W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Senator PO zawieszony   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2533
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 07 Wrz '18   Temat postu: Senator PO zawieszony Odpowiedz z cytatem

Senator PO zawieszony. W wywiadzie dla Sputnika chwalił Putina

O zawieszeniu senatora Macieja Grubskiego w prawach członka Platformy Obywatelskiej - poinformował rzecznik ds. dyscypliny partii Łukasz Abgarowicz. Polityk udzielił wywiadu portalowi Sputnik, gdzie chwalił politykę Władimira Putina.

Senator Maciej Grubski udzielił w środę wywiadu portalowi Sputnik. Mówił w nim m.in., że "jest pod ogromnym wrażeniem" Władimira Putina i "ma do niego pełen szacunek".

Grubski powiedział także, że jest przeciwnikiem wspierania Ukrainy w sporze z Rosją. "Wymyśliliśmy sobie wtedy, że wspierając Ukrainę będziemy mieli bufor bezpieczeństwa w stosunku do Rosji. Moim zdaniem tak nie jest, dlatego że Ukraina jest teraz rozchwianym państwem z ogromem problemów, z których prędko nie wyjdzie" – ocenił.

Senator w wywiadzie odniósł się także do sojuszu z USA. "Wytwarzając atmosferę wrogości w stosunku do Rosji niczego nie zyskujemy, a jedynie na tym tracimy, głównie gospodarczo. Za wszelką cenę chcemy zachować sojusz z Ameryką (...) Jeżeli mamy kupować dzisiaj ropę czy gaz od Saudów czy Amerykanów, które są droższe niż ropa i gaz rosyjski, to trzeba się poważnie zastanowić jaki jest w tym interes Polaka. Wychodzi na to, że żaden, bo każdy Polak dokłada do droższego paliwa. A więc każdy Polak dopłaca swoje pieniądze za wrogą postawę wobec Rosji" – ocenił senator.

Rzecznik ds. dyscypliny PO powiedział , że w związku z wywiadem udzielonym Sputnikowi, Grubski został zawieszony w prawach członka partii. - To jest wywiad, w moim przekonaniu, skandaliczny - ocenił.

Abgarowicz podkreślił, że słowa senatora nie są stanowiskiem Platformy. - To jest prezentowanie punktu widzenia szkodliwego dla racji stanu Polski. To jest skrajna nieodpowiedzialność - po pierwsze - prezentowanie takich przekonań, a po drugie robienie takiego idiotyzmu, będąc parlamentarzystą, że rozmawia się ze Sputnikiem, czyli propagandową tubą Putina, która usiłuje robić demontaż opinii w Polsce - mówił rzecznik.

Do tego momentu dziennikarzom nie udało się uzyskać komentarza senatora Grubskiego.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/senator-.....na/p9t68t6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Senator Maciej Grubski zapowiedział rezygnację z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Wczoraj polityk został zawieszony w prawach członka PO, po tym jak w wywiadzie dla portalu Sputnik mówił m.in., że jest "pod ogromnym wrażeniem" Władimira Putina i "ma do niego pełen szacunek".

Grubski powiedział dzisiaj, że decyzja o rezygnacji z członkostwa w partii ma zostać złożona w poniedziałek. Jednocześnie senator ma wystąpić z klubu senackiego PO. Przyznał, iż ma żal do szefów Platformy, że o decyzji o zawieszeniu dowiedział się z mediów. - A wystarczyło, aby ktoś z moich kolegów zadzwonił do mnie i powiedział o tym – dodał.

Zaznaczył, że sam nie ma nic sobie do zarzucenia, a zachowanie PO uważa za cenzurowanie wypowiedzi, czego się nie spodziewał.

Grubski udzielił w środę wywiadu portalowi Sputnik. Mówił w nim m.in., że jest "pod ogromnym wrażeniem" Władimira Putina i "ma do niego pełen szacunek".

Grubski powiedział także, że jest przeciwnikiem wspierania Ukrainy w sporze z Rosją. "Wymyśliliśmy sobie wtedy, że wspierając Ukrainę będziemy mieli bufor bezpieczeństwa w stosunku do Rosji. Moim zdaniem tak nie jest, dlatego że Ukraina jest teraz rozchwianym państwem z ogromem problemów, z których prędko nie wyjdzie" – ocenił.

Senator w wywiadzie odniósł się także do sojuszu z USA. - Wytwarzając atmosferę wrogości w stosunku do Rosji niczego nie zyskujemy, a jedynie na tym tracimy, głównie gospodarczo. Za wszelką cenę chcemy zachować sojusz z Ameryką (...). Jeżeli mamy kupować dzisiaj ropę czy gaz od Saudów czy Amerykanów, które są droższe niż ropa i gaz rosyjski, to trzeba się poważnie zastanowić jaki jest w tym interes Polaka. Wychodzi na to, że żaden, bo każdy Polak dokłada do droższego paliwa. A więc każdy Polak dopłaca swoje pieniądze za wrogą postawę wobec Rosji – ocenił senator.

Rzecznik ds. dyscypliny partii Łukasz Abgarowicz powiedział PAP, że w związku z wywiadem udzielonym Sputnikowi, Grubski został zawieszony w prawach członka partii. Podkreślił, że słowa senatora nie są stanowiskiem Platformy. - To jest prezentowanie punktu widzenia szkodliwego dla racji stanu Polski. To jest skrajna nieodpowiedzialność - po pierwsze - prezentowanie takich przekonań, a po drugie robienie takiego idiotyzmu, będąc parlamentarzystą, że rozmawia się ze Sputnikiem, czyli propagandową tubą Putina, która usiłuje robić demontaż opinii w Polsce - mówił rzecznik.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/maciej-g.....po/j6gt19y
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to w ogóle znaczy, że "[propagandowa tuba Putina] usiłuje robić demontaż opinii w Polsce"?

Trochę tego nie kumam, ale wychodziło by chyba na to, że PO ciężko pracowała wiele lat nad tym by zmontować w Polsce złą opinię o Putinie i dobrą o Ameryce, a propagandowa tuba Sputnik usiłuje im to teraz zdemontować... Shocked

Faktycznie, sam bym typa wyjebał z partii, za sabotowanie takiego zajebistego projektu montowania opinii. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuuu , senator PO zawieszony , tytuł tematu jakby się administracja tym faktem przejęła .



administracja napisał:
Co to w ogóle znaczy, że "[propagandowa tuba Putina] usiłuje robić demontaż opinii w Polsce"?

Już ci tłumacze , ogólnie rządzący i opozycja ( ta ostatnio się licząca ) jadą na Rosję bo pucują się amerykanom , więc taki wyskok jest - przynajmniej - w złym guście .
Ale nie od dziś wiadomo że PO z Tuskiem na czele który bryluje w Brukseli jest proniemieckie . A Niemcy mają wspólne interesy z Ruskimi ponad podziałami takie jak -np - Nordstream 2 . A koleś który wyskoczył z tekstem pucującym się ruskim gra w sekcji Tuska i zwieracze mu popuściły .



Politycy nie pracują latami nad zmontowaniem złej opinii na temat kogoś , od tego jest PR . Politycy są jak kurwy , idą tam gdzie ktoś da więcej . To nastawienie przeciwko "złej" Rosji jest na tyle prawdziwe na ile pozwolą im na to Niemcy .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej chwili przeczytałem "Senator PO powieszony". Ech... no nic, chociaż kiedy się zorientowałem to dobył się ze mnie jęk zawodu Cool
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Uuuu , senator PO zawieszony , tytuł tematu jakby się administracja tym faktem przejęła .

Ty to jak zwykle wszędzie widzisz ukryte przekazy.
Tytuł newsa który cytowałem to "Senator PO zawieszony. W wywiadzie dla Sputnika chwalił Putina", ale cały mi się nie zmieścił.
Proste nie? Czasem wystarczy leciutko ruszyć głową, aby nie wyjść znowu na idiotę.


Ordel napisał:
administracja napisał:
Co to w ogóle znaczy, że "[propagandowa tuba Putina] usiłuje robić demontaż opinii w Polsce"?

Już ci tłumacze , ogólnie rządzący i opozycja ( ta ostatnio się licząca ) jadą na Rosję bo pucują się amerykanom , więc taki wyskok jest - przynajmniej - w złym guście .
Ale nie od dziś wiadomo że PO z Tuskiem na czele który bryluje w Brukseli jest proniemieckie . A Niemcy mają wspólne interesy z Ruskimi ponad podziałami takie jak -np - Nordstream 2 . A koleś który wyskoczył z tekstem pucującym się ruskim gra w sekcji Tuska i zwieracze mu popuściły .

Politycy nie pracują latami nad zmontowaniem złej opinii na temat kogoś , od tego jest PR . Politycy są jak kurwy , idą tam gdzie ktoś da więcej . To nastawienie przeciwko "złej" Rosji jest na tyle prawdziwe na ile pozwolą im na to Niemcy .


No to żeś mi chłopie wytłumaczył.
Ja głupi myślałem że chodziło o demontaż propagandy którą nasz rząd i media karmią Polaków.
Tymczasem okazuje się że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ordel napisał:
Uuuu , senator PO zawieszony , tytuł tematu jakby się administracja tym faktem przejęła .

Ty to jak zwykle wszędzie widzisz ukryte przekazy.
Tytuł newsa który cytowałem to "Senator PO zawieszony. W wywiadzie dla Sputnika chwalił Putina", ale cały mi się nie zmieścił.
Proste nie? Czasem wystarczy leciutko ruszyć głową, aby nie wyjść znowu na idiotę.


Uuuu czyli nie potrafisz sam nadać tytułu tematowi na swoim forum , idziesz na łatwiznę .
Czytam Sputnika codziennie , lubię ich i ich manipulacje bijące - np - w PO . Ale temat i to co piszesz nadaje się góra do pierdolnii , a nasza administracja podnieca się nim jak murzyn baterią . Lepiej rusz głową sam .
Ukryte przekazy Laughing , a czym jest polityka .

administracja napisał:
No to żeś mi chłopie wytłumaczył.
Ja głupi myślałem że chodziło o demontaż propagandy którą nasz rząd i media karmią Polaków.
Tymczasem okazuje się że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana Smile

Nie wiem co myślałeś , ale wiem co napisałeś , więc dalej sobie sam naszkicuj .
Czy jest tu coś skomplikowanego , raczej nie , zwykłe zależności , nie inne niż w Historii .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co się do tytułu przypierdalasz? Ja tam nic w nim złego nie widzę - po chuj mam wymyślać inny? Bo ty masz coś nie tak z głową?

Nie lubię się powtarzać, ale jednak powiem raz jeszcze, weź się kurwa lecz.

I następnym razem jak będziesz mi chciał napisać coś oczywistego, to mógłbyś najprzyjemniej się nie ośmieszać stosując ton i formę wielkiego odkrywcy i myśliciela Ordela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podoba ci się ton , a co mam ci lukrować jak @goral Laughing , muszę ci tłumaczyć bo widać średnio kumasz co się w tym polskim kurwidołku dzieje .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 09 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ bynajmniej.

Jedyne czego mogę się po tobie na 100% spodziewać, to że zrobisz wszystko aby pokazać debilom że mi nie lukrujesz, choćby nawet miało cię to kosztować zrobienie z siebie totalnego idioty.

A na wypadek jakbyś się zastanawiał, w tym przypadku 100% to wartość precyzyjna, nie metaforyczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 09 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ależ bynajmniej.

Jedyne czego mogę się po tobie na 100% spodziewać, to że zrobisz wszystko aby pokazać debilom że mi nie lukrujesz, choćby nawet miało cię to kosztować zrobienie z siebie totalnego idioty.

A na wypadek jakbyś się zastanawiał, w tym przypadku 100% to wartość precyzyjna, nie metaforyczna.



Arogancja no poziomie policyjnego psa , kręci cię to ? A to kto z siebie zrobi idiotę czas pokaże . I jedyne czego jestem pewny na 100 % że to ja i te "debile" będziemy tobie administratorze kibicować .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 09 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to ty tu jesteś dumnym orędownikiem służby, a nie ja.

Jeśli w ciągu 13 lat, w 18 tysiącach postów nie zrobiłem jeszcze z siebie idioty, to nie wiem na co ty jeszcze czekasz, z tą swoją bandą przyklaskujacych debili - potomków wielkiego Światowida i śmietanką Narodu Polskiego 2018
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 10 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wolność słowa i prawo do własnych poglądów w polityce nie obowiązuje. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Senator PO zawieszony
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile