W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 381561
Strona:  «   1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 301, 302, 303   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 28 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Ordel napisał:
He he ja to mam taką cichą naiwną nadzieje Wink , że chciwość wzięła górę nad ludobójczymi zapędami i zamiast trucizny wstrzykiwali zwykłą sól fizjologiczną, bo trzeba wiedzieć, że wyprodukowanie ( i cała logistyka ) lekarstwa/trucizny to ciężka praca i po prostu niektóre partie na różne kraje były oszukane Wink .


Zdecydowanie występuje zależność między numerem partii szczypawek a ilością zgonów/ efektów ubocznych.
Polecam poczytać sobie stronę:

https://www.howbadismybatch.com

A sól fizjologiczna to tylko dla polityków, milionerów i celebrytów (jak to wyszło ostatnio w Hiszpanii).


Ich też dojadą a pierwszy kto to zrobi to będzie guru nieświadomych antyszczepów Djokovic co to produkuje lek na COŚ19
Mamy do czynienia z satanizmem a ten jest oparty o ofiary. W tym systemie wszyscy są potencjalnymi ofiarami nawet B.Gates (co widać po tym iż to on został wystawiony na opinie publiczną)
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 790
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 28 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie7070 napisał:

Ich też dojadą a pierwszy kto to zrobi to będzie guru nieświadomych antyszczepów Djokovic co to produkuje lek na COŚ19

Co to za kategoria: "nieświadomy antyszczep"?

Jakiś tenisista (co on tam może produkować.. Rolling Eyes ) ..dojedzie ...polityków, milionerów i celebrytów ?? .. No ciekawe... ciekawe... Możesz rozwinąć wątek? [...zapewne przy pomocy tego produkowanego przez siebie leku ? --ale że niby JAK - ? ]
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 28 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
Podanie7070 napisał:

Ich też dojadą a pierwszy kto to zrobi to będzie guru nieświadomych antyszczepów Djokovic co to produkuje lek na COŚ19

Co to za kategoria: "nieświadomy antyszczep"?

Jakiś tenisista (co on tam może produkować.. Rolling Eyes ) ..dojedzie ...polityków, milionerów i celebrytów ?? .. No ciekawe... ciekawe... Możesz rozwinąć wątek? [...zapewne przy pomocy tego produkowanego przez siebie leku ? --ale że niby JAK - ? ]


Tacy jak on (kontrolowana opozycja) służą do tego. Może w tym momencie „celebryci” nie chcą szprycy,która ewidentnie jest najlepszym narzędziem w kierunku postczłowieka (cel ostateczny),dlatego będą żreć „grafen” z jego leku i to ta kategoria nieświadomego antyszczepa.
Grafen-pochodne- jemy wszyscy a zwłaszcza ci co lubią słodycze.
Na grafenie jest budowany XXI wiek
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 790
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 28 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grafen to tylko cienka warstewka grafitu .. to tak jakbyś pokroił sobie wkład ołówka na cienkie plasterki - i je zjadł .
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 28 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
Grafen to tylko cienka warstewka grafitu .. to tak jakbyś pokroił sobie wkład ołówka na cienkie plasterki - i je zjadł .


No raczej nie bardzo. Mówimy o pochodnych i często o strukturach dwuwymiarowych
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 790
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 28 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..zedytowałeś swój poprzedni wpis Shame on you
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 28 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
..zedytowałeś swój poprzedni wpis Shame on you

?
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec końców póki co Djoko , co by o nim nie mówić, daje przykład, że nie trzeba się szprycować. A i kasa dla niego nie jest najważniejsza. Zresztą po tylu zwycięstwach to ma tyle, że nie musi nic więcej robić
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 15:00, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście chce sie pochwalić ze drugi raz mam covida będąc u lekarza spodziewałem sie zapalenia gardła cos w deseń...
Początkowe drapanie w gardle zamieniło sie w wiecznie trzymające goraco to w płucu lub w gardle na przemian poprostu przechodzilo sobię tak jakby...
"Covid" atakuąc mi gardlo powoduje spore parzenie gardła i to nawet boli co skutkuje kaszlem z powodu jakby drapania w gardle... Za pierwszym covidem nie bolało
Lekarz nie wysłuchując do końca moich objawów odrazu wyslal mnie na test na covid i przepisal mi w recepcie wit D 4000 jednostek "devikap" oraz "efferalgan codeine" lek o właściwościach przeciwbólowych i przeciw gorączkowych
I tyle .
O fundamentalnej w takich schorzeniach witaminie C chyba zapomniał ... Albo moze faktycznie nie potrzeba bo poco mi ?
Pozatym jak na zwykla chorobę to wiadomo stan podgorączkowy zmęczenie katar choć nie taki uciążliwy.
Super fajnie dwa razy covida przechodzić jprdl
Cos poza wit C polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 15:14, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To weź sobie teraz idź, zrób test na głupotę.
A czekaj... już zrobiłeś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Osobiście chce sie pochwalić ze drugi raz mam covida ...

Osoba podająca się za lekarza utwierdziła cię w doznaniu powszechnie znanym i medialnie rozpowszechnianym i uwierzyłeś jak ci co uwierzyli w gościa który zamieniał wodę w wino Wink .


Cytat:
Cos poza wit C polecacie?

Na twoją dolegliwość przepisuję 0,7l Jamesona dawkowanie 50 ml co pół godziny to zlikwiduje u ciebie drapanie w gardle.
Do tego sztukę zioła.
Następnie sroga uczta, szturm lodówki i nieumiarkowanie w jedzeniu.
Na koniec tak zwane wymioty by wyrzucić całe zło z siebie ( ale to tylko z przejedzenia więc jak nie chcesz wymiotować to nie wpierdalaj tyle, ogólnie zdrowo jest sobie raz na jakiś czas "pawia rzucić" patrz koty Wink .
Litr, półtorej litra wody najlepiej z cytryną i miętą ( wiem hardcore , ale działa próbowałem to jest trochę jak takie podtapiania jak masz opierdolić litr wody na raz po srogiej popijawie Very Happy ) .

I rano choć trochę niewyspany wstajesz jak młody Bóg Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Life Insurance CEO Reveals Deaths Are Up 40% Among Working People: "Just unheard of”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:

Super fajnie dwa razy covida przechodzić jprdl
Cos poza wit C polecacie?



lewatywa powinna dać efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pterapogon




Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 138
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upiór21Wieku napisał:
Koniec końców póki co Djoko , co by o nim nie mówić, daje przykład, że nie trzeba się szprycować. A i kasa dla niego nie jest najważniejsza. Zresztą po tylu zwycięstwach to ma tyle, że nie musi nic więcej robić

Gdyby kasa nie była mu ważna, to by do kangurów się nie pchał, a do tego dokładał reklamę przyszłego niby leku! Zwyczajnie właśnie chce więcej zarobić, albo "wejść" głębiej w temat i w większą kasę panie kolego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 21:22, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ogólnie to na 90% wiem ze niemam covida no ale lekarz jednoznacznie postawil taka diagnozę dajac mi test którego wynik to Loteriada .
Niemniej cokolwiek to jest potrzebuje pare dni by wykurować a w tym celu musze isc po przynajmniej zwolnienie bo ich przepisane recepty chuja daja ...
Ba no i tu jest taka sytuacja ze majac chotobe typu, grypa, zapalenie gardła , zapalenie płuc, czy nawet zwykłe przeziębienie. To lekarz z miejsca wystawia test na covid które ci prawie napewno wyjdzie pozytywny no i srubuja sobie statystyki by potem moc dalej szczepionki wciskać.
No i ja musze im w tym w pewnym sensie pomgagac bo nie bede kurował sie na urlopie przecież...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pterapogon napisał:
Upiór21Wieku napisał:
Koniec końców póki co Djoko , co by o nim nie mówić, daje przykład, że nie trzeba się szprycować. A i kasa dla niego nie jest najważniejsza. Zresztą po tylu zwycięstwach to ma tyle, że nie musi nic więcej robić

Gdyby kasa nie była mu ważna, to by do kangurów się nie pchał, a do tego dokładał reklamę przyszłego niby leku! Zwyczajnie właśnie chce więcej zarobić, albo "wejść" głębiej w temat i w większą kasę panie kolego


jak to powiadają, mierzymy innych własną miarą

ja tam słyszałem, że brakuje mu kilku tytułow wielkiego szlema do pobicia rekordu
może pchał się bo mu czas ucieka a chciałby wpisać się na karty historii jako rekordzista

jakby nie było, chwała mu za postawę w przeciewieństwie do jego kolegów z branży ala Nadal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:

Niemniej cokolwiek to jest potrzebuje pare dni by wykurować a w tym celu musze isc po przynajmniej zwolnienie bo ich przepisane recepty chuja daja ...

chrzan panie kolego. Rośnie obecnie, dorodne liście zieloniutkie. Lekarstwo jest proste: do słoika napychasz tych liści, zalewasz gorzałą lub spirytusem (taki wyciąg jest mocniejszy i potem trzeba rozcieńczać). Odstawiasz na 14 dni w ciemne, chłodne miejsce po czym rozlewasz do mniejszych słoiczków i przechowujesz w lodówce. Spirytusowy wyciąg wystarczy 40 kropli na szklankę napoju, wyleczysz się ze wszystkiego. Można stosować zewnętrznie w formie skondensowanej na żylaki, bóle kolan, mięśni, przy zapaleniach gardła płukać rozcieńczonym. Leczy też ropnie i grzybice.

Przy Twojej przypadłości wersję z gorzałą stosować 2 razy dziennie schnaps po około 30 gram. Jeśli zrobisz na spiryrusie to najpierw rozcieńcz do około 40%

Recepta jest sprawdzona dosłownie przez wieki, moja matka jest farmaceutą , 100 lat temu we francuskich aptekach chrzan był jako lek. Możesz też analogicznie zrobić wyciąg z korzenia chrzanu ale będzie bardziej piekący i w wypadku zastosowań zewnętrznych może powodować zaczerwienienia lub "gryźć".
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 01 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krążyły ostrzeżenia, że jak przyjdą upały to się zacznie no i podobno coś się dzieje. Mojej mamie zawsze latem pogarszają się żylaki na nogach więc jest to jakaś prawidłowość z tym upośledzeniem krążenia. Kopia wpisu z pewnego forum:
Cytat:


Smutne czy wręcz straszne będzie to, co poniżej piszę, ale tak niestety jest. Moja babcia niedługo odejdzie z tego świata. Może z tydzień jej jeszcze został? Nie byłoby w tym nic niezwykłego (ma prawie 92 lata), ale jestem niemal pewny, że kowidowe szpryce skróciły jej życie i teraz umiera przez to w męczarniach.

Wszystko zaczęło się jakieś 3 tygodnie temu. Wcześniej była już niedołężna i miała zaawansowaną miażdżycę, ale jeszcze w maju byliśmy na grobie dziadka i choć bardzo powoli, to zdołała dojść z samochodu do grobu. A 3 tygodnie temu nastąpiło nagłe pogorszenie, o czym dopiero tydzień później się nam przyznała, gdy mama rozmawiała z nią przez telefon (wcześniej przez tydzień mówiła, że czuje się dobrze). Krążenie jej wysiadło i zrobiła się jej zakrzepica w nogach. Najpierw jeszcze jakoś chodziła po domu, ale już dalej nie była w stanie. Nogi zaczęły jej puchnąć, a jeden z palców u prawej nogi zrobił się fioletowy. Potem nogi zaczęły jej mocniej puchnąć i na nogach zrobiły się jej otwarte rany, z których wyciekała ropa. Jak byłem wczoraj u babci, to wyglądało to strasznie – normalnie dziury jej się w nogach porobiły, jakby jakieś kratery. Boli ją strasznie i wczoraj już z trudem chodziła od łóżka do łazienki. Zaczęła też nagle tracić pamięć. Wczoraj już nie pamiętała, jakie mama ma nazwisko po mężu, a dzisiaj zapomniała, że ma siostrę. Ma jednak jeszcze przebłyski świadomości momentami, bo powiedziała mamie dzisiaj, że czuje, że jej mózg wysiada i nie, wie czy ją jutro pozna.

Stan babci pogarsza się szybko z dnia na dzień. Dzisiaj już z wielkim trudem doszła z łóżka do stołu kilka metrów, by zjeść obiad. Je też bardzo mało. Dzisiaj prawie nic nie zjadła. Parę dni temu, jak byłem u niej, to mi powiedziała, że wie, że jej czas się kończy i już się pogodziła, że niedługo umrze. Jak siedziała przy stole, to jak wstała, to na podłodze została wodnista plama – to pewnie osocze się oddziela albo nerki wysiadają, albo jedno i drugie.

Ciotka anestezjolog ją „leczy”. Daje jej jakieś leki na rozrzedzenie krwi i maść na rany na nogach, która niewiele daje. Wczoraj przyniosłem babci maść propolisową 40%, to troszkę podobno mniej ją boli. Chociaż tyle. Ciotka powiedziała, jak była dyskusja 2 tygodnie temu, co robić, że do szpitala nie ma sensu. Tego oczywiście przy babci nie powiedziała, ale po prostu wie, że nic tam nie pomogą.

Dlaczego sądzę, że to od szprycy? Mama była wczoraj na targu i kupowała duże kapcie dla babci – nogi jej tak spuchły, że musiała mieć męskie o jak największym rozmiarze (dzisiaj już nawet w te o rozmiarze 46 jej się nogi nie mieszczą). I jak sprzedawca (około 70-ki na oko) usłyszał, dla kogo te kapcie, to powiedział, że jego żonie (72 lata) też niedawno zrobiło się to samo, co mojej babci. Nagle ze 2 tygodnie temu wysiadło jej krążenie i spuchły jej nogi, i nie może chodzić, i też jak babci, zrobiły się otwarte ropiejące rany na nogach. Byli u kilku lekarzy i każdy mówił, że nic się nie da zrobić. Poszli więc do jakiegoś profesora medycyny, wydali 300 zł i usłyszeli, że jedyne, co można zrobić, to amputować nogi. A jeszcze 3 tygodnie temu żona tego sprzedawcy czuła się dobrze i chodziła też całkiem dobrze. Też się szczepili na wiadomą chorobę.

Wniosek mój i mojej mamy jest taki, że to zakrzepica spowodowana przez „cudowny eliksir”. I jak ciotka z wujkiem ostatnio mówili, że jesienią może być kolejna fala cowida, to mama im powiedziała stanowczo – ja się nie szczepiłam ani razu i teraz też się nie zaszczepię, bo nie chcę, aby mi się zrobiło z nogami to, co mamie. I, o dziwo, nic nie odpowiedzieli, a to oni omotali babcię, że powinna się zaszczepić. Ciotka dla babci jako lekarz to niemal wyrocznia medyczna, więc nie daliśmy rady jej przekonać, żeby się nie szczepiła. Jej ukochany syn Jędruś zawiózł ją na szczepienie i przyjęła 3 dawki. Teraz zaniemówił i chyba wreszcie do niego i jego żony lekarki dotarło, że zamiast mamusi pomóc i ochronić przed chorobą, to ją zabili. Dzisiaj ciotka mamie powiedziała, że według niej babcia dłużej jak tydzień nie pożyje. Oczywiście nie przyznała się, że babcia umiera przez szpryce, ale już na pewno o tym wie. A sama była taka „mądra”, że pod koniec grudnia 2020 r., jak zaczynali szczepić lekarzy pierwszą dawką, to wepchnęła się przed kolejkę. Tak jej się spieszyło do szprycy.

Załamać się można. Najgorsze jest nie to, że babcia umiera, ale że się strasznie męczy, a ja ani nikt nie może je pomóc. Płakać mi się chce, bo wiedziałem, że to się z tymi szprycami dla babci źle skończy. I niestety miałem rację.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 01 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktor grający Fauciego, taka samą gumową maskę nosi już ten co gra papę Francisco. Oglądać do końca.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 03 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to ruskie walczą z amerykanami razem tworząc nowe koronawirusy?
https://polskawliczbach.blogspot.com/202.....anami.html
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 03 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta szczepionka jest w buteleczkach. Nie kazdemu daje sie cala szczepionke. Dawki sa rozne. Jednemu malo, a drugiemu duzo !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 04 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"– Według krótkookresowych prognoz na początku lipca widzimy pewne przejściowe zwiększenie do około tysiąca przypadków zakażeń dziennie. To przyspieszenie nie powinno w lipcu przerodzić się w duże przyrosty – powiedział na antenie RMF FM szef resortu zdrowia.
Nawet 30 tysięcy hospitalizacji

Z informacji przekazanych przez Adama Niedzielskiego wynika, że sytuacja epidemiczna może nie wyglądać tak dobrze już jesienią.

Prognozy, które miałem w piątek okazję oglądać, mówiły nawet o przyroście zakażeń do kilkudziesięciu tysięcy w październiku. Czarny scenariusz, który był tam przedstawiony, mówił nawet o 30 tysiącach hospitalizacji – powiedział.

Adam Niedzielski ocenił, że po sezonie letnim będziemy mieli do czynienia z przyspieszeniem zjawisk pandemicznych. Zdaniem ministra, nie będzie się ono jednak wymagało „zniekształcenia życia społecznego”."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 04 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówić to on sobie może. Sram na prostytutkę niedzielskiego i jego obostrzenia. Do piekła psie niewierny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 790
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 04 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prognozy z dupy nietoperza, które miałem w piątek okazję oglądać, wróżyły nawet o przyroście zakażeń, do kilkudziesięciu tysięcy w październiku. Nie no , żartuję - w październiku jest sezon zakażeń grypopdobnych, więc żadnej dupy nietoperza nie urywa ta wiadomość mi przekazana przez szamanów bioinżynierii rockefelerowskiej. Rolling Eyes ~powiedział w wywiadzie rzecznik BionTech&Pfizer na Polskę, minister Jednej Choroby, koronaświadek sekty kowidian.

_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 04 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie powiązanie mają szpryce i wskaźniki urodzeń na świecie?
https://polskawliczbach.blogspot.com/202.....yce-i.html
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 301, 302, 303   » 
Strona 266 z 303

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile