W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 377968
Strona:  «   1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 299, 300, 301   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 17 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
tak czy owak była panika wśród Chińczyków, wyciekały różnego rodzaju treści w neta. Przypominam, ze tam jest cenzura,
Dlatego też większość tych "sponsorowanych" (talmudycznie) filmików produkowała i zamieszczała w necie ichniejsza specsłużba. Resztę odwalali nieliczni jak diamenty na plaży pożyteczni idioci którym może udało się przemycić poza kanałami cenzury swoją schizę.

Cytat:
Będziesz udowadniać, że cały świat jest zamieszany w spisek?
Cały świat nie jest "zmieszany" w spisek - tylko cały świat ŁYKNĄŁ spisek. A to jednak pewna różnica. Wszystko zaczyna się w kilku niepozornych instytucjach międzynarodowych do których należy duża liczba krajów z całego świarta, państw kierowanych w większości przez umoczone tępe ekstrawertyczne głupie koszerniackie ścierwa, które nie znają się w zasadzie na niczym, więc pytają o radę umoczonych obrzezanych ekspertów operujących wężowym językiem.

Cytat:
Bądźmy poważni. Wirus istnieje,
Bądźmy poważni - jakieś tam partykuły nazywane wirusami może i istnieją, ale co one dokładnie robią, jak wyglądają, jak się zachowują -to już wyłącznie teoria zbudowana na innej teorii - a każda z nich obarczona nieznaną bliżej liczbą błędów koncepcyjnych i metodologicznych. Przypisuje się im różnorakie właściwości.

Cytat:
Pomyśl logicznie, koronawirusy powstają średnio co 10 lat,
Bzdury opowiadasz.. "Logicznie" rzecz biorąc nowe koronawirusy powstają codziennie.

Cytat:
Przy takiej powtarzalności nie tylko może pojawić się tego typu wirus naturalnie, ale też zostać stworzony przez człowieka - na co są dość solidne poszlaki -
Przy tej skali i stanie "wiedzy" oraz także techniki, to jak zbudowanie w stodole rakiety którą polecisz sobie na księżyc... no i zaplanujesz także trasę powrotu. Chyba, że wierzysz w "genialnych naukowców", którzy jeszcze może mają wsparcie technologiczne od "ludzi z kosmosu" Confused Rolling Eyes .. A może wierzysz jedynie w "geniusz umysłu ludzkiego"? Dobrze.. Wierz sobie w co chcesz .. dla mnie to prędzej czarna magia, i zaklinanie przedmiotów - choć być może odpowiedź na pytanie co konkretnie za tym stoi: magia czy technika, to kwestia drugorzędna i nie ma aż takiego znaczenia. Przyjmijmy nawet, że jakiś opętany wynalazca stworzył w probówce jakiegoś mikroskopijnego Frankensteina, którego wy -ludzie gminu- nazywacie "wirusem". Tylko, że oprócz tego jest jeszcze taki skecz Monty Pytona w którym padają pamiętne słowa: "masz dwa wyjścia: możesz zabić siebie - albo zabić wszystkich". Chodzi również o to, że użycie broni biologicznej na taką skalę pociąga za sobą nieobliczalne ryzyko dla samych twórców. A więc zaczynamy obracać się tutaj niejako w oparach absurdu. I proszę nie mów mi, że Une już mają od dawna dla siebie opracowane na taką okoliczność antidotum.
PS. Przypominam że na podróż człowieka na księżyc w latach siedemdziesiątych też były solidne poszlaki. Łącznie z relacją niemal na żywo z powierzchni srebrnego globu i telefonem do prezydenta.

Cytat:
możliwe nawet że nie jako broń biologiczna, ale zwykły błąd naukowców i złe zabezpieczenia laboratoriów gdzie wyłapywane są, a następnie "badane".
I oczywiście z takim przypadkiem mamy do czynienia - rozlało się kakao, natychmiast po całym świecie, niechcący, a i akurat po evencie 201 (i inne), no to też czyste, koszerne przypadki (zostawmy je na razie). Ej ty chyba naprawdę wierzysz że w Wuhan zaczęli umierać ludzie na masową skale. Confused Mówisz, że doskonale pamiętasz, jak to było..... Czy aby na pewno pamiętasz? Rolling Eyes A więc kolejny wyznawca teorii górala, że twardy socjalizm dzielnie uporał się z postawionym przez rzeczywistość wyzwaniem swoimi autorskimi metodami nieznanymi w innych częściach świata. Idea
Dziś już nie mają takiego problemu jak na początku - wirus w ogóle bardzo się zmienił od tego czasu, czyż nie. Już nie wnika przez oczy, nie powoduje takiego spustoszenia, skrócił się czas inkubacji... Co właściwie powodował takiego strasznego na początku epidemii w Chinach że biegali tam jak poparzeni? Rolling Eyes

Cytat:
A druga sprawa SARS 1 też wyciekł z laboratorium ponad 15 lat temu
Nie wiesz czy i co wyciekło ponad 15 lat temu z jakiegokolwiek "laboratorium". Jedyne co znasz to MEDIALNE RELACJE na ten temat. Laughing I to na nich opierasz całą swoją narrację.

Cytat:
jednak przeszło bez echa, bo nie przeszło w pandemię globalną.
Tak, a teraz nie przeszło bo zaczęli tego "nowego wirusa" jednogłośnie szybko i jednocześnie "wykrywać" (tudzież diagnozować jakiegoś Covida) na wszystkich kontynentach.

Cytat:
Moim zdaniem po prostu się mylisz, a tym bardziej nie masz pojęcia o czym piszesz, jeżeli wydaje Ci się, że wirusa nie da się rozpylić w społeczeństwie(samolot do tego typu działań to absurd w 21 wieku, chłopcze).
No więc właśnie pisałem że samolot to absurd, musięliby to rozpylać w zasadzie sukcesywnie w wielu miejscach.. I musiałoby to działać. A więc wracamy do punktu pierwszego 1. - broń biologiczna skuteczna i użyta. I antidotum dla twórców. Skuteczna jak widzimy jest w cholerę - w końcu to Covid-19, aż strach wyjść z chaty bez odpowiedniego antidotum.

Cytat:
Bo Ty tak napisałeś jako anonim w necie? Czy inny "oświecacz" ludzkości? Jest normalnie pandemia, może nieco przejaskrawiona, ale świat stać na to by się przed nią uchronić i już teraz wiadomo, że przy śmiertelności na poziomie Eboli też jest i będzie podobny mechanizm zamykania ludzi. Zresztą przy wyższej śmiertelności nawet nie trzeba będzie ich na to namawiać.
Nie chce mi się wszystkiego komentować co wypisujesz, ale powiem tylko w wielkim skrócie, że jednak masz tę sieczkę we łbie. Miałem cię za choć odrobię ciut bardziej ogarniętego..
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 17 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dziś już nie mają takiego problemu jak na początku - wirus w ogóle bardzo się zmienił od tego czasu, czyż nie. Już nie wnika przez oczy, nie powoduje takiego spustoszenia, skrócił się czas inkubacji... Co właściwie powodował takiego strasznego na początku epidemii w Chinach że biegali tam jak poparzeni? Rolling Eyes
a propos... przypomnijmy sobie prorockie "uspokajanie", że wirus "na szczęście" nie będzie tak zjadliwy dla białej rasy -jak dla żółtej.. że dla żółtej jest "podobno" groźniejszy (zresztą tam nadal więcej palaczy tytoniu).. jak gdyby antycypowana odpowiedź na ewentualne pytania i wątpliwości zachodniego bydła "dlaczego tutaj nie ma takiego armagedonu jaki "widzięliśmy" w Chinach.." Rolling Eyes .. Zbyteczna to była "przezorność", i niepotrzebne obawy o nadmiar wyobraźni wśród białych gojów, długą pamięcią i kojarzeniem nie grzeszą.. aby zadawać tak skomplikowane pytania jak to właściwie jest z tym wirusem.. Nikt sobie głowy tym tutaj nie zawracał, co więcej— wirus okazał się nawet bardziej zjadliwy dla rasy białej niż żółtej, która to sobie z nim w zasadzie całkiem sprawnie poradziła, zwłaszcza w ścisłym epicentrum: pięćdziesięcio-siedmio milionowej, liczącej sto osiemdziesiąt sześć tysięcy kilometrów kwadratowych prowincji Hubei.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 17 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej a co tu tak nudno? Rozerwijcie się trochę, polecam od 0.19 sekundy od razu z pierdolnięciem:
świetna kompilacja Wink




bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 17 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja zapytam na jakiej podstawie są statystyki zakażonych? Czyż nie na podstawie testów które badają obecność IgG, które możesz mieć nawet po sraczce?
Nie mówię że covid nie ma bo wielu znajomych przeszło objaw zaniku węchu i smaku, ale to nie jest na taką skalę.
Pytam od początku pandemii - na jakiej podstawie działają testy?

Szczepionki to już hardcore

p.s. Kruczowlosa ale jesteś szalona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:39, 18 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
To ja zapytam na jakiej podstawie są statystyki zakażonych? Czyż nie na podstawie testów które badają obecność IgG, które możesz mieć nawet po sraczce?
Nie mówię że covid nie ma bo wielu znajomych przeszło objaw zaniku węchu i smaku, ale to nie jest na taką skalę.
Pytam od początku pandemii - na jakiej podstawie działają testy?

Szczepionki to już hardcore

p.s. Kruczowlosa ale jesteś szalona


Każdorazowy kac i zatkany nos powoduje u mnie brak węchu i smaku kurwa matole, ale ześ powód dał. Przykro mi że największe "błazny" tutaj wykazują się większym poziomem świadomości od tych poniekąd rozsądnych, mających coś do skopiowania i wyredagowania, jako własne myśli- osób, które się poniekąd ciekawie czytało.
Multikulti, czego skutkiem "ubocznym" wszak zaplanowanym był terroryzm, czego skutkiem ubocznym było zwiększenie kontroli, już nie pamiętacie nie? Jak się na imigrantów burzyliście.
Łatwo to sprawdzić, gdy nagle zmienia się otoczenie, u mnie to cykliczne przez kilka lat w różnych odstępach się dzięje to też w końcu to zauważyłem. Zanim się "przyzwyczaimy" do ludzi, zachodzi wiele zmian w naszym ciele. Napijcie się ze wspólnej butelki od całkiem obcej osoby, z miejsca opryszczka (chć zmiany nie muszą być aż tak widoczne, a sądząc po Waszym wiecznie hujowym stanie zdrowia, to i tak nie wychwycicie tego, caiło trzeba obserwować każdego dnia, sprawdzać organizm, język, skórę, paznokcie). Korpo, masa nowych ludzi wysuszone usta, oznaka osłabienia organizmu, który "walczy" z miliardami nowych przeciwciał, które spotyka na klamkach, naczyniach itp całkiem nowych genotypów, ale to "norma" w końcu przywykamy.
A teraz się zastanówcie na huj ta NATURALNA różnorodność? Niezróżnicowane geny degenerują się. Odkryłem Ameryke kurwa nie? Czy nie? To czemu nie ruchacie sióstr, ja mam taką jedną kuzynkę cobym ją terefefre ten teges hehe? Dlaczego europejczycy nie powinni jeść kukurydzy, ziemniaków (dziwnym trafem zachodnia podstawa diety XD).Wasi ukochani panowie to wiedzą i 200 lat niewoli Irlandczyków służyło aby przekonać się czy parobek może te ziemniaki wpierdalać i zapierdalać, no okazało się, że tak (nazwij Irlandczyka kartoflarzem;o),_
(j.w Nasze organizmy to potężne maszyny, zdolne adaptować się do największego hardcoru). Macie frytki kutasy jebane i jelita wyjebane nitroazaminami, ale kogo to, przecia tam TYLKO 90% serotoniny produkujemy, a co ta serotonina to jakiś serek czy co, to nasz regulator nastroju, kondycji umysłowej, odpowiednik endrofin jeśli chodzi o równowagę fizyczną, który zastąpiliście używkami, kofeiną, cukrem. Kazdy z Was coś ćpa pedały i sam nie jestem święty, ale świadomość tego nie pozwala mi z tym nie walczyć. A Wy ino szukacie tego samego kółka wzajemnej spierdolonej paranoicznej adoracji aby nie czuć się samemu.
Samotność jest straszna, ale co poradzisz, nie szuka się pereł w śmietniku.
I teraz paczcie nagle tyle tego w jednym miejscu, chorujemy sami na siebie ;D
Strzępienie klawiatury ;(
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:39, 18 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
p4lm napisał:
To ja zapytam na jakiej podstawie są statystyki zakażonych? Czyż nie na podstawie testów które badają obecność IgG, które możesz mieć nawet po sraczce?
Nie mówię że covid nie ma bo wielu znajomych przeszło objaw zaniku węchu i smaku, ale to nie jest na taką skalę.
Pytam od początku pandemii - na jakiej podstawie działają testy?

Szczepionki to już hardcore

p.s. Kruczowlosa ale jesteś szalona


Każdorazowy kac i zatkany nos powoduje u mnie brak węchu i smaku kurwa matole,


wiem co to zanik węchu przy katarze, ale przy covid jest inaczej i dopóki tego nie przejdziesz nie będziesz wiedział o czym jest mowa, nie da się komuś wytłumaczyć jak coś pachnie, dlatego Tobie nie wytłumaczę na czym polega ta przypadłość.
W rozmowach face to face też zaczynasz o tak przyjemnych epitetów? musisz być lubiany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 18 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
glee314 napisał:


Każdorazowy kac i zatkany nos powoduje u mnie brak węchu i smaku kurwa matole,


wiem co to zanik węchu przy katarze, ale przy covid jest inaczej i dopóki tego nie przejdziesz nie będziesz wiedział o czym jest mowa,


No właśnie pytanie, czy ten tzw. "zanik węchu i smaku" to jest na pewno covid19 - czy może to tylko kolejny sezonowy "dziwny wirus" jaki akurat zmutował ze zwykłej grypy - a że było zapotrzebowanie to z miejsca dopisano że tak, no oczywiście -to jest (między innymi) ów covid . Rolling Eyes Kto potrafi odpowiedzieć ze stuprocentową pewnością jak to właściwie jest?

Skoro tak szybko wszystko wędruje po świecie, że po kilku miesiącach jest już na całej planecie, to zawsze tak było, przecież w 2020 roku się nie zaczęłło -tylko nikt tego po prostu wcześniej nie zauważał, tak? Jest tyle różnych wirusów, które powstają każdego dnia w różnych zakątkach globu.. A zatem średnio co kilka miesięcy (okres transmisji) zawsze dostawaliśmy jakiegoś nowego wirusa (np. bezobjawowego), maleńką partykułę kwasów i białek zmutowaną gdzieś w ciele jakiejś chinki w dalekim zakątku świata - i wice wersum: une od nas.. Tylko do tej pory nikt tego tematu nie poruszał, tak? Rolling Eyes
A zatem krąży i kotłuje to na różne sposoby we wszystkie strony z niezliczoną i nieprzewidywalną liczbą wariantów..
Taka przynajmniej jest narracja.


Piszesz @p4lm że "dopóki tego nie przejdzie - to nie będzie wiedział" , ale kto wie, kto wie... może nigdy nie będzie mu dane tego "przejść", gdyż ma dajmy na to tak zdrowy organizm że nawet ww. lekkie objawy się u niego wcale nie pojawią, smak i węch będzie zawsze świetnie działał, więc przejdzie covida absolutnie bezobjawowo? Smile
A zatem niektórym ta "wiedza", tudzież objawienie, nigdy nie będą dane.
...albo inaczej - kto wie kto wie .. nie pomyślałeś że może @glee - jak zresztą sam pisze - ma przy zwykłym przeziębieniu właśnie dokładnie taki sam zanik węchu i smaku jak przy zwykłym covidzie... Rolling Eyes - więc dla niego znów - te dwie "różne choroby są i pozostaną w zasadzie nie do odróżnienia tongue .. Przecież nie siedzisz u niego w nosie, dlaczego @p4lm tak naskakujesz na @glee314?
A zatem Spokojnie spokojnie .. są jeszcze inne opcje! - i nic z tych rzeczy o których piszesz nie musi być prawdą. Neutral
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 18 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się spinać naprzeciw oszołomstwu - ten wirus mutuje swoimi scieżkami zupełnie przypadkowo trafisz złą falę transmisji i zostajesz covidianem. Elon kolejny raz udowodnił, że technologia działa, bo zlokalizowali trupa na cmentarzu, monitoring namierzył ducha zombie. Fajne czasy w sumie, najlepsze dla kogoś pozbawienia uczuć i empatii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 18 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chinskie podrobki perfum sa znane od lat. Pozniej zaczeli podrabiac leki [kupa forsy].

W Vuhan zaistnial koronawirus dzieki podrobionym perfumom. Ktos od tego sie zarazil i tak sie roznioslo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 16:26, 18 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
glee314 napisał:
p4lm napisał:
To ja zapytam na jakiej podstawie są statystyki zakażonych? Czyż nie na podstawie testów które badają obecność IgG, które możesz mieć nawet po sraczce?
Nie mówię że covid nie ma bo wielu znajomych przeszło objaw zaniku węchu i smaku, ale to nie jest na taką skalę.
Pytam od początku pandemii - na jakiej podstawie działają testy?

Szczepionki to już hardcore

p.s. Kruczowlosa ale jesteś szalona


Każdorazowy kac i zatkany nos powoduje u mnie brak węchu i smaku kurwa matole,


wiem co to zanik węchu przy katarze, ale przy covid jest inaczej i dopóki tego nie przejdziesz nie będziesz wiedział o czym jest mowa, nie da się komuś wytłumaczyć jak coś pachnie, dlatego Tobie nie wytłumaczę na czym polega ta przypadłość.
W rozmowach face to face też zaczynasz o tak przyjemnych epitetów? musisz być lubiany


napinanie przez neta to nie moja liga, zatem nie ma sensu drążyć tematu. Wszak tak. Dlatego wszędzie gdzie się znajduję nie dyskutuję, jak ktoś wyraża szczere chęci dowiedzenia się czegoś staję na głowie aby rozjaśnić mu co nieco. Otwarcie mówię otoczeni że jestem nawiedzony, a Ci i tak słowa nie rozumieją, a mimo to lgną do mnie, te pustostany, podświadomie czujące coś (w liceum marzyłem o takiej atencji, teraz mają mnie za geja, czy uj wie kogoXD). Mało takich spotykam i to zwykle przypadkiem. Ja nie rozumiem sprania łbów za to Ty nie rozumiesz tego, że człowiek taki jak ja przez Wasz strach zastanawia się nad ucieczką, tylko gdzie? Wszędzie tacy, bądź sprawiedliwy. Ja też chce kawałek ziemi pod uprawę i kozy i owce. Jesio dwa lata temu miałem nadzieję, teraz zbieram na łódkę, mam blisko otwarte morze to też kurwa innej opcji nie widzę. Czekam do czasu aż mnie do sklepu nie wpuszczą i heja. Boję się jedynie być sam, bo ciągle jestem, ale Ci ludzie gdzieś się przewijają to póki kofeine spożywałem to mi w miare starczało. "Samotność to taka wielka trwoga" no aż że huj Smile
Dlatego przepraszam za te inwektywy, ale serio jestem wkurwiony, choć prywatnie nie widać tego po mnie, sprawiam wrażenie pozytywnie "jebniętego" kurwa ta, jebane małpy. Ostatnio dałem upust temu, bo akurat nie byłem w stanie pojechać gdzieś aby ochłonąć i żałowałem tego mim, że osoba naprawdę na to sobie zasłużyła. Do sprawiedliwości i uczzciwości idzie przywyknąć, szkoda, że to ino przeszkoda w tym paranoidalnym cyrku.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 18 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wszystko wskazuje na to, że sytuacja w prowincji Hebei, w której leży Shijiazhuang i Pekin, zaczyna się pogarszać. Z każdym dniem notuje się tam coraz więcej nowych przypadków infekcji. Obecnie ograniczenie w przemieszczaniu się obejmuje ponad 11 milionów ludzi. Władze w obawie o powtórzenie się sytuacji sprzed roku, wolą dmuchać na zimne i rozpoczęły już budowę osiedli prowizorycznych domków, w których zamieszkają i będą odizolowane osoby zainfekowane CoVID-19.

Materiał filmowy z placu budowy domków w mieście Shijiazhuang opublikowały wszystkie chińskie telewizje, w tym CGTN. Obrazy przypominają te sprzed roku, gdy w Wuhan budowano gigantyczne szpitale dla tysięcy zainfekowanych. Niestety, to się dzieje na żywo. Teraz są to domki, a nie szpitale, bo władze uważają, że mieszkańców trzeba będzie izolować znacznie dłużej. Nie bez znaczenia jest też fakt, że w takich domkach będzie można lepiej kontrolować ludzi.



https://www.geekweek.pl/news/2021-01-18/.....d-19-film/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 18 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druga fala pandemii w Chinach


_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 19 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:



Nauczcie się ludzie sprawdzać fakty i sami tłumaczyć, zamiast łykać wszystko jak (podobno) pelikany.


Nie zwracam się do @ Choronzona, ponieważ jest osobą WIERZĄCĄ. W istnienie "zakaźnych" i "potencjalnie patogennych" nukleoprotein, w szczególności w wirusa HIV. Oraz w ":wykrywanie" tego wirusa ruletotestami i w mumifikowanie "pozytywnie" zdiagnozowanych "nosicieli" HIV (objawowi bądź bezobjawowi - cokolwiek przez to rozumie @Choronzon) -TRUTKAMI AZT.
============================================================================================================

Definicję nukleoproteiny napisał Andre Lwoff 60 lat temu. Nazwał nukleoproteinę jadem czyli wirusem i przypisał jej nieprawdziwe właściwości. Na jakiej podstawie ?Bynajmniej nie na podstawie badań potwierdzonych naukową weryfikacją. A na podstawie ŚWIATOPOGLĄDU opartego na filozofii Platona (iż w Naturze panuje HARMONIA ale z każdej harmonii musi się wyłonić CHAOS). Co sam osobiście oznajmił na swoim wykładzie noblowskim. https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/lecture/
Zatem nie dziwię się, iż Choronzon, jako mistrz chaosu, WIERZY w to samo, co Andre Lwoff.
(Choronzon has been turned into a positive figure by some iconoclastic occultists, in particular chaos magicians who object to what they see as the stultifying and restrictive dogma of Thelema)

Kto chce weryfikować PRAWDĘ W NAUCE, musi się nieco wysilić i sięgać DO ŹRÓDEŁ. Historii odkryć medycznych, samej medycyny, życiorysów uczonych i ich SPONSORÓW.
Oczywiście, cały "sąd"nad niepokornym Karlem Krafeldem jest TŁEM który warto prześledzić. Jak SYSTEM medyczno prawny potrafi wykończyć niepokornego człowieka. Któremu się wydawało, że rząd i urząd ma działać dla dobra społeczności w demokratycznym kraju. Biedak się wykończył.
Dyskusja na temat rzekomego odkrycia wirusa powodującego "nową" chorobę nazwaną AIDS miała miejsce nie tak dawno, tm.php?t=18843&start=425, bo 3 lata temu.
Czego brakuje w cytowanym dokumencie sądowym ? Brakuje wypowiedzi dr Marcus - rzecznika prasowego Koch Institut w Berlinie. Ja sobie tej wypowiedzi nie wykonfabulowałam. Skoro wstawiłam cytat z wypowiedzi dr Marcus, to znaczy, ŻE TAKIE SŁOWA PADŁY.
Notatkę z sieci łatwiej usunąć niż prawdziwy dokument. Nie takie dokumenty zmieniały treść. Przykładem są definicje- epidemii czy pandemii...
https://openjur.de/u/150814.html
================================================================================================
CO JEST WAŻNE DLA CZŁOWIEKA, KTÓREMU MEDYCZNA PYTIA "WYKRYJE" jakąkolwiek chorobę- od HIVa, Covida, AZS po raka?
Ażeby nie przestał myśleć.
================================================================================================
Nie polecam metody jaką posługuje się @ Choronzon do wyszukiwania informacji.
Jemu się wydaje, że

Cytat:



Całe 3 sekundy trwało znalezienie przykładowych wyników wyizolowania HIV - tutaj z 1988 roku...
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3053989/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2904524/


Jak to być może, że WIERZY SIĘ W RULETOTESTY "na hiv" opracowane przez skompromitowanych naukowcówa z drugiej NIE WIERZY w RULTOTESTY na koronawirusa ?
Na temat afery naukowej z udziałem Luca Montagniera i Roberta Gallo jest mnóstwo materiału. Z którego wynika dwuznaczność "odkrycia" rzekomego czynnika zakaźnego nazwanego wirusem HIV.

Wstawiam tłumaczenie (fragment)wypowiedzi naukowca Eleni Papadopulos z Australii.
Cytat:


Czy HIV wirus istnieje?

Wywiad Christine Johnson (C.J) z Eleni Papadopulus-Eleopulus (EPE).

Pani Eleni Papadopulus-Eleopulus jest biofizykiem i liderem grupy HIV/AIDS naukowcow w Pert w zachodniej Australii. Przez ponad 10 lat razem ze swoimi wspolpracownikami opublikowala wiele prac naukowych, stawiajacych pod znakiem zapytania hypotezy HIV/AIDS.

Christine Johnson jest nieetatowa dziennikarka, ktora mieszka w Los Angeles area i mozna sie z nia skontaktowac mailem: cjohnson@rethinkingaids.com


CJ: Czy HIV jest przyna AIDS?

EPE: Nie ma dowodow, ze HIV jest przyczyna AIDS.

CJ: Dlaczego?

EPE: Jest wiele powodow, ale najwazniejszym jest brak dowodow na istnienie wirusa HIV.

CJ: To wyglada raczej na ogolne i niesamowite stwierdzenie.

EPE: Tez tak przypuszczam, ale jednak moje badania przekonaly mnie o tym.

CJ: Czy Luc Montagnier i Robert Gallo wyizolowali HIV we wczesnych latach 80-tych zeszlego wieku?

EPE: Nie. W pracach opublikowanych w magazynie "Science" przez te dwie grupy badaczy nie ma dowodu na wyizolowanie retrowirusa pochodzacego z pacjentow chorych na AIDS [1, 2].

CJ: Oni twierdza, ze wyizolowali wirusa.

EPE: Nasza interpretacja danych jest inna[3-5]. Do udowodnienia egzystencji wirusa potrzebne sa trzy rzeczy:
1. Komorki pozywki i material badawczy, ktory moze byc wirusem, a przynajmniej wygladac tak jak wirus
2. Opracowac metode oczyszczenia tego materialu, aby uzyskac jednorodny material, podzielic go na czastki i przeprowadzic analize z czego ten material jest zbudowany.
3. Udowodnic, ze ten material moze sie rozmnazac, tworzac dokladnie taki sam material.
Innymi slowy; moze sie replikowac.

CJ: Czy patrzac w mikroskop mozna stwierdzic, ze w pozywce jest wirus?

EPE: Nie. Nie wszystkie czastki, ktore wygladaja jak wirus, sa wirusami.

CJ: Wiec badacze AIDS popelnili blad?

EPE: To pytanie raczej powinno brzniec: jakie sa reperkusje tego badania? Z jakis nieznanych powodow, stosowana przez dziesieciolecia metoda izolacji retrowirusow[6.7], nie byla przestrzegana w tych badaniach. Retrowirusy sa bardzo male o srednicy okolo 100 nanometrow (1/10000 mm). Miliony zmieszcza sie na czubku szpilki.

CJ: Jak mozna zobaczyc cos takiego malego?

EPE: Potrzebny jest elektronowy mikroskop. W ten sposob poznajemy rozmiar i ksztalt czasteczek retrowirusa, ktory jest prawie okragly i ma zewnetrzna powloke pokryta guzkami, a srodek sklada sie z bialka i RNA. Innym waznym zjawiskiem jest to, ze retrowirusy nie wykorzystuja bezposrednio RNA do rozmnazania sie. Retrowirusy, w przeciwienstwie do prawie wszystkich innych wirusow, najpierw tworza DNA z ich RNA. To DNA wchodzi do jadra komorki i tam pozostaje jako czesc komorki. Ten kawaleczek DNA nazywa sie prowirusem, ktory moze siedziec w komorce przez lata, az komorka zostanie uaktywniona.

CJ: I co dalej?

EPE: DNA prowirusa jest skopowane w RNA komorki i to jest jego RNA a nie RNA oryginalnej komorki. To zmienione RNA wywoluje produkcje potrzebnych bialek do budowy czasteczek nowego wirusa.

CJ: Dlaczego ich nazwano retrowirusami?

EPE: Poniewaz przez dlugi okres czasu biolodzy wierzyli, ze informacja w komorkach wszystkich zywych istot przeplywa tylko w jednym kierunku z DNA do RNA , a wiec do bialek, o syntezie ktorych decyduje RNA. Jesli zalozymy, ze ten kierunek jest "do przodu", to retrowirusy w pierwszej kolenosci kopiuja ich informacje "do tylu". Jednym z bialek wewnatrz czesci retrowirusa jest enzym, ktory katalizuje ten proces "do tylu" przeksztalcajac RNA w DNA.Ten enzym nazwano odwrotna transkryptaza. Dlatego ten wirus nazwano retrowirusem.
http://pl.wikipedia.org/w...a_transkryptaza

=================================================================================================

Nie tylko Gallo i Montagnier NIE WYKRYLI 'ZAKAŹNEGO I POTENCJALNIE PATOGENNEGO WIRUSA. Nikt, zaden uczony tego nie zrobił !

http://neue-medizin.com/lanka2.htm

cytat:
"Dr Stefan Lanka, wirusolog i biolog molekularny, jest na całym świecie znany głównie jako „dysydent na AIDS” (i być może „dysydent gentechnologii”), który kwestionuje samo istnienie wirusa HIV od 1994 roku. Jednak w ostatnich latach natknąłem się na zapierający dech w piersiach fakt: ani jeden z (medycznie istotnych) wirusów nigdy nie został wyizolowany; nie ma dowodów na ich istnienie. Właściwie to dr Lanka już trzy lata temu w niemal „legendarnym” wywiadzie Zengera stwierdził: „Tak więc przez długi czas studiowałem wirusologię, od końca do początku, od początku do końca, aby być absolutnym pewności, że nie ma czegoś takiego jak HIV. I łatwo było mi być tego pewnym, ponieważ zdałem sobie sprawę, że cała grupa wirusów, do których ma należeć HIV, retrowirusy - a także inne wirusy, które są przedmiotem roszczeń być bardzo niebezpieczne - w rzeczywistości w ogóle nie istnieją ”. Więc ponownie dokładnie przeczytał literaturę na temat tych „innych wirusów”, a po tym, jak nadal nie mógł znaleźć żadnego dokumentu, który dostarczyłby dowodów, zachęcał ludzi, aby nie wierzyli w niego, ale zwrócili się do samych instytutów i władz. To faktycznie miało miejsce, głównie zainicjowane przez matki. Odpowiedzi były odkrywcze. We wrześniu 2001 roku niemiecka książka "Impfen - Völkermord im dritten Jahrtausend?" (Szczepienia - ludobójstwo w trzecim tysiącleciu?) Stefana Lanki i Karla Krafelda zostały opublikowane, w których stwierdzili, że nadal nie ma dowodów na istnienie jakiegokolwiek (medycznie istotnego) wirusa."

Na skutek funkcjonowania XIX wiecznej TEORII INFEKCYJNOŚCI i wykreowania mitu o istnieniu tzw. systemu odpornościowego stworzono kolejne mity. O konieczności doładowywania "systemu" różnymi suplementami diety, tresowania "systemu" szczepionkami i mumifikowania chemio czy radioterapią zmian w ciele człowieka uznanych za "złośliwe".
Sztuka medyczna została w momencie rozwoju petrofarmacji zmanipulowana przez osoby działające w imieniu "filantropa" D. Rockefellera. https://wolnemedia.net/jak-do-wspolczesnej-medycyny-wprowadzono-voodoo/

Powtórzę kolejny raz - JESTEM ATEISTKĄ MEDYCZNĄ. Nie wierzę w istnienie zabójczych nukleoprotein. Nie wierzę w możliwość wyprodukowania i skutecznego użycia tzw. BRONI BIOLOGICZNEJ. Ponieważ wszystkie organizmy degeneratywne NIE MOGĄ ROZWIIJAĆ SIĘ w atmosferze tlenu. Który jest w ziemskiej atmosferze. Każdy człowiek jest nosicielem biogenomu mikroorganizmów w ilości 2,5 kg ( regeneratywnych i degeneratywnych) Ten zespół umożliwia funkcje życiowe (trawienie, przyswajanie witamin, redukcję guzów). W przypadku niekorzystnych zmian -np. zatrucia "lekami" zmienia się działanie tych drobnoustrojów na degeneratywne - i człowiek umiera. Np. na "lekooporne zapalenie płuc".
===============================================================================================
Co jest pocieszające ?
Że miliarderom też zdarza się umrzeć przedwcześnie. Chyba nikt nie myśli iż jadł byle co, nie był pod "opieką" lekarską i prowadził gnuśny tryb życia . Raczej używał życia pełną paszczą. Cośkolwiek mocno buzię miał pooraną, choć przystojny z niego gość. Był.
cytat: "Z materiałów opublikowanych przez The Edmond de Rothschild Group można się dowiedzieć, że Benjamin pasjonował się, poza finansami, żeglarstwem, samochodami i winem."
https://www.money.pl/banki/benjamin-de-r.....1824a.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8550
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:01, 19 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rząd USA wydaje 250 mln dolarów na reklamowanie szczepionek . To jest genialne , jakbyś produkował - prywatnie - chujowe "lody" i rząd "swoimi" pieniędzmi będzie reklamował chujowiznę . Tak się kręci "lody" Wink .


Cytat:
Kiedy „demokratyczny” rząd wydaje 250 milionów dolarów, aby cię manipulować…


Czy to autorytarny Wietnam czy Stany Zjednoczone?

Giganci farmaceutyczni nastawieni na zysk zapewniają nas, że nie mają żadnych ukrytych motywów, ponieważ próbują uspokoić uzasadnione obawy ludzi dotyczące nieudowodnionej technologii szczepionek.

Pfizer spodziewa się zarobić 19 miliardów dolarów czystego zysku na samej szczepionce przeciwko mRNA COVID w 2021 roku. Niespodziewany zysk narusza częste i często papugowane „ obietnice braku zysku ”, które główne firmy produkujące leki starające się o dostęp do rynku złożyły w 2020 roku.

Jednak wysiłki producentów szczepionek, aby zmaksymalizować zysk, trafiły w pułapkę: duża mniejszość obywateli amerykańskich nie ufa słowom spekulantów, którzy kłamią na temat swoich spekulacji (i czegokolwiek innego, czego potrzebują), aby wspierać własne interesy.

40% Amerykanów - którzy pozostają słusznie sceptyczni co do przyjmowania niesprawdzonych szczepionek rzekomo zapobiegających wirusowi z 99 +% współczynnikiem przeżycia - nie ustąpiło w oparciu się szczepieniu. Klasa rządząca miała nadzieję, że do teraz ulegną.

Jeśli należysz do odważnej mniejszości zaniepokojonej niekonstytucyjnymi nakazami szczepień, Health and Human Services (HHS) planuje zmienić twoje zdanie - w ten czy inny sposób.

Krytyka każdego, kto waha się przed przyjęciem szczepionek przeciwko COVID z religijnym zapałem, narastała od pierwszych dni pandemii.

W kwietniu ubiegłego roku Mark Suzman, główny urzędnik Fundacji Billa i Melindy Gatesów, stwierdził, że „niepokoi to, że są ludzie rozpowszechniający dezinformację, podczas gdy wszyscy powinniśmy szukać sposobów współpracy i ratowania życia”.

Teraz, gdy wprowadzanie szczepionek utknęło w martwym punkcie, a pracownicy służby zdrowia na pierwszej linii masowo odmawiają szczepionki , wysiłki zmierzające do odwrócenia fali zostały zintensyfikowane.

W wywiadzie dla Daily Beast (serce ciemności korporacyjnego państwa) w zeszłym miesiącu niewybrany car zdrowia publicznego Anthony Fauci powiedział o tym niepożądanym buncie:

„Moją największą największą obawą jest to, że znaczna część ludzi będzie wahać się przed szczepieniem. Myślę, że będzie wielu ludzi, którzy nie chcą się szczepić ”.

Coś oczywiście musi dać.

W tym momencie rozsądny obserwator zauważyłby potrzebę większej ilości dowodów, więcej czasu na zbadanie długoterminowych skutków szczepionek mRNA (danych, których nie ma) i więcej empatii w zajmowaniu się podstawową przyczyną masowej nieufności wobec Amerykanie w maszynie farmaceutycznej.

Żaden z tych środków nie obowiązuje. Zamiast tego jesteśmy traktowani jako bardziej propagandowi - tak jakby tysiące godzin zapalania gazu w wiadomościach kablowych lub miliony słów drukowanych w New York Times lub USA Today, które próbowały zawstydzić opinię publiczną, przyniosły w przeszłości pożądane efekty.

Wpisz HHS.

Finansowana ze środków publicznych federalna biurokracja Health and Human Services (HHS) jest w trakcie kampanii propagandowej o wartości 250 milionów dolarów skierowanej bezpośrednio do przeciętnego Amerykanina.

Celem tych starań jest przekonanie Cię, że eksperymentalne szczepionki mRNA opracowane właśnie w zeszłym roku z „prędkością warpową” przez firmę Pfizer and Moderna (start-up farmaceutyczny powiązany z Billem Gatesem) są bezpieczne.

Spróbuj znaleźć pojedynczy, samotny artefakt dziennikarski w głównych mediach, które oferują sceptyczne - a nawet neutralne lub obiektywne - podejście do szczepionki Billa Gatesa. Oni nie istnieją.

Takie opinie są bluźnierstwem wobec kościoła neoliberalnej korporatokracji. Podobnie każdy, kto wyraża sceptycyzm, jest persona non grata . „Tylko fakty, proszę pani” Walter Cronkite dni mediów, które traktują swoich czytelników / widzów jak suwerennych dorosłych, już dawno minęły.

Podstawową rolą mediów w 2021 roku jest gasić, zaciemniać, błędnie kierować, pacyfikować i w inny sposób manipulować odbiorcami - a wszystko to przy jednoczesnym udawaniu, że bardzo zależy im na dobru tych samych osób, które wykorzystują.

Niech nie zsunie się ironia, że ​​płacisz za własne nadużycia podatkami i długiem. Budżet na zdrowie i usługi społeczne na 2020 r. Przekroczył bilion dolarów. Z roku na rok rośnie wraz z szeregiem uzasadnień wydatków oferowanych przez HHS:

„Rozwiązanie kryzysu opioidowego, promowanie opieki zdrowotnej zorientowanej na pacjenta, wzmocnienie usług dla Indian amerykańskich i tubylców z Alaski, zachęcanie do innowacji w przyszłości amerykańskiej opieki zdrowotnej, zajęcie się wysokimi cenami leków, reforma przepisów Departamentu i generalnie skoncentrowanie zasobów na sprawdzonych i skutecznych inicjatywach ”.

„Generalnie skupianie zasobów na sprawdzonych i skutecznych inicjatywach”? Czy szczepionki mRNA - które mają zerowe kliniczne dowody ich długoterminowej skuteczności lub bezpieczeństwa - kwalifikują się jako „sprawdzone” w ocenie HHS?

Oczywiście to, co „sprawdzony i skuteczny” oznacza dla biurokratów, którzy kierują HHS - i spekulantów z sektora prywatnego, którzy nimi kierują - nie jest tym samym, co konotacje tych terminów dla normalnych ludzi.

Dla Moderny i Pfizera jedyną rozstrzygniętą, „udowodnioną” kwestią związaną z ich eksperymentalnymi szczepionkami jest to, że mają one przynosić miliardy dochodów w gotówce - z dodatkową zaletą bycia czczonymi przez CNN i Politico za ich całkowity heroizm w przynoszeniu złotych biletów na rynek.

Co ciekawe, pomimo żelaznych obietnic bezpieczeństwa ze strony producentów, te same firmy farmaceutyczne dostrzegły konieczność zabezpieczenia całkowitej odporności od odpowiedzialności prawnej za śmierć lub poważne obrażenia spowodowane przez ich produkty:

„Deklaracja zapewnia niektórym osobom i podmiotom - zwanym„ osobami objętymi ”- zwolnieniem z odpowiedzialności przed wszelkimi roszczeniami dotyczącymi strat spowodowanych przez, wynikających z lub wynikających z produkcji, testowania, rozwoju, dystrybucji, administracji i / lub stosowanie medycznych środków zaradczych COVID-19 (objęte ochroną). ”

Edykt z 4 lutego 2020 r. - który, nawiasem mówiąc, został wydany z prędkością błyskawicy na długo przed tym, jak nawet teoretyzowano o potencjalnych skutkach ubocznych przyszłych szczepionek - został wydany przez nikogo innego jak Health and Human Services, ten sam organ rządowy, który obecnie wydaje jedną czwartą miliard dolarów, aby przekonać Cię, że szczepionki COVID-19 są bezpieczne.

Ironia ironii: HHS zapewnia bezprecedensową ochronę prawną, więc jej klienci nie są odpowiedzialni za śmierć i obrażenia, które z pewnością spowodują, a następnie lamentują nad brakiem zaufania lub dobrej woli wśród opinii publicznej.

Jest to najgorsze z połączenia władzy korporacji i państwa i jeszcze jedna rażąca zachęta do przeciwstawienia się nowej administracji i jej zwierzchnikom za wszelką cenę.

Ben Bartee to amerykański dziennikarz mieszkający w Bangkoku z przeciwstawnymi kciukami. Skontaktuj się z nim przez jego portfolio lub na LinkedIn .
https://www.zerohedge.com/news/2021-01-1.....pulate-you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 491
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 20 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:

Czego brakuje w cytowanym dokumencie sądowym ? Brakuje wypowiedzi dr Marcus - rzecznika prasowego Koch Institut w Berlinie. Ja sobie tej wypowiedzi nie wykonfabulowałam. Skoro wstawiłam cytat z wypowiedzi dr Marcus, to znaczy, ŻE TAKIE SŁOWA PADŁY.


No tak, skoro TY wstawiasz cytat, to już pozamiatane, źródło niepotrzebne nikomu. Zarzucasz innym "wiarę" a jednocześnie oczekujesz, żeby tobie uwierzyli na słowo. Ciężki przypadek Laughing

Daj wiarygodne źródło tego cytatu (błagam, tylko nie jakiegoś bloga, na którym "autorytet" się zarzeka, że widział na własne oczy) albo przestań się na niego powoływać. Proste. No chyba, że dokumenty sądowe pozmieniała BigPharma do spółki z Reptilianami, pod dyktando Plejadan, no to co innego... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:11, 20 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chronozon napisał:
do spółki z Reptilianami, pod dyktando Plejadan,
genitaliuszu zapomniałeś o swojej starej - płaskiej Ziemi.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 20 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani uczy Sanepid i Policje prawa! Nie mieli argumentów. Pozamiatała, musicie to zobaczyć! #otwieraMy


_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 491
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 20 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

genitaliusz napisał:
genitaliuszu zapomniałeś o swojej starej - płaskiej Ziemi.


Pamiętnik tu sobie robisz? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:18, 21 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh? .. Jaki znowu "pamiętnik", drogie dziecko. O czym ty - za przeproszeniem - pierdolisz? Rolling Eyes ....No z tego co widzę to chyba raczej ty tu jakieś swoje WIZJE SENNE zapisujesz.. Plejadianie, marsjanie.. co jeszcze ci się przyśniłło?
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 21 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tępy jełop napisał:
Plejadianie, marsjanie.. co jeszcze ci się przyśniłło?


Płaska ziemia, galaktyczna małpa w 82 torusie galaktycznych wymiarów, deparchator, krulestfo Słowian i lechitów i takie tam inne urojenia tępych jełopów 😎
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 22 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mieszkańcy Niemiec, którzy nie poddadzą się samoizolacji po kontakcie z koronawirusem, mogą zostać umieszczeni w ośrodkach zatrzymań. Osoby, które po otrzymaniu grzywny i ostrzeżenia, nadal nie zastosują się do poleceń władz, stracą wolność.



- Procedura przebiega etapami: upomnienie, grzywna, postanowienie sądu - poinformowano.



https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021.....i-orwella/


Cytat:
Rząd poinformował, że w prowincji Hebei do użytku oddano pierwsze izolatki dla osób chorych na CoVID-19 i odbywających kwarantannę. Nieoficjalnie mówi się o obozach koncentracyjnych dla niepokornych obywateli.

Z każdym nowym dniem w Chinach notuje się coraz więcej nowych infekcji. Nie są to ogromne liczby, ale nie mamy się co łudzić, że dane podawane publicznie są wiarygodne. Potwierdzeniem tego mogą być same te budowane izolatki, w których rzekomo zamieszkają tysiące nowych osób zainfekowanych CoVID-19. Podobne sceny z bodowych takich obiektów widzieliśmy rok temu, gdy pandemia dopiero się rozkręcała.

W globalnej sieci krążą jednak informacje, według których nie są to izolatki dla osób zainfekowanych, tylko dla niepokornych obywateli, niestosujących się do zaleceń władz lub po prostu dla nich niewygodnych. Na filmie możecie zobaczyć, że w izolatkach zamontowano zakratowane okna. W Chinach, i nie tylko, coraz więcej ludzi uważa, że pandemia jest fikcją i służy innym celom. Władze z potężną determinacją zwalczają taką narrację, zatem nie powinien dziwić fakt, że gdzieś te osoby muszą umieszczać.


https://www.geekweek.pl/news/2021-01-22/.....ach-kraty/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bonzo78




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 22 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli po to były budowane ośrodki dla uchodźców i stadiony w Polsce i na Ukrainie. Ja pierdolę, wypierdalam do lasu, mam blisko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 22 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonzo78 napisał:
Czyli po to były budowane ośrodki dla uchodźców i stadiony w Polsce i na Ukrainie. Ja pierdolę, wypierdalam do lasu, mam blisko...



No ba jest cały film o tym już anglojęzyczny tytuł:" Songbird" po polsku dali inny. O mutacji wirusa covid23 i obozach dla ludzi.

Ale dobra na razie to bajki, przyziemna sprawa najbliższa to taka, że to całe wstrzymanie dostaw śmierdzi szczepionek chociażby z tego powodu, że zmieniają linię produkcji i system na szybszy - i właśnie te partie mogą być najbardziej szkodliwe. A będą najbardziej wyczekiwane.

Na tym kończę moje pisanie o szczepionkach

Nadmienię, że:

Informacje mam odtwórcze nie jestem odpowiedzialna za ich treść i mam głęboko w d... już ten temat ( w sensie poruszania przeze mnie tematu o szczepieniach)



Rolling Eyes

a wszystkim życzę powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bonzo78




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 22 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że czas na edukowanie ludzi apropos maseczek, szczepionek i lipy covidowej już minął. Część podda się nowej religii i nic już tego nie zmieni a druga część musi się przygotować na nowe, trochę trudniejsze życie z dreszczykiem emocji. Zrobienie zapasów już teraz nie zaszkodzi😁, radzę również o zadbanie o kondycję fizyczną bo z wiszącym brzuchem trudniej uciekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 22 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonzo78 napisał:
Wydaje mi się że czas na edukowanie ludzi apropos maseczek, szczepionek i lipy covidowej już minął. Część podda się nowej religii i nic już tego nie zmieni a druga część musi się przygotować na nowe, trochę trudniejsze życie z dreszczykiem emocji. Zrobienie zapasów już teraz nie zaszkodzi😁, radzę również o zadbanie o kondycję fizyczną bo z wiszącym brzuchem trudniej uciekać.
uciekać ? niewolniku ,już twoja pozycja opisana. Oczy otwarte , a oddech równy , to my wam wystrugamy trumny, z gałęzi wiotkie ,takie co lecom ,dawno zapomniane ,grzechy odkopane . Bunt bryndza,ale nie nyndza , lepiej odejdź ,bo macham ,..
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 299, 300, 301   » 
Strona 153 z 301

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile