W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 383007
Strona:  «   1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 302, 303, 304   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ta służba (nie) zdrowia się obłowi. Sami będą nalegali żeby pandemia trwała bez końca bo nie oszukujmy się - dobry zarobek przy małej pracy. Za to mogą się "pozbyć" innych przypadków bo covid. Porodówki zamykają bo ktoś z personelu miał dodatni test. Oczywiście bezobjawowo, ale na wszelki wypadek zgaśmy słońce.

W dziwnych czasach przyszło nam żyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://anewspost.com/woman-killed-by-ra.....-concerns/

Chore i odrażające Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Ależ ta służba (nie) zdrowia się obłowi. Sami będą nalegali żeby pandemia trwała bez końca bo nie oszukujmy się - dobry zarobek przy małej pracy. Za to mogą się "pozbyć" innych przypadków bo covid. Porodówki zamykają bo ktoś z personelu miał dodatni test. Oczywiście bezobjawowo, ale na wszelki wypadek zgaśmy słońce.

W dziwnych czasach przyszło nam żyć.


W jaki sposób się obłowi? Chciałbyś, by twoja zona rodziła na porodówce, gdzie jest epidemia covid-19?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ wszyscy chcemy aby ta paranoja się skończyła (wszyscy oprócz służby zdrowia). mam nadzieję że odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania.

a co do pytania o pordówkę - TAK, chciałbym aby tam rodziła, to środowisko nie różni się niczym od sklepów, żłobków, przedszkoli, centr handlowych, placów zabaw itp...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
goral_ wszyscy chcemy aby ta paranoja się skończyła (wszyscy oprócz służby zdrowia). mam nadzieję że odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania.

a co do pytania o pordówkę - TAK, chciałbym aby tam rodziła, to środowisko nie różni się niczym od sklepów, żłobków, przedszkoli, centr handlowych, placów zabaw itp...


Nie, miałeś napisać w jaki sposób służba zdrowia się obłowi na tym wirusie...
Dlaczego służba zdrowia nie chce końca tej epidemii? Czyżby nie chcieli pacjentów=pieniędzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
p4lm napisał:
goral_ wszyscy chcemy aby ta paranoja się skończyła (wszyscy oprócz służby zdrowia). mam nadzieję że odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania.

a co do pytania o pordówkę - TAK, chciałbym aby tam rodziła, to środowisko nie różni się niczym od sklepów, żłobków, przedszkoli, centr handlowych, placów zabaw itp...


Nie, miałeś napisać w jaki sposób służba zdrowia się obłowi na tym wirusie...
Dlaczego służba zdrowia nie chce końca tej epidemii? Czyżby nie chcieli pacjentów=pieniędzy?


Masz problemy z pamięcią , czy o prostu nie czytasz co ludzie piszą . Jest tu w temacie bez liku przykładów ile/jak są dotowane służby zdrowia kiedy wykrywają i leczą C-19 , to są konkretne liczby , a ty za każdym razem się dopytujesz jakbyś miał amnezje , albo jakby się z dupą gadało .

Służba zdrowia ma gówno do gadania , ale kiedy są dodatkowe pieniądze to kto by ich nie wziął . Pieniądze nie śmierdzą . I wszyscy grają w tę grę ( tylko proszę , nie pytaj się jak jakiś przygłup w jaką grę Wink ) .

To że WHO ogłosiło światową pandemię to tylko połowa sukcesu była , kolejna połowa to wprowadzenie pandemii lokalnie wraz z towarzyszącymi obostrzeniami , a to już leżało w gestii rządów .

Wszędzie tam gdzie są prawicowe , korporacyjne rządy , epidemia ma charakter wręcz apokaliptyczny ( USA - 72 tysie zakażeń dziennie , Brazylia - 68 tysi dziennie , Indie - 55 tysi dziennie ) , W GB premier mówi o tych co nie chcą namordnika - szaleńcy , jakby nie pamiętał swojego zachowania z początku pandemii . A np w takiej Wenezueli jest tylko 8 tysi zarażony , ale to pewnie dlatego że mają sankcje i nie mogą kupić tych cud testów Wink .



Widzisz @goral pozujesz na wielkiego znawcę , ale nie rozumiesz pewnych rewolucyjnych procesów , gdzie zysk nie jest widoczny na pierwszy rzut oka . Tak jak miało to miejsce w carskiej Rosji kiedy bolszewicy przejmowali władze dzięki wsparci finansowemu amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
goral_ napisał:
p4lm napisał:
goral_ wszyscy chcemy aby ta paranoja się skończyła (wszyscy oprócz służby zdrowia). mam nadzieję że odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania.

a co do pytania o pordówkę - TAK, chciałbym aby tam rodziła, to środowisko nie różni się niczym od sklepów, żłobków, przedszkoli, centr handlowych, placów zabaw itp...


Nie, miałeś napisać w jaki sposób służba zdrowia się obłowi na tym wirusie...
Dlaczego służba zdrowia nie chce końca tej epidemii? Czyżby nie chcieli pacjentów=pieniędzy?


Masz problemy z pamięcią , czy o prostu nie czytasz co ludzie piszą . Jest tu w temacie bez liku przykładów ile/jak są dotowane służby zdrowia kiedy wykrywają i leczą C-19 , to są konkretne liczby , a ty za każdym razem się dopytujesz jakbyś miał amnezje , albo jakby się z dupą gadało .


Jakie przykłady i skąd? Masz oficjalne rachunki? Podaj!
Dokładne za co i ile.
Bo ja nie wiem, jak służba zdrowia zarabia na Covid-19?

Cytat:

Służba zdrowia ma gówno do gadania , ale kiedy są dodatkowe pieniądze to kto by ich nie wziął . Pieniądze nie śmierdzą . I wszyscy grają w tę grę ( tylko proszę , nie pytaj się jak jakiś przygłup w jaką grę Wink ) .


No to służba zdrowia zarabia czy ma gówno do gadania, bo zaczynam się gubić.

Cytat:

To że WHO ogłosiło światową pandemię to tylko połowa sukcesu była , kolejna połowa to wprowadzenie pandemii lokalnie wraz z towarzyszącymi obostrzeniami , a to już leżało w gestii rządów .


No i gdzie tu te pieniądze dla służby zdrowia?

Cytat:

Wszędzie tam gdzie są prawicowe , korporacyjne rządy , epidemia ma charakter wręcz apokaliptyczny ( USA - 72 tysie zakażeń dziennie , Brazylia - 68 tysi dziennie , Indie - 55 tysi dziennie ) , W GB premier mówi o tych co nie chcą namordnika - szaleńcy , jakby nie pamiętał swojego zachowania z początku pandemii . A np w takiej Wenezueli jest tylko 8 tysi zarażony , ale to pewnie dlatego że mają sankcje i nie mogą kupić tych cud testów Wink .



Widzisz @goral pozujesz na wielkiego znawcę , ale nie rozumiesz pewnych rewolucyjnych procesów , gdzie zysk nie jest widoczny na pierwszy rzut oka . Tak jak miało to miejsce w carskiej Rosji kiedy bolszewicy przejmowali władze dzięki wsparci finansowemu amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia .


Nie, problem jest w tym, że wirus jest, jest groźny i śmiertelny. Wszyscy przygotowują ludzi na drugą falę na jesieni.
ale jak widzę, wg. co niektórych to tylko ściema by zarobić - wiec pytam, kto zarabia i ile?
To, że epidemia wykorzystywana jest przez rządy skrajnie prawicowe do walki z opozycją to normalne. Tak samo jak to, że w takich rządach zajada się ludzie którzy przy okazji dorobią się niezłych majątków. Jak np. Szumowski, który z budżetu wyciągną miliony euro na nieistniejące wentylatory i przepłacone maseczki. Oczywiście zakupione na słupy.
Ale ile zarabia lekarz na Covid-19?
Masz jakieś dane?

Co do USA. Już to pisałem, tam nie da się manipulować statystykami, z jednego powodu, tam nie ma służby zdrowia publicznej tylko jest 100% prywatna. Oparta o system ubezpieczeń.
Ostatnią rzeczą ubezpieczyciela jest rozdawnictwo pieniędzy. Szpital w USA musi dokładnie pisać wszystko co jest zawarte w prawie USA jak i co jest wymagane przez ubezpieczyciela, inaczej, ubezpieczyciel odmówi wypłacenia kasy za dokonana usługę.
Paradoksalnie, system prywatnych ubezpieczeń, nie jako wymusił na USA przedstawienie faktycznych statystyk.

PS. podaj te rewolucje i kto co ma zyskać, Chiny? Północna Korea? Może Brazylia, albo Rosja? Kto? A co do banków, to Fed drukuje kasy ile będzie potrzeba, to samo Bank Angielski.
Idąc więc tropem kapitalistów, wydrukowane na potęgę papierki, będą mieć zerową wartość, więc co dalej? A może teraz kapitaliści chcą wprowadzić socjalizm, dlatego wymyślili sobie Covid-19?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na żółtym polu Very Happy


_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 10 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
mam nadzieję że odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania.

goral_ napisał:

PS. podaj te rewolucje i kto co ma zyskać, Chiny? Północna Korea? Może Brazylia, albo Rosja? Kto? A co do banków, to Fed drukuje kasy ile będzie potrzeba, to samo Bank Angielski.
Idąc więc tropem kapitalistów, wydrukowane na potęgę papierki, będą mieć zerową wartość, więc co dalej? A może teraz kapitaliści chcą wprowadzić socjalizm, dlatego wymyślili sobie Covid-19?


Ordel, zauważyłam, że podajesz dużo interesujących informacji-wiem, że to spora praca i czasochłonna. Podziwiam cię za systematyczność i rzetelność przy rozpracowywaniu tematów i wyjaśnianiu.
Co do nieszczęsnego górala, to żyje w swoim świecie i niech tak zostanie.

Nie on jeden. Wystarczy przeczytać komentarze dotyczące niszczenia zakładu Wielton w Wieluniu. STRASZNE.

Wrzucam parę:

1 Ja bym chciała, żeby wróciły obostrzenia na terenie całego kraju. Bardzo bym chciała. Mam w rodzinie kilka osób z grup ryzyka. I nie mówcie, że nie możecie chodzić w maseczce. Jakoś lekarze i pielęgniarki chodzą i pracują, czasem po wiele godzin. Za ĺamanie zasad dystansu społecznego i obostrzeń powinny być obligatoryjne mandaty w wysokości 500 żłobek. Za recydywę 2500. Szybciutko elektorat nauczyłby się zachowywać odpowiednio.
2/Szkolenie społeczeństwa i testowanie możliwości przesuwania kolejnych granic kontroli społecznej trwa. Jesteśmy bardzo poddanym narodem. Tak było przez lata zaborów, okupacji i nie zmienia się nawet w „wolnej” Polsce. Jestem zażenowany poddaństwem polskiego społeczeństwa.
3/Stary, który chce żyćTe obostrzenia nie są dla władzy, jaka by ona nie była. Chcecie się bawić w rosyjską ruletkę, to się bawcie, ale nie zapraszajcie do udziału innych. Zamknijcie wszystkich starych ludzi w obozach koncentracyjnych i świętujcie, wyprawiajcie wesela i módlcie się w pełnych kościołach.

4/szedłem dziś ulicą pewnego dużego miasta. Sporo ludzi minąłem. Upał, żar leje się z nieba, a około 25% mijanych przechodniów – w maseczkach. Nawet kilku rowerzystów też. I teraz bez hejtu – ludzie, zastanówcie się co wy robicie! W wydychanym powietrzu jest mnóstwo różnych waszych bakterii, które wraz z wydechem powinny ulotnić się powietrzu. Nie ulatniają się, zostają na maseczkach. W ogromnym upale, wspomagane wilgocią waszych oddechów rozmnażają się w ekspresowym tempie. A wy wdychacie je z powrotem. Przecież w ten sposób masakrujecie swoje zdrowie! Obudźcie się i zdejmijcie te maseczki. Przestańcie się bać tego, co codziennie wmawiają wam media. Zacznijcie dbać o swoje zdrowie!

5/ Ale po co znów te kwiki i krzyki sami jesteśmy sobie winni. Wystarczy pojechać już nawet nie nad morze czy jeziora tylko zwykle podmiejskie bajora. Pełno ludzi, blisko siebie, pływają, opalają się itd itd. To kto się temu dziwi. Co Szumowski jest winny że nie chodzimy w maskach, nie
stosujemy minimum Zabezpieczeń

6/Obostrzenia to jedyny ratunek. NIE OTWIERAĆ SZKÓŁ od września!!! Wszyscy z powrotem na lock- down. Ostre obostrzenia w sklepach!!! Wpuszczać tylko ograniczoną ilosć ludzi. To samo w restauracjach, pocztach, . Urżedy on- line. Zero imprez masowych. Zero zgromadzeń. Policja do pilnowania! A niepokornych do paki i duża grzywna.

Ale "najlepszy" komentarz to ten (wg. mnie) Kto wie, może to rodzina @górala:
Ja non stop noszę maseczki. Jednorazowe. Na raz i won. W torebce swój odkażacz i swoje rękawiczki jednorazowe- winylowe. Stosuję je przy wejściu do sklepów. Po skupiskach się nie włóczę. Non stop od marca pracuję zdalnie we własnym mieszkaniu. NIKOGO do niego nie wpuszczam. Urlop wezmę zima. Absolutnie nie narzekam na maseczki. Owszem na odkrytej powierzchni je zdejmuję.codziennie biegam, jeżdżę na rowerze w parku. Ale bez ludzi.. Kontakty z przyjaciółmi- tylko poprzez wideokonferencję. JEstem jeszcze młoda, ale mam astmę i cukrzycę. Dlatego tak uważam, Ale bynajmniej nie psioczę i nie narzekam na restrykcje. Mam rozum i jestem wykształcona. Wiem, jak szybko roznoszą się wirusy. Nie wierzę w teorie spiskowe, bo w nie wierzą tylko ludzie niewykształceni i tępi.

Shocked


[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 11 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezione w sieci:


"To tam było

Szczepienie stada.
Jak zaszczepić stado, żeby jego część się nie zbuntowała i nie wyszła na ulice?
Bardzo prosto, stopniowo i w etapach. I nikt nie zaprotestuje, nie wyjdzie na ulicę.
W pierwszym etapie, trzeba zaszczepić tych, którzy stada pilnują i będą je szczepić. Czyli wszystkie służby. Służbę zdrowia *, policję, wojsko, straż miejską, może urzędników. Oczywiście dla ich dobra, bo przecież mają styczność z ludźmi, i są wyeksponowani na zagrożenie. Całkiem dobrowolnie, a jeżeli ktoś nie doceni dbałości państwa o personel, to przecież nikt go nie zmusza do pełnienia zaszczytnej służby. Dla pozostałych szczepienia będą odpłatne. Powiedzmy za symboliczną stówę.
Tak zaszczepią ok 15 - 25% społeczeństwa.
Etap drugi. Za pół roku minister zdrowia ogłosi, że WHO, albo jakaś inna organizacja dofinansowała szczepienia, w związku z tym są darmowe, dla każdego kto tylko zechce. Ale uwaga, jest ich tylko kilka milionów dawek, więc kto pierwszy, ten lepszy. Złapie się na to ok 50% owiec i baranów, bo przecież wiadomo, za darmo to i ocet słodki. Przy okazji będą inne ulgi dla zaszczepionych. Nie będą musieli nosić namordnika, przyjmie ich lekarz ostatniego kontaktu, dostaną robotę za miskę ryżu, itp., itd. Zostanie ok 20 – 25% tych kumatych, ale i tych @#$%^@#$ bez mydła.
Etap trzeci. Napuszczą zaszczepionych na niezaszczepionych. Dziel i rządź.
Po kilku kolejnych miesiącach, może dziewięciu, minister zdrowia ogłosi, że chcieli po dobroci, (ludzki pan), ale okazało się o zgrozo, że ci niezaszczepieni foliarze i antyszczepionkowcy, zarażają tych mądrych i odpowiedzialnych, którzy się zaszczepili. Wiem, że to brzmi durnie, ale idioci w to uwierzą. Bo łatwiej jest kogoś oszukać, niż przekonać go, że został oszukany. Jako przykład dadzą jakieś państwo, w którym 97% obywateli się wyszczepiło i pandemia nagle zniknęła. Nawet już testów tam nie trzeba robić, bo ludzie po staremu chorują na grypę i po staremu umierają na powikłania pogrypowe. Więc po co testy? A jak nie ma testów, to i świrusa.
A na tych foliarzy, którzy się jeszcze nie zaszczepili trzeba donosić do sanepidu i zaszczepić ich pod przymusem, bo stanowią zagrożenie dla zdyscyplinowanego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Nieszczepionych zaczną traktować jak trędowatych. Dzieci nie przyjmą do przedszkola, szkoły. Dorośli nie dostaną roboty nawet za miskę ryżu. Być może zasiłki i plusy plus, uzależnią od tego, czy szczepiony, czy nie. Może nawet przymusu nie trzeba będzie wprowadzać, bo nieszczepiony nie kupi nawet chleba.
Ja wiem, to wszystko wygląda jak kiepski scenariusz na tandetny film SF. Ale to działa. Jeszcze rok temu nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzył by, że taka ściema, grubymi nićmi szyta zadziała i że stado owiec i baranów w to uwierzy. A jednak to dzieje się na naszych oczach.
Mamy mniej czasu niż nam się wydaje. Albo wszyscy razem zaczniemy działać dla przebudzenia ludzkości, albo nas zaorają i to szybciej niż większość z nas myśli.
Prosty wybór, zero jedynkowy. To Wasz wybór. Ja robię co mogę, żeby budzić ludzi. Ale bez Waszej pomocy nie dotrę do wielu. A musimy obudzić najpierw setki tysięcy, a później miliony.
A czas działa na naszą niekorzyść.
Proszę udostępniajcie."


* co do wyszczepiania służby zdrowia, to jej przedstawiciele nie wykazywali do tej pory entuzjazmu co do szczepień p. grypie (statystycznie) Na ten temat w sieci jest sporo informacji , np. :
Lekarze nie chcą szczepić się przeciw grypie - Styl życia ...serwisy.gazetaprawna.pl › zdrowie › artykuly › 140474...
25 mar 2019 - Sanepid szuka rozwiązania, które pomoże zwiększyć liczbę iniekcji wśród
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 11 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja ogłosiła dziś że mają szczepionkę i będą ja sprzedawać już od października.
WHO natychmiast wyraziła z tego powodu "zaniepokojenie" i wezwała Rosję "do przestrzegania ustalonych wytycznych dotyczących produkcji bezpiecznych i skutecznych szczepionek" Smile

Się zaczyna. Wojny szczepionkowe. Miał być taki zajebisty biznes, a tu Ruscy się wpierdalają...

Patrzcie tylko jak zaraz USA i UE wprowadzą "sankcje" na ruskie szczepionki, w ramach odwetu za przejęcie Krymu.
Plus oczywiście bezpieczeństwo pacjentów też nie będzie bez znaczenia.
Jak ruska szczepionka to wiadomo że niebezpieczna - co innego nasza; naszych boją się tylko zidiociali anty-szczepionkowcy.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 11 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Na walkę z pandemią potrzebne są miliardy dolarów, w tym ponad 100 na samą szczepionkę, a zebrano tylko 10 procent tej sumy - powiedział w poniedziałek dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Mamy do czynienia z genetyczną mieszanką wielu typów i podtypów koronawirusa SARS-CoV-2, ponadto obserwuje się znaczną przewagę jednego z typów w porównaniu do innych europejskich krajów - donoszą poznańscy naukowcy z Instytutu Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk. Przeanalizowali oni wszystkie pełne sekwencje genomów patogenu dotąd poznanych w Polsce.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) powiedział, że istnieje duża luka pomiędzy sumą środków potrzebnych na walkę z koronawirusem SARS-CoV-2 a zadeklarowanymi wpłatami. Na razie współprowadzona przez organizację globalna inicjatywa, mająca na celu rozwój i sprawiedliwy dostęp do testów, leków i szczepionek przeciwko wirusowi, zebrała 10 procent potrzebnych środków.

Jak zauważył Ghebreyesus, na samą szczepionkę potrzeba ponad 100 miliardów dolarów. Podkreślił, że może się to wydawać dużą sumą i nią jest, ale to wciąż mało w porównaniu z bilionami dolarów, które władze krajów G20 wydały na pomoc finansową dla gospodarek ogarniętych kryzysem wywołanym pandemią.
"Nigdy nie jest za późno, by odwrócić kierunek pandemii"

Liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 przekroczyła 20 milionów. Z kolei liczba zgonów zbliża się do 750 tysięcy.

Szef WHO zwrócił jednak uwagę na to, że widzi dające nadzieję znaki i "nigdy nie jest za późno, by odwrócić kierunek pandemii". Aby się to stało, rządy muszą się zmobilizować do działania, a obywatele powinni przestrzegać zalecanych środków bezpieczeństwa. Podał także przykład Nowej Zelandii, Rwandy, krajów regionu Mekongu oraz wyspiarskich państw Karaibów i Pacyfiku jako miejsc, w których udało się opanować rozprzestrzenianie koronawirusa.
Konieczne restrykcje

Dyrektor WHO ds. sytuacji kryzysowych Mike Ryan jeszcze raz podkreślił, że wirus SARS-CoV-2 nie ma charakteru sezonowego i dlatego jest trudniejszy do opanowania. Ostrzegł, że łagodzenie środków walki z pandemią skończy się ponownym zwiększeniem zachorowań.

Ryan zaapelował o utrzymanie na terenach, na których - jak się wydaje - poradzono sobie już z pandemią, środków spowalniających rozprzestrzenianie się koronawirusa. Mówił też o konieczności wprowadzenia ich wszędzie tam, gdzie SARS-CoV-2 nadal szybko się rozprzestrzenia.


czy ta sytuacja nie przypomina Wam czegoś?
pierwsze skojarzenie? hmm... nawet nie wiem czy sugerować, poczekam na Wasze sugestie Smile)


https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pog.....8,1,0.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Rosja ogłosiła dziś że mają szczepionkę i będą ja sprzedawać już od października.
WHO natychmiast wyraziła z tego powodu "zaniepokojenie" i wezwała Rosję "do przestrzegania ustalonych wytycznych dotyczących produkcji bezpiecznych i skutecznych szczepionek" Smile

Się zaczyna. Wojny szczepionkowe. Miał być taki zajebisty biznes, a tu Ruscy się wpierdalają...

Patrzcie tylko jak zaraz USA i UE wprowadzą "sankcje" na ruskie szczepionki, w ramach odwetu za przejęcie Krymu.
Plus oczywiście bezpieczeństwo pacjentów też nie będzie bez znaczenia.
Jak ruska szczepionka to wiadomo że niebezpieczna - co innego nasza; naszych boją się tylko zidiociali anty-szczepionkowcy.. Smile


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosji ani na ropie zarabiac nie wolno, a ni na szczepionkach !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Rosji ani na ropie zarabiac nie wolno, a ni na szczepionkach !


Kto tak powiedział? Shocked
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiS zmienia "ustawę covidową". Bezkarność za łamanie prawa "w celu przeciwdziałania COVID"

Naruszenie obowiązków służbowych czy innych przepisów nie będzie przestępstwem, jeśli ktoś dopuści się tego "w celu przeciwdziałania COVID-19" - przyjęcia takiego przepisu chcą posłowie PiS. W poselskim projekcie piszą, że jest to potrzebne do walki z epidemią. Przepis ma obowiązywać także wobec czynów popełnionych przed jego wejściem w życie. Prawnicy ostrzegają przed bezkarnością.


Do Sejmu trafił poselski projekt zmiany tzw. ustawy covidowej, czyli ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Projekt autorstwa posłów PiS wprowadza do ustawy jeden nowy przepis, który może mieć bardzo daleko idące skutki.

Proponowany przez posłów PiS przepis (art. 10c) zapewnia bezkarność dla osób łamiących prawo czy obowiązki służbowe, pod warunkiem, że robią to w ramach walki z epidemią:

"Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby istotnie utrudnione".


Podobny przepis znajduje się już w ustawie, jednak jego zakres jest znacznie mniejszy. Mowa w nim o dwóch kategoriach przestępstw - niedopełnienia obowiązków lub przekroczenia uprawnień oraz działania na szkodę przedsiębiorstwa. Sprecyzowany jest też rodzaj czynu, który nie jest przestępstwem w myśl ustawy - chodzi o nabycie towarów lub usług niezbędnych dla zwalczania koronawirusa. Jeśli dana osoba zrobiła to z naruszeniem wspomnianych przepisów, ale działa w interesie społecznym i nie mogła zrobić tego w inny sposób - nie popełnia przestępstwa.

Nowy przepis nie ogranicza się do konkretnych kategorii przestępstw. Mowa z nim o naruszeniu obowiązków służbowych lub "obowiązujących przepisów". Projekt wpłynął do Sejmu w środę i został skierowany do konsultacji w Komisji Finansów Publicznych. Już skrytykowała go posłanka PO Gabriela Lenartowicz. "Koło ratunkowe dla Szumowskiego i spółki?" - pytała na Twitterze.

"Będzie można dać bezkarnie w pysk za brak maski"

Prawnik dr Mikołaj Małecki z UJ skrytykował projekt ustawy w serii wpisów na Twitterze. Zwrócił uwagę - podobnie jak inni prawnicy - na potencjalne groźne czy absurdalne skutki uchwalenia takiego prawa.

"Posłowie PiS chcą legalizacji każdego politycznego bezprawia,już popełnionego i wszystkich przyszłych" - napisał. W jego ocenie w myśl ustawy liczy się intencja sprawcy, a nie to, czy czyn jest faktycznie związany z przeciwdziałaniem epidemii. Jak stwierdził, może to np. legalizować nadużycia władzy przez policję - pacyfikacje protestów, nielegalne zatrzymania itp. - w ramach "walki z COVID".

"To będzie można dać komuś bezkarnie w pysk za brak maski w autobusie. Chyba nie o to wnioskodawcom chodzi. Chodzi raczej o bezkarność funkcjonariuszy. Niemniej, przepis zapewnia pewną równość wobec prawa" - kpił z kolei prawnik Krzysztof Izdebski.


całość: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/.....awa-w.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naszczuwają ludzi na siebie więc będzie przejebane po starożytnemu. Palenie na stosie ludzi bez masek, topienie w smole itp..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1072
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mowa z nim o naruszeniu obowiązków służbowych lub "obowiązujących przepisów".
Jak w ogóle można poważnie rozmawiać o ustawie legalizującej ...bezprawie Shocked .. Nie ma żadnych ustalonych granic do których ,ykhm naruszanie mogłoby sięgać ... Confused
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niewolnon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

"Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby istotnie utrudnione".


"Będzie można dać bezkarnie w pysk za brak maski"



Państwo w którym prawo działa wstecz to lipa z miodem.
Państwo w którym takie prawo działa wstecz to chujnia z grzybnią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie , będzie się np. można bezkarnie wbić na chatę komuś , kto jest powiązany z ... "udzielaniem informacji osobie zarażonej". ...Cool


_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 13 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Niewesoło, oj niewesoło.

Mój młody znajomy ma mieć recertyfikację KPP ( kursu I pomocy)

Oto jak obecnie wyglądać ma taka pomoc. Oczywiście - rekomendowane informacje przez Przedstawicieli Europejskiej Rady Resuscytacji.

Najpierw przygotowanie delikwenta poprzez zmiękczenie strachem:

"Resuscytacja krążeniowo-oddechowa w dobie SARS-CoV-2
15 kwietnia, 2020

Od kilku tygodni mierzymy się codziennie z nową, trudną rzeczywistością. W połowie marca, kładąc się spać, nie spodziewaliśmy się, że obudzimy się w nowym, innym świecie. Świecie, którym zawładnął jeden temat: koronawirus.

Nie ma w naszym kraju chyba nikogo, kto nie słyszał o tym wirusie, chorobie przez niego wywoływanej i jej pierwszych symptomach. W mediach właściwie każdy program informacyjny jest przesiąknięty tym tematem.

Świat się zatrzymał. Jednak czy aby na pewno? Pomimo tego, że wokół słyszymy tylko o koronawirusie, obostrzeniach i środkach ostrożności z nim związanych, ludzie nadal chorują na inne choroby, mają wypadki i co najgorsze – umierają.

Zatrzymanie krążenia
Powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że nawet jeśli się o tym nie mówi, do zatrzymania krążenia w warunkach pozaszpitalnych dochodzi nadal i jest ono dziś groźniejsze dla pacjenta niż jeszcze parę tygodni temu. Obecnie, przed udzieleniem pierwszej pomocy, a w szczególności wykonaniem resuscytacji krążeniowo-oddechowej, zatrzymuje nas nie tylko brak pewności swoich umiejętności, ale również strach o własne zdrowie: „A co, jeśli ten człowiek ma koronawirusa?”.


I dalej - parodia niesienia pomocy przy zatrzymaniu krążenia. Jednak śmiać się nie ma czego, bo to może każdego spotkać.

"Wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji
Mając świadomość zagrożenia oraz strachu przed udzielaniem pierwszej pomocy, Europejska Rada Resuscytacji (ERC) wydała nowe wytyczne dotyczące prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej w ramach pierwszej pomocy, w warunkach pozaszpitalnych.

Już w pierwszym kroku ERC rekomenduje rozpoznanie zatrzymania krążenia na podstawie braku oznak życia i normalnego oddychania. Jednoznacznie nie zaleca sprawdzania oddechu przy pomocy przyłożenia policzka lub ucha w pobliżu ust pacjenta. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących faktu, czy na pewno u pacjenta wystąpiło zatrzymanie krążenia, należy przystąpić do uciskania klatki piersiowej i kontynuować je do czasu przybycia pomocy.

Następnie należy upewnić się, czy zespół ratownictwa medycznego jest już w drodze, a w razie podejrzeń COVID-19 u pacjenta należy niezwłocznie poinformować o tym dyspozytora numeru alarmowego.

Przedstawiciele Europejskiej Rady Resuscytacji zaznaczają, że jeśli istnieje ryzyko zakażenia wirusem SARS-CoV-2, należy położyć na twarzy pacjenta ręcznik lub inną tkaninę, zakrywając nos i usta. Następnie, do chwili przybycia zespołu ratownictwa medycznego ograniczyć się jedynie do uciskania klatki piersiowej i defibrylacji.

ERC nawet w warunkach zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 podtrzymuje tezę, że wczesne użycie defibrylatora znacząco zwiększa szanse pacjenta na przeżycie, przy jednoczesnym braku przesłanek do stwierdzenia zwiększenia ryzyka zakażenia.

Dodatkowo, jeśli tylko mamy dostęp do środków ochrony indywidualnej (maski ochronnej filtrującej, rękawiczek jednorazowych, gogli czy przyłbicy), powinniśmy ich użyć.

Kontakt ze stacją sanitarno-epidemiologiczną
Po zakończeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, która była ograniczona jedynie do uciskania klatki piersiowej, wszystkie osoby, które udzielały pierwszej pomocy poszkodowanemu, powinny dokładnie umyć ręce wodą i mydłem (ewentualnie żelem na bazie alkoholu), a także skontaktować się z infolinią stacji sanitarno-epidemiologicznej"

Dla zaznaczenia informacji cytuję jeszcze raz, czego się można spodziewać
:

Po zakończeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, która była ograniczona jedynie do uciskania klatki piersiowej,


Muszę przychylić sie do zdania Marylki na temat orientacji ludu korpo i niekorpo. Ma dziewczyna rację. Niestety. Tylko nieliczne osobniki globalnowioskowe NIE WIERZĄ w covida. Nie podam przykładów, chyba, że ktoś się z tym kategorycznie nie zgadza.

To pozwalam sobie przytoczyć fragment dywagacji na temat. Poziom rozmowy jest wysoki ale zrozumiały.

Cytat:
a tam pierdolisz korpozjeby właśnie się tym pasjonują helooł to nie jest stronka dla normalnych ludzi którzy mają wirusa w odbycie tylko właśnie dla korpozjebów
Ty myślisz że korpozjeby to szumowIny rządowe tak, i lekarze niedopierdoleni, albo dziennikarze..?? Confused Rolling Eyes .. HAHA, ale beka z ciebie.. GÓWNO wiesz o korpozjebach... No może tylko w korporacjach dziennikarskich / prasowych muszą UDAWAĆ że wierzą w to gówno , bo tak to od razu stracą robote, szmaciarze, ... ale w innych korpo to spoko luzik - ludzie jak wszędzie.. A ty musisz być niestety ostro niedopierdolona - tyle nad statystyką płakałaś , mało się nie zejsrałaś.. ale dalej nie potrafisz sobie zastosować prostego rozkładu statystycznego : że poziom świadomości jest mniej więcej wszędzie taki sam , tylko inaczej ludzie sobie tłumaczą pewne kwestie.. WOT cała różnica Rolling Eyes Korpozjeby w znakomitej większości tak samo nie kupują plandemicznej ściemy - one tylko w wirusa wierzą, ale że jest niegroźny i rzadko występuje. Inne przyczyny : plandemia wybuchła bo jest wolna walutowa na świecie. Rolling Eyes - i takie to podniecenie i pasja Rolling Eyes [/quote]
***************************************************************************************************************************************************************
Cytat:
większość ludzi jest jak niby inteligentni, wykształceni a słuchają co rząd mówi i robią co trzeba nie zastanawiają się czy coś ma sens czy nie, nie czaisz że większość ludzi nie ma żadnych przemyśleń na temat świata. Mają jakiś autorytet i tego słuchają sami nic nie kwestionują po prostu tacy się urodzili. Zakładamy maski bo tak jest bezpiecznie itd nawet nie przemówisz im do rozumu człowiek mówi jak do ściany. To nie jest tak, że oni udają że wierzą oni naprawdę wierzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 13 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
[i]PiS zmienia "ustawę covidową". Bezkarność za łamanie prawa "w celu przeciwdziałania COVID"

Naruszenie obowiązków służbowych czy innych przepisów nie będzie przestępstwem, jeśli ktoś dopuści się tego "w celu przeciwdziałania COVID-19" - przyjęcia takiego przepisu chcą posłowie PiS. W poselskim projekcie piszą, że jest to potrzebne do walki z epidemią. Przepis ma obowiązywać także wobec czynów popełnionych przed jego wejściem w życie. Prawnicy ostrzegają przed bezkarnością.


Do Sejmu trafił poselski projekt zmiany tzw. ustawy covidowej, czyli ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Projekt autorstwa posłów PiS wprowadza do ustawy jeden nowy przepis, który może mieć bardzo daleko idące skutki.

Proponowany przez posłów PiS przepis (art. 10c) zapewnia bezkarność dla osób łamiących prawo czy obowiązki służbowe, pod warunkiem, że robią to w ramach walki z epidemią:

"Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby istotnie utrudnione".


Czyli zalegalizowane przekręty:) hahaha
Teraz już słupy w postaci handlarki oscypkami czy gościa który ma bana w UE nie będą potrzebne.
PiS jest boski! Autentycznie, ludziom sra w twarze a ludzie nadal chodzą na wybory i popierają władzę.
A sądzicie, ze PO jest inna? Czy Konfederacja i inne przydupasy? Nie! Oni też cos z tego koryta dostaną.

Jakoś nie widzę w Polsce setek ludzi na ulicach walczących z coraz większym złodziejstwem i bezprawiem w Polsce.
Sądząc po frekwencji w ostatnich wyborach do Sejmu i wyborach prezydenckich, to ludzie dokładnie tego chcą!

Jak ja się cieszę, że już w Polsce nie mieszkam:)

ps. jacyś opozycjoniści białoruscy z Warszawy, mówią, że Łukaszenka jest be, bo zaniża ilość zachorowań na Covid-19 bo jest ich realnie znacznie więcej...
Białoruś ma obecnie prawie 70 000 zarażeń, przy ok 10 mln ludzi to daje 7300 na 1 mln mieszkańców
W Polsce dane są (wg. co niektórych) zawyżone i wynoszą niecałe 54 000 przy 38 mln ludzi co daje 1400 na 1 mln mieszkańców...

Brawo Polacy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 13 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIS chroni Polskę przed pandemią jak hitlerowcy chronili naród niemiecki przed komunistami . Czego to się nie robi dla dobra narodu Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 13 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Andy Choinski
37,5 tys. subskrypcji
To wideo jest zwiastunem filmu który wam własnie tłumacze z wywiadu jaki udzieli słynny aktywista anty-szczepionkowy Del_Bigtree w programie Alexa_Jones na jego kanale i_n_f_o_w_a_r_s.com 31 lipca 2020 roku.

Obaj panowie elektryzują swoimi wypowiedziami rozmawiając ostro na temat przygotowywanej dla nas szczepionki na CV_.19 a Del dzieli się swoja wiedza i badaniami jakie przeprowadził w tym kierunku.

https://www.bitchute.com/video/gGyXC5...

oryginalne wideo: https://youtu.be/gZJPX8XNcVA

co zawierają szczepionki na CV_19 | Del_Bigtree | Alex_Jones







Niestety, hydroksychlorochina TEŻ NIE JEST ZADNYM LEKIEM !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 13 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewolnon napisał:
Państwo w którym prawo działa wstecz to lipa z miodem.
Państwo w którym takie prawo działa wstecz to chujnia z grzybnią.

Ciekawe które konkretnie, popełnione już przestępstwa mają na myśli, że wprowadzają takie prawo, co kogoś uwolni z odpowiedzialności za nie.
Trudno zakładać że wprowadzają działające wstecz prawo bez żadnych konkretnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 302, 303, 304   » 
Strona 100 z 304

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile