W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przygotowania dzieci do Matrixa - czip w mózgu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1746
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 31 Maj '08   Temat postu: Przygotowania dzieci do Matrixa - czip w mózgu Odpowiedz z cytatem

Za 30 lat dzieci będą się uczyć przez pobieranie informacji bezpośrednio do mózgu. Są to słowa Chrisa Parryego, byłego kontradmirała, który spędził trzy lata określając przyszły kontekst strategiczny dla armii w Ministerstwie Obrony, a teraz należy do Rady Szkół Niezależnych.

Już teraz przygotowuje 1300 prywatnych szkół, które będą uczyć pół miliona dzieci do zaawansowanej technologicznie przyszłości.

źródło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radośnie...pokolenie cyborgów.
Ale i tak uważam,że zanim to nastąpi to świata już nie będzie.(wiem,jestem "nawiedzony" Cool ).
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
Radośnie...pokolenie cyborgów.
Ale i tak uważam,że zanim to nastąpi to świata już nie będzie.(wiem,jestem "nawiedzony" Cool ).

yhy. Masz całkowitą racje. Jesteś brzydki i upośledzony. Brawo za szczerośc i nie pisz ogólnikami, bo ktoś pomyśli, że jesteś inteligentny Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
iar0 napisał:
Radośnie...pokolenie cyborgów.
Ale i tak uważam,że zanim to nastąpi to świata już nie będzie.(wiem,jestem "nawiedzony" Cool ).

yhy. Masz całkowitą racje. Jesteś brzydki i upośledzony. Brawo za szczerośc i nie pisz ogólnikami, bo ktoś pomyśli, że jesteś inteligentny Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
iar0 napisał:
Radośnie...pokolenie cyborgów.
Ale i tak uważam,że zanim to nastąpi to świata już nie będzie.(wiem,jestem "nawiedzony" Cool ).

yhy. Masz całkowitą racje. Jesteś brzydki i upośledzony. Brawo za szczerośc i nie pisz ogólnikami, bo ktoś pomyśli, że jesteś inteligentny Exclamation Exclamation

Widać,że karmią cię kitekatem i jesteś od małego oszukiwany przez rodziców ("jestem twoim tatą i mogę ci to robić").Spadaj oglądać taniec z gwiazdami zamiast siedzieć na tym forum i ludzi wkur*iać bo nic innego tu nie robisz.Albo znajdź sobie jakieś zajęcie,które wyleczy ten ból z dzieciństwa.Bo naprawdę mam wrażenie że umiesz tylko ludzi wkurzać,prowokować,ciekawe tylko czy w realu jestes taki "mądry".Bo podejrzewam,że zawsze byłeś rzucany,popychany i odzierany z godności.W sumie to nawet ci współczuję Cool ...w pewien sposób cię lubię,to taka forma litości z Mojej strony . Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
XTC88 napisał:
iar0 napisał:
Radośnie...pokolenie cyborgów.
Ale i tak uważam,że zanim to nastąpi to świata już nie będzie.(wiem,jestem "nawiedzony" Cool ).

yhy. Masz całkowitą racje. Jesteś brzydki i upośledzony. Brawo za szczerośc i nie pisz ogólnikami, bo ktoś pomyśli, że jesteś inteligentny Exclamation Exclamation

Widać,że karmią cię kitekatem i jesteś od małego oszukiwany przez rodziców ("jestem twoim tatą i mogę ci to robić").Spadaj oglądać taniec z gwiazdami zamiast siedzieć na tym forum i ludzi wkur*iać bo nic innego tu nie robisz.Albo znajdź sobie jakieś zajęcie,które wyleczy ten ból z dzieciństwa.Bo naprawdę mam wrażenie że umiesz tylko ludzi wkurzać,prowokować,ciekawe tylko czy w realu jestes taki "mądry".Bo podejrzewam,że zawsze byłeś rzucany,popychany i odzierany z godności.W sumie to nawet ci współczuję Cool ...w pewien sposób cię lubię,to taka forma litości z Mojej strony . Cool

hehehehehehhehee 10/10 !! p.s P.S Nie bulwersuj sie.. trafiłem poprostu w twój czuły punkt, a ty wylewasz się na Mojej skromnej, życzliwej osobie. Mam nadzieje, że nie szukasz we Mnie kolegi na real ? Przecież w zoo masz ich nadmiar . I napewno nie jestem taki całuśny jak oni. A ty napewno wolisz takich od takich zniewieściałych jak np. Ja.. co nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Technologia i pomysł sam w sobie jest super. Chociaż może powodować nadużycia w stylu prania mózgu. Co jest dość dużą wadą takiego rozwiązania.

Jeśli dane będą wszczepiane bezpośrednio do pamięci to można ukształtować ideologie w danej osobie poprzez wszczepienie fałszywych wspomnień, doświadczeń lub przeżyć, a dana osoba nawet nie odczuje różnicy, ponieważ będzie traktowała jak swoje.

Zapewne tak również będzie przebiegała resocjalizacja więźniów, czyli całkowita zmiana osobowości poprzez wgranie nowego softu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
iar0 napisał:
XTC88 napisał:
iar0 napisał:
Radośnie...pokolenie cyborgów.
Ale i tak uważam,że zanim to nastąpi to świata już nie będzie.(wiem,jestem "nawiedzony" Cool ).

yhy. Masz całkowitą racje. Jesteś brzydki i upośledzony. Brawo za szczerośc i nie pisz ogólnikami, bo ktoś pomyśli, że jesteś inteligentny Exclamation Exclamation

Widać,że karmią cię kitekatem i jesteś od małego oszukiwany przez rodziców ("jestem twoim tatą i mogę ci to robić").Spadaj oglądać taniec z gwiazdami zamiast siedzieć na tym forum i ludzi wkur*iać bo nic innego tu nie robisz.Albo znajdź sobie jakieś zajęcie,które wyleczy ten ból z dzieciństwa.Bo naprawdę mam wrażenie że umiesz tylko ludzi wkurzać,prowokować,ciekawe tylko czy w realu jestes taki "mądry".Bo podejrzewam,że zawsze byłeś rzucany,popychany i odzierany z godności.W sumie to nawet ci współczuję Cool ...w pewien sposób cię lubię,to taka forma litości z Mojej strony . Cool

hehehehehehhehee 10/10 !! p.s P.S Nie bulwersuj sie.. trafiłem poprostu w twój czuły punkt, a ty wylewasz się na Mojej skromnej, życzliwej osobie. Mam nadzieje, że nie szukasz we Mnie kolegi na real ? Przecież w zoo masz ich nadmiar . I napewno nie jestem taki całuśny jak oni. A ty napewno wolisz takich od takich zniewieściałych jak np. Ja.. co nie ?

Ty to masz poważnego downa...nie obrażając ludzi z tym schorzeniem.
Dziwię się że masz limit 8 postów,który i tak zużywasz w najlepszym przypadku na konfabulacje,w gorszym wpienianie ludzi...
Cóż,debile są wśród nas,a kolegów w zoo to ty sobie szukaj,bo innych nie masz... Rolling Eyes
Chcesz wypisywać farmazony-to wypier****** na forum o2.pl albo inne zamiast zaniżać poziom tego.Naprawdę nie wszystkim chce się czytać twoje wynaturzenia skrzywdzonego psychicznie człowieka.Ile ty masz lat????Wydoroślej!
Bo to co wypisujesz od dawna już nie jest śmieszne.

A co do chipa w mózgu,to będzie niemal doskonałe narzędzie na filtrowanie mózgów oraz nastawianie myślenia już od małego... Rolling Eyes
Ciekawe czasy się szykują,ja jednak uważam,że do niektórych planowanych przez rząd światowy rzeczy nie dojdzie,ze względu na koniec świata,który ich ubiegnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arazjel




Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Apropo pobierania informacji bezpośrednio do mózgu, to podczas przeglądania strony z najnowszymi gadżetami trafiłem na coś pasującego do tego tematu - http://gadzetomania.pl/2008/05/29/mikro-.....omputerem/ . Jak się okazuje pomysły rodem z Matrixa stają się obecnie rzeczywistością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zulugula - popieram

iar0. XTC88 - darujcie sobie
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te dzieciaki wyrosną na nową władzę zwierzchniczą odpowiedzialną za zarządzanie bydłem (jak nas nazywają).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi to wyglada na dalszy krok w kontrolowaniu ciemnej masy; wgraja ci soft, ze bedziesz poslusznym barankiem, jak to pisze Nietzchie "Co jest szkodliwsze niż jakikolwiek występek? Aktywne współ-cierpienie z wszystkimi
nieudatnymi i słabymi — chrześcijaństwo..."; dodadza fluoru do wody i koniec
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przygotowania dzieci do Matrixa - czip w mózgu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile