W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sieć 5G - nowa broń?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 8754
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 17 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Po pierwsze, co to jest za jednostka natężenia "Ha" czy "ha"? W jednostkach wielkość lite ma znaczenie. Czy to jednostka natężenia pola elektromagnetycznego?

góral nie zgrywaj głupa, chodziło o Hz w jednym i drugim przypadku, myślę że doskonale wiesz że to była oczywista literówka,także jeszcze raz specjalnie dla ciebie: w 1972 w polu elektromagnetycznym o natężeniu 50 Hz możliwe było tylko krótkotrwale przebywanie ludzi - specjalistów dla wykonania określonych terminowych prac, zobacz sobie paragraf 4 ust. 1 tego rozporządzania, a teraz według norm z 2019 pole 50 Hz jest dla wszystkich "zdrowe".
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 17 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
goral_ napisał:

Po pierwsze, co to jest za jednostka natężenia "Ha" czy "ha"? W jednostkach wielkość lite ma znaczenie. Czy to jednostka natężenia pola elektromagnetycznego?

góral nie zgrywaj głupa, chodziło o Hz w jednym i drugim przypadku, myślę że doskonale wiesz że to była oczywista literówka,także jeszcze raz specjalnie dla ciebie: w 1972 w polu elektromagnetycznym o natężeniu 50 Hz możliwe było tylko krótkotrwale przebywanie ludzi - specjalistów dla wykonania określonych terminowych prac, zobacz sobie paragraf 4 ust. 1 tego rozporządzania, a teraz według norm z 2019 pole 50 Hz jest dla wszystkich "zdrowe".


Nie zgrywam głupa. Po prostu widzę po twoim wpisie, że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.
Na literówkę, bym się nie obejrzał, jeśli reszta była by w porządku.
Poprosiłem cie o cytat z ustawy i jak to się ma do 5G.
A ty podajesz 50 Hz... jako natężenie pola elektromagnetycznego. To już nie literówka, może być co najwyżej tak zwany "czeski błąd" ale też nie sądzę, moim zdaniem nie masz pojęcia o czym piszesz i jak to zestawić z 5G.
Natężenie pola elektro magnetyczne podajemy w amperach na metr [A/m] nie w hercach [Hz] w hercach podajemy częstotliwość.
50 Hz jest cały czas dookoła ciebie. w całej UE, Rosji, jak i reszta świata poza USA, elektryczność dostarczana do domów ma częstość 50 Hz (w USA 60 Hz).
Więc ja nawet nie wiem, do czego mam się odnieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 18 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytuję lolka z tematu o wirusie bo chcę się odnieść do fragmentu o sieci.

lolo napisał:
dawno tylu odważnych słów nikt nie wypowiedział. Szacunek gościu.


Niezły gość, państwo w internecie chce zbudować a potem nakładac mandaty policjantom RP Laughing w 8:50 twierdzi, że 4G i 4K (telewizja???) zabija ludzi. Powinien to powiedzieć Niemcom, może nie wiedzą, cholera...



W Polsce 99,8% populacji ma zasięg 4G od samego Orange PL.

Śmieszą mnie takie osobniki, które dwoją się i troją żeby tylko zbuntowac Polaków i wyciągnąć ich na ulicę. Wystarczy spojrzeć na ten 'protest przedsiębiorców' czy temu podobne wydarzenia, łażą ci pseudoredaktorzy między policją i tylko szukają do czego się przyjebać, prowokują nerwowe sytuacje rżnąc cwaniaków a mniej inteligentna część społeczeństwa łyka to jako rewolte i wzór do naśladowania.
Kolejna rzecz, stara zasada jaką stosuję przy filtrowaniu tych internetowych opiekunów stada to tekst o tym jak inni wrzucają im, że są agentami, szpiegami, zydami a to przecież nie prawda - jak pada coś takiego to robię krok w tył bo to samo powtarzają do znudzenia wszystkie mało wiarygodne 'rozgłośnie' typu wIzraelu24, gadowcy, szczescboze i caly szereg wielce zatroskanych o biednych, głupich Polaków. Prawda jest taka, że w obecnej sytuacji wyciągnięcie tłumów na ulicę i wywołanie chaosu, rozbojów itd byoby właśnie najbardziej na rękę tym, którzy pociągają za sznurki. Nie potrzebne byłyby już ściemy, sztuczne argumenty tylko otwarcie i zupelnie legalnie wskazana byłaby siłowa pacyfikacja tłumu. To jest prawdziwy powód, dla którego tak jak juz pisałem, bardzo widoczny jest wysyp 'tych mądrze mówiących' na YT. Oczywiście niech każdy decyduje sam.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 18:07, 18 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Historia się zawsze powtarza , kiedy lud "ciemny" Wink .
W 1929 roku chłopi niszczyli anteny radiowe .

Mi też nie wydaje się to wcale śmieszne, a na pewno nie widzę analogi do sytuacji dzisiaj.
Jestem pewny, że za 100 lat będą się śmiać z niektórych dzisiejszych "naukowo potwierdzonych faktów" i wytykać jako przykłady ciemnoty.

Może fale radiowe nie przyciągają zimy, ale na pewno nie pozostają bez wpływu na ludzi i inne organizmy (wszystko zależy od ich parametrów). (Być może nawet na pogodę?). To, że nie ma ogólnodostępnych badań takiego wpływu nie oznacza, że takowy nie istnieje.
Np. w komentarzu pod tym nagraniem gość twierdzi, że w armii nie wolno im było przebywać w pobliżu działających radarów, bo miało to co najmniej powodować bezpłodność.

Tu jest inny interesujący wywiad z tym samym gościem:

I z polskim tłumaczeniem:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 18 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:

Np. w komentarzu pod tym nagraniem gość twierdzi, że w armii nie wolno im było przebywać w pobliżu działających radarów, bo miało to co najmniej powodować bezpłodność.

Są radary które mogą powodować bezpłodność . Chodzi głównie o mobilne radary , na którym np ja służyłem w SG , a mowa o tzw "Pszczole" radarze na samochodzie ciężarowym Star gdzie nie służyli zawodowi a tylko ci z poboru .
Oczywiście ważny jest tu czas kiedy organizm jest poddawany ekspozycji na pole elektromagnetyczne Wink .

Cytat:
Wpływ pola elektromagnetycznego na rozród człowieka
http://pe.org.pl/articles/2016/1/30.pdf



Cytat:
Mi też nie wydaje się to wcale śmieszne, a na pewno nie widzę analogi do sytuacji dzisiaj.

A mi się "wydaje" inaczej , jak będą jakieś badania dotyczące szkodliwości 5G to się z wami nimi podzielę . To co się wydaje , a co jest to dwie różne bajki , czas pokaże Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 18 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na artykuł zależy z jakiej perspektywy patrzymy - po pierwsze media nie od dziś są narzędziem, po drugie jak wiarygodny jest ten pismak który wysmarował ten artykuł w 1929r.? po trzecie i najważniejsze - profesjonalizm artykułu, który razi w oczy i pokazuje kto wierzy we wszystko co napisze gazeta/powie telewizja.

Nie rozpisując się za bardzo bo szanuję czas każdego z Was:
pismak pisze:
Cytat:

Niektórzy chłopi twierdzą, że anteny przyciągają zimę


WOW cóż za dowód w sprawie, niektórzy czyli nie wiadomo kto , może ci spod sklepu którzy trzeźwi są tylko tuż po przebudzeniu.
Kurwa co to w ogóle za tekst? Nie czaję tego. Ktoś kiedyś napisał, że ktoś kiedyś coś powiedział, nie wiadomo kto i na jakiej podstawie a po prawie stu latach ludzie biorą to za dowód w sprawie 5G. Ja bym się z tego śmiał już w 1929r. Gratuluję niektórym czujności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5G APOKALIPSA - Wyginięcie - Lektor PL


_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Patrząc na artykuł zależy z jakiej perspektywy patrzymy - po pierwsze media nie od dziś są narzędziem, po drugie jak wiarygodny jest ten pismak który wysmarował ten artykuł w 1929r.? po trzecie i najważniejsze - profesjonalizm artykułu, który razi w oczy i pokazuje kto wierzy we wszystko co napisze gazeta/powie telewizja.

Nie rozpisując się za bardzo bo szanuję czas każdego z Was:
pismak pisze:
Cytat:

Niektórzy chłopi twierdzą, że anteny przyciągają zimę


WOW cóż za dowód w sprawie, niektórzy czyli nie wiadomo kto , może ci spod sklepu którzy trzeźwi są tylko tuż po przebudzeniu.
Kurwa co to w ogóle za tekst? Nie czaję tego. Ktoś kiedyś napisał, że ktoś kiedyś coś powiedział, nie wiadomo kto i na jakiej podstawie a po prawie stu latach ludzie biorą to za dowód w sprawie 5G. Ja bym się z tego śmiał już w 1929r. Gratuluję niektórym czujności.


Pierzesz tak, bo nie znasz historii Polski.
Polska okresu międzywojennego, była jednym z najbardziej zacofanych krajów na świecie. Ludzie po wsiach, wierzyli we wszystko co powiedział proboszcz. Do dziś się to przebija, zwłaszcza na południu i południowym wschodzie.
Co mili ówcześni chłopi wiedzieć o radiu, jak 90% z nich była analfabetami? A bieda była taka, że aż piszczało i nie przypadkowo pisze się, że w latach 30 zapałki na wsi dzielono na 4.
Dla nich maszt radiowy, to jak dziś dla niektórych w Polsce 5G. Zresztą mało obrazków w sieci krąży, jak to klecha jedzie samochodem ulicami miasteczek i ludzie wychodzą i klękają, to wszystko wraca do tamtych czasów - ciemnota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źle napisałem , wszystkie radary mogą wpływać na płodność , problem z radarem na Starze który powoduje bezpłodność jest taki , że praktycznie brzęczy ci przy głowie , kiedy inne radary wyniesione są wieżami na pewną wysokość . Przykładowo są zawody które bardziej eksponowane są na działanie radarów czyli wszystko związane ze statkami , ruchem morskim , czy chociażby lotnictwo .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borys z UK zamierza zrezygnować z Huawei jako dostawcy 5G

Wielka Brytania zamierza zrezygnować z Huawei jako dostawcy 5G, powołując się na nieprzejrzystość działań rządu w Chinach temacie koronawirusa
UK moves to drop Huawei as 5G vendor, citing China coronavirus transparency, cały artykuł https://nypost.com/2020/04/17/uk-moves-t.....nsparency/



Donald Trump Junior w swoim twiterze napisał

"If you like Corona in your country, you’ll love Huawei in your home"

https://twitter.com/DonaldJTrumpJr/status/1251263012423467010
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
p4lm napisał:
Patrząc na artykuł zależy z jakiej perspektywy patrzymy - po pierwsze media nie od dziś są narzędziem, po drugie jak wiarygodny jest ten pismak który wysmarował ten artykuł w 1929r.? po trzecie i najważniejsze - profesjonalizm artykułu, który razi w oczy i pokazuje kto wierzy we wszystko co napisze gazeta/powie telewizja.

Nie rozpisując się za bardzo bo szanuję czas każdego z Was:
pismak pisze:
Cytat:

Niektórzy chłopi twierdzą, że anteny przyciągają zimę


WOW cóż za dowód w sprawie, niektórzy czyli nie wiadomo kto , może ci spod sklepu którzy trzeźwi są tylko tuż po przebudzeniu.
Kurwa co to w ogóle za tekst? Nie czaję tego. Ktoś kiedyś napisał, że ktoś kiedyś coś powiedział, nie wiadomo kto i na jakiej podstawie a po prawie stu latach ludzie biorą to za dowód w sprawie 5G. Ja bym się z tego śmiał już w 1929r. Gratuluję niektórym czujności.


Pierzesz tak, bo nie znasz historii Polski.
.


Może znam, a może nie. Jednego jestem pewien, dopóki nie wybuchła IIWŚ rolnicy w Polsce mieli się dobrze i kończyli szkoły. Po drugiej wojnie Ruscy wytłukli większość naszej inteligencji. Skądś się wzięła co? Chyba nie dokształcała się na wojnie?

Zobaczmy czy było aż tak tragicznie jak piszesz:

Ludnośc w Polsce w wieku 10 lat i więcej z analfabetyzmem:
1921r - 33% (19% miasta / 38% wieś)
1931r. - 23% (12% miasta / 27% wieś)


i l u s t r a c j a


i to było 100lat temu, a teraz przyjrzyjmy się jak teraz to wygląda w zajebiście rozwiniętych krajach:




EDIT:
Czy jest możliwe, że dzisiejsza technologia stoi na tak wysokim poziomie, że można w nanotechnologii wyprodukować odbiornik/nadajnik ?
Wydaje mi się że tak, skoro technologia wojskowa 40 lat temu umożliwiała miniutaryzację np. kamer do długopisów, o czym ludzie nawet nie myśleli, każdy myślał kamera? - telewizyjna walizka na ramię.
Teraz tę technologię, a nawet lepszą ma każdy np. w smartfonie. Więc czysto hipotetycznie, co ma teraz wojsko? Nawet o tym nie myślimy.
Więc czysto hipotetycznie, czy sieć 5G/4G nieważne ile G może posłużyć do ewentualnego kontaktu z mikroczipami wszczepionymi ludziom?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Borys z UK zamierza zrezygnować z Huawei jako dostawcy 5G


A teraz spójrzcie jak to się ma w kontekście niszczenia wież 5G w UK . Odpowiednio zmanipulowany motłoch zrobił co zrobić miał Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już weszliśmy na te radary Wink , to wiedziliście, że ponoć mikrofalówki wynaleziono jako pochodną radarów, bo żołnierze się ogrzewali na statkach stojąc przy radarach, a w kieszeniach topiły im się czekolady?
I na początku kuchenki mikrofalowe nazywano radarami? Można o tym usłyszeć w tym wykładzie:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To żadna nowość. W ogóle niektórzy tu chyba nie zdają sobie sprawy z ilu wojskowych wynalazków korzystają na codzień. O ile jestem w stanie zrozumieć obawy osób mających w swoim otoczeniu kogoś z rozrusznikiem, implantem itd. o tyle w przypadku pozostałych, branie na powaznie "wojskowej technologii gotującej oczy" zakrawa o absurd.
Wypowiedzenie umów Huawei to prowadzona przez 'zachód' wojna z Chinami a nie troska o "nieprzejrzystość działań rządu w Chinach temacie koronawirusa". Ludzie, zejdzcie na ziemie, 20lat temu zostawiałem na noc włączonego kompa żeby na rano, przed szkołą mieć ściągniętą mp3, dzisiaj w kila minut można mieć na dysku cały film w najlepszej jakości - nikogo to nie dziwi. Technologia idzie do przodu, urządzenia mobilne typu smartfon to przenośne komputery, na których można już zrobic właściwie wszystko. Aplikacje czy aktualizacje nie zajmują juz kilku MB tylko setki MB a nawet Gigabajty. Rozrywka online (gry, oglądanie video, słuchanie muzyki) wymaga coraz lepszego strimingu więc siłą rzeczy przepustowośc sieci musi się zwiększać. Dotyczy to również rozwiązań nie tylko typowo rozrywkowych ale także do obsługi zaawansowanych systemów, które opierają się na błyskawicznym przesyle dużej ilości informacji.
Pamiętam kilka lat temu jaki płacz słuchaczy był w radiowej Trójce na wieść, że nadajniki czy nadawanie będzie cyfrowe a nie jak dotychczas analogowe. Ojejku jejku koniec radia i w ogóle kto tego będzie teraz słuchał. I co? I nic. Poprawiła się jakość odbioru i wszyscy zadowoleni (mowa o kwestiach technicznych, nie poglądowych).
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
goral_ napisał:
p4lm napisał:
Patrząc na artykuł zależy z jakiej perspektywy patrzymy - po pierwsze media nie od dziś są narzędziem, po drugie jak wiarygodny jest ten pismak który wysmarował ten artykuł w 1929r.? po trzecie i najważniejsze - profesjonalizm artykułu, który razi w oczy i pokazuje kto wierzy we wszystko co napisze gazeta/powie telewizja.

Nie rozpisując się za bardzo bo szanuję czas każdego z Was:
pismak pisze:
Cytat:

Niektórzy chłopi twierdzą, że anteny przyciągają zimę


WOW cóż za dowód w sprawie, niektórzy czyli nie wiadomo kto , może ci spod sklepu którzy trzeźwi są tylko tuż po przebudzeniu.
Kurwa co to w ogóle za tekst? Nie czaję tego. Ktoś kiedyś napisał, że ktoś kiedyś coś powiedział, nie wiadomo kto i na jakiej podstawie a po prawie stu latach ludzie biorą to za dowód w sprawie 5G. Ja bym się z tego śmiał już w 1929r. Gratuluję niektórym czujności.


Pierzesz tak, bo nie znasz historii Polski.
.


Może znam, a może nie. Jednego jestem pewien, dopóki nie wybuchła IIWŚ rolnicy w Polsce mieli się dobrze i kończyli szkoły. Po drugiej wojnie Ruscy wytłukli większość naszej inteligencji. Skądś się wzięła co? Chyba nie dokształcała się na wojnie?

Zobaczmy czy było aż tak tragicznie jak piszesz:

Ludnośc w Polsce w wieku 10 lat i więcej z analfabetyzmem:
1921r - 33% (19% miasta / 38% wieś)
1931r. - 23% (12% miasta / 27% wieś)



25% dzieci w wieku szkolnym w latach 30 ubiegłego wieku nie chodziło do szkoły w Polsce.
Polska w latach 1930-1939 była najbiedniejszym krajem w Europie.
Poziom zacofania cywilizacyjny Polski wskazują plony jakie były zbierane w tych latach, oraz uprzemysłowienie.
Polska należała do mniej uprzemysłowionych państw. Rumunia było dużo w przodzie od Polski.
Mechanizacja w rolnictwie (motor wszelkich gospodarek) była na poziomie czasów Księstwa Warszawskiego.
Rolnicy mieli się dobrze? Serio? A kto był rolnikiem? Jakie plony były zbierane w Polsce w zestawieniu np. z Francją czy Niemcami?
Polska nie posiadała żadnej de facto fabryki maszyn ciężkich, żadnej huty, nawet nie miała kopalni.
Fale strajków w latach 30 przelewały się przez kraj nieomal co miesiąc. W tym i strajk rolników! Którzy głodowali.

Piszesz o tym, że "Ruscy wytłukli większość inteligencji" - może jakieś konkretne dane?
Po II wojnie światowej, na mocy Manifestu Lipcowego ogłoszono reformę rolną, potem reformę szkolnictwa. W 1948 osiągnięto większe plony niż w 1938. 3 lata po wojnie, gdzie kraj jest w 70% w ruinie, gdzie nastąpiła zmiana granic, potężna migracja ludności. Kraj z zera potrafił w 3 lata osiągnąć wynik super rozwiniętej II RP z jej schyłku mimo, embarga zachodniego - tak było takowe po odrzuceniu przez Polskę Planu Marshala, sabotażu tak zwanych bandytów wyklętych, którzy niszczyli ziarno na zasiew.
Wprowadzono powszechne szkolnictwo dla każdego, bez względu na wiek, płeć przynależność do organizacji czy wiary (bardzo się to kościołowi nie podobało i kościołowi to blokował) do połowy lat 60 siątych zlikwidowano analfabetyzm w Polsce.
To tak zwani komuniści otwierali szkoły do których każdy mógł uczestniczyć bez płacenia grosza. A dla dzieci i młodzieży wprowadzono obowiązek szkolny.
Dziwny sposób walki z inteligencją - otwieranie szkół. Ale cóż, zostawię to bez komentarza.




Cytat:

Czy jest możliwe, że dzisiejsza technologia stoi na tak wysokim poziomie, że można w nanotechnologii wyprodukować odbiornik/nadajnik ?
Wydaje mi się że tak, skoro technologia wojskowa 40 lat temu umożliwiała miniutaryzację np. kamer do długopisów, o czym ludzie nawet nie myśleli, każdy myślał kamera? - telewizyjna walizka na ramię.
Teraz tę technologię, a nawet lepszą ma każdy np. w smartfonie. Więc czysto hipotetycznie, co ma teraz wojsko? Nawet o tym nie myślimy.
Więc czysto hipotetycznie, czy sieć 5G/4G nieważne ile G może posłużyć do ewentualnego kontaktu z mikroczipami wszczepionymi ludziom?


Ale by się wypowiadać trzeba mieć choć cień wiedzy.
Po pierwsze, kamera w długopisach, to nie kamera TV ale aparat fotograficzny z mikrofilmem, co nie było już szczytem nowości podczas II Wojny Światowej. Kamera taka ze względu na bardzo mały obiektyw, robiła tez odpowiednio wąskie spektrum zdjęć. Głównie dokumenty.
Po drugie, sieć 5G ma tą zaletę, że jest pojemna. Oznacza to szybszy przekaz dużych pakietów. Np. obrazu w technologi 4k.
5G ma wadę, jak każda sieć o szerokim paśmie. Ma bardzo niski zasięg. Zdecydowanie mniejszy niż 4G czy 3G. By pokryć kraj masztami 5G trzeba by jest rozstawiać co kilka km. A miastach gęściej.
Nie wiem, co ma ci ten czip w człowieku dać, ale domyślam si, że coś co jest na filmach o James Bond. Czyli, ze ktoś będzie widzieć co ty widzisz, ktoś będzie słyszał twoje myśli? Smile)
Bo do zwykłego tracing wystarczy technologia 3G a nawet 2G która istniej od ponad 10-15 lat i bardzo rozwinięte czipy mogą mieć odbiorniki GPS dla jeszcze większej precyzji namierzania (by namierzać za pomocą sieci komórkowej nie potrzeba GPS).
Cała nagonka na 5G wynika, jak już pisałem, z faktu, ze Chińska firma Huawei jest liderem w tej technologi a nie amerykańska. Mało tego w Chinach już pracują nad 6G.
Świat technologi ucieka zachodowi, i to jest powód pisania o 5G.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po drugiej wojnie Ruscy wytłukli większość naszej inteligencji.
Nie tylko po wojnie... W czasie wojny też, tłukli na potęgę- ci ze wschodu i ci z zachodu. Skądś się wzięła, co nie. Kto zabił profesorów Lwowskich??
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
p4lm napisał:
goral_ napisał:
p4lm napisał:
Patrząc na artykuł zależy z jakiej perspektywy patrzymy - po pierwsze media nie od dziś są narzędziem, po drugie jak wiarygodny jest ten pismak który wysmarował ten artykuł w 1929r.? po trzecie i najważniejsze - profesjonalizm artykułu, który razi w oczy i pokazuje kto wierzy we wszystko co napisze gazeta/powie telewizja.

Nie rozpisując się za bardzo bo szanuję czas każdego z Was:
pismak pisze:
Cytat:

Niektórzy chłopi twierdzą, że anteny przyciągają zimę


WOW cóż za dowód w sprawie, niektórzy czyli nie wiadomo kto , może ci spod sklepu którzy trzeźwi są tylko tuż po przebudzeniu.
Kurwa co to w ogóle za tekst? Nie czaję tego. Ktoś kiedyś napisał, że ktoś kiedyś coś powiedział, nie wiadomo kto i na jakiej podstawie a po prawie stu latach ludzie biorą to za dowód w sprawie 5G. Ja bym się z tego śmiał już w 1929r. Gratuluję niektórym czujności.


Pierzesz tak, bo nie znasz historii Polski.
.


Może znam, a może nie. Jednego jestem pewien, dopóki nie wybuchła IIWŚ rolnicy w Polsce mieli się dobrze i kończyli szkoły. Po drugiej wojnie Ruscy wytłukli większość naszej inteligencji. Skądś się wzięła co? Chyba nie dokształcała się na wojnie?

Zobaczmy czy było aż tak tragicznie jak piszesz:

Ludnośc w Polsce w wieku 10 lat i więcej z analfabetyzmem:
1921r - 33% (19% miasta / 38% wieś)
1931r. - 23% (12% miasta / 27% wieś)



25% dzieci w wieku szkolnym w latach 30 ubiegłego wieku nie chodziło do szkoły w Polsce.
Polska w latach 1930-1939 była najbiedniejszym krajem w Europie.
Poziom zacofania cywilizacyjny Polski wskazują plony jakie były zbierane w tych latach, oraz uprzemysłowienie.
Polska należała do mniej uprzemysłowionych państw. Rumunia było dużo w przodzie od Polski.
Mechanizacja w rolnictwie (motor wszelkich gospodarek) była na poziomie czasów Księstwa Warszawskiego.
Rolnicy mieli się dobrze? Serio? A kto był rolnikiem? Jakie plony były zbierane w Polsce w zestawieniu np. z Francją czy Niemcami?
Polska nie posiadała żadnej de facto fabryki maszyn ciężkich, żadnej huty, nawet nie miała kopalni.
Fale strajków w latach 30 przelewały się przez kraj nieomal co miesiąc. W tym i strajk rolników! Którzy głodowali.

Piszesz o tym, że "Ruscy wytłukli większość inteligencji" - może jakieś konkretne dane?
Po II wojnie światowej, na mocy Manifestu Lipcowego ogłoszono reformę rolną, potem reformę szkolnictwa. W 1948 osiągnięto większe plony niż w 1938. 3 lata po wojnie, gdzie kraj jest w 70% w ruinie, gdzie nastąpiła zmiana granic, potężna migracja ludności. Kraj z zera potrafił w 3 lata osiągnąć wynik super rozwiniętej II RP z jej schyłku mimo, embarga zachodniego - tak było takowe po odrzuceniu przez Polskę Planu Marshala, sabotażu tak zwanych bandytów wyklętych, którzy niszczyli ziarno na zasiew.
Wprowadzono powszechne szkolnictwo dla każdego, bez względu na wiek, płeć przynależność do organizacji czy wiary (bardzo się to kościołowi nie podobało i kościołowi to blokował) do połowy lat 60 siątych zlikwidowano analfabetyzm w Polsce.
To tak zwani komuniści otwierali szkoły do których każdy mógł uczestniczyć bez płacenia grosza. A dla dzieci i młodzieży wprowadzono obowiązek szkolny.
Dziwny sposób walki z inteligencją - otwieranie szkół. Ale cóż, zostawię to bez komentarza.




Cytat:

Czy jest możliwe, że dzisiejsza technologia stoi na tak wysokim poziomie, że można w nanotechnologii wyprodukować odbiornik/nadajnik ?
Wydaje mi się że tak, skoro technologia wojskowa 40 lat temu umożliwiała miniutaryzację np. kamer do długopisów, o czym ludzie nawet nie myśleli, każdy myślał kamera? - telewizyjna walizka na ramię.
Teraz tę technologię, a nawet lepszą ma każdy np. w smartfonie. Więc czysto hipotetycznie, co ma teraz wojsko? Nawet o tym nie myślimy.
Więc czysto hipotetycznie, czy sieć 5G/4G nieważne ile G może posłużyć do ewentualnego kontaktu z mikroczipami wszczepionymi ludziom?


Ale by się wypowiadać trzeba mieć choć cień wiedzy.
Po pierwsze, kamera w długopisach, to nie kamera TV ale aparat fotograficzny z mikrofilmem, co nie było już szczytem nowości podczas II Wojny Światowej. Kamera taka ze względu na bardzo mały obiektyw, robiła tez odpowiednio wąskie spektrum zdjęć. Głównie dokumenty.
Po drugie, sieć 5G ma tą zaletę, że jest pojemna. Oznacza to szybszy przekaz dużych pakietów. Np. obrazu w technologi 4k.
5G ma wadę, jak każda sieć o szerokim paśmie. Ma bardzo niski zasięg. Zdecydowanie mniejszy niż 4G czy 3G. By pokryć kraj masztami 5G trzeba by jest rozstawiać co kilka km. A miastach gęściej.
Nie wiem, co ma ci ten czip w człowieku dać, ale domyślam si, że coś co jest na filmach o James Bond. Czyli, ze ktoś będzie widzieć co ty widzisz, ktoś będzie słyszał twoje myśli? Smile)
Bo do zwykłego tracing wystarczy technologia 3G a nawet 2G która istniej od ponad 10-15 lat i bardzo rozwinięte czipy mogą mieć odbiorniki GPS dla jeszcze większej precyzji namierzania (by namierzać za pomocą sieci komórkowej nie potrzeba GPS).
Cała nagonka na 5G wynika, jak już pisałem, z faktu, ze Chińska firma Huawei jest liderem w tej technologi a nie amerykańska. Mało tego w Chinach już pracują nad 6G.
Świat technologi ucieka zachodowi, i to jest powód pisania o 5G.


zacząłeś od analfabetyzmu, odpowiedziałem Ci i nie wciągaj mnie w kolejne wątki, to jest bez sensu.
chcesz mnie po prostu zagonić w temat, który wygrasz, a ja nie mam na to czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 19 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:


zacząłeś od analfabetyzmu, odpowiedziałem Ci i nie wciągaj mnie w kolejne wątki, to jest bez sensu.
chcesz mnie po prostu zagonić w temat, który wygrasz, a ja nie mam na to czasu.


Nie, jedynie chcę ci pokazać, że ciemnota w Polsce w okresie międzywojennym wraca i dziś, przy okazji 5G.
5G czy fale radiowe to nie bestia, to nie szatan czy samochody roboty z innej planety. To fizyka.
Wówczas ciemny lud we wszystkim co nowe widział szatana, dziś ciemny lud w Polsce też łatwo jest zamanipulować.

I tylko to chciałem ci powiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 20 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
Jak już weszliśmy na te radary Wink , to wiedziliście, że ponoć mikrofalówki wynaleziono jako pochodną radarów, bo żołnierze się ogrzewali na statkach stojąc przy radarach, a w kieszeniach topiły im się czekolady?

Czyli każdy kto używa w domu mikrofali jest tak samo narażony na utratę zdrowia jak ten co pracuje z radarami Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 20 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikrofalówki nie są takie groźne bo mają ekrany i nie są włączane na długo, ale jedzenia z nich nie tykam.
Natomiast praca z radarami to coś jak robota w amerykańskiej ambasadzie w Moskwie w latach 60-tych Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 20 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka w Polsce leży i kwiczy...
Kuchenka mikrofalowa, to nic innego jak dobrane długości fali, które odpowiadają za pobudzenie cząsteczek wody.
Dokładnie te same fale są podczas gotowania na ogniu czy na kuchence elektrycznej.
W mikrofalówce, te częstości są wyselekcjonowane, dlatego nie powodują strat energii jak w przypadku grzania wody na ogniu, gdzie prawie 80% energii idzie w powietrze, ogrzanie naczynia wyrównanie strat cieplnych ect...
Dlatego w mikrofalówce nie da się podgrzać rzeczy suchych. to dla tego naczynia się nie nagrzewają.
To dlatego, pisze się, by przed podgrzaniem w mikrofalówce, lekko skropić jedzenie wodą, najlepiej poprzez spray.
Nie wiem, skąd się jeszcze w XXI wieku biorą ludzie, którzy przyrównują mikrofalówkę do radaru, czy uważają ją za jakiś szatański wynalazek mający zgładzić ludzkość. Do tego moc mikrofalówki, kuchennej, jest na tyle mała, że w odległości 0.5 m praktycznie przestaje działać.
I to tyle na temat mikrofalówki. Która do podgrzania wody wykorzystuje te same prawa fizyki i chemii co zwykła kuchenka gazowa/elektryczna. Ale jest ok. 1000x bardziej oszczędna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 20 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:


de93ial napisał:


W tym materiale epigenetyk pracujący m.in. na Harvardzie wyjaśnia pewne zawiłości związane z naszą biologią. I z tego materiału wynika dlaczego oraz w jakim stanie/sytuacji człowiek może się nie bać promieniowania elektromagnetycznego bo nie ma ono na niego wpływu.

Warto zainwestować czas i uwagę w poznanie tego materiału, daje dużo do myślenia.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 21 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa Laughing jak widzę gdy niektórzy się wypowiadaja i podkręcają paranoję 5G to jedyny obraz jaki mi przychodzi do głowy to jak zostaliście zgwałceni przez Zagórskiego, albo Sokala. Filozofowie może i dobrzy, ale z nauką mają tyle wspólnego co ja z rolnictwem. W kolejce czeka już 6G, wówczas też założycie do tego temat żeby pierdolić o tym jak to 5G was nie zabiło ale 6G to nepwno was uśmierci Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 12:03, 25 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebezpieczeństwo EMF i 5G: Mechanizmy stojące za “innowacją” wszechczasów | Co możesz zrobić?




Komunikacja bezprzewodowa (60 GHz), unikalne właściwości absorpcji przez tlen – Shigeaki (Shey) Hakusui:

https://pubmedinfo.org/2020/04/22/60-ghz-i-tlen-komunikacja-bezprzewodowa/
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 25 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viki napisał:



Komunikacja bezprzewodowa (60 GHz), unikalne właściwości absorpcji przez tlen – Shigeaki (Shey) Hakusui:

https://pubmedinfo.org/2020/04/22/60-ghz-i-tlen-komunikacja-bezprzewodowa/

Jeśli to prawda która ujrzy światło dzienne , to technologia 5G przepadnie .
Pytanie co jeśli tlen którym oddycham pochłania 98% energii fali elektromagnetycznej może nam wyrządzić ? Czy to może znaczyć , ze ludzie będą praktycznie od razu umierać , w przeciągu godzin, dni ?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sieć 5G - nowa broń?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile