W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
StopNWO.pl  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 4634
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1058
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 14 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ciężko spierdolony
....agresywny i arogancki, wściekły i nieobliczalny jak osaczone zwierzę? Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 14 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zyj tak, jakby kazdy chcial cie zabic !

Jezdzij tak, jakby kazdy chcial cie zabic !!


Azji jest zbyt duzo na swiecie !!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 15:31, 14 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórych poprostu ciągnie do bitki niektórzy poprostu tacy są
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 14 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle że nowy ruch jaki obserwujemy że właśnie się rodzi... ruch systemo-sceptyków, w tym małym interwale czasowym moglibyśmy powiedzieć: pandemio-sceptyków, ..skoro już nas tak nazwali (mówię "nas" bo w sumie też do tej grupy się zaliczam) w tym ich śmiesznym "języku dobromyślenia", ruch międzynarodowy - co widać naocznie, stanowić będzie wektor obrotu, wokół którego w przyszłości składać się będą siły globalnej międzynarodówki, w zasadzie już ujednoliconego nowotworu przemielonego humanitarianizmu.... zwiastuny tych tendencji widać chyba już dziś w "fenomenach" objawiających się w zalegendowanym Kennedym. Drugie Prawo Lenina-Stalina... zasada stara jak świat... Wyjdź na czoło, przejmij prowadzenie..


*
**


Pamiętajmy o zachowaniu dystansu wobec siebie...
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niewolnon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 14 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Claude mOnet napisał:

Primo:
Na razie przygotowujemy się na jesien 2020 kiedy rzad światowy odpali 5G + CovID-20, wtedy już nie będzie testu jaki jest obecnie w Polin ale realne śmierci, także na ulicach. Bez obaw, każdy z nas będzie miał zabezpieczenie sprzętowe oraz wiedzę, jak przeżyć. A Wy? Wiecie cokolwiek o planach rządu światowego (NWO) na 2020 rok?
.


Panowie, proszę odpuśćcie temu 5G, już go dupa boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 14 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jesienią 2020 dowiemy się czy @monet miał rację czy nie... ale nawet jeśli się pomyli, to założę się że nie przeprosi, nie poda sprostowania, nie złoży samokrytyki, tylko po prostu będzie bagatelizował temat, szukał usprawiedliwienia swojej pomyłki, a w ostateczności przeredaguje swoje poglądy do nowej sytuacji, dalej prowadząc na manowce co bardziej naiwnych "poszukiwaczy", nową historyjką która też się nie sprawdzi, i tak w kółko Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 14 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..śmiałe proroctwo...


Cytat:
nawet jeśli się pomyli, to założę się że nie przeprosi,

nie widzę za co Confused

Cytat:
nie poda sprostowania,

Po co komu "sprostowanie" - skorą będzie to widać słychać i czuć?? Confused

Cytat:
nie złoży samokrytyki,

Nie przesadzasz aby Azorku z tym samobiczowaniem? Confused Może dla ciebie to chleb powszedni, ale wyobraź sobie że dla zdrowych psychicznie przeciętniaków najbardziej na miejscu byłoby w takim wypadku zwykłe proste przyznanie się do błędu. Rzecz zwykła ..światowa . ..mylić się.Ty się nigdy nie myliłeś w swych proroctwach ..a jeśli tak, to składałeś pokłony i kajałeś się w pokornym zawstydzeniu?? Rolling Eyes

Cytat:
będzie bagatelizował temat,
Aha ... - czyli dla CIEBIE ten temat jest niebagatelny Confused
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 06:17, 16 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż z drugiej strony to nieźle nas postawili pod ścianą ze często nie widzimy innej opcji niż demolka, totalnie nas porobili...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1058
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 06 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej klod, nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz, ale jakiś cwaniaczek się podszywa pod ciebie i wysyła groźby księżu Michału

PLAY

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:36, 07 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wiesz @chemik że sie podszywa? Może on faktycznie to napisał? Z tego co wiem to wojny frakcyjne między szurami potrafią nie raz być bardziej agresywne niż ich walka z tzw. mainstreamem. Obaj siebie warci Smile
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 07 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka o mszę, to walka o pieniadze. Tylko dlaczego wplątuje się w to Pana Boga ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 07 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Walka o mszę, to walka o pieniadze. Tylko dlaczego wplątuje się w to Pana Boga ?


Bo na pnbuku najlepiej się zarabia, nie wiesz Gośka? Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 07 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarabia jak zarabia, ale jaka władza przez strach....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Claude mOnet




Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 08 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Azyren

Azuren, dalej funkcjonujesz jako nędzny anonim w Internecie? Trzeba mieć jaja aby walczyć z systemem z otwartą przyłbicą, ale wtedy ta walka faktycznie może być skuteczna. Judzisz, skłucasz i niszczysz wszystko co polskie i prawe - nie miał bym pretensji jakbyś był korzenny, bo walczył byś o przeżycie swojej nacji. Nie bój nic, jedziesz na tym samym wózku co my, ludzie prawi, odważni, nie-anonimowi i wszystko ciebie dosięgnie co i nas: szczepienia, czipowanie i śmierć.

@Do wszystkich

Nie mam za co przepraszać, zawsze człowiek może się pomylić w swoich spekulacjach i przytoczeniach twierdzeń whistleblowerów. To co wydarzyło się jesienią 2020 roku niestety udało się przewidzieć, na szczęście nie dokładnie. Śmiertelność zwiększyła się o ponad 100% w stosunku do lat poprzednich, ale myślałem i mówiłem, że miało być jeszcze gorzej. Na szczęście jest dobrze. Przygotujcie się na 2021 rok, bo będzie 3x gorszy niż 2020. Nie będzie tylko fałszywej plandemii, ale wojna od stycznia (na szczęście nie w Europie!) i Reset Ekonomiczny (walka z prywatną własnością i biznesem, poza wielkimi korporacjami).
_________________
Życie jest jak przejażdżka w parku rozrywki i kiedy się na nią zdecydujesz, to myślisz, że jest realna, bo tak potężne są nasze umysły...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 12 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Claude mOnet napisał:
Azuren, dalej funkcjonujesz jako nędzny anonim w Internecie? Trzeba mieć jaja aby walczyć z systemem z otwartą przyłbicą, ale wtedy ta walka faktycznie może być skuteczna.


Walka może być naprawdę skuteczna jeśli toczona jest w przemyślany i inteligentny sposób, metodycznie, strategicznie, z najwyższą rozwagą, powściągliwością, przebiegłością i wyczuciem, jednymi słowy z głową na karku, a nie z głową w dupie. Ty Claud masz głowe w dupie i już raczej nawet nie rokujesz na to że ją stamtąd wyciągniesz, bo tkwi dość głęboko zaklinowana przez zwieracze.

Co do prywatności... No widzisz pajacu, ja swoją szanuje, nie czuje potrzeby chwalenia się swoim imieniem, nazwiskiem i prywatnymi informacjami przed takimi zjebami jak ty. Po drugie, jeśli faktycznie walczysz ze służbami, to wystawianie się jak na talerzu to bym raczej pwoiedział że ejst przejawem głupoty. Prowadź działalność wywrotową na terytorium wroga i pochwal się imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania, miejscem pracy, wykształceniem itd. i najlepiej jeszcze nr. PESEL, nr i stanem konta bankowego, prawo jazdy i paszportami które posiadasz...You're a fucking genius Very Happy Laughing Laughing

Skąd takich pajacy biorą jak ty cloud? xD


Claude mOnet napisał:
Judzisz, skłucasz i niszczysz wszystko co polskie i prawe - nie miał bym pretensji jakbyś był korzenny, bo walczył byś o przeżycie swojej nacji.


O czym ty pierdolisz potłuczony pajacu? :O Ja tylko wyśmiewam debili w internecie, takich jak ty, pierwszy raz w życiu słyszę żebym atakował coś polsiego i prawego, chyba że za polskie i prawe uważasz mity o płaskiej ziemi, reptilach, iluminatach, mongolskich bankierach, 5G, czipach, szczepionkach itd. no to ci kurwa debilu tylko zdrowia mogę życzyć, bo tego w tej chwili potrzebujesz najbardziej. Ja bym bardzo chciał żeby w Polsce było dobrze i świetnie się żyło, ale że naród debile to co poradzę, na pewno pod nikim mądrym i szlachetnym dołków nie kopię, a że ciebie akurat zaatakowałem to znaczy najwidoczniej żeś zasłużył swoim debilizmem, ot wszystko Rolling Eyes


Claude mOnet napisał:
Nie bój nic, jedziesz na tym samym wózku co my, ludzie prawi, odważni, nie-anonimowi i wszystko ciebie dosięgnie co i nas: szczepienia, czipowanie i śmierć.


Nie debilu, nie jadę z tobą na jednym wózku. Ty to przede wszystkim na wózku i w kaftanie powinieneś zapierdalać w trybie natychmiastowym do najbliższego psychiatryka, a ja na swoim wózku jakoś swoje sprawy ogarnę bo nie jestem w ciemię bity, a ty i owszem pajacu niedojebany. Ty się o mów wózek nie martw, bo ma dużo lepszego kierowcę jak twój.




Claude mOnet napisał:
Nie mam za co przepraszać, zawsze człowiek może się pomylić w swoich spekulacjach i przytoczeniach twierdzeń whistleblowerów. To co wydarzyło się jesienią 2020 roku niestety udało się przewidzieć, na szczęście nie dokładnie. Śmiertelność zwiększyła się o ponad 100% w stosunku do lat poprzednich, ale myślałem i mówiłem, że miało być jeszcze gorzej. Na szczęście jest dobrze. Przygotujcie się na 2021 rok, bo będzie 3x gorszy niż 2020. Nie będzie tylko fałszywej plandemii, ale wojna od stycznia (na szczęście nie w Europie!) i Reset Ekonomiczny (walka z prywatną własnością i biznesem, poza wielkimi korporacjami).


No i jak zwykle, dokładnie tak jak to przewidziałem, nie przyznałeś się do błędu, tylko znalazłeś wymówkę w postaci "lekko chybionych spekulacji". Ale zarzekłeś się że w styczniu 2021 twoje proroctwo się sprawdzi, a ja stawiam konia z rzędem że tym razem też nie, i stawiam drugiego konia z rzędem że i tym razem nie przyznasz się do pomyłki i znajdziesz jakieś wygodne wytłumaczenie. Przypominasz mi syndrom światków Jehowy, którzy coś z 4 razy przewidywali paruzje, czyli fizyczne zstąpienie Jezusa na ziemię w różnych precyzyjnie określonych datach, a kiedy ich proroctwa się nie spełniały, przesuwali daty paruzji tłumacząc się drobnymi błędami w obliczeniach, lub reinterpretowywali fizyczne zstąpienie Jezusa na duchowe/symboliczne zstąpienie, tak że po jebnięciu się dalej wszystko było cacy. Tak samo przed 2012, niektórzy pzrewidywali fizyczny koniec świata, a kiedy im proroctwo nie pykło, eby nie wyjśc na gołosłownych buraków, przeinterpretowywali wizje ,a początek końca, lub duchowa apokalipsę, i było cacy.

Jesteś Claud obłąkany, i co najsmutniejsze w tym, nie zdajesz sobie z tego sprawy Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 13 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bóg śmierci i zniszczenia napisał:
chyba że za polskie i prawe uważasz mity o płaskiej ziemi, reptilach, iluminatach, mongolskich bankierach, 5G, czipach, szczepionkach itd.
Co "itd", co "i tak dalej" niedopierdoleńcu?? Ty głupi debilu, nie ma to jak wrzucać wszystko do jednego wora, płaską ziemię i szczepionki, co nie? bankierów i reptyli... No i kto tu ma głowę w dupie buraku forumowy, mieszasz groch z kapustą, i dobrze ci to wychodzi -ale nadal udajesz żeś cwany, a większego fajfusa umysłowego ze świecą by szukać, łikendowy "łowca szurów" się znalazł. Ktoś cie ładnie podsumował w jednym z tematów "ścierwoazyreńskie nudny chłopaczku się zrobiłeś i takiś jakiś otumany czymś , histeryku z koszer łaski , opisz nam te talmudyczne fikołki perwersyjnych rabinów , muslinów i ludożerców kreci pożyteczny idioto . Nawet asfalt w Afryce jest bardziej wyedukowany i bezstronny niż ty imbecylu. Nawet tłuk tłuki w Kambodży są inteligentniejsze ." .. Czyż można się z tymi słowami nie zgodzić jednomyślnie?? Ciekawe czy dalej będziesz jęczał o jakiejś "płaskiej ziemi", kiedy przyjdzie do ciebie wezwanie z przychodni albo sanepidu do ustawienia się w kolejce po szczepionkę na covida, i wypięcie pośladków? Chociaż ty lubisz wypinać dupę, czyż nie.. ... Czy może być większy popapraniec na tym forum? Rolling Eyes

Nie twierdzę że to będzie w przyszłym roku w styczniu, ale chyba wszyscy widzimy, że odliczanie się zaczęłło. Jasne, że będzie można w zasadzie zignorować ten przykry "obowiązek" - ale w takim wypadku niezaszczepieni nie będą np. mięli dostępu do szeregu publicznych miejsc, od urzędów począwszy - a na szpitalach skończywszy. Trzeba być ostatnim zjebem, kretem-niedopierdoleńcem, albo masowym idiotą, aby w dalszym ciągu zestawiać ze sobą "płaską ziemię" -i szczepionki. Shocked

Czy ktokolwiek w tym temacie przed azyreśkim imbecylem w ogóle wspominał o płaskiej ziemi?? Rolling Eyes .. Co za obrzezany kundel, pukel , daję słowo. Chyba tematy się tobie popierdolona gnido pomyliły. Więc zabieraj swoje manatki, przecwelony ścierwojadku, krótkie spodenki , i wypierdalaj w podskokach stąd skoro ewidentnie nie dorastasz do powagi tematu.


Cytat:
Ja bym bardzo chciał żeby w Polsce było dobrze i świetnie się żyło, ale że naród debile
Między innymi tacy debile jak ty, uważaj, albo choćby fałszywiec Morycowiecki, razem z resztą globalnej sitwy swoich pobratymców po talmudzie, który chce wyszczepić, ni stąd ni zowąd, nieprzebadanym preparatem 30 milionów ludzi w tym kraju.. Bo inteligentne to nie jest (popytaj -może cię przyjmie do zespołu "ekspertów" , ze swoim nastawieniem nadawałbyś się, oni też na konferencjach prasowych coś ostatnio pierdolą o płaskiej ziemi, bez kitu).
Żarty żartami, oby nie zaznał spokoju do końca swoich żałosnych dni. Mam szczerą nadzieję że i ciebie -jako jednego z pierwszych, załgany szmaciarzu, dopadną wkrótce owoce twojej pychy, oraz bezwstydnego wyrachowania, ty "dumnie chodzący z uniesioną głową " ... posłusznie uprzednio założywszy maskę na na swą mordę Laughing .. Cóż za oryginał.

bóg śmierci i zniszczenia w innym temacie napisał:
Strata czasu, ogarnięci w zasadzie i tak już myślą podobnie ja ty, a kretynom z głową w dupie nie wyjaśnisz jak to jest chodzić z podniesioną głową i oddychać świeżym powietrzem, bo to tak jakby ślepego uczyć opisowo kolorów.
Co za przemądrzały przychlast Confused




viewtopic.php?p=421552#421552

Cytat:
Jesteś Claud obłąkany, i co najsmutniejsze w tym, nie zdajesz sobie z tego sprawy
Dobrze, że ty ze swojego upośledzenia sobie zdajesz doskonale Idea Surprised
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:59, 13 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się zesrał pajac niedojebany, cały elaborat wysrał z tej tępej, napchanej gównem dupogłowy Laughing Laughing Laughing

Zmień majtki obsrańcu, bo się tak oburzyłeś że aż popuściłeś z wrażenia, frajerze Cool Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 13 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he , musiał sie odszczekać. Klasyk. Very Happy
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1058
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:08, 23 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Śmiertelność zwiększyła się o ponad 100% w stosunku do lat poprzednich,
To w Polsce - nie wiem jak na tzw. "zachodzie". Question

Uważam że do Polski ta fala nadliczbowych zgonów przyszła pierwsza, a na tzw. zachodzie dopiero (i jeszcze) to nastąpi. Przecie tam też się przekłada jakieś operacje, zaczyna panować (ponadnormatywny) chaos i bałagan.. a wystraszeni ludzie boją się iść do doktora ze względu na prawdopodobieństwo zamknięcia ich w kwarantannie (czytaj - w areszcie). ///że niby to co się obecnie odpierdala w Polsce to zachód ominie tak?, albo już to mają za sobą?? Speak to the hand WOLNEGO!

Natomiast o nadchodzącym tsunami finansowym i resecie ekonomicznym mówi się w kuluarach, ameryki nie odkrywasz
PLAY
P(L)andemia- -to ekonomiczna Broń Propagandowa. Banki zbankrutują "w czwartek lub w piątek".

Zastanawiam się tylko czy jeszcze w grudniu, czy może dopiero od nowego roku? Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:34, 03 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowanie 2020 roku

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 11 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie mam za co przepraszać, zawsze człowiek może się pomylić w swoich spekulacjach i przytoczeniach twierdzeń whistleblowerów. To co wydarzyło się jesienią 2020 roku niestety udało się przewidzieć, na szczęście nie dokładnie.
się wie cloude.. a wiecznymi marudami się nie przejmuj chłopie; kundle ujadają, karawana jedzie dalej.


No proszę, Pan Michał trafił do Głosu Obywatelskiego !

BILDERBERG - grupa trzymająca władzę? ~Claude Monet .
thumleft sunny thumright
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


StopNWO.pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile