Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

Uwaga! Poniższy wątek zostanie usunięty po upływie miesiąca od jego założenia.

michalkiewicz samozaoranie ciąg dalszy  
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Pierdolnia Odsłon: 204
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 14:11, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: michalkiewicz samozaoranie ciąg dalszy Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę... Shocked

Rozwarstwienie społeczne jest dobre, bo biedota ma bodziec do wyjścia z biedy, banki są dobrodziejstwem a wolny rynek nie istnieje

O kurwa Shocked

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:42, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu co za intro Shocked

Michalkiewicz to idiota jest i tyle... tyle tylko ze bardzo elokwentny i wyuczony w "dukaniu" ideologicznych regułek.

Zgodnie z logiką Michalkiewicza takie kraje jak Malawi, Sudan Południowy i Bangladesz powinny mieć zajebisty impuls do wzrostu, bo co jak co, ale tam to całe masy zmotywowanych ludzi są Laughing
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:04, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie? Cholera, że tylu durni się na niego nabiera. Tak jak pisał Szczypior, wystarczy że posarka na żydów i już jest "swój chłop". Laughing
Azyren

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:37, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie rozwalił argument z tym, że absolutyzm jest dobry bo tam w 15 min można króla do czegoś przekonać. Można albo i nie można, władca absolutny to nie jest automat z napojami gdzie wrzucasz dwa złote i dostajesz w zależności od wyboru coca-colę, pepsi czy sprite'a, o czym większość zwolenników monarchii absolutnej zdaje sie nie wiedzieć. Z władcą absolutnym jest tak, że może słuchać dobrych rad innych, ale i może ich nie słuchać, może podejmować dobre decyzje ale i złe, może cie wysłuchać, ale i może ci łeb uciąć nawet nie wiesz kiedy, może być samodzielny a nawet aż nazbyt ślepy i uparty, ale i może być marionetką wewnętrznych koterii, może rządzić 20 lat albo wykitować po roku lub stracić głowę i tron na rzecz brata, wuja, kuzyna, zaufanego generała itd. Tutaj jest tyle kwestii losowych, że pisanie o tym systemie jako o stabilnym i pewnym że w 15 min do czegoś władcę przekonasz, to jest chyba szczyt głupoty i imbecylizmu. Niby taki oczytany ten Michalkiewicz, a historii to chyba nie zna jak na przestrzeni wieków prosperowały monarchie absolutne, i że w takich systemach nigdy nie ma długotrwałego spokoju i stabilizacji.
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:46, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Najbardziej mnie rozwalił argument z tym, że absolutyzm jest dobry bo tam w 15 min można króla do czegoś przekonać.
No, to też był niezły kwiatek, ale moją uwagę zwróciło też co innego, mianowicie ujawniła się tu implicite predylekcja czy wręcz ambicja Michalkiewicza do wpływania na władzę. Kolesiowi się marzy kolejnym Richelieu, płk. Mandel Housem czy generalnie kolejną szarą eminencją trzymającą łapska na tronie. Laughing
Może ja czegoś nie rozumiem, ale wg mnie tak na logikę, władca absolutny powinien być na tyle wykształcony, kompetentny w swoim fachu i niezależny, że nie powinien potrzebować żadnego ciała doradczego (a już na pewno takiego Stasia), właśnie po to, żeby wyeliminować ryzyko, że różne zakulisowe fakcje będą chciały go manipulować w pożądanym dla siebie kierunku. Dla mnie Michalkiewicz jest już skończony, ta cała seria Q&A (ale i jego prywatny kanał), którą zaczęli puszczać jakoś w ostatnim półroczu, to był chyba gwóźdź do trumny. Jeśli oglądali go jacyś rozumni ludzie, którzy do tej pory wahali się, nie mogąc wyrobić sobie jasnej opinii na temat jego ideologii (lub może jej braku), teraz chyba mają już całkowitą jasność.

Całe to pitolenie o ustawie 447 i w ogóle stosunkach polsko-żydowskich w ujęciu historycznym to jedynie zasłona dymna mająca na celu zamaskować faktyczne zażydzanie myślenia ekonomicznego Polaków. Gwoli uczciwości ASME powinien mieć w banerze gęby Friedmana, Miesesa, Rothbarda, Rand i reszty tej wolnorynkowo-liberalno-leseferystycznej hałastry z wielką gwiazdą Dawida pośrodku. Ku przestrodze.
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:47, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzy bycie*
oko

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:59, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="good why"]
Cytat:

Może ja czegoś nie rozumiem, ale wg mnie tak na logikę, władca absolutny powinien być na tyle wykształcony, kompetentny w swoim fachu i niezależny, że nie powinien potrzebować żadnego ciała doradczego (a już na pewno takiego Stasia), właśnie po to, żeby wyeliminować ryzyko, że różne zakulisowe fakcje będą chciały go manipulować w pożądanym dla siebie kierunku.

Może faktycznie czegoś* nie rozumiesz i przez nieuwagę logika siadła ?
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:01, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może mnie łaskawie oświecisz, skoroś pozjadał wszystkie rozumy?
operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 20:06, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, kolejny filmik pana stasia, zawsze dobrze posłuchać. 100 lat i zdrówka życzę panie stanisławie, oraz doprowadzenia do pomyślnego uregulowania sprawy mieszkaniowej wedle pańskich najlepszych życzeń. Szczęść Boże.
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:29, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe dobry trolling nie jest zły thumright śmiechłę Surprised
faceci won
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 20:55, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o płetworączek powrócił Surprised
Powrót do góry
operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 20:59, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejterzy hejtują , karawana jedzie dalej.
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:27, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej serio ocb z płetewką? Eh?
oko

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:41, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:

i po co zaraz takie przytyki ?
przeczytaj coś wpisał :
good why napisał:
tak na logikę, władca absolutny powinien być na tyle wykształcony, kompetentny w swoim fachu i niezależny, że nie powinien potrzebować żadnego ciała doradczego (a już na pewno takiego Stasia), właśnie po to, żeby wyeliminować ryzyko, że różne zakulisowe fakcje będą chciały go manipulować w pożądanym dla siebie kierunku.

i powiedz ; znasz takiego ? był taki ? że powinien być j/w...? czy to tylko marzenia ?
Powrót do góry
Azyren

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:51, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

operator#3 napisał:

operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 22:37, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANTYSEMITA - to brzmi dumnie.
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:38, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
good why napisał:

i po co zaraz takie przytyki ?
przeczytaj coś wpisał :
good why napisał:
tak na logikę, władca absolutny powinien być na tyle wykształcony, kompetentny w swoim fachu i niezależny, że nie powinien potrzebować żadnego ciała doradczego (a już na pewno takiego Stasia), właśnie po to, żeby wyeliminować ryzyko, że różne zakulisowe fakcje będą chciały go manipulować w pożądanym dla siebie kierunku.

i powiedz ; znasz takiego ? był taki ? że powinien być j/w...? czy to tylko marzenia ?

gdybyś pisał po ludzku, a nie okowemu, nie było by owych – jak je określiłeś – "przytyków" Surprised
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:41, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a odpowiadając na pytanie twe: taki był ideał, a czy komu udało się osiągnąć? to już oceniła historia; król-sierżant zdecydowanie zbliżył się doń; stworzył ze swojego kraju mocarstwo, które w 2 wieki potem nieomal nie zawładnęło światem
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:46, 13 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
operator#3 napisał:

heh swoją drogą tajger-bonzo jest doskonałym uosobieniem współczesnego Polaka: semi-upośledzone barachło, które ledwo co wyszło z czworaków ubrane w markowe ciuchy i z najnowszym modelem jakiegoś elektronicznego gadżetu (wszystko pewnie za zapomogę z MOPS-u).
oko

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 09:39, 14 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
a odpowiadając na pytanie twe: taki był ideał, a czy komu udało się osiągnąć? to już oceniła historia; król-sierżant zdecydowanie zbliżył się doń; stworzył ze swojego kraju mocarstwo, które w 2 wieki potem nieomal nie zawładnęło światem

twój wtręt o ludzkim pisaniu, to jakieś kolejne kuriozum... ale... patrz uważnie na swoje wyżej napisane zdanie.
był ideał....i któż tego ideału wzorem był ?
król sierżant zbliżył się doń ...a jak bardzo lub nie bardzo doń się zbliżył ?
mocarstwo... nieomal NIE zawładnęło....
azaliż, po jakiemu piszesz ? nieomal nie zawładnęło*

pomijam kwestię tą, iż Smile z opisu tego Smile wynika, że Smile król sierżant nie wyróżnił się czymkolwiek ciekawym ponad to, co każdy "władca" reprezentował , a reprezentował pospolity przejaw agresji - taka dygresja.
Na pytanie, odpowiedzi nie udzieliłeś. Ale próbuj, może dojdziesz do wprawy, dochodząc doń.
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:44, 14 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej profesor się znalazł. No dalej, nauczaj mnie maluczkiego, w końcu jesteś tuzem polskiej i światowej historiografii (i zapewne nie tylko). Buc. Rolling Eyes
oko

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:50, 14 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogłeś niekoniecznie składać podpis, aż tak dokładnie.
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 14:20, 14 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu szukasz zaczepki, planktonie? Długo nie wytrzymałeś.
P.S. "Złotousty" ty nasz, skoro śmiesz innych poprawiać, dlaczego sam piszesz jak upośledzony 5-latek? Wyjaśnij, niekoniecznie.
oko

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:05, 14 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty dupa jesteś
jak zwykle, kiedy się wytknie głupotę, reagujesz tak samo, pisałem, przewidywalny jesteś, nie znosisz jak ci się palcem pokaże, kulfonie
taki bufoniasty a innych przezywa swoim imieniem
turlaj się
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:35, 14 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niczego pajacu nie wytknąłeś. Ty potrafisz jedynie popiardywać coś pod nosem. Nie czaj się jak sęp na padlinę, tylko jeśli masz jakiś realny argument, to go podaj. Podałem przykład Fryderyka Wielkiego (mam wątpliwości, czy w ogóle wiedziałeś o kim mowa), ty w "odpowiedzi" jedynie wybąkałeś coś bezpłciowego swoim zwyczajem, ale tradycyjnie żadnych konkretów.

Słuchaj, za tą twoją fasadą nadwornego błazna kryje się tylko – błazeństwo. Słusznie cię Ordel i Az besztają, boś głupi jak but, a do tego irytujący.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Pierdolnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach