W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
napisy.info - pomoc prosto z serca  
Podobne tematy
prawa autorskie, DRM, monopole, wolność itp.40
Nas też odetną od internetu?100
Pięć lat więzienia za nielegalnego Windowsa 18
Policja zatrzymała tłumaczy filmowych dialogów29
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18782
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieli nakaz więc jak mogłem im nie oddac Smile Chcieli zabrac cały komputer lecz udało sie wykaraskac jakos z tego.

Czy to , iż sciągałem pliki z torrentów i sieci emule( z tej została sciągnięta gra ta z*** gra) nie było przestępstwem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat. Oo prostu odpowiedz mi na pytanie jakim cudem sciągając tą grę (firma owa mnie podala) nie popełniłem przestępstwa, ja nie znam się na tych wszystkich (że wyraże się tak kolektywnie niezbyt ładnie) duperelach dlatego mógłbys mi je wyjasnic .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co mam ci wyjaśniać?

a jakim cudem nie popełniasz przestępstwa robiąc kupę w domu?
takim cudem że robienie kupy w domu nie zostało jeszcze zakazane.
wszystko co nie jest zakazane jest dozwolone - ot zasada stara jak świat.

ściąganie plików w ogóle nie jest uregulowane prawem.
natomiast używanie pirackiego softu jest sprzeczne z prawem, ale nie podlega karze tak długo jak długo nie trzepiesz z tego kasiory. więc pałom nic do tego. a firma może cię "podać" tak samo jak ty ją - nic z tego nie wynika i nic ot nie znaczy. szczególnie że nie wnieśli żadnego pozwu - chcieli tylko wyłudzić od ciebie forsę metodą "na zastraszenie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. tede sprzedał swoją bm-kę z 1995 na allegro za... 255tys. PLN
jak donoszą media internetowe nabywcą jest nasz bohater, krzysztof szklarski.
ciekawe czy mu zapłaci, czy może jednak zgłosi sprawę do policji i prokuratury, a z aukcji się wycofa Laughing

http://allegro.pl/item546207614_legendar.....perla.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście powiadomi organy ścigania Smile

Cytat:
Przed kilkoma minutami otrzymałem od Michała "Dj Macu" Makowskiego e-maila o treści:

Prosze o kontakt mailowy w sprawie finalizacji aukcji allegro: LEGENDARNE TEDE BMW 740i V8 1995 - BIAŁA PERŁA (numer: 546207614)

Michał Makowski
Wielkie Jol

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Moja odpowiedź nosiła treść:

Panie Michale.

Cieszę się, że się Pan w końcu odezwał, ale sprawy zabrnęły stanowczo już za daleko, abym mógł się z Panem w jakiejkolwiek kwestii komunikować, pertraktować. Prosiłem wczoraj Pana o przesłanie mi kopii umowy kupna - sprzedaży auta, nie doczekałem się tego, a więc jestem zmuszony w takiej sytuacji podjąć kroki prawem przewidziane, o czym będę sukcesywnie informował na stronie www.NAPISY.info bacząc wszakże na to, bym się nie naraził na odpowiedzialności karną z art. 241 Kodeksu karnego.

To wszystko z mojej strony - resztę spraw będziemy zmuszeni wyjaśniać sobie przed organami ścigania i przed niezawisłym Sądem. (Laughing)

Krzysztof J. Szklarski

Prezes Zarządu Korporacji Kapitałowej Inter POLRAD CO., LTD. Sp. z o.o.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te koleś jest jakiś niepoważny?

Przecież do Jacka Granieckiego można spokojnie zadzwonić i dogadać się w sprawie JEGO auta i umowy, on czekał 1 DZIEN ??? Przeciez to aukcja charytatywna, nierozumiem o co ten koleś się pieni ...
Szklarski to jakis szwindlownik czy co ? ;/

Edit : po zastanowieniu, temu debilowi chodzi o rozgłos, nic wiecej ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
camera




Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadło mi na myśl przy okazji tego tematu... Może by stworzyć taki wątek informacyjny na temat legalności ściągania plików z internetu. Co możemy, czego nie możemy w świetle prawa. Za co można przedstawić zarzuty a na co paragrafów nie ma. Tak na wypadek jakichś kontroli... ale przede wszystkim, by podnieść świadomość internautów. Niestety moja wiedza z tego zakresu jest dość niska, więc może ktoś bardziej kompetentny się tego podejmie?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz niejeden takie wątek był.
Ludzie są tak tępi i ogłupieni przez media, że i tak będą ci udowadniać, że nie masz racji.
http://www.rp.pl/artykul/164821.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM




Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:08, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami lubię sobie poczytać posty Szklarskiego ..Naprawdę niezła komedia z czego najzabawniejsze jest to że
10 razy do roku zamyka Napisy(dot)org oraz 1000 razy do roku gdy ktoś wymierzy w jego osobę jakieś krytyczne zdanie lub wypowiedz straszy użytkownika słowami (uwaga cytuje) "Drogi ........ właśnie zostało złożone doniesienie do Prokuratury o popełnieniu przestępstwa ....." bla bla .Osobiście sądzę że człowiek ten jest chory psychicznie i ma jakąś obsesje .. Sam jest właścicielem serwisu z napisami do Nielegalnych filmów a śmie pouczać innych ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby nie to forum to nie pewnie do tej pory nie wiedzialabym kto to jest szklarski. czytajac jego "wypociny" nie moglam uwierzyc, ze tacy ludzie istnieja. on jest albo niezrownowazony albo jeszcze gorzej. to jeden z jego ostatnich wpisow
Cytat:
I stało się to, co stać się powinno dużo, dużo wcześniej, gdyż nadzieje, które w Was pokładałem były idiotyczne i niczym nieusprawiedliwione, a także i nieuprawnione. Na stronie (kliknij tutaj) ukazało się moje oświadczenie:


Krzysztof J. Szklarski i K. K. Inter POLRAD CO., LTD Sp. z o.o. zaprzestają ochrony interesów tego serwisu.


Informacja dotycząca zaprzestania ochrony interesów osób związanych z tym serwisem

Oświadczenie Krzysztofa J. Szklarskiego - Prezesa Zarządu Korporacji Kapitałowej Inter POLRAD CO., LTD Sp. z o.o. z dnia 22 marca 2008 roku, godz.: 23:00

Oświadczam, że od dnia jutrzejszego, tj. od 23 marca 2008 roku zaprzestaję w jakikolwiek sposób chronić interesy twórców, administratorów, jak i właściciela domeny oraz serwisu NAPISY.info i nie życzę sobie być nadal w jakiejkolwiek formie z nimi utożsamiany. Decyzja moja jest decyzją ostateczną i nieodwołalną.

Od trzech lat o tych sprawach pisałem, więc jakiekolwiek powielanie swoich wypowiedzi uważam za zbyteczne. Oczywiście, ostateczne decyzje co do istnienia portali z napisami do filmów nie do mnie należały, należą i należeć będą, ale nie ukrywałem tego nigdy, więc ukrywać tego nie mam zamiaru także i teraz, że zmieniam diametralnie swoje stanowisko wobec nich, co oznacza ni mniej, ni więcej, że będą dążył do tego, aby zaprzestały one swojej szkodliwej działalności nie tylko w stosunku do producentów, dystrybutorów filmowych, ale także samych... użytkowników, gdyż w swej działalności nie niosły one za sobą jakichkolwiek walorów edukacyjnych, poznawczych, ale miały przede wszystkim na celu działania przeciwko słusznym interesom filmowych twórców.



o i jeszcze ma problem z napiprojekt

Cytat:
A tak sobie na chwilkę sobie tutaj wszedłem, by się i uśmiechnąć, i pośmiać zarazem. Bawią mnie niektóre komentarze, wypowiedzi (posty), których tu nie publikujemy, niektóre e-maile także są niezwykle zabawne. Serwisy z napisami, a więc mam na myślisz Napisy.org, a teraz NAPISY.info, a i wkrótce pozostałe portale internetowe, programy, które udostępniają napisy, zamknęliście i zamknięcie Wy sami - ja, Michał i kilka jeszcze osób, Wam jedynie w tym "wiekopomnym" dziele pomagamy

Abyście Państwo nie sądzili, że to żart, to może sobie wyznaczymy jakiś termin do zamknięcia kolejnego Ja proponuję Napiprojekt i góra miesiąc na to - odpowiada taki scenariusz i ten termin Państwu Oczywiście, właściciel Napiprojekt może swój serwis zamknąć natychmiast, co będzie dla niego o tyle korzystne, że być może zapomnimy w ogóle, że on i jego programik kiedykolwiek w ogóle istniały, a jemu samemu zaoszczędzi to masę pieniędzy, nerwów i niepotrzebnej bieganiny po Prokuratorach, Sądach... Aha, to samo dotyczy właścicieli, adminów, jak i osoby udostępniające napisy na takich portalach, jak np. Kinomania, Napisy24, Hatak, OpenSubtitles. Poza nielicznymi wyjątkami, naprawdę, nie zasługujecie na to, bym was chronił, bym walczył o wasze interesy z Prokuratorami, Sądami, filmowymi producentami i dystrybutorami. Pisałem o tym wielokrotnie, że może istnieć serwis z napisami i to serwis międzynarodowy, ale musi on działać jawnie, musi dawać gwarancje na zaspokojenie roszczeń tych podmiotów, których ewentualnie prawa swym działaniem by naruszał. Patrząc na zdecydowaną większość waszych wypowiedzi rzygać mi się chce i nadziwić się wprost nie mogę własnej głupocie, że w was wierzyłem, że tak starałem się, przypłacając to nawet zawałem serca, by ten serwis utrzymać, rozwijać - nie zasłużyliście sobie na to czymkolwiek - jesteście zwykłymi darmozjadami poza nielicznymi, oczywiście, wyjątkami. Obiecywałem Państwu, że w czasie tego weekendu ukaże się moje oświadczenie i tak właśnie się stanie za kilkanaście minut. Będzie to moje ostateczne i nieodwołalne tym razem oświadczenie, a jakie decyzje podejmie Michał J. Mellin, to już zależy od niego samego, ale sądząc z wcześniejszej wymiany poglądów, nie sądzę, aby nadal Napisy.info mogłyby przetrwać - zaznaczam, to on jest wyłącznym właścicielem domeny i serwisu napisy info, więc ostateczna decyzja do niego należeć będzie - ja swój "parasol ochronny" z nich ostatecznie i nieodwołanie zdejmuję



http://napisy.info/forum/index.php?showuser=152614


a wiecie moze jak sie sprawa z tede skonczyla?
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytajcie to:
Cytat:
Google AdSense kończy swoją przestępczą działalność reklamową nie tylko w Polsce!!! Korporacja Kapitałowa Inter POLRAD CO., LTD. Sp. z o.o. wszczyna...
procedurę przejmowania Google wraz z jego częścią AdSense, z której to Google czerpało swoje największe, choć czyniło to i nadal nic się w tej materii nie zmieniło, a więc przestępczymi metodami, dochody.
http://napisy.info/News373.html

proponuję szklarskiemu wszcząć procedurę przejmowania od kogoś mózgu - może uda się jeszcze przeszczepić. bo jego jest już ewidentnie bezużyteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
czytajcie to:
Cytat:
Google AdSense kończy swoją przestępczą działalność reklamową nie tylko w Polsce!!! Korporacja Kapitałowa Inter POLRAD CO., LTD. Sp. z o.o. wszczyna...
procedurę przejmowania Google wraz z jego częścią AdSense, z której to Google czerpało swoje największe, choć czyniło to i nadal nic się w tej materii nie zmieniło, a więc przestępczymi metodami, dochody.
http://napisy.info/News373.html

proponuję szklarskiemu wszcząć procedurę przejmowania od kogoś mózgu - może uda się jeszcze przeszczepić. bo jego jest już ewidentnie bezużyteczny.


padłem... Kiedyś już narzekał na google adsense i mówił, że korzysta tylko z reklam netsprint, kiedyś też powiedział, że wykop sam się wykopał z Internetu i miał pisać jakiś pozew...

Dzieci w podstawówce są o wiele mądrzejsze od tego yyy jak go nazwać nie obrażając nikogo? Poddaję się, nie ma takiego określenia Very Happy

A najbardziej lubię jak facet pisze jakieś głupie, kontrowersyjne newsy i zaraz w postach ludzie wklejają jego wezwania psychiatryczne za co daje dożywotnie bany Very Happy Po co on to robi? Chce być kontrowersyjny żeby zwiększyć ruch i zarobić na reklamach czy co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:24, 02 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie chcę zdradzać jeszcze szczegółów pewnego zdarzenia, ale wszystko wskazuje na to, że niektórzy nasi użytkownicy, a nie będzie to mała wcale liczba, będą mieli okazję obejrzeć ten film na specjalnym, zamkniętym - oczywiście, emisja AVATARA odbędzie się w jednym z kin IMAX, a więc będziemy mogli się rozkoszować efektami full 3D - pokazie, na który przyjadą, jedynie na spotkanie z nami, reżyser filmu James Cameron oraz kilkoro odtwórców głównych ról. O kurczę, chyba jednak już trochę zdradziłem...


http://www.szklarski.eu/index.php?showtopic=131874

No tak, James Cameron przyleciał do polski na zamknięty pokaz filmu. Wszystko załatwił Pan szklarski.
Jak to się skończyło? Ano nawet sam Cameron nie wie, że coś takiego miało w ogóle się odbyć. Ah, ten Pan Szklarski Smile

No i kilkoro odtwórców głównych ról, specjalnie na zaproszenie Pana Szklarskiego przyjadą by spotkać się z użytkownikami jego forum. Ah, balety musiały być niesamowite na tym zamkniętym spotkaniu Smile


edit: A tutaj http://www.szklarski.eu/index.php?showtopic=131712 Szklarski walczył z Peją Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 06 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twórca napisy.info, popularnego serwisu z napisami do filmów, został zatrzymany podczas Szczecin GameShow. O możliwym zatrzymaniu mówiło się już wcześniej nieoficjalnie.

6 i 7 listopada w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbywa się Szczecin GameShow. Przyjechali miłośnicy grania na komputerach i konsolach z całej Polski. Przyjechał również Krzysztof J. Szklarski, właściciel kontrowersyjnego serwisu napisy.info.

Szklarski już wcześniej zapowiadał, że zamierza zaprezentować na własną odpowiedzialność filmy, na projekcję których organizatorzy nie dostali zgody od dystrybutorów.

Jak zapowiedział, tak też zrobił. Jednak na miejscu pojawiła się policja. Policjanci zarekwirowali laptopa Szklarskiego oraz filmy, a sam twórca napis.info został zatrzymany.

Dlaczego Krzysztof Szklarski zdecydował się puścić filmy mimo braku zgody dystrybutorów? Kilka dni temu w rozmowie z gs24.pl przekonywał, że w Szczecinie przedstawi sensacyjną propozycję.

– Dystrybutorom i właścicielom praw autorskich zaproponuję rozwiązanie, które z pewnością wszyscy nagrodzą oklaskami – mówi. – Przedstawię im do podpisania umowy z firmą, którą reprezentuję. Zgodnie z zapisami w niej zawartymi całą odpowiedzialność za piractwo biorę na siebie. Od teraz, gdy nielegalne treści pojawią się w internecie, będą mogli żądać odszkodowania ode mnie. Ja natomiast będę ścigał swoimi sposobami przestępców internetowych kradnących treści.


reszta: http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101106/SZCZECIN/333922539
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:54, 07 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgaduję że jutro na jego stronie pojawi się news autorstwa Michała Mellina o dramatycznym wydźwięku, wzywający internautów do ratowania Mości Szklarskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spinnaker
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:06, 11 Lis '10   Temat postu: Szklarski - rycerz na bialym koniu Odpowiedz z cytatem

Historia zna przyklad krola Jana Bez Ziemi a tymczasem Polska ziemia wydala podobny owoc, zatruty co prawda i robaczywy a z pierwowzorem majacy wspolne wylacznie BEZ - Prezes Bez Firmy czyli dwojga imion imc Szklarski.

"Relacja ze Szczecin GameShow 2010, w tym także z mojego zatrzymania przez szczecińską Policję już wkrótce. Gdyby nie kilka faktów napisałbym "Policja plamę dała", ale nie wolno mi tego uczynić, gdyż trudno jest przestępstwo, do którego w trakcie trwania Szczecin GameShow 2010 doszło, a którego to przestępstwa dopuścili się na szkodę moją, organizatora tej kapitalnej imprezy, a więc firmę u.studio Wojciecha Miziewicza, a przede wszystkim licznie przybyłych na Szczecin GameShow 2010, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie bagatelizować i określać jedynie mianem "plama". Napiszę także o kłamstwach i kłamstewkach jednego ze szczecińskich gryzipiórków (Andrzej Kus), któremu wydaje się, że jest dziennikarzem, a w rzeczywistości przypomina gó..., które przyczepiwszy się do burty statku (tu Szklarskiego), bezczelnie stwierdza: "No to płyniemy"! Nie tylko z samą relacją z tej udanej imprezy, którą był Szczecin GameShow 2010 zapoznać się można na Blogu/Forum.





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Może zacznę od tego, że jestem piekielnie wręcz zmęczony podróżą, gdyż musiałem w ciągu zaledwie dwóch dni przejechać leciwym już VOLVO 740 kombi 2.3 cm sześciennych benzyna przebyć ponad 1000 km często jadąc w strugach ulewnego deszczu 180 km/h (tak, tak - prowadzę auto
szybko i zdecydowanie, ale na pewno nie jestem wariatem za kierownicą), a relację z samej podróży, bo nie odbyła się ona bez zamierzonych przeze mnie "przygód", wkrótce Państwu złożę, ale teraz słów kilka o samych działaniach funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, gdyż to właśnie m.in. przeciw nim wraz z wnioskiem o wszczęcie karnego ścigania złożę jeszcze w tym tygodniu do Prokuratury Okręgowej w Szczecinie zawiadomienie o popełnionym m.in. na moją szkodę przestępstwie - przestępstwie m.in. z art. 231. § 2. Kodeksu karnego. Przytaczam treść dwóch artykułów.

---ciach---

Cytat z KK wycinam bo zajmuje miejsce - Spinnaker
---ciach---

Z treścią mojego zawiadomienia będą się Państwo mogli właśnie tu zapoznać

O kłamstwach i kłamstewkach pewnego szczecińskiego gryzipiórka (Andrzej Kus) z pewnego szczecińskiego szmatławca (Głos Szczeciński) będę szerzej pisał, ale teraz ujawnię to, czego dowiedzieć się ww. nie mogli, gdyż jaki gryzipiórek i jaki szmatławiec, taka też "informacja" udzielona mu przez Policję.

Wyżej wymieniony Andrzej Kus, który nic nie ma wspólnego z tzw. rzetelnością dziennikarską, w jednym ze swych artykulików - wypocin stwierdził:

"Szklarski podczas pierwszego dnia imprezy poprowadził kilka konferencji dotyczących piractwa. Już wcześniej na swoim portalu żartował, że może dojść do jego zatrzymania. Okazało się, że policjanci potraktowali jego obecność bardzo poważnie. Przyczynił się do tego anonimowy telefon (podkr. Krzysztof J. Szklarski)".

Otóż zawiadamiającym nie był anonim, jak pisze Kus, ale był to mec. Tomasz Sianowski, reprezentujący m.in. FOTA (Fundację Ochrony Twórczości Audiowizualnej), a który to m.in. wraz z dyr. Kaczmarkiem jest winny zamknięcia serwisu Napisy.org. W trakcie swego telefonicznego zawiadamiania Policji miał się ów prawnik powoływać na pełnomocnictwa rzekomo udzielone mu przez Imperial CinePix Sp. z o.o., a o których to, na stronach tego liczącego się w Polsce dystrybutora, trudno jest o tym fakcie znaleźć choćby wzmiankę. FOTA, zawiadamiając w sobotę szczecińską Policję, w sposób wyraźny zadziała na szkodę m.in. Imperial CinePix Sp. z o.o., gdyż i naruszyła tej Spółki dobry i w pełni zasłużony wizerunek. Dowiedzenie tego przed niezawisłym Sądem nie nastręczy mi jakichkolwiek trudności. "


Dziw nad dziwami ze imc Szklarski nie ma jeszcze wlasnej noty w Wikipedii jako pieniacz lub troll internetowy. Moze po prostu szkoda czasu na tego typa ?

zrodlo szklarski.eu
Powrót do góry
Bidzi Bidzi




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 07 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szklarski,
rozmawiałem z nim a także czytałem artykuły i oglądałem film o nim.

Facet jest zaburzony. Niedojrzały emocjonalnie - co wynika albo z genetyki albo, na co stawiam ze złych relacji z rodzicami, moim zdaniem z matką.

Ma silną potrzebę dowartosciowania i docenienia.
Moze matka go zaniedbywała?
Jest egocentrykiem z silną potrzebą zauważenia emocjonalnego (aby ktos go przytulil i powiedział - jaki jesteś mądry itd...)
Troszkę chłop trąci narcyzmem i kompleksem boga.
Co to oznacza.
Chce być w centrum uwagi, chce byc doceniany ale nie w prosty sposób. Jemu większą przyjemność sprawia strach innej osoby (jest to skrzywione) który identyfikuje z szacunkiem/respektem, ale jednocześnie to nie może załatwić jego potrzeb emocjonalnych, tylko zaspokaja frustrację którą też wzmaga (perpetuum mobile)
Każdy sprzeciw odbiera bardzo osobiście i traktuje jako niesamowicie poważne zagrożenie dla jego osoby.
Co robić
nie ma sensu dyskutować, chociaż ktokolwiek miałby rację, przyniesie mu dowody to i tak i tak on bedzie miał rację lub wpadnie w wściekłość
Najlepiej ignorować, nie dać się wpuścić w jego chore gierki...
Olewając go można zrobić mu najwiekszą przykrość.
Np. On napisze cos tam i liczy ze ktoś się z nim pokłóci aby mógł wykazać wyższość.
Wystarczy napisać w poście "tak, tak .. haha" lub podobne, zbywające..
po kilku postach sam sobie zrobi ogromna krzywdę psychiczną - oczywiście zbanuje wszystkich, wyłączy serwery itp, ale nie będzie mógł przeżyć że ktoś go zignorował.
Uwaga,
jest nawet inteligentny ale bez problemu do przeskoczenia

Dopisek
przechodzi najprawdopodobniej okresowe epizody depresyjne, stąd to skamlenie na komorników którzy chcą go wyrzucić z domu, albo jaki jest chory


Aha,
zapędy typu przejęcie Google, wynikaja z pewnego typu robienia interesów przez cwaniaczków na początku lat 90tych - z rozmachem, i to mu pozostało choć wtedy nie wyszło
_________________
http://www.acontrario.pl/ <-- KLIKNIJ, forum o prawdzie bez cenzury, czytaj, pisz, bądź wtajemniczony w wiedzę nie dla wszystkich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:18, 08 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może mu po prostu za bardzo przeorali dupsko w kiciu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:25, 02 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc odezwali się w listopadzie 2010 ,Poszedłem na ugode z prokuratorem , 3 miesiace w zawieszeniu na 3 lata , 200 zl, kurator.
34 zarzuty zostały postawione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 02 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, co za frajer Smile

jeszcze trzeba było się wybiczować publicznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 02 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za ściągnięcie 1 gry zostały postawione 34 zarzuty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 02 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za każdą grę, oprogramownie osobny zarzut. Komputera nawet nie sprawdzał biegły, tylko policjanci bo nie miał czasu. Sciągniecie pliku w celu korzysci majątkowej, rozpowszechnianie takie art m.in. 29 Zarzutów poszło do sądu dla nieletnich bo nie bylem w dniu popelniania czynu pełnoletni,ale sąd to cofnał i zarządził inaczej. Szkoda gadac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 02 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ściągałeś "nielegalne" pliki poprzez p2p to również rozpowszechniałeś je (a to już rzeczywiście przestępstwo). Dlatego raczej nie warto ściągać gier/filmów/płatnych programów poprzez p2p. Są lepsze sposoby i mogliby Ci co najwyżej naskoczyć. Swoją drogą to nieźle wtopiłeś, że poszedłeś na ugodę z prokuraturą. Nie warto tego robić, oni tylko czekają by jak najmniejszym wysiłkiem zamknąć sprawę i mieć sukces w statystykach. Sąd prawdopodobnie uznałby niską szkodliwość społeczną i umorzyłby postępowanie (chyba, że rzeczywiście prokuratura miała jakieś dowody, że rozpowszechniałeś pirackie programy odpłatnie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lumix




Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 29 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szklarski zostal wezwany do prokuratury "w celu badania przez biegłych psychiatrów"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


napisy.info - pomoc prosto z serca
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile