W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Konfederacja  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 6646
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 14 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Azyren daj no jakieś dowody na to że Konfederacja po ewentualnym dojściu do władzy będzie nękać wszystkich nie katolików, bo coś te twoje insynuacje wygladaja jak by cie fantazja ponosiła a sprawiasz wrażenie że mówisz poważnie.


Nie mówiłem o konfederacji, tylko o brunatnych a raczej zielonych koszulach. Zresztą w konfederacji to tylko Korwin i Braun coś znaczą, a Korwin jakoś specjalnie religijny nie jest, zdaje się że kiedyś się chwalił że jest raczej deistą. Z dwojga złego lepszy już ten Korwin od brunatnych, ale jedno i drugie to nic wesołego.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 14 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dowody na te niecne zamiary zielonych koszul kimkolwiek sa przedstaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 07:33, 15 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Cytat:
A jeśli myślisz, że wypowiedziami tego typu cokolwiek, gdziekolwiek zdziałasz to się łudzisz.


Ja się wcale nie łudzę. Ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę, że jak człowiek jest mocno zaczadzony i ogłupiony, to słowami gorzkiej prawdy i tak chuja zdziałam, bo taki delikwent tego nie przyjmie do wiadomości.


Skoro celem tych wszystkich "rozmów", "interakcji" czy jak tam chcesz sobie nazwać te wszystkie epizody i posty, które produkujesz, nie jest "nauczanie idiotów" to co nim jest? Odreagowanie frustracji? Kompensacja kompleksów? Jak na bierną działalność strasznie jesteś w niej aktywny, zdradź co jest motorem tej aktywności. I powiedz czy nie szkoda ci czasu zmarnowanego w ten sposób. Bo mi byłoby szkoda, dlatego z tobą "poważnie" nie rozmawiam, nie zasługujesz na to.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 15 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Azyren napisał:
Cytat:
A jeśli myślisz, że wypowiedziami tego typu cokolwiek, gdziekolwiek zdziałasz to się łudzisz.


Ja się wcale nie łudzę. Ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę, że jak człowiek jest mocno zaczadzony i ogłupiony, to słowami gorzkiej prawdy i tak chuja zdziałam, bo taki delikwent tego nie przyjmie do wiadomości.


Skoro celem tych wszystkich "rozmów", "interakcji" czy jak tam chcesz sobie nazwać te wszystkie epizody i posty, które produkujesz, nie jest "nauczanie idiotów" to co nim jest? Odreagowanie frustracji? Kompensacja kompleksów? Jak na bierną działalność strasznie jesteś w niej aktywny, zdradź co jest motorem tej aktywności. I powiedz czy nie szkoda ci czasu zmarnowanego w ten sposób. Bo mi byłoby szkoda, dlatego z tobą "poważnie" nie rozmawiam, nie zasługujesz na to.


Tłumaczyłem już kiedyś co powoduje mną prowadząc dyskusje z tak miernymi indywiduami, jak ty. Nazwał bym to intelektualnym sadyzmem, ja się po prostu lubię znęcać w internecie nad takimi intelektualnymi kalekami, debilami i mikorcefalami jak ty deial, czy każdy inny religijny fanatyk, seba-gała itp. brunatny śmieć. Dla mnie to jest po prostu rozrywka, dobra zabawa, takie intelektualne wyrywanie muszkom skrzydełek Twisted Evil

Jeśli mogę pojechać po jakimś naiwnym debilu, ot tak dla zabawny, to nie jest to czas stracony. A i przy okazji nieraz podszlifuje swój warsztat jak mi przyjdzie punktować debili nieco większego kalibru przy dłuższych postach/elaboratach, a to też jakiś pożytek jest.

Ja wiem że ty debial nie piszesz ze mną na poważnie. Żeby pisać na poważnie, to trzeba by najpierw być poważnym człowiekiem, a ty nim nie jesteś... Jesteś po prostu naiwnym debilem który nie ma ni kszty powagi i który nadaje się tylko do ciśnięcia z niego beki.

Debial, ty jesteś chyba jedyna osoba na tym forum której jeszcze nigdy nie udało się wygrać z nikim dyskusji, z kim nie stajesz w szranki, od tego dostajesz merytoryczny łomot, jak kurwa jakiś forumowy Najman czy Ozdoba, każda jedna walka to wielka klapa a i tak mimo to zachowuje nieuzasadnioną butę i arogancję pawia z piórami powtykanymi w dupę. Ku*wa nawet chemikowi się zdarzało dyskusje wygrywać merytorycznie, wprawdzie z takimi zibimarkiem to chuj, bo leszcz, ale ty od wszystkich wpierdol dostajesz. Nawet zibimark stoi wyżej od ciebie i by cie rozwalił merytorycznie na każdy temat Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 13:09, 15 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
de93ial napisał:
Azyren napisał:
Cytat:
A jeśli myślisz, że wypowiedziami tego typu cokolwiek, gdziekolwiek zdziałasz to się łudzisz.


Ja się wcale nie łudzę. Ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę, że jak człowiek jest mocno zaczadzony i ogłupiony, to słowami gorzkiej prawdy i tak chuja zdziałam, bo taki delikwent tego nie przyjmie do wiadomości.


Skoro celem tych wszystkich "rozmów", "interakcji" czy jak tam chcesz sobie nazwać te wszystkie epizody i posty, które produkujesz, nie jest "nauczanie idiotów" to co nim jest? Odreagowanie frustracji? Kompensacja kompleksów? Jak na bierną działalność strasznie jesteś w niej aktywny, zdradź co jest motorem tej aktywności. I powiedz czy nie szkoda ci czasu zmarnowanego w ten sposób. Bo mi byłoby szkoda, dlatego z tobą "poważnie" nie rozmawiam, nie zasługujesz na to.


Tłumaczyłem już kiedyś co powoduje mną prowadząc dyskusje z tak miernymi indywiduami, jak ty. Nazwał bym to intelektualnym sadyzmem, ja się po prostu lubię znęcać w internecie nad takimi intelektualnymi kalekami, debilami i mikorcefalami jak ty deial, czy każdy inny religijny fanatyk, seba-gała itp. brunatny śmieć. Dla mnie to jest po prostu rozrywka, dobra zabawa, takie intelektualne wyrywanie muszkom skrzydełek Twisted Evil

Jeśli mogę pojechać po jakimś naiwnym debilu, ot tak dla zabawny, to nie jest to czas stracony. A i przy okazji nieraz podszlifuje swój warsztat jak mi przyjdzie punktować debili nieco większego kalibru przy dłuższych postach/elaboratach, a to też jakiś pożytek jest.

Ja wiem że ty debial nie piszesz ze mną na poważnie. Żeby pisać na poważnie, to trzeba by najpierw być poważnym człowiekiem, a ty nim nie jesteś... Jesteś po prostu naiwnym debilem który nie ma ni kszty powagi i który nadaje się tylko do ciśnięcia z niego beki.

Debial, ty jesteś chyba jedyna osoba na tym forum której jeszcze nigdy nie udało się wygrać z nikim dyskusji, z kim nie stajesz w szranki, od tego dostajesz merytoryczny łomot, jak kurwa jakiś forumowy Najman czy Ozdoba, każda jedna walka to wielka klapa a i tak mimo to zachowuje nieuzasadnioną butę i arogancję pawia z piórami powtykanymi w dupę. Ku*wa nawet chemikowi się zdarzało dyskusje wygrywać merytorycznie, wprawdzie z takimi zibimarkiem to chuj, bo leszcz, ale ty od wszystkich wpierdol dostajesz. Nawet zibimark stoi wyżej od ciebie i by cie rozwalił merytorycznie na każdy temat Laughing

Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 15 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
to dowody na te niecne zamiary zielonych koszul kimkolwiek sa przedstaw.


ile czasu będziesz preparował te dowody intelektualny sadysto Wink Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 15 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Aniołek napisał:
to dowody na te niecne zamiary zielonych koszul kimkolwiek sa przedstaw.


ile czasu będziesz preparował te dowody intelektualny sadysto Wink Laughing


Aha, czyli ty potrzebujesz dowodów na to że brunatni są agresywnymi fanatykami? Shocked Shocked Shocked
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 15 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co widze to jedynym fanatykiem jesteś tutaj ty Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 07:19, 16 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
de93ial napisał:
Azyren napisał:
Cytat:
A jeśli myślisz, że wypowiedziami tego typu cokolwiek, gdziekolwiek zdziałasz to się łudzisz.


Ja się wcale nie łudzę. Ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę, że jak człowiek jest mocno zaczadzony i ogłupiony, to słowami gorzkiej prawdy i tak chuja zdziałam, bo taki delikwent tego nie przyjmie do wiadomości.


Skoro celem tych wszystkich "rozmów", "interakcji" czy jak tam chcesz sobie nazwać te wszystkie epizody i posty, które produkujesz, nie jest "nauczanie idiotów" to co nim jest? Odreagowanie frustracji? Kompensacja kompleksów? Jak na bierną działalność strasznie jesteś w niej aktywny, zdradź co jest motorem tej aktywności. I powiedz czy nie szkoda ci czasu zmarnowanego w ten sposób. Bo mi byłoby szkoda, dlatego z tobą "poważnie" nie rozmawiam, nie zasługujesz na to.


Tłumaczyłem już kiedyś co powoduje mną prowadząc dyskusje z tak miernymi indywiduami, jak ty. Nazwał bym to intelektualnym sadyzmem, ja się po prostu lubię znęcać w internecie nad takimi intelektualnymi kalekami, debilami i mikorcefalami jak ty deial, czy każdy inny religijny fanatyk, seba-gała itp. brunatny śmieć. Dla mnie to jest po prostu rozrywka, dobra zabawa, takie intelektualne wyrywanie muszkom skrzydełek Twisted Evil

Jeśli mogę pojechać po jakimś naiwnym debilu, ot tak dla zabawny, to nie jest to czas stracony. A i przy okazji nieraz podszlifuje swój warsztat jak mi przyjdzie punktować debili nieco większego kalibru przy dłuższych postach/elaboratach, a to też jakiś pożytek jest.

Ja wiem że ty debial nie piszesz ze mną na poważnie. Żeby pisać na poważnie, to trzeba by najpierw być poważnym człowiekiem, a ty nim nie jesteś... Jesteś po prostu naiwnym debilem który nie ma ni kszty powagi i który nadaje się tylko do ciśnięcia z niego beki.

Debial, ty jesteś chyba jedyna osoba na tym forum której jeszcze nigdy nie udało się wygrać z nikim dyskusji, z kim nie stajesz w szranki, od tego dostajesz merytoryczny łomot, jak kurwa jakiś forumowy Najman czy Ozdoba, każda jedna walka to wielka klapa a i tak mimo to zachowuje nieuzasadnioną butę i arogancję pawia z piórami powtykanymi w dupę. Ku*wa nawet chemikowi się zdarzało dyskusje wygrywać merytorycznie, wprawdzie z takimi zibimarkiem to chuj, bo leszcz, ale ty od wszystkich wpierdol dostajesz. Nawet zibimark stoi wyżej od ciebie i by cie rozwalił merytorycznie na każdy temat Laughing


I ty oczekujesz, że po czymś takim ja będę chciał z tobą rozmawiać? Kpisz.
Idź do małp. Tam twoje miejsce.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 16 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet małpa ma większe IQ od debiala, więc czemu nie Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 17 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
z tego co widze to jedynym fanatykiem jesteś tutaj ty Laughing


No nie wiem, jak banda łysych śmieci w strojach o stylistyce faszystowskiej głosi hasła typu "Wielka Polska Katolicka" albo "Polska tylko katolicka, albo żadna" a chwilę później "Śmierć wrogom ojczyzny (czyli wszystkim niekatolikom?)", to ja jako niekatolik a wręcz zadeklarowany anty-jahwista, nie powinienem się obawiać? I jeszcze mi debilu jeden z drugim będziesz zarzucał że mam nieuzasadnione obawy wobec tego ruchu politycznego, który wcale nie kryje się z tym, że by wszystkich niekatolików (w tym i mnie i pewnie 2/3 ludzi na tym forum) niczym Ustasze za czasów Pavelicia posłali do piachu? I ty kurwa debilu jeden z drugim masz do mnie pretensje że z nimi walczę? Rolling Eyes

Masz pretensje że zwalczam kogoś kto NIE KRYJE się z tym że by mnie zajebał? Masz pretensje że mam kurwa instynkt samozachowawczy? Weź ty się ku*wa debilu jeden z drugim, debial z aniołkiem, jebnijcie patelnią w te durne, dysfunkcyjne łby z których emanuje tylko przeraźliwa głupota i bezgraniczny imbecylizm. Może takie jebnięcie patelnią w makówkę przkonfiguruje co nie co te niesprawne synapsy w mózgu, chociaż wątpię.

Z tego co wiem to ty deial też nie jesteś katolikiem z tego co kiedyś pisałeś (chyba że się nawróciłeś w międzyczasie) i wydaje mi się że hasło "Polska tylko katolicka..." I ciebie wyklucza z szeregu, ale tam chuj... Pewnie się powtórzę, ale jesteś debial jak tych dwóch ruskich gejów co się chcieli do ISIS przyłączyć, nie wiedząc że islam salaficki karze homoseksualizm śmiercią Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 17 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już tak troche w oderwaniu od tematu, to już myślałem nad psychiatra czy egzorcysta a najskuteczniejsze sa proste środki

Cytat:
jebnijcie patelnią w te durne, dysfunkcyjne łby z których emanuje tylko przeraźliwa głupota i bezgraniczny imbecylizm. Może takie jebnięcie patelnią w makówkę przkonfiguruje co nie co te niesprawne synapsy w mózgu, chociaż wątpię.


jednak Azyren spoko gość z ciebie, zobaczymy czy ta kuracja daje efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 17 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To patrz niedorobiony pseudointelektualisto - trafiasz na listę ignorowanych i swoje rzygowiny nienawiści będziesz mógł co najwyżej na ścianę milczenia wylewać. I tyle z twej "przebiegłości" i "sadyzmu". Prawdziwi sadyści muszą obserwować ofiarę, inaczej nie ma satysfakcji. A ty jesteś tylko - jak zwykle zresztą - pseudo.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 17 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piątka @good why! Dołączyłem właśnie do elitarnego klubu ignorowanych przez @zjebiala Very Happy

Ale ty @debial na prawdę jesteś debilem, jeśli w katolickich fanatykach w zielonych koszulach wzorowanych na modzie włoskiej lat 20-tych, nie widzisz zagrożenia. Może to jeszcze czytasz, może nie, twoja strata bo ja mogę cie wtedy punktować, a ty nie masz jak się bronić. Chociaż jakby się nad tym zastanowić to nie wiele to zmienia, bo ty i tak rzadko kiedy skutecznie się bronisz, a z twoim poziomem merytorycznym to nie raz jeszcze bardziej się pogrążasz w dyskusji z jakimkolwiek oponentem Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 17 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konfederacja została zmieciona przez emerytów i rencistów, którzy w obawie przed utratą świadczeń poszli i zagłosowali.
Korwin się już dawno powinien zdymisjonować. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 18 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Piątka @good why! Dołączyłem właśnie do elitarnego klubu ignorowanych przez @zjebiala Very Happy

Ale ty @debial na prawdę jesteś debilem, jeśli w katolickich fanatykach w zielonych koszulach wzorowanych na modzie włoskiej lat 20-tych, nie widzisz zagrożenia. Może to jeszcze czytasz, może nie, twoja strata bo ja mogę cie wtedy punktować, a ty nie masz jak się bronić. Chociaż jakby się nad tym zastanowić to nie wiele to zmienia, bo ty i tak rzadko kiedy skutecznie się bronisz, a z twoim poziomem merytorycznym to nie raz jeszcze bardziej się pogrążasz w dyskusji z jakimkolwiek oponentem Rolling Eyes


oho, jakaś trauma pozostała, kiedy ostatni raz ci potforni narodowcy cie napastowali, ważne że byli w koszulach i do tego zielonych Laughing
widze że jednak wyszedłeś z tej napaści cało i punktujesz se ale chyba tylko swoja bute jak na buca przystało Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 18 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontynuacja rozpoczętego wątku w temacie wyborów 2019 (https://prawda2.info/viewtopic.php?t=28292&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=), poddającego w wątpliwość szczere intencje Konfederatów.

Moje przypuszczenia dotyczące konfederacji okazują się trafne, to kolejna mamiąca ładnymi słowami banda, która ma na celu kontynuację sprzedaży tego, co jeszcze zostało na terenie Polski i na czym ewentualnie moglibyśmy zarobić. Ziemia i nieruchomości rozdane za bezcen, przemysł uwalony więc czas na przejęcie złóż. Nie umiem teraz znależć ale kilka lat temu czytalem artykuł jakoby już w PRLu wiadome było o potężnych złożach surowców pod naszymi nogami. To przykre jak daliśmy się wydymać..



wIzraelu24 to syf ale pana Tytko warto posluchac


MKTV


_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 18 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Kontynuacja rozpoczętego wątku w temacie wyborów 2019 (https://prawda2.info/viewtopic.php?t=28292&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=), poddającego w wątpliwość szczere intencje Konfederatów.

Moje przypuszczenia dotyczące konfederacji okazują się trafne, to kolejna mamiąca ładnymi słowami banda, która ma na celu kontynuację sprzedaży tego, co jeszcze zostało na terenie Polski i na czym ewentualnie moglibyśmy zarobić. Ziemia i nieruchomości rozdane za bezcen, przemysł uwalony więc czas na przejęcie złóż. Nie umiem teraz znależć ale kilka lat temu czytalem artykuł jakoby już w PRLu wiadome było o potężnych złożach surowców pod naszymi nogami. To przykre jak daliśmy się wydymać..



wIzraelu24 to syf ale pana Tytko warto posluchac


MKTV



Ja od początku mówiłem - i w ogóle dziwie się że ktos jest tym zaskoczony - że neoliberałowie (konfy) jak się dorwą do władzy, to będą sprzedawać na prawo i lewo wszystko jak leci, bo to jest ku*wa kwintesencja neoliberalizmu! Co was tak dziwi? Może konfy nie sa u władzy, ale mają całkiem silną reprezentację w sejmie, i coś do powiedzenia - taki skrót myślowy jakby się ktoś czepiał. Konfy od początku mówili że sa za neoliberalizmem, a neoliberalizm jest za sprzedawaniem, i czemu wy się kurwa dziwicie wielce zaskoczeni co oczekiwali nowego zbawiciela Rolling Eyes

Spodziewać się po neoliberałach że nie będą wszystkiego na prawo i lewo sprzedawać (prywatyzować), to jakby po dziwce oczekiwać dziewictwa i moralnej czystości Rolling Eyes

A ten Sosnierz to tez debil jak widać, jakby nie wiedział do jakiego gniazda się pakuje ze swoimi jajkami, kukułka zasrana Laughing Nie wytłumaczyli mu jak się zapisywał do konfy że to partia neoliberalna, oraz na czym ów neoliberalizm polega, że taki teraz zdziwiony? A może on tak specjalnie się zapisał do konfy żeby potem grać jedynego sprawiedliwego i wyrobić sobie pijar pod przyszłą nową partię - w takim razie, jeśli to prawda, to jest strategicznym geniuszem, ale wątpię żeby to było przemyślane działanie Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 19:34, 18 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sosnierz to poprostu realista w kwestii złóż nas nie stać na nic to niech chociaż ktoś prywatny zarobi oczywiście płacąc podatek bez żadnych rajòw podatkowych itd a konfederaci jak chcą zapewnienia naszych ukrytych złóż naturalnych to niech sami osobiście zbudują kopalnie wydobędą te złoża itd itp chcą dobra dla ojczyzny to niech sami się poświęcą. Życzę im powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 18 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Sosnierz to poprostu realista w kwestii złóż nas nie stać na nic to niech chociaż ktoś prywatny zarobi oczywiście płacąc podatek bez żadnych rajòw podatkowych itd a konfederaci jak chcą zapewnienia naszych ukrytych złóż naturalnych to niech sami osobiście zbudują kopalnie wydobędą te złoża itd itp chcą dobra dla ojczyzny to niech sami się poświęcą. Życzę im powodzenia.


Eee? Albo ja coś źle zrozumiałem, albo ty coś pokręciłeś. To nie było czasem na odwrót, że to konfa była "za", a Sośnierz się wyłamał i był "przeciw"? Shocked
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 18 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla przeciwwagi.

Warto posłuchać.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:17, 19 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Konfederacji dużo nie pisałem bo jak widać nie ma co Wink . Chłopcy postanowili uszczknąć kawałek tortu na starym patriotycznym patencie . A teraz chcą więcej Wink .
W Konfederacji podoba mi się tylko nazwa , kojarzy mi się ze Skonfederowanymi Stanami Południa Smile , Im zapewne kojarzy się z Konfederacją Barską , tak więc tylko nazwa Wink .

Ja natomiast upatruje już nowy ruch o fajnej nazwie łączący idee lewicowe z patriotycznymi Ludowy Front Narodowy Very Happy , genialny miraż wszelkich idei XX wieku w nowej odsłonie Wink .


A co do Tasaka , może i dobrze mówi tylko co z tego , nie ma charyzmy , kościelny , nie wychyla się , choć po to został wybrany , po za tym ma taką dziecięco trądzikową aparycje Laughing .


Ma jakiś taki look kelnera z dobrego lokalu z okresu Dwudziestolecia Międzywojennego Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 19 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymówki.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 09:54, 19 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/EDYT36np2mA
Po tym wywiadzie mam inne trochę wrażenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 09:56, 19 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/EDYT36np2mA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Konfederacja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile