W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
napisy.info - pomoc prosto z serca  
Podobne tematy
prawa autorskie, DRM, monopole, wolność itp.40
Nas też odetną od internetu?100
Pięć lat więzienia za nielegalnego Windowsa 18
Policja zatrzymała tłumaczy filmowych dialogów29
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18750
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co?
Chyba, że dla własnej satysfakcji.
Szklarski ma trochę spaczony umysł, pisze, że chce pomóc użytkownikowi ale jednocześnie będzie pomagał tamtej firmie... To jak grać w szachy ze samym sobą.
Szklarski pisze, że użytkownik musi ponieść konsekwencje... cóż przy jego pomocy (Szklarskiego) faktycznie poniesie niewspółmierne do czynu!
Wszak on już poniósł konsekwencje w postaci najazdu policji i całej sprawy.
Dziwi mnie fakt, że ktoś uważa się za prawnika i działa na dwa fronty:)
Bo albo pomaga użytkownikowi i dąży do jego całkowitego uniewinnienia albo drugiej stronie (raczej tu ma miejsce to drugie). Człowiek jest winny po skazaniu przez sąd a i tak ma prawo się odwołać, Szklarski temu użytkownikowi całkowicie chce zamknąć tą drogę poprzez zmuszenie go do przyznania się do winy za "łagodny wyrok"... Szklarski wie, że mu gówno zrobią a jedyne koszty procesów poniesie firma pozywająca, bo on napisze do sądu o zwolnienie z opłat jeśli w ogóle sprawa dojdzie do sądu!

Bimi

Po raz pierwszy przeczytałem na stronie forum Szklarskiego, że rejestracja na forum to włamanie!!! hehehehe
Czy jak ja zaloguje się na tamtym forum przez proxy jako "bimi3" to on cię oskarży?
- jeśli tak to uważaj.... bynajmniej nie na mnie... Bo sam Szklarski się tak może zalogowaćSmile
I ciekaw jestem co ci zrobi, bo wszak straszy takimiż sprawami, że uhhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko się zgadza. Jak pan pała stwierdził, że piszesz z zagranicy, więc wysnuł, że to zagraniczny proxy. Smile
Moim zdaniem prawdziwe napisy.org zostały już zamknięte.
Ostatecznie zostały tylko te prowadzone przez polską policję, czyli napisy.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja naprawdę zostałem zniesławiony. Polecam art 212 Kodeksu Karnego.

To przestępstwo - policji nie wolno robić takich rzeczy. (co najwyżej CBA na wniosek prezydenta Wink Laughing)
Dlatego nie sądzę żeby gość był z policji. Chyba, że jest tak bezdennie głupi i pewny siebie.
Ale myślę, że jest to raczej jakaś prywatna firma powołana przez wydawców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Po raz pierwszy przeczytałem na stronie forum Szklarskiego, że rejestracja na forum to włamanie!!! hehehehe
Czy jak ja zaloguje się na tamtym forum przez proxy jako "bimi3" to on cię oskarży?

To jest nie tylko włamanie - to przestępstwo włamania się do serwera!!! Laughing I ten koleś zgrywa się na autorytet od prawa, głownie autorskiego.

Poza tym ani nie miałem wcześniej konta na tym forum, ani nie rejestrowałem się przez proxy. Jak można tak bezczelnie kłamać???
Zakładanie kolejnego konta nie ma najmniejszego sensu, bo forum i tak jest moderowane - każdy napisany post musi zostać zatwierdzony przed pojawieniem się. I mój został zatwierdzony w ściśle określonym propagandowym celu. Agenturalne metody - rzygać się chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To morda z pokroju Jana Półcienniczaka, i w dadatku wąsata.
Śmierdzi na kilometr emerytowanym funkcjonariuszem Milicji Obywatelskiej. Smile Choć nie wolno osądzać po wyglądzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem mu tak:
Cytat:
www. prawda. w. pl <www.prawda.w.pl@gmail.com>
to kjszklarski@napisy.info
date Mon, May 26, 2008 at 10:39 AM
subject zniesławienie

Witam Pana,

Niniejszy emial dotyczy zniesławienia mojej osoby, którego dopuścił się Pan na administrowanym przez siebie forum w następującej wypowiedzi:
Dokonałeś przestępstwa włamania się do serwera, bo choć zostałeś przy innej okazji pozbawiony praw użytkownika, to założyłeś sobie nowe konto i usiłujesz się skryć poprzez proxy. [...] Sam dopuszczasz się przestępstwa i jednocześnie usiłujesz w tym serwisie przestępcze zachowania propagować.


Prawdopodobnie nie zdaje Pan sobie z tego sprawy iż powyższa wypowiedź jest zniesławieniem za które polskie prawo przewiduje (zgodnie z art. 212. § 1 oraz 2. K.k.) karę grzywny lub pozbawienia wolności, nawet do 2 lat. Ponadto, jako osoba której dobra osobiste zostały naruszone, mam prawo ubiegać się publicznych przeprosin oraz tzw. "nawiązki" (zgodnie z art. 212. § 3. K.k.)

W związku z powyższym domagam się natychmiastowego sprostowania Pańskiej wypowiedzi. W przeciwnym wypadku zmuszony będę rozważyć możliwość ochrony swojego dobrego imienia przy pomocy wymiaru sprawiedliwości.

Bimi2


Odpisał:
Cytat:
from Krzysztof J. Szklarski NAPiSY.info <KJSzklarski@napisy.info>
to "www.prawda.w.pl" <www.prawda.w.pl@gmail.com>
date Mon, May 26, 2008 at 11:30 AM
subject Re: zniesławienie

Nie zmieniam swego zdania, a pański mail jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu co do istoty sprawy. Uprzejmie proszę nie rozważać, nie obiecywać, ale wszcząć działania prawem przewidziane, gdyż z olbrzymią radością spotkam się z panem na sali sądowej, by zadbać m.in. o to, by wyrok postanowieniem Sądu - został upubliczniony.

PS Proszę więcej do mnie nie pisać, nie omijać zabezpieczeń serwisu. Informuję, że adres mailowy, z którego pan pisze zostaje po stronie serwera dodany do tzw. czarnej listy i poczta do mnie przychodząca będzie automatycznie usuwana bez jej przeczytania. Reasumując - ze smarkaczami, wręcz gówniarzami, którzy przestępstw się dopuszczają i do nich innych namawiają - nie polemizuję!


Odpisałem - oszczędzę wam tego ostatniego maila bo był zdecydowanie mniej grzeczny od pierwszego. Ale już chyba i tak go nie przeczyta bo dodał mój adres do tzw. czarnej listy... Laughing
Czasem nie mogę się nadziwić jak straszne gnoje żyją na tym świecie i że im nie wstyd przed własnymi znajomymi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oświadczam, że z uwagi na fakt, że użytkownik jasko88 przestał się ze mną kontaktować, a także z powodu tego, iż nie przesłał skanów dokumentów, o które prosiłem, uważam sprawę za zamkniętą i nie będę reprezentował jego interesów w stosunku do producenta gry, ani też do umocowanej przez producenta Kancelarii Prawnej "OBIG". Szkoda jedynie, że w tym przypadku będzie kłopoty miała także matka niepełnoletniego jasko88 jako jego rodzic, a zarazem prawna opiekunka - cóż...

jasko, masz jeszcze szansę, błagaj go o rozpatrzenie tej sprawy. Laughing Cholera, ten cały Szklarski Cię szantażuje. Grozi, że nie tylko Ty bekniesz, ale też Twoja matka... co jest oczywistą nieprawdą. Internet może być na nią zarejestrowany, ale to jest trochę tak jak z mandatami za przekroczenie prędkości - dostaje je kierowca, nie właściciel samochodu. Więc nawet jeśli sąd Cię skaże - jak uważa Szklarski - na 15 lat i konfiskatę komputera (Laughing), to Twojej matki nie ruszą. Będzie Ci mogła przysyłać do obozu reedukacyjnego dla młodocianych piratów "CD-Action". Razz


Ogólnie to Szklarski naprawdę ma coś nie tak z głową. Pisze do niego jakiś gość, że chce usunięcia napisów, gdyż ten co je umieścił wywalił z nich podpis autora. Szklarski mu na to, że sprawa jest bardzo delikatna i on tak po prostu nie może usunąć napisów. Musi najpierw pozwać tego delikwenta, co wywalił podpis... o kradzież własności intelektualnej. Laughing Tak, tak - za usunięcie dwóch linijek z notatnika Szklarski chce gościa pozywać do sądu. Gdy autor napisów stwierdził, że nie ma co robić kłopotów z sądem i wystarczy usunąć napisy, Szklarski stwierdził, że sprawa jest zbyt poważna na coś takiego. Laughing On ma fioła na punkcie prawa. Jemu naprawdę przydałby się jakiś porządny psychoanalityk... i oczywiście prawnik, który wystąpił by do sądu o orzeczenie o niepoczytalności. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwia mnie gdy typ wyzywa uczciwych ludzi od przestępców i złodziei.

jasko, jeśli nie byłeś w zmowie i cała sprawa nie jest tylko ściemą, to nie zapomnij proszę napisać nam jak się to wszystko skończyło...
czy w ogóle zostałeś pozwany, czy może skończyło się tylko na straszeniu?

kompa jak mniemam już ci oddali? bo płytek raczej nie oddadzą, chyba że sąd im nakaże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIe zabrali mi kompa lecz tylko dysk twardy ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i nie oddali jeszcze? upominałeś się o niego?
jeśli nie zamierzają cię o nic oskarżać to powinni ci oddać dysk. a jeśli zamierzają to już dawno powinni byli to zrobić. kiedy zabrali ten dysk? bo z tego co zrozumiałem to już jakieś 3 miesiące temu.

powiedz im, że trwa to już zbyt długo - zbyt długo przechowują twój dysk, a jak do tej pory nie wiesz nic o żadnym akcie oskarżenia. że jeśli ktoś chciał cię oskarżyć to miał na to wystarczająco dużo czasu, a skoro do tej pory tego nie uczynił to niech się dalej zastanawia jeśli chce, ale ty prosisz o zwrot dysku gdyż jest ci potrzebny do nauki, itp.

najlepiej na piśmie - wtedy muszą odpowiedzieć na piśmie więc cię nie zbędą tak łatwo.
wyślij list do policji, czy kto go tam wziął.
jak chcesz to ci pomogę napisać - wyślij mi maila (nie musisz mi wysyłać swoich danych - imię, nazwisko itp. sam sobie dopiszesz Smile)

p.s. to nie znaczy, że będę teraz wszystkim pisać listy Laughing
nie za darmo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widać idiotów nie sieją...

znacie jakiś NORMALNY serwis z napisami?

a napis projekt jest udostępniany czasowo, po miesiącu aplikacja przestała działać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar, chyba Ty masz jakiś inny napi-projekt. Po jakichś 3 miesiącach program nadal mi działa... Smile

A normalne serwisy z napisami są tylko dla "znajomych" (aby pały się nie czepiały). Rejestrujesz się, admin sobie przypomina, że jesteś bliskim kumplem cioci dziadka jego kuzyna i już - masz aktywowane konto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://napisy24.pl/ - musisz się zarejestrować i poczekać aż admin nagle odkryje że jesteś jego znajomym Smile

ale ja tam ciągle ściągam napisy z napisy.info - sam serwis jest spoko.
mam ad-blockera, propagandę ignoruję, a do tego czerpię satysfakcje z obciążania im serwera Very Happy
korzystajcie póki BSA za to płaci - frajerzy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xD Pan szklarski napisał , że nie interesowałem sie sprawa , nie wysysłam mu maila z dokumentami więc zamyka sprawe i nie bedzie sie nią zajmował.

Napisałem mu pw , ze moich rodziców nie ma w domu bo są na urlopie i jak przyjada to mi je dadzą i wtedy zeskanuje i prześle Very Happy teraz wchodząc na forum napisy.info na moje konto widze takie cos :

Twoje konto zostało tymczasowo zawieszone. Zawieszenie dobiegnie końca 15.01.2033, 15:55
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie Szklarski uważa, że do 2033 będziesz siedzieć w pierdlu za te piraty. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasko, obrałeś dobrą strategię Smile
na twoim miejscu też bym nikomu nie wierzył - ani jemu, ani mi. po prostu bym sobie dał chwilę na zastanowienie, a prawda i tak z czasem wyjdzie na jaw Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet nie dostałem zawiadomienia z sądu o zarzutach itp kto jest oskarżony czy ja czy mama . I wogole nie było przesłuchania nawet Very Happy
A gliny wpadły w lutym . Aha no i przeciez dysku nie oddadza bo nie musza to jest niby dowod przestępstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale przestępstwa w jakiej sprawie?
nie ma przecież żadnej sprawy = nie ma przestępstwa bez wyroku sądu. bo chyba się do żadnego przestępstwa nie przyznałeś?

jeśli nie ma pozwu ani aktu oskarżenia to muszą ci oddać dysk - zamiast siedzieć i się bać, że któregoś dnia zostaniesz wezwany do sądu zażądaj zwrotu dysku. mówię serio. nie mogą go przechowywać w nieskończoność bez wyroku, bez trwania procesu.
co innego gdyby proces trwał. ale nie trwa - od lutego mieli wystarczająco dużo czasu, z którego nie skorzystali. nie mogą ci przetrzymywać dysku w nieskończoność: dysk jest twoją własnością - może być zatrzymany tylko jako dowód w toczącym się postępowaniu. nie ma postępowania, nie ma formalnych zarzutów = muszą oddać twardziela. proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi

Odpuść sobie!
Szklarskiemu o to biega, to idiota z kompleksami (jakich dziś w Polsce niestety nie brakuje). I tak zepsułeś mu sprawę Smile może życia:))
Ja na twoim miejscu nie zniżał bym się do poziomu Szklarskiego, choć zapewne wkurwiło by mnie jego wyzywanie od złodziei czy włamywaczy, ale szkoda zdrowia, potraktuj go jako nawiedzonego który za wszelką cenę chce "zaistnieć" może przegląda prasę w nadziei, że się coś o nim pojawi:)?
Może firma dystrybucyjna dała by mu medal:) Ty mu i tak już to zabrałeśSmile
Wiesz, w internecie jest taki "guzik" ignore. Zastosuj go!

jasko88

Czyli jemu zależało nie na pomocy tobie ale na swojej glorii w oczach dystrybutora i może lokalnych pał?
Zrób jak ci bimi radzi, napisz o zwrot dysku, przynajmniej będziesz wiedzieć na jakim etapie jest sprawa. A zostawić to na zasadzie "może przyschnie" nie warto, bo ni w trzy dupy nagle to wyskoczy! Shame on you
I najważniejsze, żadnego wolontariackiego przyznawania się!!! Choćby straszyli sybirem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh . Po zrobieniu nowego konta i napisaniu posta do Pana Szklarka , Otrzymałem , poniższy żenujący email . To jest chyba próba zastraszenia mnie . A Pan Szklarski ma Kompleksy , iż nie udało mu sie poprowadzic "sprawy stulecia"


Cytat:
Dnia 27-05-2008 o godz. 10:08 <napisy> napisał(a):
> Witam Pomimo, iż zostałeś pozbawiony praw użytkownika forum
> NAPiSY.info, założyłeś nowe konto, czyli uzyskałeś w przestępczy
> sposób dostęp do treści dla siebie nie przeznaczonych, a także
> napisałeś post, co jest także czynem karalnym. Użytkownik Bimi, na
> swoim forum, może ci pomóc skoro tam pomocy szukałeś. Módl się, aby
> Pan Szklarski nie odszukał śladów twojego włamania i postu, bo z
> pewnością powiadomi Prokuraturę o dokonanym przez ciebie smarkaczu
> włamaniu do naszego serwera! To jest ostatnia wiadomość jaką
> otrzymałeś od nas, dlatego proszę się nie trudzić na odpowiedź.
>
> Żegnamy
> Zespół NAPiSY.info


Hhehe już sie boje pozywajcie mnie Very Happy nie włamałem sie lecz zrobiłęm nowe konto Panie smarkaczu Very Happy Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejście przez proxy i założenie nowego konta (czasem nawet bez wchodzenia przez proxy) chcą zgłaszać na prokuraturę? Jak mi się będzie w wakacje nudziło, to postaram się o bana na napisy.info i powtórnie się zarejestruję. Jak mnie pozwie, to dzwonię po psychiatrę. Laughing

BTW Tego maila powyżej nie napisała żadna "ekipa napisów.info", tylko sam Szklarski. Można to poznać po tej obsesji na punkcie prawa i ogólnie po tym "depresyjnym" stylu. Z tych jego wypowiedzi widać na kilometr, że mu gdzieś wcięło receptę na Prozac. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasko, teraz widzisz doskonale, że dla tego pojeba nawet założenie drugiego konta jest przestępstwem o którym chciałby powiadamiać prokuraturę Laughing więc co dopiero ściągnięta z neta gierka.

nie wiem jak człowiek może się aż tak kompromitować.
jedyne wytłumaczenie jakie im przychodzi do głowy to że szklarski jest pseudonimem - przybranym nazwiskiem. bo przecież żaden zdrowy na umyśle człowiek nie szkalował by aż tak własnego nazwiska, które otrzymał od rodziców.

swoją drogą szkoda że nie spotkałeś się z nim na kawę - przynajmniej byśmy wiedzieli czy jego morda wygląda równie okrutnie w rzeczywistości co na zdjęciu. bo jeśli tak to może powinniśmy rozważyć powiadomienie Prokuratury o przypadku popełnienia przestępstwa posiadania okrutnego ryja przez admina serwisu napisy.info ... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Argumenty tego szklarskiego to po prostu dziecinada. Nie chce mi sie nawet komentowac tego o proxy i pisaniu postow... zal doslownie.


Zaloze sie ze to nie jest jedna osoba, a kilka i zgodze sie, ze same napisy info to ladnie kontrolowany serwis majacy na celu podbicie statystyk w dzialanosci z policja w zakresie walki z przestepczoscia internetowa.

Ogolnie poczyniania napisy.info w tej kwestii komentuje tym: ROTFL!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może mi ktoś ściągnąć fotę szklarskiego z jego forum?
moje ip jest niestety zablokowane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



zagadnienie pana szklarskiego jest na tyle interesujące że proponuje masowo rejestrować się na napisy info przez proxy z jednoczesnym twardym stanowiskiem na temat steku bzdur które wciska pan szklarski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


napisy.info - pomoc prosto z serca
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile