W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znaleziono Bin Ladena w okolicach K2  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3191
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 26 Maj '08   Temat postu: Znaleziono Bin Ladena w okolicach K2 Odpowiedz z cytatem

Jak podała stacja satelitarna Al Arabiya, znaleziono miejsce pobytu Osama Bin Ladena. Terrorysta przebywa w płn. Pakistanie w okolicach szczytu K2. CIA mają zamiar zorganizować operację militarną. Laughing
Busines On Line it. News
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam podobnego newsa:
dzisiaj jeden koleś w robocie opowiadał, że prezydent iranu zaprzeczył iż 9/11 miało miejsce, na co al kaida opublikowała na swojej stronie pełne oburzenia oświadczenie że to nieprawda i że oni za tym stoją!

nie wiem skąd on bierze te informacje (pewnie z jakiejś brytyjskiej prasy), ale czasem słuchając innych ludzi, autentycznie wstyd mi za nich choć nie są mi bliscy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda to, czy nie prawda, ale wiadomość jest.
www.businessonline.it/-28K
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mam podobnego newsa:
dzisiaj jeden koleś w robocie opowiadał, że prezydent iranu zaprzeczył iż 9/11 miało miejsce, na co al kaida opublikowała na swojej stronie pełne oburzenia oświadczenie że to nieprawda i że oni za tym stoją!

nie wiem skąd on bierze te informacje (pewnie z jakiejś brytyjskiej prasy), ale czasem słuchając innych ludzi, autentycznie wstyd mi za nich choć nie są mi bliscy Smile

Przypominam sobie, że również słyszałem o tym:) Tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie - czy w telewizji, czy w radiu, czy z netu - wiem tyle, że było to polskie medium, a słyszałem o tym może tydzień, dwa tygodnie temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepaszam poprzednio popełniłam błąd Embarassed
www.businessonline.it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic się nie stało, tamta też jest ciekawa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz555 napisał:
Przypominam sobie, że również słyszałem o tym:) Tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie - czy w telewizji, czy w radiu, czy z netu - wiem tyle, że było to polskie medium, a słyszałem o tym może tydzień, dwa tygodnie temu.

a nie podali może przy okazji adresu tej strony al kaidy? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Znaleziono Bin Ladena w okolicach K2


Laughing a myślałem że dziś już mnie nic nie rozśmieszy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Bin Laden zamierza zdobyć największe ośmiotysięczniki świata Very Happy Wink
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Łukasz555 napisał:
Przypominam sobie, że również słyszałem o tym:) Tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie - czy w telewizji, czy w radiu, czy z netu - wiem tyle, że było to polskie medium, a słyszałem o tym może tydzień, dwa tygodnie temu.

a nie podali może przy okazji adresu tej strony al kaidy? Laughing

Raczej nie Laughing
Ale poważnie, w jakimś polskim medium była ta wzmianka o wypowiedzi p. Iranu Smile
kredki napisał:
Może Bin Laden zamierza zdobyć największe ośmiotysięczniki świata Very Happy Wink

Tak! Przecież to idealny punkt strategiczny w planowaniu i kontroli "lotów", a poza tym stamtąd sprawy są lepiej widoczne Wink
Aha. I jeszcze jedno. Zawsze będzie widział jak ktoś po niego będzie szedł Wink
Bimi napisał:
tak, to o iranie też gdzieś czytałem, nawet chyba tu na forum.
ale znając życie była to kaczka dziennikarska - subtelna pomyłka przy tłumaczeniu z irańskiego na nasze.
to nie znaczy że trzeba w to od razu wierzyć i rozpowiadać ludziom przy posiłku. Smile

Zgadza się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, to o iranie też gdzieś czytałem, nawet chyba tu na forum.
ale znając życie była to kaczka dziennikarska - subtelna pomyłka przy tłumaczeniu z irańskiego na nasze.
to nie znaczy że trzeba w to od razu wierzyć i rozpowiadać ludziom przy posiłku. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że ta wiadomość nie przeszkodzi Ci w trawieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

a nie podali może przy okazji adresu tej strony al kaidy? Laughing



www.alquida.trr

powinni zrobic nową konówke .trr albo .ter żeby wszyscy terrorysci byly latwi do znalezienia. tylko zeby namiary na wlascicela byly ukryte w whois bo inaczej kazdy by sprawdzil ze wlascicielem jest Pentagon albo Rumsfeld Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo binladena znajdą na księżycu...nowy amerykanski astronauta na księżycu...pierwszy raz amerykanie wylądują na Srebrnym Globie Cool Laughing ......

żałosne są te doniesienia o znalezieniu "arabskiego terrorysty nr 1"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego się smiejecie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC, co to mialo być, bo nie załapałem?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce się śmiać to niech się śmieje. Laughing
www.pakistandaily.com
www.hotair.com
Ale ja lubię poznać rownież drugą stronę medalu.
Ładne zdjęcia bin Ladena oraz video. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie dobrze można spodziewać się relacji z zimowego ataku al-kaidy trawersem przez północną ścianę K2 w warunkach beztlenowych i przy wyjącym blizzardzie. W turbanach oczywiście.

Najlepsze w wieści, że w "okolicach szczytu". Co on tam robi ?
Medytuje ? Szykuje plan ataku ? Ukrywa się ? Przed kim ? Co za śmieszny temat. Ale być może środowisko ukrytych i otwartych szczelin lodowca, 5000 m npm pod granią K2 i towarzystwo zamieci śnieżnych - to najlepsze warunki dla skrywającego się "terrorysty" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam się znajdują wioski Talibanów. I rzeczywiście podobno coś szykują, prawdopodobnie jakiś zamach nuklearny. Ja tutaj nie śmiałabym się. Sad Jeśli amerykanie za pierwszym razem zrzucili na nich winę, mogą to zrobić po raz drugi.
www.freerepublic.com/focus/f-news/2021703/posts
Lider Talibanów mówi, że bin Laden już dawno nie żyje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale bin-laden to nie kryjący się po jaskiniach terrorysta, a osoba, którą doskonale kryje rząd USA. To w końcu, cokolwiek by nie mówić, ich wychowanek, robiący obecnie za "patsy" i za straszydło. Jeśli ktokolwiek coś szykuje na dużą skalę, to czyż może to być ktoś inny niż państwo mocarstwowe ? A terroryzm islamski ? Bzdura. To bufor kryjący prawdziwy i wyjątkowy terror, który jest tak niepojęty dla utrwalonych schematów społecznych, że może spokojnie się uskuteczniać. Sądzę, a raczej - nie zdziwiłbym się - gdyby znowu coś się wydarzyło przed wyborami.
Dla mnie większym terrorystą jest np. FED aniżeli jakaś ETA czy IRA. Wolne żarty. Kilku zapaleńców, co najwyżej może być opłaconymi, przekabaconymi lub "skierowanymi" do prowokacji. Nie zrobią nic, co by nie było zgodne z wolą "przełożonych". Sami mogą nawet wierzyć, że dokonują czegoś dla "dobra" i niepodległości. Terroryzm w moim uznaniu jest wytworem medialnym, a jądro problemu jest doskonale przerażające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś pewny, że jest kryty przez US? Skąd ta pewność. A może rzeczywiście już nie żyje, albo nigdy nie istniał? A może to tylko medialny show man. Ja o bin Ladenie czytałam kilka lat przed 911, i widziałam jego zdjęcia. Pisano wtedy o nim jako o największym terroryście świata. Zastanawiam się czy cały ten ruch prawdy o 911, nie był sztucznie nakręcony. Bo niby coraz więcej ludzi ma świadomość, to Bush nadal prowadzi swoje wojny, bin Laden od czasu do czasu przypomina o sobie, czasami wybuchnie jakaś bomba i karawana idzie dalej. I nie wygląda na to, żeby ktoś się szczególnie martwił teoriami spiskowymi. Nawet sprawa rzekomo nadchodzącej wojny z Iranem. Najbardziej o tym krzyczą alternatywne media. Tak jakby komuś zależało na propagandzie. Gdyby Usrael chciał zaatakować Iran, zrobiłby to bez szumu i niespodziewanie, jak w przypadku WTC. Chyba przestanę już w cokolwiek wierzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewny to ja jestem jedynie miłości do swojej Żony i tego, o czym pisze Alice Miller. Reszta jest w sferze prawdopodobieństwa - dużego lub mniejszego, albo całkiem małego.

Np. Mało prawdopodobne jest, by oficjalna wersja 11/9 była prawdą. Ogromnie prawdopodobne jest zaś, że to owoc zmowy.
I tak dalej i tak dalej.
Ruchy prawdy na rzecz tego czy owego, w ogóle mnie nie interesują. Ludzie lubią się gromadzić, krzyczeć wspólne hasła. Ważne jest, czy chcemy żyć świadomie czy wolimy, by za nas ktoś to robił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Ruchy prawdy na rzecz tego czy owego, w ogóle mnie nie interesują. Ludzie lubią się gromadzić, krzyczeć wspólne hasła. Ważne jest, czy chcemy żyć świadomie czy wolimy, by za nas ktoś to robił.

Zgadza się.
"krzyczeć wspólne hasła"=powtarzać za innymi/za kimś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Gdyby Usrael chciał zaatakować Iran, zrobiłby to bez szumu i niespodziewanie, jak w przypadku WTC. Chyba przestanę już w cokolwiek wierzyć.


Mechanizmy działania władzy w warunkach demokracji fasadowej rzadza sie własnymi prawami. Atak poprzedza kampania propagandowa. Tak działało z Irakiem, z Afganistanem i wieloma innymi. Iran jest poddawany czarnemu PR, a pewna organizacja żydowska nawet zamawiała sondaż na temat opinii Amerykanów co do ataku (pisali na Bibule).

Jak już się publikę przekona, to trzeba jeszcze wygrać wojnę, a to też nie jest takie proste, bo taka syjonistyczno-kapitalistyczna wojna nie może za bardzo rąbnąć po kieszeni przeciętnego obywatela. Amerykanin przeboleje zniszczenie np. 300tys domów w jakimś kraju, ale wzrost ceny baryłki do 300$ grozi rewoltą, do tego pobór jest już w zasadzie wykluczony (robotów jeszcze nie ma) co potęguje koszty. Wojna musi byc wiec prowadzona przy stosunkowo małym zaangażowaniu. W przypadku Iranu wyklucza to okupację, bo Iran jest jakieś 10 razy trudneijszy do pacyfikacji niż Irak. Wieć co zostaje? Bombardowania. Co mają dać?

Ludzie generalnie są normalni i nie lubią wojen. A jak już masz taka "demokrację" to każda wojna wymaga ogromnego wysiłku. Jakiegoś inside joba, Ziemkiewiczów w mediach itd. To paradoks, ale przy tej całej przewadze technicznej USRael ma spętane ręce. Normalnie już by dawno walneli ze 30 neutronówek i byłoby po sprawie.


PS. Najchętniej by napuscili na Iran jakiś inny kraj. Tak jak to zrobili z Irakiem 30 lat temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znaleziono Bin Ladena w okolicach K2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile