Dołączył: 25 Gru 2007 Posty: 3285
Post zebrał 0 sat Podarowałeś sat
Wysłany: 22:31, 05 Sie '08
Temat postu: Amerykanie gwałcą własnych żołnierzy
Stare, ale istotne:
Cytat:
Kobieta w armii USA wysłana do Iraku ma większą szansę na to, że zgwałcą ją koledzy, niż na śmierć w zamachu - to szokujące wyniki badań w amerykańskim wojsku. W ciągu roku żołnierze gwałcą prawie 3 tys. swoich koleżanek w mundurach.
Dołączył: 28 Sie 2022 Posty: 471
Post zebrał 0 sat Podarowałeś sat
Wysłany: 01:25, 05 Lut '25
Temat postu:
Przypierdolili się do niego o chui wie co, zresztą wystarczy spojrzeć jak go traktowali: jemu maseczkę na twarz, a sami stoją sobie jak święte krowy i oddychają swobodnie. Kto wie czy jeszcze go nie zaszczepili obowiązkowo i co tam przeciwko niemu preparowali.... Taka to "amerykańska sprawiedliwość". Ale są jeszcze uczciwi amerykanie na tym świecie. Tak ja to widzę.
_________________ Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz moderować swoich tematów