W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
prawda spiskowa i nie tylko a interes PL  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 649
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 25 Maj '08   Temat postu: prawda spiskowa i nie tylko a interes PL Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem nowy, chciałbym poruszyć temat dotyczący różnego rodzaju zdarzeń czy też faktów itp. które miały wpływ na nasz kraj w szerokim tego słowa znaczeniu, tj. gospodarka, polityka, stosunki społeczne itp. przykładowo chodzi o takie sprawy jak Konferencja jałtańska gdzie niby to jakie korzyści otrzymaliśmy... a w rzeczywistości nas sprzedano Stalinowi, niby fakt powszechnie znany ale jakby w zaniku. Mało kto rozumie obecny kształt naszego kraju patrząc przez pryzmat historii, w dodatku wiele faktów jest przemilczanych o których wie niewiele osób.... warto byłoby się nimi podzielić, osobiście właśnie szukam takich niepublikowanych powszechnie tematów.
Może ten przykład nie był jakoś szczególnie tajemniczy, jednak chodzi mi o położenie nacisku w tym wątku o aspekt POLSKI jakie różne zdarzenia mają wpływ konkretnie na PL
Dzięki, pozdrawiam : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trochę tak "obok" tematu. Czasem jak ktoś mi wyjeżdża z wykładem o "niemożliwości" prawdziwości teorii spiskowych to ja mu mówię, że kurwa a Ribbentrop-Mołotow to kurwa co niby było? Nie spisek? Targowica? III RP? I tak w nieskończoność. Historia Polski nasączona jest różnymi spiskami, ale inteligencja mimo to nie dopuszcza dziś możliwości prawdziwości jakiejkolwiek teorii spiskowej, a przecież nie musi w nią "wierzyć", czy coś w tym stylu, wystarczy że będą brane pod uwagę jako jedne z możliwości. Tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nie.... wcale nie obok... słuszny wątek do tematu poruszony.... spisek przeciw Polsce trwa.... elity trzymające władzę nie ujawniają spisków... im spokojniej w polityce to wiadomo... CUDA : ) bo gdy się robi przekręt na szeroką skalę to się o tym nie mówi... a jak chce się zrobić ferment i namieszać dla odwrócenia uwagi to laptopa za parę tysięcy zł się czci jak budżet kilkuroczny : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julass




Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że mocny wpływ miały takie osoby jak:
Józef Retinger - http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Retinger
a teraz Andrzej Olechowski - http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Olechowski
Warto też sprawdzić naszych wolnomularzy:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolnomularstwo - niżej jest historia wolnomularstwa w PL
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Polscy_wolnomularze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak najgorsza jest niezgoda wewnętrzna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


prawda spiskowa i nie tylko a interes PL
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile