W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 381271
Strona:  «   1, 2, 3 ... 237, 238, 239 ... 301, 302, 303   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 01 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Muszę się pochwalić że prawdopodobnie wygrałem covida ,wzięło mnie
Czuję jakbym miał kij w płucach ciągle gorączka, wszędzie w losowych miejscach mnie rwie .
No i ogólnie czuje taką jakby wrażliwość na brzuchu i plecach wszelki dotyk czegokolwiek jest nie przyjemny ( taki parzący)
Najwygodniej mi brać płytki oddech bo przy głębokim czuje gorąc w płucach .
No i przepocona bluzę zdejmowałem dosłownie 20 minut bo sił nie miałem no siara w chuj .

W związku z powyższym zamierzam se jutro iść zrobić test niestety muszę chyba im podrasować te cholerne statystyki z kosmosu...

Ale zanim pójdę macie jakieś porady ??
No i niech ktoś mi przypomni jak się nazywa ten dobry nie popularny antybiotyk na covid bo mi uleciało...


azytromycyna,
ponadto wziąć co 40min. 1000mg witaminy C lub więcej aż do biegunki potem nie przestawac brac lecz zmniejszyc ilość witaminy C
cynk do tego 1,2 tabletki na dobę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 01 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
...
azytromycyna,
ponadto wziąć co 40min. 1000mg witaminy C lub więcej aż do biegunki potem nie przestawac brac lecz zmniejszyc ilość witaminy C
cynk do tego 1,2 tabletki na dobę


dr Jaśkowski zalecał węgiel drzewny (aktywowany). Kupiłem sobie w necie 1 kg
(tylko uważajcie bo bywa też koksowniczy do masek lakierniczych).
Kosztuje śmieszne pieniądze, utrzeć
z miodem i jeść ile wlezie aż kloce będą twarde i czarne.
Kilka dni temu też mnie trochę pokręciło - już jestem na prostej.
No i spać- w miare możności dużo spać
i pić dużo dobrej (najlepiej źródlanej) wody.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 01 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy, że wiecie czym jest zaraza? potwierdzacie że istnieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 01 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



oko napisał:
znaczy, że wiecie czym jest zaraza? potwierdzacie że istnieje.


istnieje wirus sars-cov2 i choroba covid-19 (przejszłem jom) , ale nie o niego chodzi, on jest tylko narzędziem do osiągnięcia celu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:

istnieje wirus sars-cov2 i choroba covid-19 (przejszłem jom)


skąd wiesz co miałeś?
a jeśli istnieje, to co można powiedzieć o tych, którzy temu przeczą a których wypowiedzi i nagrania tu wklejacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

męczący jesteś. poczytaj sobie. wiem że miałem bo nigdy nie miałem czegoś takiego jak teraz czyli utrata węchu, smaku i kondycji na najbliższe 4 tygodnie. to nie była zwykła grypa nie odjeżdżaj goguś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
męczący jesteś. poczytaj sobie. wiem że miałem bo nigdy nie miałem czegoś takiego jak teraz czyli utrata węchu, smaku i kondycji na najbliższe 4 tygodnie. to nie była zwykła grypa nie odjeżdżaj goguś


wyszczep się zachowuj dystans i kij ci w dupę
goguś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:10, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie zmuszono pfizera by opublikowal dokumenty nopów,
opublikowali tylko kilka stron danych do lutego 2021, a resztę chcą opublikować za 55lat bo mówią że tyle zajmie analiza danych, kpina z ludzi.
W tej szczątkowej analizie przyznają się do 1227 trupów i 270 poronień,

link poniżej
https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezydenci dwunastu polskich miast apelują o dyskryminacje niezaszczepionych. Parszywa dwunastka po Polsku , albo Dwunastu apostołów śmierci :


Z Gdańska jest ta faszystowska suka co się już popisała wysyłając autobusy pod szkoły by rozdawały narkotyki w postaci szczepień dzieciom.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 787
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prezydenci dwunastu polskich miast
To nie są po prostu zarządcy jakichś 12 "większych" polskich miast. TO SĄ ZARZĄDCY WSZYSTKICH DUŻYCH MIAST POLSKICH. No bo ileż tych największych polskich miast jest? Ni mniej ni więcej tylko - 11. Surprised .
Ale jedenaście to liczba nieparzysta a 12 lepiej się kojarzy. A więc zostało z dupy dorzucone jedno miasto średniej wielkości (do 250 tyś mieszkańców) : Rzeszów.

To tylko pokazuje jakie jest parcie globalistycznej agendy - ma swoje macki wszędzie.. Nie ma człowieka, któren by został prezydentem dużego polskiego miasta , a któren by nie był odpowiednio zindoktrynowany, oraz ideologicznie pewny. Nie jest to wielki powód do optymizmu - a w zasadzie pokazuje rozmiar pułapki w jakiej siedzimy. Rolling Eyes ... I ukazuje to jeszcze jedno: Rządzi ogólnie jedna i ta sama opcja, nazwijmy ją umownie : Lewicą. Moglibyśmy nazwać ją -jak chce tego @manhatanman- Prawicą, to bez znaczenia ...ale mi się to wydaje ciut naciągane . Rolling Eyes .. Inne wysuwane postulaty przez ową grupę są tego typu: nie będziesz miał niczego (zniesienie własności prywatnej to główny wyznacznik komunizmu-Leninizmu; a za wyjątkiem własności w obrębie korporacji - to faszyzm państwowy), oraz- zespolenie rolnictwa z przemysłem (dzisiaj jeszcze silniejsze związanie przy pomocy limitów tzw. śladu węglowego i PRODUKCJĘ sztucznej żywności). To nie są klasyczne postulaty prawicy, ale lewicy właśnie -> patrz Manifest Partii Komunistycznej (1848). ...że indoktrynacji dzieci w certyfikowanych socjalistycznych fermach-placówkach "zaopiekowanego szkolnictwa" nie policzę.[/b]
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 13:27, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha fajnie tak popatrzeć jak te komuchy mogą se najwyższej listy popisać niech trochę poczują się jak maluczcy w urzędach

Kapitalizm spełnił swoją rolę sprawił że powstały przywatnie zarządzane organizacje (korporacje) i my wszyscy tyrajac na chleb się do ich powstania przyczyniliśmy niestety ...

Organizacje te będą coraz to bardziej wpływać na życie ludzi bo kasa Polakom już wykradziona więc czas na wolną wolę ...

Mimo to PiS nadal głuchy ,jakoś działa i myśli że będzie w nieskończoność okradał ludzi w ramach niedługo nieaktualnego kapitalistycznego projektu


Ponownie mamy dylemat czy być opierdalani przez swoich czy przez obcych

Za rządów PiSu przynajmniej kombinatorzy se poradzą a jak lewica wejdzie na górę to już tylko podporządkować się trzeba albo zdychać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 950
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalezione w sieci:

Minęło kilka dni odkąd zamordowano niemieckiego chemika dr. Andreasa Noacka. Był absolutnym znawcą grafenu i jego odmian, być może jedyną taką osobą w całej Europie. Jego rozprawa doktorska dotyczyła konwersji tlenku grafenu do wodorotlenku grafenu. Pracował jako naukowiec dla największego na świecie producenta węgla aktywnego w dziale nowych produktów węglowych. Był ekspertem od grafenu i jego odgałęzień, właściwości i zastosowań. Zmarł najprawdopodobniej dlatego, że opublikował film o tym, co powoduje grafen, który jest dodawany do obecnego szczepienia. Według dr. Noacka, cząsteczki mRNA w tzw. inokulacji w większości odwracają uwagę od głównego problemu, jakim jest grafen. Badał materię wstrzykiwaną za pomocą spektroskopii, która rozróżnia materiał według częstotliwości i stwierdził, że nie był to tlenek grafenu, ale wodorotlenek grafenu. Wodorotlenek grafenu jest jednowarstwowym węglem aktywnym, grupy OH i jego elektrony są ruchome. Jest to stabilizowana struktura, która nie ulega biodegradacji. Najodpowiedniejszym zastosowaniem byłyby klocki hamulcowe, ponieważ nigdy by się nie zużyły. Grafen zawarty jest w obecnych inokulacjach w nanocząstkach o grubości 0,1 nm i długości 50 nm. Taką konstrukcję najlepiej porównać do żyletki. Jest bardzo ostrą brzytwą i przecina wszystko, co stanie jej na drodze. Łatwo rozprzestrzenia się w każdym płynie, a gdy przepływa do krwiobiegu, przecina komórki nabłonka, które tworzą powierzchnię naczyń krwionośnych i są bardzo gładkie. Jednak po przecięciu zaczynają tworzyć wzniesienia i zagłębienia, w których łatwo zatrzymują się różne substancje, tworząc w ten sposób przeszkody, grudki i osady. Lekarze i patolodzy nie rozpoznają grafenu. Chociaż wszystkie leki i procesy lecznicze opierają się na chemii, lekarze nie są wystarczająco zaznajomieni z tą nauką. Z drugiej strony patolodzy nie są w stanie rozpoznać cięć grafenu, ponieważ nigdy o tym nie myślą. Jak można odciąć człowieka od środka?! A toksykolodzy szukający trucizn też niczego nie znajdą. Przeprowadzają eksperymenty w naczyniu laboratoryjnym, a ponieważ grafen nie jest żywy i nieruchomy, nigdy go nie wykryje. Grafen jest również zupełnie nową substancją, nieznaną w naturze i niewielu ekspertów ma z nią doświadczenie. Lekarze powinni wiedzieć, z czym wiąże się tzw. szczepienie i co je powoduje, ale jak już wspomniano, ich wiedza chemiczna jest słaba, a ponadto nie wszystko jest określone w treści poszczególnych szczepionek. Wiele składników uważa się za tajemnicę handlową i nie są one opisane w ulotce dołączonej do opakowania. (Może nie po to, żeby zobaczyć, jak bardzo są szkodliwe). Dlatego tak wielu sportowców umiera z powodu chorób serca i naczyń krwionośnych. W sporcie krew płynie szybciej, a im szybciej płynie, tym większe szkody wyrządza grafen. Grafen następnie przecina nie tylko naczynia krwionośne, ale także narządy, takie jak serce, wnika do drobnych naczyń włosowatych w mózgu i powoduje udar. Osoby, które padły natychmiast po wstrzyknięciu lub natychmiast miały napady padaczkowe, zostały bezpośrednio wstrzyknięte do naczyń krwionośnych, a grafen dostał się do ich krwiobiegu. W ogóle nie jest możliwe ich zapadnięcie się z powodu mRNA cząstek i wytwarzanego przez nie białka kolczastego, ponieważ ma znacznie mniejszą wydajność. Gdyby szpryca pozostała w mięśniu, nie wyrządziłaby takich szkód, ale nie pozostanie tam i prędzej czy później dostanie się do krwiobiegu i wyrządzi nieodwracalną szkodę. Jak już napisano wcześniej, grafen jest praktycznie niezniszczalny. Ci, którzy otrzymali ją w postaci zastrzyku, fałszywie nazywanego szczepieniem, mają go na zawsze, do końca życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przewidywałem gdy Duńczyk padł na ryj w meczu Euro 2020, teraz nastała już dosłownie epidemia sportowców którzy tak samo jak on padają na ryj w czasie zawodów.

Tutaj np. piszą, że w ciągu zaledwie jednego miesiąca, zanotowano 69 takich przypadków.
Cytat:
At least 69 athletes collapse in one month, many dead

The reports of athletes who suddenly collapse have been increasing noticeably lately. Heart problems such as heart inflammation are often the cause – one of the known life-threatening side effects of Covid vaccines, which even the manufacturers themselves warn against.

https://freewestmedia.com/2021/11/26/at-.....many-dead/


W UK tymczasem, słynny niegdyś piłkarz a dziś komentator Trevor Sinclair, komentując jeden z meczy podczas którego zawodnik padł na ryj, ośmielił się spróbować powiedzieć że "chyba każdy chciałby wiedzieć czy on był zasz..."
Niestety pytania nie dokończy, bo ktoś nacisnął przycisk i przerwał transmisję Laughing

To sobie wyobraźcie do jakiego poziomu posunęła się już ta cenzura, że mają typów co czuwają nad tym aby ich właśni pracownicy nie powiedzieli przypadkiem na live czegoś zakazanego.

Tutaj można zobaczyć jak go wycięli: https://twitter.com/Fiddaman/status/1463895924925771779
 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym wycięciem to i tak był opóźniony zapłon bo nawet jak coś leci live to zawsze jest opóźnione kilka sekund żeby był czas na reakcję w przypadku ... czegokolwiek.
Ja natomiast ostatnio zauważyłem tylko w swoim środowisku, że ludzie zaszczepieni umierają na covid.
Dodatkowo jak ktoś choruje na covid to ciężej przechodzą osoby czynnie biorące udział w sporcie, wygląda na to że ciało sportowca jest bardziej wyeksploatowane i ciężej pokonać wirusa. Kondycja fizyczna nie jest chyba równa sile organizmu. Lenie z gilami pod nosem lepiej znoszą covid niż atleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Na covid" to się umiera w łóżku, a nie pada na ryj w czasie meczu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 02 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ale taka konkluzja mnie naszła to się podzieliłem. Wiecie że CR7 się nie zaszczepił ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:26, 03 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas gdy głowy wszystkich państw powtarzają niczym mantrę zapewnienia o tym że wszystkie szczepionki są skuteczne i bezpieczne, dowództwo Pfizera nie ukrywa faktu, że główny powód tego, że Pfizer nie sprzedaje swoich szczepionek we wszystkich krajach świata jest taki, że nie wszystkie kraje zgodziły się mu dać "liability shield" - czyli gwarancję prawnej ochrony przed pozwami za ewentualne wywołane szczepionką szkody.

Ciekawe więc czego się boją i czemu aż tak zależy im na tej liability shield, skoro przecież wszystkie szczepionki są bezpieczne.
Premier nasz już dawno temu to ogłosił. A do tego papież je pobłogosławił..
Może Pfizer nie wie, że ich szczepionki są w pełni bezpieczne? Może powinni pogadać z Morawieckim - on ich przekona, był na stażu w WEF Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 03 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą nie wiem czy wiecie, ale swego czasu wyciekła treść tajnego kontraktu Pfizera z rządem Albanii - można się spodziewać że wszysktie rządy podpisały taki sam kontrakt.
Zawarte w tam zapisy mówiły nie tylko o tym, że Pfizer nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za żadne szkody wywołane szczepionką.
Jest tam też zapisane, że gdyby ktokolwiek pozwał Pfizera do sądu, to rząd (np. Polski) zobowiązuje się pokryć wszelkie koszty prawne, które Pfizer mógłby wtedy mieć.
Czyli wasz rząd będzie im płacić za prawników - którzy w przypadku Pfizera będą na pewno o wiele drożsi niż wasi..
Nawet jak wezmą i wam złośliwie nasrają do tej szczepionki - i nawet jak i to udowodnicie - to i tak nic im nie możecie zrobić. A wasz "opiekuńczy" rząd jeszcze im zapłaci za prawników z Harwardu.

No ale podobno cel uświęca środki - jak byśmy się nie zgodzili na te warunki, to nie mieli byśmy dostępu do tych szczepionek.
Życia może i nie ratują, ale podobno na 100% zapobiegają ciężkiemu przebiegowi choroby.
Jak jednej babki ojciec zmarł na covid, lekarze jej powiedzieli, że gdyby się nie zaszczepił, to było by o wiele gorzej.
No to lekarze chyba wiedzą, nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 03 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Robert W. Malone, wynalazca technologii mRNA o tym czy nowy wariant wirusa SARS-COV-2 został sztucznie wytworzony.

https://rumble.com/vq478d-was-the-new-covid-variant-manufactured.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 03 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Kondycja fizyczna nie jest chyba równa sile organizmu. Lenie z gilami pod nosem lepiej znoszą covid niż atleci.

a w materiałach z tvn pokazujących, że cytuję "kowid dopada już młodych i sprawnych 30 latków" pokazuje łóżka zajęte starymi, spasionymi dziadami... - materiał jest dostępny w necie, wystarczy poszukać

Cytat:
Na covid" to się umiera w łóżku, a nie pada na ryj w czasie meczu
dokładnie - jak nie dobiją respiratorem, to wyjątkowo stare i schorowane osoby umrą naturalnie... to na boisku to oczywiście efekt problemów z mięśniem sercowym i krążeniem i wszyscy sportowcy muszą być kłuci - inaczej nie są dopuszczeni do gry

Cytat:
lekarze jej powiedzieli, że gdyby się nie zaszczepił, to było by o wiele gorzej.
wiadomo że tak - by umarł bardziej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 03 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
p4lm napisał:

istnieje wirus sars-cov2 i choroba covid-19 (przejszłem jom)


skąd wiesz co miałeś?
brawo oko za niedługo ludzie zapomną co to katar,flegma,angina ,przeziębienie ,zatoki, gil, sraczka ,twardy kloc, dzień dobry,do widzenia,spierdalaj ,bul paluszka i brzuszka .... ohhh....
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 03 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo miałem zanik węchu i smaku jak nigdy? Bo mi spadała saturacja? Bo jak szedłem do łazienki to mi się czarno przed oczami robiło? Bo po chorobie nie było siły wejść po schodach, zupełnie inaczej niż po grypie? Bo miałem mgłę covidową? Jak ktoś tego nie przeszedł to nie wie. Ja dopóki tego nie złapałem też mówiłem że już miałem, ale jak mnie złapało to byłem świadomy że jest to zupełnie coś innego. Trochę strach przebywać na forum z osobnikami którzy wszystko negują. Czegoś byście nie usłyszeli to wymyślacie teorie żeby tylko zaprzeczyć. Liczą się fakty panowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 03 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyzak napisał:

a w materiałach z tvn pokazujących, że cytuję "kowid dopada już młodych i sprawnych 30 latków" pokazuje łóżka zajęte starymi, spasionymi dziadami... - materiał jest dostępny w necie, wystarczy poszukać



Sprawny nie znaczy wysportowany. Sprawny to taki który ma dwie ręce, nogi i bez obłędu w oczach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 04 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:

Wypierdalaj z tym gównem spamerze.. To jest nie o tybetańskim, lecz o chińskim wirusie temat.







NAMASTE ! SZMACIARZU
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:05, 04 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chiński wirus wskazany jest w Tybecie, jako kontynuacja polityki rządu Chin w tym regionie, co się nie zgadza?
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 237, 238, 239 ... 301, 302, 303   » 
Strona 238 z 303

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile