W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 380463
Strona:  «   1, 2, 3 ... 287, 288, 289 ... 301, 302, 303   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 25 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
spójrzmy na to kto odpycha sars-cov-2 a kto przyciąga:
Ale proszę BEZ JAJ
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 25 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli kto nie zdychał to żyd. a do tego nie pospolity, tylko jakiś -nazi.

na szczęście większość na forum ma alibi.
tylko ja biedy jestem udupiony, bo na nic strasznego nie chorowałem (poza regularnym kacem mordercą).

i tak oto cała moja reputacja legła w gruzach.
jeden kurwa czart i pozamiatane. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 162
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 25 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
balans napisał:
spójrzmy na to kto odpycha sars-cov-2 a kto przyciąga:
Ale proszę BEZ JAJ


Czytajcie uważniej posty innych! Przecież zapodałem ten obrazek kilka postów wcześniej w tym wątku i jest tam też link do publikacji naukowej, z której ten obrazek pochodzi.

Bimi napisał:
czyli kto nie zdychał to żyd. a do tego nie pospolity, tylko jakiś -nazi.


-Pijesz?
-Nie!
-Palisz?
-Nie!
-Harry Potter?
-Taaaaaaaak!
[I wtedy Szatan obracał nim jak wskazówkami zegara]
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 27 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
Podanie7070 napisał:
3 lata zjadania zębów jak krew w piach
Dezinformacja działa doskonale nawet tu!
Nie neguje jakiegoś tam białka kolca które de facto jest częścią tej dezinformacji kontrolowanej
Typowa opozycja kontrolowana
Typowe mniejsze zło dzięki któremu wina spadnie na Horbana i Grzeskowskiego xD ale oddalimy w czasie objawienie fundamentu tzw szczepień czyli tlenku grafenu
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1742706120303305


Jak tu ktoś napisał wyżej „nie ma żadnych wyizolowanych wirusów” … ale za to mamy internet rzeczy (oficjalnie) a nieoficjalnie już dawno mamy internet ciał


Dobre znalezisko Podanie7070. Rozumiem ciebie i twoją chęć udowodnienia spisku. To co zapodałeś to jest coś co warto mieć a uwadze ale nie jest to dowód na oficjalne dodawanie tlenku grafenu do produktów mRNA firm farmaceutycznych.

Odnośnie sars-cov-2, nie znasz nikogo kto stracił węch, wypadły mu włosy, miał suchy kaszel wiele miesięcy, osłabienie wiele tygodni lub miesięcy od 2020 roku po przebytej infekcji? Ja znam osobiście osoby, które miały te objawy lub jeszcze z nich wychodzą. Znam też kogoś komu członek rodziny umarł na zator płuc 2 tygodnie po przebyciu infekcji jeszcze latem 2020 roku.

Dopóki nie przedstawisz alternatywnego wyjaśnienia na to co aktualnie nazywamy wirusami, efekt i tak jest ten sam. Ktoś jest chory i w kontakcie z innymi przekazuje im to coś i inni później mają podobne objawy. Czy to wirus czy toksyny, dla ludzi przechodzacych przez to to nie ważne dopóki nie będzie innego wyjaśnienia, najlepiej takiego, które dodatkowo pozwoli im w przyszłości nie chorować.

Według mnie jednak sars-cov-2 to nie wirus a broń biologiczna. Już w 1998 były doniesienia o tym jak naukowcy w państwie położonym w Palestynie pracują nad biologiczną "bronią etniczną" : https://www.wired.com/1998/11/israels-ethnic-weapon/ Dla porównania jeszcze raz spójrzmy na to kto odpycha sars-cov-2 a kto przyciąga:


Jak widać po mojej śmiesznej obecności w internatach ja niewiele chcę
Jeśli nie czytałeś tej syjonistycznej spierdoliny umysłowej Schwaba to o to proszę skrót (tam gdzie nie bardzo wiesz o czym on pierdoli wstaw słowo Grafen a idee się rozjaśnią same)

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1097042.....o-faszyzmu

Teraz zobacz ten link

https://rumble.com/vmhr43-perch-vogliono-vaccinare-tutti.html

Zobacz ile zostało tam ze źródłowych linków i zobacz w tych co pozostały co ma do powiedzenia np Neuropa na ten ten temat np „tak jak XXw został zbudowany na plastyku tak materiałem XXIw będzie grafen”

Mówisz,że nie wiadomo oficjalnie o tych pochodnych grafenu lecz to świadczy tylko o twoim ignorowaniu tematu bo laboratoria i mikroskopy elektronowe z całego świata już dawno i jednoznacznie potwierdziły obecność tych materiałów jak i w samych szprychach (nawet w tych grypowych sprzed ery COŚ19)
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 27 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie sars-cov-2, nie znasz nikogo kto stracił węch, wypadły mu włosy, miał suchy kaszel wiele miesięcy, osłabienie wiele tygodni lub miesięcy od 2020 roku po przebytej infekcji? Ja znam osobiście osoby, które miały te objawy lub jeszcze z nich wychodzą. Znam też kogoś komu członek rodziny umarł na zator płuc 2 tygodnie po przebyciu infekcji jeszcze latem 2020 roku.

Dopóki nie przedstawisz alternatywnego wyjaśnienia na to co aktualnie nazywamy wirusami, efekt i tak jest ten sam. Ktoś jest chory i w kontakcie z innymi przekazuje im to coś i inni później mają podobne objawy. Czy to wirus czy toksyny, dla ludzi przechodzacych przez to to nie ważne dopóki nie będzie innego wyjaśnienia, najlepiej takiego, które dodatkowo pozwoli im w przyszłości nie chorować.

@balans,znam,nie znam!
To nie ma znaczenia!
Osobiście miałem kurewskie COŚ19 trwające miesiącami i jest to bez dwóch zdań choroba popromienna!
(Mogę opisać metodą naukową całe zajście nawet jeśli w huiu to mam)

Chcesz alternywnej definicji wirusa?!
Proszę:
Prędzej uwierzę że zarażamy się objawami niż w jakieś wirusy co co najwyżej mogą być egzozonami tzn obojętnymi cząsteczkami poza komórkowymi
Podproduktami komórki
Takiej samej wielkości
O tej samej strukturze i wadze co wirusy
Które można izolować wg definicji izolacji a nie namnażać wg definicji anty izolacji
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podanie7070 napisał:
mogą być egzozonami
co to są egzozony? Eh?
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MENTAT napisał:
podanie7070 napisał:
mogą być egzozonami
co to są egzozony? Eh?

Człowiek inteligentny przeczytał „egzosomy” i w tysięcznej sekundy zrozumiał,że autor był najebany i że nie używał autokorekty
A człowiek co ma huiowe (!) życie
Nie zrozumiał i się przupierdala do literówek

Dajcie se już spokój z rzeczami bez znaczenia i zobaczcie sedno problemu!
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:54, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłeś? - nie pisz..

Cytat:
człowiek co ma huiowe (!) życie
Ty to dopiero musisz mieć klawy żywot żeby bełkotać tu "najebany" po północy :roil: Brawo Ty!
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:41, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MENTAT napisał:
Piłeś? - nie pisz..

Cytat:
człowiek co ma huiowe (!) życie
Ty to dopiero musisz mieć klawy żywot żeby bełkotać tu "najebany" po północy :roil: Brawo Ty!


Zaszczep się! Uratuj babcie!
Przynajmniej to mój żywot i nie żyje trzeźwy po północy literówkami innych a ten wg ciebie mój bełkot przynajmniej podzielił się bardzo wartościowymi linkami,które z pewnością pomogą niejednemu rozjaśnić idee związane z wielkim resetem czy czwartą rewolucją przemysłową

Co do twojego podpisu to nikt nie zrezygnował z ruskiego gazu a jedynie kupuje go teraz przez pośredników a uzbrajanie Ukrainy to uzbrajanie nowego Izraela
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 13:12, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mogę zrozumieć co siedzi w głowie człowieka który doświadczył na sobie dosłownie książkowych symptomów choroby popromiennej (z wypadaniem włosów włącznie) - i zamiast zakładać proste wyjaśnienie, czyli że ktoś go otruł, konfabuluje sobie niestworzone historie o jakiejś nieznanej broni biologicznej.

jeżeli faktycznie by tak było, że był jakiś nowy wirus, który zabijał ludzi bardziej niż grypa, to nie byłoby potrzeby naciągania statystyk wywołanych przezeń śmierci.
tak samo jak nie było by potrzeby - nazwijmy rzecz po imieniu - mordowania ludzi przy pomocy "protokołów służby zdrowa".
a dokładnie to robiono - widziałem to na własne oczy i nikt mi nie wmówi że tych rzeczy nie robiono.

i tak, dziś też już się opowiadam za tym, że nie ma żadnych weryfikowalnych dowodów na to że jakikolwiek chorobotwórczy wirus przenosi się przez powietrze - z jednego "zakażonego na drugiego".
sami kurwa "naukowcy" (od siedmiu boleści) najpierw mówili, że sars-cov-2 roznosi się metodą "kropelkową", później, że poprzez "aerozole", ale generalnie od początku mówili że "nie wiadomo"... nie wiadomo? Shocked
czyli ja mam uwierzyć, że ktoś wymyślił broń biologiczna, która nie wiadomo jak się roznosi? stąd już tylko krok do wymyślenia szczepionki przeciw wirusowi który nie istnieje... Smile

wracając, jeśli faktycznie tak jest że wirus przenosi się przez powietrze, to nie ma bata, żeby się nie dało takiego wirusa w powietrzy złapać - fizycy w CERN łapią kurwa pojedyncze cząstki elementarne istniejące jedynie przez ułamek sekundy - a ja mam uwierzyć, że najlepsi wirusolodzy świata, którzy (rzekomo) są w stanie genetycznie zmodyfikowć wirusa, zarazem nie są w stanie złapać (rzekomych) zarazków w powietrzu wydychanym przez chorą osobę?
sorry, ale takie bajki to sobie mogą swoim dzieciom na dobranoc opowiadać, bo ja tego nie kupuję.
w kwestii niewidzialnych rzeczy, aby w nie uwierzyć, zawsze opieram się na potrzebie dowodów empirycznych - w każdym razie od czasu gdy jako nastolatek przestałem wierzyć w boga.

a to że ktoś miał gorączkę, stracił smak i wypadły mu włosy - tutaj nie muszę dużo rozkminiać, aby wywnioskować, że to nie była żadna tajemnicza i nieznana broń biologiczna, tylko najpewniej jakaś pospolita i tania trucizna.

zejdźcie na ziemie, panowie.
trzęsienie ziemii w turcji nie zostało wywołane przez HAARP, a człowiek nigdy nie wylądował na księżycu (w każdym razie żywy).
odkąd świat istnieje władza zawsze próbowała przekonać motłoch że dysponuje jakimiś super technologiami - że potrafi zgasić słońce i inne pierdy - wszystko po to, aby motłoch był jej bardziej posłuszny. i teraz jest tak samo.
ale - tak wtedy jak i teraz - prawda jest taka, że nie ma żadnych super technologii, to zwykła ściema.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu macie jeszcze fajną rozmowę Pitonia i dr Martynowskiej:

https://www.youtube.com/watch?v=AxMPfqNZEG0&t=2390s
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1771
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyt.:
"wy boga macie mieć mieć w sercu, ...zachowywać to ojciec święty pisał i mówił"...

bez jaj, czy po to Ste Admin przestał wierzyć?
czy, tak jak "góral" z nagrania, życzy sobie, by za 100 lat widzieć Polaka ubranego jak Polak, będzie można zobaczyć Polaka bez ciężaru czyjegoś boga wciśniętego w organ dający życie? O serce trzeba dbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam namacalnych dowodów i nie jestem w stanie tego udowodnić, ale nie mam też żadnej korzyści z tego co napiszę . na krótko przed wybuchem covid ( 7 mcy) mój znajomy który bardzo bał się wtedy o własne życie(dlatego nie podam nawet jego zawodu) powiedział mi że niebawem wypuszczą taki wirus że zdziesiątkuje ludzkość. sam w expresowym tempie chyba w 3 tyg wyprowadził się w dzicz. oczywiście nakupiłem wtedy maseczek i temat ucichł. jak przyszedł covid to nawet nie przyszło mi do głowy że to jest to o czym on mówił, bo powiedział mi tak: " są w całęj europie ośrodki które wypuszczą tego wirusa i będzie przejabane". do dzisiaj nie wiem czy chodziło o covid, ale chyba nie bo to nie był aż tak groźny skurwiel jakiego on oczekiwał. dodam jeszcze tylko że "ekipa" która była w posiadaniu tego wirusa to byli arabowie. niestety nie mam kontaktu już z tym znajomym, nie wiem nawet czy żyje, ale przypomniało mi się to teraz więc się z Wami dzielę.
Może to jest coś co ma być dopiero wypuszczone? nie wiem.

jeszcze jedno .... on mi wtedy mówił - nie mów nikomu bo mnie zajebią (nie wiem kto, chyba ci arabowie)

jeszcze jedna rzecz.. moje przemyślenia sprzed tygodnia...covid niby miał duża zachorowalność, ale nie był aż tak groźny.
Wyoibraźcie sobie wirusa który zabija 100tys osób / dobę . to już jest dużo, ale i tak za mało żeby strwaić ludzkość.
miesiąc "pracy wirusa" to tylko 3mln zabitych.
1 rok - 36mln
10 lat - 360mln
100lat - 3,6mld (połowa populacji)

Żeby zrobić depo - trzeba mieć albo wirusa konusa który robi puste jajeczka/plemniki albo totalna wojna atomowa ... nie ma innego wyjścia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1771
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
nie mam namacalnych dowodów i nie jestem w stanie tego udowodnić, ale nie mam też żadnej korzyści z tego co napiszę . na krótko przed wybuchem covid ( 7 mcy) mój znajomy który bardzo bał się wtedy o własne życie(dlatego nie podam nawet jego zawodu) powiedział mi że niebawem wypuszczą taki wirus że zdziesiątkuje ludzkość.


7 miesięcy powiadasz....
popatrz o czym było na tym nagraniu i powiedz, co TO miało wspólnego z igrzyskami?
https://olympics.com/en/video/barcelona-.....e=playlist
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1771
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 28 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2012r
co TO ma wspólnego z igrzyskami sportowymi?
https://www.cda.pl/video/9041454c2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 229
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 13:44, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największy niemiecki zestaw danych ustawowego ubezpieczenia zdrowotnego, który obejmuje 72 miliony Niemców, pokazuje ogromny wzrost nagłych i nieoczekiwanych zgonów po wprowadzeniu szczepionek COVID.
AfD złożyło również wniosek FOIA do KBV, stowarzyszenia reprezentującego wszystkich lekarzy, którzy otrzymują ubezpieczenie w Niemczech, a tym samym do największego dostępnego zbioru danych ubezpieczeniowych”.
Największy zbiór danych ubezpieczeniowych ujawnia wzrost liczby nagłych zgonów.
Poniższy wykres pochodzi z prezentacji na konferencji prasowej przeprowadzonej przez analityka danych, Toma Lausena (patrz wideo poniżej; Żadne media głównego nurtu nie uczestniczyły w konferencji prasowej.



https://www.youtube.com/watch?v=5L4dM44UP4s
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesująca analiza covidowych szczepień w Zachodniej Australii:
Cytat:
Isolated from the rest of the world, the Australian state of Western Australia (WA) managed to keep Covid out for most of 2021. During that time, almost four million doses of Covid vaccine were administered to the population. WA’s vaccine safety surveillance report for 2021 has just been released and the results are grim: an ‘exponential increase’ in adverse events, with hospitals struggling to cope.

Całość: https://umbrellanews.com.au/featured/202.....rial-ever/

W skrócie. Zachodnia Australia jako najbardziej odizolowana część zaszczepionego 'cywilizowanego' świata dostarcza najlepsze dane tego medycznego eksperymentu dotyczące bezpieczeństwa 'szczepień' na covid. Przypomnę, że lockdown obowiązywał tam przez prawie 2 lata.
W 2021, w momencie rozpoczęcia szczepień nie było tam przypadków covid w populacji, która została zaszczepiona w 90%(wiek 12 lat wzwyż).
Odnotowano tam 24 krotny wzrost nop-ów w stosunku do średniej. W październiku 2021 było tam 16 przypadków covid i... 1400 nop-ów.
35% wzrost zapaleń mięśnia sercowego i 25% osierdzia w populacji.
Bezpieczne i skuteczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:

Bezpieczne i skuteczne...

... ubić bydło i zarobić Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 944
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Adwokat Diabła
niesamowite dane: od 16:41

R96.0 +1082%
R96.1 +1673%
R98 +561%
R99 + 293%

a to jest dopiero jeden kraj...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


zejdźcie na ziemie, panowie.
trzęsienie ziemii w turcji nie zostało wywołane przez HAARP, a człowiek nigdy nie wylądował na księżycu (w każdym razie żywy).
odkąd świat istnieje władza zawsze próbowała przekonać motłoch że dysponuje jakimiś super technologiami - że potrafi zgasić słońce i inne pierdy - wszystko po to, aby motłoch był jej bardziej posłuszny. i teraz jest tak samo.
ale - tak wtedy jak i teraz - prawda jest taka, że nie ma żadnych super technologii, to zwykła ściema.


Czy spowodował to haarp czy nie tego nie wiem ale wiem że ta technologia istnieje
Zgodzę się że człowiek (żywy) oficjalną technologią nigdy tam nie zawitał (nie znam prawdziwej istniejącej technologii)
Ale mówić ze nie ma żadnej super technologii i do tego na forum które w nazwie ma słowo prawda to trzeba mieć odwagę
Dam ci przykład super technologii którą możesz sam zweryfikować:
Zamiany klimatyczne - jeśli widzisz osad „piasku” z Sahary xD na jakimś samochodzie zaparkowanym od jakiegoś czasu to weź plastykiem z portfela zbierz choćby z przedniej szyby w jedno miejsce i przybliż magnes (choćby ten wyciągnięty z „trzymaczy smartfonów” od góry (by nie było przypału)
Zawieź materiał do laba i … i o to twoje zmiany klimatyczne - nanotechnologia będąca w stanie przemieszczać masy wody po globie
A na marginesie to oddychamy to wszyscy …
Pierwsza zasada ery kosmicznej :
Każda istota musi być kontrolowana w 100%
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smartfon jest równie groźny jak szczepionka - są polskie napisy:
https://fakto.pl/index.php/video/smartfon-jest-rownie-grozny-jak-szczepionka
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie7070 napisał:
Bimi napisał:


zejdźcie na ziemie, panowie.
trzęsienie ziemii w turcji nie zostało wywołane przez HAARP, a człowiek nigdy nie wylądował na księżycu (w każdym razie żywy).
odkąd świat istnieje władza zawsze próbowała przekonać motłoch że dysponuje jakimiś super technologiami - że potrafi zgasić słońce i inne pierdy - wszystko po to, aby motłoch był jej bardziej posłuszny. i teraz jest tak samo.
ale - tak wtedy jak i teraz - prawda jest taka, że nie ma żadnych super technologii, to zwykła ściema.


Czy spowodował to haarp czy nie tego nie wiem ale wiem że ta technologia istnieje
Zgodzę się że człowiek (żywy) oficjalną technologią nigdy tam nie zawitał (nie znam prawdziwej istniejącej technologii)
Ale mówić ze nie ma żadnej super technologii i do tego na forum które w nazwie ma słowo prawda to trzeba mieć odwagę
Dam ci przykład super technologii którą możesz sam zweryfikować:
Zamiany klimatyczne - jeśli widzisz osad ,,piasku" z Sahary xD na jakimś samochodzie zaparkowanym od jakiegoś czasu to weź plastykiem z portfela zbierz choćby z przedniej szyby w jedno miejsce i przybliż magnes (choćby ten wyciągnięty z ,,trzymaczy smartfonów" od góry (by nie było przypału)
Zawieź materiał do laba i ... i o to twoje zmiany klimatyczne - nanotechnologia będąca w stanie przemieszczać masy wody po globie
A na marginesie to oddychamy to wszyscy ...
Pierwsza zasada ery kosmicznej :
Każda istota musi być kontrolowana w 100%

nanotechnologie? Laughing
gościu, ty weź się kurwa ogarnij i przestań fantazjować.
wiatry roznoszą ten piasek a nie żadne nanotechnologie.
cała amzonia i jej bujny ekosystem jest tym saharyjskim piaskiem zasilana już od milionów lat - inaczej dawno by się wyjałowiła.
każdy głupi to wie, więc nie wymyślaj kolejnej płaskiej ziemii (jedna nam wystarczy).

jedyna nanotechnologia jaką ja wiem, że na pewno istnieje to ta, którą ci ktoś wprał w banię.
z tym jednak zastrzeżeniem, że nie istnieje ona fizycznie, a jedynie w tej twojej bani. choć może trafniej było by powiedzieć "na bani. Smile

można oczywiście założyć że to jak bardzo łykasz te brednie podchodzi już pod jakaś "super technologię" manipulacji umysłem.
dla mnie jednak takie założenie byłoby abstrahowaniem od punktu odniesienia - dla którego alternatywą jest teza, iż zrobić w chuja idiotę to żaden wyczyn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Podanie7070 napisał:
Bimi napisał:


zejdźcie na ziemie, panowie.
trzęsienie ziemii w turcji nie zostało wywołane przez HAARP, a człowiek nigdy nie wylądował na księżycu (w każdym razie żywy).
odkąd świat istnieje władza zawsze próbowała przekonać motłoch że dysponuje jakimiś super technologiami - że potrafi zgasić słońce i inne pierdy - wszystko po to, aby motłoch był jej bardziej posłuszny. i teraz jest tak samo.
ale - tak wtedy jak i teraz - prawda jest taka, że nie ma żadnych super technologii, to zwykła ściema.


Czy spowodował to haarp czy nie tego nie wiem ale wiem że ta technologia istnieje
Zgodzę się że człowiek (żywy) oficjalną technologią nigdy tam nie zawitał (nie znam prawdziwej istniejącej technologii)
Ale mówić ze nie ma żadnej super technologii i do tego na forum które w nazwie ma słowo prawda to trzeba mieć odwagę
Dam ci przykład super technologii którą możesz sam zweryfikować:
Zamiany klimatyczne - jeśli widzisz osad ,,piasku" z Sahary xD na jakimś samochodzie zaparkowanym od jakiegoś czasu to weź plastykiem z portfela zbierz choćby z przedniej szyby w jedno miejsce i przybliż magnes (choćby ten wyciągnięty z ,,trzymaczy smartfonów" od góry (by nie było przypału)
Zawieź materiał do laba i ... i o to twoje zmiany klimatyczne - nanotechnologia będąca w stanie przemieszczać masy wody po globie
A na marginesie to oddychamy to wszyscy ...
Pierwsza zasada ery kosmicznej :
Każda istota musi być kontrolowana w 100%

nanotechnologie? Laughing
gościu, ty weź się kurwa ogarnij i przestań fantazjować.
wiatry roznoszą ten piasek a nie żadne nanotechnologie.
cała amzonia i jej bujny ekosystem jest tym saharyjskim piaskiem zasilana już od milionów lat - inaczej dawno by się wyjałowiła.
każdy głupi to wie, więc nie wymyślaj kolejnej płaskiej ziemii (jedna nam wystarczy).

jedyna nanotechnologia jaką ja wiem, że na pewno istnieje to ta, którą ci ktoś wprał w banię.
z tym jednak zastrzeżeniem, że nie istnieje ona fizycznie, a jedynie w tej twojej bani. choć może trafniej było by powiedzieć "na bani. Smile

można oczywiście założyć że to jak bardzo łykasz te brednie podchodzi już pod jakaś "super technologię" manipulacji umysłem.
dla mnie jednak takie założenie byłoby abstrahowaniem od punktu odniesienia - dla którego alternatywą jest teza, iż zrobić w chuja idiotę to żaden wyczyn.


O kurwa!
Tego to się nie spodziewałem!
Ignorancja goni ignorancję
Albo
CIA goni KGB
XD
(Tak wyglada opozycja kontrolowana!)
Żegnam!
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w kwestii technicznej

Cytat:
Zamiany klimatyczne - jeśli widzisz osad „piasku” z Sahary xD na jakimś samochodzie zaparkowanym od jakiegoś czasu to weź plastykiem z portfela zbierz choćby z przedniej szyby w jedno miejsce i przybliż magnes (choćby ten wyciągnięty z „trzymaczy smartfonów” od góry (by nie było przypału)
Zawieź materiał do laba i … i o to twoje zmiany klimatyczne - nanotechnologia będąca w stanie przemieszczać masy wody po globie
Skoro nanotechnologia przemieszcza ..masy wody — to CO ma z tym wspólnego piasek z sahary znaleziony na samochodzie Rolling Eyes Confused scratch
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 287, 288, 289 ... 301, 302, 303   » 
Strona 288 z 303

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile