W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wynalazlem legalny antyradar  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1701
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 22 Mar '12   Temat postu: Wynalazlem legalny antyradar Odpowiedz z cytatem

WYNALAZLEM CALKOWICIE LEGALNY I PRAKTYCZNIE DARMOWY "W PRODUKCJI" ANTYRADAR, DZIS WIECZOREM ZAMIESZCZE ODPOWIEDNI FILMIK WYJASNIAJACY ZAGADNIENIE Wink WALKA Z SYSTEMEM TRWA Smile

ZAPRASZAM NA KANAU http://www.youtube.com/user/polandisawesome
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 23 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 23 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byloby o wiele wczesniej gdyby nie limit postow, ktory mi obcieto
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Student elektroniki?
Gdyby taki filmik nagrało jakieś dziecko, to bym rozumiał dlaczego nie sprawdziło, że taki antyradar nie działa.
Od dorosłego człowieka można wymagać, by zanim zacznie coś rozpowszechniać, to sprawdził, czy to jest prawdą.
Nie dziwię się, że masz ograniczoną ilość postów, skoro na forum dotyczącym poszukiwania prawdy zwyczajnie kłamiesz... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:03, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahahaha bys sprawdzil najpierw zanim mnie oskarzysz bo Cie pozwe do sadu o oszczerstwo i sie tak to skonczy.
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiak napisał:
Hahahaha bys sprawdzil najpierw zanim mnie oskarzysz bo Cie pozwe do sadu o oszczerstwo i sie tak to skonczy.

Nie oskarżam Cię, a stwierdzam fakt - to poważna różnica.

Proszę, skasuj ten filmik z youtube, to ja nie pozwę Cię za nakłanianie mnie do używania antyradaru - co jest zabronione.
Bez względu na to, że taki "antyradar" nie działa nakłanianie do popełnienia czynów zabronionych jest karalne.

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby do sądu pozwał Cię ktoś, kto otrzyma kilka mandatów za przekroczenie prędkości będąc przekonanym, że posiada antyradar w postaci legalnej komórki. Smile

Edit:
Nie chce mi się chodzić po sądach, a im więcej idiotów da się nabrać i zapłaci mandat za przekroczenie prędkości - tym dla mnie lepiej, więc mam oświadczenie:

Bardzo przepraszam pana ukrywającego się na forum prawda2.info pod pseudonimem "Krzysiak" za to, że w dniu 24 marca 2012 roku o godzinie 8:27 napisałem, że on kłamie nawet nie sprawdzając, czy jego WYNALAZEK polegający na budowie Legalnego antyradaru faktycznie działa.
Pan Krzysiak jest osobą uczciwą i nigdy by się nie posunął do kłamstwa, a moim pochopnym oszczerstwem mogłem sprawić mu przykrość.
Przepraszam za moje nieodpowiednie i krzywdzące zachowanie i obiecuję, że taka sytuacja z mojej strony się nie powtórzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiak napisał:

o kurwa. od czasu gdy oglądałem oriona opowiadającego jak to szatan chce abyśmy nie płacili podatków, nie przypominam sobie nikogo kto by zrobił z siebie większego kretyna na youtube. swoją drogą, kolejny przykład na to jak nisko upadło polskie szkolnictwo "wyższe". Smile

ale jednego się dowiedziałem od naszego genialnego studenta...
zawsze mnie to intrygowało dlaczego w holandii nie odbiera mi radiowa trójka - teraz już wiem: bo moje radio nie obsługuje częstotliwości 96,2 kHz Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 25 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1 to przyznaje ze powinno byc MHz ale nawet tego przeoczenia nie zauwazylem a po 2 to ustaw sobie jaka chcesz czestotliwosc, moze byc zetka, rmffm bo to i tak komorka jest wzbudzana sygnalem z radaru i dopiero ona wchodzi w rezonans z tranzystorami w radiu powodujac buczenie. Tak w ogole to ja mam w dupie wszystkich niedowiarkow, jesli chcecie to sobie sprawdzcie czy to dziala ale jak nie sprawdzaliscie to sie nie wymadrzajcie.

Osobiscie koncze przygode z tym forum, nawet nie jestem na was zly, w kazdym razie jest mi przykro bo za odrobine dobrej woli zostalem zwyzywany i wysmiany. No coz, na szczescie oprocz was jest sporo ludzi, ktorzy mi za to podziekowali i chocby ich bylo ze 2 to uwazam, ze bylo warto.
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 25 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiak napisał:
komorka jest wzbudzana sygnalem z radaru


Mógłbyś podać podstawy do takiego stwierdzenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 26 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh wszystkowiedzący ignoranci. Czy któryś z was sprawdził czy to działa?
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 26 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mczesiekk napisał:
Heh wszystkowiedzący ignoranci. Czy któryś z was sprawdził czy to działa?

Czy sprawdziłem??
Kurwa, cały dzień siedziałem wczoraj w samochodzie próbując nastroić moje radio na 96,2 kHz... i chuj - dalej nie mam radiowej trójki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Prosument




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 26 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby jakim cudem urządzenie GSM czyli 900-1800 MHz ma odebrać sygnał z pasma K(24 GHz) lub Ka(33-36GHz) i to jeszcze sygnał o mocy w okolicach 1 mW?Trzeba być idiotą żeby w ogóle poczynić takie założenie(nie mówiąc o zgrywaniu bohatera i umieszczaniu filmów na youtube).Zastanawiam się tylko jak zatrważająco niski musi być poziom wyższych uczelni że taki kretyn w ogóle się tam dostał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 26 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mczesiekk napisał:
Heh wszystkowiedzący ignoranci. Czy któryś z was sprawdził czy to działa?


Albo wszystkowiedzący, albo ignoranci - ciężko pogodzić te dwa określenia, gdyż się wykluczają.
Wystarczy się pobieżnie orientować na jakiej zasadzie działa komórka - siedzi sobie na nasłuchu i sprawdza czy nie warto się zalogować do innego BTSa. Jeśli sygnał obecnego jest zbyt zbyt słaby, a w pobliżu znajduje się inny BTS, to komórka melduje się do tego nowego BTSa - co może powodować słyszalne w starym radio zakłócenia.
Jadąc samochodem mamy możliwość nasłuchiwania tego przemeldowywania, choć oczywiście bardziej sensowne jest podłączenie komórki do laptopa i wydawanie komend AT, by uzyskać informacje o tym do jakiego BTSa komórka się zameldowała i jakie inne są w jej zasięgu (prosto opisane np. tutaj więc nie będę się rozpisywał).

Jeśli lepiej znasz zasadę działania sieci telefonii komórkowej to wyjaśnij w jaki sposób wiązka radaru o innej częstotliwości nie niosąca żadnej informacji dla komórki miałby wpłynąć na jej "pobudzenie". Byłbym wdzięczny, a Krzysiak zapewne również, skoro sam nie potrafił tego opisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wynalazlem legalny antyradar
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile