W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Napisz cos pozytywnego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
31 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 12573
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 06 Mar '09   Temat postu: Napisz cos pozytywnego Odpowiedz z cytatem

Napisz coś pozytywnego

Inspiracją napisania tego postu, było inne forum na którym taki temat istniej i cieszy sie duża popularnością.
Wyjrzałem przez okno i wbrew zapowiedziom, że będzie śnieg i zima, trawa zaczyna sie zielenić a śniegu tyle co z topniejącego bałwana na podwórku. Smile
Dzieci jeżdżą na rolkach, "n~ przeciąga się leniwie, sunny za chmurami ale ciepło i nie ma wiatru. Jest pięknie.
Prawa przyrody, po zimie jest wiosna a po nocy dzień haha Razz

Postanowiłem że będę bogaty, bardzo bogaty. Będę miał piękny dom, który sobie wybuduje, mam już szczegółowe plany w swojej głowie.
Wielkie gospodarstwo pyszne warzywka owoce... mniam.
Z tymi fabrykami to sie nie mogę zdecydować bo mam za dużo pomysłów Wink, drogą eliminacji i dostosowując sie do sprzyjających warunków wybiorę właściwie.
Trzeba samemu sobie stwarzać sytuacje, a nie zdawać sie na czyjąś łaskę albo i nie łaskę.

To czym zajmuje sie nasz umysł realizuje sie w naszym życiu

dlatego

MYŚL CO PRAWDZIWE
CZUJ CO PIĘKNE
I KOCHAJ TO CO DOBRE


Silna jednostka, silny zdrowy bogaty radosny obywatel , to Silna Mocna Bogata i Przyjazna Polska.
Czego sobie i wszystkim życze.
sunny thumleft queen thumrightsunny
Prosze o wpisywanie tylko samych pozytywnych treści


ps. zauważyłem że mój podpis pod profilem znika.wklejam jako zwykły tekst
człowiek potyka sie o kretowiska nie o góry ## zastanów sie kto na tym zyska## nie ma pytań ważniejszych od pytań naiwnych ## myśl w kategoriach przyczyny i skutku ##Nie ma zbiegu przypadków, są tylko nieuświadomione okoliczności. ## po czynach ich rozpoznacie ## Ufaj ale kontroluj ## Szukaj tam gdzie nikt nie szuka a znajdziesz więcej niż sie spodziewałeś.## upadaj zawsze do przodu ##Jeżeli upadniesz nie podnoś sie z pustymi rękami##
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z pozytywnych rzeczy:

- Fajny temat
- Pogoda za oknem też dobra, słonce świeci i będzie nadal świecic przez ileśtam miliardów lat Smile
- Jutro trzeba do pracy - zrobie tak żeby to był udany dzień, bardziej udany od poprzedniego.
- pies na mnie patrzy - zaraz go pogłaskam Smile
- piwko i wieczorny relaks już na mnie czekają Smile
- jestem w pełni zdrowy, zdrowie jest bardzo cenne, najwazniejsze. Very Happy
- Dużo ludzi w tym momencie sie zakochało w sobie, ich szczęscie jest pozytywne Very Happy Very Happy
- http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4

jak mi sie coś jeszcze przypomni to dopisze Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
reemi




Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja też się cieszę bo jutro i pojutrze nie musze praktycznie nic zobowiązującego robić, spanie do południa, w dzień serfing po necie, czytanie artykułów oglądanie filmów a wieczorem piwko i trawa ze znajomymi. żyć nie umierać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- haha i jakie mamy fajne avatary z reemim Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piątek wieczór - rozpoczął się weekend!
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.za chwile ide robić pyszne jadło hhmmm mniam,i nie tylko drunken jak cos to można otworzyc temat na wymiane pozytywnych dań kulinarnych.
2..jutro dam do zatwierdzenia pare prac graficznych robie je z pozytywnym nastawieniem , może posłuzą innym scratch ...
3.jutro namaluje obraz i obdaruje go nim w przyszłości kogoś kto będzie go potrzebował. sunny
4.jak sie nie rozmyśle to zaprojektuje plakat do codex alimentiarus. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 06 Mar '09   Temat postu: Re: Napisz cos pozytywnego Odpowiedz z cytatem

goracypiach napisał:


Inspiracją napisania tego postu, było inne forum na którym taki temat istniej i cieszy sie duża popularnością.


Możesz podać link do tego forum?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 06 Mar '09   Temat postu: Re: Napisz cos pozytywnego Odpowiedz z cytatem

nomorenazi napisał:

Możesz podać link do tego forum?


moge

prosze bardzo:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.....=f&oq=

jest wiele for na których istnieje taki temat, możesz sobie wybrać do wyboru do koloru Very Happy
A jak na jakimś forum nie ma to sie zaraz tam zarejestruje i założe.







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenia, pozytywne kreacje dają szczęście wszystkim dokoła
http://www.system-klucza-uniwersalnego.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jam jest tej siły cząstką drobną, co zawsze złego chce i zawsze dobro sprawia".
(Mefistofeles)

W jaki sposób zło może się przyczyniać do tworzenia dobra?

Cytat:
(...) Każda akcja wywołuje reakcję, każde zdarzenie ma swoja przyczynę. Nie inaczej jest z dobrem i złem. Każdy dobry uczynek ma swój głębszy grunt, podłoże, jest efektem działania jakiegoś bodźca, który go wywołał. Nic, absolutnie nic nie dzieje się bez przyczyny. Takim bodźcem może być inny dobry uczynek, jakaś głębsza zasada moralna, etyczna czy obowiązująca zasada, reguła, pisana lub niepisana. Ale równie dobrze, może być to zły uczynek. Już Jezus mówił – jedynym sposobem, by zwalczyć zło, jest pokonywać je dobrem. W ten właśnie prosty sposób można potwierdzić mefistofeliczną formułę (...)


http://www.sciaga.pl/tekst/31311-32-czy_.....t_tej_sily
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi sie ten temat Applause Dawka pozytywnej energii zawsze jest dobra Very Happy Ja doszlam do jednego prostego wniosku: otoz piosenki, ktore pamietamy z naszej wczesnej mlodosci, nawet dziecinstwa (bez wzgledu w jakim obecnie jestesmy wieku) ZAWSZE, ale to zawsze poprawiaja nam humor, nie wazne jaka szmira to byla Laughing Laughing Laughing


to piosenka z mojego dziecinstwa, jest taka glupiutka, ale jak dzisiaj przypadkiem na nia trafilam to malo nie oplulam klawiatury ze smiechu Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, gerwazjana jak z dzieciństwa to moja jest taka :



Coś pozytywnego!
A pamiętam że Antkowiak był wtedy dla dziewczyn z klasy IDOLEM Laughing
PS
Bimi chyba nas nie zjedzie że kolejny muzyczny temat się zrobił ?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy wychodziłem z samochodu po powrocie z pracy usłyszałem szpaki. Zjadłem obiado-kolacje i obudziłem się kiedy z tv wydobywały się takie dźwieki: http://www.youtube.com/watch?v=BT_ZQdY0h8o

Postanowiłem zrobic kadłubek. U Was to się nazywa domek dla ptaków. Otwór specjalnie dla szpakowatych bo samce pięknie śpiewają kiedy mają toki. Wieczorami jak tylko pogoda pozwoli będe siedział w altanie, rozpalał ogień w kominku i pił małymi łyczkami piwo bądź wino. Sam, tak jak lubie. Szpaki zastąpią mi ambient z głosników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaaaaaaaaa dzieki zainteresowany Very Happy Dancing hehe pamietam ta pioseneczke Very Happy mysle, ze Bimi nie bedzie mial za zle, bo po 1) watek muzyczny ma miec klipy wylacznie ze zwiazkiem antyNWO, a po 2) ten watek odnosi sie do przekazywania pozytywnych emocji, a co lepiej wypelnia to anizeli muzyka Smile jezeli juz cos to moze miec zastrzezenia do samego tematu, ale mi sie on podoba..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi wracaj kvrwa z tego urlopu, bo plebs zakłada dziecinne i żałosne tematy nie mające niz wspólnego z prawdą o świecie a ty @goracypiach jak potrzebujesz pozytywnej energii to idź z kolegami potop mażanne . ( o ile ich masz , bo chyba masz tylko tych w sieci jak koleżanka u góry ) .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za kolejny pozytywny przekaz XTC! co jak co, ale wiedzialam, ze na ciebie to mozna liczyc! Very Happy choc zgadzam sie, ze powinien byc zalozony w smietniku.. wtedy nikt by sie nie czepial.. uuj, wspolczuje twoim domownikom i znajomym.. a o moich przyjaciol to sie nie martw, jestem w takim wieku ze mam ich wielu Very Happy za to ty chyba spedzasz cale dnie pelen goryczy i przygnebienia samotnie na tym forum, wnioskujac po twoich 1432 postach..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha czyli sugerujesz, że jeżeli mam więcej postów od ciebie to musze mieć mniej przyjaciół w realu ? Laughing Chyba za dużo czasu spędzasz na second life dziewczyno, otrząśnij się, może nie wszystko w twoim przypadku jest stracone, a tak wogule to.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC, Stary,ale Ci sie porabalo.
Odpisal bym ci, ale szkoda mi robic offtopa jak ty zrobiles. Ze tez zawsze sie ktos taki znajdzie, kurwa mac.
LUDZIE! Olejcie takiego typu glupoty, temat pozywtywnych wibracji jest bardzo potrzebny, zwlaszcza na takim forum, w koncu ci inni chca nas od nich ODCIAGNAC! Nie wdawajmy sie w dyskusje, powiedzmy, co dobrego sie stalo!
Z mojej strony, 24miesieczny syn zasnal dzis wczesniej, mamy czas, z moja zona - dla siebie samych, oczywiscie zaraz jak tylko zamkne komputer Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pswierq

Ja jestem pokojowo nastawionym człowiekiem, ale to jest forum prawdy o świecie a nie " modły o pozytywną energie " Exclamation Jak ktoś ma ze sobą problemy, nie potrafi się odnaleźć w świecie, który go/ją przytłacza jak np. koleżanka u góry i inni ludzie piszący w tym temacie to niech napiszą do bravo girl , bo za takie tematy Bimi powienien banować założyciela i wszystkich innych, którzy się tu odzywają, do tego wklejają jakieś denne filmiki z dzieciarnią jak ta gerwazjana .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jaka jest prawda? Ludzie powinni byc smutni, czy radosni?
Nie przesadzaj, radosc dla tych ludzi jest w tym momencie prawda, wiec w czym rzecz?
Kurna, poczuj sie mlodym once again! Mnie taki temat napedza pozytywnie, yyy oczywiscie w sensie, zacheca mnie do szukania prawdy! Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurva pswierq ale właśnie Ja jestem młody, jestem z 88 rocznika , a co do twojego pytania to oczywiście ludzi powinni być smutni , nie warto na siłe być radonsnym, zakładać różne maski, nadchodzi bowiem nowa dyktatura NOWY PORZĄDEK ŚWIATA i należy się z tym faktem pogodzić i według Mnie nie należy walczyć z tym systemem, ponieważ ludzkość ogólnie jest prymitywna i pomimo rozmowju cywylizacyjnego nie radzi sobie z codziennością ( z własnym życiem , itd ) a co dopiero mówić o walce z NWO , dlatego też bawią Mnie te denne tematy na forum o walce z NWO, bo jak przyjdzie co do czego to wszyscy będą siedzieć cicho, rozumiem , że można uświadamiać ludzi jak waldek1984 czy 1maciek11 na yotubie poprzez filmy icke, jonesa czy maxuwella o zagrożeniu które was czeka, ale to też zakończy się wcześniej, czy później niepowodzeniem, bo ich konta zostaną usunięte , i tak będzie , więc reasumując uważam, że nadchodzi najbrutalniejsza dyktatura z jaką przyjdzie wam się zmierzyć, tzn z jaką będzie wam żyć , i powinniście siedzieć cicho i być smutni, bo po co być radosnym, okłamywać siebie, skoro jest się świadomym co was czeka . Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - przepraszam, uznalem, ze jestes, jak ja, starym zgorzkniałym pierdzielem Wink. Mylilem sie, jestes mlodym zgorzknialym pierdzielem Sad. Nie wiesz, co ludzie w swej determinacji potrafia, nie wypowiadam sie na temat prymityzwu czy nie, bo nie mam o tym pojecia. Tu jest topic tylko dla radosci, wiec prosze Cie, odwalmy nasz dyletantyzm z tad, jak chcesz, stworz jakis nowy watrek, albo mnie tam przekieruj (jaki stary pierdziel mam tyly w IT). A tutaj niech sie ludzie ciesza, nie nawracaj Ich (Nas). Nie bede kontynuowal tego watu tutaj, bo mysle, ze taka praktyka (wypowiadania sie nie na temat watku w danym watku) - niszczy to jak i kazde inne forum. Sajonara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reemi




Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
- haha i jakie mamy fajne avatary z reemim Very Happy Very Happy


zgoadze się, to też jest pozytywne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:18, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwołując się do nagłówka tematu, mogę napisać po prostu kilka słów które mają olbrzymią moc, ponieważ wyzwalają w nas marzenia
Te słowa to
sunny radość
sunny zabawa
sunny inspiracja
sunny piękno
sunny miłość
sunny pasja


Pozytywne przesłanie z 1990, bądźcie dobrej myśli, wszystko będzie dobrze, musimy tylko wysprzątać ten chlew. Smile

nie trzeba wierzyć w przesłanie, wystarczy uwierzyć w siebie, a można góry przenosić Wink

Tak ten temat jest potrzebny jako pozytywna energia i odskocznia od szarego świata forumowych newsów i może być umieszczony w koszu nikomu to chyba nie przeszkadza Wink
Poćwiczmy trochę także naszą prawą półkule dzięki której wiemy że żyjemy, w końcu to 50% z nas samych i tego się nie da wsiąść na logikę, ponieważ logika nie jest wstanie tego pojąć.

I tym pozytywnym akcentem idę do wyra, co też jest bardzo pozytywne, bo mamy weekend i można spać do woli santa Dancing
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:35, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o fuck najdurniejszy temat na tym forum.
To już wolę czytać o reptilianach
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Napisz cos pozytywnego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile