W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Iluminaci rządzą światem?!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2601
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 27 Lut '07   Temat postu: Iluminaci rządzą światem?! Odpowiedz z cytatem

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Mad Razz Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz uważajcie ( ten artykuł to manipulacja ; takie pranie mózgu. Przepraszam, że to robie - nie czytajcie tego, to nieprawda, bowiem robie to dla mego "powiernictwa".
Zastanówmy się choć chwilkę dlaczego w nas samych jest tyle zła, przecież Bóg stworzył świat w tle z harmonią, ładem i oczywiście pospolitym porządkiem. Jesteśmy ludźmi i aż ludźmi, skąd w Nas tyle agresji?! Telewizja, radio, internet. Jezu ile tego się namnożyło - tego badziejstwa. A nie lepiej by było, gdyby tych środków przekazów nie było?! Wyobraźmy sobie świat bez internetu czy telewizora. Zero fałszywych konspiracji tvn, zero podpuch polsatu, zero patriotyzmu ze strony tvp. ŻYĆ NIE UMIERAĆ. Nic by nas nie obchodził Bush, Putin, Blair, Kaczyński, King Dzon Kim II etc. Bylibyśmy skazani tylko i wyłącznie dla Siebie samych. Bylibyśmy znakomicie konspirującym materiałem na NWO. Świat byłby lepszy, same pozytywne wiadomości, zero wojen i skarg obywatelskich etc. Po co my żyjemy, przecież życie nie ma sensu. Masz dziewczyne? nio mam ! ale ci fajnie, masz się do kogo przytulić ! Hehehe - No wiem dzięki. ( ot myślenie polskich zakompleksionych dzieci w wieku 14-20 lat). Po co my żyjemy? Tyle w nas niechlujstwa, paskudy i obłudy. Co za różnica - czy masz prace, czy nie? I tak umrzesz, a więc wszystko pójdzie w tzn dym. Po co my żyjemy? Przecież Boga nie ma, tyle zła w naszej egzystencji. Antychryst szaleje, jest w każdym z Nas ( mnie nie wliczając). Jesteśmy przytłumeni bez powrotu, bowiem nie mamy sensu bytu ( wg iluminatów, którzy niedługo Wam zrobią pranie mózgu, takie jakie ja WAM teraz robie - bez urazy - ). Myślmy racjonalnie, nie popadając w niewskazana depresję postawmy sobie pytanie : Po co ja żyje? Czym jest moje życie? Czy moje życie jest zwykłe, czy niezwykłe? Czy mamy dla kogo żyć? Moja prośba dla WAS ( przy odpowiadaniu nie kierujcie sie własnym intelektem , a tym co inni by na ten temat powiedzieli, bo ty- ty który będziesz odpowiadał na te pytanie się nie liczysz, liczy sie masa, a nie pojedyncza jednostka. Mam nadzieje, że potraktujecie ten artykuł, jako perswazja z mojej strony, zresztą, nie wiem co to perswazja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Mad Razz Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xtc, nie rozumiesz co to jest "wiadomość"?
jeśli możesz, bardzo porszę, tego rodzaju wypociny wrzucaj do dyskusji ogólnych
okej?
i skończ już z tymi iluminatami bo przynudzasz jak stara babcia.

lepiej powiedz czy wierzysz w to że człowiek lądował na księżycu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiem, nie zajmowałem się nigdy tym iluminackim tematem. Pewnie nie, w tamtych latach nie było takiej techniki, by człowiek mógł samodzielnie wylądować aż tak daleko od ziemi. Zresztą NAS jest powiązana z zakonem iluminatów jak NATO I UNIA EUROPEJSKA, więc wiadomo, że to spisek, aby uwypuklić POTĘGE USA. NIE MARTWCIE SIE, ILUMINACI SZYKUJĄ KOLEJNY ATAK, TYM RAZEM MOGĄ UŻYĆ BOMBY WODOROWEJ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś takiego www.youtube.com/watch?v=MyW9hCEh2Pk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zresztą niewiem czy otym słyszeliście, ale Polska stanie się gigantem zbrojeniowym. Już teraz mamy czym postraszyć Niemców czy Francuzów ( nie smiejcie sie, WIELKIE OKO CZUWA, USA dało nam coś na oddech przed agresją byłych krajów CSRR). Ale to temat na inną dyskusje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

użyją bomby wodorowej, czy nie - to się okaże. tego nie wie nawet czlowiek ktory zna date konca swiata (czyli ty) Smile
nie ma co spekulować, lepiej zastanowić się nad tym co możnaby dziś zmienić, żeby jutro było lepsze
masz jakieś pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 28 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polska jest w posiadadniu "h-bomb i a-bomb" prosto od iluminatów z USA. Pozatym kiedyś znaleziono na suwalszczyźnie kilka głowić, którę mogły posłózyc do zbudowania. Nie bójmy się Białorusi, Ukrainy, Nawet Francji. My mamy czym postraszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 28 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie o to pytałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 28 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszym dla ciebie zrozwiązaniem byłoby wejście do sekty iluminatów, w wyniku czego działałbys pod ich wpływem ( byłbys ich robotem, byłbyś zahipnotyzowany, a na każde ich polecenie stawiałbyś sie 5 minut przed. Miałbys zamontowany w mózgu specjany chip etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 28 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ok - połowiczna odpowiedź udzielona, choc niezupełnie pytałem o to co ja mam zrobić.
a najlepszym rozwiązeniem dla świata... co by było, według ciebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 28 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie ma sęsu ( re:jasiu smietana), bowiem dzięki wyczynom zakonu iluminatów, każde nasze działanie skazane jest na niepowodzenie. Zalecam czytanie paska tvn24 ( co 2 news pochodzi od zakomu), wtedy się wku*** i będziecie działać wg własnym zasad i norm ( oby jak najdłużej, bo choć NWO jest w stanie poczęcia, to do 2020 r. będziemy pod jego władaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 28 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli uważasz, że nie ma juz nadziei, tak?
I jesteś na tym forum tylko po to, żeby sobie pobiadolić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 28 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uspokój sie, jestes niekompetenty, szkoda, że sie znasz etc. Mówię wam prawde, TO NIE MOJA WINA, ŻE WY BIADOLICIE O MAŁO WAŻNYCH TEMATACH POSTRONNYCH.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 28 Lut '07   Temat postu: Nadzieja matką głupich! Odpowiedz z cytatem

Jest nadzieja! Jest również jej brak. Czym się różnią? Same w sobie niczym. Jedyne, co je różni to to co ludzie robią, będąc przekonanymi o sensie, lub jego braku jakichkolwiek działań mających na celu doprowadzenie do nastania wolności ludzkości. Moim zdaniem, nie mądrze jest się pytać, czy można coś zmienić, czy nie. Czy bokserzy w walce zastanawiają się, czy dany cios pozwoli im na uzyskanie punktu, czy też nie? Nie! Oni po prostu wyprowadzają ciosy. Nie mają wątpliwości, czy trafią.
Moim zdaniem kompletnie nie jest istotne to, czy uważam, że można coś zmienić. Jedyne, co wiem na pewno, to to, że jeżeli nie spróbuję, to na 100% niczego nie zmienię!
Zaskakującym wydaje mi się to, że wiedząc tyle o iluminatacH, nie wiecie, że zależy im na pasywności ludzi. Jakże łatwiej żądzić ludźmi, których reakcja ogranicza się do marudzenia... Od młodości w szkole uczą nas, że "tak jest i już!" Zawsze tak było, jest i będzie. Uświadomijmy sobie, że to jest zaprogramowane celowo!
Mając kolejny przykład pomysłowości iluminatóW, ale i ludzi na niższych szczeblach kariery w systemie, możemy stawić opór. Jeżeli mogę, to się podzielę tym, co sądzę, że można, a dla mnie trzeba, robić:
Gdy już wiemy, że iluminaci chcą w jakiś sposób zagrabić naszą wolność, to natychmiast powinniśmy ją chwycić i nie puszczać. Oni oferują nam wiele entertainments(rzeczy przyjemne, którymi się ludzie na codzień zajmują) a w tym czasie koszą nas. Przykładem jest Matrix Very Happy Ludzie się nie zastanawiają, czy ich świat jest prawdziwy, czy nie. Jedzą, piją, uczą się, pracują, bawią. Gdyby ktoś im powiedział, że są zniewoleni, pewnie by nie uwierzyli i wyśmiali owego. To, co powoduje tą blokadę są nasze przyzwyczajenia, przekonania, pragnienia, które są czystą iluzją iluminatóW(Matrix'a). Ale mimo to nie robimy nic, żeby stać się wolnymi. Dlaczego? Oni są na tyle przemyślni, że propagują "kulturę", "cywilizację". Przeciętnemu obywatelowi zachodu praca na polu wydaje się mało atrakcyjna, wręcz straszna. Co wolą? Siedzieć godzinami za biurkiem i rysować tabele, wykresy, ubierać się w markowe ciuchy, powstałe w wyniku niewolniczej pracy ludności krajów wschodnich, pochłaniać hamburgery i popijać colą, przez co niszczyć swój organizm, przy czym, aby unikać chorób powstałych w wyniku tego trybu życia płacą za leki, których potrzebę zażywania również im wpojono. Wyjście z systemu boli. Boli bardzo. Niewielu jest tych, którzy wyszli(ja jeszcze nie, ale to wkrótce nastąpi!!). Pozbycie się ukochanego samochodziku, respektu sąsiadów itp.etc.. To się nazywa oświecenie...
Co oświecenie dało Neo? Stał się równy Matrix'owi. Mógł latać wyginać łyżki... Oświecenie da nam siłę. Siłę, która uświadomi, że "łyżka nie istnieje", że nie ma się czego bać i można śmiało stawiać czoło innym "oświeconym"-iluminatoM.
Zatem pierwsze, co proponuję to uświadomienie sobie jak wiele jest w nas programów systemu. Kolejnym krokiem jest ich eliminacja drogą natychmiastową lub stopniową, ale skuteczną(osobiście wole doraźne rozwiązania). Umysł, który będzie stawałl się stopniowo coraz czystszy, zacznie spostrzegać rzeczywistość w najbardziej pierwotnej, nieskażonej programami jej formie(będzie widział opadające zielone literki Smile.
Reszta przyjdzie w swoim czasie. Uwierzcie mi.
Teraz pytanie. Wolisz niebieską pigułkę, po której spożyciu znajdziesz się w swoim cieplutkim łóżeczku i zapomnisz o wszystkim, czy czerwoną, która sprawi, że nie doświadczysz niczego przyjemnego, porównując z tym wszystkim, czego do tej pory doznałeś? Pozwoli ci ona jednak poznać prawdę i nic poza nią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 28 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie,tak się stanie.Erozja tego syfilitycznego skansenu powoli następuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 28 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny przykład z tym Matrixem. Razz To jest naprawdę wyjątkowy film, polecany zwłaszcza szukającym prawdy. Wink
Tutaj jest dobre objaśnienie ukrytego przesłania matrixa:
http://wylfing.net/essays/matrix_reloaded_pl.html Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Iluminaci rządzą światem?!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile