Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

Uwaga! Poniższy wątek zostanie usunięty po upływie miesiąca od jego założenia.

bimi meundżec  
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Pierdolnia Odsłon: 227
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 11:48, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: bimi meundżec Odpowiedz z cytatem

Cytat:
przynajmniej ją wygrali, gdy twoi dzieli rodacy dali się pozabijać jak ostatnie leszcze po czym przejebal na wszystkich frontach.
Ki chuj? Żabojady wygrały? Raczej Aliancji za nich wygrali. Ja tam judeomasońskiej ekipy sanacji nie bronię. Zaleszczyki i wszystko jasne. Ale jeśli Tobruk, Narwik, Cassino, Lenino czy Łomianki czy ostatecznie Berlin to "przegrana", to wolę się nie domyślać jak w twoim mniemaniu wygląda wygrana. Co innego sprzedajne łżelity, a co innego zwykły szwejk.
Cytat:
jakby nie ruska łaska, to nawet by polski na mapie po wojnie nie było.
Znasz bajkę o tymitunie? Patrz wyżej. Polska per saldo miała 4 miejsce jeśli wchodzi o wkład w wygranie wojny w europejskim teatrze IIWŚ. Twoi "wolni Francuzi" / rezistąs to jakieś śmieszne marginalne wręcz znaczenie bojowe.
Cytat:
do dziś się po tym nie pozbierali - i wszystkich winią w kolo za to jak mają przejebane, tylko nie własną głupotę.
samokrytycyzm dobra sprawa, ale co złego w winieniu winnych?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 11:51, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
gdy twoi dzieli rodacy
a ty jakiej niby jesteś nacji? skoro tak cię uwiera swoje pochodzenie to po ki chuj w ogóle piszesz w tym paskudnym języku do członków tej znienawidzonej nacji? Laughing
Bimi
Site Admin

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:51, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne że wygrały.
bo wojny, imbecylku, nie wygrywa się na polu bitwy, tylko w gabinetach.

26 lat później nixon musiał znieść wymienialność dolarów na złoto, bo francja tak się rozkręciła w trzepani dolców, że by im w ciągu kolejnych kilku lat totalnie fort knox wyczyściła.
jeśli nie było to na skutek tego co dostało się francji po wojnie, to nie wiem... musiało chodzić o ciężką pracę francuzów Smile

a dlatego piszę, że "twoi rodacy", bo ja się nie utożsamiam z ideologią konrada wallenroda, czyli zajeb się ale chociaż zostanie po tobie pomnik i pieśni patriotyczne. nie dlatego że nie jest polakiem, ale dlatego że jestem jednym z tych niewielu polaków co mają mózg i potrafią go używać. debilu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 19:02, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL cześć bimi misiu rzadko w pierdolni bywasz paczyłeś może ostatnio na statystyki swojego forum ?

Liczba użytkowników która dołączyła do p2 w latach 2007-2018:

2018 rok - 11 użytkowników
2017 rok - 10 użytkowników
2016 rok - 29 użytkowników
2015 rok - 34 użytkowników
2014 rok - 44 użytkowników
2013 rok - 49 użytkowników
2012 rok - 76 użytkowników
2011 rok - 155 użytkowników
2010 rok - 113 użytkowników
2009 rok - 400 użytkowników
2008 rok - 445 użytkowników
2007 rok - 238 użytkowników

Jak odniesiesz się do zarzutów że zrobiłeś z forum gówno na które nikt nie chce wchodzić ?
Powrót do góry
Bimi
Site Admin

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:10, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary, nie wiesz nawet ile bym dał żeby takie gówno jak ty faktycznie nie chciało tu już więcej wchodzić
niestety nikt nie jest wszechmogący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 19:15, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz masz już więcej nie wejdę tylko widzisz liczby nie kłamią za 2 lata będziesz musiał zamknąć to forum bo zostanie tylko WZBG, de99ial i góral. Jak ja spierdole to będzie efekt domina pierdolnia zdechnie a to przejdzie też na główny hehe rozwalę wszystko inne. A w 2020 roku dojdzie 3 nowych użytkowników z których tylko 1 napisze więcej niż 5 postów.
Zadowolony ? Może obetnij wszystkim do jednego na dobę skoro takiś lewak, równość przede wszystkiem !
Powrót do góry
Bimi
Site Admin

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:21, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogę je zamknąć już dzisiaj, by oszczędzając kilkadziesiąt dolców rocznie, ale szkoda mi was.

poza tym gdzie wszyscy pójdą po prawdę, jak następnym razie rozjebie się jakiś samolot z prezydentem?
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:49, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a dlatego piszę, że "twoi rodacy", bo ja się nie utożsamiam z ideologią konrada wallenroda, czyli zajeb się ale chociaż zostanie po tobie pomnik i pieśni patriotyczne. nie dlatego że nie jest polakiem, ale dlatego że jestem jednym z tych niewielu polaków co mają mózg i potrafią go używać. debilu.

bimuś ty tępawy bawole, nibyś taki wielki gospodarz, a nawet swego inwentarza nie znasz; tyle lat robisz za pasterza prawdy a nawet nie znasz swoich owieczek-weteranów; głąbiku przecież wyznawca Palmera Wielkiego nie może mieć poglądów jakie mi przypisujesz; dla twojej wiadomości antologię Bocheńskiego czy prace Dmowskiego mam w małym paluszku dla tego romantyczny insurekcyjny hurrapatriotyzm jest mi jeszcze bardziej obcy niż tobie

co do Francji to zważ, że jednak żabulce byli w całkowicie odmiennej sytuacji: oni mieli swoje sprzedajne Vichy a myśmy stanęli w obliczu biologicznej eksterminacji całego narodu (Generalplan Ost); trzeba być głąbem kapuścianym, żeby porównywać położenie Polski i Francji w tamtym okresie
Kruczowłosa

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:50, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Powrót do góry
Kruczowłosa

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:51, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi dawaj jeszcze jeden filmik z podrygującym facetem - tylko tym razem bez stringów flagowych państwowych
Powrót do góry
Kruczowłosa

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:53, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francja już jest rozłożona na łopatki czym się podniecacie, jak nie strzelaniny obcych to strajki swoich

hehe patola podnieca co no dobra bo się wtryniłam a fajnie się posmiać
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:54, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawiasem mówiąc warto zauważyć, że jakoś nie słyszy się, by szmule żądali od Francji jakichś horrendalnych bajońskich sum w ramach pokuty za holokaust (Rep. Vichy z własnej inicjatywy, nieprzymuszana przez Niemców wyszukiwała pokurywanych Żydów by ich przekazać Rzeszy, tymczasem nas, mimo iż za ukrywanie gudłaja była kula w łeb dla ukrywającego i całej jego rodziny, zjawisko ratowania Żydów było wręcz masowe, o czym najlepiej świadczą tablice "sprawiedliwych wśród narodów świata" w instytucie Jad Waszem). Ot jakaś kaprawa na jedno oko ta dziejowa sprawiedliwość w rozumieniu pejsatych.
Bimi
Site Admin

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:59, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Cytat:

bimuś ty tępawy bawole, nibyś taki wielki gospodarz, a nawet swego inwentarza nie znasz; tyle lat robisz za pasterza prawdy a nawet nie znasz swoich owieczek-weteranów; głąbiku przecież wyznawca Palmera Wielkiego nie może mieć poglądów jakie mi przypisujesz; dla twojej wiadomości antologię Bocheńskiego czy prace Dmowskiego mam w małym paluszku dla tego romantyczny insurekcyjny hurrapatriotyzm jest mi jeszcze bardziej obcy niż tobie

co do Francji to zważ, że jednak żabulce byli w całkowicie odmiennej sytuacji: oni mieli swoje sprzedajne Vichy a myśmy stanęli w obliczu biologicznej eksterminacji całego narodu (Generalplan Ost); trzeba być głąbem kapuścianym, żeby porównywać położenie Polski i Francji w tamtym okresie

w obliczu czego? Smile

jak już wielokrotnie mówiłem jedyna "biologiczna eksterminacja" jaka realnie może temu narodowi zaszkodzić, to wynikająca z jego własnej głupoty.
czyli waszej głupoty, bo ja akurat ni myślę się poświęcać dla "ojczyzny".
Powrót do góry
Bimi
Site Admin

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:01, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty @mała lepiej pilnuj mleka żeby ci nie wykipiało, a nie próbujesz znaleźć miejsce na forum międzynarodowej polityki.
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:04, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

srakiej; 80% Polaków przeznaczonych było na przemiał, reszta na sługi dla Herrenvolku. To historyczny elementarz i bynajmniej nie 'teoria spiskowa' a zupełny mainstream.
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:14, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bo wojny, imbecylku, nie wygrywa się na polu bitwy, tylko w gabinetach.
to też jest świetne swoją drogą; czyli uważasz, że np. gdyby ruscy sromotnie przejebali to same zabiegi dyplomatyczne byłyby w stanie powstrzymać Niemców przed zdewastowaniem ich kraju?
Żeby móc w ogóle w tych gabinetach rozmawiać, to trzeba mieć jakąś kartę przetargową; spójrz co zrobiono z Niemcami po wojnie: polityka 5x de, kraj podzielony i zrujnowany i nic im nie pomogły żadne umizgi do wujka sama;
Na naszym podwórku dobrym przykładem jest choćby powstanie wielkopolskie: gdyby poznaniacy w tym korzystym momencie historycznym nie zamanifestowali polskości (nomen omen) Wielkopolski, to Dmowski w Wersalu, mimo iż był koryfeuszem dyplomacji i jednym z najwybitniejszych mężów stanu jak na owe czasy (co zgodnie potwierdzały delegacje wszystkich konferujących stron), nie byłby w stanie niczego sensownego ugrać i wskrzesić Polski, tak jak to zrobił. To Wielkopolanie dali mu atut.
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:15, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

errata:
nie byłby w stanie niczego sensownego ugrać w tamym obszarze i wskrzesić Polski w takich granicach
Bimi
Site Admin

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:26, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
srakiej; 80% Polaków przeznaczonych było na przemiał

no tak, w to uwierzę...
nie zdawali sobie tylko biedni sprawy, że przemiał nadejdzie ze strony ich własnego dowództwa.

polski rząd ich przemielił na propagandę dla kolejnych pokoleń polskich baranów, takich jak ty i twoi koledzy.
wyborczo-patriotyczna mielonka to jedyny namacalny produkt bohaterskich poświęceń polaków podczas II W.S. Smile

beze mnie.
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:39, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież na to są kwity, matołku; risercznij Generalplan Ost
TylerDurden
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 20:41, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chuj te rozkminki, kurwa o życiu, o polityce, o chuj wie czym kurwa, przecież wszystko w życiu sprowadza się do jednego,
wyrywasz dupę i ją ruchasz to jest życie kurwa, to jest życie haha a ty siedzisz @gudłajzo na krześle w domu a ja siedzę w hotelu i rucham twoją dziewczynę haha no więc tak
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:42, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemożliwe ona by mi tego nigdy nie zrobiła Cool
Bimi
Site Admin

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:43, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:

na to co ty masz, też na pewno są kwity.
z tym że nie jestem psychiatrą...
Powrót do góry
TylerDurden
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 21:26, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:

Twoja panienka jest taka piękna, każdy ją jebał ale nikt nie pamięta haha
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:46, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TylerDurden napisał:
good why napisał:

Twoja panienka jest taka piękna, każdy ją jebał ale nikt nie pamięta haha

to zupełnie jak twoja stara Cool
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:47, 09 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
good why napisał:

na to co ty masz, też na pewno są kwity.
z tym że nie jestem psychiatrą...
ojoj aleś ty mundy, qń by się uśmiał Eh?
nie bądź taki do przodu, bo ci tyłu zabraknie Cool
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Pierdolnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach