W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nauka i technika  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 2754
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 10 Gru '06   Temat postu: Nauka i technika Odpowiedz z cytatem

Kiedys w internetowej dyskusji na temat 11/9 jakis śmieć odesłał mnie do książek. Cos na zasadzie "Jak sie doksztalcisz w fizyce i budownictwie, to pogadamy". Niejedno RRC w czasie studiow rozwiazalem, niejedna calke sie policzylo, ale zeby zaraz studiowac fizyke, materialoznawstwo...? No, troche mi sie nie chce, wiec odpuscilem...Teraz sobie mysle, ze to byl zwykly kretyn, ktory uzywa oklepanej formulki i udaje tylko madrego. Wtedy mnie zastrzelil, ale czy nie warto sie na takie okazje przygotowac?

Okazuje sie, ze tematyka 11/9 podejmuja rowniez powazni naukowcy, np profesorowie fizyki. Postanowilem zalozyc watek poswiecony fizyce, technice, argumentom naukowym. Bez polityki, bez Bushow, **-steinów, CIA, Arabów i całej tej otoczki.

Z reszta kazda analiza 11/9 powinna miec wyraznie oddzielone 3 filary:
1) technika, nauka itp
2) przebieg wydarzen
3) polityka (motywy, nafta, syjonizm)

ale to tak tylko przy okazji. Na poczatek Stevens Jones i jego teoria "zmiekczenia" konstrukcji.

Steven Jones interviewed by Alex Jones on WTC collapse (video)

Prof. Steven E. Jones about thermite melting WTC-steel (video)


September 11th Revisited (video)

Thermite Identified As Culprit Of WTC Collapse

Thermite Experiment (video)

Molten Metal found at the WTC months after 9/11 (video)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:17, 16 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przenoszą ekspresję twarzy z jednej osoby na drugą

Opublikowano: 14.09.2018 | Kategorie: Media, Nauka i technika, Wiadomości ze świata | RSS komentarzy

Przerażająca sztuczna inteligencja przenosi ekspresję twarzy jednej osoby na drugą, aby stworzyć niesamowicie realistyczne „dalece zafałszowane” filmy.

Oprogramowanie dokładnie przenosi obszar jednego filmu wideo – na przykład usta postaci – na inną postać, tworząc zafałszowane filmy.

Film wyprodukowany przez zespół przeniósł ruchy ust brytyjskiego komika Johna Olivera na twarz Amerykanina prowadzącego programy talk-show, Stephena Colberta.

Bardziej zaawansowany system skanowania danych z twarzy:

Naukowcy ostrzegają, że technologia może zostać wykorzystana do tworzenia fałszywych wiadomości, które umieszczą nieprawdziwe słowa w ustach polityków lub innych wpływowych postaci.

Dla prowadzenia własnych badań naukowcy z Carnegie Mellon University w Pittsburghu opracowali nowy rodzaj sztucznej inteligencji o nazwie Recycle-GAN.

Poniżej system AI modyfikacji i podmieniania obrazu na inny:

Opiera się on na typie algorytmu sztucznej inteligencji zwanego GAN, który oznacza generatywną przeciwstawną sieć.

GAN przeciwstawia jedną sztuczną inteligencję przeciw drugiej, przy czym pierwsza generuje nowe wideo, a druga analizuje i ocenia jego jakość przed wysłaniem z powrotem do oryginalnego bota.

Informacyjna apokalipsa – Wywiad z dr. Pieczenikiem na temat wzrastającej ilości informacji w sieci, które uniemożliwiają nawet wywiadowi rozpoznawanie co jest prawdą a co nie:

Naukowcy przyznali również, że sztuczna inteligencja zmieniająca twarz, jeśli trafi w niewłaściwe ręce, będzie miała potencjalnie katastrofalne konsekwencje. „To otworzyło nam badaczom oczy, że tego rodzaju nieprawdziwe klipy będą tworzone i będą miały taki wpływ” – powiedział współautor badań Aayush Bansal. „Znalezienie sposobów na ich wykrywanie będzie ważnym krokiem naprzód”.

Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: PrisonPlanet.pl
https://wolnemedia.net/przenosza-ekspresje-twarzy-z-jednej-osoby-na-druga/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 27 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jest napisane

Mialam ciekawy przypadek. Dostalam list z urzedu, ktory byl na moja korzysc. Bardzo sie z tego listu ucieszylam i schowalam do szuflady. Kiey po tygodniu wyjelam z szuflady tem list zeby pokazac go mojemu mezowi i mu cos udowodnic, to okazalo sie, ze tresc listu jest zmieniona. Wszystko jest napisane bardzo pokretnie i wypaczona jest korzysc, ktora miala byc dla mnie korzystna.

Przypomnialo mi sie, ze kiedys mialam podobny prztpadek z mapa. Chodzilo o rzeke, ktora miala przeplywac przez miasto. Tez byla to wazna wiadomosc gazetowa. Sprawdzilam na mapie ta rzeke i powiedzialam o tej wiadomosci mezowi. Kiedy moj maz wzial do reki mape, to okazalo sie, ze tej rzeki nie ma. Na tej samej mapie ja sprawdzalam przed chwila i rzeka byla. Kiedy patrze mezowi przez ramie, to tej rzeki w tym miescie juz nie ma.

Mam ksiazkowa mape miasta, w ktorym mieszkam. Kiedys szukalam jakiejs ulicy na mojej dzielnicy i zobaczylam, ze cala ta dzielnica jest przeinaczona na mapie. Po pewnym czasie wszystko wrocilo do normy, ale nigdy nie jestem juz pewna, czy bedzie prawidlowo ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nauka i technika
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile