W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
StopNWO.pl  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 4623
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Claude mOnet




Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:51, 25 Lis '19   Temat postu: StopNWO.pl Odpowiedz z cytatem

https://stopnwo.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:01, 25 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stop bullshitting Speak to the hand
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 25 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest jakieś NWO .


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 25 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Portal grupujący ludzi aktywnie przeciwdziałających Nowemu Porządkowi Świata


A w jaki sposób, można wiedzieć? Rolling Eyes

Latacie po lasach z karabinami i strzelacie do reptilian, czy to raczej taka miejska guerilla, wysadzanie samochodów, urzędów, odstrzeliwanie reptiliańskich funkcjonariuszy i kolaborantów? Rolling Eyes

Co to za aktywne działania przeciwko NWO prowadzicie? Cool
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 25 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszę więc jestę napisał:
Co to za aktywne działania przeciwko NWO prowadzicie?
To nie jest takie proste... Ty jak zwykle nic nie rozumiesz, albo masz kłopoty z doczytaniem do końca i połączeniem sobie kropek w całość; ...jak zwykle chcesz -aby ci po dać wszystko na talerzu.. Confused "Ale w internecie jesteś jak na widelcu" , czego oczywiście nie przyjmujesz do wiadomości? No nie można szczegółów zdradzać, nawet przez telefon, masz z tym najwyraźniej jakiś mega-kłopot, czego znowu nie rozumiesz, chazorku?? Jeśli pragniesz się dowiedzieć co-i-jak, powinieneś po pierwsze ruszyć te swoje cztery litery, iść na spotkanie w 'realu' -i tym samym wykazać, że autentycznie jesteś coś wart! -oraz godzien pozyskania zastrzeżonych informacji .. No to chyba oczywiste i naturalne, lecz ty jak zwykle, po chazyreńsku, zadajesz cebulanckie, głupie pytania Confused Cały Azor Laughing ,
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Claude mOnet




Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 27 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że ten temat został mocno strolowany i ocenzurowany to podbijam info,ze względu, że w Europie wprowadzono już NWO i czas się nam masakrycznie skraca. Mieszkam w Irlandii na stałe więc władze Polin tak szybko mnie nie zabiją. Ale ad rem!

Niestety musiałem przebudować jak działamy, i przenieśliśmy sie na Discorda. Każdy kto chce dołączyć proszę o kontakt ze strony:
www.stopnwo.pl

Uwaga! Przyjmujemy tylko ludzi aktywnych i odważnych! Lemingom, zombiakom, oszołomom, Poliniakom, ludziom bojaźliwym, ludziom w maseczkach, zwolennikom przymusowych szczepieczy spanikowanym dziękujemy na wstępie.

Azyren napisał:
Cytat:
Portal grupujący ludzi aktywnie przeciwdziałających Nowemu Porządkowi Świata


A w jaki sposób, można wiedzieć? Rolling Eyes

Latacie po lasach z karabinami i strzelacie do reptilian, czy to raczej taka miejska guerilla, wysadzanie samochodów, urzędów, odstrzeliwanie reptiliańskich funkcjonariuszy i kolaborantów? Rolling Eyes

Co to za aktywne działania przeciwko NWO prowadzicie? Cool

Primo:
Na razie przygotowujemy się na jesien 2020 kiedy rzad światowy odpali 5G + CovID-20, wtedy już nie będzie testu jaki jest obecnie w Polin ale realne śmierci, także na ulicach. Bez obaw, każdy z nas będzie miał zabezpieczenie sprzętowe oraz wiedzę, jak przeżyć. A Wy? Wiecie cokolwiek o planach rządu światowego (NWO) na 2020 rok?

Secundo:
Każdy z nas działających w grupie był w pelni przygotowany tak psychicznie jak i fizycznie na testowa, fikcyjna epidemie zwana CovID-19 (Corona=666). Poliniacy zdali test NWO w 100% i sa już przygotowani na depopulacje. Według NWO ma zostać ludzi w Polin 14,6mln i nie więcej!

Tertio:
Mamy kilka asów w rękawie, i jak uda nam sie je wyjac, to o naszych akcjach będzie głośno w Polin. Żadne akcje terrorystyczne, przemocowe itp. bez obaw, tylko działania pokojowe, które wbrew pozorom są najskuteczniejsze.
_________________
Życie jest jak przejażdżka w parku rozrywki i kiedy się na nią zdecydujesz, to myślisz, że jest realna, bo tak potężne są nasze umysły...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 27 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na razie przygotowujemy się na jesien 2020 kiedy rzad światowy odpali 5G + CovID-20, wtedy już nie będzie testu jaki jest obecnie w Polin ale realne śmierci, także na ulicach.
Nie strasz nie strasz... bo się ....
Cytat:
Bez obaw, każdy z nas będzie miał zabezpieczenie sprzętowe oraz wiedzę, jak przeżyć.
Wiecie już jak się ustawić w "nowym" systemie? BRAWO WY Applause
Cytat:
A Wy? Wiecie cokolwiek o planach rządu światowego (NWO) na 2020 rok?
Nie. My pokładamy ufność w Bogu. (**)

PLAY:



** Przypatrzcie się ptakom w powietrzu: nie sieją ani żną i nie zbierają do spichrzów, a Ojciec wasz niebieski je żywi. Czyż wy nie jesteście daleko zacniejsi niż one?
~Ewangelia wg św. Mateusza
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 27 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Claude mOnet napisał:

Cool


najlepsze forum do walki z NWO to forum.php i do tego sprawdzone, pamiętam tu różne akcje, niektórzy z użytkowników mieli problemy z prawem mówiąc delikatnie, były postępowania itp, @bimi nigdy nie sprzedał żadnych danych
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 16:21, 27 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Claude mOnet napisał:
Na razie przygotowujemy się na jesien 2020 kiedy rzad światowy odpali 5G + CovID-20, wtedy już nie będzie testu jaki jest obecnie w Polin ale realne śmierci, także na ulicach. Bez obaw, każdy z nas będzie miał zabezpieczenie sprzętowe oraz wiedzę, jak przeżyć. A Wy? Wiecie cokolwiek o planach rządu światowego (NWO) na 2020 rok?


Z tym waszym całym ruchem, przypominającym trochę sektę religijną, jest jak ze świadkami Jehowy czekającymi na przyjście Jezusa (z tego co pamiętam ich przywódcy 4-krotnie zapowiadali takie wydarzenie, a potem był zonk), albo z niegdysiejszymi wyznawcami apokalipsy 2012-roku (znowu znok). Mówisz o tym z takim przekonaniem, na poparcie swoich claimów mając tylko spekulacje, przypuszczenia, domniemania, gdybania, czasem dość niejasne świadectwa jakichś anonimowych/fikcyjnych/mało znanych postaci, rzekomo wysoko postawionych, ale w tym wszystkim brak jest jakichkolwiek twardych dowodów. Ja mam takie pytania do ciebie:

1. Na ile jesteś pewny że to o czym mówisz (depopulacja w 2020 roku w wyniku odpalenia 5G) na prawdę nastąpi? Czy jesteś tego aż tak pewny, że byłbyś w stanie się ze mną założyć o prawdziwe pieniądze, o taką sumkę dajmy na to 10 tyś zł jak w zakładach bukmacherskich, ty na TAK (w sensie że to co mówisz nastąpi) a ja na NIE? Już jeden był taki frajer, niejaki @one1 który tez stawiał odważne claimy, i był pewny swych racji jak Jehowita wniebowstąpienia, a jak zaproponowałem zakład o gównianą w sumie kwotę to speniał.

2. Jeśli twoja prognoza się nie spełni to co wtedy? Dasz jakieś sprostowanie w stylu "sorry, myliłem się", czy może przeredagujesz swoje teorie, zbagatelizujesz popełniony błąd, i na nowym etapie będziesz głosił coś zupełnie innego? Np. wyznawcy apokalipsy w 2012 roku wierzyli w faktyczny, materialny kres cywilizacji w skutek katastrofy naturalnej, a po 2012 niektórzy zaczeli wierzyć że to tylko "metaforyczny koniec" świata, taki bardziej duchowy, albo dopiero początek końca. Czy jeśli 2020 przejdzie bez depopulacji w skutek użycia 5G, to czy przyznasz się do błędu, czy zaczniesz twierdzić że to taka "metaforyczna/duchowa/metafizyczna depopulacja" ludzi? Proszę uprzejmie o szczerą odpowiedź, bez kręcenia.

3. W związku z powyższym, jeśli jacys ludzie na poważnie wezmą twoje twierdzenia, i np. sprzedadzą dom i odetną się od rodziny, by wyprowadzić się gdzieś w dzicz i dokonać zakupu sprzętu na apokalipse która nie nastąpi, lub zrobią coś innego w podobny deseń, i zniszczą sobie swoje całe dotychczasowe zycie, to czy gotów jesteś wziąć za takich ludzi moralną odpowiedzialność, czy wtedy zostawisz ich samych sobie?



Claude mOnet napisał:
Każdy z nas działających w grupie był w pelni przygotowany tak psychicznie jak i fizycznie na testowa, fikcyjna epidemie zwana CovID-19 (Corona=666)


A w jaki to się sposób "przygotowaliście"? Uchylisz ciekawskiemu - być może przyszłemu prozelicie - rąbka tajemnicy? Przygotowaliście cały cały magazyn foliowych czepków na głowę, chroniących przed promieniami 5G? Może i jestem sceptykiem, ale jestem też zwolennikiem intelektualnej debaty i nie obstaję jakoś fanatycznie przy swoich racjach, więc jeśli jesteś wystarczająco inteligentny, i masz racje w swoich claimach, to na pewno uda ci się mnie przekonać? Chyba że wolisz mnie zwyzywać od "zombiaków" i zaszyć się głębiej w swojej "oblężonej twierdzy", samemu siebie okłamując że to inni się mylą, a ja mam rację, uciekając od debaty i niewygodnych pytań Rolling Eyes


Claude mOnet napisał:
Mamy kilka asów w rękawie, i jak uda nam sie je wyjac, to o naszych akcjach będzie głośno w Polin. Żadne akcje terrorystyczne, przemocowe itp. bez obaw, tylko działania pokojowe, które wbrew pozorom są najskuteczniejsze.


No to życzę powodzenia. Jeśli nikomu nie stanie się krzywda z powodu waszych działań, to trzymam za was kciuki, cokolwiek planujecie Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 16:28, 27 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Claude mOnet napisał:
Jako że ten temat został mocno strolowany i ocenzurowany to podbijam info,ze względu, że w Europie wprowadzono już NWO i czas się nam masakrycznie skraca. Mieszkam w Irlandii na stałe więc władze Polin tak szybko mnie nie zabiją. Ale ad rem!


"Strolowany i ocenzurowany" , a na co ty liczyłeś jak zakładałeś temat , że jak linka samego bez komentarza wrzucisz to co się stanie .
Dla mnie to znaczy , że nie masz nic do powiedzenia . Walisz sloganami - NWO wprowadzają - kocopoły piszesz , ale sam od siebie , oprócz wygłaszania komunikatów nic nie napiszesz .
Wiesz czym to pachnie , agenturą Wink .


PS. jaka cenzura , na tym forum Laughing , to chyba tylko administracja może ( ale i tak możesz się wypowiedzieć , z czasem Wink ) .
Mylisz cenzurę z krytyką , oj nie dobrze , nie dobrze .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Claude mOnet




Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 27 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Claude mOnet napisał:
Jako że ten temat został mocno strolowany i ocenzurowany to podbijam info,ze względu, że w Europie wprowadzono już NWO i czas się nam masakrycznie skraca. Mieszkam w Irlandii na stałe więc władze Polin tak szybko mnie nie zabiją. Ale ad rem!


"Strolowany i ocenzurowany" , a na co ty liczyłeś jak zakładałeś temat , że jak linka samego bez komentarza wrzucisz to co się stanie .
Dla mnie to znaczy , że nie masz nic do powiedzenia . Walisz sloganami - NWO wprowadzają - kocopoły piszesz , ale sam od siebie , oprócz wygłaszania komunikatów nic nie napiszesz .
Wiesz czym to pachnie , agenturą Wink .


PS. jaka cenzura , na tym forum Laughing , to chyba tylko administracja może ( ale i tak możesz się wypowiedzieć , z czasem Wink ) .
Mylisz cenzurę z krytyką , oj nie dobrze , nie dobrze .

Tak, był pełny opis pod domeną, ale został usunięty, tak jak dziesiątki wpisów troli pod nim. Szkoda, bo warto by było aby zostały one dla potomnych, gdyż pokazywały na jakim poziomie intelektualnym są Poliniacy. NIc nie szkodzi, było to 8 miesięcy temu, inicjatywa wypaliła połowicznie - portal został strolowany i totalnie atakowany, więc został zamknięty ale powstał aktywny kanał komunikacyjny na Discordzie (i nie tylko). Dzięki niemu wszyscy uczestnicy byli przygotowani psychicznie, jak i fizycznie (finanse, żywność, produkty podstawowe) już w grudniu na to co miał przynieść 2020 rok!

Ja i agentura, buhahaha. Jak są tutaj tacy specjaliści od ss (służb specjalnych) jak Wielce Szanowny Ordel, to nie dziwne że nic nie wiecie co się dzieje. Tak dla dodania zacząłem nagrywać audycje o spiskach w 2010 roku, regularnie od 2011 co tydzien, w każdy piątek nadaje w różnych radiach, nagrałem około 500 audycji wyłącznie o tematyce spiskowej i paranormalnej. Dziś mamy 2020 rok, wprowadzone NWO, przygotowanie Poliniaków pod obowiązkowe szczepienia, usunięcie gotówki oraz czipowanie i dalej są oszołomy co twierdzą, że jestem od służb, bo walczę z NWO. Brawo! Kurcze, rozgryźliście mnie, jak u Monty Pythona z tą różnicą że Python to absurdalna fikcja:


Ludzie, zapytajcie się siebie! Kiedy zaczniecie działać! Jak wam wszczepią szczepionkę od fundacji Gatesa? A może jak nie będzie gotówki a w łapie będzie wam już dyndał czipek? Obudźcie się, bo za rok (albo i wcześniej) będzie za późno!

Zdrowia oraz rozumu i godności człowieka życzę! I zdejmijcie z gęby kagance, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił. Jak ktoś robi pod siebie, to pkt. 3 rozporządzenia Rady Ministrów Wam na to pozwala.
_________________
Życie jest jak przejażdżka w parku rozrywki i kiedy się na nią zdecydujesz, to myślisz, że jest realna, bo tak potężne są nasze umysły...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 27 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jak Wielce Szanowny Ordel,
..azaliż rację ty masz,, ordel wielce szanowanym użytkownikiem jest, moc szacunku u niego

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 22:53, 27 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Polacy, nie Poliniacy.
2. Robisz sobie antyreklamę. Masz tu dostęp do odbiorców więc podziel się tą swoją wiedzą tajemną albo nie zawracaj gitary Smile
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:21, 28 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie daj sie wyciagnac na ulice !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:32, 28 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak, był pełny opis pod domeną, ale został usunięty, tak jak dziesiątki wpisów troli pod nim.

Chyba kurwa przez krasnoludki Smile

Ja nic nie usuwałem i wypraszam sobie takie insynuacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 28 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@monet

Tak jak nie lubię @bimiego to faktem jest że on nigdy nie kasuje i nie cenzuruje cudzych postów czy tematów. On to może ci co najwyżej liczbę postów na dobę uciąć, jak się nie zgadzasz z jego poglądami albo zrobisz cokolwiek co mu się mocno nie spodoba, tak jak 90% użytkowników na tym forum.

Zresztą pamiętam jak ten temat z pół roku temu zakładałeś i też jakoś nie kojarzę żeby coś więcej tutaj było. Albo to ty świadomie i cynicznie kłamiesz, albo nieświadomie zastępujesz luki w pamięci "fałszywymi wspomnieniami". Jedno albo drugie, ale załóżmy optymistycznie że to drugie.


Cytat:
NIc nie szkodzi, było to 8 miesięcy temu, inicjatywa wypaliła połowicznie - portal został strolowany i totalnie atakowany, więc został zamknięty


I pewnie myślisz że to robota służb rządu światowego Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Chłopie, ludzie sobie z ciebie jaja robią, tylko tyle i aż tyle. Cisną bekę z twoich kocopołów.


Cytat:
Dzięki niemu wszyscy uczestnicy byli przygotowani psychicznie, jak i fizycznie (finanse, żywność, produkty podstawowe) już w grudniu na to co miał przynieść 2020 rok!


Nadal nie odpowiedziałeś na pytania które ci zadałem. Jeśli jesteś rzecznikiem tego waszego ruchu - a w taki sposób się kreujesz - to miej tą cywilną odwagę stanąć w szranki i podjąć merytoryczną dyskusję, zamiast się obruszać i uciekać ze łzami z publicznej debaty. Tym bardziej, że w swej pysze i arogancji przedstawiasz siebie jako kogoś inteligentniejszego od "zwykłych poliniaków" takich jak my, więc jako rzekomo inteligentniejszy nie powinieneś mieć trudności w pokonaniem nas w merytorycznej dyskusji. Chyba że ta twoja poza inteligenta to taki trochę pic na wodę i mięśnie na syntholu.


Cytat:
Ja i agentura, buhahaha. Jak są tutaj tacy specjaliści od ss (służb specjalnych) jak Wielce Szanowny Ordel, to nie dziwne że nic nie wiecie co się dzieje


Heh... No tutaj to faktycznie @Ordel zdrowo odjechał. Agent żeby zarobić na swoją pensję u oficera prowadzącego musi być przede wszystkim inteligentny, skuteczny i działać na w miarę dużą skale, odnosząc realne sukcesy w rozbijaniu określonych środowisk-targetów czy dyskredytowaniu określonych idei czy ludzi. Ten cały @monet jest za głupi na bycie agentem, jest przede wszystkim graczem niszowym i mało wpływowym (to juz nawet ten @chemicloowy król Lesio jest bardziej wpływową postacią w środowiskach altersów), więc wątpliwe by ktoś go sponsorował. Bardziej prawdopodobna jest opcja że to zwykły, niezależny oszołom.


Cytat:
Tak dla dodania zacząłem nagrywać audycje o spiskach w 2010 roku, regularnie od 2011 co tydzien, w każdy piątek nadaje w różnych radiach, nagrałem około 500 audycji wyłącznie o tematyce spiskowej i paranormalnej.


Nie liczy się liczba, tylko jakość. Jebnąłeś z 500 audycji no i co z tego? Co tym osiągnąłeś? A tak w ogóle to stworzyłeś kiedyś cokolwiek własnego, oryginalnego, bo jak cie słucham to nie mówisz nic nowego czego bym nie znał z anglojęzycznych środowisk alternatywnych, a co powtarzane jest w ichniejszym internecie od pewnie dwóch dekad jak i nie dłużej. Fakt, niektóre wątki ewoluują, bo np. kiedyś szury mówił że rząd wysyła niszczące dla człowieka promienie ze stacji HAARP na Alasce, lub z podziemnych baz, a teraz dominuje trend na maszty 5G.


Cytat:
Obudźcie się, bo za rok (albo i wcześniej) będzie za późno!


A co jak nie? Co jeśli w tym roku nie dojdzie do depopulacji, likwidacji gotówki,wszczepienia czipów itd? Zadałem ci już pytania na ten temat, jednakże ty skrzętnie uchyliłeś się od odpowiedzi, w iście tchórzowski sposób p prostu zignorowałeś niewygodne pytania? Jeśli to co mówisz nie nastąpi to dasz publiczne sprostowanie do swoich farmazonów i przeprosisz za wprowadzenie ludzi w błąd, czy pokrętnie wyminiesz sie od odpowiedzialności i jedynie przeredagujesz głoszone teorie w nowym świetle, zmieniając niektóre wątki i na nowo interpretując te same dowody?

Wykazujesz się @monet wielką arogancją i pyszałkowatością, szkoda tylko że za tym nie idą jakieś faktyczne argumenty bo miast stawać z dyskutantami w szranki w merytorycznej dyskusji, z gruntu odrzucasz jakikolwiek dyskurs z niewygodnymi pytaniami zakopując się coraz głębiej w oblężonej twierdzy i wyzywając oponentów od polinaków w aroganckim i nieuzasadnionym poczuciu własnej wyższości.

Ty masz ewidentnie problemy z krytyką, chłopie... Pomyśl może nad jakimś leczeniem, czy terapią? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 28 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie , oczko puściłem , dajecie radę czytać między wierszami , czy wszystko trzeba wam wyłożyć niczym chłopu na polu .
Po za tym jeśli już piszesz @Azyren o agentach czy nie uważasz ze poziom dyskusji agenta musi być dopasowany do poziomu odbiorcy .
Gość nagrał ponad 500 audycji , ale nie napisał do ilu osób owe audycje dotarły .
10 lat , ponad 500 audycji a gość lata z fajfusem jakby Amerykę przed chwilą pod łóżkiem odkrył Wink .


@monet , tu na forum ludzie więcej wiedzą i rozumieją niż ci się zdaje . Musisz zrozumieć jeszcze jedno zawsze jest jakiś porządek , a zwykli ludzie mieli zawsze przejebane . Świat należy do ludzi ambitnych o rękach ujebanych po łokcie we krwi którzy znaleźli się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie , przy okazji zapewniając sobie odpowiednie finansowanie Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 28 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie chłopakowi spokój, jest nowy i najwyraźniej pomylił 30-dniowy temat z działu "pierdolnia", który dawno zdążył wygasnąć i zniknąć Confused Tak ciężko wam się domyśleć??? Coś słabo z twoją główką-makówką Az, skoro już nie pamiętasz jak trolowałeś kolegę, i tylko mi tu nie pyskuj że to nie ten sam temat, bo właśnie o tym piszę, że ko-jarzysz z trudem, zabierając się z miejsca za polewanie tematu swoimi wątpliwej jakości grafomańskimi ejakulatami Surprised . żal.pl ciebie chłopczyku w krótkich spodenkach jak się patrzy czym ty się popisujesz... Serio - ile ty masz lat Rolling Eyes

Cytat:
Wykazujesz się @monet wielką arogancją i pyszałkowatością,
Ciągle nie większą od twojej, zaspermiłeś pół strony i kluchy z gęby znów ci po wypadały Shocked


No właśnie @Claude, a co się tyczy twoich skarg - chłopie, też piszesz w taki sposób, że właściwie nie wiadomo do końca o co Tobie sie rozchodzi, z tą "cenzurą" -i w ogóle; ...ja też jestem zdezorientowany.. Confused , o tenże temat na tym forum, czy w końcu o własną ..."domenę" (??) stopNWO (o ile to można nazwać "domeną" Confused -bo pod jaką domeną miał być ów opis?)
Bylem już nawet bliski pokwapienia się o sprostowanie, ale pomyślałem że może jednak nie będę mieszał jeszcze bardziej, skoro sam nie rozumiem o co biega.. ..no ale ale że temat został w końcu tak czy siak rozdmuchany...

Cytat:
Jako że ten temat został mocno strolowany i ocenzurowany
To nie ten temat. Tamten był w dziale "pierdolnia", o tym samym tytule (chyba nawet sam go założyłeś - ale mogę się mylić) i jak każdy pierdolniany - wygasł po miesiącu.

Ale może jednak wcale nie o to ci chodzi (??). Wielce Szanowni Koledzy z forum - chyba coś źle interpretujemy, @claude w drugiej części wypowiedzi pisze:

Cytat:
Tak, był pełny opis pod domeną, ale został usunięty, tak jak dziesiątki wpisów troli pod nim. Szkoda, bo warto by było aby zostały one dla potomnych, gdyż pokazywały na jakim poziomie intelektualnym są Poliniacy. NIc nie szkodzi, było to 8 miesięcy temu, inicjatywa wypaliła połowicznie - portal został strolowany i totalnie atakowany, więc został zamknięty ale powstał aktywny kanał komunikacyjny na Discordzie
Ten temat istnieje ledwie 5 miesięcy (!) , czytajcie ze zrozumieniem, oraz uwagą, skupcież że sie. Claude nie może mieć na myśli tego tematu - tylko jakiś opis "pod swoją domeną" , stopNWO.pl..

Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 28 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
polewanie tematu swoimi wątpliwej jakości grafomańskimi ejakulatami


chemicloo napisał:
zaspermiłeś pół strony


No widzisz, jak mnie cisnęło to zaspe... Co miałem zrobić, trzymać na siłę? Rolling Eyes

I nie wątpliwej jakości, tylko zajebistej jakości o której ty mógłbyś tylko pomarzyć, zgorzkniały qasi-impotencie Cool
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 15 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
@wkurwiony
Ale z drugiej strony, co by nie mówić ten @Artur to się przynajmniej zachowywał kulturalnie, nawet w ogniu krytyki zachowując spokój i ogładę. Bo np. ten cały @monet poddany krytyce, robił się bardzo agresywny i arogancki, wściekły i nieobliczalny jak osaczone zwierzę. Ten człowiek tak mocno zakopał się w swoich iluzjach i urojeniach, że każdy akt polemiki z jego utwardzonymi poglądami, uznawał w tym przypadku za akt agresji.

wskaż no paluszkiem oszczerco, albo odwołaj swoje kłamliwe słowa...

ARCHIWIZACJA

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 15 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nawykło do przypisywania innym własnych cech, na które jest ślepy. Popatrz na jego posty tu i porównaj z cytatem, który wkleiłeś. I wnioski wyciągnij sam.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klamstwo2




Dołączył: 30 Sie 2020
Posty: 30
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 20:33, 13 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejam rozmowę z Claude mOnet na discordzie . Ocencie sami czy jest on prowokatorem współpracującym z ABW, którego rola polega na deanonimizacji "osób groźnych dla systemu" czy tylko ma parcie na szkło i zależy mu na rozgłosie a nie skuteczności działania.


Cytat:

Claude mOnetToday at 10:10 AM
Hej! Udało Ci się dostać do grupy. Masz chwilkę aby pogadać?
prawda2.5Today at 10:15 AM
Witaj, tak mogę "popisać" . Głos jest rzeczą, która identyfikuje człowieka, więc tak długo jak nie zdobędę modulatora głosu, nie będę mógł tutaj rozmawiać głosowo :slight_smile:
Claude mOnetToday at 10:16 AM
My nie używamy modulatorów.
You missed a call from
Claude mOnet
that lasted a few seconds.
Today at 10:16 AM
prawda2.5Today at 10:16 AM
Ponieważ, nie mam gwarancji ,ze ten kanał nie jest prowokacją :slight_smile:
Claude mOnetToday at 10:16 AM
Ok, jak nie jesteś przekonany to po co się zarejestrowałeś?
prawda2.5Today at 10:18 AM
Wywnioskuj to na podstawie analizy logicznej. Może przejdźmy do rzeczy. Czy mogę dołączyć do jakiejś grupy we Wrocławiu ?

Czy coś robicie poza Internetami ?
Czy jest to mejsce do marudzenia na temat NWO
Claude mOnetToday at 10:19 AM
Tak robimy, ale potrzebujemy fighterów i ludzi odważnych. Ja działam pod moim imieniem i nazwiskiem przeciwko NWO od 2011 roku. I żyje. Jeszcze tak długo pod otwartą przyłbicą działa kilka osób w Polsce m.in. Janusz Zagórski.
Jak Ty się boisz porozmawiania to jak chcesz walczyć z NWO?
Mnie przesłuchiwało 6 służb z róznych krajow
M.in. ABW, Mossad. I żyję
prawda2.5Today at 10:21 AM
Cieszę się. Mnie przesłuchiwało 7 służb .
Claude mOnetToday at 10:21 AM
Dobra, na razie odpuść sobie chłopie. Dzięki za chęci.
Trzymaj się.
prawda2.5Today at 10:22 AM
Dziekuję, rozumiem, że starsz się prowadzić deanonimizacje osób groźnych dla systemu i płaci Ci za to ABW :slight_smile:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 13 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6 służb go przesłuchiwało xDDD O ku*wa, aż szczena opada że taki szycha był u nas na forum Very Happy Rolling Eyes

To chyba zaszczyt dla nas że gościliśmy w naszych skromnych forumowych progach takiego męczennika? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 06:15, 14 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za jakie działania pokojowe odpowiadają fighterzy???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 14 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Za jakie działania pokojowe odpowiadają fighterzy???


Pewnie za pokojowe podpalanie samochodów, pokojowe wybijanie cegłami witryn sklepowych i takie tam inne pokojowe działania Laughing

Ale serio, gość to jest już na prawdę ciężko spierdolony Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


StopNWO.pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile