Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

Uwaga! Poniższy wątek zostanie usunięty po upływie miesiąca od jego założenia.

Bimi twoje forum zdycha będą dowody  
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Pierdolnia Odsłon: 381
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 16:35, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Bimi twoje forum zdycha będą dowody Odpowiedz z cytatem

Oczywiście to widoczne gołym okiem że to forum to szambo ale dla bimiego jak nie ma liczb to się nie liczy, autystyczny zjeb. Właśnie robię analizę statystyczną biorę wszystkie tematy z działu dyskusje ogólne wraz z datą założenia i robię porównanie ile w danym roku zostało założonych tematów. Wyniki szczegółowe będą na początku przyszłego tygodnia. Oj będzie śmiech.
Powrót do góry
operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 16:48, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrób se analize dupy. Analnom... Hahahahhaaa
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:52, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hah no musiał, po prostu musiał, nie mógł się powstrzymać Very Happy
Najpierw sam zaczepia a potem sapie że niby maryla się go ciągle czepia. No retard nic.

P.S. bardzo śmieszne Neutral to już 3-letnie dziecko z syndromem downa wymyśliłoby śmieszniejszą gadkę Rolling Eyes
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 17:01, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ho ho ho

co, nie podobao się? ..a no tak, "pierdolniana sztama" zobowiązuję/// pierdoles noblisz Laughing

Cytat:
to już 3-letnie dziecko
..ale nie ty . Ty ssiesz, co nie?.

tak wygląda poczucie humoru goodwhyszczyny :
Powrót do góry
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 17:02, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:

Najpierw sam zaczepia a potem sapie że niby maryla się go ciągle czepia. No retard nic.

to zawsze tak jest sam zaczepia a potem robi za męczennika że marylka go stalkuje i nęka Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:06, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

psychopatyczny popierdolony pajac hipokryta Very Happy to by nawet było śmieszne, gdyby nie było tragiczne Neutral szkoda mi go, może uwzględnię go w swej modlitwie Rolling Eyes
operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 17:12, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Najpierw sam zaczepia
jak to sam?? Shocked . Przecież to maryla, ta lafirynda, znów udowadnia że musi się do czegoś przypierdolić, bo inaczej jest chora... Tym razem do bimiego i tego forum... Ja tu czasami pisuję i czytam , i może nie jest przyjemnie czytać jej kolejne gówno ? ... jeżeli coś się jej nie podoba to niech spierdala.

Cytat:
to forum to szambo
czytać nie umiesz?? Surprised .. Po raz kolejny szuka tylko kogoś lub czegoś do obszczania, niczym suka która znaczy swój teren .

a ty gudłajszczyno trzymaj dalej sztame ze sraczką mózgową , brawo ty ! tańcz głupi tańcz to wszystko co dziś możesz mieć haha
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:15, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, to ty stąd wypierdalaj jak coś się nie podoba; i tak nikt cię tu nie lubi
Cytat:
a ty gudłajszczyno trzymaj dalej sztame ze sraczką mózgową
już ci pajacu pisałem, że na twój rozkaz kury srajo
nie potrzebuję twojego zafajdanego pozwolenia śmieszku Very Happy będę 'trzymał sztamę' z kim mi się podoba a tobie nic do tego bucu
paszoł won
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 17:17, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezły hipokryta Rolling Eyes
a kto założył temat Bimi ty chuju Shocked
viewtopic.php?t=19732
i to na głównym zaśmiecasz i wyzywasz a ja bedę przynajmniej mieć dowody
Powrót do góry
operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 17:49, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing ale słaba jesteś... Co ty tam znalazuaś. ?

Primo - nie ten operator złotko..

a po drugie , nawet nie wiem o co ci chodzi ! Shocked . O tego 'chuja" ? hahah, ale to słabe to .. . no niestety, tylko ty tu permanentnie szukasz ofiar, lafiryndo, pamiętaj - i ten niewinny temacik co go wygrzebauaś ma się na twoją obronę jak kupa do kożucha, zreszta znamienne to niezwykle że patologiczna psychopatia broni się poprzez zasłanianie się rozstrojonym fortepianem .
Dupa ci wystaje zza klawiatury. hahah Surprised

dobra nie mam czasu cały dzień tu z tobą gadać stalkerko, myślisz że nie mam nic lepszego do roboty?? -idż zbieraj haki na całe forum , a ode mnie sie odpierdol hehe
Powrót do góry
zibimark

PostWysłany: 19:53, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze 6:56 min.
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 23:24, 04 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem na 25 stronie forum ogólnego czyli nawet nie w połowie i już liczby wyglądają szokująco jak na razie:

w 2018 założono 21 tematów Laughing
w 2017 założono 45 tematów Confused
w 2016 założono 90 tematów
w 2015 założono 99 tematów
w 2014 założono 129 tematów
w 2013 założono 119 tematów
w 2012 założono 293 tematy Shocked

a to jeszcze nie koniec wszystkich tematów z 2012...

także forum umiera co jest oczywiste dla każdego wątpię żeby dotrwało do 2020
Powrót do góry
November09

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 00:20, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale pierdolnia ma sie dobrze Very Happy
operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 07:45, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fanka gońca napisał:
jestem na 25 stronie forum ogólnego czyli nawet nie w połowie i już liczby wyglądają szokująco jak na razie:

w 2018 założono 21 tematów Laughing
w 2017 założono 45 tematów Confused
w 2016 założono 90 tematów
w 2015 założono 99 tematów
w 2014 założono 129 tematów
w 2013 założono 119 tematów
w 2012 założono 293 tematy Shocked

a to jeszcze nie koniec wszystkich tematów z 2012...

także forum umiera co jest oczywiste dla każdego wątpię żeby dotrwało do 2020
Jaka ty jesteś gupia , to sie w pale nie mieści... To chyba logiczne że w 2018 założono mniej tematów niż 2012 , bo co było do założenia już założono, po co się powielać?? Shocked Jak ty sobie to wyobrażasz że co roku zakłada się więcej tematów, tak?? Tylko ty lubujesz się w tworzeniu bytów ponad miarę nędzna kreaturo, normalni ludzie jeśli jest jakiś fakenews najpierw szukają już istniejących tematów, a dopiero jak tego nie ma - zakładają nowy... Rolling Eyes Ty w ogóle myślisz czasem?? Shocked
Powrót do góry
niesforny

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 08:13, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Re: Bimi twoje forum zdycha będą dowody Odpowiedz z cytatem

fanka gońca napisał:
Oczywiście to widoczne gołym okiem że to forum to szambo ale dla bimiego jak nie ma liczb to się nie liczy, autystyczny zjeb. Właśnie robię analizę statystyczną biorę wszystkie tematy z działu dyskusje ogólne wraz z datą założenia i robię porównanie ile w danym roku zostało założonych tematów. Wyniki szczegółowe będą na początku przyszłego tygodnia. Oj będzie śmiech.

Widooczne gołym okiem to jest że jesteś uzależniona od tego forum niczym Chemik od browna Cool takie uroki życia Rolling Eyes
Powrót do góry
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 11:07, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

operator upośledzony kurwiu 70% ludzi z tego forum odeszło w latach 2012-2016 a ci co pozostali to w 80% nie mogą nawet zakładać nowych tematów Confused
To nie ma nic wspólnego z tym że ktoś już kiedyś podobny temat założył stąd jest tylko 21 nowych tematów w 2018 Laughing
Poza tym badam dyskusje ogólne w 2018 roku dzieją się na świecie inne rzeczy niż w 2012 więc logiczne że powinna być podobna ilość nowych tematów w każdym roku. Taa ilość tematów w 2018 jest o ponad 200 mniejsza niż w 2012 roku bo wszystko już w 2012 się wydarzyło. To co pierdolisz to tak głupie że aż śmieszne Laughing
Powrót do góry
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 11:53, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e operator popacz na liczbę użytkowników która dołączyła do p2 w latach 2007-2018:

2018 rok - 11 użytkowników
2017 rok - 10 użytkowników
2016 rok - 29 użytkowników
2015 rok - 34 użytkowników
2014 rok - 44 użytkowników
2013 rok - 49 użytkowników
2012 rok - 76 użytkowników
2011 rok - 155 użytkowników
2010 rok - 113 użytkowników
2009 rok - 400 użytkowników
2008 rok - 445 użytkowników
2007 rok - 238 użytkowników
Powrót do góry
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 12:27, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oficjalne dane
liczba założonych tematów na forum ogólnym
lata 2008 - 2018

rok 2008 - 383 tematy
rok 2009 - 896 tematów ki chuj ??
rok 2010 - 485 tematów
rok 2011 - 451 tematów
rok 2012 - 309 tematów
rok 2013 - 119 tematów
rok 2014 - 129 tematów
rok 2015 - 99 tematów
rok 2016 - 90 tematów
rok 2017 - 45 tematów
rok 2018 - 21 tematów
Powrót do góry
operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 15:09, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To nie ma nic wspólnego z tym że ktoś już kiedyś podobny temat założył
No chyba tylko w twojej głowie, tę. Shocked . Fakt, że ktoś już podobny temat założył jest kwintesencją tego, że się drugiego nie zakłada ! Czego tu kuźwa nie rozumiesz? Jak to nie ma nic wspólnego?? Shocked To właśnie ma wiele wspólnego, ogarnij tego i zachowuj wreszcie chociaż pozory objektywizmu jeśli chcesz aby ciętraktowali serio.. Confused No mów idiotce że istnieje faktor "całej masy istniejących tematów w których można praktycznie zawsze odnaleźć coś pasującego, to ta przytępawa bladź NIE! Ki chuj? to można pominąć... można zaniedbać Shocked

Cytat:
Poza tym badam dyskusje ogólne w 2018 roku dzieją się na świecie inne rzeczy niż w 2012
Takiego wała! część jest innych - stąd nowe tematy, ale wiele spraw ciągnie się latami - jak choćby imigranci czy lądowanie na księżycu , czego kuźwa nie ogarniasz kretynko??

Cytat:
więc logiczne że powinna być podobna ilość nowych tematów w każdym roku
. Taa ilość tematów w 2018 jest o ponad 200 mniejsza niż w 2012 roku bo wszystko już w 2012 się wydarzyło. To co pierdolisz to tak głupie że aż śmieszne pa lafiryndoNo właśnie nie podobna , SKOŃCZONA IDIOTKA; ogarnij że liczba nowych tematów maleje wykładniczo, to normalne... A jeśli tego nie kumasz to faktycznie masz iq poniżej 72 Laughing Poza tym ludzie w przeciwieństwie do ciebie dojrzewają atencyjna szmato, i nie lecą już z każdym napotkanym gównem zakładać nowy temat !!
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:11, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krótko i węzłowato: te statystyki som przerażajonce Shocked
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 15:15, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty niedorozwinięta złośliwa atencyjna szmato ktoś powinien ci obić twarz tak za całokształt
owszem może być mniej tematów ale o 40 czy 50 a nie kurwa o 700 na litość boską zastanów się o czym ty pierdolisz

teraz to forum jest już tylko psychuszką dla takich upośledzonych świrów jak ty ogarnij to w końcu
Powrót do góry
operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 15:20, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fanka gońca napisał:
e operator popacz na liczbę użytkowników która dołączyła do p2 w latach 2007-2018:

2018 rok - 11 użytkowników
2017 rok - 10 użytkowników
2016 rok - 29 użytkowników
2015 rok - 34 użytkowników
2014 rok - 44 użytkowników
2013 rok - 49 użytkowników
2012 rok - 76 użytkowników
2011 rok - 155 użytkowników
2010 rok - 113 użytkowników
2009 rok - 400 użytkowników
2008 rok - 445 użytkowników
2007 rok - 238 użytkowników
W polsce jest coraz mniej młodych ludzi, społeczeństwo się starzeje, to chyba logiczne że nie przybywa już tylu użytkowników ! kto się miał zapisać na swoje forum - już dawno się zapisał. O co ci chodzi? Venom ma się co roku zapisywać czy ki chuj?? Shocked Rolling Eyes W Poolsce ubywa ludzi to pewnie też wina bimiego i złego forum tak? Rolling Eyes
Powrót do góry
fanka gońca
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 15:23, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdychaj niedorozwinięty trolu ja spadam stąd
Powrót do góry
good why

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:26, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie opuszczaj mnie Sad
operator#3
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 15:27, 05 Sty '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
owszem może być mniej tematów ale o 40 czy 50 a nie kurwa o 700 na litość boską
Dla kurwy nie malitości tongue T e liczby "40" 50" to skąd wzięłaś ? Niech zgadne - z dupy, jak zwykle zresztą... Bo tak - wymyśliłam se że może być 50 nie więcej... Confused I ty chcesz być z takim podejściem jakąś programistką?? Shocked -Do garów, skończona kretynko, a nie za obliczenia się bierzesz! Na wysysaniu z dupy wedle własnego "widzi mi się " daleko nie ujedziesz. co najwyżej gara możesz w ten sposób szorować Laughing
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Pierdolnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach