W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 382922
Strona:  «   1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 302, 303, 304   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 18 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież trąbią od miesięcy, że zgony w weekendy są inaczej ewidencjonowane, przerzucane na poniedziałki, wtorki.

Odnośnie pozostałych nieścisłości:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 798
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 18 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:

Odnośnie pozostałych nieścisłości:
Jeszcze narysuj Brauna i Korwina jako kapo, aby dopełnić obrazka. No przecież o to ci głównie chodzi.. -zapomniałeś o najważniejszym! Confused



Cytat:
czy ja dobrze usłyszałem ten faszysta na końcu chciał ukarać Korwina za określenie bundestagu faszystowskim? heh tylko potwierdził słowa Korwina. Tak wygląda wolność słowa w wykonaniu faszystów.
Cytat:
Bolesław Chrobry Korwin-Mikke, mówił że wolność słowa jest zagrożona, a ten gościu powiedział że nie i chciał ocenzurować Korwina



_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 22:27, 18 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin masakruje masowych morderców z rządu - redaktorek w studio zapowietrzył się.

Cytat:
O, jakie piękne bolszewickie zapędy. Czekam aż kuceria odejdzie od swoich komputerów i będzie urządzać publiczne egzekucje lewaków! Potem oficjalnie koronujemy na głowę państwa jego ekscelencję Włodzimierza Putina i Polska dołączy do znacznego grona zamordystycznych reżimów z zastojem gospodarczym.

Cytat:
Według gimbusów, popierających Korwina, Polsce zagraża WSZYSTKO i KAŻDY - żydzi, muzułmanie, ateiści, geje, Unia, Stany, Izrael, Niemcy, poprawność polityczna, komunizm, socjalizm, PiS, PO, Lewica, Bill Gates, Soros, SZCZEPIENIA, i co tam jeszcze. Każdy tylko czyha żeby zniszczyć wielką, umęczoną Polskę. Każdy oprócz Putina i Chin. Oni są spoko. Każdy zamordyzm i komunizm jest dla Konfederatów OK. Najlepiej coś na modłę łukaszenkowskiej Białorusi.


Maniek, to nie są przypadkiem twoje komentarze pod filmikiem? Confused Rolling Eyes
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 18 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKM jest przechuj gość. 80 lat a więcej wigoru niż nastolatkowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2997
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:37, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
Mimo dobrych chęci biorących udział w programie, każdy z nich popełnia podstawowy błąd; jeśli ofiary i zagrożenie, które niesie pandemia są minimalne, należy narrację skierować na to, czy ta pandemia jest pandemią. Że została ona jedynie ogłoszona i uznana za argument na wszystko inne. Cała dyskusja mimo wszystko rozmywa główny problem, który jest cwanie lub inny sposób omijany.
Zamiast tego, zamiast skupiać się na wywołanych chaosie, można by podejść do tematu; jaka pandemia?


To nie pokrywa się z interesami kukiełek.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2001
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:11, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem to Korwin pięknie ich zjechał. Bardzo mi się podoba ta jego bezpardonowość. Pospieszalski, Sumliński, Korwin, Braun, cała masa trąbi że to ściema a ludzie dalej jak te debile w maskach i w kolejkach do szczepień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1786
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:28, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Widziałem to Korwin pięknie ich zjechał. Bardzo mi się podoba ta jego bezpardonowość. Pospieszalski, Sumliński, Korwin, Braun, cała masa trąbi że to ściema a ludzie dalej jak te debile w maskach i w kolejkach do szczepień.


Co do tej pory wynikło z tego ich "zajeżdżania"?
Mali, bojący się cokolwiek głośno powiedzieć, cieszą się, że ktoś za nich to zrobił... zajechał, zmiażdżył, zmasakrował. A kto faktycznie jest zajeżdżany? Bo zajeżdżający mają się dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2001
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:36, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co nie chce mi się tłumaczyć. Sam pracuję, gadam z ludźmi, wyciągam ich z covidowego matrixa w zasadzie od roku. W końcu trąby rozpierdolą mury Jerycha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1786
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oko, oni nic nie robią w tym kierunku by odsunąć pis od wladzy. Ich dzialalnosc opiera sie na kłapaniu dziobem, ktore i tak niczego nie zmieni. To tak jak setki tysiecy osob na forach i social mediach, ktorzy sobie mogą napisać... posta... . Tylko że im za to płacą, tez z budzetu, wiec skoro są tacy anty to mogli ponad podziałami zrobic ogolnopolski strajk z rolnikami, kobietami i przrdsiebiorcami. Co robili wtedy? Bronili kosciolow i "wartosci" i za to u mnie disrespect forever, tak nie postepują prawdziwi radykalni patrioci. Nie dajcie sie nabierac na ten syf. Pis tez przypomnijcie sobie na jakich sztandarach szedł do wladzy a teraz kradnie jeszcze wiecej od poprzednikow. Oficjalnie są klasyfikowani jako skrajna konserwatywna prawica czy wam sie to podoba czy nie.

Poziom zbydlecenia i zakłamania bije wszelkie rekordy. Cos co wydawalo sie nieprawdą, że mozna zbałamucic wszystkich, jednoczesnie niszcząc goapodarkę w mniej niz dekadę zaczyna powoli byc faktem dokonanym. I jeszcze pierdzielenie że to niby solidarnosc aby wszyscy sie zaszczepili https://wiadomosci.wp.pl/kazdy-otrzyma-s.....733447968a

Komuna 2.0 narodowo-prawacko-socjalistyczna. Szybko zweryfikujcie swoje poglądy ideały o przyszlosci tego kraju, bo naprawde konsekwencje bedą wyłazić grubo po latach gdy faszysci juz dawno bedą poza granicami na emeryturach albo na cmentarzach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marka napisał:
Cytat:
Kurwa ja już nie mam siły mówić szczególnie jakimś nowym szczylom, że jak podaję jakąś informację to jest sprawdzona. Mówić to se możesz w kiblu cokolwiek w jakąkolwiek stronę.


Dziewczynko. Troszeczkę więcej pokory w tym co piszesz. Wydaje ci się, że masz monopol na prawdę? Wydaje ci się.
Więcej ogłady i pokory. A nowych szczyli to sobie wśród sobie podobnych szukaj. Z racji wieku pewnie mógłbym twoim ojcem być, ale jestem szczęśliwy, że nie jestem.



No takich pokornych dziewczynek co to robią co chcą faceci to masz miliony - do wyboru do koloru bo tak świat urządzili im faceci - a ja mam po prostu mózg, którego używam.

Nie podoba się? Nie mój kurwa problem

Bez odbioru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Irlandii obowiązkowa kwarantanna dla przyjezdnych i jeszcze płacisz 2 tysie euro . Do atrakcji w tym czasie można będzie dołączyć obserwowanie z okna hotelowego irlandzkiego wojska na ulicach.




Cytat:
Irlandzki rząd idzie `` pełny Covid '', rozmieszcza wojsko, aby zmusić przybysze z zagranicy do `` centrów kwarantanny '' na 2 tygodnie.

Bruksela wezwała Irlandię do rozważenia złagodzenia surowych ograniczeń, które wymagają od wielu podróżujących w UE co najmniej 10-dniowej kwarantanny hotelowej.

Komisja Europejska wysłała w piątek list do Irlandii, wyrażając zaniepokojenie obowiązkowym systemem kwarantanny hotelowej na koronawirusa dla podróżnych z niektórych państw członkowskich .

Pięć krajów UE - Austria, Belgia, Francja, Włochy i Luksemburg - znajduje się na liście krajów, z których podróżni muszą zapłacić prawie 2000 euro za poddanie kwarantannie do 14 dni w bezpiecznych hotelach .

Rzecznik Christian Wigand powiedział dziennikarzom, że kwestia ta budzi „obawy” w świetle zasad prawa UE, jeśli chodzi o proporcjonalność i niedyskryminację w czasie pandemii .

„Komisja uważa, że ​​cel Irlandii, jakim jest ochrona zdrowia publicznego podczas pandemii, można osiągnąć za pomocą mniej restrykcyjnych środków ” - powiedział Wigand.

List zawierał prośbę o „wyjaśnienia w tej sprawie i na temat kryteriów stosowanych do określenia wyznaczonych krajów” - powiedział Wigand. Dodał, że Irlandia ma 10 dni na udzielenie odpowiedzi na pismo.

Pięć krajów UE znajduje się na liście 71 krajów .

W marcu Komisja Europejska wysłała podobne listy do sześciu innych krajów UE, w których zapytała o ograniczenia w podróżowaniu związane z COVID-19. W tej sprawie nie wszczęto jeszcze postępowania w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego przeciwko żadnemu z nich.

Komentarz: Geebus, to posunięcie jest zbyt ekstremalne nawet dla Komisji Europejskiej .

Irlandzkie pogrążenie się w totalitaryzmie było świadkiem marszu w parze z innymi żarliwie faszystowskimi reżimami anglojęzycznymi - Nową Zelandią, Kanadą i Wielką Brytanią. Wyjątkowo jednak jest to, że Irlandia jest najsurowszą (i najdłuższą) blokadą w szerszym zachodnim świecie.


https://www.sott.net/article/451609-Iris.....or-2-weeks
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 798
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

człowiek z chińskiego laboratorium napisał:
skoro są tacy anty to mogli ponad podziałami zrobic ogolnopolski strajk z rolnikami, kobietami i przrdsiebiorcami.
Powiedz mi chłopcze w jaki sposób formacja, która ma 11 posłów w sejmie, i poparcie w narodzie rzędu 12 % (w porywach), może sobie "zrobić ogólnopolski strajk" ?? Rolling Eyes Confused
A pisząc z "kobietami" masz na myśli oczywiście tzw. strajk kobiet -a więc coś, co dotyczyło sprawy fundamentalnej, swoją drogą "bunt" zamaskowanych wściekłych feminazistek -sponsorowany i animowany przez globalistów pokroju Sorosa -stojących za tym maseczkowo-szczepionkowo-lokdałnowym Hyde-Parkiem — który miał jeden cel: przykryć i odwrócić uwagę społeczeństwa właśnie od protestów przedsiębiorców w reakcji na wprowadzany lokdałn. Surprised ..pyszny pomysł wujku dobra rada

Cytat:
Co robili wtedy? Bronili kosciolow i "wartosci" i za to u mnie disrespect forever,
Bo kościół jest ciągle jeszcze, czy się tobie to podoba czy nie - ostatnią linią obrony przed tym globalnym zamordyzmem kiełkującym na naszych oczach. Na razie to raczkuje, ale -możesz być pewny- hydra jeszcze podniesie głowę wyżej - a wtedy być może Ty sam, opsrany, pobiegniesz do jakiegoś kościółka "schronić się" ... Confused Nie mam tu na myli lawendowej mafii i purpuratów, ale zwyczajnych kapłanów na prowincji, po wsiach i małych miasteczkach, czy też księży pokroju Michała Woźnickiego (niestety wydaje się jak dotąd osamotniony w swej walce z satanizmem, nawet Natanek niczego nie pokazał jak dotąd - a właściwie pokazał: że ma w majtkach makaron smerdojajeczny).

Cytat:
Oficjalnie [PiS] są klasyfikowani jako skrajna konserwatywna prawica czy wam sie to podoba czy nie.
Może w zachodnich mediach.. Ale w praktyce są już skrajnie przegniłą socjalistycznom komunom, podległą bez reszty liberastom z zachodu.. - czy ci się to podoba czy nie. tongue
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 16:10, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Badanie Stanforda opublikowane po cichu na stronie NIH.gov dowodzi, że maski na twarz są absolutnie bezwartościowe w stosunku do Covid.


Pieluchy, które większość z nas nosi na twarzy przez większość czasu, najwyraźniej nie mają wpływu na powstrzymanie Covid-19. To wiele wyjaśnia.

Czy słyszałeś o recenzowanym badaniu przeprowadzonym przez Uniwersytet Stanforda, które pokazuje ponad wszelką wątpliwość, że maski na twarz mają absolutnie zerową szansę na zapobieżenie rozprzestrzenianiu się Covid-19? Nie? Został on umieszczony na rządowej stronie internetowej Narodowego Centrum Informacji Biologicznej . NCBI jest oddziałem Narodowego Instytutu Zdrowia, więc można by pomyśleć, że takie badanie byłoby szeroko relacjonowane przez mainstreamowe media i przyjęte przez ludzi „kochających naukę” z Big Tech.

Zamiast tego, wyszukiwanie DuckDuckGo ujawnia, że ​​zostało odebrane przez główne media ZERO, a tyrani Big Tech zawiesią ludzi, którzy je opublikują, jako stratega politycznegoSteve Cortes nauczył się na własnej skórze, kiedy opublikował tweeta, który był sprzeczny z narracją maski na twarz. Sam tweet zawierał cytat i link, który skłonił Twittera do zawieszenia konta, potencjalnie na czas nieokreślony.

Cytował bezpośrednio z publikacji NCBI o badaniu. Rządowa witryna internetowa, z którą łączył się, zawiera recenzowane badanie przeprowadzone przez Barucha Vainshelboima z Uniwersytetu Stanforda. W nim przytoczył 67 uczonych, lekarzy, naukowców i inne badania na poparcie swoich wniosków.

Zdanie cytowane przez Cortes z wniosków z badania brzmi: „Dane sugerują, że zarówno medyczne, jak i niemedyczne maski na twarz są nieskuteczne w blokowaniu przenoszenia wirusów i chorób zakaźnych z człowieka na człowieka, takich jak SARS-CoV-2 i COVID-19, wspierając korzystanie z masek na twarz ”.

Twitter wysłał wiadomość do Cortes, żądając usunięcia tweeta, powołując się na to, że złamał zasady Twittera dotyczące „naruszenia zasad rozpowszechniania wprowadzających w błąd i potencjalnie szkodliwych informacji związanych z COVID-19”.

Vainshelboim wyciągnął wiele wniosków z obszernych informacji, które zebrał, ale prawdopodobnie największą w nich bombę można znaleźć w sekcji „Skuteczność masek na twarz” [podkreślenie dodane]:
Zgodnie z obecnym stanem wiedzy, wirus SARS-CoV-2 ma średnicę od 60 nm do 140 nm [nanometrów (miliardowych części metra)] [16], [17], a średnice nici masek medycznych i niemedycznych mają zakres od 55 µm do 440 µm [mikrometrów (jedna milionowa metra), czyli ponad 1000 razy więcej [25]. Ze względu na różnicę w rozmiarach między średnicą SARS-CoV-2 a średnicą gwintu maski twarzowej (wirus jest 1000 razy mniejszy), SARS-CoV-2 może łatwo przejść przez dowolną maskę twarzową
To nie jedyne badanie, które pokazuje naukowo nieskuteczność i niebezpieczeństwa związane z ciągłym używaniem masek na twarz. Można by pomyśleć, że biorąc pod uwagę źródło, tego typu informacje byłyby do przyjęcia nawet dla tyranów wielkich technologii. W końcu nieustannie ganią nas, że podążamy za nauką. Cóż, oto nauka.

Przywódcy w stanach kierowanych przez Demokratów powinni być zadowoleni z tych informacji, ponieważ wyjaśniają one, dlaczego ich liczba przypadków Covid wciąż rośnie pomimo trwających blokad, podczas gdy państwa kierowane przez Republikanów mają się lepiej. Prawdziwa nauka daje im odpowiedź, której dr Anthony Fauci nie potrafi uchwycić .
https://www.sott.net/article/451582-Stan.....inst-Covid
Dalej w linku są publikowane te badania .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1094
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ordel napisał:
Cytat:
Zgodnie z obecnym stanem wiedzy, wirus SARS-CoV-2 ma średnicę od 60 nm do 140 nm [nanometrów (miliardowych części metra)] [16], [17], a średnice nici masek medycznych i niemedycznych mają zakres od 55 µm do 440 µm [mikrometrów (jedna milionowa metra), czyli ponad 1000 razy więcej [25]. Ze względu na różnicę w rozmiarach między średnicą SARS-CoV-2 a średnicą gwintu maski twarzowej (wirus jest 1000 razy mniejszy), SARS-CoV-2 może łatwo przejść przez dowolną maskę twarzową
Oni mogą sobie mierzyć nawet kołki w płocie.. Powietrze wydychane wydostaje się (generalnie) szparami po bokach. Surprised
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marka




Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
marka napisał:
Cytat:
Kurwa ja już nie mam siły mówić szczególnie jakimś nowym szczylom, że jak podaję jakąś informację to jest sprawdzona. Mówić to se możesz w kiblu cokolwiek w jakąkolwiek stronę.


Dziewczynko. Troszeczkę więcej pokory w tym co piszesz. Wydaje ci się, że masz monopol na prawdę? Wydaje ci się.
Więcej ogłady i pokory. A nowych szczyli to sobie wśród sobie podobnych szukaj. Z racji wieku pewnie mógłbym twoim ojcem być, ale jestem szczęśliwy, że nie jestem.



No takich pokornych dziewczynek co to robią co chcą faceci to masz miliony - do wyboru do koloru bo tak świat urządzili im faceci - a ja mam po prostu mózg, którego używam.

Nie podoba się? Nie mój kurwa problem

Bez odbioru


To na jaki chuj się do mnie przypierdalasz?
Jeszcze raz dla twojego mózgu, który podobno masz: W moim mieście w niedziele szczepi się normalnie jak w dni powszednie, a nie jakiś dyżur!
I teraz potwierdzam - bez odbioru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 984
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 17:44, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki piękny gescheft: opowiedzieć ludziom bajkę, bez najmniejszego poparcia argumentami, a potem bazując tylko na mediach podtrzymywać napięcie jak w filmie:
Cytat:
Dzięki odważnej pracy niezależnej dziennikarki Gemmy O'Doherty pojawiły się nowe ważne informacje. Ta odważna kobieta pozwała irlandzki rząd w związku z blokadą COVID-19, a podczas procesu zażądała również, aby irlandzkie HSE udowodniło, że COVID-19 w ogóle istnieje.

Ku naszemu zdziwieniu HSE wydało oświadczenie, w którym w zasadzie stwierdziło, że nie ma zapisów dotyczących wyizolowania wirusa, a zatem nie ma żadnego dowodu na istnienie COVID-19.
(...)
Nie ma prawdziwej sekwencji tego wirusa, ponieważ nie został on wyizolowany ani zsekwencjonowany. Skąd wiedzą, że istnieją „nowe szczepy” lub nowe mutacje, skoro nawet nie wyizolowali oryginału? Szczepionka została zbudowana na podstawie sekwencji otrzymanej z Chin. Problem w tym, że nawet Chiny nie wyizolowały ani nie zsekwencjonowały wirusa . W zasadzie to wszystko jest oszustwem. Największa mistyfikacja w całej historii ludzkości, znacznie przewyższająca mistyfikację Holyhoax z lat 40. i 50. lub mistyfikację z 11 września.

Może nawet nie wydali jeszcze prawdziwej rzeczy, a może wydadzą ją w najbliższej przyszłości, a „szczepionka”, którą ludzie teraz biorą, to w rzeczywistości nic innego jak przekształcenie ludzi w GMO.

https://www.eutimes.net/2021/04/breaking.....ven-exist/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 984
Post zebrał 0.004 mBTC

PostWysłany: 17:52, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CDC pozwana o masowe oszustwa: testy przeprowadzone na 7 uniwersytetach WSZYSTKICH przebadanych osób wykazały, że nie mieli oni Covid, a jedynie grypę A lub B - statystyki UE: „Korona” praktycznie zniknęła, nawet przy śmiertelności.
Cytat:
żadna z 1500 próbek osób testowanych jako „pozytywna” nie mogła znaleźć Covid-19. Po prostu stwierdzono, że WSZYSCY ludzie mają grypę A i w mniejszym stopniu grypę B.
„Kiedy wysłaliśmy pozostałe próbki do Stanford w Cornell i kilku laboratoriów na Uniwersytecie Kalifornijskim, otrzymali ten sam wynik: ŻADNYCH COVID. Znaleźli grypę A i B. Następnie wszyscy poprosiliśmy CDC o żywotne próbki Covid. CDC stwierdziło, że nie mogą im dać, ponieważ nie mają tych próbek ”.

„Tak więc podczas wszystkich naszych badań i prac laboratoryjnych doszliśmy do trudnego wniosku, że Covid-19 jest wyimaginowany i fikcyjny. Grypę nazywano tylko „Covid”, a większość z 225 000 zgonów była spowodowana chorobami współistniejącymi, takimi jak choroby serca, rak, cukrzyca, rozedma płuc itp. Dostali grypy, która dodatkowo osłabiła ich układ odpornościowy i zmarli. '

https://greatreject.org/laboratories-cant-find-covid-19-in-positive-tests/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiadomo w co wierzyć, skoro w mediach głównego nurtu twierdzą zupełnie na odwrót. Zresztą WHO podobnie.
Cytat:
Mimo szczepień przeciw COVID-19 pandemia koronawirusa gwałtownie przyśpiesza. W ubiegłym tygodniu na całym świecie SARS-CoV-2 zakaziło się więcej osób niż w jakimkolwiek innym siedmiodniowym okresie od początku pandemii.
https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus.....zakazonych

W 3 miesiące milion zgonów na całym świecie. W Krakowie otworzyli nawet placówkę do rehabilitacji. Powikłania u 20% utrzymują sie nawet 6miesiecy i dłużej, koronawirus przyczepia się do ACE2 w krwi czy jakos tak, stąd nie rozwala tylko płuc jak przy grypie, rozwala wszystkie narządy przez ktore przeplywa krew. Są oznaki u niektorych przebytej traumy tzw. stres pourazowy, otępienie, demencja. Rowniez u mlodszych ludzi. Nie miejcie do mnie pretensji, po prostu tak to wygląda oficjalnie. No chyba, że osoby po covid symulują chorobę, albo sobie ubzdurali. Tak czy owak, Covid-19 bedzie w wikipedii i podrecznikach medycyny, jako najwieksza pandemia od 2wś. Od początku jestem zdania, że to nie jest normalny wirus, twierdzenie że go nie ma w ogole mnie nie przekonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mediach głównego nurtu twierdzą, że trzy wieże WTC zawaliły się od pożaru, więc to akurat żaden argument.


Czytałem wcześniej o tym badaniu 1500 próbek w których nie znaleziono żadnego koronawirusa.
Było tam też napisane, że testy PCR szukają sekwencji nie więcej niż 40 par, gdy kompletny kod RNA wirusa to od 30 do 40 tysięcy par.
Tak więc równie dobrze mogą one i szukać 40 par występujących w jakimś wirusie grypy, bo chuj wie skąd oni te 40 par wzięli - znając życie od jakiegoś Chińczyka.

Inna kwestia jest jednak taka, że jeśli nikt nie posiada wyizolowanego wirusa SARS-COV2, to w jaki sposób uzyskują jego kompletny kod genetyczny?
Bo jakby wierzyć np. stronie nextstrain.org (która przyznam, że wygląda wiarygodnie) to różnych wariantów SARS-COV2 są już tysiące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 798
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wuhanman napisał:
koronawirus przyczepia się do ACE2 w krwi czy jakos tak, stąd nie rozwala tylko płuc jak przy grypie, rozwala wszystkie narządy przez ktore przeplywa krew.
Jak piła mechaniczna?

Cytat:
Są oznaki u niektorych przebytej traumy tzw. stres pourazowy, otępienie, demencja.
Są , to prawda. Co ciekawe - dotyczy to wyłącznie osób, które codziennie chłoną dużą dawkę informacji telavizyjnych; nie stwierdzono natomiast przypadku ciężkiej traumy u żadnego kowidosceptyka, który by złapał to ustrojstwo -a następnie uskarżał się na podobne objawy wysokiego poziomu stresu z tego powodu. Rolling Eyes Idea
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Celujemy w zamaskowanych gości. Zdejmij maskę przed wejściem.
Powiadomienie.
To miejsce niepoprawne politycznie.
Mówimy Wesołych Świąt.
Jeden naród pod Bogiem.
Pozdrawiamy naszą flagę i dziękujemy naszym żołnierzom.
Jeśli cię to urazi, wyjdź.

Nie ma absolutnie żadnych wyjątków!
Jeśli głosowałeś na Bidena i Demokratów,
przenieś swój biznes gdzie indziej.

Broń jest mile widziana w pomieszczeniach.
Prosimy o przechowywanie całej broni w kaburze,
chyba że jest to konieczne,
w takim przypadku doceniana jest rozsądna dokładność.
Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 984
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:44, 21 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bill Gates - Do sprzedaży szczepionek wymagane są blokady
https://youtu.be/Xe8fIjxicoo
Cytat:
Nie chcemy, aby było wielu wyzdrowiałych ludzi [...] By było jasne, staramy się - poprzez zamknięcie w Stanach Zjednoczonych (...)
Ostatecznie to, co będziemy musieli mieć, to zaświadczenia o tym, kto wyzdrowiał, kto jest zaszczepiony [...] Ponieważ nie chcesz, aby ludzie przemieszczali się po całym świecie, gdzie będziesz mieć kilka krajów, które nie mają tego pod kontrola, niestety. Nie chcesz całkowicie blokować ludziom możliwości pójścia tam, powrotu i poruszania się. W końcu pojawi się dowód odporności cyfrowej, który pomoże ułatwić globalne ponowne otwarcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 984
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 08:46, 21 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alegoria buddyjska Zen (znalezione w internecie)

Kiedyś stary, mądry człowiek siedział pod drzewem,
gdy pojawił się bóg epidemii. Mędrzec zapytał go: „Dokąd idziesz?”
Bóg epidemii odpowiedział: „Idę do miasta i zabiję tam setkę ludzi”.
W drodze powrotnej bóg epidemii wrócił do mędrca.
Mędrzec powiedział do niego: „Powiedziałeś mi, że chciałeś zabić sto osób.
Ale podróżnicy powiedzieli mi, że zginęło dziesięć tysięcy ”.
Bóg epidemii powiedział: „Zabiłem tylko setkę. Inni zostali zabici przez własny strach ”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 21 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policja straszy małe dzieci bo jest ich za dużo na sali zabaw.
Koniec imprezy.



Za drugim najściem policja jak kundle uciekła, dzieci obronione.
W dalszej części wypowiada się właściciel "parku rozrywki" dla małych dzieci . Nie spełnili wymogów by dostać kasę z tarczy więc się otworzyli by przeżyć, a policja ich nachodzi. Na koniec jeden policjant mówi, że jakby miał postępować honorowo to straciłbym pracę ... Laughing






Cytat:
List otwarty burmistrza Wielunia i stanowisko policji odnoście interwencji w Fun Zone
https://wielun.naszemiasto.pl/list-otwar.....c1-8239245

Cytat:
Burmistrz pisze do wieluńskich policjantów
Wyrażam swoje głębokie oburzenie i zaniepokojenie wobec działań, które podjęła policja w sobotnie popołudnie na terenie wieluńskiego przedsiębiorstwa. Interwencja kilkunastu uzbrojonych funkcjonariuszy policji w sali pełniej dzieci nie była na pewno "służbą Narodowi" . Nie chroniła także "ustanowionego Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządku prawnego". Spowodowała jedynie zastraszenie najmłodszych obywateli naszego miasta i oburzeni wśród rodziców, czego jedynym efektem będzie spadek zaufania do Policji - podkreśla w liście otwartym wystosowanym do wieluńskiej policji burmistrz Paweł Okrasa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 302, 303, 304   » 
Strona 173 z 304

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile