W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Faszystowska Polska  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4146
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gagatek




Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 29 Maj '08   Temat postu: Faszystowska Polska Odpowiedz z cytatem

Jeden z uczestników tego forum o nicku "Sikorski" w czesci => Polska i Polacy w temacie => Kto wspuścił Żydów do Polski?
napisal tak :
Cytat:
nie jestem antysemitą dlatego, że nie lubię narodu żydowskiego. Jestem antysemitą, bo naród ten okrada moje państwo.

Czy ta wypowiedz jest przesłaniem dla innych polaków i świadczy o
jego patriotycznej postawie? Czy każdy z nas polaków powinien przyjąć jego postawe? Jak dalego od tego do faszyzmu?



Bycie kimś zbędnym w Polsce niekoniecznie zwiazane jest z tym,ze jest sie pochodzenia np.żydowskiego.Wystarczy być człowiekiem chorym i kalekim.Ślepa nienawiść do wszystkiego co inne a przez to gorsze prowadzi do dyskryminacji.



Czy ktokolwiek z was wyobraża sobie perspektywe takiej Polski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie też już wyzywali od antysemitów.
nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem
myślę co myślę - na każde szczegółowe pytanie odpowiem, co myślę i dlaczego. jeśli ktoś po kilku moich odpowiedziach szufladkuje mnie jako antysemitę to spoko - mogę być; to słowo nie ma dla mnie żadnego głębszego znaczenia - dostosuję się do zaproponowanej definicji.

a te filmy mnie nie dotyczą, choć nawet nie oglądałem. myślę, że są o jakichś głąbach którzy nie wiedzą co robią a ktoś inny nimi manipuluje, mniej lub bardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak. A teraz Mały judek próbuje wzbudzić w czytających poczucie winy.
Zaraz sie wszyscy będą tłumaczyć że nie są antysemitami.
Jakie to proste.

Holopierdoły działają w ten sam sposób tylko na większą skalę
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gagatek




Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
No tak. A teraz Mały judek próbuje wzbudzić w czytających poczucie winy.
Zaraz sie wszyscy będą tłumaczyć że nie są antysemitami.
Jakie to proste.

Holopierdoły działają w ten sam sposób tylko na większą skalę


Kod:
Ciasnota umysłowa się rozszerza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nienawiść do złodzieja to faszyzm?
Jezeli tak to jestem faszysta.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, gdy Polak we własnym kraju chce stanowić prawo to faszyzm
gdy Żyd domaga się odszkodowań za swoje tchórzostwo lub czas w którym inni walczyli a on załatwiał lewe interesy to już nie jest faszyzm
hehe Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufal napisał:

gdy Żyd domaga się odszkodowań za swoje tchórzostwo lub czas w którym inni walczyli a on załatwiał lewe interesy to już nie jest faszyzm
hehe Laughing

Wtedy jest "prawo i sprawiedliwość" Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wtedy jest "prawo i sprawiedliwość" Evil or Very Mad


a może gdy Kaczyński siedział pod kocem i obmyślał plan jak odzyskać Polskę, słońce hasało bezkarnie po podwórku wypalając co nieco a teraz spłaca dług Żydom za ten towar... bo to donek przyznał im odszkodowania a nie PiS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:39, 30 Maj '08   Temat postu: Re: Faszystowska Polska Odpowiedz z cytatem

gagatek napisał:
Czy każdy z nas polaków powinien przyjąć jego postawe? Jak dalego od tego do faszyzmu?


A co to jest faszyzm? Człowieku nie myl pojęć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem pierwszy film. Dziś oni chcą kogoś wyeliminować, jutro ich wyeliminuje ktoś Smile

Normalnie ręce opadają. Rozumiem, że oni rozumieją, że w Polsce jest generalnie źle etc. Ale ich działalność polegająca na wskazaniu winnych i napiętnowaniu ich do niczego nie prowadzi Smile Już bardziej konstruktywnie byłoby konkretnie wskazanie, nie ograniczając się do narodowość, kto podjął decyzję, kto jest odpowiedzialny za skutki etc.
Według mnie ten cały narodowy socjalizm to działalność ku pokrzepieniu serc samych aktywistów. To co robią sprawia im dobre samopoczucie, uczucie, że robią coś dobrego dla kraju, a faktycznie to droga do nikąd. Ja nie jestem zwolennikiem tej opcji politycznej, ale. Niezależnie od różnych opcji, jak już ktoś coś robi to może więcej konsekwencji i konkretów, które do czegoś prowadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gagatek ja bojkotuje Twoje posty zgodnie z poniższą maksymą:
Do GAGATKA:
''Opinie tworzą nie najmądrzejsi,lecz najgadatliwsi''
Władysław Biegański
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
''Opinie tworzą nie najmądrzejsi,lecz najgadatliwsi''

Smile
Nie tyle najgadatliwsi co poczytniejsi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj na tvp info(niestety o 24 godz?)leciał świetny dokument "jak powstało państwo izrael".Było międzyinnymi o tym jak żydzi przeprowadzali czystki mordując kobiety i dzieci.Także wczoraj na tvn 24 był poruszany temat filmu o jedwabnym.Trzech parchatych żydków domagało się nakręcenia tego gniota by ukazać barbarzyństwo narodu polskiego.Film ma powstać na podstawie wypocin pewnego parcha (o niemcach ani mru mru,oprócz tego że"dobrzy" Polacy jednego ukrwali)do tego są zdziwieni że nie mogą otrzymać subwencji od państwa .Do reżyserki rwie się Olbrychski i Pasikowski (100% Polacy Smile ).Sarkozy w polskim sejmie domaga się inwestowania budowy muzeum żydowskiego na które i tak już wybuliliśmy 80 mil zł .
parchy opanowały nasz kraj,udają Polaków ukrywając się pod fałszywimi nazwiskami.
Ty gagatek też jesteś przykładem tchórza,udajesz tolerancyjnego Polaka a w rzeczywistości jesteś tylko żydkiem pasożytem polskiego narodu.Piszesz "ciasnota umysłowa",tak to prawda wielu Polaków na nią cierpi gdyż twoi rodacy wymordowali wielkich Polaków w katowniach stalinowskich a dziś systematycznie piorą im mózgi zażydzonymi mediami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się gdzie są polskie grabie? Patrząc na około zauważam, że wszyscy mają swe grabie i grabią do siebie i tak było zawsze. I wszyscy zapuszczają do tego biednego kraju swe grabie, aby go nadal okradać. Pytam się gdzie są nasze grabie? Po takiej historii chyba coś się kurwa Polsce należy! Przez takich jak gagatek polska nadal będzie darmowym spichlerzem dla Niemców, Żydów, Rusków, USrAńców, Unii i całej pieprzonej wyzyskującej nas reszty. Czas powiedzieć STOP. Tak jestem antysemitą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski brawo brawo za wyrażenie swojego punktu odniesienia:) wbrew panującemu trendwi na topie jak polityczna poprawność. Jeszcze raz brawo za odwagę wyrażenia swojego poglądu publicznie.

Precz z polityczną poprawnością Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam pretensji do żadnego narodu. Ani do Niemców, ani do Żydów w ogółu. Mogę mieć pretensję do tchórzy którzy nie walczyli podczas II wojny światowej i do tych którzy okradali mój kraj. Nawet jeśli większość Żydów nie walczyła, to byli tacy którzy walczyli. Nawet jak 99 900 nie walczyło tylko okradało, a 100 broniło Polski to nie będę miał pretensji to Żydów lecz do 99 900 ludzi pochodzenia Żydowskiego.

Co do historii to jest naturalne że każdy naród dba o swoje interesy. Jako Polak nienawidzę Rosjan, ale jak postawię się w sytuacji Rosjanina to ja również próbowałbym jak najwięcej zagarnąć ziemii.

Postawcie się na miejscu Ukraina, ma on prawo nienawidzić Polaków tak samo jak my Rosjan.

Teraz postawcie się na miejscy Żyda, mieszkacie sobie w USA, po setkach lat powstaje wasz kraj. Przyjeżdżacie tam a potem właśnie wszyscy was napastują że "wymordowaliście ileś tam ludzi", a wy tylko prowadziliście spokojne życie w USA, nic nie zrobiliście, tylko inni ludzie waszej narodowości. Ale wszyscy obwiniają właśnie was bo urodziliście się Żydem.

Polacy też mordowali Ukraińców i innych.

Tybet też nie miał pięknej historii wbrew powżechnym przekonaniom. Ba, miał o wiele gorszą historie niż Polska, o ile nawet nie gorszą i krwawszą niż Rosja. http://wolne-media.h2.pl/?p=791
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy jesteśmy żydami.. Wszyscy mamy w sobie krew żydowską. Pradopopodobnie 3/4 ludzkości jest żydami, bądź półżydami. Skończcie więc pier**** o złych żydach, bo sami nimi jesteście. Ja też prawdopodobnie jestem żydem, i co z tego ? Liczą się ludzkie zamiary, chęci, a nie fakt, iż ktoś jest żydem, a więc jest się złym.. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88
Cytat:
Liczą się ludzkie zamiary, chęci, a nie fakt, iż ktoś jest żydem


Ludzkie zamiary i chęci hmmm ....ciekawe jakie pozytywne zamiary i chęci mają Żydzi wobec narodu polskiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ciekawe jakie pozytywne zamiary i chęci mają Żydzi wobec narodu polskiego?


może chcą się poddać dobrowolnej eksterminacji : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
punkAdam




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 06 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy niby tacy oświeceni, a jak przyjdzie co do czego, to rzucają tekstami w rodzaju "Czy nienawiść do złodzieja to faszyzm?
Jezeli tak to jestem faszysta." I dlatego właśnie chyba żyjemy w takim gównianym kraju, bo zamiast postarać się zbudować coś dobrego dla wszystkich, wymyśla się spiskowe ideologie i próbuje pod nie wydarzenia na świecie podciągnąć. "To wszystko wina Żydów blablablabla". Co to za różnica, czy wina Żydów czy Polaków czy pieprzonych Marsjan. Fakt - w historii mieliśmy przesrane. W wielu przypadkach przez naszą własną pychę, zaślepienie i zacofanie. Na użytek "Historycznych mistrzów " spod znaku OnaNR dodam, że najpotężniejsza była Pierwsza Rzeczpospolita, która swą potęgę zbudowała na tolerancji i wielokulturowości. A jeśli uważacie bycie nazistą za nonkonformizm, to jesteście po prostu nienormalni. Uderz się w głowę czymś ciężkim Tańcząca_Z_Aryjskimi_Wilkami. Razem z lagerkapo ufalem. Już przebierasz nóżkami w tęsknocie za piecami, nie?
_________________
I need re-educating
I'm not watching your T.V
It always tries to pressure me
Why are we waiting
Let's get drunk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 06 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W wielu przypadkach przez naszą własną pychę, zaślepienie i zacofanie.


zakłamany człowieku, przesrane było przez te "przyjaźnie", jakie i obecnie próbuje się wmawiać, bratać z oprawcami po raz kolejny, żeby po raz kolejny wyjść na idiotów

wielonorodowośc istnieje na świecie, ale nie może być tak że inne narody mają więcej praw niż człowiek we własnym kraju
normalny człowiek jest turystą, bo gdzie by nie był chce wracać "do siebie" i nie ingeruje w życie innych

niemcy - pierdzący i bekający
włosi - śmierdzący ale za to "na żelu" oraz mekka mafii europejskiej
anglicy - stado pijanych baranów bo im stadiony zamknęli
francuzi - zniewieściali że nawet piłkarzy z czarnego lądu ściągneli żeby wywalczyć MŚ i ME
holandia - zboczenia i narkomania
wszystko mam wśród swoich nie potrzebna mi swołocz wielonarodnościowa, swego nie znasz cudze chwalisz hehehe

poza tym tak wszyscy PL nienawidzą a każdy chce ją okupować haha
jak żydzi którym sie antysemityzm nie podoba, to po cholere tu siedzą skoro tak źle heheheh
tolerancja jest dla dewiantów kruczkiem do obejścia prawa i ładu społecznego, i z definicji jest przymykaniem oczu na patologie na którą się nie godzimy

[quote]Uderz się w głowę czymś ciężkim Tańcząca_Z_Aryjskimi_Wilkami. Razem z lagerkapo ufalem[quote]

skoro mylisz ruch narodowy z faszyzmem, to musisz mieć... nieźle pomieszany umysł

[quote]Już przebierasz nóżkami w tęsknocie za piecami, nie?[quote]

a ty już przebierasz nóżkami w tęsknocie za zaborcami coby im jeszcze tu sprzedać

[quote]I dlatego właśnie chyba żyjemy w takim gównianym kraju[quote]

jak nie będziesz robił kupy w gniazdo to śmierdzieć ci pod nosem nie będzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 06 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkAdam
przykro mi, ale ja z takimi prymitywami nawet nie rozpoczynam dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
punkAdam




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 07 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście, pozwól zacytować literackie wyrażenie, "kupy we własne gniazdo nie robię". Śmierdzi mi akurat najbardziej faszyzm. Stwierdzenie, że ruch narodowy jest różny od faszyzmu czy nazizmu, jest śmieszne. Taki sam skrajny nacjonalizm. Skoro twierdzisz, że nawoływanie do mordowania Żydów w imię supremacji narodu polskiego różni się od nawoływania do mordowania Żydów w imię supremacji rasy aryjskiej to musisz mieć naprawdę porządnie... pomieszany umysł.
"niemcy - pierdzący i bekający
włosi - śmierdzący ale za to "na żelu" oraz mekka mafii europejskiej
anglicy - stado pijanych baranów bo im stadiony zamknęli
francuzi - zniewieściali że nawet piłkarzy z czarnego lądu ściągneli żeby wywalczyć MŚ i ME
holandia - zboczenia i narkomania "
Ten fragment (błędy ortograficzne zostawiam oryginalne) pozostawiam po prostu bez komentarza. Nie wiem, jak ślepym trzeba być, żeby nie zauważyć, że równie dobrze Polacy mogą, znowuż zacytuję godną Mickiewicza frazę, "pierdzący i bekający", a Holendrzy konserwatywni. Bo (uwaga uwaga, trudne dla nazisty) każdy człowiek jest inny. Jest to taki banał, że czuję się zażenowany koniecznością przywoływania go.
"jak żydzi którym sie antysemityzm nie podoba, to po cholere tu siedzą skoro tak źle heheheh " - czyli jednym słowem, "jesteśmy naziolami, ale jak się nie podoba, to wynocha"
"tolerancja jest dla dewiantów kruczkiem do obejścia prawa i ładu społecznego, i z definicji jest przymykaniem oczu na patologie na którą się nie godzimy" - nie wiem o co chodzi, że każdy faszysta musi tę tolerancję tak bluzgać. Że książki od historii nie umie przeczytać, to być może, w końcu literki trudno się składa po trzech klasach podstawówki, ale skądś sie chyba można dowiedzieć o takim państwie jak pierwsza Rzeczpospolita na przykład. Nie komentując już oczywiście ścielących się gęsto "dewiantów" i "patologie", które to słowa miałem za charakterystyczne dla Redwatcha.
"a ty już przebierasz nóżkami w tęsknocie za zaborcami coby im jeszcze tu sprzedać" - przebieram nóżkami za tym szczęśliwym dniem, w którym można będzie nie umieć polskiego i np. mieć czarną skórę i spokojnie przejść się po ulicy. A zaborcom nic bym nie sprzedał, bo nie robi mi różnicy, czy jestem wyzyskiwany przez rząd skurwysynów - Polaków, czy przez skurwysynów - Niemców, czy Rosjan. Olewam i jednych, i drugich.

Co do prymitywnego poziomu dyskusji - zacytuję może kilka waszych wypowiedzi, wznoszących go ku nieboskłonom:
- "Liczą się ludzkie zamiary, chęci, a nie fakt, iż ktoś jest żydem
Ludzkie zamiary i chęci hmmm ....ciekawe jakie pozytywne zamiary i chęci mają Żydzi wobec narodu polskiego?"
- "ciekawe jakie pozytywne zamiary i chęci mają Żydzi wobec narodu polskiego?
może chcą się poddać dobrowolnej eksterminacji : )"
-"Zastanawiam się gdzie są polskie grabie? Patrząc na około zauważam, że wszyscy mają swe grabie i grabią do siebie i tak było zawsze. I wszyscy zapuszczają do tego biednego kraju swe grabie, aby go nadal okradać. Pytam się gdzie są nasze grabie? Po takiej historii chyba coś się kurwa Polsce należy! Przez takich jak gagatek polska nadal będzie darmowym spichlerzem dla Niemców, Żydów, Rusków, USrAńców, Unii i całej pieprzonej wyzyskującej nas reszty. Czas powiedzieć STOP. Tak jestem antysemitą!" - "Sikorski brawo brawo za wyrażenie swojego punktu odniesienia:) wbrew panującemu trendwi na topie jak polityczna poprawność. Jeszcze raz brawo za odwagę wyrażenia swojego poglądu publicznie."
- "Ty gagatek też jesteś przykładem tchórza,udajesz tolerancyjnego Polaka a w rzeczywistości jesteś tylko żydkiem pasożytem polskiego narodu.Piszesz "ciasnota umysłowa",tak to prawda wielu Polaków na nią cierpi gdyż twoi rodacy wymordowali wielkich Polaków w katowniach stalinowskich a dziś systematycznie piorą im mózgi zażydzonymi mediami."

Więcej mi się już nie chce wypisywać, bo i tak każdy obdarzony choćby resztka organu zwanego potocznie mózgiem pojmie, iż poziom dyskusji sięgnął dna na długo przed moim choćby pojawieniem się.
Oprócz tego, że cytowany gdzieś powyżej wykaz stereotypów sugeruje niebywałą ciasnotę umysłową, to wypowiadacie się tak, jakbyście wszystkie problemy nękające Polskę zwalili na barki Żydów i lewaków. Wystarczy ich wytępić, a będzie się żyło szczęśliwiej, każdy będzie zadowolony itd. Takie poglądy są co prawda bardzo wygodne, bo się trzeba zanadto myśleniem męczyć ("to wszystko wina międzynarodowego spisku żydowskiej finansjery!", skomentować może absolutnie każdy problem rasista), ale wynik podzielania tego typu myślenia przez większą część społeczeństwa jest zawsze ten sam. Morderstwo. Od małego - niszczenia "wroga narodowego" przez brygady łysych skinów pod blokiem, aż po to największe - wojnę.
_________________
I need re-educating
I'm not watching your T.V
It always tries to pressure me
Why are we waiting
Let's get drunk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
punkAdam




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 07 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"bo się trzeba zanadto myśleniem męczyć", powinno być "bo się nie trzeba zanadto myśleniem męczyć"
_________________
I need re-educating
I'm not watching your T.V
It always tries to pressure me
Why are we waiting
Let's get drunk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Faszystowska Polska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile