W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 380236
Strona:  «   1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 301, 302, 303   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 27 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Wheels Are Falling Off the Covid Scamdemic
https://www.bitchute.com/video/TrHnxpe41Tx5/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 27 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem ze na tym forum są osoby robiące napisy sam kiedyś to robiłem więc liczę na was ,może ktoś na kwarantannie ma czas ...
Dobry dokument warto pokazać nieznającym angielskiego

_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 27 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy narodowcy to jakieś cywilne bojówki rządu?
O chuj im chodzi? Chyba nie ma nikogo w tym kraju kto by się godził na ograniczenie jakichkolwiek praw, a w przypadku aborcji nie chodzi tylko o kobiety. Podbierana jest przecież wolność całym rodzinom.

Cytat:
Czwarty dzień z rzędu w Częstochowie odbywają się protesty kobiet przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Poniedziałkowy protest (26 października) był największy, bo zgromadził co najmniej trzy tysiące osób, ale zakończył się incydentem na Jasnej Górze, kiedy doszło do zatrzymań, a policja użyła gazu. Ucierpieli demonstrujący.

Do incydentu doszło pod Jasną Górą, kiedy drogę protestującym zagrodzili narodowcy. P
olicja użyła gazu, doszło do zatrzymań.

Poniedziałkowy protest kobiet w Częstochowie był największym z dotychczasowych. Zgromadził w sumie kilka tysięcy osób. Rozpoczął się już przed godziną 19. Wtedy setki samochodów zablokowały centrum miasta, a protestujący podeszli pod Archikatedrę.

Tu doszło do pierwszych incydentów. Na schodach katedry szczelny szpaler ustawili narodowcy i przedstawiciele organizacji katolickich. W tej grupie był m.in. radny Paweł Ruksza.

Protestujący głośno skandowali hasła. Z drugiej strony pojawiła się kobieta z różańcem, która modliła się, kierując swe słowa w stronę demonstrantów. Prosiła o wodę święconą, którą chciała skropić demonstrantów. Ludzie stojący na schodach wskazywali policjantom osoby, które powinny zostać ukarane za wulgaryzmy.

Protestujący po chwili ruszyli na spacer. Zatrzymali się najpierw na Placu Biegańskiego, a później wrócili pod budynek przy alei NMP, gdzie mieszczą się biura polityków PiS.
Protest kobiet przed archikatedrą i na ulicach Katowic, 26 października 2020 r.

Tam znów skandowali swoje hasła m.in. "Trzeba było nas nie wk....". Ruch w mieście ponownie został zablokowany.

Następnym miejscem zatrzymania była kuria, którą osłaniali policjanci i narodowcy. Później protestujący udali się na Jasną Górę, na którą nie dotarli, bo drogę zastąpił im kordon narodowców.

Sytuacja stała się napięta. - Chcecie się bić z tysiącem ludzi - pytał jeden z protestujących. Mężczyźni "broniący" Jasnej Góry odpowiadali, że chętnie.

Doszło do incydentów, podczas których użyto gazu. Jak relacjonują świadkowie, użyto ich w stronę protestujących. Doszło do zatrzymań. Na razie policja nie ujawnia ich liczby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 27 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział : kowidowe śmieci tak zwanymi protestami "antyaborcyjnymi" chcą nakryć czapką protesty antyplandemiczne.

a jeśli już zahaczamy o "kontrowersyjny" wyrok TK w tej sprawie, to chyba nie trzeba dodawać, że zlewaczałe dziwki z antify mają teraz ciężki zgryz, bo nie będą już mogły mordować dzieci "narażonych na dauna" ..albo "zespół turreta". Praktyka ta była dość powszechna jako PRETEKST służący tzw. aborcji. Dziwki o to głównie płaczą. Chcą się gzić bez zobowiązań... Powtarzam jednak, że rozwiązanie jest proste: niech se pipy zasznurują. PROSTE




Cytat:
Będziemy walczyć z religijnymi fanatykami, którzy chcę swą barbarzyńską moralność prawem na wszystkich nałozyć. Nie będzie jedności!

Cytat:
Nie chcecie borykać się z ciążą? - nie ruchajcie sie na lewo i prawo. proste. Ale jak już zajdzie taka jedna lafirynda z drugą, to wara od dziecka. Było sie nie gzić po kątach , seks to nie zabawa.

Cytat:
To mamy wstąpić do zakonu? Czyli chcesz lafiryndry zmuszać do rodzenia i wychowywania dzieci? Seks to nie zabawa? A co? Interes?

Cytat:
Co ty tam seplenisz że chcesz.. Gzić się bez zobowiązań? Seks to odpowiedzialność.. jak jedna z drugą nie potrafi unieść brzemienia konsekwencji to niech się tym nie para. A nie że potem płacz, bo mi dzidziuś rośnie. Proste.

Cytat:
To jaki facet będzie chciał być w związku z kobietą, która nigdy nie chce mieć seksu? Czyli skazujesz kobiety albo na samotność albo na klasztor. Oczywiście, że jest odpowiedzialność. Gdy metody antykoncepcyjne zawiodą, wtedy powinna być dostepna aborcja. To jest odpowiedzialność, a nie rodzić niechciane lub kalekie dzieci.

Cytat:
Póknij sie w czoło.. Co ty dla faceta seks uprawiasz? CO TY MI TU!!
"Oczywiście, że jest odpowiedzialność. Gdy metody antykoncepcyjne zawiodą, wtedy powinna być dostepna aborcja." - nie , nie na tym polega odpowiedzialność. Odpowiedzialność polega na tym że bierze się konsekwencje swoich zachowań a nie ucieka przed nimi. Myli ci się wygodnictwo z odpowiedzialnością.

Cytat:
Niestety, kobiety, które chcą mieć facetów, muszą dla tych facetów seks uprawiać. Nie ja, bo mi faceci nie potrzebni. Zgłoszenie się na aborcję to jest branie konsekwencji swoich działań. Nie robienie nic tylko czekanie aż się dziecko urodzi, niechciane dziecko, i potem tylko to dziecko karmić i ubierać, ale żadnego innego wkładu nie robić, to jest nie branie odpowiedzialności. Takie dzieci wyrastaja na nie zdrowych i szczęsliwych ludzi.

Cytat:
"Zgłoszenie się na aborcję to jest branie konsekwencji swoich działań. " .. hah , twoja zlewacka "logika" coraz bardziej mnie zaskakuje, i śmieszy zarazem. "kobiety, które chcą mieć facetów" - a pardon, po co chcą mieć tych "facetów"? PO TO żeby z nimi seks uprawiać.!. (Czy po co innego, he?) To niech sobie nie szukają "facetów" - tylko mężów - a potem rodzina i dzieci. Proste.
"czekanie aż się dziecko urodzi, niechciane dziecko," - w rodzinie sie niechciane nie rodzą. Tylko jak się "facetów" szuka.. aby z nimi seks uprawiać.

Cytat:
„twoja zlewacka "logika" coraz bardziej mnie zaskakuje, i śmieszy zarazem.”

Mówi się „lewicowa”,nie „lewacka”. Mój argumenty jest logiczny. Jeżeli uważasz, że nie jest logiczny, to dlaczego go po prostu nie obalisz?
Co spowoduje więcej cierpienia: aborcja czy wychowywanie dziecka przez osobę, która nie chciała dziecka i która nawet może nie lubi dzieci?

„a pardon, po co chcą mieć tych "facetów"?”

A czy ja wiem? Może żeby się samotnie nie czuć? Może same sobie finansowo nie dają rady. Może myślą, że jak nie będą miały faceta to społeczeństwo będzie na nie żle patrzyło. Nie wiem. Zapytaj je.

„PO TO żeby z nimi seks uprawiać.!”

Nie, po to faceci mają kobiety.

„To niech sobie nie szukają "facetów" - tylko mężów - a potem rodzina i dzieci. Proste.”

Dopiero z mężem ile trzeba mieć niechcianego seksu! A co jak kobieta nie chce dzieci?

„w rodzinie sie niechciane nie rodzą.”

Oczywiście, że się rodzą. Nie wszyscy chcą mieć dzieci. Potem jeszcze narzekają jakie są nieszczęśliwe przez dzieci:
https://malinowaplaneta.pl/zaluje-ze-mam-dziecko/
Pełno tego jest w internecie.

„Tylko jak się "facetów" szuka.. aby z nimi seks uprawiać.” - Nie rozumiem o co Ci tutaj chodzi.

Cytat:
"Mój argumenty jest logiczny. Jeżeli uważasz, że nie jest logiczny, to dlaczego go po prostu nie obalisz?" - przecież twój "argument" jest nielogiczny, co pokazałem jasno wyżej. Ty po prostu nie rozumiesz znaczenia słów, co tu obalać? "Nie, po to faceci mają kobiety." - to niech kobiety przestaną w końcu zadawać się z takim typami, Proste. "Dopiero z mężem ile trzeba mieć niechcianego seksu! A co jak kobieta nie chce dzieci?" - to po co jej facet? "Zapytaj je." - sama se je najpierw zapytaj, a potem się dopiero wymądrzaj.. to nie mój problem tylko ich.
"Oczywiście, że się rodzą. Nie wszyscy chcą mieć dzieci. Potem jeszcze narzekają jakie są nieszczęśliwe przez dzieci" - to co to za "rodzinka"?? .. SZOK .. chyba jakaś zlewaczała.. Razz

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 27 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Kolejne badania , tym razem przeprowadzone przez Duńczyków ( a może już było , ale nie pamiętam Wink , a temat "maseczkizmu" Wink .

Cytat:
Covid-19: największe badanie na świecie wskazuje na bezużyteczność maseczek.


Jak informują duńskie media, badanie randomizowane (tzn. o najwyższym stopniu wiarygodności naukowej), które przeprowadzili duńscy naukowcy uniwersyteccy na najwyższej próbie na świecie, pokazuje, że powszechne noszenie maseczek, nawet jedynie w powierzchniach zamkniętych, nie ma żadnego wpływu na transmisję słynnego koronawirusa. Prestiżowe pismo medyczne Lancet, które wsławiło się publikacją fałszywego artykułu na temat „szkodliwości” terapii covidu hydroksychlorochiną, odrzuciło jednak publikację wyników badania, na które czekał cały świat. Zdaniem duńskich naukowców, powody odmowy są polityczne, a nie naukowe.

Renomowani naukowcy duńscy podjęli swe szeroko zakrojone badanie pod koniec kwietnia tego roku. Zaangażowano do niego 6 tys. Duńczyków, z reguły zatrudnionych w różnych super i hipermarketach. Połowa z nich nosiła maseczki cały czas, a druga połowa nie nosiła. Metodologia badania pozostaje bez zarzutu, lecz jego rezultat został uznany przez trzy pisma medyczne za „zbyt kontrowersyjne”, gdyż wiele rządów na świecie postanowiło walczyć z covidem za pomocą m.in. maseczek. Publikacja wyników oczekiwanego badania mogłaby poderwać ich autorytet, jak autorytet części lekarzy, którzy opowiadają się za maseczkami.

Badanie nie obejmowało noszenia maseczek w plenerze, gdyż wtedy jeszcze uchodziło to powszechnie za absurd, jeśli chodzi o ochronę przed chorobami wirusowymi układu oddechowego. Dopiero na początku czerwca, po licznych naciskach politycznych, Światowa Organizacja Zdrowia zmieniła swe stanowisko, powołując się na meta-badanie ogłoszone w Lancet, które naukowcy szwajcarscy (i z innych krajów) określili jako „poważnie wadliwe”, zarówno pod względem metodologii, jak i wniosków. Zalecenie WHO nie dotyczyło zresztą powszechnego noszenia maseczek, lecz „w miejscach, gdzie trudno zachować dystans”. Kontrowersje naukowe na temat użyteczności, czy wręcz szkodliwości powszechnego noszenia maseczek, coraz częściej dochodzą jednak do głosu.

Badanie duńskie było najszerzej zakrojonym badaniem w tej kwestii na świecie i jedynym randomizowanym, jednak generalnie wskazuje na to samo, co wcześniejsze badania randomizowane robione w środowiskach szpitalnych przed epidemią. W każdym razie, jak dotąd, nikomu nie udało się bezsprzecznie udowodnić, że maseczki odgrywają jakąś rolę w walce z epidemią, poza sferą psychologiczną. W Danii władze sanitarne długo odrzucały zalecanie maseczek w przestrzeni publicznej, jeszcze w lipcu Søren Brostrøm, szef owych władz, twierdził, że powszechne ich noszenie „nie ma żadnego sensu”, lecz w sierpniu władze polityczne zaleciły ich używanie w transporcie publicznym.

Według prof. Henninga Bundgaarda, który stał na czele ekip duńskich badaczy, w końcu któreś ze znacznych międzynarodowych pism naukowych będzie musiało kierować się względami naukowymi, a nie politycznymi, i duńskie studium się ukaże, gdyż jest „wyjątkowej jakości”. Na razie władze polityczne nie podejmują decyzji antymaseczkowych. W Austrii zakazano już jednak noszenia przyłbic, gdyż ich rola jest „zbyt absurdalna”, jeśli chodzi o ochronę przed wirusami.
https://strajk.eu/covid-19-najwieksze-ba.....-maseczek/




PS. @Aniołek , a ty się do czego przypierdalasz , zatrzymała cię chociaż policja bez maseczki w tym sezonie pandemicznym , czy tylko opierdalasz ekspedientki w sklepach bo nie chcą cię obsłużyć bez maseczki . Pisze ci jak jest , a jest tak , że jak będziesz walczył na ich zasadach , czyli tak jak oni chcą to będziesz przegrywał bitwy , a twoja wojna się nigdy nie skończy . Nie przegrasz , choć będziesz przegrywał . Ale każdą walkę możesz prowadzić jak chcesz . I jeszcze pamiętaj kiedy idziesz na wojnę , każda wojna kosztuje i nie chodzi tu tylko o pieniądze .
Ja nie jestem na wojnie , a mimo iż wyszedłem z konfrontacji z policją zwycięsko Smile , to czuję że w dalszej perspektywie nie ma to żadnego znaczenia . A wszystko to w oczekiwaniu na kolejną konfrontacje która wydaje się być nieunikniona i kompletnie nic nie zmieniająca .


Chyba jednak nie do końca:
Cytat:

Praca została opublikowana 18 sierpnia 2020 w Danish Medical Journal.

Abstract pracy:
"Introduction: The coronavirus disease 19 (COVID-19) pandemic, caused by Severe Acute Respiratory Syndrome Coronavirus 2 (SARS-CoV-2), progresses globally, and means to reduce the transmission are needed. In the community, the use of face masks is increasing world-wide, but documentation for the efficacy of this remedy is lacking. This trial investigates whether the use of face masks in the community will reduce wearers' risk of SARS-CoV-2 infection. Methods: This study will be a two-arm, unblinded, randomised controlled trial. We will include adults (>18 years of age) without prior confirmed COVID-19 or symptoms suggestive of COVID-19, who spend more than three hours per day outside the home with exposure to other people. A total of 6,000 partic**ants are randomly assigned 1:1 to use face masks or not for a 30-day period during the pandemic. Partic**ants will perform self-testing; quick test for SARS-CoV-2 antibodies (immunoglobulin M (IgM) and immunoglobulin G (IgG)) (the Livzon lateral flow test) and oropharyngeal/nasal swabs for viral detection using polymerase chain reaction (PCR). The primary endpoint following the 30-day study period is the difference in the number of SARS-CoV-2-infected individuals between the two study groups as assessed by a positive nasopharyngeal swap, a positive antibody test or a hospital-based diagnosis of SARS-CoV-2 infection. Conclusions: We will study whether a face mask protects the wearer of the mask against SARS-CoV-2 infection. The findings are expected to apply to the present pandemic and to future viral outbreaks and to provide evidence for authority recommendations across the world. Funding: This study was funded by Salling Fondene. Trial registration: ClinicalTrials.gov Identifier: NCT04337541."

Badanie dotyczyło zmniejszenia ryzyka zakażenia osób noszących maseczki, a nie tego czy maseczki są skuteczne do zmniejszenia rozprzestrzeniania się wirusa. Czyli to co pisałem w pierwszym komentarzu.

link do opisu pracy na stronie szpitala:
https://research.regionh.dk/en/publicati.....cef7).html

a tutaj można poprosić badaczy o pracę
https://www.researchgate.net/publication.....DANMASK-19

_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 27 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azor aż tak cię to ruszyło, żeś rozłożył na czynniki pierwsze, szkoda, że ino dla siebie samego hej.

Spójrzcie na filmy, seriale. Tu już nie chodzi o Protokoły czy innych cudaków. To mozolnie wprowadzany plan w który wpisują się wszystkie "przewroty" minionych wieków, a oni tak pewni siebie dają nam spaczony obraz tego co nieuniknione. Najskuteczniejsze a zarazem najbrudniejsze, najcięższe do wychwycenia kłamstwo jest tym które jest wrzucone w krąg prawdziwych wydarzeń(mówię ci jutro złamiesz rękę i swoją mocą <w> sprawiam, że "jakoś" ci się ta ręka złamała). Nie będę wszystkiego punktował, bo mi się nie chcę, no ale chodzi o regułę. 300 lat temu chłop płacił dziesięcine i w gruncie rzeczy miał na wsio wyjebane(ogólniam) murzyn mógł za 200 dolców się wykupić<wszak> i pójść w dzicz, wolną od podatków itd, kto o tym dzisiaj nie marzy? Później przyszły "rewolucje", (już nawet ludzie nie kumają znaczenia słów) i znowu, po raz kolejny etc., 90% na oko ludzi wolnych poddaje się większej kontroli w imię czego? Wolności.. toż to kpina. Dobra spoko wtedy nie mieli dostępu do książek itd... Ale na huj to komu było? Mamy tu, mieliśmy tutaj. masę wykształcióchów co jebią zródło po żródle, ale dla kogo, nie licząc ostatnich kilku dekad były książki? Dla elit. Kim był mickiewicz? Co za namową tej kurwy tysiące ostatnich cokolwiek wartych Lahów poszło na pewną śmierć? W imię czego ja się kurwa pytam. Jaka Rosja jakie kurwa Niemcy, skoro korzenie wszystkich domów rodowych Europy wywodzą się z Niemiec? Z ziemii dla wygnańców, spaczonych jednostek, nienadających się do życia w płaskiej strukturze społecznej? Grecja, Hiszpania itd...
Wystarczy ino poczytać trochę życiorysów naszych właścicieli, aby wysnuć wniosek TEN ŚWIAT TO JEBANY FOLWARK ELIT aby to ukryć, gdyż jako tako mimo to się człek rozwija, najęli psy, polityków itd itp.Ej no pomyślcie teraz. Słyszycie, że Pszczyna z powiatem idzie w łapy Jana Kowalskiego itd, każdy kto tam mieszka beceluje jankowi od dziś, ok a janek ma jesio wrocław jebany montreal i londyn(chodzi o hiperbole znaczenia granic handlowych miedzy państwami a raczej jego brak), bo jest kuzynem wojtka kowalskiego-sikorskiego, a wojtek ma tam kontakty to tym razem nie rozjebiemy ludności i nie spalimy wioch bo w sumie szkoda. Ale czasem tak nie było, więc wypierdalano zabawki i zamieniano je innymi. Niby ludzie, ale jakby nigdy nic historia toczy sie dalej(ej no poprzedników na tej ziemi wymordowano abo sprzedano, to nie powód do refleksji chociażby?Very Happy). Takich lokalnych czystek, przejęć było miliony, miliardy. A my dalej jak jebani lunatycy, może będzie lepiej, mogę spokojnie się mordować fluorem i alkoholem, mmmm pyszna padlinka, batonik, wafelki w kształcie misia. Nawet z jebanej kopulacji cz żywienia (podstawa jak oddychanie) idzie wam zrobić czasu pożeracz, gotujecie, nazywacie to sztuką, ruchacie co popadnie dziwiąc się następującego uczucia apatii i braku miłości XD Mógłbym takich banalnych przykładów podać se ze sto no ale po co, dawno nie pisałem ino temu się włączam w dyskusje, no i żeby tego patałacha azora powkuriwać.

Kmińcie to, że jedyne co przez całe życie robiimy to spełniamy najprymitywniejsze potrzeby ludzkie wynikające z instynktu przetrwania. Nieświadomi dlaczego, gloryfikujemy, czcimy i robimy te gówna, stawiamy im pomniki, kucharzy nazywamy artystami, dlaczego? Gdyż coś co normalnie jest niezjadliwe, smakuję? (no chyba nie bez powodu co?) Toż to kurwa kłamca jebany. Podziwiamy aktorów, zarabiają miliony, dlaczego? Przecież, uogólniam, pokazują nam świat którego nie ma, toż to kłamcy. itd itd. można mnożyć przykłady, jak parafrazując do poprzedniego posta mego, nie ma nic czego nie robimy co nie było w pewnym sensie niewłaściwe, abo z początku coś co wydaje się nam służyć i tak nas w końcu uzależnia i pogrąża. A nie wierzę, że istnieje ktoś kto się po prostu urodził i poszedł własną drogą. Toteż traktują nas jak zwierzęta, zrozumiałe w sumie.


To co dla naszego pokolenia 80-90' było normą, dla ojca jest nieporozumieniem a dla dziadka tragedią. Konflikt pokoleń kurwa? To niesprawiedliwość kiedyś jakoś się inaczej nazywała? Szczerość, honor itd to co neosemantyzmy dzisiaj? Fakt no takie słowo ciekawy, znaczyło ongi tyle co ruchliwy, no ale teraz żartuję.

Cieszmy się, że przełożono datę MFE, mamy więcej czasu na przygotowania.

EDIT. Taka puenta w sumie, bo mi nie chodzi o wylewanie żalów czy jebanie reprymend.
Nie pierdolcie, nie interesujcie się, olejcie to i zadbajcie o to aby nie posiadając nic być w stanie dać wiele swoim bliskim i sobie aby godnie żyć bez pomocy naszych zarządców, oni też nie są idealni WHO już umywa ręcę, będą próbowali to zmyć jako, ale planu nie zmienią, znowu damy się zwieść, ale teraz będzie to huj, koniec.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 27 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział : kowidowe śmieci tak zwanymi protestami "antyaborcyjnymi" chcą nakryć czapką protesty antyplandemiczne.

a jeśli już zahaczamy o "kontrowersyjny" wyrok TK w tej sprawie, to chyba nie trzeba dodawać, że zlewaczałe dziwki z antify mają teraz ciężki zgryz, bo nie będą już mogły mordować dzieci "narażonych na dauna" ..albo "zespół turreta". Praktyka ta była dość powszechna jako PRETEKST służący tzw. aborcji. Dziwki o to głównie płaczą. Chcą się gzić bez zobowiązań... Powtarzam jednak, że rozwiązanie jest proste: niech se pipy zasznurują. PROSTE




Cytat:
Będziemy walczyć z religijnymi fanatykami, którzy chcę swą barbarzyńską moralność prawem na wszystkich nałozyć. Nie będzie jedności!

Cytat:
Nie chcecie borykać się z ciążą? - nie ruchajcie sie na lewo i prawo. proste. Ale jak już zajdzie taka jedna lafirynda z drugą, to wara od dziecka. Było sie nie gzić po kątach , seks to nie zabawa.

Cytat:
To mamy wstąpić do zakonu? Czyli chcesz lafiryndry zmuszać do rodzenia i wychowywania dzieci? Seks to nie zabawa? A co? Interes?

Cytat:
Co ty tam seplenisz że chcesz.. Gzić się bez zobowiązań? Seks to odpowiedzialność.. jak jedna z drugą nie potrafi unieść brzemienia konsekwencji to niech się tym nie para. A nie że potem płacz, bo mi dzidziuś rośnie. Proste.

Cytat:
To jaki facet będzie chciał być w związku z kobietą, która nigdy nie chce mieć seksu? Czyli skazujesz kobiety albo na samotność albo na klasztor. Oczywiście, że jest odpowiedzialność. Gdy metody antykoncepcyjne zawiodą, wtedy powinna być dostepna aborcja. To jest odpowiedzialność, a nie rodzić niechciane lub kalekie dzieci.

Cytat:
Póknij sie w czoło.. Co ty dla faceta seks uprawiasz? CO TY MI TU!!
"Oczywiście, że jest odpowiedzialność. Gdy metody antykoncepcyjne zawiodą, wtedy powinna być dostepna aborcja." - nie , nie na tym polega odpowiedzialność. Odpowiedzialność polega na tym że bierze się konsekwencje swoich zachowań a nie ucieka przed nimi. Myli ci się wygodnictwo z odpowiedzialnością.

Cytat:
Niestety, kobiety, które chcą mieć facetów, muszą dla tych facetów seks uprawiać. Nie ja, bo mi faceci nie potrzebni. Zgłoszenie się na aborcję to jest branie konsekwencji swoich działań. Nie robienie nic tylko czekanie aż się dziecko urodzi, niechciane dziecko, i potem tylko to dziecko karmić i ubierać, ale żadnego innego wkładu nie robić, to jest nie branie odpowiedzialności. Takie dzieci wyrastaja na nie zdrowych i szczęsliwych ludzi.

Cytat:
"Zgłoszenie się na aborcję to jest branie konsekwencji swoich działań. " .. hah , twoja zlewacka "logika" coraz bardziej mnie zaskakuje, i śmieszy zarazem. "kobiety, które chcą mieć facetów" - a pardon, po co chcą mieć tych "facetów"? PO TO żeby z nimi seks uprawiać.!. (Czy po co innego, he?) To niech sobie nie szukają "facetów" - tylko mężów - a potem rodzina i dzieci. Proste.
"czekanie aż się dziecko urodzi, niechciane dziecko," - w rodzinie sie niechciane nie rodzą. Tylko jak się "facetów" szuka.. aby z nimi seks uprawiać.

Cytat:
„twoja zlewacka "logika" coraz bardziej mnie zaskakuje, i śmieszy zarazem.”

Mówi się „lewicowa”,nie „lewacka”. Mój argumenty jest logiczny. Jeżeli uważasz, że nie jest logiczny, to dlaczego go po prostu nie obalisz?
Co spowoduje więcej cierpienia: aborcja czy wychowywanie dziecka przez osobę, która nie chciała dziecka i która nawet może nie lubi dzieci?

„a pardon, po co chcą mieć tych "facetów"?”

A czy ja wiem? Może żeby się samotnie nie czuć? Może same sobie finansowo nie dają rady. Może myślą, że jak nie będą miały faceta to społeczeństwo będzie na nie żle patrzyło. Nie wiem. Zapytaj je.

„PO TO żeby z nimi seks uprawiać.!”

Nie, po to faceci mają kobiety.

„To niech sobie nie szukają "facetów" - tylko mężów - a potem rodzina i dzieci. Proste.”

Dopiero z mężem ile trzeba mieć niechcianego seksu! A co jak kobieta nie chce dzieci?

„w rodzinie sie niechciane nie rodzą.”

Oczywiście, że się rodzą. Nie wszyscy chcą mieć dzieci. Potem jeszcze narzekają jakie są nieszczęśliwe przez dzieci:
https://malinowaplaneta.pl/zaluje-ze-mam-dziecko/
Pełno tego jest w internecie.

„Tylko jak się "facetów" szuka.. aby z nimi seks uprawiać.” - Nie rozumiem o co Ci tutaj chodzi.

Cytat:
"Mój argumenty jest logiczny. Jeżeli uważasz, że nie jest logiczny, to dlaczego go po prostu nie obalisz?" - przecież twój "argument" jest nielogiczny, co pokazałem jasno wyżej. Ty po prostu nie rozumiesz znaczenia słów, co tu obalać? "Nie, po to faceci mają kobiety." - to niech kobiety przestaną w końcu zadawać się z takim typami, Proste. "Dopiero z mężem ile trzeba mieć niechcianego seksu! A co jak kobieta nie chce dzieci?" - to po co jej facet? "Zapytaj je." - sama se je najpierw zapytaj, a potem się dopiero wymądrzaj.. to nie mój problem tylko ich.
"Oczywiście, że się rodzą. Nie wszyscy chcą mieć dzieci. Potem jeszcze narzekają jakie są nieszczęśliwe przez dzieci" - to co to za "rodzinka"?? .. SZOK .. chyba jakaś zlewaczała.. Razz


Złe baby w XXI wieku co nie @Cwelmicloo? Ruchajo się tylko na prawo i lewo, ale żadna naszemu chemiśowi szpary nie uchyli, i stąd frustracja i jad z tej poczwary uchodzi i skwierczy niczym tłuszcz z kiełbasy mocno przypalonej nad ogniskiem Anxious
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 28 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jad " - to uchodzi i skwierczy .. ale z japek tych nabuzowanych dzierlatek, którym w pipach się poprzewracałło. Co widać doskonale na ulicznych happeningach i powyższych wpisach femi-zlewaczki. Logiki w jej wpisach za grosz... To świetny przykład co też one mają w garach, i jaki jest to "poziom".. No cóż - zachciało się seksu - to trzeba brać za swoje puszczalstwo odpowiedzialność. Pora wreszcie, żeby to proste prawo ktoś im w końcu wbił w te ich rozwydrzone, puste, rozkapryszone czerepy.
Tym razem KON-STY-TU-CJA!! Surprised

Cytat:
"Przeciez na wszystko co napisałeś odpowiedziałam." - na NIC nie odpowiedziałaś tylko bredzisz bez sensu. powtarzam jeszcze raz : chcesz sie gzić? Licz sie z konsekwencjami!
"nie rozumiesz znaczenia słów którymi się posługujesz" - "Ale Których słów?" - takich jak odpowiedzialność właśnie i KONSEKWENCJA tongue .
"Wszyscy mężczyźni są 'žtakimi typami'. - to przestańcie zadawać się ze WSZYSTKIMI mężczyznami, proste.
(ale oczywiście bredzisz, gdyż albowiem nie wszyscy, skącz pier***dolić i zejdź na ziemię).
"Oczywiście najlepszym partnerem dla mężczyzny jest mężczyzna." - a więc próbuj szczęścia z kobietą, w czym problem.
"Ja już na to odpowiedziałam, że ja dokładnie nie wiem, po co one chcą facetów." - to się dowiedz! helou! (zanim zaczniesz się wymądrzać i ich bronić ..bo nawet nie wiesz po co [szukają faceta], ale już jęzorem mielesz.).
"sama se je najpierw zapytaj," - "Przecież to Ciebie interesuje, a nie mnie." - ale ja już ci po dpowiedziałem : po to że ich cipki swendzom. ;P
"to nie mój problem tylko ich." - To Też nie mój." - najwyraźniej jednak twój, bo rzucasz się o coś, jak poparzona.
"Jaka to rodzinka ?" - "Dwu osobowa." - Dwuosobowa? co to nie powiesz... widziały gały co brały.


Wzorowo pozamiatana. Smile
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 00:42, 28 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę nie na temat czytam se i zastanawiam się czy tematu nie pomyliłem ... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 28 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Agre, podziękuj @p4lm, nawet tutaj musiał ów temat zastępczy przywlec. No po prostu nie potrafił znaleźć odpowiedniejszego miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 06:21, 29 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale można teraz na spokojnie wyciągnąć pewne wnioski Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 29 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To koniec Kaczyzmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruk




Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 30 Paź '20   Temat postu: Nie będzie Święta Zmarłych?! To będą Dziady! Odpowiedz z cytatem

Władze RP chyba pochodzą z zupełnie innej tradycji niż polska, bo kiedy robią coś w napięciu i pośpiechu, co rusz strzelają sobie w stopę, podejmując decyzje naruszające nasze sacrum i wyzwalają przez to, coraz większe emocje w naszym narodzie. Dzisiejsza decyzja o zamknięciu cmentarzy na Święto Zmarłych, właśnie do takich należy. Dzień Zmarłych, to jedna z najgłębiej w nas zakotwiczonych tradycji. Naruszenie tego święta, wywoła wręcz ból egzystencjalny, a więc znowu spadnie (już niedługo nie będzie miał z czego spadać) autorytet władz państwowych w naszych oczach. A przecież nie ostygły jeszcze emocje po włażeniu z butami do relacji kobieta – jej nienarodzone dziecko.
Polak potrafi! Radzimy sobie zwłaszcza w sytuacjach, które angażują nas głęboko w sercu. Jestem przekonany, że i tym razem (nie)nasz rząd przekona się z kim ma do czynienia. Zapewne nikt rozsądny nie będzie skakał przez płot, bo i chętnych na premie z mandatów będzie wielu pod cmentarzem, a to święto ma zbyt wielką rangę, aby handryczyć się z policjantem przy grobach bliskich. Proponuję inne wyjście. Ponieważ ożeniłem się i założyłem rodzinę z dala od mojego rodzinnego miasta, rzadko mam okazję zapalić płomień świecy na grobie mojego ojca, w dniu Święta Zmarłych. W podobnej sytuacji, jest wiele osób w całej Polsce. Na taką okazję, centralny krzyż lokalnego cmentarza, służy jako symboliczny grób naszych bliskich. Tak więc na dobrą sprawę, nie musimy palić świec akurat na grobie. Wystarczy symbol, który łączy świat materialny z duchowym. Dla dusz, to i tak nie ma znaczenia, bo one przychodzą do światła w sercu. Pamięć jest najważniejsza. Tak więc, skoro cmentarze będą zamknięte, zapalmy świeczki w oknach, zapalmy przy krzyżu w parku (pewnie nie będzie tam krzyża, ale symbol nie musi być wyszukaną rzeźbą z marmuru lub drewna – można taki naprędce przygotować), zapalmy świece przed domem. Dusze będą mogły przyjść do naszych domów tym razem. Ugościmy je jak za dawnych lat, kiedy to święto nazywano inaczej – Dziady.
Tak więc władze miały protest tysięcy rozwrzeszczanych kobiet, teraz będą miały niemy protest milionów Polaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 30 Paź '20   Temat postu: Re: Nie będzie Święta Zmarłych?! To będą Dziady! Odpowiedz z cytatem

Kruk napisał:
. Dzień Zmarłych, to jedna z najgłębiej w nas zakotwiczonych tradycji..


Szczerze? W dupie mam tę tradycję. Jest narzucona przez kościół, a tego mam najbardziej dość.
Ktoś tu mądrze napisał, urodziliśmy się i przyznano nam prawa, których kurczowo bronimy. Czy to jest wolność? Nie dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 30 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako naczelny satanista prawda2.info cieszę się, że odwołali Wszystkich Świętych, ale nie Halloween.
Teraz tylko czekam na nadejście mesjasza w postaci Harry Pottera. Twisted Evil

Rydzyk, przegrałeś! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 30 Paź '20   Temat postu: Re: Nie będzie Święta Zmarłych?! To będą Dziady! Odpowiedz z cytatem

Kruk napisał:
Dzisiejsza decyzja o zamknięciu cmentarzy na Święto Zmarłych, .... Dzień Zmarłych, to jedna z najgłębiej w nas zakotwiczonych tradycji. ...
Polak potrafi! Radzimy sobie zwłaszcza w sytuacjach, które angażują nas głęboko w sercu. Jestem przekonany, że i tym razem (nie)nasz rząd przekona się z kim ma do czynienia. . Pamięć jest najważniejsza. Tak więc, skoro cmentarze będą zamknięte, zapalmy świeczki w oknach, zapalmy przy krzyżu w parku (pewnie nie będzie tam krzyża, ale symbol nie musi być wyszukaną rzeźbą z marmuru lub drewna – można taki naprędce przygotować), zapalmy świece przed domem.
Tak więc władze miały protest tysięcy rozwrzeszczanych kobiet, teraz będą miały niemy protest milionów Polaków.

Przecież pinokio Moraw z Icek z bandą zaprzańców,zdrajców i złodziei od miesięcy stosuje prostą manipulację ,gotowanie żaby ,zarządzanie strachem ,zwiększanie ilości liczb kovidopojebozy , stopniowe ograniczenia ,kary i zakazy . To wielce przemyślana ,skuteczna i koszerna metoda . Dzięki niej ,większość ludzi wręcz spodziewa się co piątek nowych złych wiadomości od marionetek z Icek na Kurwizji .

Oni mają w głębokiej koszernej dupie twój NIEMY PROTEST . Te kurwy babilońskie realnie boją się tylko ludzi na ulicach ,bo wiedzą że Masa Krytyczna Niezadowolenia ciągle wzrasta i zamiast liści na drzewach mogą zawisnąć koszerni Icek faszyści .

A ja zdecydowanie zachęcam ,aby jebać te ich faszystowskie zakazy-nakazy i jechać tradycyjnie na groby bliskich ,a znicze zapalić w podwójnej ilości . Można wziąć przecinak do kłódek profilaktycznie i nie wierzę aby znalazł się jakikolwiek mundurowy najemnik ,by w tym dniu i miejscu odważył się dolewać oliwy do ognia społecznego wkurwienia .Teraz,a nie kiedyś ,trzeba pokazać ,gdzie mamy ich celowy zamordyzm i bezprawie.
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruk




Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 30 Paź '20   Temat postu: Re: Nie będzie Święta Zmarłych?! To będą Dziady! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szczerze? W dupie mam tę tradycję. Jest narzucona przez kościół, a tego mam najbardziej dość.


Pewnie gimbaza, albo edukacja zakończona na tym poziomie!

Kościół podczepił się tylko pod tą tradycję,, która jest znacznie starsza. Dziady, to nazwa tego święta w tradycji dawnych Słowian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruk




Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 30 Paź '20   Temat postu: Re: Nie będzie Święta Zmarłych?! To będą Dziady! Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:


A ja zdecydowanie zachęcam ,aby jebać te ich faszystowskie zakazy-nakazy i jechać tradycyjnie na groby bliskich ,a znicze zapalić w podwójnej ilości . Można wziąć przecinak do kłódek profilaktycznie i nie wierzę aby znalazł się jakikolwiek mundurowy najemnik ,by w tym dniu i miejscu odważył się dolewać oliwy do ognia społecznego wkurwienia .Teraz,a nie kiedyś ,trzeba pokazać ,gdzie mamy ich celowy zamordyzm i bezprawie.


Oprócz ciebie i innych młodych, do protestu muszą włączyć się też starsi, którzy nie nadają się na tupanie przed budynkiem Sejmu. Wystarczy że pokażą swój protest w widoczny dla innych sposób. Niech te "kurwy babilońskie" zobaczą, że przeciwko nim występuje nie kilkaset tysięcy młodzieży, ale kilka milionów Polaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 30 Paź '20   Temat postu: Re: Nie będzie Święta Zmarłych?! To będą Dziady! Odpowiedz z cytatem

Kruk napisał:
Cytat:
Szczerze? W dupie mam tę tradycję. Jest narzucona przez kościół, a tego mam najbardziej dość.


Pewnie gimbaza, albo edukacja zakończona na tym poziomie!

Kościół podczepił się tylko pod tą tradycję,, która jest znacznie starsza. Dziady, to nazwa tego święta w tradycji dawnych Słowian.


Gimbazę to masz w gaciach i jeszcze bez wąsów.
Kościół "otwiera" cmentarze pochówkami, które są w obrzędzie katolickim.
Cmentarz jest katolicki.
Czczenie zmarłych jest po katolicku.
Prawo dotyczące ciała po śmierci jest katolickie. Nie masz prawa do swojego ciała w takim stopniu jak byś chciał. To właśnie jest paradoks wolności w tym kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:05, 31 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@p4lm
Mało wiesz. Kruk mówi Prawdę. U Słowian Dziady były tradycją. To punkt spotkania z Duchami Przodków.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 31 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Hiszpanii ostro się napierdalają
Cytat:
Powstanie antykoronawirusowe w Burgos i Barcelonie
https://colonelcassad.livejournal.com/6288537.html
W linku zdjęcia i filmiki . Natomiast moją uwagę przykuły te dwie grafiki Smile :



Razz
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 31 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelka "samowolka" w leczeniu "śmiertelnego" wirusa bardzo niemile widziana!

Cytat:
Można wyleczyć Covid 19 w 48 godzin

22 października 2020

ENGLISH VERSION

AKTUALIZACJA 30.10.2020

Szanowni Państwo

W związku z odgórnymi naciskami, proszę o przyjęcie informacji, że nie będę mógł dalej kontynuować leczenia pacjentów z COVID-19 amantadyną, ponieważ amantadyna nie jest wpisana w schematy leczenia COVID-19.

Staram się leczyć zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, umiejętnościami i przekonaniem. Leczyłem z przeświadczeniem, że zastosuję lek, który mimo że nie jest wpisany w schemat leczenia – to ratuje pacjentowi zdrowie i życie.

W związku z powyższym schemat leczenia amantadyną został usunięty ze strony.

Bardzo dziękuję Państwu za dotychczasowe wsparcie.

Z poważaniem,
Lekarz Włodzimierz Bodnar, specjalista chorób płuc, pediatra w NZOZ “Optima” w Przemyślu

https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/



Cytat:
Wyleczę COVID-19 w 48 godzin! Przez naciski "z góry" lekarz nie może zajmować się koronawirusem! [AKTUALIZACJA]

Lekarz pediatra z Przemyśla twierdzi, że COVID-19 można wyleczyć w zaledwie 48 godzin. Dodatkowo ma już udokumentowane około 100 przypadków wyleczeń z okresu od lutego do października tego roku. Temat okazał się bardzo kontrowersyjny.

31.10:

Tego chyba nikt nie mógł się spodziewać.

Doktor Włodzimierz Bodnar opublikował oświadczenie w którym przyznaje, że nie może już kontynuować terapii osób zakażonych COVID-19:

- W związku z odgórnymi naciskami, proszę o przyjęcie informacji, że nie będę mógł dalej kontynować leczenia pacjentów z COVID-19 amantadyną, ponieważ amantadyna nie jest wpisana w schematy leczenia COVID-19. Staram się leczyć zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, umiejętnościami i przekonaniem. Leczyłem z przeświadczeniem, że zastosuję lek, który mimo że nie jest wpisany w schemat leczenia – to ratuje pacjentowi zdrowie i życie. W związku z powyższym schemat leczenia amantadyną został usunięty ze strony.

29.10:

Wojciech Bakun, prezydent Przemyśla poinformował, że zadzwonił do niego Wojciech Kałamarz – szef Wydziału w Dyrekcji Zdrowia Publicznego przy Komisji Europejskiej w Luksemburgu. Co najważniejsze Komisja obserwuje poczynania przemyskiego doktora i jest zainteresowana kontaktem. Może to być ogromna pomoc w kwestii walki z pandemią.

Metoda dr Bodnara jest za to kwestionowana przez wielu specjalistów:

TO JEST SAMOWOLA W LECZENIU KORONAWIRUSA!

26.10:

Włodzimierz Bodnar, to 59-letni lekarz pediatra pracujący w Przychodni Optima NZOZ w Przemyślu. Jest specjalistą chorób płuc z blisko 30-letnim doświadczeniem w zawodzie. Kilka dni temu na stronie swojej przychodni opublikował artykuł, w którym przedstawia sposób leczenia koronawirusa.

Szanowni Państwo.

Nazywam się Włodzimierz Bodnar, jestem pediatrą, specjalistą chorób płuc, który leczy nieprzerwanie od 30 lat. Piszę jako lekarz, i osoba z grupy ryzyka (wiekowo i zawodowo). Chciałbym z pomocą Państwa wdrożyć/opublikować leczenie, jak można pokonać ciężki przypadek choroby wywołanej przez SARS-CoV-2.

W okresie luty – październik mam udokumentowane ponad 100 przypadków wyleczeń i codziennie przybywa ich lawinowo po kilkanaście. Znaczna część ich była o dość ostrym przebiegu. Część chorych miała choroby współistniejące, tak obciążające przy zachorowaniu.


Doświadczenie jakie w tym zakresie zdobył pediatra, nie wynika jedynie z udzielania pomocy osobom chorym. Sam również dość ciężko chorował na COVID-19. I dzięki zastosowaniu poznanych metod, objawy zaczęły się cofać już po 48 godzinach.

Obecnie czuję się na tyle dobrze, całkowicie wyleczony i by móc samodzielnie napisać tę wiadomość, leczyć nieprzerwanie pacjentów przez telefon konsultując, pisząc im elektronicznie recepty, ponieważ mam zamontowany system komunikacji z własną przychodnią w domu. Każdy pacjent w trakcie ostrej fazy infekcji w stałym kontakcie ze mną i przez kolejne 3-4 dni codziennie informuje mnie o swoim stanie zdrowia.

Bodnar informuje w swoim artykule, że od marca próbuje poinformować o swoich innowacyjnych metodach środowisko lecznicze w całym kraju. Odpowiedź otrzymał jednak jedynie ze strony prof. Pakulskiego ze Szczecina.

Od wielu miesięcy komunikuję o nowatorskim sposobie leczenia, m.in.:

Marzec 2020 do Ministerstwa Zdrowia – bez odpowiedzi

Marzec 2020 Pani Profesor Katherine Kędzierski, przewodniczący australijskich naukowców (The Peter Doherty Institute for Infection and Immunity) – bez odpowiedzi

Kwiecień 2020 Profesor Krzysztof Simon, Klinika Chorób Zakaźnych Wrocław – bez odpowiedzi

W międzyczasie wielokrotne próby dotarcia do rządu przez posłów – bezskuteczne

Lipiec 2020 opublikowałem opis swoich przypadków z leczenia pacjentów, który został przesłany do wszystkich lekarzy Porozumienia Zielonogórskiego w całej Polsce – niestety bez większego odzewu.

Lipiec 2020 także w lipcu otrzymałem jedyną odpowiedź – pozytywna odpowiedź przyszła ze Szczecina od Pana Profesora Cezarego Pakulskiego, Klinika Anestezjologii Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej, który w pełni poparł moje spostrzeżenia. Przywróciło mi to wiarę i siłę, aby dalej leczyć i pisać

Październik 2020 Przed samym zachorowaniem opublikowałem artykuł o sposobie leczenia COVID-19 w lokalnej prasie – bez większej reakcji, jeszcze przed chorobą i ostatnimi korektami leczenia


Zdaniem dr Bodnara ciężkie zachorowania na COVID-19 pozwoliło mu dopracować metodę leczenia wirusa w ciągu 48h.

Twierdzę, że przy tym sposobie leczenia w ciągu 48 godzin można ustabilizować co najmniej 99% ciężkich przypadków w Polsce przebywających obecnie w leczeniu szpitalnym, a po tym okresie następuje okres kilkudniowego zdrowienia

Lekarz w swoim artykule przedstawia dokładną metodykę leczenia.

Po 24 godzinach podawania leku Viregyt K 100mg (chlorowodorek amantadyny) co 6 godzin uzyskujemy odpowiednie stężenie efektu terapeutycznego leku w komórce. Od osiągnięcia efektu terapeutycznego nasycenia lekiem ludzkiej komórki, stan chorego będzie się już tylko poprawiał, ponieważ zaczyna się inaktywacja wirusa.

Główny lek (substancja czynna) AMANTADYNA, który stosuję, nie jest wpisany w schematy leczenia COVID-19, choć jest lekiem znanym od około 30-40 lat i stosowanym w leczeniu innych chorób. Mówimy tu już o leczeniu przyczynowym – czyli całkowitej inaktywacji aktywności wirusa. Wirus pozostaje nieaktywny. Nie działa już na organizm, dlatego efekt jest tak znacznej poprawy. Wirus raz inaktywowany już nigdy nie podejmie funkcji ponownej próby repliki. Potrzeba co najmniej 24 godzin, aby lek przeszedł w ilości wystarczającej do komórki i zmienił w niej środowisko pH z kwaśnego na zasadowe w lizosomach, co uniemożliwia wirusowi przekazania RNA materiału genetycznego do dalszej jego repliki. Po 48 godzinach efekt hamowania jest tak wyraźny, że znikają objawy chorobowe przez brak oddziaływania wirusa na organizm. Po podawaniu dożylnym leku prawdopodobnie uda się skrócić ten okres. W zależności od stanu i przebiegu choroby zmniejszana jest dawka leku w celu utrzymania poziomu terapeutycznego przez 10-12 dni. Po tym czasie organizm jest w stanie wytworzyć swoją własną odporność przeciw COVID-19.


Jak wyjaśnia specjalista z Przemyśla, mając ten lek można uratować pacjenta „w każdym wypadku”, na każdym etapie choroby:

Mając lek, który zmienia wirusowi warunki rozwoju w komórce ludzkiej jesteśmy w stanie w każdym wypadku jeśli pacjent jeszcze żyje uratować mu życie i zdrowie. Po 24 godzinach w chwili osiągnięcia odpowiedniego stężenia leku – działamy na wirusa inaktywując go na każdym etapie choroby. Inaczej mówiąc, w każdym przypadku działamy na przyczynę choroby, czyli na wirusa eliminując go z organizmu (inaktywacja). Czy to będzie początkowy okres bólu głowy, czy już na etapie zapalenia płuc. Nie ma tu znaczenia czy pacjent ma 30, czy 100 lat, czy ma choroby współistniejące, czy też ich nie ma. Zasada działania jest taka sama i inaktywuje wirusa.

Jeśli do lekarza lub szpitala trafia pacjent z ciężkimi objawami choroby COVID-19, należy zastosować wszelkie leki, które do momentu uzyskania terapeutycznego amantadyny (do 24 godziny) pozwolą go utrzymać przy życiu. Jeśli pacjent przeżyje ten okres to już zaczyna działanie inaktywujące amantadyna, następuje poprawa stanu zdrowia zgodnie ze schematem.


Apel kończy prośbą o wsparcie i przekazywanie tej informacji dalej, bo jak pisze, od wielu dni nie jest w stanie się z tym przebić. Być może z powodu „przesytu informacji w mediach i w internecie” na temat koronawirusa.

Piszę tę wiadomość z nadzieją na kontakt i z prośbą o przekazywanie tego opublikowania wszędzie. Piszę o tym już od 5 dni i nie jestem się w stanie się przebić. Sam napisałem o tym do wszystkich stacji telewizyjnych, agencji prasowych. Wysłałem do znajomych, lekarzy, konsultantów krajowych ministerstwa zdrowia i wielu innych. Jestem bezsilny. Proszę o wszelkie wsparcie.

https://www.korso24.pl/wiadomosci/5582,w.....-przemysla

_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.030 mBTC

PostWysłany: 19:19, 31 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramy cmentarzy w Przemyślu nie zostały zamknięte. Prezydent Wojciech Bakun: Nikt mandatu nie dostanie

- Bramy cmentarzy pozostają otwarte zarówno dzisiaj, jak i w kolejnych dniach – mówi prezydent Przemyśla Wojciech Bakun. Zapewnia także, że Straż Miejska nikogo nie ukarze mandatem za wejście na teren nekropolii

W piątek 30 października wydano rozporządzenie, które w §28a mówi: "Od dnia 31 października 2020 r. do dnia 2 listopada 2020 r. zakazuje się wstępu na teren cmentarzy, z wyjątkiem pogrzebu i czynności z nim związanych."

Obowiązuje więc zakaz wstępu na cmentarze, chyba że idziemy na pogrzeb lub czynności z nim związane. Nie obliguje to jednak władz miasta do zamykania bram cmentarzy.

- Odpowiadając na liczne pytania w tej sprawie informuję, że bramy cmentarzy pozostają otwarte zarówno dzisiaj jak i w kolejnych dniach

– napisał na Facebooku prezydent Przemyśla Wojciech Bakun.

- Pojawiały się również w Państwa pytaniach obawy czy Straż Miejska "będzie karać". Szanowni Państwo, Straż Miejska została powołana po to żeby pomagać i pilnować porządku. Prosimy więc, żeby uważali Państwo czy chryzantemy za bardzo się nie sypią, a znicze nie dymią, ale gwarantuje, że nikt za to mandatu nie dostanie – zaznacza Bakun.

Prezydent odniósł się także do handlu pod cmentarzami.

- Ten problem rozwiążemy i usiądziemy do tego już w poniedziałek. Państwa decyzje zostaną anulowane, lub wg potrzeby przedłużone na inny okres. Dogadamy się! – napisał Bakun.

https://przemysl.naszemiasto.pl/bramy-cm.....c1-7975031


Ksiądz zmienił cmentarz w „Park Cmentarny”. Będzie otwarty 1 listopada

Proboszcz parafii w Ksawerowie poinformował o tym, że zamienia Cmentarz w Park i postanowił go otworzyć na 1 listopada.

– Witam dla wszystkich zainteresowanych. Proboszcz Parafii w Ksawerowie utworzył komisję, która Dekretem przemianowała Cmentarz w Ksawerowie na Park Cmentarny. Więc „Park ” będzie otwarty – czytamy na Facebooku.

https://nczas.com/2020/10/31/ksiadz-zmie.....pada-foto/
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 31 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czujecie jak narasta w ludziach wkurwienie na obecną sytuację w Polsce ? Gdy były protesty anty kagańcowe ,większość ludzi nawet się nie dowiedziała ,bo kurwizje nie wspomniały -koszerna zmowa milczenia .Teraz ,odpalili temat aborcji ,nagle larum,,, wyszli na ulicę , ,bo się kurwa obudzili z letargu zaczadzenia własnym CO2 . Spokojnie patrząc ,to jest ogólnie dostępna pigułka po , skrobanki tu i tam ,zagorzałe feministki mogą się sterylizować ,faceci też , Ale to jest manifestacja ogólnego wkurwienia na zakłamane politykierskie kurwy ,u niektórych osób całkiem nieświadoma . Ludzie są urobieni poprzez socjotechnikę i inżynierię społeczną, na biernych niewolników ,wystarczy potrząsnąć łańcuchem ,a karnie sami nakładają sobie kaganiec na twarz,byle tylko miska karmy codziennie się zgadzała . I to jest nieludzkie ,nieuczciwe wobec siebie i innych .Jeżeli robisz coś wbrew sobie i prawdziwej jedności i wolności ,narasta wewnętrzny gniew ,konflikt .Wytresowali nas ludzi byśmy tłumili emocje , byśmy białym nie nazywali białego ,czarnym czarnego ,to czym jest ma być tym czym nie jest i odwrotnie . pod rozwagę , pamiętajcie jedno psychopaci to nie normalni ludzie ,a to oni dzięki tej psychicznej chorobie zdominowali świat . Zastanawia was to choć trochę jak to kurwa możliwe ? gea co sądzisz o psychopatach ?
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 01 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Update: Szwajcaria


https://zapodaj.net/a1206555dbb2c.png.html

https://zapodaj.net/e8b9e5bd0f410.png.html

https://zapodaj.net/511cf8a98101a.png.html

https://zapodaj.net/6a55c0dfaf8b0.png.html

https://zapodaj.net/bd22ccc3b2647.png.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 301, 302, 303   » 
Strona 135 z 303

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile