W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rogi z dłoni polityka  
Podobne tematy
Nie martwcie się ciemniacy3
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8660
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 01 Cze '08   Temat postu: Rogi z dłoni polityka Odpowiedz z cytatem














(słabo zgięte)





Motyw na tym forum stary, ale można by założyc osobny temat. Co myślicie? Przypadek? Mam rozterki. Z jednej strony doszukiwanie się zwiazku między układem palców a chęcią świadomego "spiskowego" komunikownia jest jakiś takie...tandetne, ale z drugiej nawet siatki pedofili posługują się jakimiś znaczkami i symbolami, więc czemu nie politycy umoczeni w jakąś sektę?

Jak na mój gust ten układ palców nie jest naturalny, tzn. trzeba ułożyć je świadomie. W takim razie pytanie po co oni to robią?

Czekam na opinie, zdjęcia, (kontr)argumenty. Jacy politycy dali się złapać z rogami, gdzie występuje ten symbol (może być niewinny, np. znaczyć "impreza była ok" Smile ) itp.

PS. Zdjęcia mogą być fotoszopowane, wiec nie każda dłoń z googla to dowód Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że niektórzy politycy nawet nie wiedzą co to znaczy i czy to w ogóle coś znaczy. Gdybym był politykiem to ustrzegałbym się tego typu gestów. Nawet Ron Paul robił rogi na niektórych filmikach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... Tak samo jest z tymi "masońskimi uściśnięciami dłoni". Na Google jest dużo zdjęć, na których RZEKOMO sławne osoby przekazują sobie masońskie pozdrowienie. Chodzi o układ dłoni. Tyle, że ja nie dostrzegam żadnej różnicy między zwykłym powitaniem a masońskim pozdrowieniem... Mógłby mi ktoś objaśnić te różnice? Shocked


O tutaj na przykład:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku Busha nie ma żadnych wątpliwości, że to nie jest przypadek. Skull&Bones ma satanistyczne podłoże. Satanistyczna aktywność Kerrego oraz satanistyczna przemowa Busha o tym jak zło znalazło swoich wienych sług może być pośrednim dowodem.

Podobne rogi wykorzystywał także Berlusconi, który jak wiadomo był i prawdopodobnie nadal jest członkiem masońskiej loży P2.

Część polityków jest w pełni świadoma co ten symbol oznacza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quan




Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na koniec klipu Obama wykonuje tez różki

http://pl.youtube.com/watch?v=axxooGIgOKs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś umie szukać tych rogów to może by się rozejrzał za Putinem wykonującym ten wszawy gest. Ja jakoś znaleźć nie mogłem, ale może za słabo szukałem.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

quan napisał:
Na koniec klipu Obama wykonuje tez różki

http://pl.youtube.com/watch?v=axxooGIgOKs


Obama przyznał się do słuchania hip-hopu gdzie jako ulubionych wykonawców wymienił Jay-Z i Kayne Westa.



A teraz zobaczcie MASONÓW i SATANISTÓW Jay-Z i Keyne Westa w akcji



Kawałek Jay-Z Lucifer - son of the morning


Jest więcej filmików, które bez żadnych wątpliwości ukazują fakt, że Jay-Z i Kayne West są masonami.

Myślicie, że Obama przez przypadek wybrał tych dwóch hip-hopowców. No-Way. Jeszcze zaznacza w wywiadzie jak inteligentny przekaz mają w swoich tekstach. Jay-Z jest illuminatem - Rockaffella Famillia. Stąd się typki znają i wzajemnie promują. Jay-Z oficjalnie poparł Obamę kampanii wyborczej. Sh*t is real! Satanistyczne biaaatche przygotowują grunt na przyjście Antychrysta, czy też jak w Koranie jest napisane JEDNOOKIEGO Dajjala.

Bill Cooper powiedział kiedyś coś w tym stylu:

"Albo ktoś postępuje zgodnie ze scenariuszem biblijnej apokalipsy, albo została ona zwyczajnie przepowiedziana a to oznacza .... "


No właśnie to może implikować pewne konsekwencje, które dla ateuszy będą szokiem Wink.

Jak dla mnie to, że Bill Cooper został zabity znaczy, że być może to on był najbliżej prawdy a nie Jordan Maxwell, Alex Jones itp. demaskatorzy konspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@jabba
Chavez również nie wykonuje na żadnym zdjęciu tego gestu. Fidel Castro też nie.

Czy nikt mi nie wytłumaczy o co chodzi z tym masońskim uściskiem dłoni? Serio pytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra muza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Jak na mój gust ten układ palców nie jest naturalny, tzn. trzeba ułożyć je świadomie.
.

Też mi się tak wydaje. Nieświadomie to można ułożyć palce w geście zbliżonym do "fucka", co raz zdarzyło się nawet Kwachowi - pokazywano to zdjęcie w NIE, komentując uszczypliwie, że "chciał powiedzieć, że wygra wybory w pierwszej turze".

Natomiast co do tego uścisku dłoni, sprawa wydaje mi się oczywista - w normalnym uścisku kciuk jest uniesiony do góry, natomiast w masońskim - zgięty do dołu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te same układy palców mają różne znaczenia w różnych kulturach, poza tym widać różnice między "rogami" Busha a "zwracaniem uwagi" przez Sarkozy'ego... (mowa ciała się kłania)

w tym uścisku masońskim chodzi o naciskanie kciukiem przerwy między palcem wskazującym a środkowym

The hand is taken as in an ordinary hand shake, and the Mason presses the top of his thumb against the space between the first and second knuckle joints of the first two fingers of his fellow Mason; the fellow Mason also presses his thumb on the corresponding part of the first Mason's hand.

wystarczy pogooglować :/

aha, "rogi" pokazywał również Ron Paul, zamieszczałem gdzieś zdjęcie, a trudno przypuszczać by był ulubieńcem establishmentu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The corna (Italian for horns, also mano cornuta, horned hand and fare le corna, to make the horns) is a gesture with a vulgar meaning in Mediterranean countries and a variety of meanings and uses in other cultures. Its origins can be traced to Ancient Greece. It is realized by extending the index and little fingers while holding the middle and ring fingers down with the thumb.

The corna is not to be confused as the sign for "I love you" in American Sign Language, which is made by also extending the thumb, or the shaka sign used in Hawaii, which is made by extending just the thumb and little finger. While the "Hook 'em Horns" sign used by fans of University of Texas athletics is the same sign visually, it is used in different context and should not be confused with either. It is identical to the Karana mudra of Eastern religions.

A tutaj młoda bushowa:
http://www.boingboing.net/images/satannnnnn.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
The corna is not to be confused as the sign for "I love you" in American Sign Language

Czyżby to była odpowiedź na sens znaku "rogów", w związku z globalizacją amerykańskiego stylu, rozpowszechniającego się wśród elit na całym świecie? Teraz już wiecie - po prostu ONI nas wszystkich kochają!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:

Czyżby to była odpowiedź na sens znaku "rogów", w związku z globalizacją amerykańskiego stylu, rozpowszechniającego się wśród elit na całym świecie? Teraz już wiecie - po prostu ONI nas wszystkich kochają!


Do tego stopnia, że nawet na produktach STARBUCKSa propagują takie symbole. Wszystko jest wyjaśnione w końcówce filmu



Programują podprogowo dzieci Confused coby wymieniały między sobą znak pokoju i miłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Voltar napisał:
The corna is not to be confused as the sign for "I love you" in American Sign Language

Czyżby to była odpowiedź na sens znaku "rogów", w związku z globalizacją amerykańskiego stylu, rozpowszechniającego się wśród elit na całym świecie? Teraz już wiecie - po prostu ONI nas wszystkich kochają!


czytaj ze zrozumieniem, w geście ILY mamy wyprostowany dodatkowo kciuk, przy Cornie - nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Voltar, dzięki za wytłumaczenie o co chodzi z tym uściskiem dłoni. Smile


Dziwne, nieprawdaż? Podobno Kościół zwalcza masonerię...

Wracając do tematu, to Berlusconi też nie jest święty.



To poniżej wygląda jak fake, ale kto wie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Voltar - istotnie, w opisie jest różnica między gestem "masońskim" i tym "miłosnym", tylko że w wykonaniu jest to trudne do jednoznacznego zakwalifikowania. Jest to bowiem zależne od kąta, pod jakim kamera robi ujęcie, a ponadto - nie jest łatwo kontrolować położenia kciuka w sytuacji, gdy trzeba skupić się na nienaturalnym, silnym zagięciu palców środkowego i serdecznego. Tak jest w przypadku podanego wyżej zdjęcia Sarkozy'ego.

Natomiast jeżeli chodzi o znaczenia gestu - o ile dobrze pamiętam, w mudrach takie ułożenie palców ma dawać ochronę przed atakiem ze strony złej energii - może jeszcze jakieś inne, jeżeli ktoś siedzi w tym temacie, to niech dopowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie co wy? Bez przesady. Widzę że tu oskarżacie każdego który złożył w ten sposób ręce o masonizm. Zdarza się tak często gdy się wymachuje rękami. Znam wiele osób które tak często wymachują a na bank się są masonami. Mi też przez przypadek złożyły się ta dłonie parę razy. Jak jakiś polityka wielokrotnie to pokazuje jak Bush to już coś tam można mówić, ale jak osoba raz czy dwa tak złożyła palce to jeszcze o niczym nie świadczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis, jak klikam na twój link to nie działa! "We are sorry. This video is no longer available", natomiast bezpośredni oz YTuba chodzi bez problemów... czyżby kolejny filmik ocenzurowany na YT?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
frasobliwy napisał:
Jak na mój gust ten układ palców nie jest naturalny, tzn. trzeba ułożyć je świadomie.
.

Też mi się tak wydaje. Nieświadomie to można ułożyć palce w geście zbliżonym do "fucka", co raz zdarzyło się nawet Kwachowi - pokazywano to zdjęcie w NIE, komentując uszczypliwie, że "chciał powiedzieć, że wygra wybory w pierwszej turze".


Voltar napisał:
te same układy palców mają różne znaczenia w różnych kulturach, poza tym widać różnice między "rogami" Busha a "zwracaniem uwagi" przez Sarkozy'ego... (mowa ciała się kłania)


Wydawało mi się, że mowa ciała to sa natualne ruchy. O, taki fuck o jakim wpsominał Easy Rider albo jeszcze lepiej palec wskazujący wyciągniety w górę. Taki palec może oznacząć podkręslenie wagi słow, ewentualnie strofowanie (kiwając tym palcem grozimy). Tu np. Balcerowicz robi fucka - raczej bezmyślnie.



Mową ciała mogą być dłonie zaciśniete, otwarte (gest otwartości), ramiona złozone (nieprzystępność), gładzenie włosów przez kobietę (może oznaczać otwartość na podryw). To są zwykle ruchy bezwiedne. Co ciekawe, bezwiednie można się bawić długopisem, a to przecież dość zlożony ruch.

Ustawianie palców w kształcie litery V albo rogów, gdzie dwa palce są wyprostowane, a reszta przykurczona to pewien wysiłek. Bo o ile kręcenie długopisem robi się "samo", to wydanie sąsiadującym palcom zupełnie skrajnych poleceń (przykurcz, wyprostowanie) trudno mi uznać za samoistne. Człowiek nie ma tendencji do neiświadomego maksymalnego wyginania stawów (chyba, że jakaś choroba - parkinsona?) i pokonywania oporów ścięgien. Mi osobiście idealne rogi sprawiają wręcz dyskomfort (palce drgają, tkanka się nieprzyjemnie napina). Ale nie upieram się. Mowa ciała różni się w zależności od kręgu kulturowego. Być może jest opierta w 100% na "anatomicznie swobodnych" gestach.


A tak już zupełnie z innej beczki. Dobrze jest też uchwycić kontekst. Spójrzmy na tego fucka.



Wygląda na zamierzony. Facet patrzy prosto w oczy (obiektyw), fuck jest wyprowadzony czysto.

Z podobnych względów za czysty mógłbym uznać różek Berlusconiego zamieszczony przez Veritatisa. Palce są ułożone starannie, a Berlusconi nie jest zaaferowany mówieniem czy złożoną gestykulacja. Z łatwością koncentruje się na dłoni.

Voltar napisał:
te same układy palców mają różne znaczenia w różnych kulturach


A to bardzo dobra uwaga. Wrzucając wszystkich rogatych do jednego worka robimy ten sam błąd co przypisując każdgo mówiącego o nowym porządku do tego samego stronnictwa NWO. Coż. Trudno się powstrzymać przed taką układanką. Mi np. Berlusconi, Bush i Sarkozy pasują do jednego wora Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filjan napisał:
Ludzie co wy? Bez przesady. Widzę że tu oskarżacie każdego który złożył w ten sposób ręce o masonizm. Zdarza się tak często gdy się wymachuje rękami. Znam wiele osób które tak często wymachują a na bank się są masonami. Mi też przez przypadek złożyły się ta dłonie parę razy. Jak jakiś polityka wielokrotnie to pokazuje jak Bush to już coś tam można mówić, ale jak osoba raz czy dwa tak złożyła palce to jeszcze o niczym nie świadczy.


Sorrki taki Berlusconi jest członkiem loży P2. Myślisz, że przez przypadek ułożył sobie tak paluszki i nie wie co to znaczy? Oczywiście, że nie wszyscy, ale w niektórych przypadkach ułożenie palców jest ewidentnie celowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filjan napisał:
Ludzie co wy? Bez przesady. Widzę że tu oskarżacie każdego który złożył w ten sposób ręce o masonizm. Zdarza się tak często gdy się wymachuje rękami. Znam wiele osób które tak często wymachują a na bank się są masonami. Mi też przez przypadek złożyły się ta dłonie parę razy. Jak jakiś polityka wielokrotnie to pokazuje jak Bush to już coś tam można mówić, ale jak osoba raz czy dwa tak złożyła palce to jeszcze o niczym nie świadczy.


Ja znałem kolesia, któremu stawy łokciowe kreciły się bardziej niż w zakresie 180 stopni. Może masz jakiś defekt w dłoni skoro palce ci latają niezależnie i w pełnym zakresie Wink Przeciez to jest taka sama patologia jakby stąpajac po ziemi stopy ustawiać mocno nierównolegle do kierunku porusznia (raz do środka, raz na zewnatrz).

A że o niczym nie świadczy to fakt. Można jednak poobserwować częstość i czystość gestów. A nóż kiedyś wyjdą jakieś dodatkowe elementy układanki? Wtedy je połączymy z paluchami Smile ? Z reszta i tak jest spora koincydencja:

1) polityk
2) polityk wmieszany w pewne wydarzenia, układy
3) monenty publicznych, filmowanych wystapien (to jest kilka - kilkanascie procent doby).

Czyli coś na rzeczy jest. Zwłaszcza jak rogi są czyste i częste.

Temat na forum przewijał się od dawna i nie podejmowąłem go właśnie z powodu nieklarownosci. Znacznie klarowniejszym przykładem znaczenia terenu (tu jesteśmy i jesteśmy silni. Gest kierowany do swoich, sojsuzników, obserwatorów i wrogów) była niedawna, poteżna kampania zapalania Menor w parlamentach i domach prezydenckich wielu państw: USA, Rosji, Polski (sejm i pałac prezydencki). Wiązała się z całym morzem politycznych wydarzeń. Dlatego z wieksza checia dopisuję posty w swoim wątku autorskim niż doneisieniach o kulcie szatana, iluminatach, masonach itp. Po prostu w tej bardziej zakręconej (tajemniczej) tematyce brak racjonalnych punktów zaczepienia. tzn. ja jakoś nie trafiam na nie, bo taki XTC to ho ho. Ekspert od antychrytsów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam defektu, po prostu jak rozmawiam czasem to różne gesty odruchowo w dłoni robię i raz czy dwa zdarzyło mi się zrobić właśnie ten gest. Widziałem też gości co tańczyli na dyskotece trzymając w ten sposób dłonie. Inne dzieci bawiły się w Spider-Mana tak trzymając dłonie. Tak czy inaczej jak raz polityk zrobi ten gest to o niczym nie świadczy.

Ale na tym pierwszym zdjęciu na bank widać że Bush celowo to pokazał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DIABEU242




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. To mój pierwszy post na tym forum, stąd powitanie.
Od jakiegoś roku, gdy niby przypadkowo spostrzegłem gest satanistów w jakimś filmie, staram się obserwować gestykulację aktorów. Oczywiście bez zboczenia, gdyż nie chcę tracić filmu dla patrzenia na ręce aktorów, ale jakoś to wychodzi i stwierdziłem, że gesty dłońmi pokazujące znak satanistów, występują kilka razy dziennie w różnych filmach. Lubię oglądać tv, dlatego gdy jeszcze miałem czas na wielogodzinne spędzanie przed ekranem, dopatrzyłem się dziesiątków takich znaków. Wiadomym jest, że elity sławy, których nie brakuje również wśród aktorów, piosenkarzy, sportowców itd, to ludzie nastawieni na sławę, sukces materialny, pragnący przede wszystkim realizować się w pożądaniu rzeczy tego świata. Ktoś, kto podąża ścieżką wyzwolenia, odwiązuje swe pożądanie materii i świadomie dezaktywuje wszelkie w sobie tego przejawy. Ludzie z odwrotnej bajki robią wręcz odwrotnie, gdyż to ich po prostu kręci. W astralu żyją istoty, które szukają wśród ludzi takich osobników, gdyż są oni dla nich potencjalnymi żywicielami energią eteryczną. Tu następuje układ. Takie astralny byt, może to być nawet demon, kontaktuje się z jednym bądź grupą sensytywnych ludzi i obiecując im bogactwa i władzę tego świata "prosi" o realizację planów, które zapewnią tym istotom coś, co jest im niezbędne w ich przestrzeni życiowej. Tym czymś jest właśnie ta eteryczna życiodajna energia. Oczywiście negatywnie spolaryzowana istota potrzebuje eteru kompatybilnego z nią samą, aby mogła go absorbować, dlatego jej słudzy na Ziemi, jeśli dobrowolnie zgodzą się jej służyć w zamian za obiecane życie władców planety, realizują plan, który umożliwi takie przewibrowanie generatorów eteru, czyli nas ludzi (tu kłania się matrix i oświadczenie Morfeusza, ze jesteśmy bateryjkami), by zaczęły wibrować zgodnie z wolą demona. Demon to istota działająca na poziomie miłości warunkowej, czyli egoistycznej, a ta ma swe źródło w strachu, więc słudzy przy odgórnej pomocy demona zdobywają władzę nad masami, i tworzą takie zjawiska historyczne, aby masy te wprawić w emocję strachu. Demon wtedy absorbuje wydzielaną w przestrzeń naszą energię.
Nie mogę teraz pisać, gdyż spadam z netu, więc kończąc dodam.
Jak zauważyliście, historia od zarania dziejów oparta jest na działaniach generujących wciąż nowe fale strachu. Ten strach można zauważyć powszechnie w każdej niemalże dziedzinie życia. Strach o utratę zarobków, a co za tym idzie dachu nad głową, napełnienia koryta, ubrania itd. Przykładów jest bez liku, wystarczy zacząć o tym rozmyślać.
Dlatego gest satanistów jest bardzo powszechny, niby przypadkowo wtrącony gdzieś w scenę, gdzie przeciętny człowiek świadomie tego nie wyłapie, ale jego podświadomość tak i w ten sposób gest ten utrwala w naszej głębi jakiś przekaz. To tak jak z gestem Heil Hitler, Ave Cezar, tym razem zaślepieni ludzie uniosą ręce w geście Heil Satan. Jak powiedział Goebels :"Kłamstwo powtórzone 1000 razy, staje się prawdą.", tak i w tym przypadku gest podświadomie wprowadzony do podświadomości kilka razy dziennie staje się nowym znakiem amen.
Niedawno Coca Cola miała swoją reklamę z szybko przelatującymi obrazkami a'la Monty Python. Naliczyłem w niej 3 takie znaki.
Niestety musiałem opisać co myślę w dużym skrócie, ale zakładam, że zrozumiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Veritatis, jak klikam na twój link to nie działa! "We are sorry. This video is no longer available", natomiast bezpośredni oz YTuba chodzi bez problemów... czyżby kolejny filmik ocenzurowany na YT?

Bo ten jesuitinfiltrator to ogólnie niewygodne filmiki zamieszcza. Zobacz sobie "Sieg heil Papa". Coś czuję, że długo to ten user nie pociągnie. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rogi z dłoni polityka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile