W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 380933
Strona:  «   1, 2, 3 ... 260, 261, 262 ... 301, 302, 303   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 17 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mhm, dzięki. Mało albo nie do końca to. Jeśli się zerknie na mapę sojuszy USiA to widać jak na dloni że Chinoli zamknęli na lądzie od strony, zara żebym nie popierdolił od północy: Japonia, Korea Południowa. Tajwan, Filipiny, Malezja zdaje się. Więc jeśli by wyjebali Tajwan to mieli by może jakąś furtkę na wodę czt cuś w ten deseń. Tylko po co ten cyrk w Szanghaju to dalej nie a ak dla mnie uzasadnienia. Może to pokazówka jesteśmy biedne cipki, zdychamy, pedalstwo 19 się szerzy - usypianie przeciwnika i dopiero wpierdol.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 21:10, 17 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Jeśli się zerknie na mapę sojuszy USiA to widać jak na dloni .

Sojuszy ? tak ...korpobangsterów .
państwa istnieją tylko na mapie ,tej starej nieaktualnej .

obudź się ! NWO jest
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1861
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 18 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 19 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naomi Wolf on Pfizer Trials: “This was a Clinical Trial that They Knew by August 2021 Was Failing – Vaccines Were NOT Safe and Effective”

Cytat:
Back in March former Clinton adviser and COVID Vaccine critic Naomi Wolf joined Steve Bannon on The War Room to discuss the Pfizer documents.

Naomi shared the latest bombshell from her investigation into the Pfizer vaccine documents released by the US government on their COVID vaccine testing. Naomi’s team of investigators, doctors and attorneys identified several US government documents that confirm that Pfizer was adding varying amounts of active ingredient to their experimental COVID vaccines. According to the data, the range of dangerous active ingredient went from 3μg, to 10μg, to 30μg, to 100μg depending on the batch they happened to inject you with.

As Naomi mentioned, this ties in directly with the website “How Bad Is My Batch” that was created so you could track how many adverse reaction incidents were linked to the vaccine batch you were given.

Now there is proof via AMA documents that they are distributing different doses of the active ingredient in the COVID vaccines based on batch number.

On Monday Naomi Wolf told The War Room audience that it looks like from the Pfizer documents released so far that the company and the FDA knew the vaccine was failing by August 2021 and pushed them anyway.

Naomi Wolf: “It looks to me, this is not an overstatement from what I’ve seen, that this was a clinical trial that by August 2021 Pfizer and the FDA knew was failing, failed, the vaccines were not safe and effective. That they weren’t working. That efficacy was waining… They rolled it out anyway.”


Wideo w linku:
https://www.thegatewaypundit.com/2022/04.....ive-video/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 19 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Naomi Wolf on Pfizer Trials: “This was a Clinical Trial that They Knew by August 2021 Was Failing – Vaccines Were NOT Safe and Effective”

Cytat:
Back in March former Clinton adviser and COVID Vaccine critic Naomi Wolf joined Steve Bannon on The War Room to discuss the Pfizer documents.

Naomi shared the latest bombshell from her investigation into the Pfizer vaccine documents released by the US government on their COVID vaccine testing. Naomi’s team of investigators, doctors and attorneys identified several US government documents that confirm that Pfizer was adding varying amounts of active ingredient to their experimental COVID vaccines. According to the data, the range of dangerous active ingredient went from 3μg, to 10μg, to 30μg, to 100μg depending on the batch they happened to inject you with.

As Naomi mentioned, this ties in directly with the website “How Bad Is My Batch” that was created so you could track how many adverse reaction incidents were linked to the vaccine batch you were given.

Now there is proof via AMA documents that they are distributing different doses of the active ingredient in the COVID vaccines based on batch number.

On Monday Naomi Wolf told The War Room audience that it looks like from the Pfizer documents released so far that the company and the FDA knew the vaccine was failing by August 2021 and pushed them anyway.

Naomi Wolf: “It looks to me, this is not an overstatement from what I’ve seen, that this was a clinical trial that by August 2021 Pfizer and the FDA knew was failing, failed, the vaccines were not safe and effective. That they weren’t working. That efficacy was waining… They rolled it out anyway.”


Wideo w linku:
https://www.thegatewaypundit.com/2022/04.....ive-video/



Zasadniczo:
1. co jest składnikiem aktywnym?

W dokumentach rządowych, które zidentyfikował zespół badaczy, lekarzy i prawników Naomi, musiało być napisane CZEGO jest 3 μg, do 10 μg, 30 μg, do 100 μg.
Podawanie tylko ilości, to odwracanie kota ogonem...Gdzie są skany tych dokumentów?

2.
Naomi podaje, że:
"Naomi Wolf: “It looks to me, this is not an overstatement from what I’ve seen, that this was a clinical trial that by August 2021 Pfizer and the FDA knew was failing, failed, the vaccines were not safe and effective. That they weren’t working. That efficacy was waining… They rolled it out anyway.”

Albo coś konkretnego z dokumentów wynika albo jej się tylko coś wydaje,

Na nagraniu widać, że Naomi jest zadowolona....z czego tak się cieszy?

MSNBC - Stacja w 82% należy do NBCUniversal, a w pozostałej części do Microsoftu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 19 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
gdyby znalazł się ktoś na tyle uparty, by odsłuchać ten bełkot z filmików do końca....mógłby być może zadać jedno podstawowe pytanie, które wręcz samo się wypycha na pierwszy plan i które wytłumaczyłoby "wszystko".......czym jest strach i co powoduje jego powstanie?
Ta wiedza, załamie wszystko inne co do tej pory zostało wymyślone....ino, najsampierw trzeba przestać się bać.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odpowiem Ci, @ oko, bo starasz się myśleć, analizować zjawiska.

Najważniejsze jest ustalenie tematu na który prowadzi się dyskusję.
Chodzi o STRACH. Czego się @oko, boisz. Czy istnieją podstawy naukowe do obawy o "zarażenie" jakimkolwiek wirusem.

Zasady prowadzenia dyskusji dot. nauki powstały jeszcze w starożytności, w Średniowieczu ustalono regułę TRIVIUM. Obecnie istnieje nauka o informacji (sterowaniu) = CYBERNETYKA.

Dyskusję prowadzi się na temat WIRUSA.

DEFINICJA wirusa : jest nukleoproteiną.

Budowy nukleoproteiny, którą twórca definicji określił 60 lat temu, nikt nie kwestionuje.
Twórca definicji nukleoproteiny DOŁĄCZYŁ DO DEFINICJI WŁAŚCIWOŚCI NUKLEOPROTEINY (wirusa) na które nie podał NAUKOWEGO POTWIERDZENIA.
Jakoby nukleoproteina (którą nazwał jadem czyli wirusem) miała właściwości : zakaźna i potencjalnie patogenna.
Nie podał dowodów na to, a wręcz przeciwnie - powołał się na posiadany w tym względzie ŚWIATOPOGLĄD (oparty na filozofii Platona - iż w przyrodzie panuje HARMONIA, ale z każdej harmonii musi się wyłonić CHAOS i tym chaosem są bezwzględne pasożyty czyli wirusy).
Oryginalny wykład noblisty -twórcy definicji jest na stronie poświęconej noblistom. https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/biographical/



Tak więc z definicji noża można też wysnuć jego właściwości -może być "potencjalnie uśmiercający"


=====================================

Zatem, szanowny Panie @ oko, być może nie zauważył Pan moich wpisów na temat naukowca Stefana Lanka i jego roli w demaskowaniu hucpy szczepionkarstwa. Mojej batalii z niejakim WZBG na temat mordowania "zdiagnozowanych" ruletotestami "chorych" na wymyśloną "wirusową" chorobę "AIDS".

Wtedy jeszcze miałam siłę na "walkę" moim jednym postem ze szkodliwym 8 postowcem, bo mi się wydawało że jestem w stanie zniszczyć wiarę w TEORIĘ INFEKCYJNOŚCI z XIX wieku, zabobon szczepionkarstwa. Przewidywałam "wybuch" epidemii (jednak nie na taką skalę) - https://wolnemedia.net/jak-do-wspolczesnej-medycyny-wprowadzono-voodoo/

Ale "mleko się rozlało" i to w wymiarze globalnym.
W międzyczasie "dzięki" voodoo odeszli moi rodzice i wielu moich krewnych, przyjaciół i znajomych.
Czuję się ze swoją wiedzą i przekonaniami całkowicie wyalienowana. W realu i wirtualu.
Wydawało mi się, że informacje, które podaję są jasne i zrozumiałe. Wszystko można samemu sprawdzić.
A jednak -nie !


Skoro jednak padło pytanie:

"czym jest strach i co powoduje jego powstanie?
Ta wiedza, załamie wszystko inne co do tej pory zostało wymyślone....ino, najsampierw trzeba przestać się bać."

to osobiście muszę się przyznać, że wszystkie moje życiowe decyzje były związane ze znalezieniem odpowiedzi -jak to zrobić.
Aby nie poddać się "strachom".


Strach jest efektem biologicznej INFORMACJI (o zagrożeniu)
ze środowiska. Która jest odbierana przez receptory kory mózgowej.
Wywołuje on reakcję na 3 poziomach systemu nerwowego powstałych w toku ewolucji organizmów żywych ( 3 listki zarodkowe-embriologia, odpowiadające narządom i powiązane z rdzeniem, miedzymózgowiem i korą mózgową)
Reakcje i PRAWA dotyczące powstawania i wygaszania odruchów warunkowych opisał 100 lat temu Iwan Pawłow (jest oryginał jego pracy w sieci, totalnie zignorowany)

Dlatego najlepiej z globalnego choaxu informacyjnego, bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym, wyjdą osoby ograniczone w odbieraniu tych informacji. Może mieszkający w klasztorach o ścisłej regule. Osoby głęboko wierzące w miłosierdzie Opatrzności.
Albo alzeimerowcy pod opieką rodziny niewierzącej w błogosławieństwo szczepień.


Od strony medycznej - biologicznej udaje mi się weryfikować procesy biologiczne. Jest to moją życiową pasją.
Przestałam wierzyć w "zarażanie" i wiara biednych ludzi w ten strach wywołuje u mnie uczucia ambiwalentne - od rozbawienia, ubolewania po wściekłość.

Towarzyszyłam odchodzeniu
bliskich na "drugą stronę". Nie boję się odchodzenia. Boję się o swoich bliskich, którzy WIERZĄ w magię medycyny.

============================//==================================

Nieżyjący naukowiec, fizyk, cybernetyk i historiozof, Józef Kossecki, podawał w swoich wykładach METODY szukania prawdy.
Zwłaszcza w nauce. POSŁUGUJEMY SIĘ DFINICJAMI, sprawdzamy ich autorów, życiorysy, osobiste wypowiedzi, dokumenty, dane z tzw. EPOKI, dane statystyczne itp.

Jest to niezbędne dla każdego RASOWEGO TRUTHSEEKERA. Trzeba przebrnąć przez niejeden "bełkot". Uprzednio sprawdziwszy genealogię, rodzinne powiązania, prace i źródło utrzymania, itp.

Co do tzw. roli diety, to wszystkie dogmaty na temat "zdrowej, bogatej w antyutleniacze, ekologicznej itp itd" pryskają, kiedy się przeczyta o tym, jak się odżywia lud Himba. I jak wygląda (300 obrazków w sieci) Pisałam o tym, nie będę się powtarzać.




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marka




Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 19 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gea, pw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 19 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:

Odpowiem Ci, @ oko, bo starasz się myśleć, analizować zjawiska.
.. Takie odnosisz wrażenie? Rolling Eyes ...

.. Nie! Speak to the hand ..on po prostu naczytał się jakiegoś konfucjusza, albo innego krishne .. i teraz klepie te formułki , w nadziei że zrobi na kimś wrazenie Laughing Mr. Green
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 19 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VIDEO: «Covidowe» piekło Szanghaju – policja zmusza ludzi do przeprowadzki
Materiał filmowy szeroko rozpowszechniony w mediach społecznościowych pokazuje starcia między mieszkańcami Szanghaju a policją, w związku z decyzją władz lokalnych o przejęciu niektórych bloków mieszkalnych i przekształceniu ich w ośrodki kwarantanny.
Jak wynika z nagrań, mieszkańcy dzielnicy Zhangjiang Nashi zmobilizowali się, aby zaprotestować przeciwko nakazowi eksmisji wydanemu przez władze lokalne, który zmusza ich do przeprowadzki.
Podczas lockdown’u Chińczykom nie wolno jest otworzyć okien: nakazuje im to latający dron, który rozgłasza komunikaty w stylu: “Nie otwieraj okien, nie śpiewaj, kontroluj pragnienie wolności swojej duszy”. W rzeczywistości, uwięzieni podchodzą do okna nie po to, by śpiewać, ale by wykrzyczeć ich rozpacz, co można zobaczyć na innym, niesamowitym nagraniu zamieszczonym w sieci.



Reszta filmów: https://babylonianempire.wordpress.com/2.....prowadzki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 19 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstęp filmu mówi wszystko czym są chiny:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 19 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Cytat:
gdyby znalazł się ktoś na tyle uparty, by odsłuchać ten bełkot z filmików do końca....mógłby być może zadać jedno podstawowe pytanie, które wręcz samo się wypycha na pierwszy plan i które wytłumaczyłoby "wszystko".......czym jest strach i co powoduje jego powstanie?
Ta wiedza, załamie wszystko inne co do tej pory zostało wymyślone....ino, najsampierw trzeba przestać się bać.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odpowiem Ci, @ oko, bo starasz się myśleć, analizować zjawiska.

Najważniejsze jest ustalenie tematu na który prowadzi się dyskusję.
Chodzi o STRACH. Czego się @oko, boisz. Czy istnieją podstawy naukowe do obawy o "zarażenie" jakimkolwiek wirusem.

Zasady prowadzenia dyskusji dot. nauki powstały jeszcze w starożytności, w Średniowieczu ustalono regułę TRIVIUM. Obecnie istnieje nauka o informacji (sterowaniu) = CYBERNETYKA.

Dyskusję prowadzi się na temat WIRUSA.

DEFINICJA wirusa : jest nukleoproteiną.

Budowy nukleoproteiny, którą twórca definicji określił 60 lat temu, nikt nie kwestionuje.
Twórca definicji nukleoproteiny DOŁĄCZYŁ DO DEFINICJI WŁAŚCIWOŚCI NUKLEOPROTEINY (wirusa) na które nie podał NAUKOWEGO POTWIERDZENIA.
Jakoby nukleoproteina (którą nazwał jadem czyli wirusem) miała właściwości : zakaźna i potencjalnie patogenna.
Nie podał dowodów na to, a wręcz przeciwnie - powołał się na posiadany w tym względzie ŚWIATOPOGLĄD (oparty na filozofii Platona - iż w przyrodzie panuje HARMONIA, ale z każdej harmonii musi się wyłonić CHAOS i tym chaosem są bezwzględne pasożyty czyli wirusy).
Oryginalny wykład noblisty -twórcy definicji jest na stronie poświęconej noblistom. https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/biographical/



Tak więc z definicji noża można też wysnuć jego właściwości -może być "potencjalnie uśmiercający"


=====================================

Zatem, szanowny Panie @ oko, być może nie zauważył Pan moich wpisów na temat naukowca Stefana Lanka i jego roli w demaskowaniu hucpy szczepionkarstwa. Mojej batalii z niejakim WZBG na temat mordowania "zdiagnozowanych" ruletotestami "chorych" na wymyśloną "wirusową" chorobę "AIDS".

Wtedy jeszcze miałam siłę na "walkę" moim jednym postem ze szkodliwym 8 postowcem, bo mi się wydawało że jestem w stanie zniszczyć wiarę w TEORIĘ INFEKCYJNOŚCI z XIX wieku, zabobon szczepionkarstwa. Przewidywałam "wybuch" epidemii (jednak nie na taką skalę) - https://wolnemedia.net/jak-do-wspolczesnej-medycyny-wprowadzono-voodoo/

Ale "mleko się rozlało" i to w wymiarze globalnym.
W międzyczasie "dzięki" voodoo odeszli moi rodzice i wielu moich krewnych, przyjaciół i znajomych.
Czuję się ze swoją wiedzą i przekonaniami całkowicie wyalienowana. W realu i wirtualu.
Wydawało mi się, że informacje, które podaję są jasne i zrozumiałe. Wszystko można samemu sprawdzić.
A jednak -nie !


Skoro jednak padło pytanie:

"czym jest strach i co powoduje jego powstanie?
Ta wiedza, załamie wszystko inne co do tej pory zostało wymyślone....ino, najsampierw trzeba przestać się bać."

to osobiście muszę się przyznać, że wszystkie moje życiowe decyzje były związane ze znalezieniem odpowiedzi -jak to zrobić.
Aby nie poddać się "strachom".


Strach jest efektem biologicznej INFORMACJI (o zagrożeniu)
ze środowiska
.
Która jest odbierana przez receptory kory mózgowej.
Wywołuje on reakcję na 3 poziomach systemu nerwowego powstałych w toku ewolucji organizmów żywych ( 3 listki zarodkowe-embriologia, odpowiadające narządom i powiązane z rdzeniem, miedzymózgowiem i korą mózgową)
Reakcje i PRAWA dotyczące powstawania i wygaszania odruchów warunkowych opisał 100 lat temu Iwan Pawłow (jest oryginał jego pracy w sieci, totalnie zignorowany)

Dlatego najlepiej z globalnego choaxu informacyjnego, bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym, wyjdą osoby ograniczone w odbieraniu tych informacji. Może mieszkający w klasztorach o ścisłej regule. Osoby głęboko wierzące w miłosierdzie Opatrzności.
Albo alzeimerowcy pod opieką rodziny niewierzącej w błogosławieństwo szczepień.


Od strony medycznej - biologicznej udaje mi się weryfikować procesy biologiczne. Jest to moją życiową pasją.
Przestałam wierzyć w "zarażanie" i wiara biednych ludzi w ten strach wywołuje u mnie uczucia ambiwalentne - od rozbawienia, ubolewania po wściekłość.

Towarzyszyłam odchodzeniu
bliskich na "drugą stronę". Nie boję się odchodzenia. Boję się o swoich bliskich, którzy WIERZĄ w magię medycyny.



Torszkę mi pochlebiasz z tym myśleniem...ale - jak zauważyłaś - staram się.
Tak, dyskusję prowadzi się na temat "wirusa". Jest on tematem dyskusji, z tym, że jest on również podstawą ludzkich reakcji wywołanych jego "działaniem". Z tego wynika, że tematem dyskusji są również zachowania wszystkich, których w jakikolwiek sposób ten wirus dotknął'.
Uważam, że ludzkie zachowanie w tym przypadku, jest ważniejsze od jakiegokolwiek wirusa, choćby dlatego, że zachowanie może być wywołane przez cokolwiek. Istotą jest, co człowiek, wobec tego czegoś zrobi.
Rozszerzasz swoim wpisem i poprzednimi, tę dyskusję o inne wartości, mające z tematem ścisły związek, jak chociażby odchodzenie ludzi z tego świata. Jednak to odchodzenie jest koniecznością, jest absolutnym dopełnieniem tzw. życia. I bez znaczenia jest przyczyna odejścia.
Tu idzie o coś innego. Mylisz strach z jakimś chaosem definiowanym jako pasożyty, czyli wirusy.
Zainteresuj się tym, że myślisz. Tym, skąd myśli się biorą. Mniej czytaj w celu przyznania komuś racji a więcej obserwuj siebie. Być może to robisz, ale z tego co piszesz wynika, że z marnym tego skutkiem.
Pomyśl (sic) sobie o tym, że jedyny chaos jaki może nastąpić, ma swoje miejsce w umyśle. Poza nim, wszystko jest takie, jakie być powinno.
Zauważyłem wpisy jakie zrobiłaś - to jest forum, możemy się tykać - nawet je czytałem. Ale wyjaśnię, czyjeś opracowania są wtedy i na tyle istotne, na ile wnoszą do tematu informacje czysto techniczne, praktyczne. Poświęcanie uwagi na czyjeś "zdaje się" lub inne "filozofowanie" jest stratą czasu. Po to człowiek "ma" intuicję, by dzięki niej czerpać wiedzę i uważać ją za źródło.
...Kiedy pewien samolot, był i spadł obok trefnego lotniska, pierwsze czego się dowiedziałem, było krótkie: zabili ich. KIedy na ulicach Wuhan pojawili się kosmonauci z dymiącymi armatami w rękach, pierwszą wiadomością było: to jakiś komiksowy żart.
Tak to działa.
cyt.
"Strach jest efektem biologicznej INFORMACJI (o zagrożeniu)
ze środowiska
".
Odpowiadam: strach jest efektem działania umysłu a zdrowie psychiczne, to odbicie jego kondycji. Jeśli umysł zwariuje, wtedy nosiciel takiego umysłu jest szalony i jako takiego się go diagnozuje.
Można odbierać wszelkie informacje...one same w sobie, są jedynie jakimś rodzajem komunikatu, wiadomości. Niczym więcej. To zaś, jak samemu się tę wiadomość odbierze, skutkuje tym, co z nią zrobi umysł człowieka. Zauważ, że jest wielu ludzi, którym informacja o wirusie jawiła się od początku jako bzdura. I w takich przypadkach zamierzony efekt, jakim miało być wywołanie strachu, był żaden, poza obśmianiem.
Na koniec....jeśli piszesz, że:
"Nie boję się odchodzenia." ...
by tuż po tym pisać:
"Boję się o swoich bliskich, którzy WIERZĄ w magię medycyny."
tzn. że zmyślasz bajki o braku bojaźni i o tym, że coś o odchodzeniu wiesz. Gdyby było inaczej, twoja bojaźń o innych była innego rodzaju. Napisałbym raczej, że: tym innym współczuję, że z żalem patrzę na ich zagubienie i ogłupienie i to, że w takim stanie umrą.
Można zakładać, że twoje osobiste doświadczenia są pobieżne i powierzchowne. Dasz wiarę temu, że jest cała masa ludzi, którzy byli obecni podczas czyjejś śmierci? W moich rękach umierali ludzie i zwięrzęta. Czy ma to być dowód na cokolwiek ponad to? Czy ich śmierć miała czegoś nauczyć? Chyba tylko tego, że "tak to wygląda". Bo to, jak jest faktycznie, będę wiedział dopiero wtedy, kiedy sam umrę.

A i to, że czasem piszę zdania w formie pytającej, jest żadnym powodem do tego, by od razu sądzić, że faktycznie o coś pytam.
"Czego się @oko, boisz."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 19 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Można odbierać wszelkie informacje...one same w sobie, są jedynie jakimś rodzajem komunikatu, wiadomości. Niczym więcej. To zaś, jak samemu się tę wiadomość odbierze, skutkuje tym, co z nią zrobi umysł człowieka.


Dlatego tak ważne jest, aby trzymać się zasad rozpoznawania, odróżniania prawdy naukowej od fałszu.

Nauka nie opiera się na teoriach czy hipotezach. Opiera się na PRAWACH.
PRAWO NAUKOWE powstaje wtedy, kiedy teoria jest weryfikowane empirią i z empirii można wywieść teorię (zawsze)

Cybernetyka i charakter Marian Mazur

Co do "odchodzenia"-nie obawiam się o siebie a o bliskich.
Wierzą w "leczenie" np. chemioterapią.
Nie chcę kolejny raz przeżywać traumy patrzenia, uczestniczenia w tych satanistycznych procedurach.
Po doświadczeniach z mordowaniem ojca pochodną morfiny i cytotrutką Flutamid, które mu podawałam pod presją medycznej pytii i rodziny.




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 19:07, 19 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Cytat:
Można odbierać wszelkie informacje...one same w sobie, są jedynie jakimś rodzajem komunikatu, wiadomości. Niczym więcej. To zaś, jak samemu się tę wiadomość odbierze, skutkuje tym, co z nią zrobi umysł człowieka.


Dlatego tak ważne jest, aby trzymać się zasad rozpoznawania, odróżniania prawdy naukowej od fałszu.


Ważne jest zachowanie spokoju umysłu.
Reszta jest pochodną ludzkich pragnień....Nauka...cóż to jest nauka?
Fałsz........kim jesteś? Potrafisz to okreslić w prawdziwy sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:20, 20 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, już przestań @oczko spamować ten temat swoimi wypocinami ... przecież ty pierdolisz trzy-po-trzy --w dodatku bez ładu i składu Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 20 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

11-Year-Old Girl From Brazil Died Four Days After She Was Threatened and Forced to Take COVID Vaccine

Cytat:
A young girl from Londrina, Paraná, Brazil died four days after being forced to take the Covid-19 shot.

Izabella da Silva, 11 years old, died on April 8 after she took the experimental Covid-19 shot. According to State Deputy Ricardo Arruda, the school pressured and threatened the young girl.

The school reportedly told Silva that a complaint will be filed against her parents to the Guardianship Council, and she would be removed from them if she won’t take the vaccine.

Izabella took the vaccine on April 4. She began to experience severe headaches a few days later and died on April 8.

Translation] According to reports, the girl would have been threatened by the direction of the school where she studied. The school’s management reportedly said that if Izabella did not get the vaccine, her parents would be reported to the Guardianship Council and she would be removed from her parents, informed state deputy Ricardo Arruda (PL-PR).

Izabella received the vaccine on April 4, a few days later she began to experience severe headaches, and died on April 8, just four days after the vaccination.

In a video posted on his social networks, Deputy Arruda says that the Public Ministry of Paraná issued a letter aimed at all schools, demanding that parents of unvaccinated children be reported to the Public Ministry. The letter was written by the promoters Suzana Lacerda, Joselaine Andrade Serra and Révia de Paula Luna, from Londrina.

Ricardo Arruda denounced the case in a speech at the State Assembly.

“Izabella, a healthy girl, without any comorbidity, in perfect health, her parents did not want to vaccinate her, but the school’s management pressured her, threatening to make a complaint to the guardianship council, as directed by the Paraná Public Ministry, that she could lose their parents”, said the deputy during a speech to the Legislative Assembly of Paraná.

“The parents did not want to vaccinate the child – look what they did – they took her, the school board and said that, if she was not vaccinated, her parents would be reported to the Guardianship Council, as directed by the Public Ministry. You could lose your parents, they told her. The child came home terrified and asked her father to release her to vaccinate”, says the deputy, who keeps in touch with Izabella’s parents”.

“Is there proof that it was the vaccine?” asks the deputy, then responds that there is not yet, as the exam takes four months to be ready. Then, quoting doctor Roberto Zeballos, the public is informed that, according to data from the CDC and FDA, American entities, the survival rate of children infected with covid-19 is 99.99%, while the adverse effects of vaccination are known, among them, myocarditis


Źródło: https://djttracker.com/2022/04/19/11-yea.....%ef%bf%bc/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 20 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


"Takiego zwrotu akcji chyba nikt się nie spodziewał. Nie dość, że minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiada koniec epidemii w Polsce, to PiS wypowiada wojnę producentom szczepionek. Dosłownie – WOJNĘ! Ujawniono, że Polska nie chce zapłacić gigantycznych pieniędzy za preparaty i będzie to miało konsekwencje prawne.

Jeszcze kilka miesięcy temu polski rząd zapowiadał czwartą i piątą dawkę szczepionki na koronawirusa. Teraz wszystko się zmieniło, a Adam Niedzielski ogłosił, że nie przyjmiemy kolejnych dostaw preparatu i nie zamierzamy za nie płacić. Chcemy zrezygnować z dostaw 67 mln dawek! Na jaw wychodzą nowe informacje. „Dziennik Gazeta Prawna” podaje, że w sumie chodzi o planowane 79 mln dawek za ok. 7 mld zł.


Okazuje się, że Ministerstwo Zdrowia rezygnuje nie tylko z zapłaty za szczepionki Pfizera, który jest naszym głównym dostawcą. Prawdopodobnie zrezygnujemy też z preparatów Moderny. Od tego producenta mamy do odebrania jeszcze 12 mln zamówionych preparatów za ok. miliard złotych.

Rezygnacja z nowych dostaw wiąże się z tym, że do tej pory Polacy przyjęli zaledwie ok. 56 mln zastrzyków. Już teraz w magazynach leży 25 mln niewykorzystanych preparatów, a tempo szczepień spada dramatycznie. Za dostawy od Pfizera musimy zapłacić ok. 6 mld zł (czyli drugie tyle, ile już na nie wydaliśmy) – podaje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Możemy ot tak zrezygnować i nie zapłacić? „DGP” ostrzega, że może to mieć poważne konsekwencje prawne. Ministerstwo Zdrowia ma jednak nadzieję na przedsądowe polubowne rozwiązania np. rozłożenia dostaw w czasie. Zgodnie z unijnym prawem, Polską zajmie się sąd w Belgii."


no, jak wojna to wojna....rozłożona w czasie....jak nogi kurwy, że może sobie popyskować a i tak i tak ją wydymają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1861
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 20 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie sytuacje nazywam anormalnymi. Pisałem niedawno że od jakiegoś czasu nie jestem w stanie przewidzieć żadnego ruchu elit. To jest coś dziwnego. Wniosek? Mamy jakąś siłę która się nie ujawnia.
Era wilka ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzika Małpa




Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 22 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze i Wilka poniesli razy kilka
póki co plan sie nie zmienil od 2020, dali sobie 10lat AGENDA 2030, i srowidy wojny i głód i łamanie dostaw, wszystko jest w 1 imprezie od wujka Klausa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 23 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmarł dr Zbigniew Hałat, frontman w walce z pandemicznymi kłamstwami. Oczywiście okoliczności jego śmierci jak to w takich przypadkach bywa absolutnie niejasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 23 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Zmarł dr Zbigniew Hałat, frontman w walce z pandemicznymi kłamstwami. Oczywiście okoliczności jego śmierci jak to w takich przypadkach bywa absolutnie niejasne.

Nie był pierwszej młodości, ale mogliby podać na co zmarł, bo tak rodzą się różne teorie i niepotrzebne spekulacje.
Podobno zmarł 17 kwietnia.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 23 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak i ponoć już po cichu gdzieś pochowany... 72 lata chłop miał ale nie wybierał się na niebieskie pastwiska, wręcz przeciwnie. W necie w zasadzie nie wiele na ten temat póki co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 23 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EU commission sued over Covid-19 vaccine secrecy

Green politicians demand answers as the EU implements mandatory health passports

Five Green MEPs are suing the European Commission over its ultra-secretive vaccine contracts, arguing that the heavily redacted versions released by the EC “made it impossible to understand the content of the agreements,” in a statement published Friday.

“Secrecy is a breeding ground for distrust and skepticism, and it has no place in public agreements with pharmaceutical companies,” Margrete Auken, a Danish MEP involved in the suit, declared, adding that “the European Commission’s refusal to provide transparency on its vaccine contracts affects the public’s confidence in the EU’s ability to obtain the best possible outcome for its citizens.”

The MEPs are demanding the details of the contracts the EC signed with vaccine-makers BioNTech, Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson, and Novavax, including price per dose, advance payments, conditions for vaccine donations, liability, and indemnification matters.

“Purchases made with public money should come with public information, definitely in matters of health,” Dutch MEP and party to the lawsuit Kim van Sparrentak said in the group’s statement, noting that “confidentiality under the guise of trade secrets only fuels uncertainty and fear.”
In addition to Auken and van Sparrentak, the MEPs signing on to the suit are Tilly Metz (Luxembourg), Jutta Paulus (Germany), and Michele Rivasi (France), the chair of the parliament’s committee on Covid-19.

The lawsuit, filed in the European Court of Justice in Luxembourg, comes as EC President Ursula von der Leyen revealed that every EU member state would be required to adopt EU Digital Covid Certificates, a digital health passport issued to those with proof of vaccination, a negative PCR test, or proof of recovery from Covid-19. While the validity period for such certificates was due to lapse at the end of June, the EC is not only renewing it another year, but making it mandatory for all 27 EU countries from July 1. Only 15 are currently using it, according to von der Leyen.

The move comes despite many EU states winding down their Covid-19 restrictions, moving away from some of the stricter measures imposed in the first 18 months of the pandemic. Germany, which had initially sought to require all citizens over the age of 60 to receive a Covid-19 vaccine, has been forced to axe those plans after they were voted down in the Bundestag, though the country’s health minister has warned that the government may reimpose mask mandates, as he expects infections to increase in the fall.

In response to the lawsuit, the EC has insisted it cannot reveal the contracts it signed with the vaccine-makers back in 2020, claiming “the commission is in the business of respecting contracts.” At the time, EU lawmakers who wanted to see the contracts were prohibited from taking notes and forced to sign non-disclosure agreements.

Much of the world seemed to be headed for mandatory Covid-19 vaccination six months ago. However, the realization that despite their manufacturers’ initial promises, the vaccines were no magic bullet – not only incapable of stopping the spread, but incapable of preventing further infection – has cooled public fervor for mandates. Health concerns and complaints of discrimination against the unvaccinated have also contributed to the backlash. However, the manufacturers, as well as most officials, continue to insist that the vaccines are “safe and effective.”


https://www.rt.com/news/554394-european-mps-sue-ec-vaccines/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 23 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chińczycy niszczą ogródki warzywne walcząc z COVID-19

Filmy w linku: https://wolnemedia.net/glodni-chinczycy-rzucaja-sie-na-jedzenie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 24 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


COVID-19, czyli eksperyment na ludzkości
Jerzy Karwelis | Czy sanitarny globalizm zrobił sobie przerwę na czas wojny i pracuje nad nowym światowym resetem?

Tumult wojenny zagłusza wszystko. Ale widać jasno, że niknie on, im dalej od naszego regionu. Inne kraje się tym tak nie przejmują – dla nich jakaś Ukraina czy Polska to to samo, co dla nas wojna w Syrii czy w jakimś Jemenie. Skomplikowane to, nie wiadomo, o co chodzi i kto tak naprawdę ma rację. I widać po takich krajach to, co nam umyka. Procesy rozpoczęte przez COVID wcale wraz z nim nie zniknęły, ba – niektóre eskalują, inne otorbiają się w formę przetrwalnikową. Ujawnione przez pandemię mechanizmy wciąż stoją na standby, gotowe do uruchomienia przez wyzwalający impuls.


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/pol.....3d332522e8

..........................................................................
Tajemnicza choroba dotarła do Europy. WHO potwierdza ją w 12 krajach

Co najmniej jedno dziecko nie żyje w wyniku ostrego zapalenia wątroby — podała w sobotę Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). W 12 krajach odnotowano już 169 przypadków zakażenia, choroba ta dotyka tylko dzieci w wieku do 16 lat.

Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała w sobotę, że zgłoszono pierwszą ofiarę śmiertelną w wyniku wzrostu liczby przypadków ostrego zapalenia wątroby o nieznanym pochodzeniu. Choroba ta przejawia się tylko u dzieci, dotychczas odnotowano co najmniej 169 przypadków w 12 krajach.
WHO poinformowała, że ​​od 21 kwietnia ostre przypadki zapalenia wątroby nieznanego pochodzenia odnotowano w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Izraelu, Danii, Irlandii, Holandii, Włoszech, Norwegii, Francji, Rumunii i Belgii. Stwierdzono, że 114 ze 169 przypadków dotyczy tylko Wielkiej Brytani.

Niektórzy mieli COVID-19

17 dzieci potrzebowało przeszczepu wątroby, a u 20 badanych wykryto również zakażenie COVID-19. WHO poinformowała, że ​​ściśle monitoruje sytuację i współpracuje z brytyjskimi władzami ds. zdrowia oraz innymi państwami członkowskimi i partnerami. Nikt z zakażonych dzieci nie miał wirusa zapalenia wątroby typu A, B lub C.

WHO nie poinformowało też, jakie objawy miały zakażone dzieci. Jednak wśród najczęstszych symptomów towarzyszących zapaleniu wątroby wyróżnia się żółtaczkę, stan podgorączkowy i gorączkę oraz powiększoną wątrobę. Oprócz tego może pojawić się ból brzucha, niestrawność, mdłości, zmęczenie, osłabienie oraz senność.


https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-.....3d332522e8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 501
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:26, 26 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:

..........................................................................
Tajemnicza choroba dotarła do Europy. WHO potwierdza ją w 12 krajach

Co najmniej jedno dziecko nie żyje w wyniku ostrego zapalenia wątroby — podała w sobotę Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). W 12 krajach odnotowano już 169 przypadków zakażenia, choroba ta dotyka tylko dzieci w wieku do 16 lat.




Daily Mail - główny kreator paniki w UK - od kilku dni wałkuje temat.

Obecna narracja:
- w ciągu ostatnich 4 tygodni zarejestrowano 114 przypadków ostrego zapalenia wątroby, głównie wśród dzieci do 5 lat
- żaden z przypadków nie był spowodowany WZW typu A, B, C, D czy E
- większość przypadków powiązana jest z adenowirusem - kuzynem koronawirusów, również odpowiedzialnym za przeziębienie
- jako powód wskazywane są lockdowny, które przyczyniły się do spadku odporności małych dzieci
- absolutnie wyklucza się jakiekolwiek powiązanie ze szczepionkami, gdyż dzieci były zbyt małe, żeby być szczepione.

Jest nawet nowa, ładna ikonka dla wirusa, "trochę" podobna do ikonki Covida:



https://www.dailymail.co.uk/news/article.....unity.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 260, 261, 262 ... 301, 302, 303   » 
Strona 261 z 303

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile