?
NO. It just proves Pfizer uses graphene oxide at Groton labs for CryoEM high resolution imaging sample prep for this study.


https://sashalatypova.substack.com/p/pfizer-evidence-of-graphene-oxide

Proszę bardzo!


o czym ty bredzisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 955
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 05 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od 2020 w Wielkiej Brytanii 6 na 10 osób cierpi na "mgłę mózgową"

Objawy neurologiczne: dezorientacja, zapominanie, brak skupienia, "brak czystości umysłu", słaba koncentracja, trudność w znalezieniu odpowiednich słów, anhedonia (niemożność odczuwania przyjemności)


 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 05 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
balans napisał:
oko napisał:
BREAKING: FDA confirms Graphene Oxide is in the mRNA COVID-19 Vaccines after being forced to publish Confidential Pfizer Documents by order of the US Federal Court
"One of the most recent documents published by the FDA, saved as 125742_S1_M4_4.2.1 vr vtr 10741.pdf, confirms the use of Graphene Oxide in the manufacturing process of the Pfizer Covid-19 vaccine.

The document is a description of a study carried out by Pfizer between April 7th 2020 and 19th August 2020, with the objective being “to express and characterize the vaccine antigen encoded by BNT162b2.”"
https://expose-news.com/2023/04/02/fda-c.....-vaccines/


A teraz odkłamujemy złego newsa podając prawdę:
Sasha_Latypova napisał:

Does this prove graphene oxide in the injections?
NO. It just proves Pfizer uses graphene oxide at Groton labs for CryoEM high resolution imaging sample prep for this study.


https://sashalatypova.substack.com/p/pfizer-evidence-of-graphene-oxide

Proszę bardzo!


o czym ty bredzisz?


Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Info z twojego źródła kłamie twierdząc, że cytowany dokument Pfizera to dowód na użycie grafenu w produkcji szczepionek. Moje źródło zawiera wytłumaczenie dlaczego to nie prawda i o co chodzi z tym grafenem w tym dokumencie.
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 05 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
oko napisał:
balans napisał:
oko napisał:
BREAKING: FDA confirms Graphene Oxide is in the mRNA COVID-19 Vaccines after being forced to publish Confidential Pfizer Documents by order of the US Federal Court
"One of the most recent documents published by the FDA, saved as 125742_S1_M4_4.2.1 vr vtr 10741.pdf, confirms the use of Graphene Oxide in the manufacturing process of the Pfizer Covid-19 vaccine.

The document is a description of a study carried out by Pfizer between April 7th 2020 and 19th August 2020, with the objective being “to express and characterize the vaccine antigen encoded by BNT162b2.”"
https://expose-news.com/2023/04/02/fda-c.....-vaccines/


A teraz odkłamujemy złego newsa podając prawdę:
Sasha_Latypova napisał:

Does this prove graphene oxide in the injections?
NO. It just proves Pfizer uses graphene oxide at Groton labs for CryoEM high resolution imaging sample prep for this study.


https://sashalatypova.substack.com/p/pfizer-evidence-of-graphene-oxide

Proszę bardzo!


o czym ty bredzisz?


Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Info z twojego źródła kłamie twierdząc, że cytowany dokument Pfizera to dowód na użycie grafenu w produkcji szczepionek. Moje źródło zawiera wytłumaczenie dlaczego to nie prawda i o co chodzi z tym grafenem w tym dokumencie.



przeczytaj durniu co pisze w linku z którego zdanie nazwałeś kłamstwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 05 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
balans napisał:
oko napisał:
balans napisał:
oko napisał:
BREAKING: FDA confirms Graphene Oxide is in the mRNA COVID-19 Vaccines after being forced to publish Confidential Pfizer Documents by order of the US Federal Court
"One of the most recent documents published by the FDA, saved as 125742_S1_M4_4.2.1 vr vtr 10741.pdf, confirms the use of Graphene Oxide in the manufacturing process of the Pfizer Covid-19 vaccine.

The document is a description of a study carried out by Pfizer between April 7th 2020 and 19th August 2020, with the objective being “to express and characterize the vaccine antigen encoded by BNT162b2.”"
https://expose-news.com/2023/04/02/fda-c.....-vaccines/


A teraz odkłamujemy złego newsa podając prawdę:
Sasha_Latypova napisał:

Does this prove graphene oxide in the injections?
NO. It just proves Pfizer uses graphene oxide at Groton labs for CryoEM high resolution imaging sample prep for this study.


https://sashalatypova.substack.com/p/pfizer-evidence-of-graphene-oxide

Proszę bardzo!


o czym ty bredzisz?


Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Info z twojego źródła kłamie twierdząc, że cytowany dokument Pfizera to dowód na użycie grafenu w produkcji szczepionek. Moje źródło zawiera wytłumaczenie dlaczego to nie prawda i o co chodzi z tym grafenem w tym dokumencie.



przeczytaj durniu co pisze w linku z którego zdanie nazwałeś kłamstwem.


Przeczytałem. Przeczytałem też to co jest w moim linku i po lekturze obu źródeł wynika, że twój news jest nieprawdziwy. Tyle w temacie. Nie siej propagandy i fejk newsów.
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 05 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
oko napisał:
balans napisał:
oko napisał:
balans napisał:
oko napisał:
BREAKING: FDA confirms Graphene Oxide is in the mRNA COVID-19 Vaccines after being forced to publish Confidential Pfizer Documents by order of the US Federal Court
"One of the most recent documents published by the FDA, saved as 125742_S1_M4_4.2.1 vr vtr 10741.pdf, confirms the use of Graphene Oxide in the manufacturing process of the Pfizer Covid-19 vaccine.

The document is a description of a study carried out by Pfizer between April 7th 2020 and 19th August 2020, with the objective being “to express and characterize the vaccine antigen encoded by BNT162b2.”"
https://expose-news.com/2023/04/02/fda-c.....-vaccines/


A teraz odkłamujemy złego newsa podając prawdę:
Sasha_Latypova napisał:

Does this prove graphene oxide in the injections?
NO. It just proves Pfizer uses graphene oxide at Groton labs for CryoEM high resolution imaging sample prep for this study.


https://sashalatypova.substack.com/p/pfizer-evidence-of-graphene-oxide

Proszę bardzo!


o czym ty bredzisz?


Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Info z twojego źródła kłamie twierdząc, że cytowany dokument Pfizera to dowód na użycie grafenu w produkcji szczepionek. Moje źródło zawiera wytłumaczenie dlaczego to nie prawda i o co chodzi z tym grafenem w tym dokumencie.



przeczytaj durniu co pisze w linku z którego zdanie nazwałeś kłamstwem.


Przeczytałem. Przeczytałem też to co jest w moim linku i po lekturze obu źródeł wynika, że twój news jest nieprawdziwy. Tyle w temacie. Nie siej propagandy i fejk newsów.


porównaj te dwa cytaty:


https://expose-news.com/2023/04/02/fda-c.....-vaccines/
1..."This is most peculiar because medicine regulators with the help of the Mainstream Media, have denied for months on end that Graphene Oxide is an ingredient of the Covid-19 vaccine. They’ve been able to say this because those who’ve proven and speculated Graphene Oxide is in the Pfizer Covid19 injection have been asking the wrong question.

What everyone should have been asking is, ‘is Graphene Oxide used in the manufacturing process of the Pfizer Covid vaccine?’

Because as this document, which the FDA attempted to keep confidential and sealed the 75 years, shows, Graphene Oxide is indeed used in the manufacturing process of the vaccine because it is vital in helping to make the vaccine’s lipid nanoparticles stable.

Therefore, trace amounts or large amounts, depending on the batch, of reduced Graphene Oxide inevitably make their way into the Pfizer Covid-19 injections.
The Pfizer Covid-19 vaccine uses tiny particles called lipid nanoparticles to deliver the vaccine’s genetic material (called messenger RNA, or mRNA) into cells in the body. These lipid nanoparticles are like tiny “bubbles” made up of fats and other molecules that can surround and protect the mRNA until it reaches its destination inside the cells.

The mRNA in the vaccine provides instructions to the cells to produce a protein (called spike protein) that is found on the surface of the Covid-19 virus. When the immune system detects this spike protein, it can recognize it as foreign and mount an immune response against it,"




https://sashalatypova.substack.com/p/pfizer-evidence-of-graphene-oxide
2..."So, if they are making a synthetic spike as the active substance of the product, it would make sense to use something like this graphene oxide film in the manufacturing process, and it could be part of the insulation or lubricant in the production equipment. Graphene would then end up in the vials as an impurity, and we know there are many other impurities found and documented in the vials. Interestingly, other types of films are mentioned in the Ann Arbor paper as well, such as titanium–silicon and nickel–titanium. All of these materials have been found in the jab vials, and pretty consistently all over the world."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 301, 302, 303   » 
Strona 289 z 303

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile