W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Broń Biologiczna  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 8887
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 06 Paź '18   Temat postu: Broń Biologiczna Odpowiedz z cytatem

Pisałem już o tym w jakimś temacie , ale że nie mogę tego znaleźć założyłem nowy temat Wink .

Jak wiemy każdy kto uważa się za Imperium ( silnego ) musi kontrolować każdą broń nawet tą zakazaną wszelkimi konwencjami czy innymi prawami , zgodnie z zasadą ; "jeśli jakaś broń może dać ci zwycięstwo , musisz ją mieć " ( tak wymyśliłem na poczekaniu Wink ) . Amerykanie nie mogą prowadzić prac nad bronią biologiczną w swoim kraju więc mają laboratoria no różnych zadupiach tego Świata . Gdzie ? Ano tam gdzie początek znajduje nosiciel Zero . Jeśli prześledzimy trasę rozprzestrzeniania się wirusa zajdziemy źródło .
I tak mieliśmy "aferę" z wirusem Zika w Ameryce Południowej ( atakował płody ) . Ów wirus przywędrował z Konga więc sugerujemy się że w tych okolicach amerykanie mają laboratoria . Państwa typy Demokratyczna Republika Konga , czy Liberia w sam raz nadają się do takich eksperymentów . To są tylko moje sugestie .
W Europie szaleje ostatnio Afrykański Pomór Świń . Wirus który pochodzi z Afryki i funkcjonuje w wysokich temperaturach a nie rozwija się w klimacie Europu Środkowo Wschodniej ( bo za zimno ) pojawił się u nas . Sam zmutował czy ktoś mu dopomógł ?

Wirusy nie służą tylko jako broń biologiczna , mogę mieć wpływ na przyszły kształt społeczeństwa przez bezpośrednią ingerencję w żywienie . Za pomocą wirusa ASF można "przekonać" ludzi do spożywania mięsa wyhodowanego z próbówek , m.in ograniczając populacje zwierząt do minimum . To samo z choroba Szalonych Krów . A ptasia grypa na kurczaki Wink .
To jest ( będzie ) kolejny etap kontroli społeczeństwa . Ludzie nie będą potrafili hodować zwierząt i nie będą mogli ich hodować , a produkcja mięsa pozostanie w gestii wielkich korporacji , zdając nas na ich łaskę .Cytat:
Mordercze owady: Pentagon rozwija broń biologiczną?


Program amerykańskiej armii dotyczący wykorzystania owadów do rozprzestrzeniania genetycznie zmodyfikowanych wirusów może naruszać konwencję o broni biologicznej, czytamy w badaniu grupy naukowców z uniwersytetów w Niemczech i we Francji opublikowanym w czasopiśmie Science.

Artykuł dla czołowego czasopisma naukowego został przygotowany przez międzynarodową grupę specjalistów z dziedziny genetyki ewolucyjnej i bioetyki.


Projekt Insect Allies („Owady sprzymierzeńcy) jest opracowywany w Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności (DARPA) Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych. Oficjalnym zadaniem eksperymentów jest „horyzontalna” rearanżacja chromosomów roślin, którą będą wytwarzać wirusy przenoszone przez owady. Poinformowano, że program będzie wykorzystywany w rolnictwie.
Autorzy badania opublikowanego w Science zaznaczają dalekosiężne biologiczne, ekonomiczne i społeczne konsekwencje dla środowiska, jakie może mieć program Pentagonu. Naukowcy wątpią, że projekt może przynieść praktyczne korzyści dla amerykańskiego rolnictwa.

W rezultacie program może być postrzegany przez wielu jako próba stworzenia czynników biologicznych i środków ich dostarczania do wrogich celów, co — jeśli to prawda — będzie naruszeniem konwencji o broni biologicznej — czytamy w raporcie.

Zaznaczono, że na Insect Allies od 2016 roku wydano 27 milionów dolarów.
https://pl.sputniknews.com/swiat/2018100.....ologiczna/
W historii ludzkości jest sporo przykładów na użycie broni którą można nazwać biologiczną . W VIII wieku Bizancjum użyło Dżumy przeciwko Wandalom w Afryce Północnej . Amerykanie używali koców z Ospą przeciwko tubylcom w Ameryce Północnej .
Dwa przykłady muszą wam wystarczyć Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 14 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst nawiązuje do wcześniejszego postu .

Cytat:
Amerykańska broń biologiczna? Niemożliwe! Ruska propaganda z Pjongjangu!


Pisać źle o Trumpie jak najbardziej dziś wypada – mainstream zawsze to kupi. Gorzej z pisaniem źle o Ameryce. A zastrzeżenia wobec aktywności militarnej USA niechybnie spotkają się już z oskarżeniami o działalność agenturalną na rzecz Kremla. Donosząc o zbrodniach USA trzeba się skrupulatnie tłumaczyć z każdego wykorzystanego źródła, bo liberalni, konserwatywni, a nawet lewicowi fani “globalnego policjanta” patrzą teraz każdemu na ręce, obsesyjnie tropiąc fake newsy (sami oczywiście nigdy żadnego nie udostępnili, skądże!). Czyli diametralnie inaczej, niż przy pisaniu o Rosji, Iranie czy Korei Północnej. Zdarza się też, że kontrując typową narrację o wojnie w Syrii w oparciu np. o doniesienia The Independent, trzeba dosłownie przygotować się na beczkę śmiechu: polska liberalna publika może bowiem uznać, że na “zgniłym Zachodzie” panują “silne złudzenia wobec Rosji” i “pełno tam komuchów”. Impregnacja poznawcza rodzi paranoję.

Wypada mieć nadzieję, że powołanie się na najbardziej prestiżowe amerykańskie pismo naukowe coś może jednak w tej mierze zmienić. Przechodząc do rzeczy, pismo Science donosi, że Stany Zjednoczone prawdopodobnie od dawna pracują nad bronią biologiczną, łamiąc w ten sposób konwencję z 1972 r. i tzw. Protokół Genewski z 1925 r.

Artykuł pt. “Badania rolnicze czy broń biologiczna?” opublikowany 5 października, jest efektem pracy międzynarodowego zespołu badawczego pod kierunkiem Richarda Gysa Reevesa z niemieckiego Instytutu Biologii Ewolucyjnej Towarzystwa im. Maxa Plancka. Naukowcy twierdzą, że amerykańska Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności (DARPA), pod pozorem badań w zakresie genetycznie modyfikowanego rolnictwa, pracuje nad wynalezieniem wirusów, które za pośrednictwem owadów będą zdolne do niszczenia rosnących już plonów. Nieprzypadkowo program DARPA nazywa się “Owadzi Sojusznicy” (Insect Allies). Wirusy na usługach US Army mają zmieniać DNA upraw, które już wzeszły na polach, i powodować ich obumieranie, znacznie poszerzając w ten sposób możliwości Stanów Zjednoczonych w zakresie głodzenia przeciwników i wzbogacając ich już obecnie imponujący arsenał ludobójczy.

Badacze nie wierzą w deklaracje o wyłącznie cywilnym zastosowaniu programu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w całości podlega on amerykańskiemu wojsku. Tłumaczenie, że “Owadzi Sojusznicy” mają służyć bezpieczeństwu żywnościowemu można włożyć między bajki. Po pierwsze, program jedynie w minimalnym stopniu odpowiada na problem bezpieczeństwa Amerykanów w zakresie wyżywienia. Po drugie, dyskusja naukowa, jaka mu towarzyszy, nijak nie pozwala dopatrywać się w nim jakichś korzyści dla rolnictwa USA.

Broń biologiczna została zakazana przez cywilizowany świat po to, żeby przewaga naukowa jednych krajów nad innymi, nie mogła posłużyć unicestwianiu całych narodów orężem niewidocznym, praktycznie niewykrywalnym i nie dającym żadnych szans obrony, a który wyrwawszy się spod kontroli jest w stania zagrozić ludzkości. Formalnie wszystko jest cacy, ponieważ w 1969 r. prezydent Richard Nixon zdecydował o zakończeniu wszelkich prac nad amerykańską bio-bronią. Wygląda jednak na to, że rzeczywistość jest inna. Nic w tym zaskakującego, biorąc pod uwagę, że np. “formalnie” i “oficjalnie” rzecz biorąc, amerykańska obecność na Bliskim Wschodzie służy umacnianiu demokracji. “Oficjalnie” Saddam Husajn posiadał też broń masowego rażenia. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zwraca już uwagi na polityczne deklaracje USA.

W tym świetle na niezupełnie “oszołomskie” wyglądają już podejrzenia Rosjan, że eksperymenty USA w zakresie broni biologicznej odpowiadają za epidemię świńskiej grypy w 2007 r., której ognisko znajdowało się Gruzji. Były gruziński minister bezpieczeństwa wewnętrznego ujawnił dokumenty, z których wynika, że jedna z amerykańskich placówek badań medycznych w jego kraju to przykrywka dla programu prac Waszyngtonu nad bronią biologiczną i że faktycznie może być to źródło epidemii z 2007 r. Co więcej, zgodnie z obszernym raportem opublikowanym na początku roku przez uznaną bułgarską dziennikarkę Diljanę Gajtandżiewę, USA mają takie bazy w wielu krajach świata – nie tylko w Gruzji, ale i w Uzbekistanie, Azerbejdżanie, w wielu krajach Afryki i Azji Południowo-Wschodniej. Najbliżej nas ma się znajdować ośrodek na Ukrainie (wolnej, rzecz jasna).

Można to oczywiście potraktować jako teorię spiskową, ale kiedy do “spiskowców” dołącza magazyn Science, śmiem twierdzić, że wygląda to co najmniej prawdopodobnie. Ten “spisek” zaczyna przybierać już zaskakująco epicki wymiar. Ostatecznie wszystko zależy od perspektywy. Wielkie media postanowiły solidarnie milczeć w sprawie tekstu w Science. Nietrudno sobie jednak wyobrazić, co by było, gdyby ktoś takie rewelacje ujawnił na temat Rosji czy Iranu. Wszystkie portale prześcigałyby się nawzajem tytułami w rodzaju: “Teheran ma broń biologiczną”, “Putin szykuje zagładę”…

Jakoś Amerykanom wolno było trąbić, że Saddam przygotowuje zagładę ludzkości. Jakoś tym, którzy doniesienia Science odruchowo zbędą jako spisek, łatwo przychodzi zwycięstwo PiSu w Polsce albo brexit uznawać za diaboliczny plan Putina. Oni żadnych kompleksów na tym tle nie mają.
https://strajk.eu/amerykanska-bron-biolo.....jongjangu/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 17:21, 20 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moskwa jest bardzo zaniepokojona aktywnością wojskowo-biologiczną USA w laboratorium Lugara w Gruzji - oznajmił w wywiadzie dla Sputnika sekretarz stanu, wiceszef MSZ Rosji Grigorij Karasin.
https://pl.sputniknews.com/swiat/2018121.....ek-lugara/

Ruski wiedzą co yankesi kombinują . I boją się tego bardziej niż konwencjonalnego konfliktu . Tego wroga rakiety nie zatrzymają ,tylko szczepionki Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ansu
Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 20 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może szczepionki mogą przenosić lub być bronią biologiczną? Ile dawek podaje się dziennie na całym świecie? Działanie może być widoczne po latach.

ASF, Ptasia grypa.. to element wojny hybrydowej. W PL przejęto za ich pomocą kolejną gałąź gospodarki. Tutaj chodzi o przejęcie kontroli na dystrybucją żywności wody.
Już dzisiaj mówi się, że jedzenie jest z market, a pieniądze z banku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:46, 04 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawiązując do wcześniejszego postu "o Gruzji" .

Cytat:
W Gruzji gwałtownie rozprzestrzenia się świńska grypa. Przez miesiąc zarejestrowano 6 przypadków śmiertelnych – poinformował szef Centrum Kontroli Chorób Amiran Gamkrelidze.


„Obecnie w kraju zarejestrowano 144 przypadki zarażenia wirusem tej grypy. Zmarło 6 osób” – powiedział Gamkrelidze.
Jak dodał, dynamika tempa wzrostu zachorowań jest umiarkowana, ale w porównaniu z 2018 rokiem doszło do większej liczby komplikacji.

„Na 1000 przypadków wirus grypy występuje u 277 osób. Dane te mieszczą się w normie. Jesteśmy dalecy od epidemii. Granica epidemiologiczna to 500 osób” – podkreślił szef Centrum Kontroli Chorób.

Pomimo licznych prób uspokojenia gruzińskiego społeczeństwa, niektórzy ludzie nadal mają powód do niepokoju. Już zaczęli aktywnie szukać materiałów w sieci i zapamiętywać, jak odróżnić świńską grypę od zwykłej, jakie są jej objawy i co należy zrobić podczas infekcji. Według lekarzy domowe leczenie takich wirusów nie jest zalecane, a chory powinien szukać pomocy u wykwalifikowanych specjalistów.
https://pl.sputniknews.com/swiat/201901049516966-sputnik-gruzja-swinska-grypa/


Nie jestem pewien więc się nie będę "upierał" , ale czy to w XXI wieku zwierzęta masowo zaczęły nas zarażać swoimi świńskimi chorobami Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 06 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ebola w ciągu trzech tygodni zabiła 100 osób

Epidemia eboli zabiła w Demokratycznej Republice Konga w ciągu trzech ostatnich tygodni 100 osób; łącznie od jej wybuchu w sierpniu ubiegłego roku zmarło ponad 700 osób - podało w piątek wieczorem ministerstwo zdrowia.

"Od początku epidemii zanotowano łącznie 1117 przypadków eboli, w tym 1051 potwierdzonych i 66 prawdopodobnych. Zmarły 702 osoby (636 potwierdzonych i 66 prawdopodobnych przypadków, 339 osób wyzdrowiało" - mówią informacje ministerstwa na dzień 4 kwietnia.

Jest to druga pod względem śmiertelności epidemia eboli w Afryce Zachodniej od czasu wykrycia wirusa tej choroby. Najbardziej tragiczne były lata 2013-2016, gdy ebola zabiła ponad 11 tys. osób.

DRK już po raz dziesiąty od 1976 roku nawiedzona jest przez epidemię gorączki krwotocznej. Krótko po jej wybuchu służba zdrowia wdrożyła eksperymentalną terapię mAb114, która została opracowana w Stanach Zjednoczonych; w tym celu wykorzystano przeciwciała uzyskane od osoby, która przeżyła epidemię z 1995 roku w mieście Kikwit na zachodzie kraju. Podczas testów na małpach terapia dała 100-procentową skuteczność.

Ebola szerzy się poprzez bezpośredni kontakt z krwią lub innymi płynami ustrojowymi zarażonych ludzi i zwierząt; wirus nie roznosi się drogą kropelkową. Jest w stanie przetrwać w organizmie nosiciela do roku i może zostać przeniesiony drogą płciową.

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-eb.....kop-poleca

Patrzcie , z tekstu wynika że przynajmniej od drugiej połowy lat 90tych mają lekarstwo na tego wirusa . Widać cały czas go udoskonalają , a ciemniakom wciska się kit że wirus mutuje Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3134
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 07 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w szybkim tempie rozchodzi sie gruzlica i syfilizm. Te choroby zbieraja zniwo juz na wszystkich kontynentach.

Najgorsze sa wozki w sklepach i koszyki. Wielki czas obslugiwac je w rekawiczkach !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 10:36, 18 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie nie pamiętacie bułgarskiej dziennikarki Dilyany Gajtandżiewy ( jeszcze żyje Wink ) .

Znana była z tego że odkryła transporty broni z Europy dla islamistów ( ekstremistów ) w Syrii , po czym wyjebali ją z roboty .
Bułgaria: Represje wobec dziennikarki, która opisała przerzut broni do Syrii


Babeczka prowadzi swoją stronę : http://dilyana.bg/ , a to jej najnowsze śledztwo . Nie będę wklejał całego materiału , są tam zdjęcia dokumentów, wywiady z ludźmi , zdjęcia obiektów itd.

Cytat:
Amerykańscy dyplomaci zaangażowani w handel ludzką krwią i patogenami do tajnego programu wojskowego


Ambasada USA w Tbilisi transportuje zamrożoną ludzką krew i patogeny jako ładunek dyplomatyczny do tajnego programu wojskowego USA. Wewnętrzne dokumenty, sugerujące amerykańskim dyplomatom transport i eksperymentowanie na patogenach pod osłoną dyplomatyczną, zostały mi ujawnione przez gruzińskich insiderów. Według tych dokumentów naukowcy z Pentagonu zostali wysłani do Republiki Gruzji i otrzymali immunitet dyplomatyczny na badania śmiertelnych chorób i gryzących owadów w Centrum Lugara - biolaboratorium Pentagonu w stolicy Gruzji Tbilisi.

Ten obiekt wojskowy jest tylko jedną z wielu biolaboracji Pentagonu w 25 krajach na całym świecie. Są one finansowane przez Agencję Redukcji Zagrożeń Obronnych (DTRA) w ramach programu wojskowego o wartości 2,1 miliarda dolarów - Program Współpracy Biologicznej Współpracy (CBEP) i znajdują się w krajach byłego Związku Radzieckiego, takich jak Gruzja i Ukraina, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia i Afryka.
http://dilyana.bg/us-diplomats-involved-.....y-program/


Naukowcy z Pentagonu zostali rozmieszczeni w 25 krajach i otrzymali immunitet dyplomatyczny, aby badać śmiertelne wirusy, bakterie i toksyny w amerykańskich wojskowych laboratoriach morskich w ramach programu DoD o wartości 2,1 miliarda dolarów. (Źródło: DTRA)

Jest też film :

Ten dokument dochodzeniowy został pierwotnie nadany przez Al Mayadeen TV

Teraz by można było nałożyć na USA jakieś sankcje czy coś Wink . Tylko do kogo by tu iść z kwitami na gościa Smile .


Tu strona tej amerykańskiej agencji : https://www.dtra.mil/


Rozmieszczenie amerykańskich laboratoriów :

http://dilyana.bg/the-pentagon-bio-weapons/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3134
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 18 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy sa znani z hodowania roznych insektow. Zawsze tej broni masowo uzywaja podczas kazdej wojny, ale trzeba wiedziec, ze Niemcy tak na prawde wojne prowadza zawsze ! Kiedy zaczyna sie wojna swiatowa, wtedy kiedy Niemcom wolno zewszad wszedzie jezdzic !

Insekty bez jedzenia moga przetrwac czasem nawet rok i dlatego umieszczone w pudeleczku sa bardzo grozne. Niemcy uzywaja najczesciej metalowych pudeleczek o roznej wielkosci, ale zawsze mieszcza sie one w kieszeni. Wystarczy niepostrzezenie wyjac takie pudeleczko z kieszeni, otworzyc i wypuscic mrowki, pluskwy, pchly, wszy czy kleszcze. Te insekty powoduja zawsze jakies choroby.

Duzo Niemcow podszywa sie pod Polakow, Anglikow i inne narodowosci. Czasem masowo wiec obcujemy z nimi nie majac pojecia, ze nazywajacy sie Kowalski jest Niemcem. Nigdy z tych kontaktow nic dobrego nie wyniknie mimo, ze wszystko odbywa sie bardzo kulturalnie.

Gazety pisza, ze hotele na swiecie strasznie sie zapluskwily. Zapluskwily sie tez samoloty, pociagi i autobusy. Akcja trwa i zaraz bedzie to na prawde wszedzie. Trzeba pamietac, ze male niewinne pudeleczka w kieszeniach, to bron. Bron takze przed konkurencja, a dla Niemcow, to chec zaglady swiata. Oni swiat urzadza na wlasna modle - na trawie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 08:50, 01 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Biolaboratoria USA. Czy Polska odmówi przyjęcia konia trojańskiego?

Aktualnie w republikach byłego Związku Radzieckiego i w krajach byłego Układu Warszawskiego amerykańscy specjaliści tworzą tzw. biolaboratoria. Oficjalnie laboratoria te powstają w celu zwalczania najcięższych infekcji, lecz coraz częściej w przestrzeni publicznej pojawiają się informacje, że ich zadaniem jest coś zupełnie innego.

Rzecz w tym, że za każdym takim laboratorium stoją amerykańscy wojskowi, a dostęp władz krajowych do tych centrów jest zabroniony. Według jednej z wersji sprawa dotyczy broni biologicznej nowej generacji, którą wojska amerykańskie składują w różnych krajach postradzieckich i znajdujących się w ich strefie wpływów.

Obecnie posiadamy informacje o takich biolaboratoriach w Gruzji i na Ukrainie. Przyjrzyjmy się bliżej danym na ich temat.

Jako pierwszy na alarm bił były minister bezpieczeństwa państwowego Gruzji Igor Giorgadze. Ujawnił on dokumenty Centrum Kontroli Zachorowań i Zdrowia Publicznego Gruzji im. L. Sakwarelidze („laboratorium Lugara”), w którym w rzeczywistości działa centrum medycyny doświadczalnej wojsk lądowych USA będące filią Wojskowego Instytutu Badawczego im. Waltera Reeda.

„Przejrzeliśmy dane za 2015 i 2016 rok. Grudzień 2015 roku to 30 przypadków śmiertelnych, z czego 24 wydarzyły się jednego dnia. I, co najdziwniejsze, w rubryce ‘przyczyna śmierci’ odnotowywano ‘nieznana’… W dokumentach nie ma nazwisk zmarłych. W laboratorium oznacza się ich numerami. W 2016 roku, w kwietniu – 30 zgonów, w sierpniu – 13. W większości przypadków przyczyna także nieznana. To zastanawiające” – mówił Giorgadze.

Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia Gruzji, na początku 2019 roku w wyniku powikłań będących skutkiem wirusa „świńskiej grypy” w kraju zmarło 19 osób, a ponad 800 trafiło do szpitali. Liczby te wywołały panikę nie tylko w samej Gruzji, ale i w krajach sąsiednich. W efekcie granicę z Gruzją zamknęły Osetia Południowa i Abchazja.

Warto zauważyć, że już wcześniej dziennikarka z Bułgarii Diliana Gajtandżiewa odkryła, że Pentagon stworzył laboratoria biologiczne w 25 krajach świata. Część z nich znajduje się w Gruzji i na Ukrainie. Budżet „Programu Biologicznego Wspólnego Działania” wynosi 2,1 mld USD i pochodzi ze środków Agencji Redukowania Zagrożeń dla Bezpieczeństwa. Deklarowane cele to rozwój możliwości wykrywania wirusów i ich szybkiego unieszkodliwiana. Jednak tak naprawdę rzecz wygląda zupełnie inaczej. Według Gajtandżiewej, wojskowi uczeni z USA działający pod przykrywką dyplomatyczną tworzą wirusy, bakterie i toksyny. Mówiąc prościej: nową broń biologiczną.

Według rosyjskiego senatora, członka Komisji Obrony i Bezpieczeństwa Rady Federacji Franca Klincewicza, biolaboratoria Stanów Zjednoczonych działają w interesie „złotego miliarda”. „Laboratoria, które dziś znajdują się w Gruzji, na Ukrainie i w innych republikach postradzieckich już od dawna, praktycznie od 1992 roku, systematycznie pracują w dziedzinie biomateriałów. Rzecz w tym, że problem przeludnienia Ziemi w ramach tzw. złotego miliarda nie może być rozstrzygnięty metodami wojennymi. W jej wyniku ucierpieliby wszyscy, także ci najbogatsi. Posiedzieliby sobie ze dwa lata w swoich schronach. Potem wszystko by się skończyło. Chodzi więc o to, żeby kobiety przestały rodzić, ludzie umierali wskutek grypy, by pojawiły się nowe formy wirusów wywołujących nowotwory i inne choroby” – stwierdził Klincewicz.

Na dziś wiadomo, że w Gruzji działa 10 biolaboratoriów, kontrolowanych przez resort obrony USA. W Kazachstanie jest ich też 10, w Uzbekistanie – 3, w Azerbejdżanie – 8, w Armenii – 7, na Ukrainie – 11.

Odpowiedzmy teraz ba pytanie: dlaczego w Polsce od pewnego czasu odnotowuje się różne epidemie zwierzęce – afrykański pomór świń, chorobę wściekłych krów. I tak, w lutym 2019 roku Światowa Organizacja Zdrowia Zwierząt informowała o masowych zarażeniach chorobą wściekłych krów w Polsce. Jednocześnie weterynarze podkreślali, że choroba ta pojawiła się w regionie nieoczekiwanie. Następnie przez media europejskie przewinął się skandal dotyczące dostaw zarażonego mięsa do innych krajów Unii Europejskiej. W efekcie Komisja Europejska wysłała do Polski inspektorów. W maju 2019 roku główny weterynarz Polski poinformował o wybuchu nowej epidemii afrykańskiego pomoru świń wśród trzody chlewnej. Tym razem w województwie warmińsko-mazurskim graniczącym z Rosją (Obwód Kaliningradzki).

Mniejsza o zwierzęta. Pod koniec 2018 roku w Polsce gwałtownie wzrosła liczba zachorowań na Odrę. Gdy w 2017 roku odnotowano 63 przypadki tej choroby, to w listopadzie i grudniu 2018 roku zachorowało na nią 339 osób. Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego uznał, że wzrost liczby zachorowań wywołany jest złą sytuacją epidemiologiczną na Ukrainie. W ciągu roku 2018 odnotowano tam ponad 54 tys. przypadków odry. Warto zauważyć, że w Unii Europejskiej zachorowalność na Odrę wynosi 70 przypadków na milion mieszkańców; na Ukrainie – ponad 300, a w Gruzji – ponad 800.

Co się stanie, jeśli niebawem Stany Zjednoczone zwrócą się do Warszawy z prośbą o wsparcie w zwalczaniu tych chorób? Na przykład poproszą o stworzenie biolaboratorium, w którym amerykańscy wojskowi szukać będą panaceum na choroby i zwierzęce, i ludzkie. Wszystko w cywilizowany i humanitarny sposób. Czy Polska odmówi przyjęcia konia trojańskiego?

Linda Konecka
http://xportal.pl/?p=34718

Nasza przyszłość to nie wojna konwencjonalna z polami bitew wypełnionymi zagonami pancernymi , to nawet nie wymiana uderzeń jądrowych . Przyszłość to cichy zabójca którego trudno oskarżyć , a kiedy nawet znajdzie się winny to nie będzie miało to żadnego znaczenia . Przyszłość to broń biologiczna , wszelkiej maści wirusy i bakterie w służbie Imperium .
Przykładowo , ewentualna epidemia jakiejś choroby w Europie może zostać zwalona na barki emigrantów ( tak jak ma to miejsce na Ukrainie z Odrą ) . Oczywiście Odra wykorzystana została w tym celu by dane państwo ( w tym wypadku Polska ) , zaopatrzyło się w stosowne szczepionki . W Polsce mamy kilkaset ( góra ) przypadków zachorowań na Odrę gdzie nie ma przypadków śmiertelnych tudzież jest ich kilka i już mamy wielką aferę w mediach .

Problem z Wirusami jako bronią jest ten sam co z każdą bronią . Dopóki nie przetestują jej na masową skalę nie będą wiedzieć jakie są konsekwencje jej użycia . Oczywiście są prognozy , domysły itd , ale nigdy nie wiemy do końca jak rozwinie się scenariusz zdarzeń . Wirusy mutują i żyją własnym życiem . Szczepionka może pomagać na początku epidemii , kiedy z czasem przestanie działać , dlatego tak ważne są prace w laboratoriach , gdzie zapewne próbują okiełznać wirusa Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren
Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 01 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Broń biologiczną jest trudno kontrolować bo ciężko przewidzieć skutki uboczne, czy wirus nie zmutuje, czy nie uodporni się nawet na szczepionki opracowane w państwie-agresora, czy nie rozejdzie się po świecie w niekontrolowany sposób, nie spowoduje zapaści gospodarczej i powszechnej paniki. Możliwe że kiedyś taki rodzaj broni będzie skuteczny i precyzyjnie, możliwe nawet że opracują do tego czasu specjalne algorytmy typujące możliwe mutacje do których jeszcze nie doszło, a do których mogło by dojść, tak aby zawczasu móc opracować nowe warianty szczepionek, ale to dopiero odległa przyszłość. Teraz liczy się cybernetyka i zaawansowane technologie, myślę że narazie będzie to szło w kierunku opracowywania broni bezzałogowej i precyzyjnej, dronów, autonomicznych pojazdów itd.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 11:09, 01 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Broń biologiczna przejawia wiele podobieństw do broni chemicznej . Podczas Pierwszej Wojny Światowej , okazało się że broń chemiczna w szerszej perspektywie ( użycia ) jest po prostu niebezpieczna również dla strony używającej "chemii" . To samo tyczy się broni biologicznej . Dziś broń chemiczna jest używana na małą skalę by zainicjować ewentualną interwencje zbrojną dając tym samym sposób do zaangażowania się w konflikt za pomocą środków konwencjonalnych .
Ale kto powiedział że broń biologiczna ma dotyczyć tylko ludzi . W końcu w dzisiejszym świecie prowadzi się również wyrafinowane wojny handlowe , a ta broń jest wręcz stworzona do odpowiedniego działania w sektorze - nazwijmy go - rolniczym . Mamy w jakimś państwie aferę z świńską grypą , i już ten kraj ma nałożone odpowiednie sankcje ukryte pod słowem Kwarantanna . A świnie trza jeść . Mamy też coś na wołowinę , i na kurczaki choróbska . I nie żebym popadał w jakąś paranoje , to są czysto kapitalistyczne kalkulacje rodem z USA . Tak mówi nam historia . To jest sposób jak każdy inny na zwiększenie swoich zysków , a to że mają takie możliwości to już inna kwestia .


Czy broń biologiczna zostanie zastosowana na masową skalę przeciwko ludziom to temat na osobną rozprawkę .
Poniekąd antybiotyki w wodzie pitnej i jedzeniu są bronią biologiczną która odprysła od modelu gospodarki liberalno-kapitalistycznej i uderza w ludzkość rykoszetem . Sytuacja dojrzewa do epidemii .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 05 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@gea , ja wiem i rozumiem że nie chcesz pisać na tym forum , ale pisząc do mnie piszesz do wszystkich , dlatego też udostępnię wiekszą część twojego posta do mnie tyczącego się tego tematu :

@gea napisała :
Cytat:
Zanim się wstawi histeryczne faktoidy o "broni bioologicznej", wystarczy sprawdzić FAKTY. A te są od lat takie same. Historycznie faktów NIE MA ŻADNYCH ( STATYSTYK - ofiar !)

Tyle wody, ile na temat broni biologicznej jest nalane w sieci,to w żadnym temacie chyba nie ma. Ale trzeba coś natworzyć, żeby ludzi nastraszć i wyobraźnia niech ich wykończy ze strachu.
Wikipedia:
- Historia[edytuj | edytuj kod]
"Broń biologiczna była używana już w starożytności. Znane są przykłady powszechnego zatruwania strzał toksynami także pochodzenia biologicznego oraz podrzucania jadowitych węży na wrogie statki (praktyka Hannibala), a w Chinach podrzucania pszczół nieprzyjaciołom. W rozumieniu ścisłym definicji broni B, pomijającej jady, typowym przykładem z tego okresu będzie polityka Aleksandra Macedońskiego, który porzucał w czasie wycofywania się z pól bitewnych zwłoki koni i żołnierzy zmarłych na choroby zakaźne.
W okresie wieków średnich najbardziej znany jest przykład użycia broni biologicznej przez Tatarów w czasie oblężenia twierdzy Kaffa (dzisiejsza Teodozja) w 1346 (katapultowane były na teren twierdzy ciała zmarłych na dżumę). Zastanawiająca pozostaje droga szerzenia się tej choroby wśród mieszkańców, ponieważ dżuma, jak wiemy obecnie, roznosi się drogą kropelkową i przez wektor – pchłę (pchły zazwyczaj opuszczają żywiciela zaraz po śmierci). W 1495 Hiszpanie skazili wino w Neapolu krwią trędowatych.
Okres największego rozwoju broni biologicznej przypada na okres II wojny światowej (największe mocarstwa broni biologicznej: Japonia, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, ZSRR) i okres powojenny (przede wszystkim ZSRR, w którym próbowano np. wykorzystać wirus Ebola). *
W 1991, po wojnie w Zatoce Perskiej, oficjalnie poinformowano o zasobach broni B państwa irackiego."
Ja znam tylko jeden niebezpieczny przypadek dotyczący BRONI BIOLOGICZNEJ.
Kiedy żołnierz z Bronią leżał w rowie. Bronią Biologiczną.


Otóż dowody są , nie ma tylko statystyk . A Dżumę to już Bizantyjczycy w VI wieku przeciw państwu Wandalów w Afryce Północnej .
Cytat:
Naprawdę, niewiele trzeba, aby tego typu fake -owe informacje zweryfikować. I NIE PISAĆ O WOJNIE BIOLOGICZNEJ. Która NIE JEST MOżLIWA .
Ponieważ drobnoustroje są wyspecjalizowane tak bardzo, że nie można ich "wytresować" przez hodowanie, mutacje itp. zabiegi.
Drobnoustroje służą do kontynuowania życia – obiegu materii, nie do niszczenia życia.

Wszystkie zoo-epidemie zostały WYMYŚLONEna potrzeby GESCHEFTU i niszczenia rolnictwa państw, które są KONKURENCJĄ.
WSZYSTKIE METODY "BADANIA" wirusów są pośrednie. Jakieś białko się strąca w reakcji.
I dlatego, spokojnie można napisać, że :"NIE BYŁO OBJAWÓW KLINICZNYCH" (czyli zwierzę nie chorowało) a choroba ... była.


Tam jeszcze były jakieś cytaty z mediów .
Nie wiem , może czasem trzeba zaufać fachowcom , inaczej trza spróbować zjeść taką chorą świnie .

Tu nie tyle chodzi o wojnę , co o kontrolę przez zastosowanie wirusów jako broni w różnej perspektywie .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea
Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 901
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 19 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Ordel,

nie martw mnie, pisząc:
"Otóż dowody są , nie ma tylko statystyk . A Dżumę to już Bizantyjczycy w VI wieku przeciw państwu Wandalów w Afryce Północnej ."


Wszyscy chyba zauważyli, że sytuacja polityczna na świecie się "zagęszcza". I są ośrodki władzy prące do wojny.

Zapytajmy o DEFINICJĘ WOJNY. Czym jest wojna?
Zdaniem chińskiego stratega, Sung Tzu- Sun Zi, który opracował :
Sztuka wojenna Sun Zi – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sztuka_wojenna_Sun_Zi
chińskie wojenne opracowanie napisane w VI wieku p.n.e. przez Sun Zi. ... 

WOJNA TO SZTUKA WPROWADZANIA W BŁĄD. CZYLI WOJNA INFORMACYJNA.
Zanim rozpocznie się wojnę konwencjonalną, przygotowuje się pod nią "grunt".
Doskonale to przedstawiają filmy z wypowiedziami polityków o rzekomym zagrożeniu "bronią atomową, chemiczną". A nawet, co jest hoaxem – bronią biologiczną.
Posługujmy się zatem DEFINICJAMI. Oraz informacjami biologicznymi, używając logicznego myślenia.

Jak brzmi DEFINICJA WOJNY BIOLOGICZNEJ ?

Wojna biologiczna – Wikipedia, wolna encyklopedia

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_biologiczna
1.
"Wojna biologiczna - wojna prowadzona przy pomocy masowych działań zbrojnych przy użyciu mikroorganizmów."

Czyli, do "działań zbrojnych" należy mieć ARSENAŁ w postaci MIKROORGANIZMÓW. Czy rzeczywiście jest łatwo wyprodukować taką broń i użyć jej SKUTECZNIE ?

Weźmy zatem do "obróbki" dżumę – pałeczka Yersinia pestis- celem wyprodukowania i użycia tej bakterii do spowodowania epidemii.
Wikipedia opiera się na "świeżych", bo tylko blisko 40 lat mających podstawach mikrobiologii. "Podstawy Mikrobiologii Lekarskiej. PZWL, Warszawa 1979. Praca pod redakcją Leona Jabłońskiego. ​ISBN 83-200-0181-1​. Strony 302-305 "

Hodujemy bakterię. Akurat Yersinia pestis nie jest trudna w hodowli. (niektóre bakterie są niemożliwe do wyhodowania poza organizmem żywym !)
cytat: "Hodowla[edytuj | edytuj kod]
Pałeczka dżumy nie ma wygórowanych wymagań odżywczych – rośnie na zwykłych podłożach z agarem, może również wzrastać na podłożach z żółcią. Temperatura optymalna do wzrostu wynosi 30 °C."

I co dalej ? Ta bakteria nie ma przetrwalników. Wg. Wikipedii " Rezerwuarem są zwierzęta (z wyjątkiem wielbłądów) – obecnie głównie susły, świstaki oraz świnki morskie."

W jaki sposób introdukować oraz ILE tych pałeczek, aby wywołać epidemię ?
Szczepić yersinią szczury, wiewiórki, świnki morskie i zmobilizować, aby gryzły ludzi ? Zrzucając z drona.? Czy też hodować na futrzakach pchły i te krwiopijce zrzucać MASOWO na miasta i wioski, licząc, że znajdą ofiary, które pogryzą ?Wystarczająco dotkliwie, aby zachorowali i zostali zabici ( na śmierć, jak mówi pewna reklama do WC)
W Wikipedii jest mowa o zakażeniu kropelkowym, jednak nie będzie ono skuteczne, gdyż cytat: "nieznane nauce są jednak przypadki zakażeń dżumą płucną poprzez np. system wentylacyjny"

Żródła wody są sprawdzane, odkażane, drogą pokarmową zakażenie wg. wiki jest rzadkie.W jaki sposób introdukować oraz ILE tych pałeczek, aby wywołać epidemię ? Biorąc pod uwagę, że
cytat:
"Pałeczka dżumy jest wrażliwa na działanie wysokiej temperatury, ale nie ginie przez miesiące w niskich temperaturach. Niszcząco działają zwykłe środki dezynfekcyjne (fenol, lizol).W środowisku przeżywa zwykle od miesiąca do pół roku. "
Gdzie trzymać taki "arsenał" bakteryjny ? Przeterrminowany jogurt też zawiera "przeterminowane" bakterie, a właściwie pleśń.
Bakteria jest bowiem ŻYWYM stworzonkiem i znajduje się dokładnie tam, gdzie ma konkretne warunki bytowania. Może trzymać bakterię w baniakach z żółcią i polewać, ale celując. Może strzelać nabojami żółciowymi?
Ilość technicznych problemów i mała skuteczność użycia broni biologicznej (wg.mnie żadna) wyklucza jej stosowanie. To jest tylko straszak dla biednych ludzi. Łatwiej – taniej i skuteczniej użyć broni chemicznej albo zwykłego kałacha.
Cytat z wiki:
"Najczęściej występuje, zarówno wśród zwierząt jak i ludzi, dymienicza forma dżumy. Do zakażenia dochodzi zwykle w wyniku pokąsania przez pchły (głównie pchły szczurze, Xenopsylla cheopis) uprzednio zainfekowane w wyniku kąsania chorych szczurów, wiewiórek, nieświszczuków czarnoogonowych lub innych małych ssaków. W następstwie infekcji bakterie migrują wraz z krwią i chłonką do węzłów chłonnych, co po około pięciu dniach objawia się regionalnym powiększeniem tych narządów (tzw. dymienicą). Postać dymienicza dżumy wywołana może być także spożyciem skażonego pokarmu lub wody (rzadkie u ludzi).
Postać septyczna jest zazwyczaj powikłaniem dżumy dymieniczej. U części chorych rozwija się, z pominięciem postaci dymieniczej, od razu pierwotna sepsa.
Płucna postać dżumy może występować zarówno jako zakażenie pierwotne (w tym przypadku dochodzi do niego drogą kropelkową, bezpośrednio od chorej osoby, z wyłączeniem wektora zakażenia w postaci pchły lub szczura) lub jako wtórne, dżumowe zapalenie płuc, będące komplikacją postaci dymieniczej."


Wyobraź sobie, Ordel, że WIELOKROTNIE badano, czy można zarazić się połknąwszy różne chorobotwórcze bakterie. https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpre.....e-obalona/
cytat: "W 1892 roku niemiecki higienista Max von Pettenkofer, aby obalić teorię zarazka, publicznie połknął duży pojemnik pełen bakterii cholery, świeżo wyizolowanych ze śmiertelnego przypadku tej choroby. Ilość połkniętych bakterii była z pewnością dużo większa, niż gdyby miał on styczność z tym rodzajem zarazka w normalnych warunkach. Nie pojawiły się u niego żadne objawy choroby oprócz lekkiej biegunki. Rosyjski patolog Elie Metchnikoff i kilku jego kolegów również nie zgodzili się z teorią zarazka. Przeprowadzili podobne eksperymenty, podczas których nie wykryto żadnych objawów choroby. Kanadyjskie Bio – Chemical Society w Toronto przeprowadziło wiele badań, podczas których bakterie tyfusu, błonicy, zapalenia płuc i gruźlicy zostały połknięte w dużych dawkach przez ochotników. Ponownie nie zaobserwowano żadnego efektu.
Dr Stanford Claunch w swej książce „Podważanie teorii zarazka” wspomina podobne eksperymenty w amerykańskiej marynarce wojskowej:
„Eksperymenty przeprowadzone w warunkach próbnych i pod nadzorem rządu z tak rozczarowującymi efektami powinny być gwoździem do trumny teorii zarazka, czym bez wątpienia by się stały, gdyby rządowi lekarze zechcieli opublikować ich wyniki.
Jeśli przeanalizuje się teorię zarazka dogłębniej, okazuje się, że nie jest ona zbyt dobrze uargumentowana. Tymczasem to właśnie na tej teorii opiera się cała praktyka szczepień. Profesor Rene Dubos, uważany przez „Scientific American” za jednego z najbardziej wpływowych ekologicznych myślicieli XX wieku, odrzucił teorię zarazka, stwierdzając:
„Wirusy i bakterie nie są jedyną przyczyną choroby zakaźnej, istnieje coś jeszcze”.
Jeśli chcemy rozwiązać problem szczepień i teorii z nią związanych, musimy się dowiedzieć, czym jest to „coś jeszcze. (…)"


Dane liczbowe są podstwą do oceny zjawiska.

Kiedy prześledzi się historię epidemii – zawsze są one związane z wojnami. Czyli potworną traumą zagrożenia życia, utraty podstaw egzystencji, gwałtami, głodem, syfem, brudem. Wszędzie, gdzie taka wojna się toczy, są ofiary tej wojny w sensie biologicznym - PTSD. Zarówno po stronie zwyciężonych jak i zwycięzców. (patrz Syndrom Wojny w Zatoce) https://wolnemedia.net/syndrom-wojny-w-zatoce-perskiej/

Powtarzanie hoaxowych dezinformacji o biologicznej wojnie, to współczesne sianie wieści z magla. Internetowego.
Umacniającego WIARĘ W KONIECZNOŚĆ SZCZEPIEŃ.


Ze wszystkich aktywności wirujących w sieci energią gówna wrzuconego w wentylator, najskuteczniejsze jest STRASZENIE. Ze względów oczywistych.Każdy chce być zdrowy, piękny, bogaty i rzyć wypasać (w nieskończoność). Każde "ostrzeżenie" przed destrukcją jest "produkowane" celem podsunięcia "remedium" wyprodukowanego przez globalnowioskowy Gescheft. Na wszystko zatem znajdziesz radę – produkt wytworzony przez G. Czy to siwienie (szampon DX2) czy niestawanie na żądanie (brave- rany). O katarze (leczony 7 dni, nieleczony -tydzień), HIV-ie (bredzenie WZBG reklamującego mordowanie z użyciem cytotoksyków),nie wspominając szerzej.

Wojnę biologiczną z rasą ludzką prowadzi globalnowioskowy geszeft farmaceutyczny. Trując chemicznymi podróbkami naturalnych substancji organicznych, bezczelnie nazywające je"lekami". Których stosowanie w "chorobach przewlekłych" niszczy organizm (vide statyny). Uniemożliwiając powrót do normotonii.

Czym jest to „coś jeszcze. (…)" ?

https://www.youtube.com/watch?v=hGN_9vEUo3k

PS. Mam odciętą możliwość pisania pw na fp2. Nie dziwię się, bo nie mogę już pisać zeswojej poczty zwykłej. Każe mi się zmienić hasło i nazwę. Question Wojna informatryczno-informacyjna trwa. Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren
Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 19 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gea napisał:
WOJNA TO SZTUKA WPROWADZANIA W BŁĄD. CZYLI WOJNA INFORMACYJNA.


Obusieczny miecz. Zdajesz sobie sprawę że ta reguła działa w obie strony, i że ty też możesz temu ulegać? Rolling Eyes

A co do "Sztuki Wojny" Sun Tzu to czytałem, i faktycznie świetna książka.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 19 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
@Ordel,

nie martw mnie, pisząc:
"Otóż dowody są , nie ma tylko statystyk . A Dżumę to już Bizantyjczycy w VI wieku przeciw państwu Wandalów w Afryce Północnej ."


Wszyscy chyba zauważyli, że sytuacja polityczna na świecie się "zagęszcza". I są ośrodki władzy prące do wojny.

Zapytajmy o DEFINICJĘ WOJNY. Czym jest wojna?


Dasz wiarę że ten temat nie jest sensu stricto o wojnie . To jest temat o broni .
Kiedy ja mówię o broni ty mi tłumaczysz czym jest Wojna , mi rozumiesz Wink .

Natomiast na tematy techniczne w przypadku "Broni" przez nas omawianej nie będę się wypowiadał , gdyż od tego są tęższe umysły , z tym że nie szukałbym ich na Wikipedii Wink .


A teraz prosty przykład użycia broni biologicznej ( całkiem przypadkowo ) podczas jakiejś tam wojny , mówił o tym Jędrek w swoich filmikach ( jest to tu na forum ) . Ja tak tylko oględnie . Był górski zamek . Zamki górskie nie mają stałych ujęć wody . Zamek był oblegany . Oblężonym kończyła się woda i postanowili się poddać . Ale w nocy spad deszcz i wypełnił zbiorniki na wodę . Więc obrońcy zmienili zdanie . Jakieś czas później nie było co zdobywać bo obrońcy się potruli . Co się stało ? Otóż zamkowe szczury też były spragnione i się potopił , a wodę z nietypową wkładką pili obrońcy .

Czy można umrzeć od wody w której utopił się średniowieczny szczur , nie wiem @gea , tęgie umysły mówią ze tak , ale jeśli ty nie wierzysz to możesz sobie zrobić taką herbatkę ze szczura i się przekonać co i jak Wink . Z tym że nie odda to realiów tamtego świata , dzisiejsze szczury to siedlisko chemii w porównaniu ze szczurem średniowiecznym Wink .


Jednego jestem pewien , że jak zjem nieświeże mięso , to mam takie sranie że na własnej skórze "rozumiem" co miał na myśli gość który ukuł powiedzenie : zrobić komuś z dupy jesień średniowiecza Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 15:13, 19 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
@Ordel,

nie martw mnie, pisząc:
"Otóż dowody są , nie ma tylko statystyk . A Dżumę to już Bizantyjczycy w VI wieku przeciw państwu Wandalów w Afryce Północnej ."


Wszyscy chyba zauważyli, że sytuacja polityczna na świecie się "zagęszcza". I są ośrodki władzy prące do wojny.

Zapytajmy o DEFINICJĘ WOJNY. Czym jest wojna?
Zdaniem chińskiego stratega, Sung Tzu- Sun Zi, który opracował :
Sztuka wojenna Sun Zi – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sztuka_wojenna_Sun_Zi
chińskie wojenne opracowanie napisane w VI wieku p.n.e. przez Sun Zi. ... 

WOJNA TO SZTUKA WPROWADZANIA W BŁĄD. CZYLI WOJNA INFORMACYJNA.
Zanim rozpocznie się wojnę konwencjonalną, przygotowuje się pod nią "grunt".
Doskonale to przedstawiają filmy z wypowiedziami polityków o rzekomym zagrożeniu "bronią atomową, chemiczną". A nawet, co jest hoaxem – bronią biologiczną.
Posługujmy się zatem DEFINICJAMI. Oraz informacjami biologicznymi, używając logicznego myślenia.

Jak brzmi DEFINICJA WOJNY BIOLOGICZNEJ ?

Wojna biologiczna – Wikipedia, wolna encyklopedia

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_biologiczna
1.
"Wojna biologiczna - wojna prowadzona przy pomocy masowych działań zbrojnych przy użyciu mikroorganizmów."

Czyli, do "działań zbrojnych" należy mieć ARSENAŁ w postaci MIKROORGANIZMÓW. Czy rzeczywiście jest łatwo wyprodukować taką broń i użyć jej SKUTECZNIE ?

Weźmy zatem do "obróbki" dżumę – pałeczka Yersinia pestis- celem wyprodukowania i użycia tej bakterii do spowodowania epidemii.
Wikipedia opiera się na "świeżych", bo tylko blisko 40 lat mających podstawach mikrobiologii. "Podstawy Mikrobiologii Lekarskiej. PZWL, Warszawa 1979. Praca pod redakcją Leona Jabłońskiego. ​ISBN 83-200-0181-1​. Strony 302-305 "

Hodujemy bakterię. Akurat Yersinia pestis nie jest trudna w hodowli. (niektóre bakterie są niemożliwe do wyhodowania poza organizmem żywym !)
cytat: "Hodowla[edytuj | edytuj kod]
Pałeczka dżumy nie ma wygórowanych wymagań odżywczych – rośnie na zwykłych podłożach z agarem, może również wzrastać na podłożach z żółcią. Temperatura optymalna do wzrostu wynosi 30 °C."

I co dalej ? Ta bakteria nie ma przetrwalników. Wg. Wikipedii " Rezerwuarem są zwierzęta (z wyjątkiem wielbłądów) – obecnie głównie susły, świstaki oraz świnki morskie."

W jaki sposób introdukować oraz ILE tych pałeczek, aby wywołać epidemię ?
Szczepić yersinią szczury, wiewiórki, świnki morskie i zmobilizować, aby gryzły ludzi ? Zrzucając z drona.? Czy też hodować na futrzakach pchły i te krwiopijce zrzucać MASOWO na miasta i wioski, licząc, że znajdą ofiary, które pogryzą ?Wystarczająco dotkliwie, aby zachorowali i zostali zabici ( na śmierć, jak mówi pewna reklama do WC)
W Wikipedii jest mowa o zakażeniu kropelkowym, jednak nie będzie ono skuteczne, gdyż cytat: "nieznane nauce są jednak przypadki zakażeń dżumą płucną poprzez np. system wentylacyjny"

Żródła wody są sprawdzane, odkażane, drogą pokarmową zakażenie wg. wiki jest rzadkie.W jaki sposób introdukować oraz ILE tych pałeczek, aby wywołać epidemię ? Biorąc pod uwagę, że
cytat:
"Pałeczka dżumy jest wrażliwa na działanie wysokiej temperatury, ale nie ginie przez miesiące w niskich temperaturach. Niszcząco działają zwykłe środki dezynfekcyjne (fenol, lizol).W środowisku przeżywa zwykle od miesiąca do pół roku. "
Gdzie trzymać taki "arsenał" bakteryjny ? Przeterrminowany jogurt też zawiera "przeterminowane" bakterie, a właściwie pleśń.
Bakteria jest bowiem ŻYWYM stworzonkiem i znajduje się dokładnie tam, gdzie ma konkretne warunki bytowania. Może trzymać bakterię w baniakach z żółcią i polewać, ale celując. Może strzelać nabojami żółciowymi?
Ilość technicznych problemów i mała skuteczność użycia broni biologicznej (wg.mnie żadna) wyklucza jej stosowanie. To jest tylko straszak dla biednych ludzi. Łatwiej – taniej i skuteczniej użyć broni chemicznej albo zwykłego kałacha.
Cytat z wiki:
"Najczęściej występuje, zarówno wśród zwierząt jak i ludzi, dymienicza forma dżumy. Do zakażenia dochodzi zwykle w wyniku pokąsania przez pchły (głównie pchły szczurze, Xenopsylla cheopis) uprzednio zainfekowane w wyniku kąsania chorych szczurów, wiewiórek, nieświszczuków czarnoogonowych lub innych małych ssaków. W następstwie infekcji bakterie migrują wraz z krwią i chłonką do węzłów chłonnych, co po około pięciu dniach objawia się regionalnym powiększeniem tych narządów (tzw. dymienicą). Postać dymienicza dżumy wywołana może być także spożyciem skażonego pokarmu lub wody (rzadkie u ludzi).
Postać septyczna jest zazwyczaj powikłaniem dżumy dymieniczej. U części chorych rozwija się, z pominięciem postaci dymieniczej, od razu pierwotna sepsa.
Płucna postać dżumy może występować zarówno jako zakażenie pierwotne (w tym przypadku dochodzi do niego drogą kropelkową, bezpośrednio od chorej osoby, z wyłączeniem wektora zakażenia w postaci pchły lub szczura) lub jako wtórne, dżumowe zapalenie płuc, będące komplikacją postaci dymieniczej."


Wyobraź sobie, Ordel, że WIELOKROTNIE badano, czy można zarazić się połknąwszy różne chorobotwórcze bakterie. https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpre.....e-obalona/
cytat: "W 1892 roku niemiecki higienista Max von Pettenkofer, aby obalić teorię zarazka, publicznie połknął duży pojemnik pełen bakterii cholery, świeżo wyizolowanych ze śmiertelnego przypadku tej choroby. Ilość połkniętych bakterii była z pewnością dużo większa, niż gdyby miał on styczność z tym rodzajem zarazka w normalnych warunkach. Nie pojawiły się u niego żadne objawy choroby oprócz lekkiej biegunki. Rosyjski patolog Elie Metchnikoff i kilku jego kolegów również nie zgodzili się z teorią zarazka. Przeprowadzili podobne eksperymenty, podczas których nie wykryto żadnych objawów choroby. Kanadyjskie Bio – Chemical Society w Toronto przeprowadziło wiele badań, podczas których bakterie tyfusu, błonicy, zapalenia płuc i gruźlicy zostały połknięte w dużych dawkach przez ochotników. Ponownie nie zaobserwowano żadnego efektu.
Dr Stanford Claunch w swej książce „Podważanie teorii zarazka” wspomina podobne eksperymenty w amerykańskiej marynarce wojskowej:
„Eksperymenty przeprowadzone w warunkach próbnych i pod nadzorem rządu z tak rozczarowującymi efektami powinny być gwoździem do trumny teorii zarazka, czym bez wątpienia by się stały, gdyby rządowi lekarze zechcieli opublikować ich wyniki.
Jeśli przeanalizuje się teorię zarazka dogłębniej, okazuje się, że nie jest ona zbyt dobrze uargumentowana. Tymczasem to właśnie na tej teorii opiera się cała praktyka szczepień. Profesor Rene Dubos, uważany przez „Scientific American” za jednego z najbardziej wpływowych ekologicznych myślicieli XX wieku, odrzucił teorię zarazka, stwierdzając:
„Wirusy i bakterie nie są jedyną przyczyną choroby zakaźnej, istnieje coś jeszcze”.
Jeśli chcemy rozwiązać problem szczepień i teorii z nią związanych, musimy się dowiedzieć, czym jest to „coś jeszcze. (…)"


Dane liczbowe są podstwą do oceny zjawiska.

Kiedy prześledzi się historię epidemii – zawsze są one związane z wojnami. Czyli potworną traumą zagrożenia życia, utraty podstaw egzystencji, gwałtami, głodem, syfem, brudem. Wszędzie, gdzie taka wojna się toczy, są ofiary tej wojny w sensie biologicznym - PTSD. Zarówno po stronie zwyciężonych jak i zwycięzców. (patrz Syndrom Wojny w Zatoce) https://wolnemedia.net/syndrom-wojny-w-zatoce-perskiej/

Powtarzanie hoaxowych dezinformacji o biologicznej wojnie, to współczesne sianie wieści z magla. Internetowego.
Umacniającego WIARĘ W KONIECZNOŚĆ SZCZEPIEŃ.


Ze wszystkich aktywności wirujących w sieci energią gówna wrzuconego w wentylator, najskuteczniejsze jest STRASZENIE. Ze względów oczywistych.Każdy chce być zdrowy, piękny, bogaty i rzyć wypasać (w nieskończoność). Każde "ostrzeżenie" przed destrukcją jest "produkowane" celem podsunięcia "remedium" wyprodukowanego przez globalnowioskowy Gescheft. Na wszystko zatem znajdziesz radę – produkt wytworzony przez G. Czy to siwienie (szampon DX2) czy niestawanie na żądanie (brave- rany). O katarze (leczony 7 dni, nieleczony -tydzień), HIV-ie (bredzenie WZBG reklamującego mordowanie z użyciem cytotoksyków),nie wspominając szerzej.

Wojnę biologiczną z rasą ludzką prowadzi globalnowioskowy geszeft farmaceutyczny. Trując chemicznymi podróbkami naturalnych substancji organicznych, bezczelnie nazywające je"lekami". Których stosowanie w "chorobach przewlekłych" niszczy organizm (vide statyny). Uniemożliwiając powrót do normotonii.

Czym jest to „coś jeszcze. (…)" ?

https://www.youtube.com/watch?v=hGN_9vEUo3k

PS. Mam odciętą możliwość pisania pw na fp2. Nie dziwię się, bo nie mogę już pisać zeswojej poczty zwykłej. Każe mi się zmienić hasło i nazwę. Question Wojna informatryczno-informacyjna trwa. Idea

Gra zapomina albo celowo przemilczała fakt że broni biologicznej nie stosuje się w taki sam sposób jak wszystkich pozostałych rodzajów broni. Broń biologiczna ma być z gruntu ukryta tzn. lapidarnie rzecz ujmując - wszyscy mają myśleć że pandemia grypy czy innego ustrojstwa ( z potencjalnymi licznymi ofiarami) ma przyczynę NATURALNĄ !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea
Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 901
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 21 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwa broń biologiczna.

cytat:
"Bertrand Russell członek jednej z 13 rodzin Iluminatów o rtęci i Bogu (wywiad z 1959r.)

Bertrand Russell napisał jak szczepionki zawierające rtęć i inne niszczące mózg substancje spowodują częściową lobotomię chemiczną tworząc populację zombi.
“Stopniowo poprzez selektywne rozmnażanie dziedziczne różnice pomiędzy władcami a poddanymi się zwiększą, aż staną się prawie różnymi gatunkami. Bunt plebsu będzie nie do pomyślenia, jak rebelia owiec przeciw jedzeniu baraniny” – Bertrand Russell
“Dieta, zastrzyki i przymus sądowy, łączone od najmłodszych lat stworzą rodzaj charakterów i wierzeń pożądany przez rządzących, każda krytyka władzy stanie się psychicznie niemożliwa” – Bertrand Russell"
Russel nie przewidział, że system po zastosowaniu uszkadzających mózg dawek szczepionki, będzie wykorzystywał ciała dzieci do najrozmaitszych Gescheftów (np. przeszczepów)

cytat:
"Jesteśmy zanurzeni w kulturze śmierci a powołaniem Alfiego było wezwanie nas byśmy to zrozumieli – dzięki jego rodzicom, którzy przeciwstawili się gigantycznemu systemowi medycznemu i prawnemu – powiedział doktor Paul Byrne, międzynarodowej sławy neonatolog, kwestionujący powszechnie uznane dziś w świecie lekarskim kryterium śmierci mózgowej.
Lekarz, który w grudniu zeszłego roku udał się do Liverpoolu, aby odwiedzić w szpitalu Alfiego Evansa, nie ma wątpliwości, że kluczowy dla losów chłopca uśmierconego w Alder Hey oraz podobnych mu pacjentów jest problem zmiany w określaniu przez medycynę momentu końca życia człowieka. Dawniej następowało to po ustaniu takich funkcji organizmu jak praca serca i krążenie. Po sformułowaniu przez harwardzką komisję medyczną w 1968 roku kryterium tzw. śmierci mózgowej, za zmarłych uznawani są pacjenci, których mózgi nie wykazują aktywności.
Doktor Byrne rozpoczął pracę przy intensywnej terapii dziecięcej w 1963 roku. Medycyna wciąż była wówczas nastawiona na dążenie do podtrzymywania życia na wszelkie dostępne sposoby. Już kilka lat później do głosu doszedł sposób postępowania determinowany kryterium harwardzkim.
„W 1975 roku na moim oddziale hospitalizowano wcześniaka, Josepha. Podłączono mu sztuczne oddychanie, a następnie jego mózg został uznany za martwy, gdyż elektroencefalogram nie wykazywał oznak aktywności. Ale Joseph żył, więc nadal się nim zajmowałem. Dziś jest ojcem trojga dzieci” – opowiada lekarz portalowi La Nuova Bussola Quotidiana. W wywiadzie padają inne, podobne przykłady.
– Jaki to ma związek z Alfiem, u którego nie stwierdzono „śmierci mózgowej”? – spytała prowadząca wywiad Benedetta Frigerio.
„Ta wizja ma ogromny wpływ na pacjentów takich jak Alfie. O ile uznajemy za martwych, a zatem już niegodnych opieki tych, których mózg nie wykazuje oznak aktywności, dochodzimy do wniosku, że osoba o minimalnej aktywności mózgu też jest mniej godna troski. Jeśli miarą życia jest stan mózgu, to normalne wydaje się, że skoro część mózgu Alfiego nie funkcjonowała normalnie, wtedy dziecko było prawie martwe, a zatem niewarte opieki” – odpowiedział doktor Byrne.
Na pytanie, jak powinno wyglądać postępowanie wobec Alfiego Evansa, lekarz odparł, że konieczne w jego przypadku było zastosowanie tracheotomii. Nie wiemy, czy dziecko przetrwałoby wówczas dłużej, lecz to normalna w takich przypadkach procedura.
„Jesteśmy zanurzeni w kulturze śmierci a powołaniem Alfiego było wezwanie nas byśmy to zrozumieli – dzięki jego rodzicom, którzy przeciwstawili się gigantycznemu systemowi medycznemu i prawnemu” – stwierdził neonatolog. Bez owijania w bawełnę powiedział też, co myśli o definicji z Harwardu.
„[b]Śmierć mózgowa jest imitacją śmierci, nie jest prawdziwą śmiercią. Jest jednak przydatna dla rynku narządów, który skłania ludzi do traktowania tych, których układ krążenia wciąż jest aktywny, jako nie-ludzi, a ich ciał jako zestawu części zamiennych”
– powiedział doktor Byrne.
„Nie można pobierać narządów ze zwłok. Aby to zrobić, potrzebujemy żywej osoby, która musi być nazwana zmarłą, aby usprawiedliwić tę praktykę. W ten sposób zaczyna się myśleć, że życie istnieje i jest wartościowe tylko wtedy, gdy dana osoba ma przynajmniej w niewielkim stopniu aktywne funkcje mózgu, w przeciwnym razie traci godność. Ta wizja jest redukcyjna i eliminuje pojęcie duszy” – dodał.
„Życie każdej osoby stanowi kontinuum od poczęcia do prawdziwej śmierci. Osoba ma godność nawet wtedy, gdy jej stan nam nie odpowiada. Musimy nadal leczyć każdą osobę, dopóki jej funkcje oddechowe, mózgowe i krążeniowe nie ustają” – odpowiedział lekarz.
Skoro praktyka zaprzecza definicji śmierci mózgu, czy tak trudno jest ją odrzucić? – spytała Frigerio.
„Tylko w 2017 roku w Ameryce rynek narządów osiągnął obrót w wysokości 34 miliardów dolarów. Jest to rynek globalny, również obecny we Włoszech” – brzmiała odpowiedź. "

PS Prawdziwa broń biologiczna to szczepienia. Niektóre dzieci będą „tylko” mieć całe życie problem z niedoborem serotoniny/dopaminy, a niektóre szczepionka wyautuje, tak jak Szymonka.
[/b]
https://www.wprost.pl/kraj/10226721/nazy.....ml[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1277
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 21 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ordel napisał:
A teraz prosty przykład użycia broni biologicznej ( całkiem przypadkowo ) podczas jakiejś tam wojny , mówił o tym Jędrek w swoich filmikach ( jest to tu na forum ) . Ja tak tylko oględnie . Był górski zamek . Zamki górskie nie mają stałych ujęć wody . Zamek był oblegany . Oblężonym kończyła się woda i postanowili się poddać . Ale w nocy spad deszcz i wypełnił zbiorniki na wodę . Więc obrońcy zmienili zdanie . Jakieś czas później nie było co zdobywać bo obrońcy się potruli . Co się stało ? Otóż zamkowe szczury też były spragnione i się potopiły , a wodę z nietypową wkładką pili obrońcy .
Wszystko fajnie i pięknie.. tak pięknie i fajnie , że nieomal i prawie dałbym się nabrać , na ten prosty przykład . Pytanie egzaminacyjne też jest proste : KTO , całkiem przypadkowo , UŻYŁ TEJ BRONI? -Szczury? Oblegający zamek wojacy(??) ...całkiem przypadkowo użyli tej broni martwego szczura? A może oblegani mieszkańcy zamku UŻYLI jej , na sobie, i to całkiem przypadkowo ?

Wszak Broni się UŻYWA.

Cytat:
Kiedy ja mówię o broni ty mi tłumaczysz czym jest Wojna , mi rozumiesz Wink .
A więc Tobie, specjalnie dla ciebie:
Cytat:
użyć — używać
1. «zastosować coś jako środek, narzędzie»
2. «skorzystać z czyichś usług, z czyjejś pomocy»
3. «wziąć coś jako lekarstwo, używkę, napój; też: zastosować coś jako przyprawę, kosmetyk itp.»
4. «zrobić z czegoś użytek»
5. «doświadczyć czegoś przyjemnego»
https://sjp.pwn.pl/sjp/uzyc;2534172.html

Hmmm. no ja obstawiam że szczury jej użyły - a zatem były trzecią stroną konfliktu.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3134
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 22 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie IIWS, w Polsce zostala wprowadzona nie tylko stonka ale i tasiemiec [zarazano swinie]. W pewnym momencie udalo sie to wszystko opanowac, to niektorzy Polacy nie byli zadowoleni ze wzgledu na odszkodowania. Czy Polak zawsze kreci sie tak zeby nic nie robic ? Polacy wypowiedzieli wrecz wojne rzadowi polskiemu. Polacy chcieli miec wolnosc - albo maja ochote na prace, albo biora odszkodowania. Chlop zywemu nie przepusci !!!

Co polskie chlopstwo wymysla po okraglym stole, to jeden Pan Bog wie. W kazdym razem przejeli wladze i bawia sie w kapitalizm. Dzieci maja juz ksztalcone na uniwersytetach dzieki dodatkowym punktom, zapoczatkowanym w 1968 roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 22 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chemik , poniekąd masz rację , z tym że ja nie piszę tu dla dzieci , a ty podchodzisz do tematu jak nauczyciel ze szkoły podstawowej który tłumaczyć chce temat dzieciom nie mającym "zielonego pojęcia" .
Czepiasz się słówek , kiedy ja napisałem w nawiasie że było to przypadek który zaistniał w określonych okolicznościach .
Ale masz rację , atakujący nie użyli szczurów jako broni biologicznej , po prostu los im sprzyjał Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 20 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W zeszłym tygodniu amerykańska Izba Reprezentantów nakazała przeprowadzenie dochodzenia w celu ustalenia, czy Departament Obrony eksperymentował z kleszczami i innymi owadami w celu użycia ich jako broni biologicznej.

Na wniosek republikańskiego kongresmena Chrisa Smitha, przegłosowano poprawkę, która zobowiązuje inspektora generalnego Pentagonu do zbadania, czy Departament Obrony eksperymentował z kleszczami i innymi owadami jako bronią biologiczną w latach 1950-75 oraz czy owady uciekły z laboratorium.
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/penta.....iologiczna


W sumie to podobno Boreliozę rozpoznano po raz pierwszy w 1983 roku . Więc może i wypełzła z ich laboratoriów , w końcu to amerykanie .

Jeszcze wyjdzie że stonka była amerykańska Wink

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 15:05, 17 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W III wojnie światowej może zostać użyta broń genetyczna, która zabije konkretne nacje .


W raporcie przygotowanym przez naukowców z Uniwersytetu w Cambridge można przeczytać, że już niebawem powstanie broń biologiczna, która dzięki analizie ludzkiego DNA będzie oddziaływać jedynie na osoby z określonej grupy etnicznej.

Wielkie postępy w nauce, do których doszło w ostatnich latach, takie jak np. rozwój inżynierii genetycznej i sztucznej inteligencji, niosą za sobą wiele korzyści, lecz otworzyły również drzwi dla nowych zagrożeń. W raporcie opublikowanym przez Uniwersytet w Cambridge, eksperci wzywają decydentów politycznych do "ochrony swoich obywateli" i przygotowania się na potencjalne niszczycielskie pandemie, wywołane przez nowe rodzaje broni biologicznej.

Autorzy raportu następująco artykułują swoje obawy:

Znalezienie się broni biologicznej w niepowołanych rękach może spowodować rozwój patogenów i toksyn, które rozprzestrzeniałyby się w powietrzu, żywności i zbiornikach wodnych, stanowiąc tym samym śmiertelne zagrożenie dla człowieka. Technologia staje się coraz bardziej wyrafinowana, a ceny są coraz niższe, co wpływa na zwiększanie zdolności broni do wyrządzania szkód. W najczarniejszym scenariuszu broń biologiczna może zostać skonstruowana w celu dotarcia do określonej grupy etnicznej, w oparciu o jej DNA.
W raporcie zwrócono również uwagę na ptasią grypę, która potencjalnie może stać się "niemożliwa do powstrzymania". Autorzy ostrzegli, że konsekwencje zbudowania inteligetnej broni biologicznej, która byłaby w stanie samodzielnie siać spustoszenie, mogłyby być katastrofalne. Naukowcy zwrócili się do brytyjskiego rządu z prośbą o powołanie ministra ds. ryzyka narodowego, którego zadaniem byłoby uważne monitorowanie tej dziedziny.

W sprawozdaniu wzywa się również do przeprowadzenia przeglądu największych zagrożeń dla Wielkiej Brytanii i całego świata oraz przeglądu obecnie stosowanych strategii zapobiegawczych. Oprócz czynników biologicznych zwrócono też uwagę na inne krytyczne zagrożenia, takie jak uderzenia asteroid oraz terroryzm z użyciem broni jądrowej.

Raport naukowców poparł, piastujący stanowisko Królewskiego Astronoma, profesor Martin Rees:

Globalne problemy wymagają globalnych rozwiązań, ale narody muszą również działać indywidualnie. Bez podjęcia odpowiednich działań zagrożenia będą rosły, niezależnie od tego, czy chodzi o ekologię, broń biologiczną czy cyberprzestrzeń. Rządy są odpowiedzialne za podejmowanie działań, zarówno w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia zagrożeń, jak i za opracowanie planów radzenia sobie z katastrofą, gdy do niej dojdzie. Ktoś musi wykazać inicjatywę, aby dać pozytywny przykład reszcie świata.
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-iii.....etne-nacje

We wstępie , mała korekta . W tytule powinno być ; " W V wojnie światowej ... " . Gdyż po II WŚ , Była III WŚ zwana Zimną Wojną która teoretycznie skończyła się wraz z upadkiem ZSRR , w międzyczasie w latach 90tych tzw "Zachód" ze swoi zbrojnym ramieniem NATO przemeblowywał lewacki świat . Następnie mamy IV wojnę światową która rozpoczęła się dość klasycznie , a jednak spektakularnie , na miarę nowej ery , nowego wieku . Data ta to 11/09/2001 , miejsce NY . To jest wojna która mogłaby potrwać kolejnych kilkadziesiąt lat . Jest jeszcze co rozjebać i na czym kasę można zrobić . I może potrwa , z tym że zmienia się prędkość postępu . Być może nowe dziesięciolecie przyniesie nowy rodzaj konfliktów . A zresztą kto powiedział że nie może być nowej jakości , dwóch wojen światowych toczących się równolegle Wink .

Stwierdzenie że można będzie wybić daną populacje jak niegdyś amerykanie załatwili Indian kocami jest dość przerażające , z tym że Żydzi nie wybiją Palestyńczyków bo jedni i drudzy to semici , ale co ja tam się znam , może mają tam jakieś różnice Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3134
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 17 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi wojnami to jest tak, ze wiele panstw w !945 roku nie podpisalo kapitulacji. Glosno bylo o kapitulacji Niemiec, ale nie tylko Niemcy prowadzili wojne.

Mieszance, to nie panstwo. Jak z tym podpisac kapitulacje ?

Nastepna sprawa, to hordy narodowe. Polska od wiekow ma wlasna produkcje broni i to nawet tej najnowoczesniejszej - komputerowej. Kto z tym podpisze kiedys akt kapitulacji ? Moze wreszcie trzeba to wyrznac ?

Wojna w Europie trwa zawsze od dwoch tysiecy lat !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 15 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Linda Konecka: Czy Polska zostanie amerykańską „hodowlą wirusów”?
http://xportal.pl/?p=35679
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Broń Biologiczna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile