W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Faszystowska Polska  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4143
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
punkAdam




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 07 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na użytek Najprawdziwszych Polaków podaję poprawiony adres ulubionej strony.
http://redwatch.ocom.pl/
_________________
I need re-educating
I'm not watching your T.V
It always tries to pressure me
Why are we waiting
Let's get drunk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkAdam

Cytat:
przebieram nóżkami za tym szczęśliwym dniem, w którym można będzie nie umieć polskiego

jedni rusyfikowali, inni germanizowali, teraz angielski, wybierz sobie według potrzeb i nie kompromituj się nieznajomością języków obcych w świecie wielonarodowościowym

Cytat:
i np. mieć czarną skórę i spokojnie przejść się po ulicy.

no tak, bo gdy czarnoskórego nazwie się czarnuch to jest rasizm, a gdy czarnoskóry nazwie kogoś białas to jest tolerancja...

Cytat:
wypowiadacie się tak, jakbyście wszystkie problemy nękające Polskę zwalili na barki Żydów i lewaków. Wystarczy ich wytępić, a będzie się żyło szczęśliwiej, każdy będzie zadowolony itd.

TAJNE PRZEMÓWIENIE JAKUBA BERMANA DO ŻYDÓW W POLSCE
STENOGRAM Z TAJNEGO REFERATU TOW. JAKUBA BERMANA WYGŁOSZONEGO NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU ŻYDOWSKIEGO W KWIETNIU 1945 ROKU
Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.
Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami - prasą, filmem, radiem.
W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.
W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych - centrale handlowe, społdzielczość.
W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę - siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.

Cytat:
od małego - niszczenia "wroga narodowego" przez brygady łysych skinów pod blokiem, aż po to największe - wojnę.

literki może i trudno się składa po trzech klasach podstawówki, ale kto wywołał największe wojny to już powinieneś wiedzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
punkAdam




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największe wojny były wywołane przez: pruski szowinizm przyjęty niemalże jako doktryna przez nowo zjednoczone Niemcy (pierwsza wojna światowa), oraz przez nazizm (druga wojna światowa). W obu przypadkach skrajny nacjonalizm. Dodam, że do znacznego zwiększenia ofiar Wielkiej Wojny przyczyniły rosyjskie idee wszechsłowiańskie spod znaku Danilewskiego, czyli taki czarnoseciński nazizm. (Rosjan zginęło w pierwszej wojnie najwięcej, chociaż ich kraj miał realną możliwość olania tego konfliktu, co wszyscy naturalnie wiedzą).
Wiem, że w SUPERTAJNYMIEKSTRAULTRANIEZNANYMPRZEMÓWIENIUSTALINA pewnie wychodzi czarno na białym, że całe zło świata jest wywoływane przez tajne i elitarne bojówki żydowskich agentów - komunistów, ale ja ufam jednak na ogół sprawdzalnym danym. Zresztą nie jest to i tak najlepsze słowo. Ufam wiadomościom prawdopodobnym. Możliwym chociaż. W ostateczności poważnym. Z gadki o przemówieniu Bermana, to nie wiem, czy chce mi się bardziej śmiać - bo ktoś może wierzyć w takie bzdury, czy płakać, z tego samego powodu. Pomysły o supremacji masonerii, Żydów, czy inne bzdety, są o tyle atrakcyjne, o ile podobne do wiary w Boga: zupełnie niesprawdzalne, a często trudne do wykorzenienia, mimo swojej oczywistej niedorzeczności.
Problem rasizmu czarnych jest amerykański - polscy neonaziści, faszyści i narodowcy, czyli umownie "front narodowy", nie są rasistami w odruchu obronnym wobec rasizmu imigrantów. W kraju, w którym 95% ludzi jest białymi Polakami, może być tylko na odwrót, co jest raczej jasne.
Fragment o językach jest dla mnie, przyznam się, nieco niejasny. O cóż mogło chodzić? Zapewne o ewidentne potępienie posługiwania się językiem odmiennym od narodowego, na co moim zdaniem wskazuje przyrównanie "złego" angielskiego do języków zaborców. Ale to nie wiem do końca, czy o to na pewno chodziło, bo komentarz do fragmentu mojej wypowiedzi w kwiecistą polszczyznę nie obfitował.
_________________
I need re-educating
I'm not watching your T.V
It always tries to pressure me
Why are we waiting
Let's get drunk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gagatek




Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisał:
...Ty gagatek też jesteś przykładem tchórza,udajesz tolerancyjnego Polaka a w rzeczywistości jesteś tylko żydkiem pasożytem polskiego narodu.Piszesz "ciasnota umysłowa",tak to prawda wielu Polaków na nią cierpi gdyż twoi rodacy wymordowali wielkich Polaków w katowniach stalinowskich a dziś systematycznie piorą im mózgi zażydzonymi mediami.

Chciałbyś ,żebym był żydem.Mogłbyś otwarcie mi zarzucać odpowiedzialnosc za wszystkie te bzdury o których piszesz ale nie masz na to żadnego poparcia.Rozczaruje cie niestety.Nie jestem żydem.Ale skoro jesteś przekonany w 100% o uzdolnieniach zydów do mordowania to uważaj ,żeby cie jakiś żyd z mosadu nie wepchnął pod tramwaj lub autobus .Zasciankowość w wyciaganiu wnioskow..najlepiej wychodzi ci powtarzanie niesprawdzonych plotek i najlepiej zeby charakteryzowały się prostą konstrukcją i łatwo dały sie zapamietać.Wcale nie twierdze ,że podobaja mi sie zydzi i to co robia.Trzeba miec jednak wiedze by umiec nazwac zjawisko po imieniu.W paru postach ktoś juz to uczynił kojarzac wpływowych zydów jako masonerie.Z takim faktem sie zgadzam bo to zjawisko istnieje a nawet sami zydzi temu nie przecza.Tobie jednak potrzebny jest prosty zyd,najlepiej bezbronny i stary byś mógł go jedynie opluć podczas gdy nie stać cię na nic wiecej.Nie ma sensu wypominenie co bylo w przeszlosci.Liczy sie terazniejszosc.Chcesz stawić prawdziwy opór masonerii? To nie rób zakupów w Tesco.Nazwa firmy pochodzi od inicjałow włascicieli T. E. Stockwell i Jack Cohen ,którzy byli żydami.Oczywiście w oficjalnej histori nie ma o tym ani słowa ale kazdy zyd w Wielkiej Brytanii dobrze o tym wie.Wielu ze starszego pokolenia wie również to ,że Tesco wyrosło na lidera w swoje branży tylko dlatego,że mialo konkurencyjne ceny wielu produktów.Dobrą cene własnym produktom zawdzienczali jednemu prostemu zabiegowi.Mogli sobie na to pozwolić ponieważ kupowali wiele towarów od złodzieji i paserów co oczywiscie bylo nielegalne ale ich nigdy nikt nie złapał.To dało im przewage na rynku.To jest typowy przykład na nieuczciwosc żydów.
Podałem ten przykład bo mam taka wiedze i tego samego spodziewam sie od kazdego ,kto wypisuje tu jakiekolwiek rewelacje na temat panowania masonerii na swiecie w Europie czy Polsce.
Jesli nie jestes prowokatorem to podaj przykład..podaj jakis dowód..
Jesli ktos nie chce wspierać masonerii to niech nie robi zakupów w Tesco.Proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gagatek




Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufal napisał:

TAJNE PRZEMÓWIENIE JAKUBA BERMANA DO ŻYDÓW W POLSCE
STENOGRAM Z TAJNEGO REFERATU TOW. JAKUBA BERMANA WYGŁOSZONEGO NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU ŻYDOWSKIEGO W KWIETNIU 1945 ROKU
Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce itd......

Skad masz te rewelacje? Skoro to było tajne to jak trafiło w twoje rece?
Ciekawy materiał ale przekonało by mnie to gdybym znał jego pochodzenie.Bo wiesz......każdy może cos takiego napisac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gagatek




Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Gagatek ja bojkotuje Twoje posty zgodnie z poniższą maksymą:
Do GAGATKA:
''Opinie tworzą nie najmądrzejsi,lecz najgadatliwsi''
Władysław Biegański

PO CO SIE Z TYM OBNOSISZ? NIE ROBISZ TYM NA MNIE ŻADNEGO WRAŻENIA.....MARNUJESZ CZAS WIELKI I MĄDRY MYSLICIELU....
Odwdzieczem ci sie czyms co mozesz odnieść do siebie :
Cytat:
Mędrzec.
Nawet o tym nie wiedział,że mial na dupie przedział.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gagatek




Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufal to dla ciebie : /moze ci sie spodoba/
Cytat:
"Światowa Federacja Żydów Polskich liczy 4 mln. członków wg oświadczenia w telewizji polskiej Szymona Szurmieja. W Polsce żyje wg zasobów archiwalnych MSW 2 mln. 700tys. Żydów uwzględniając populację pokoleniową tych, którzy w największej tajemnicy zachowują swoje pochodzenie. Żydzi po za nielicznymi wyjątkami zajmują wszystkie kluczowe stanowiska w mediach, kulturze i gospodarce. Tymczasem ku swej zgubie Polacy nie widzą żadnego problemu żydowskiego w Polsce. To jest konkretny wynik obezwładnienia opini publicznej. W umysłach Polaków panuje mrok i zamglenie gdyż nie dostrzegają ogromnego zagrożenia ze strony rzadzących Polską Żydów. Kwestia liczebności Żydów w powojennej Polsce została po wyzwoleniu zafałszowana przez Żydów z NKWD, gdyż było to zgodne z planem zniewolenia Polaków.

Żydzi doskonale nadawali się do najpokrętniejszych zadań politycznych. Wykonując polecenia NKWD w Polsce osiagali władzę i ogromne korzyści materialne płynące z władania dużym państwem europejskim. Po wyzwoleniu Oświęcimia przez Armię Czerwoną celowo ogłoszono światu, że zginęło 3 mln. 400 tys. ludzi żydowskiego pochodzenia. Liczba ta odpowiada prawie w stu procetach liczbie Żydów zamieszkujących w przedwojennej Polsce. Dla opanowania Polski przez Żydów komunistów ukryto ich liczbę. Żydzi zmienili nazwiska a nawet imiona rodziców i stali się "najlepszymi Polakami". Ostatnie publikacje zachodnie uznane już przez samych Żydów oceniają liczbe zgładzonych w Oświęcimiu ludzi na 1 mln. 100 tys. w tym 600 - 800 tys. Żydów. Od samego początku życie zadawało kłam tezie Polska bez Żydów. Zafałszowanie liczby Żydów pozostałych przy życiu i tych, którzy przybyli z 1 Armią tzw. Wojska Polskiego, w tym II dywizji piechoty WP złożonej wyłącznie z Żydów, potrzebne było do ukrycia faktycznej liczby Żydów, którzy obieli władzę w Polsce. Starsze pokolenie Polaków pamięta powszechną świadomość, że władzę w Polsce Stalin oddał w ręce Żydów. To oni wyszkoleni przez NKWD utworzyli Urząd Bezpieczeństwa. Sami Żydzi dzisiaj przyznają, że w super policji politycznej UB 80% kluczowych oficerskich etatów zajmowali Żydzi. dość powiedzieć , że ponad 1 mln. polskich patriotów przeszło przez ciężkie więzienia, różnego rodzaju obozy pracy przymusowej jak kopalnia uranu w Kowarach. 1mln. 100 tys. wywieziono do ZSRR. W tym co najmniej 80 tys.Polaków wykształconych mogących stanowić podstawę aparatu państwa z AK, NSZ, BCH i tych, którzynie zgadzali się z narzuconym systemem komuniostycznym. Zginęło na skutek tortur w lochach UB, lub zostali rozstrzelani w tył głowy i potajemnie pogrzebani w dole z wapnem, ażeby nie znalezionoszkieletów zwłok. Na terenach obiętych okupacją niemiecką, w wace zgineło około 10% stanu żołnierzy AK. Natomiast na terenach obiętych okupacją sowiecką zginęło 90% AK-owców. Dziś wiadomo, że listy ofiar NKWD były sporządzane w miejscowych Gminach Żydowskich. Po 1989 r. za rzadów Żydo - wolnościowych i na polecenie mocodawców "Sanhedrynu" (Tajny Rząd Żydowski w Brukseli) i Międzynarodowego Funduszu Walutowego dokonano zniszczenia Polski a obecnie w dalszym ciągu po cichu nasz majątek narodowy jest rozkradany wspólnie z komunistami. Obecna elita polityczna SLD to drugie pokolenie dzieci stalinowskich morderców. Do Polski natomiast przybywają wycieczki młodzieży z Izraela z obstawą uzbrojonych ochroniarzy, pokazują im Warszawę i inne polskie miasta tłumacząc, że to wszystko co widzą należało do ich przodków. Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów ustroju bolszewickiego a teraz kształcą swoje dzieci w najlepszych prywatnych szkołach i uniwersytetach zagranicznych. Przykładem tego mogą być H. Suchocka (Hajka Silberstein), K. Skubiszewski (Szymon Shirnel). Dał temu wyraz Adam Michnik (Aaron Szechter) w telewizji australijskiej gdzie wystąpił w jamułce. Mówił o wyśmienitej sytuacji Żydów w Polsce. Na pytanie czy nie ma obaw antyżydowskiego zrywu narodu polskiego, odpowiedział, że działalność Żydów w Polsce ma tak doskonałe zabezpieczenie, że Żydzi mogą w Polsce robić wszystko gdyż Polacy są bez wyobraźni. Bezczelna wypowiedź A. Michnika ma swoje podłoże w tym, że w wyniku przekazania władzy w Polsce przez komunę Żydom, Okrągły Stół był wyreżyserowaną mistyfikacją dla umęczonego narodu polskiego oczekującego naiwnie na wielkie zmiany ustrojowe. Polacy powinni wiedzieć o tym, że 90% codziennych gazet, czasopism i periodyków jest w rękach Żydów z "Gazetą Wyborczą" na czele. Gazety te są tylko polskojęzyczne i celowo nie informują Polaków o istotnych sprawach i zagrożeniach dotyczących narodu polskiego, wprowadzając zamęt i dezoriętację. W ramach działań zmierzających do osłabienia siły polskiej armii i bezpieczeństwa państwa zlikwidowana została formacja o szczególnym znaczeniu dla państwa - Nadwiślańskie Jednostki Wojskowe , których statutowym celembyła ochrona i zabezpieczenie najwyższych organów władzy państwowej.


tekst pochodzi ze strony LPR Belchatow cytowany szeroko na wp.pl w 2006 roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 09 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkAdam

Cytat:
Nie wiem, jak ślepym trzeba być

Cytat:
to nie wiem, czy chce mi się bardziej śmiać - bo ktoś może wierzyć w takie bzdury, czy płakać, z tego samego powodu

Cytat:
Ale to nie wiem do końca, czy o to na pewno chodziło

Cytat:
Więcej mi się już nie chce wypisywać


sam podważasz swoje argumenty wszędobylską niewiedzą i kaprysami niechęci (to sie pytam po co piszesz?)

Cytat:
Ufam wiadomościom prawdopodobnym.


graj w totolotka, prawdopodobieństwo wygranej jest, a to że nikłe jak twój rozsądek, i że prędzej wydasz milion na kupony niż go zarobisz na nich, to już inna sprawa

Tańcząca miała racje, szkoda było czcionki dla ciebie
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
punkAdam




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 09 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"sam podważasz swoje argumenty wszędobylską niewiedzą i kaprysami niechęci (to sie pytam po co piszesz?)"
Z rosnącą zgrozą zastanawiam się coraz poważniej, czy faktycznie nie skończyłeś edukacji na trzeciej klasie podstawówki. Prace pisemne zaczyna się bowiem pisać od mniej więcej czwartej, jeśli mnie pamięć co do tych zamierzchłych czasów nie myli. Jednym z tematów jest tam na przykład (uwaga uwaga, czytaj uważnie to słowo) stylistyka. Podam Ci zresztą przykład. Wyjęty z kontekstu fragment, który uznałeś za dowód na moje kapryśne lenistwo, czyli "Więcej mi się już nie chce wypisywać", w oryginalnym brzmieniu ("Więcej mi się już nie chce wypisywać, bo i tak każdy obdarzony choćby resztka organu zwanego potocznie mózgiem pojmie, iż poziom dyskusji sięgnął dna na długo przed moim choćby pojawieniem się. ") służył istotnemu wzmocnieniu wypowiedzi (dla ograniczonych wytłumaczę powoli: moim zdaniem udowodniłem denność wcześniejszych postów w temacie tak dobitnie, że uznałem za stosowne rozpocząć ich podsumowanie wyrażeniem artykułującym choć w części moją do nich rezerwę. Inaczej mówiąc, cytując nawet część ogólnej liczby wypowiedzi charakteryzujących się niskim poziomem, udowodniłem moją tezę w pełni.) W przypadku ("Ale to nie wiem do końca, czy o to na pewno chodziło") chodziło o zaakcentowanie nieudolnej formy komentarza do fragmentu mojej wypowiedzi. (powoli, dla ograniczonych: skomentowałeś, ufal, tak niejasno i niezręcznie, że sens zaczął ginąć. Podałem zresztą moje domniemywania względem tegoż. Wyjaśnić nie raczyłeś.) Nie podważam swoich argumentów niczym. Używam czasami zabiegów stylistycznych mających sprawić, że posta czyta się łatwiej i jest on mniej monotonny. Nie jesteś w stanie powyższych przeniknąć umysłem, twój problem.
Tak więc radzę powtórzyć sztukę dynamizowania wypowiedzi pisemnych, bo tę lekcję w podstawówce przespałeś ewidentnie.
"graj w totolotka, prawdopodobieństwo wygranej jest, a to że nikłe jak twój rozsądek, i że prędzej wydasz milion na kupony niż go zarobisz na nich, to już inna sprawa" - Chodzi Ci zapewne o to, że rozsądna jest wiara w ultratajne przemówienia Żydowskich liderów i ich niejawną supremację nad Polską oraz wyzysk tejże. Jak uważasz. Ja za prawdopodobne uważam przedmioty o potwierdzonej proweniencji i określonej (przynajmniej mniej więcej) historii. Ale - powtórzę się - jak uważasz.

Niezbyt miła jest zapowiadana absencja w temacie, tym bardziej, iż nosi wszelkie znamiona ucieczki. Jeśli chodzi o tajne przemówienie Bermana, to jest ono podobne do całej twojej działalności na polu wypowiedzi - nie podałeś go w oryginalnym brzmieniu, nie podałeś źródła. Wierzyć w to oczywiście można, ale trzeba się liczyć, że może być potraktowane jako zwykła, nieprawdopodobna, do "SuperExpressu" bardziej, niż do jakiejkolwiek poważnej dyskusji przystająca, b z d u r a. A nawet, gdyby taki dokument (stenogram z przemówienia) istniał, to może on być (pisze pierwsze, co mi przyjdzie do głowy) np. sprokurowany przez UB w latach 80-tych. Władze przygotowywały się do rozwiązania impasu na linii rząd - społeczeństwo a po opublikowaniu rzekomo autentycznego dokumentu zrzuciłyby winę za wszystkie porażki Polski na Żydów, naród ruszyłby bohatersko "wyzyskiwaczy" gromić, itd. A ówcześni komuniści wyrzuciliby kilku ostatnich Semitów z partii i obronili się gadką typu "my byliśmy nieświadomi, ale teraz wszystko to naprawimy. Naród z Partią, Partia z Narodem!". Raczej prawdopodobne, że Jaruzelski przygotowywał kilka wariantów rozwiązania sytuacji. Opisany powyżej, nie jest co prawda dość logiczny, ale wykluczyć go również nie można. Czyli jest już jedno wytłumaczenie rzekomego istnienia stenogramu z przemówienia Bermana, a napisałem pierwszy przykład, jaki mi przyszedł do głowy.

Podsumowując - idziesz śladem Tańczącej, to znaczy przestajesz sie wypowiadać, chowając się za parawanem urażonej dumy (nie podając powodów urażenia oczywiście), nie potrafiąc uzasadnić, argumentować, czy podbudować jakąkolwiek logiką swych poglądów. Faszystowskich, biorąc pod uwagę nikczemne rasistowskie żarciki, dodajmy. Potrafisz za to całkiem nieźle obrażać rozmówcę, to przyznaję. Spróbuj przejść do merytoryki, którą mógłbyś kogokolwiek ewentualnie przekonać.
_________________
I need re-educating
I'm not watching your T.V
It always tries to pressure me
Why are we waiting
Let's get drunk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 10 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkAdam

1. Cytaty które zastosowałem były perfekcyjne z przystępnym (zważywszy że piszę do Ciebie) uzasadnieniem podsumowującym Twoją twórczość. Ale lekcji nie odrobiłeś bo oto kolejne mógłbym dodać:
Cytat:
Opisany powyżej, nie jest co prawda dość logiczny, ale wykluczyć go również nie można.

Cytat:
Ale to nie wiem do końca, czy o to na pewno chodziło


2. Nie pisz wypracowań próbując sam sobie wyjaśnić i dodać sobie wiary w to co napisałeś wcześniej z brakiem pewności.
3. Powoływanie się systematyczne na gramatykę/ortografię/styl to żaden argument w temacie który tych aspektów nie dotyczy.

Cytat:
nie podałeś go w oryginalnym brzmieniu, nie podałeś źródła.

Szukasz źródła? Skoro tylko jednego, to się nie dziwie że masz zastrzeżenia co do wiarygodności materiału. Jeśli chodzi o oryginalność, to widocznie masz więcej inf niż ja, chętnie poznam to źródło rzetelne brzmienia oryginalnego.


"Musicie dużo czytać.
By poznać prawdę.
By dostrzec korzenie zła"
Marcel François Lefebvre

"Jeżeli nie będziecie czytali,
to wcześniej czy później
dopuścicie się zdrady,
bo nie poznacie korzeni zła."
Paul Aulanguer

Na zaczepki łysych łbów mógłbym dalej reagować bo mogły bo mi zrobić krzywdę, ale puste łby nie są w stanie więc na Twoje zaczepki nie będę już reagował.
KONIEC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
punkAdam




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 10 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ale to nie wiem do końca, czy o to na pewno chodziło" - to już tłumaczyłem.
"Opisany powyżej, nie jest co prawda dość logiczny, ale wykluczyć go również nie można." - opisywałem hipotezę. Nie jest dość logiczny, bo w końcu komuniści mieliby w niej grac na nacjonalizmie, ale wykluczyć go nie można, bo w '68 pokazali, że są do tego zdolni.
Jeśli nadal uważasz, że sam sobie przeczyłem i tak dalej i tak dalej, to nie zrozumiałeś (może po prostu nie przeczytałeś?) mego wcześniejszego postu. Bywa. Nie pisze wypracowań w żadnym celu. Sugerowanie, jakobym nimi uwiarygadniał swoje wypowiedzi, jest o tyle bezzasadne, że przemawia przez nie twoja indolencja literacka, ufal. Staram się pisać posty, które łatwo się czyta. Dlatego je stylizuję, i używam wyrażeń, które sprawiają Ci tyle problemu, nie piszę w punktach i nie stosuję wyrazu "KONIEC", do akcentowania woli niekontynuowania rozmowy. Według mnie różnica jest taka, jak między wypowiedzią studenta, a chłopa jąkały, co tylko "chuj" i "kurwa" umie wybełkotać. Drugi może oczywiście coś ciekawego powiedzieć ale przekazuje to w tak straszny sposób, sieje takimi kolokwializmami, że trudno przeniknąć ogólny sens i pozostaje pewien niesmak. Nie traktuję tez odniesień to gramatyki itd. za jakikolwiek argument. Nie wiem również, czemu tak uważasz. Po prostu nie mogę Cię zrozumieć w wypowiedziach typu:
"jedni rusyfikowali, inni germanizowali, teraz angielski, wybierz sobie według potrzeb i nie kompromituj się nieznajomością języków obcych w świecie wielonarodowościowym"
"Szukasz źródła? Skoro tylko jednego, to się nie dziwie że masz zastrzeżenia co do wiarygodności materiału. Jeśli chodzi o oryginalność, to widocznie masz więcej inf niż ja, chętnie poznam to źródło rzetelne brzmienia oryginalnego." - czyli sam nie widziałeś tekstu na oczy, nie wiesz, czy naprawdę istnieje. Od kumpla przy piwie usłyszałeś? Z twojej wypowiedzi wynika, że zdajesz sobie sprawę z niewiarygodności rzekomego Bermanowskiego przemówienia, ale wierzysz w nie i tak w imię poszukiwania źródeł zła. Czyli masz już tezę ("Żydzi są korzeniem zła!") i ją sobie potwierdzasz tekstami o wątpliwej wiarygodności.

Jeśli zamierzasz w istocie zakończyć teraz dyskusję, to gratuluję, bo o ile wyzywania rozmówcy od "pustych łbów" i tym podobnych obraźliwych fragmentów było sporo, to merytoryki prawie wcale. Słowem - tłumacząc na twój ulubiony niegramatyczny styl ("Powoływanie się systematyczne na gramatykę/ortografię/styl to żaden argument w temacie który tych aspektów nie dotyczy.") - to, co mówisz, nie trzyma się kupy, koleś.
_________________
I need re-educating
I'm not watching your T.V
It always tries to pressure me
Why are we waiting
Let's get drunk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 10 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gagatek

źródła to głównie moje pliki world'a w które wklejam, modyfikuje, wycinając, poprawiając, uzupełniając temat o wątki z różnych źródeł także nie mam adresu do którego mógłbym odesłać jak np.
LOBBY ŻYDOWSKIE -wpisz w youtube

i coś gwoli uzupełnienia z dnia poprzedniego

Cytat:
Pamiętamy jeszcze bezczelne pogróżki niejakiego Israela Singera, przewodniczącego Światowego Kongresu Żydów, iż “diaspora” będzie “upokarzać Polskę na forum międzynarodowym”, jeśli nie zaspokojone zostaną absurdalne żądania finansowe biznesmenów Holocaustu, zwane dla niepoznaki “odszkodowaniami” i “zwrotem mienia”.

tak sie złożyło że jak PiS doszedł do władzy były non stop ataki w mediach w których jak pamiętamy zła prasa o naszym kraju dotarła nawet do jakichś egzotycznych zakątków świata (oczywiście niezwiązane bezpośrednio z tematem odszkodowań, musiało to wyglądać tak jak w tajnym protokole opisano czyli pozoranctwo)
natomiast Tusk pojechał, obiecał żydom 65mld, i ma spokój
sam Israel Singer został usunięty ze stanowiska, dla swołoczy powodem były jakieś niejasności finansowe, przekręty, dla inteligentnych powodem było to że ujawnił niewygodne plany : )

a teraz coś ze świata i z naszego rodziemgo ogródka : )
wymieniane tu media to tylko niewielka, znana cześć...

The New York Times - zalozony przez gojów w 1851 H. Raymond i G. Jones. Po ich śmierci wykupione przez zyda A. Ochs. Obecnie wlascicielem jest żydowski klan rodziny Sulzerberger. Sprzedaz dzienna 1 milion 200 tysięcy egzemplarzy.

Washington Post - zalozona przez goja w 1877 - S. Hutchins, Podczas spowodowanej przez zydobankierów depresji ekonomicznej w 1933 r. została wykupiona za bezcen przez żydów Eugene Meyer i Bernarda Barucha.

"Walt Disney Co." - Po smierci Walta Disnaya firma wykupiona w 1984 przez Michaela Eisnera (żyda); Firma calkowicie zmienila profil produkcji. W miejsce propagowania wartosci chrzescianskich takich jak uczciwosc, odwaga, honor, pracowitosc zaczela szerzyc nowe postawy jak: cwaniactwo, przemoc, homoseksualizm, zboczenia, posluszenstwo, poprawnosc polityczna...

ICQ - ("I seek you") ufundowana w Tel Avivivie, Israel

Wikipedia - ufundowana w Izraelu

Cegetel , (sieci tel. komórkowej we Francji, Maroko, Monako, Polska, Węgry, Hiszpania, Kenia)

Gazeta Wyborcza - redaktor naczelny polonofob, renegat, fanatyczny komunista, dywersant i zdrajca, arcy-bydlę żyd Aaron Szechter vel Adam Michnik, syn żydowskiego komunisty ukraińskiego, zbrodniarza, polonofoba i polakożercy, agenta i kata NKWD Ozjasza Szechtera, brat żydowskiego zbrodniarza i kata UB Stefana Szechtera vel Szwedowicza - mordercy żołnierzy AK, WiN, NIE, ZWZ, pupil zbrodniarza, agenta NKWD Bolesława Bieruta.

"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." Zbigniew Herbert

To tak dla urozmaicenia podałem żeby znów nie było "ale" (banki, korporacje, firmy finansowe, kredytowe i giełdowe nie podaję bo to już tak często przytaczane fakty że chyba ja nie muszę)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
punkAdam




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co tak naprawdę wynika z tej całej listy? Że Żydzi są właścicielami mnóstwa potężnych korporacji. Pierwotni posiadacze są zresztą wyidealizowani - o Walcie Disneyu nie powiedziałbym, że "propagował wartości chrześcijańskie", o ile oczywiście przyjmie się, że taką wartością nie jest projektowanie i sprzedawanie ogłupiającego amerykańskiego gówna. Do ufala przemówi zapewne najbardziej argument, że był również masonem.

Myślę, że nie ma różnicy, kto jest właścicielem tych wszystkich korporacji. Mimo, że na samej ich górze stoją Żydzi (w Stanach zresztą o wiele potężniejsze jest np. lobby protestanckich fundamentalistów, które wyniosło do władzy Busha), to miażdżąca większość ich pracowników (z dyrektorami włącznie), to goje wszelkiego autoramentu. Korporacja nie funkcjonuje na zasadzie wspierania Izrealitów, tylko budowania zamkniętych klik rządzących zza pleców rządów. Na ich czele stoją również Chińczycy, Japończycy, Amerykanie i długo by jeszcze wymieniać. Są zjednoczeni przez swój cel, a nie pochodzenie, czy wyznanie ( o ile religią nie jest kult pieniądza). Pomyśl, czy jeśli w wyniku działań hipotetycznej międzynarodowej grupy rasistów usunięci zostali wszyscy korporacjoniści żydowscy, to coś by się zmieniło? Takie wartości, jak polityczna poprawność, nadal byłyby propagowane, bo są pożądane przez wszystkich rządzących - oficjalnych i sterujących "z tylnej kanapy". Wymienione zostałoby szefostwo i kadra kierownicza - to wszystko. Nie ma znaczenia, czy władcą korporacji jest Żyd, czy Murzyn - wszyscy oni są takimi samymi skurwysynami.

Nie rozumiem tylko, dlaczego wartości chrześcijańskie miałyby być tak bardzo pożądane - przypominam, że nie obroniły świata przed najkrwawszymi wojnami, a wręcz przyczyniły się do ich rozpętania. Nie wiadomo, ilu żołnierzy Wehrmachtu wierzyło w Boga, ale z napisem "Gott mit uns" na klamrze pasa, ateistą się nie jest na pewno.
_________________
I need re-educating
I'm not watching your T.V
It always tries to pressure me
Why are we waiting
Let's get drunk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe do rozmowy muszę się wkręcić, bo jestem właśnie w trakcie czytania Mein Kampf. Już po pierwszych kilku rozdziałach dowiedziałem się dlaczego ta książka jest zakazana - z pewnością nie z powodu rasowo-antysemickiego charakteru. Po pierwsze zszokowały mnie niektóre stwierdzenia zawarte w tej książce - gdyby Hitler był u władzy przed 1 wojną światową mogłoby jej w ogóle nie być (mówił o niepotrzebnych ofiarach wielkiej wojny i niewinnych zabitych, dziwne jak na Hitlera:>). Żeby jasno przedstawić to o czym mówię zacytuję parę fragmentów książki:) :

"Zacząłem uczyć się na nowo i dopiero teraz prawidłowo zrozumiałem nauki i zamiary Żyda - Karola Marksa. Dopiero teraz właściwie odczytałem jego "Kapitał", tak samo, jak i walkę socjaldemokracji przeciwko gospodarce narodu i to, że jego celem jest przygotowanie podstaw dominacji prawdziwie międzynarodowego kapitału, finansjery i giełdy."

"Niestety dominacja pieniądza została usankcjonowana, także przez tę stronę, która powinna być w największej opozycji do niego. Szczególnie nieszczęśliwe było to, że jego Wysokość nakłaniał szlachtę, aby weszła w krąg nowej finansjery. Należy przyznać, na jego usprawiedliwienie, że nawet Bismarck nie zdawał sobie sprawy z kryjącego się w tym niebezpieczeństwa. W praktyce ideały cnót zeszły na drugi plan w stosunku do pieniądza, ponieważ było oczywiste, że wchodząc na taką drogę szlachta będzie musiała grać drugie skrzypce wobec finansjery."

"Pierwszą bronią nowej doktryny, zawierającej nowe i wielkie zasady, chociaż wielu jednostkom może się to nie podobać, musi być sondaż ostrego krytycyzmu. Marksizm posiadał cel i obawiał się konstruktywnej ambicji (nawet jeżeli jest to tylko wytwór despotyzmu żydowskiej, światowej finansjery), (...)"

Takich przykładów jest więcej. Hitler doszedł do podobnych wniosków, co wielu dzisiejszych ludzi takich jak Alex Jones. Jedno należy podkreślić, że Hitler mylił żydów z syjonizmem i stąd wzięła się jego późniejsza (późniejsza, bo wcześniej był ich obrońcą!) nienawiść do żydów (pisał o syjonizmie w książce). Wielu żydów w teraźniejszych czasach protestuje i apeluje, żeby nie mylić ich z syjonistami. Tak, więc nienawiść do żydów jest bezpodstawna. Do syjonistów, masonów, czy bilderberg'ów owszem.

Co ciekawe dowiedziałem się dlaczego Hitler miał takie poparcie w kościele:), bo próbował utrzymać kościół u podstaw nauki moralnej - w tym pewnie utrzymanie nauczania religii w szkołach (tak jak nasi posłowie:>).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wielu żydów w teraźniejszych czasach protestuje i apeluje, żeby nie mylić ich z syjonistami. Tak, więc nienawiść do żydów jest bezpodstawna. Do syjonistów, masonów, czy bilderberg'ów owszem.

Apelują żeby nie mylić ich z syjonistami ale można mylić z masonami czy iluminantami oraz bilderberg'ami, tak więc w zależności do której sekty należą żydzi apelują żeby ich nie mylić z inną sektą żydowską

Poza tym apelować sobie mogą...
a) Patronem masonerii jest Hiram (Hiram współpracował z żydowskim królem Salomonem dostarczając mu materiałów do budowy świątyni w Jerozolimie.)
czyli wyręczyli się konfidentem a teraz mają alibi
b) Zakon Iluminatów został założony w dniu 1 maja 1776 roku przez Adama Weishaupta Jak podają niektórzy autorzy był on synem rabina i został ochrzczony po śmierci ojca, z kolei inni uważają go za Niemca
(wielu uważa że Hitler też był Niemcem, tak nienawidził żydów i nie chciał żeby go z nimi ktoś mylił, a w wehrmachcie było ich ok. 150tyś tak więc znów tyko kwestia nazwy sekty żydowskiej, jednych mylił syjonistami a tych w wermachcie to już nie)
Choć był on wykładowcą na uniwersytecie jezuickim, a wcześniej kształcił się w ich szkołach, porzucił katolicyzm, bowiem nie tylko znienawidził Jezuitów, ale zaprzysiągł zniszczenie Kościoła katolickiego i reprezentowanego przezeń chrześcijaństwa.
Zdaniem W.T.Stilla termin "Iluminaci" ("Oświeceni"), został użyty także przez pisarza Menendeza Pelayo w 1492 roku i można go odnieść do działającego na terenie Hiszpanii tajnego towarzystwa o nazwie "Alumbrados", którego członkowie "mieli uzyskiwać tajemną wiedzę z nieznanego źródła dającego nadludzką inteligencję" ( [2] str. 47), Działalność "Alumbrados" została potępiona edyktem Wielkiej Inkwizycji w 1623 roku i stanowiła "kolejną bitwę między Kościołem katolickim a towarzystwami tajnymi." Bowiem było i jest powszechną praktyką maskowanie działalności różnego typu tajnych stowarzyszeń i propagowanych przez nich doktryn "woalem chrześcijaństwa". Z reguły ma to na celu najpierw przyciągnięcie do nich jak największej liczby ludzi (również chrześcijan), a później zdyskredytowanie chrześcijaństwa jako całości. Jednak dopiero organizacja założona przez Weishaupta spowodowała ścisłe powiązanie tych idei ze światem polityki i finansów.
znów sekciarstwo

O Bildenbergach się nie wypowiadam bo nie orientuje się w tej materii

A książka Hitlera to wypociny człowieka z głową wypraną w sekcie który jakby żałował że do niej wstąpił i próbował sam przed sobą się usprawiedliwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:17, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wielu Żydów (nie wszyscy) na stołkach przyzwyczaili się do używania w swojej obronie słowa "antysemityzm", robiąc wokół tego wiele szumu. Nie daj Bóg kopnąć złodzieja w dupę i okaże się, że jest Żydem od razu jestemy okrzyknięci antysemitami.

Nie jestem antysemitą i wytłumaczę to banalnie. Elita, która rządzi Izraelem to takie same kurwy, jak te, co rządzą Szatanami Zjednoczonymi, Wielką Brytanią czy Polską. Nie popieramy polityki naszego kraju ani polityków. Manifestacje, jakie odbywają się w niedemokratycznych USA są naprawdę wielkie, co nie przeszkadza władzy delegalizować ich, ignorować lub przemilczać. Podczas ataku Izraela na Liban dało się zauważyć piekną inicjatywę społeczeństwa Izraelskiego, gdy na ulice wyszła ludność manifestując dezaprobatę dla wojny, żadając zaprzestania otrzeliwania Libanu. Ludzie, są świadomi, niestety władza nie słucha woli ludu. Czy my popieraliśmy atak i okupację Iraku? A akcję w Kosovie? A Afganistan? Nasze wojska tam były i są. Czy wobec tego czujecie się współwinnymi okupacji i krzywd, jakie zrobiło nasze wojsko? Ja nie, bo nigdy nie popierałem tych działań. Rządy nas nie słuchają, więc trzeba je zmienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Wszyscy jesteśmy żydami.. Wszyscy mamy w sobie krew żydowską. Pradopopodobnie 3/4 ludzkości jest żydami, bądź półżydami. Skończcie więc pier**** o złych żydach, bo sami nimi jesteście. Ja też prawdopodobnie jestem żydem, i co z tego ? Liczą się ludzkie zamiary, chęci, a nie fakt, iż ktoś jest żydem, a więc jest się złym.. Exclamation


Nie rozumiem dlaczego szukacie winny w innych ludziach, a nie w sobie samych, bo tak jest łatwiej? Skoro ktoś ma inna narodowość, jest odmienny np fizycznie to łatwiej zwalić odpowiedzialność z swojej "grupy" ( podświadomie z Siebie samego) na innych...?

PS Gdyby ktoś mógł w spojrzeć w głąb siebie samego i odkryć swoja "prawdziwa" naturę, odkrył by, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, stanowimy jedność, a separacja, oddzielenie to silna iluzja, a przykład tego możemy zbaczać np na tym poście (to tylko moja myśl)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agent70 napisał:
Gdyby ktoś mógł w spojrzeć w głąb siebie samego i odkryć swoja "prawdziwa" naturę, odkrył by, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, stanowimy jedność, a separacja, oddzielenie to silna iluzja, a przykład tego możemy zbaczać np na tym poście (to tylko moja myśl)

Ale dlaczego piszesz to nam gojom? Idź i tłumacz to Żydom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
Ale dlaczego piszesz to nam gojom? Idź i tłumacz to Żydom.


Bo od kogoś trzeba zacząć??? (PS mówiłem to ogólnie do wszystkich ludzi, "dr02d2u" a skąd wiesz, że nie ma tu "żydów"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agent70 napisał:
dr02d2u napisał:
Ale dlaczego piszesz to nam gojom? Idź i tłumacz to Żydom.

Bo od kogoś trzeba zacząć??? (PS mówiłem to ogólnie do wszystkich ludzi,

Na tym forum nie ma problemu z takim postrzeganiem sprawy jaki zaprezentowałeś. Zauważ, że kto inny ma z tym poważny problem, szczególnie od czasów wyjścia z Egiptu.

agent70 napisał:
"dr02d2u" a skąd wiesz, że nie ma tu "żydów"?

Fakt, tego nie wiem. Ale prawdopodobieństwo tego, że "oni" tu są, jest z pewnością niskie. Smile

Ale ok. Być może błędnie odebrałem Twoją wypowiedź jako kolejny głos w walce z antysemityzmem. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
[...]Zauważ, że kto inny ma z tym poważny problem, szczególnie od czasów wyjścia z Egiptu.[...]


Jesteś zbyt pobłażliwy. Skąd przypuszczenie, że przed wyjściem z Egiptu było inaczej? Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzenie Żydow "wasze ulice nasze kamienice", to już chyba należy do przeszłości. Niedługo tak będzie mówił Kościół Katolicki. Państwo Polskie nie ma umiaru w oddawaniu gruntów i nieruchomości Kościołowi. Kraków postanowił zaskarżyć Komisję Majątkową do Trybunału Konstytucyjnego, za bezprawne oddawanie majątków Kościołowi, o ogromnej wartości. I słusznie bo już prawie cały Kraków należy do Kościoła. Na stronie www.ekumenizm.pl jest artykuł o tym. Warto się zastanowić, kto tak naprawdę okrada Polskę. Czy tylko Żydzi? I czy Kościoł w Polsce naprawdę musi być tak bogaty? Czy to się trzyma Ewangelii i zasad chrześciańskich których chce nauczać Kościół? Jesli się kiedykolwiek stanie, że w Polsce zagości niedostatek, przyjemnie będzie patrzeć biednym ludziom na bogatych księży i modlić się w bogatych kościołach? Myślę że czas aby ludzie obudzili się z tego letargu i spojrzeli krytycznie na ten problem. Bo prawda jest taka, że im bogatszy Kościół tym biedniejsze państwo. I zanim zrzucicie na mnie bombę atomową, poczytajcie na ten temat. Publikacji nie brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fred




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba o tych rzeczach mówić otwarcie i nie obawiać się posądzenia o rasizm.
Prowokatorom w stylu punkAdam można podziękować. Punk znaczy człowiek wolny,
ale jak raz tego gościa to nie dotyczy.

Dochodzi w tej chwili do tego, że jak opieprzysz Murzyna za to, że zaparkował samochód
na przejściu dla pieszych to już jest rasizm. Podobnie jest z Żydami, nie wolno absolutnie
zwracać im uwagi bo jest to antysemityzm.

Nigdy nie byłem rasistą, ale takie podejście zaczyna mnie powoli wk...iać.
To co myślę to nie faszyzm to realizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fred napisał:
[...]Dochodzi w tej chwili do tego, że jak opieprzysz Murzyna za to, że zaparkował samochód na przejściu dla pieszych to już jest rasizm.[...]


Hate crime - nie mogłem uwierzyć jak pierwszy raz o tym usłyszałem. Dobry odcinkek SP o tym zrobili. Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:26, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Powiedzenie Żydow "wasze ulice nasze kamienice", to już chyba należy do przeszłości. Niedługo tak będzie mówił Kościół Katolicki. Państwo Polskie nie ma umiaru w oddawaniu gruntów i nieruchomości Kościołowi. (...) Warto się zastanowić, kto tak naprawdę okrada Polskę. Czy tylko Żydzi? I czy Kościoł w Polsce naprawdę musi być tak bogaty? Czy to się trzyma Ewangelii i zasad chrześciańskich których chce nauczać Kościół? Jesli się kiedykolwiek stanie, że w Polsce zagości niedostatek, przyjemnie będzie patrzeć biednym ludziom na bogatych księży i modlić się w bogatych kościołach? Myślę że czas aby ludzie obudzili się z tego letargu i spojrzeli krytycznie na ten problem. Bo prawda jest taka, że im bogatszy Kościół tym biedniejsze państwo. I zanim zrzucicie na mnie bombę atomową, poczytajcie na ten temat. Publikacji nie brakuje.


Poczytałem na ten temat, poczytałem... Ile kościół dostał a ile żydzi nakradli Laro?
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4931
"Afera ART-B, to w skutkach wielomilionowa strata dla skarbu państwa, spowodowana przez dwóch polskich Żydów- Bogusława Bagsika i Andrzeja Gąsiorowskiego, którzy stworzyli tzw. system oscylatora, polegający na błyskawicznym przerzucaniu oprocentowanych kwot z jednego banku do drugiego ( i dziesiątego...). " (...)
Bagsik z Gąsiorowskim w 1989 r. założyli tzw. ART- B International Corp. Ltd ( z siedzibą w Cieszynie). Ich „kapitał zakładowy” wynosił 100 tys. zł. (słownie: sto tysięcy złotych). W maju zarejestrowano spółkę, a do końca roku spółka ta osiągnęła zysk w wysokości 12 mln. zł. Niespełna 2 lata później spółka posiada sieć 20- tu apartamentów branżowych i funkcyjnych, udziały kontrolne w spółkach i udziały pośrednie w 2 tys. firm. Posiadali: montownię Gold Star w Wałbrzychu; odrzutowce, kompleks mleczarski w Sępólnie, olejarnię. W woj. zielonogórskim byli właścicielami 60 proc. udziałów TV Ryga (Estonia); 50 proc. akcji holenderskiego Altenu, akcje wytwórni videoclipów w Anglii (Studio 55). Rozpoczęli budowę fabryki telewizorów w Kiliat- Szarmon, za 85 mln. dol. wykupili połowę udziałów firmy paliwowej PAZ, należącej do rodziny Libermanów w Izraelu. Byli faktycznie właścicielami Agrobanku S.A., wykupując większość akcji firm Agrotechnika i Laktopol- głównych akcjonariuszy tego banku. (...)

W kościela zdarzały się przekręty, ale nie ma nawet co porównywać. Takie darowizny, jakie daje państwo kościołowi dla żydów byłyby śmieszne... Wszak oni biorą sobie sami dużo więcej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Faszystowska Polska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile