W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czarnobyl   
Podobne tematy
Kolejna awaria w elektrownii atomowej 4bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 13129
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 04 Cze '08   Temat postu: Czarnobyl Odpowiedz z cytatem

To może być żart, ale na wszelki wypadek wkleję - a nuż... Smile
Przyszło właśnie emailem:
Marcin napisał:
Witam.
mam informacje że znów była awaria w Czarnobylu. Znajomy pracujący w szpitalu mówił że jest już przygotowane środki zaradcze w wyniku nadciągającej chmury. Dzisiaj najlepiej nie wychodzić w nocy z domu bo podobno ładnie daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gherbid




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogło być żadnej awarii w wyłączonej od 2000 roku elektrowni.
Plotka i bujda na resorach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż... może chciał dobrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radioaktywna plotka krąży po Polsce

INFO
Użytkownik xxx informuje, że w laboratorium w Puławach zostały przekroczone normy promieniowania. Prawdopodobnie "chmura promieniowania" nadciąga od strony Rosji

Szpitale maja być przygotowane do wydawania płynu (takiego, jaki piliśmy w 1986 roku przy wybuchu w elektrowni w Czarnobylu) ale informacja ta jest jak na razie tylko dla szpitali. Żaden instytut nie chce potwierdzić informacji ze w Czarnobylu "coś" się wydarzyło - pisze z kolei xxx.

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Lublinie podaje:

- Nie ma w Polsce żadnego zagrożenia radioaktywnego. Sytuacja jest stale monitorowana i nie odnotowaliśmy żadnego wzrostu promieniowania - powiedziała dyżurna w Wydziale Bezpieczeństwa.

- Mamy również informacje z polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, które kontaktowało się ze stroną ukraińską i uzyskało informacje, że na terenie Ukrainy takie zagrożenie również nie występuje - dodała dyżurna.

NEXT INFO
Ukraina dementuje plotki o promieniowaniu
Biuro Prasowe Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy zdementowało w środę pogłoski o podwyższonym poziomie promieniowania na Ukrainie i zaapelowało do mieszkańców o spokój.
Jak zapewnił szef Biura Ihor Krol, wszystkie elektrownie atomowe na Ukrainie pracują w normalnym trybie, a poziom radioaktywności w kraju jest w normie.

Oświadczenie resortu - jak wyjaśniono - jest związane z tym, że do ministerstwa dzwoni wielu ludzi zaniepokojonych sytuacją w elektrowni w Czarnobylu oraz innych miejscach.

We wtorek podobne zapewnienie wygłosił szef resortu Wołodymyr Szandra.
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem dzisiaj takie plotki i myślę, że to może być prawda. Niby jedni dementują, niby drudzy dementują... ale przecież piszemy na "paranoicznym forum o teoriach spiskowych", więc już wszyscy wiemy ile warte są oficjalne komunikaty i zapewnienia. Zresztą, skądś się przecież ta plotka musiała wziąć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siła plotki i dezinformacji jest niesamowita.

Myślę, że gdyby coś rzeczywiście było nie tak to ochrona radiologiczna dawno by to potwierdziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gherbid




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Słyszałem dzisiaj takie plotki i myślę, że to może być prawda.


Tak, tak. Wybuchły wygaszone reaktory nieczynnej elektrowni. Albo anteny Czarnobyla 2 odpaliły impuls. Albo, to nic innego jak nadejście ery S.T.A.L.K.E.R.A. Laughing

ICRF napisał:
Siła plotki i dezinformacji jest niesamowita.

Myślę, że gdyby coś rzeczywiście było nie tak to ochrona radiologiczna dawno by to potwierdziła.


Mądre słowa. Zresztą biorąc pod uwagę ilość satelitów zdolnych zmierzyć tego rodzaju skażenia, zawieszonych na geosynchronicznych nad byłym blokiem sowieckim takiej sensacji nie dałoby się ukryć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k.....;_ticrsn=3
Cytat:
Witold Łada tłumaczy, że pogłoski o wybuchu mógł rozsiać ktoś, kto zaobserwował ćwiczenia na terenie elektrowni. Podczas takich ćwiczeń włącza się syreny i nadaje komunikaty przez sieć radiową - mówi.
Krążą nawet plotki, że do tego domniemanego wybuchu doszło na terenie Czarnobyla. Ale tam jest już wszystko wyłączone - opowiada Łada.


Skoro wszystko wyłączone to po co ktoś przeprowadza ćwiczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmierzyłem (bo mam czym). W Beskidach beta i gamma -zero. Ale wiatr był słaby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gherbid napisał:

Tak, tak. Wybuchły wygaszone reaktory nieczynnej elektrowni. Albo anteny Czarnobyla 2 odpaliły impuls. Albo, to nic innego jak nadejście ery S.T.A.L.K.E.R.A. Laughing

No oczywiście, to tylko bujdy. Laughing TYLKO SKĄD K... SIĘ WZIĘŁY TE PLOTKI?

ICRF napisał:
Siła plotki i dezinformacji jest niesamowita.

Myślę, że gdyby coś rzeczywiście było nie tak to ochrona radiologiczna dawno by to potwierdziła.


Widzę, że mamy kolejny przykład ciężkiej mediofilii. Prawdę o 11 września dało radę zataić, to jakiegoś tam głupiego wybuchu nie da rady? Nie rozśmieszaj mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłby ktoś z forum przetłumaczyć te informacje

http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,557768,00.html
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forrest_ napisał:
Mógłby ktoś z forum przetłumaczyć te informacje

http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,557768,00.html


eh ubiegłeś mnie
Właśnie na tvn24 jest potwierdzenie awarii.

Ale dobrze podejrzewałem że to coś na południu


http://66.102.9.104/translate_c?hl=pl&am.....68,00.html

http://www.tvn24.pl/-1,1552488,wiadomosc.html


Veritatis napisał:
Czy nie wydaje się to Wam dziwne? Cały dzień krążą plotki o Czarnobylu, a tu nagle wieczorem okazuje się, że to w Słowenii. Dezinformacja?


Ludzie widzieli że coś się dzieje, że jest jakaś panika, i resztę sobie dośpiewali.
Dezinformacją jest raczej to że przez cały dzień nasi eurooficjele zapewniali nas że wsio jest w pariatku. Ehh chyba od czasów zsrr nic się nie zmieniło
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie wydaje się to Wam dziwne? Cały dzień krążą plotki o Czarnobylu, a tu nagle wieczorem okazuje się, że to w Słowenii. Dezinformacja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Awaria w słoweńskiej elektrowni atomowej Krszko - trwa wyłączanie reaktora

W elektrowni atomowej Krszko w Słowenii doszło po południu do awarii. Nie stwierdzono wycieku substancji promieniotwórczych do środowiska. Z powodu utraty chłodziwa w pierwotnym układzie chłodzenia rozpoczęto tam procedurę bezpiecznego wyłączania reaktora.


prekognicja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może celowo chcą zniechęcić nas do budowania elektrowni jądrowych. Nie zdziwidłbym się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://tiny.pl/kgrm
I po ptokach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
http://tiny.pl/kgrm
I po ptokach?


A mi coś tu śmierdzi
ploty były od rana, a ta słoweńska elektrownia się popsuła po 16:28 poza tym i u pepików był incydent dzisiaj. No w dwa incydenty w elektrowniach atomowych jednego dnia to ja nie uwierzę.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie... Nawet jeśli to, o czym się mówiło rano to tylko plotki, to jak wyjaśnić awarię reaktora po południu? Zbieg okoliczności? Przypadek? Przecież wszyscy wiemy, że takie przypadki się nie zdarzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Może celowo chcą zniechęcić nas do budowania elektrowni jądrowych. Nie zdziwidłbym się.

pewnie przeczytali jak pisałeś, że supermocarstwa inwestują w energię atomową żeby zmniejszyć zapotrzebowanie na ropę...
stwierdzili że coś trzeba z tym zrobić bo im ceny przestaną rosnąć Smile
wszystko przez ciebie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fosfor




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej całej sprawie wersja "oficjalna" jest chyba jeszcze mniej wiarygodna niż przy WTC. Pierwsze doniesienia jakie słyszałem w tej sprawie dotyczyły "dziwnych odczytów wysokiego poziomu promieniowania na terenie Polski" - dowiedziałem się o tym już przed południem a więc sporo przed "oficjalną" awarią . Ludzie w pierwszej kolejności kierowali swoje domysły w stronę Czarnobyla. po południu oficjele zaczęli zapewniać, że nie ma zagrożenia, nic się nie dzieje, że wydzwaniali po instytutach radiologii i kontaktowali się z Ukrainą - oficjalna wersja brzmiała : "awarii ani promieniowania nie ma - to tylko plotki". Teraz pod koniec dnia dowiadujemy się z TVN24, że miała miejsce awaria na Słowenii i "żadnego wycieku nie było" (btw. Rosyjska telewizja podała to 3h wcześniej).

Pytanie :
Jakim cudem , najpierw ludzie straszą pogłoskami o tym, że stwierdzono niebezpiecznie wysoki poziom promieniowania, ktoś musiał przecież mieć taki odczyt, ale nie znał jeszcze przyczyny więc pomyślał, że to pewnie niesławny Czarnobyl. A dopiero potem dowiadujemy się, że awaria miała miejsce w Słowenii a "SKAŻENIA NIE BYŁO" podczas gdy promieniowanie to tylko wymysł fantastów.


Wracając jeszcze do samego Czarnobyla, elektrownia może I jest nieczynna ale obecnie trwają prace nad naprawą sarkofagu . Ukraina miała otrzymać na ten cel 1.2 miliarda dolarów.

http://www.mnweekly.ru/national/20080306/55314986.html

Sam fakt "kombinowania" przy sarkofagu stwarza już imo pewne zagrożenie, że coś z niego wycieknie. Więc obawy co do tego, że to Czarnobyl mogły mieć uzasadnienie. Dlatego też na początku myślałem, że to jednak Czarnobyl ( Pewnie i tak jutro poznamy "oficjalną" wersję wydarzeń)

Odnośnie śledzenia poziomu promieniowana w Polsce to dodam, że Instytut Fizyki w Lublinie posiada stały monitoring poziomu promieniowania. Wyniki pomiarów są dostostępne on-line i aktualizowane co godzinę. Zakładając, że nikt ich jeszcze nie "skorygował".

http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=0

ps. witam wszystkich na forum jako, że to mój pierwszy post
choć zaglądam tu już od jakiegoś czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyslenia

KiaOra
A jednak coś było na rzeczy http://wiadomosci.onet.pl/1762665,12,item.html
Fazi
zawsze jest cos na rzeczy bo w kazdej bajce jest ziarnko prawdy
KiaOra
Dokładnie
Fazi
ja nadal mysle ze to sa po prostu podchody i testy reakcji na informacje o opadzie ze zbombardowanych instalacji iranskich
Fazi
zydy chca same postrzelac nawet bez pomocy amerykanow
Fazi
bedzie tak ze narobia burdelu, dostana wpierdol a potem zarzadaja by reszta swiata ich bronila jako wybrancow boskich
KiaOra
Chyba masz rację. Biorąc pod uwagę te wszystkie dzisiejsze wieści, gadki Olmerta,teraz chołdownicze zapewnienia Baraka, to chyba wiedzą coś, czego my jeszcze nie wiemy, że Irańska giełda naftowa może ruszyć lada moemnt, a wtedy dolar kaput, USA kaput, sponsor Izraela kaput i tym samym to gówniane państwo, nawet bez ataku rozwścieczonych arabów też będzie w tym momencie kaput i samositnie spłynie do morza, nawet bez niczyjej pomocy
Fazi
co cwansi juz o polskie obywatelstwa wystapili
KiaOra
Bo wiedzą, że jak szlag trafi sponsora, to ich wtedy też, więc czas rozejrzeć się za miejscem ewentualnej ucieczki
Fazi
szekle sie skoncza i bedzie smuta
KiaOra
Szekle szeklami, najgorsze, ze nie będzie już naczalnego sponsora i skończy się maniana na cudzy koszt, więc wrzód zawczasu rozgląda się, gdzie by tu znaleźć organizm następnego żywiciela swego darmozjadztwa!!
KiaOra
Było dziś jeszcze jedno podobne gówno u pepików http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....chach.html
Fazi
ta, musi brzmiec wiarygodnie ale ja nadal obstaje przy Iranie
KiaOra
Myślę, że masz rację. Wszystko o co tu chodzi, to żeby przyzwyczaić ludzi lub zacząć przyzwyczajać do nazwy ATOMOWY, JĄDROWY. No i rzecz jasna, gdy zaczną tym naparzać w Irańczyków, to żeby lud uwierzył, że to skazonko nie jestdla niego groźne. Upieką dwie pieczenie na jednym ogniu. Odparują Persów, a tu pozbędą się ludu poprzez skażenie, wcześniej czyli od dziś wmawiając mu, że to nie jest dla niego groźne. Depopulacja jak marzenie!
Fazi
dokladnie tak, przyzwyczajanie ludzi
KiaOra
Zobaczymy co będzie dalej.
Fazi
no i przykrywka do ewentualnych przygotowan w szpitalach bez wzbudzania niezdrowych emocji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elektrownia nuklearna NIGDY nie wybuchnie ja bomba atomowa!
Ludzie... podstawy fizyki.
Może wybuchnąć z przegrzania reaktor i nastąpić wyciek w postaci skażonej pary wodnej (temperatura będzie na tyle duża, że woda wyparuje) i koniec!
Poza tym awaria w Czernobylu 1986 roku, miała dużo mniejsze skutki niż to się przedstawia w mediach. A to, że szpitale w Polsce miały przygotowany jod to tylko pozazdrościć ówczesnej władzy, która zachowała się prewencyjnie.
Wątpię by dzisiejsza to potrafiła...
Bo od razu by było, że nie zakontraktowana usługa i nieubezpieczona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwna sprawa. Może to jakaś psychologiczna operacja - psyop?

Wcześniej była próba sabotażu elektrowni atomowej w Szwecji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoria spiskowa 05.06.2008

W mediach od rana pojawiają się informacje o podwyższonym promieniowaniu, które rzekomo pochodzi z Ukrainy. Czytamy o wybuchu w elektrowni, najprawdopodobniej eksplozja w Czarnobylu – władze Ukrainy zaprzeczają. Społeczeństwo podchodzi z nieufnością do zapewnień władz, iż nic się nie stało. Pojawia się pierwszy komunikat mówiący o militarnych ćwiczeniach na terenie Czarnobyla oraz o (UWAGA !!!) dziwnych światłach, które zaobserwowano już 04.06.2008, które są zjawiskiem (naturalnym, jeśli posiadamy technologię HAARP). To właśnie od doniesień Ukraińców widzących ów fenomen oraz słyszących eksplozje rozpoczęły się dzisiaj w polskich mediach spekulacje na temat awarii. Wieczorem dowiadujemy się o awarii w elektrowni atomowej w Słowenii i incydencie w Czechach. UE podnosi alarm atomowy.

Czy nie zastanawia Was informacja władz Ukraińskich o ćwiczeniach wojskowych na Terenia Czarnobyla


???


Czy jest coś ciekawego w tym zapomnianym miejscu, czarnej plamie na kontynencie europejskim?


???

Jest !!!
Jest nim: cyt. „tajemnicza instalacja o zagadkowej nazwie Czarnobyl-2. Za czasów Związku Radzieckiego miał on status "super ściśle tajny", a wejście bez przepustki na teren obiektu było karane śmiercią”
„Dziś Rosja nie przyznaje się do niego”

A zwie się to cudo: OKO MOSKWY
Więcej informacji znajdziecie na

http://www.eksel.user.icpnet.pl/opowiadania/4miszmasz/czarnobyl10.php

Oko Moskwy według mnie to instalacja o podobnym działaniu jak amerykański HAARP.
Co potrafi możemy się tylko domyślać natomiast wiemy czego potrzebuje, do swego działania potrzebuje ogromnych zasobów energii. Energii czerpanej nie z 1 elektrowni lecz z kilku np., z Czech albo ze Słowenii.
Myślę że pomału łapiecie o co mi chodzi, … , te informacje o wyłączeniu elektrowni w Czechach i Słowenii to efekt testów projektu "Kruh".

PS. W artykule ze strony (www.eksel.user.icpnet.pl) jest pewna nieścisłość. Bioenergetyczne anteny oraz działo laserowe są doskonale widoczne na mapach Google.
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forrest_ napisał:
Teoria spiskowa 05.06.2008

W mediach od rana

-ciach-

Jezu Chryste!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czarnobyl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile