W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Idiokracja  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10600
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 12:34, 02 Cze '19   Temat postu: Idiokracja Odpowiedz z cytatem

Według International Adult Literacy Society, ocenia się, że np. 77% Amerykanów, 47% Polaków i 28% Szwedów ma problemy ze zrozumieniem tekstów (analfabetyzm funkcjonalny), a mianem sprawnych językowo można nazwać w tych trzech krajach odpowiednio tylko 2%, 21% i 32% mieszkańców.

W kontekście tych zatrważających informacji, staje się zrozumiałym jak ludzie tacy jak Trump czy ekipa PISdowska wygrywają wybory w USA i Polsce.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8550
Post zebrał 0.030 mBTC

PostWysłany: 13:56, 05 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy w XXI wieku , wieku Głupoty . Skoro wiek Rozumu już był ( Oświecenie ) , to chyba nie myślicie że nie będzie wieku Głupców ( Idiokracja ) . Zgrabne połączenie demokracji z niskim IQ .
Czas w którym niewyżyci impotenci krzyczą " rżniemy was w dupę " nie zauważając drewnianej belki w swoim własnym odbycie .
Czas w którym masakra ludności w jakimś trzecim kraju jest traktowana jako reklama sprzętu wojskowego , a wojna to ciągła i nieustająca walka o pokój , tęczowy pokój .






W sumie to nie tyle zanosi się na wiek Głupoty co na całą epokę , pytanie tylko czy przetrwamy TEN konkretny wiek ? Jeśli tak to już wszystko jest możliwe , małżeństwa z małpami i wiele różnych rzeczy których sobie nawet najtęższe mózgi nie są w stanie dziś wyobrazić .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 05 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, ze jest tyle nienormalnych w kazdym narodzie. Polska chyba nawet prowadzi i to wielopokoleniowo. Coraz wiecej rodzin z pokolenia na pokolenie uszkadza swoje potomstwo. Te prywatne rzady w kazdym kraju dokladaja swoje, a do tego jeszcze prowadzi sie hodowle nienormalnych, zanikajacych kiedys narodow. Moze ktos spojrzy do komputera, ile dzisiaj istnieje na Ziemi nienormalnych osobnikow na dwoch nogach. ZAGŁADA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 05 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natura takiej abominacji długo nie będzie tolerować, myślę, że wcześniej czeka nas wyginięcie. Nie bez powodu homo sapiens jest na liście gatunków zagrożonych.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8550
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:39, 20 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rośnie pokolenie magistrów idiotów. Uniwersytet apeluje – nie wysyłajcie nam zdjęć ze snapchata!


„Drodzy kandydaci, maturzyści! Zdjęcie może być jak do dowodu (ale nie róbcie zdjęcia dowodu). A jeśli nie macie drugiego imienia, w polu ‚drugie imię’ w IRK nie piszcie ‚nie mam’. No chyba, że chcecie mieć na legitymacji ‚Anna nie mam Kowalska'” apeluje Uniwersytet Warszawski.

https://wolnosc24.pl/2017/07/11/rosnie-p.....75S4FEozX0


Myślę że z wyniku braku większego zagrożenia ludzie głupieją .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 11:14, 20 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie wszystko sprowadza się do narzędzi jakie są stosowane do zachęcenia/zmotywowania młodych do nauki dziś wszystko co może od tego zniechęca w dodatku prawie każda definicja czegokolwiek jest formułowana w taki sposób ze ktoś bez zaparcia i chęci spasuje po prostu
kiedyś definicją konia było" jaki jest koń każdy widzi" teraz eksperci z men-u zrobią 4 stronnicową na siłę "rzetelną" definicje z wymienieniem wszystkich gatunków oczywiście wierszyk może ktoś zapamięta ale czy zrozumie z tego sens?
Czy na sprawdzianach sprawdzane jest czy ktoś rozumie sens pojęcia czy jedynie pamięta definicje?
Czy szkoła traktowana jako miejsce gdzie zdobywa się wiedzę czy jako kryterium którego spełnienie jest niezbędne do podjęcia pracy zarobkowej ?

No oczywiście facebook yt i te wiedzy bezużyteczne też robią swoję jakiś czas temu kolega mi pokazywał na yt filmik ponoć zapłodnioną przez ludzką spermę roślinę czy coś takiego twierdził że to homunklus i że to żyje ... . no nie wytrzymałem zjebałem typa ze jest kretynem.
osobiście za ten stan obwiniałbym men, w ludzkiej naturze jest lenistwo i nie można nikogo winić za to że wymiguje się od nauki men powinno treściami zachęcić i zainteresować do dalszej nauki a zamiast tego co widzę?
Kiedyś był jeden podręcznik na cały semestr/rok to teraz powoli tendencja idzie w tym kierunku że każdy dział tematyczny ma osobny podręcznik z powodów oczywiście ekonomicznych bo po co sprzedać raz jak można 5 ... .

W zasadzie nie słyszałem jeszcze nikt nawet nie próbował kwestionować men-u jako instytucji osobiście bym się o to pokusił gdyż w mojej opinii z conajmniej 30% treści przekazywanej w szkołach podstawowych nie jest niezbędna, programy nauczania są zniechęcające,co więcej młodzi są indoktrynowani i wpaja im się antyrosyjskie pro zachodnie poglądy co ma sie nijak do rzeczywistości.

Kiedyś za czasów rusyfikacji to rodzice którzy kwestionowali ówczesną edukacje uczyli swoje dzieci w domach a teraz nie mają czasu po prostu a ich reakcje wywołują dopiero aż tak skrajne sytuacje jak sprzedawanie prezerwatyw i inne dziwności jakie szykują szkoły wg zaleceń jakiejś tam organizacji nawet nie chce pamiętać jej nazwy.tu wg mnie widać ogromną różnicę między gruntem z jakim ma i tak już chujowa w mojej opinii edukacja do czynienia.
A wymienione przez was statystyki powinny być pokazane ministrowi edukacji i jakiś dziennikarz powinien poprosić ministra o komentarz chętnie bym to obejrzał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 20 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny film dokumentalny Smile Nie mogę wyjść z zachwytu, jak udało się w 2006 roku przewidzieć w filmie tak odległą przyszłość. Oglądałem dwukrotnie i chyba skuszę się na trzeci raz. Scena (ta pierwsza) zapodana przez Ordela - kultowa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 20 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie na swiecie bardzo sprzymierzyli sie ze wszelka bronia. Zadna bron nikomu juz nie przeszkadza. Po wieloletnich probach broni atomowej, ludzkosc swiata stwierdziala, ze nic gorszego byc nie moze i jezeli te bomby atomowe nie leca im jesze na glowy, to niczym sie nie przejmuja. Dzisiejsza ludzkosc zapomniala juz nawet o broni atomowej !

To prawda, ze jak sie nie ma czego bac, to naturalnie w narodach nastepuje rozprezenie. Ludzie zaczynaja zyc mocniej i pomyslow maja cala mase. Najbardziej dal nam sie we znaki postep w farmacji. Mozliwosc zabezpieczenia przed ciaza spowodowala nieokielznany popyt na sex. Nikt nie byl do tego przygotowany naukowo, a sex przeciez w duzej dawce uszkadza mozg - szczegolnie u mezczyzn, ale i u kobiet tez. Juz od dawna po swiecie chodza sami nienormalni !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 20 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Gośka please stop! Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 20 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pewnie ten upał Wink
ta, jasne...
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:31, 21 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System działa jak mechanizm sprzężony. Sam nastawiony jest na "produkcję" idiotów, a idioci reagują na jego mechanizmy i pogłębiają własne zidiocenie. I taki kręcioł błędny z którego można się wyrwać ale jest coraz trudniej. A im bardziej zidiocony człek tym bardziej przekonany o swej nieomylności. A to jest główna przeszkoda w uwolnieniu się od tego wpływu.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:41, 21 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak swoja drogą, ciekawe czy wzrost tendencji prawicowych w społeczeństwie jest z tym w jakiś sposób powiązany? Rolling Eyes

Wszak wiele naukowych instytutów, między innymi Uniwersytet Brocka w Ontario w Kanadzie, czy University of Central Florida w Orlando (i wielu innych których nie chce mi się już szukać i wymieniać Wink ), dowiodło na podstawie badań statystycznych, że prawicowe poglądy korelują z niskim ilorazem inteligencji. Jednymi słowy, im brunatniej tym głupiej Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8550
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 21 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Tak swoja drogą, ciekawe czy wzrost tendencji prawicowych w społeczeństwie jest z tym w jakiś sposób powiązany? Rolling Eyes


W pewnym sensie można rzec że Średniowiecze było prawicowe , a jednak była to najbardziej postępowa epoka ( oprócz okresu V - IX wiek Wink ) .
Idioci zawsze byli , ale to dopiero dziś dzięki mediom, internetom widać skalę procederu . Media przyczyniają się popularyzowaniu debilnych zachowań i dalszym ich naśladownictwu . Inaczej , Idioci przeszli do kontrofensywy a wspiera ich w poczynaniach władza której na rękę jest zarządzanie stadem baranów .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:55, 22 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwa eksplozja zidiocenia nastąpiła w "Oświeceniu".
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 22 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Tak swoja drogą, ciekawe czy wzrost tendencji prawicowych w społeczeństwie jest z tym w jakiś sposób powiązany? Rolling Eyes

Wszak wiele naukowych instytutów, między innymi Uniwersytet Brocka w Ontario w Kanadzie, czy University of Central Florida w Orlando (i wielu innych których nie chce mi się już szukać i wymieniać Wink ), dowiodło na podstawie badań statystycznych, że prawicowe poglądy korelują z niskim ilorazem inteligencji. Jednymi słowy, im brunatniej tym głupiej Wink

Hehe, a czego się spodziewać po zamawianych przez (((globalistów))) badaniach? W ogóle mnie nie dziwi, że wyniki były takie, jak przytoczyłeś. Ba, byłbym wręcz zszokowany, gdyby okazały się inne Smile

Ja rozumiem, że komuś mogą nie podobać się zgoleni na 0 'chłopcy' w kominiarkach krzyczący "Murzyni na powróz" czy brunetom Wink śmierć. Ale taki blokersko-kibolski motłoch to raczej margines marginesu, i gdyby im ktoś nie powiedział, że ich poglądy są (rzekomo) prawicowe, najprawdopodobniej nigdy by na to nie wpadli. Dla takiej knajackiej czeredy wszystko jedno pod jakim symbolem aktualnie występują -- pod znakiem OWP czy Antify -- grunt by była zadyma.
Wg mnie to raczej współczesnej (pożal się Boże) "lewicy", a w zasadzie lweactwu (bo z oryginalnymi postulatami lewicy/ludzi pracy to oni się nie utożsamiają, w ogóle wątpię w to, czy wiedzą, na czym polega(ła) prawdziwa lewicowość; dzisiaj przecież "lewica" to tylko gadka o LGBTQ+++, opresyjnym patriarchacie, "prawach" "kobiet" itp. bzdetach. Tyleż całkowicie co celowo umyka im istota sprawy, całe clou ideologii, pod której sztandarem rzekomo występują.
To lewackie oszołomy na Zachodzie urządzają "sceny" na każdej niemal konferencji / prelekcji / seminarium, na którym wystąpuje jakiś autor/naukowiec, który choćby otarł się o prawicę. Przykładowo wypadki z (((Jordanem Petersonem))) przeszły już do legendy (ujmuję gościa w tripple parenthesis nie bez kozery, ale to osobny temat). To wściekłe z nienawiści feminazistki z borderline atakują niewinnych ludzi (ktoś kojarzy sprawę z "Hugh Mungus"?). To lewackie bojówki pobiły (z partyzanta i w kominiarce -- bo tylko tak cipki potrafią -- tzw. sucker punch) Richarda Spencera podczas udzielania wywiadu, a nie na odwrót. To one doprowadziły do paru zgonów, licznych pobić i generalnie do zadymy/rozbicia Marszu w Charlottesville, itp. Można by jeszcze długo wymieniać. Morał z tego taki, że to neurotyczna, skrajnie agresywna mentalność różnych lewackich "snowflakes" jest realnym zagrożeniem dla społeczeństwa. Zresztą ta tendencja jest już obecna w naszym kraju, co najmniej od niesławnego Marszu Niepodległości '11 i burdy w wykonaniu zamówionej na tę okazję przez redakcję Krytyki Politycznej (((m.in. Kazia Szczuka, Sierakowski))) niemieckiej Antify. Ja ekwiwalentnych akcji w wykonaniu choćby "narodowców" od Winnickiego i Bosaka sobie nie przypominam. Może jedynie pojedyncze przypadki z kibolami, ale nie sądzę, żeby ich tam ktoś zapraszał. Raczej samowolnie się podpięli (albo za pieniądze, żeby zrobić Marszowi "opinię"). Natomiast co do Antify, jest to ich standardowy modus operandi, a nie odchyłek od normy.
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 22 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Good why, źle mnie zrozumiałeś. Ja nie twierdzę że wszyscy prawicowcy są głupi i że po drugiej stronie barykady nie ma idiotów, tylko że statystycznie prawica raczej słabo wypada. Jest na prawicy wielu inteligentnych ludzi, ale to raczej z takich niszowych frakcji i raczej nie są to osoby medialne, bo prawicowy mainstream to taki typowy wyborca PIS (tak PIS to prawica, tak jak NSDAP, choć niektórym ciężko w to uwierzyć ale na tej samej zasadzie co oni twierdzą że PIS jest lewicowy, to za lewicowy można by uznać każdy katolicki klasztor od Benedyktynów po Franciszkanów, bo przecież mają klasztorny socjalizm i żyją we wspólnocie), czy stojący jedynie na nieco wyższym poziomie wyborca Konfederacji (oni przynajmniej znają podstawy ekonomii i rozumieją, że pieniędzy na socjal nie można po prostu wydrukować w drukarce), bo ci inteligentni prawicowcy to margines. Bo widzisz, zdecydowana większość prawicy jest religijna (ateistyczna, agnostyczna i niereligijna prawica to jakaś niewielka część), a ludzie wierzący są z natury mniej inteligentni (i tego też dowodzą badania statystyczne i porównawcze na IQ, między innymi z Uniwersytetu w Rochester czy Bristolu), tak więc ogromna część prawicy to będą jednak niezbyt ogarnięci ludzi, i ja jak najbardziej jestem w stanie to sobie wyobrazić i nie-doszukiwał bym się w tych badaniach dezinformacji, bo obserwując empirycznie zastaną rzeczywistość i porównując ją z badaniami naukowymi, widzę że to jest odzwierciedlone w dużym stopniu. Jeszcze raz, nie mówię że wszyscy prawicowcy są głupi, ale statystyczna większość, bo statystyczna większość jest religijna a religia mocno z niskim IQ koreluje. Z drugiej strony, jak już jest jakiś prawicowiec odrzucający wszelkie denominacje religijne, to bardzo często jest to osoba inteligentna i ogarnięta. Uważam mimo wszystko, że wyniki tych badań są trafne.

Z drugiej strony, trafnie zauważyłeś że powinno się rozróżniać między lewicą, a lewakami, bo ci pierwsi pierwotnie walczyli o sprawy, można by to nazwać, bytowe i ustrojowe, czyli ważne dla funkcjonowania społeczeństwa, ci drudzy natomiast walczą o wydumane problemy natury seksualnej i psychologicznej, podnosząc ludzką seksualność do rangi jakiegoś ważnego postulatu politycznego co tylko degraduje politykę jako taką, bo zamiast zajmować się ważnymi dla społeczeństwa sprawami, politycy i media roztrząsają problem tego co kto z kim robił pod kołdrą i czy zrobił to zgodnie z prawem. Dla mnie sprawa jest jasne, jeśli jesteś osoba dorosłą, rób co chcesz i nikt nie ma cie prawa za to osądzać, oczywiście jeśli osoba z którą to robisz również jest dorosła i wyraża na to zgodę. Wszyscy powinni podlegać takiemu samemu prawu, bez wyjątków. Problem w tym że LBGT mocno wykracza ponad postulat "bronienia praw homoseksualistów", wchodzą w inne sfery życia takie jak np. nauki biologiczne i wydumane postulaty w stylu kilku tysięcy płci. Jednak lewacy to również margines lewicy tak jak brunatni i kibole to margines prawicy.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 22 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azyreński kmiot znów to samo napisał:
Wszak wiele naukowych instytutów, między innymi Uniwersytet Brocka w Ontario w Kanadzie, czy University of Central Florida w Orlando (i wielu innych których nie chce mi się już szukać i wymieniać ), dowiodło na podstawie badań statystycznych, że prawicowe poglądy korelują z niskim ilorazem inteligencji. Jednymi słowy, im brunatniej tym głupiej

* * Niby jak kretynie skoro oni nawet nie potrafią określić "prawicowych poglądów"? Co to są prawicowe poglądy(?) - ty wiesz, i jak je mierzyć?? Shocked Przecież "prawicowe" i "lewicowe" to wyświechtane synkretynizmy pozbawione jakichkolwiek znaczeń dla takich umysłowych parciaków jak ty...
https://prawda2.info/viewtopic.php?p=382296#382296

hej, Azyren, orientuj się! ... Brawndo?? Ale na uniwersytecie w Orlando ??? ... Confused ............ Laughing Tak! Amerykańscy naukowcy udowodnili, że badania statystyczne nad korelacją wielkości peni... -wróć! ...nad związkiem inteligencji ze 'ściśle słusznymi poglądami'... -to jest dokładnie to, czego amerykańskie uniwersytety potrzebują najbardziej!
(Tylko kto przeprowadzał te badania? Szkoda, że chyba jacyś lewacy, i wielka szkoda że zapomnieli własnego ilorazu przy okazji zmierzyć.. Rolling Eyes -bo jeszcze byłaby draka że te wszystkie wnioski i "naukowe" (Laughing) "pomiary statystyczne" zlecono niezwykle stronniczej grupie orangutanów zabranych przez pomyłkę z zakładu badań nad łupieżem Confused )

Cytat:
Ja nie twierdzę że wszyscy prawicowcy są głupi i że po drugiej stronie barykady nie ma idiotów
...weźmy choćby to forum, wszyscy prawicowcy są w miarę rozgarnięci; -ty jeden anarcho-lewaku nigdy nie ogarniasz bazy, łykasz a potem jeszcze dumnie rozsiewasz raz za razem lewacką popelinę Rolling Eyes produkując się przy tym niczym maturzysta-wodolej, który nie potrafi w dwóch zdaniach streścić o co mu chodzi. Myślisz że jak będziesz pisał rozwlekłe rozprawki, rozbijał co drugą myśl na podpunkty, i powtarzał się w kółko — to uczyni choć na jotę bardziej sensownym twoje lewackie wypociny?? Laughing
-------Albo że skoro założyłeś fantastyczny temacik o idiokracji to z automatu nikt się już nie pokapuje, że sam stoisz w centrum "kręgu podejrzeń"? ...Nice try
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 23 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zabawne uczucie kiedy człowiek wierzący w płaską ziemię, lecznicze właściwości trawy oszczanej przez borsuka, działanie kosmicznej maszyny z aluminiowych puszek i kartonu, biorący na poważnie Marka Podleckiego i Jerzego Ziębę, zarzuca mi głupotę i bycie idiotą, bo nie ukrywam, że oskarżeń osoby takiego formatu nie sposób jest mi traktować na poważnie. Nie potrafię na oskarżenia o głupotę rzucane przez takiego osobnika reagować inaczej, jak tylko delikatnym, cynicznym uśmieszkiem, lekkiego zażenowania, dokładnie tak jakby 8 letnie dziecko z mordą obsmarowaną dopiero co skonsumowanym lodem podbiegło do mnie na chodniku, pokazało na mnie paluszkiem i zaczęło mówić "gupek, gupek, gupek!" Rolling Eyes

Chemicloo, ciebie nie sposób jest brać na poważnie. Nawet jak rzucasz we mnie inwektywami, to ja nie czuje wobec ciebie urazy, tylko współczucie i zażenowanie twoja osobą Rolling Eyes

Weź ty się chłopie w garść, nie rób z siebie pośmiewiska w internetach Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 23 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafnie podsumowany thumright
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 23 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowiek inteligentny zadaje pytania, chce prześledzić jeszcze raz całą drogę i poznać szczegóły; debil - łyka zapodane treści bez żadnej refleksji i zastrzeżeń. I taka jest między nami różnica, @Azorek.
Właśnie o to chodzi że to co my , albo ty, albo ktokolwiek z nas rozumie pod pojęciem "prawicowe poglądy" może się diametralnie różnić od tego co rozumieją /przyjmują jako prawicowe/ "nałukowcy z ontario juniwersity". Nie wiem czy to ogarniasz jełopie? Albo też to że, idąc dalej, można podać cały zestaw tych "poglądów" , nie ma jednego jedynie słusznego "wzorcowego prawicowego poglądu"! A więc należałoby różnicować badaną grupę statystyczną na mniej i bardziej prawicowych, a nie wrzucać ich do jednego wora z etykietą "pogląd prawicowy". Przecież to jakieś nieporozumienie! - znajdą się tam ludzie z kompletnie różnych parafii... Więc pytam - jak ty mierzysz co jest bardziej prawicowe, a co mniej?! Jeżeli jestem przykładowo za wolnym (m.in. od socjalizmu) rynkiem, i jednocześnie nie przeszkadzają mi tabuny kolorowych etnicznie nachodźców niszczących monolit narodowy mojej Ojczyzny — to jestem już prawicowcem , czy jeszcze nie? A może w połowie?? (Eh?) -Co ma zatem priorytet w hierarchii prawicowych poglądów (lub nawet istotniejsze! -co uznali za bardziej prawicowe badacze z Orlando: konserwatyzm kulturowy kategorycznie sprzeciwiający się homopropagandzie na ulicach, czy ochronę własności prywatnej(?); a może w Orlando konserwatyzm kulturowy oznacza już kategoryczne występowanie w obronie świętego, wywalczonego jeszcze w poprzednim tysiącleciu prawa gejów, lesbijek i innych transów do publicznego celebrowania swojej szlachetnej orientacji..? ....i czy w związku z tym powinniśmy przejmować się tu, w Polsce, takąż wykładnią "uczonych" z Orlando??). Myślę, że jasnym jest już dla każdego, iż dopóki nie podasz metodologii owych badań - mają one dla nas tę samą wartość merytoryczną co zużyty papier toaletowy.. ogarniasz to bezrozumny lewaku? Czy dalej nie? Więc może już przestań się powoływać na to gówno, bo naprawdę nie ma się czym podniecać. Jeżeli chcesz być poważnym forumowiczem, abstrahującym od płaskiej Ziemi, a nawet moczu borsuka- musisz, niestety, nieco głębiej poszperać niż tylko rzucić jakimś łajnem wygrzebanym z internetuff. A teraz handluj z tym.


Cytat:
To zabawne uczucie kiedy człowiek (...) biorący na poważnie Marka Podleckiego (...)
Zabawne to jest przyglądanie się jak usilnie i koniecznie się starasz mi coś zaimputować, paranoiku. Tym bardziej zabawne, że jeszcze nie tak dawno, utożsamiając mnie z niejakim @operatorem#3 z działu "chujnia", (czy tam "pierdolnia"), byłeś wyrażałeś się jakby w nieco w odmiennym tonie:
Cytat:
Podlo bez cienia wątpliwości ma coś nie tak z głową. Nawet operator przestał go tak fanatycznie bronić, przechodząc raczej na takie heheszki (sugerowanie że on niby broni Podlo, ale tak na prawdę to śmieszkuje z tym bronieniem go) jakby zdając sobie sprawę, że to sprawa nie do obronienia... zbyt ciężki przypadek. Lekkiego świra idzie jeszcze wytłumaczyć, z tak ciężkim przypadkiem to już dupa (...)
To może zdecyduj się, chłopcze, raz a dobrze: ja[?] tak na poważnie, czy tylko heheszki?! Eh?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 09:04, 24 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodam też w temacie swoje 4 litery
Oczywisty jest podział na
Debili i inteligentów z tym ze ciekawsze by było rozczłonkowanie grup inteligentów
osobiście uważam że są dwie grupy inteligenci z zasadami i bez zasad (moralnych)
inteligentom z zasadami nie zazdroszczę życia bo będą cały czas jebani za to że są mądrzejsi bo jakimś tam przypadkiem urodzili się w debilnym nawozie który został stworzony tylko po to by być eksploatowany przez inteligencje bez zasad i tyle.
Jeżeli mimo "przypadkowych przeciwności losu" ktoś ogarnięty dojrzeje to zauważy idealny mechanizm którego niema szans ruszyć i załamie się czego rezultatem jest "teoria krytyczna" potem alkohol i śmietnik.
Jest też spora cześć też tych mądrych i uczciwych ludzi po prostu jest tego świadomą na tej podstawie czują się lepsi karmią fantomem wyższości swoje ego no ten odsetek zauważam na tym forum.
Fundamentalnie jakakolwiek wiedza nie jest po to by ją ukrywać lub by się chełpić faktem jej posiadania myślę że ona jest po to by ją przekazywać innym, Jeżeli stworzono takie mechanizmy żeby 80% społeczeństwa zamienić w nawóz finansowy to myślę że spokojnie posiadają oni również takie mechanizmy by ten mechanizm poprowadzić w przeciwnym kierunku.

Kryterium moralne jest trudnym filtrem i wartym przedyskutowania gdyż dziś nie wiadomo kto w sposób moralny utrzymuje się
( i w jakim standardzie życia) w a kto nie, bo system jest w chuj zawiły i pomieszany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 24 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj juz ludzie nie wiedza nawet, co to jest moralnosc. Doszukuja sie moralnosci w ludziach wyksztalconych i tu sie zawodza. Ludzie wyksztalceni przedkladaja nad wszystko swoje umiejetnosci i zeby je wykorzystac sprzymierzaja sie nawet z samym diablem.

Kosciol od dawna nie jest moralny i tak na prawde nigdy nie byl. Najlepiej swiadcza o tym spowiednicy. Rozgrzeszanie stosowane przez Kosciol zniweczylo nawet Dziesiec Przykazan.

Moralnosc jest dzisiaj trudno dostrzec i nie jest to towar poszukiwany, a przeciez bez niego nie da sie zyc. "Wyschly juz prawie wszystkie rzeki".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 25 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Chemicloo, kogo ty próbujesz oszukiwać? Ty zadajesz pytania? Ty debilu łykasz jak Sasha Gray każde alternatywne gówno, na które się tylko natkniesz i które spełnia tylko jedno kryterium: "jest alternatywne". Ty nie posiadasz umiejętności krytycznego myślenia i analizowani, tobie się wydaje że jak cos jest alternatywne i nieoficjalne to z gruntu prawdziwe. Zachowujesz się jak typowa ofiara sekty pogrążona w syndromie oblężonej twierdzy. Tarzasz się z uśmiechem we własnym gównie i machasz ogonkiem jaki to ty jesteś szczęśliwy, taki ku*wa oświecony, nie to co te normiksy co to nigdy w życiu prawdziwego chlewu nie zaznały Rolling Eyes


Cytat:
To może zdecyduj się, chłopcze, raz a dobrze: ja[?] tak na poważnie, czy tylko heheszki?!


No bo widzisz, jesteś tak zaburzony i zmienny że ciężko jest mi już rozszyfrować kiedy mówisz na poważnie, a kiedy heheszkujesz, bo nawet jak mówisz na poważnie to ciężko to odróżnić od kabaretu na LSD czy psychiatryka, a jak heheszkujesz to w zasadzie tak samo Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:55, 25 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co ci chodzi lewicujący lewaku? Niechże szanowny Azorek tą żałosną napastliwością nie dodaje sobie pewności siebie, ok? Przecież właśnie zadałem ci kilka jak najbardziej konkretnych pytań, nie widać? i co? Tylko na tyle cie stać?? Lepiej byłoby dla ciebie abyś w ogóle milczał pozostawiając kwestie bez żadnej odpowiedzi, bo to co pokazałeś ... pfff. Tylko się pogrążasz.
Cytat:
@Chemicloo, kogo ty próbujesz oszukiwać? Ty zadajesz pytania?
Jak widać powyżej. A co , może zbyt trudne na twój nasączony niesłychanym ilorazem inteligęcji, porażająco kreatywny dekiel ? No najmocniej przepraszam.
Cytat:
Ty nie posiadasz umiejętności krytycznego myślenia i analizowani,
hmmmm. Dlaczego? Niby skąd te wnioski... (A ty wiesz chociaż na czym polega "umiejętność krytycznego myślenia i analizowania"? -bo po tym jak się popisujesz śmiem wątpić). Otóż właśnie krytycznie zanalizowałem "rewelacje" (czytać chyba jeszcze nie zapomniałeś?) jakie nam tutaj stręczysz, powtarzasz owe sensacyjne objawienia bodajże już w drugim temacie. A niby kto je łyka "jak Sasha Gray" ? JA?? ...czy raczej ty chłopie.. tongue Więc zamiast tutaj psioczyć nie wiadomo na co, powinieneś po prostu podziękować za głos rozsądku w temacie, skoro na to by się kulturalnie odnieść do rzeczy w żaden sposób cię nie stać. To nie boli. A jeżeli i tego nie potrafisz, to przynajmniej docenić mój wysiłek wymownym milczeniem.
Cytat:
tobie się wydaje że jak cos jest alternatywne i nieoficjalne to z gruntu prawdziwe.
Nie projektuj proszę na mnie swoich halucynacji i wyobrażeń.
Cytat:
Zachowujesz się jak typowa ofiara sekty pogrążona w syndromie oblężonej twierdzy. Tarzasz się z uśmiechem we własnym gównie i machasz ogonkiem jaki to ty jesteś szczęśliwy, taki ku*wa oświecony, nie to co te normiksy co to nigdy w życiu prawdziwego chlewu nie zaznały
Sory azorek, ni w ząb nie rozumiem twojego poszczekiwania, tyle tylko mnie się coś kojarzy, że jeśli idzie o ten "ogonek do merdania" to oczywiście zawsze bardzo ładnie ci z nim do... ...hmmmm(?) -dupy. Rolling Eyes
Cytat:
No bo widzisz, jesteś tak zaburzony i zmienny że ciężko jest mi już rozszyfrować kiedy mówisz na poważnie,
Ty sie nie wymiguj, ty te szyfry zostaw w spokoju, one nie są na twój łeb; Ty sie lepiej skup na temacie w którym przynajmniej możesz lać swoją wodę pozorując przy tym elokwencję; i gdzie masz szanse że sie nie obesrasz jak ostatnia niedorajda -jeśli tylko jakimś zbiegiem okoliczności zachowasz umiar w pyskówce (-skoro już zacząłeś ku mnie ujadać; choć tematu nawet przecież nie liznąłeś - więc w sumie może faktycznie: odpuść sobie, ćwierkaj inaczej -albo wcale). Bez kitu, jesteś bardziej żałosny niż to sobie wyobrażałem w najweselszych snach; Ale w sumie czym ja się przejmuję? Przecież to wprost idealna sytuacja, kretyn sam najszczał sobie w pościel i wielce kontent / No koniecznie musiał coś odpowiedzieć, bo sądził że inaczej wyjdzie na głupka. Wyszedł na ostatniego chama, impertynenta i ordynusa. Właściwie klasyczny Azor. Popisywać się swoim 'ą ę' to oczywiście pierwszy na forum, ...ale nie daj Boże zapchać tę jego pełną frazesów mordę jakąś sensowną obiekcją, przesondować te jego pożal się Boże "zdolności do krytycznego kojarzenia" dwoma kulturalnymi acz nazbyt trudnymi pytaniami, a już słoma z butów wyłazi, nieokrzesanie niepojętego troglodyty, buractwo dzikiego ćwoka... No tak sobie myślę -jak to wspaniale, że to wszystko zostaje dla potomności, i nic nie zginie, ...i szkoda tylko że ten ciemny fanfaron odejdzie z tego padołu, idę o zakład, bezpotomnie -i pozbawiony będzie tej okazji zawstydzić się przed własnymi szczeniętami za swoją indolencję umysłowego kuternogi .. Confused Zresztą.. czy do fujary i pacana dotrze kiedykolwiek co sobą reprezentuje/-ował? Pozostaje tymczasem materiał poglądowy dla archeologów idiokracji.
/ No i po co Ci to było, ciemięgo - długo byłeś szczęśliwy ze swego responsu ? Confused /


aaa , zapomniałbym.. był Pan Marek Podlecki, to teraz kolej na płaską ziemię
Cytat:
To zabawne uczucie kiedy człowiek wierzący w płaską ziemię,
A więc według ciebie ja wierzę w płaską ziemię... How interesting..! No, no ...ciekawych rzeczy się o sobie dowiaduję, w dodatku z tak nieomylnego źródła.. co tam źródła.. gejzeru wiedzy czystej i stosowanej. Musisz być chyba Azorze jakimś tele-patą?! Laughing (.....a przynajmniej tele-pałą.. Surprised )
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:00, 25 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota.Najpierw sciagnie cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem"|
|
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Idiokracja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile