W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Napieralski - polski "Zapatero"?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1633
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 01 Cze '08   Temat postu: Napieralski - polski "Zapatero"? Odpowiedz z cytatem

Sympatyczny, stanowczy i wie czego chce. Chce Polski świeckiej, nie wyznaniowej. Czy będzie postrachem dla katolickich fundamentalistów i służalczych elit politycznych? Mam nadzieję że tak. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 01 Cze '08   Temat postu: Re: Napieralski - nowy "Zapatero"? Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Sympatyczny, stanowczy i wie czego chce. Chce Polski świeckiej, nie wyznaniowej. Czy będzie postrachem dla katolickich fundamentalistów i służalczych elit politycznych? Mam nadzieję że tak. Exclamation


tiia będzie. POŚMIEWISKIEM. Jak cała ta czerwona hołota z sld

ps. podobno coś Kazik Staszewski powiedział takiego że i tusk i kaczyńscy się z drażnili.
Wie ktoś o co chodzi?
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@jabba
Kazik powiedział, że nie podoba mu się gdy dozorca państwa jest kretynem. No i teraz Kaczyński i Tusk kłócą się, kto jest tym dozorcą państwa. Laughing

A o Napieralskim - podobnie jak i całym SLD - po prostu nie chce mi się już pisać. Jedno jest pewne - Napieralski nie pomoże partii się podnieść. Przecież był wcześniej sekretarzem generalnym, czyli drugą osobą w SLD. Jakoś nie jest mi smutno z powodu tonięcia lewizny (nie mylić z lewicą, którą SLD raczej nie jest).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kotlet




Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ps. podobno coś Kazik Staszewski powiedział takiego że i tusk i kaczyńscy się z drażnili.
Wie ktoś o co chodzi?


http://www.prw.pl/articles/view/6670/kaz.....-posluchaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 01 Cze '08   Temat postu: Napieralski - polski "Zapatero"? Odpowiedz z cytatem

Veritatis wcale Kaczyński z Tuskiem nie sprzeczają się o to kto według Kazika jest tym kretynem, bo gdybyś wysłuchał ten wywiad z Kazikiem do końca, to byś wiedział, że tyczy się to miano Copperfilda - TUSKA. Kazik wyraxnie mówi, że ten pajac naobiecywał jak Wałęsa cudów i że od początku było to ściemą obliczoną na naiwnośc durni i że życzy tera PO wszystkiego najgorszego!!! Od siebie dodam do słów Kazika odnośnie PO - AMEN! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@KiaOra
Wybacz, kierowałem się tym co mówili na TVN-ie. Nie przypuszczałem, że będą łgać nawet w tak błahej sprawie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara, masz u mnie plusa,

skoro Napieralskiego nie lubi Kwaśniewski, Wyborcza, sondaże onetu, agent Sierakowski, Monika Olejnik i Donald Tusk, a wszystkim jest smutno że odszedł Olejniczka, który "był taki fajny" to znaczy że Napieralski jest spoko gościem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar, przyznam że o Napieralskim nic nie wiem poza tym co przeczytałam o nim ostatnio. Ale przywykłam słuchać bardziej własnej intuicji, niż opinii innych. Zauważyłam że mówią i piszą o nim trochę ironicznie.Nazwanie go polskim Zapatero, to takie trochę naśmiewanie się z niego. To tak wygląda jakby powątpiewano że Polską może rządzić polityk o racjonanalnych i logicznych poglądach, zamiast jakiegoś paranoika lub bujającego w obłokach i obiecującego cuda. Jaki pan, taki kram. Jaki przywódca, taka Polska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowy prezydent sld?
mysle ze niewiel pomoze - na polskiej scenie politycznej zostanie juz chyba tylko po i pis. ale niedlugo i tak nie bedzie to juz miec wiekszego znaczenia, bo osrodek wladzy przeniesie sie do brukseli i bedziemy glosowac na partie ogólnoeuropejskie - międzynarodowe.
sld moglby juz pomoc tylko oleksy, a i to pod warunkiem ze zaczalby gadac o 9/11 Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę, ponieważ każdy kraj w Europie jest inny i więcej nas dzieli niż łączy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

da się temu zaradzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie jest ważne kto rzadzi i skąd rządzi. Ważne, żeby Polska stała się krajem normalnym. A do tego potrzebne jest zdrowe prawo i prosta zasada - żyj i daj zyć innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalkiewicz w swoich felietonach często rozmyślnie przeinacza nazwiska Napieralski i Olejniczak - na "Napierniczak" i "Olejarski". Otóż tenże "Napierniczak" to
Cytat:
Syn Bernarda Napieralskiego, etatowego instruktora w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR. W 2000 ukończył studia politologiczne na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.


Korzenie ideologiczne ma więc słuszne. Nie bardzo rozumiem, co to ma być za twór "Wydział Humanistyczny" na Uniwersytecie, to ma taki sens, jak "Wydział Techniczny" na Politechnice, chodzi chyba o jakąś przyspieszoną wieczorówkę lub ekspresowe zaoczne.

Nie wierzę, że ten grzeczny chłoptaś bez osobowości może być kimś innym, niż tylko figurantem w rękach tych, którzy rzeczywiście kręcą polską sceną polityczną. Przypisywanie mu jakichś szczytnych misji jest tym samym, co niegdyś wiara w to, że Wałęsa zbuduje drugą Japonię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co mnie to obchodzi czyim ktoś jest synem? widać napieralski nie ma się czym chwalić w swojej notce biograficznej

czyli co, czekamy na powrót millera, oleksego i dyducha? Smile

aaa... Cimoszewicz dzisiaj po raz kolejny się obraził na łamach gazety wyborczej na napieralskiego, że ten zerwał współprace z eskimosami z partii demokratycznej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Dla mnie nie jest ważne kto rzadzi i skąd rządzi. Ważne, żeby Polska stała się krajem normalnym. A do tego potrzebne jest zdrowe prawo i prosta zasada - żyj i daj zyć innym.


Krajem normalnym?? Masz na myśl takie jak Niemcy, Francja i Anglia?

Dla mnie Polska, mimo że biedniejsza jest bardziej normalna. U nas nie jest tak że jak jest 3 arabów w 300-osobowej szkole to nauczyciele zostali zmuszeni w jakieś święto muzełmańskie do przebrania się w ich strone i uczestniczenia w tym święcie, inaczej zostało to by obrane jako nietolerancja (wydarzenie ze Francji), lub zamknięcie lodziarni bo logo przypomniało Allacha (Anglia).

Na dodatek tam jak jest do zatrudnienia gej lub zwykły gość to jak zatrudni się zwykłego to "faszyzm".

Czytałem wywiad z Polskim pracownikiem na wyspach. Mówił że pracował z paroma anglikami i murzynami. Jak jakiś murzyn parę razy psuł jakiś tam sprzęt, to Polak go opieprzył. Wtedy murzyn powiedział coś w stylu "ty faszysta, ty uważać że czarny gorzej pracować" i wtedy podeszli Anglicy (koledzy tego Polaka) i zaczęli go za niego przepraszać.


Dla mnie to jest nienormalne, to nie tolerancja lecz pseudotolerancja. Kraje które tak mają dla mnie nie są normalne.

Ja się cieszę że Napieralski wygrał. Ne lubiłem Olejniczaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Napieralski - polski "Zapatero"?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile