W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Broń Biologiczna  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 11081
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 12 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:00, 13 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiszpanka i Tyfus wygrały wojnę 30letnią światową. Nowiczokiści bez żadnej kontroli międzynarodowej czy obwe, poza eksperymentami z fosforem bawią się teraz dużo lepiej, ginąc i umierając sami sobie. Protokół minsk II putler gwałcił i ujezdzał tak długo zielonymi ludzikami i artylerią aż wyjebało kolejnym szpecom, tym razem nieco na płd od Rosji, zarazki z laboratorium. Najwiekszym sprzymierzeńcem pandemii jest niedorozwój, tj. brud, smród, ubóstwo oraz człowiek na człowieku, dlatego jakakolwiek nastepna statystyka historyczna na temat powiedzmy III wojny światowej wskaże kraje rozwiniete jako rekordzistow pod kazdym wzgledem jesli chodzi o punkty na polu krzyży. Takze i nawet w tej kategorii Stalin zostanie zdetronizowany, jezeli tylko uda sie tym niedorozwojom i brudasom umysłowym sprowokować NATO.

"(…)Obecny tajny program broni biologicznej w Rosji jest w dużej mierze kontynuacją programu sowieckiego. Już w latach 20. XX w., pod osobistym nadzorem Lenina, rozpoczęto prace nad takimi patogenami jak np. tularemia czy tyfus. Prace nad bronią biologiczną w pewnym momencie były wręcz oczkiem w głowie szefów sowieckiego aparatu bezpieczeństwa. Testowano tę broń na więźniach NKWD w niewielkim, nierzucającym się w oczy budynku niedaleko Łubianki. W latach 70. XX w. Związek Sowiecki przystąpił do „Konwencji o zakazie prowadzenia badań, produkcji i gromadzenia zapasów broni bakteriologicznej (biologicznej) i toksycznej oraz o ich zniszczeniu, sporządzonej w Moskwie, Londynie i Waszyngtonie dnia 10 kwietnia 1972 r.”. Zgodnie z tą konwencją ZSRR powinien zlikwidować wszelkie posiadane zapasy broni biologicznej, i zaprzestać prowadzenia prac nad taką bronią. Tyle że chwilę później, w 1973 roku, sowieckie władze powołały do życia cywilną instytucję pod nazwą Główna Agencja Przemysłu Mikrobiologicznego. W skrócie, znana była jako Biopreparat. Oficjalnie zajmowała się pracami nad szczepionkami, w rzeczywistości kontynuowała prace wcześniej prowadzone nad bronią biologiczną(…)." https://i.pl/ebola-marburg-czy-cos-rowni.....DMQAvD_BwE

I gdzie te wasze laboratoria z marca? Mongoły nie wydali coś noty po ich przejęciu tudzież zgruzowaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 282
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:01, 13 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nastepna statystyka historyczna na temat powiedzmy III wojny światowej wskaże kraje rozwiniete jako rekordzistow pod kazdym wzgledem jesli chodzi o punkty na polu krzyży.
oczywiście mam na myśli kraje rozwinięte takie jak USA Surprised . Tak więc i nawet w tej kategorii Stalin zostanie zdetronizowany, jeżeli tylko uda się tym niedorozwojom i brudasom umysłowym sprowokować NATO, to właśnie USA zostanie rekordzistą jeśli chodzi o punkty na polu krzyży. Mówię to wam bo mam taką czarną kulę dupowidza i z niej odczytuję różne przyszłe statystyki, w tym historyczne III wojny światowej . Dla mnie są one już historyczne - dla was jeszcze nie. ... w ogóle lubię się często bawić w dupowidza, chyba już zauważyliście u mnie tę tendencję? Rolling Eyes . To, co dla was jest zaledwie mglistą prognozą bazującą na pobożnych życzeniach cygana Bartosiusiaka, dla mnie jest już faktem historycznym; a do tego uwielbiam takie różne kanały prognostyczne typu Good Times Bad Times, tytuł jak widzicie trochę z dupy jeżozwierza , ale i tak branzluję się oglądając te różne przepowiednie i tzw. "możliwe scenariusze", w muzycznym anturażu grozy, a potem sprawdzam w mojej czarnej kuli które się sprawdzą , najczęściej ten chłopczyk który go prowadzi ma świętą rację np. Putin już trzy razy umarł w tym roku -w tym dwa razy w zamachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 13 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
[video]]

no to zajebiście bo właśnie 2 lata temu oddałem swoje DNA w przyszpitalnym namiocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Broń Biologiczna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile