W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum Patriotów zaprasza  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1548
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szopen
Gość





PostWysłany: 19:13, 07 Cze '06   Temat postu: Forum Patriotów zaprasza Odpowiedz z cytatem

Właśnie zostało otwarte forum dla wszystkich patriotów i tych którzy interesują się losami naszego Narodu zarówno z czasów zamierzchłych jak i współczesnych i przyszłych zapraszam wszystkich serdecznie
http://www.patriota.fora.pl/
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 07 Cze '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to forum ma jakiś związek z nowym przedmiotem, który LPR wprowadza do szkół? Twisted Evil
Bo jeśli tak to dziękuję, ale raczej nie skorzystam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość
Gość





PostWysłany: 21:09, 22 Cze '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma związku z przedmiotem jesli nie wiesz co to Patriotyzm...to współczuje i ubolewam nad losem Polski...
to forum jest miejscem dyskusji politycznych historycznych o tym co sie dzieje w kraju dla Patriotów dla ludzi którzy Kohcają naszą Ojczyzne którzy kochają Polske
jeśli tu tacy są serdecznie zapraszam:)
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 23 Cze '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko. a ja współczuje tobie Wink

jestem polakiem i nigdy nim być nie przestanę. zawsze też będę walczył o to, aby polacy czuli się we własnym kraju jak jego właściciele, a nie jak niewolnicy (co ma miejsce obecnie).
natomiast wyrażenia takie jak "kochać naszą Ojczyznę" są dla mnie przejawem choroby, tudzież przepranego mózgu. kochać można inną osobę, dzieci, żone, nawet siebie.. ale kochac ojczyznę to moim zdaniem przesada.

ojczyzna to tylko miejsce - grupa społeczna. równie dobrze mozna kochać np. swoją prace, albo swoją klatkę schodową... jasne, ze człowiek ma sentyment do miejsca z którego pochodzi i ludzi z którymi się wychował, jednak nie nalezy tego wyolbrzymiać. przede wszysktim nie nalezy stawiac dobra polski nad dobrem polaków, bo jesli polakom jest źle to oznacza to tyle, że ich ojczyzna jest dziś gówno warta.

pisac wyraz "ojczyzna" z wielkiej litery??? to już w ogóle przesada. skoro kochasz ojczyznę to kochaj również jej język i używaj go zgodnie z zasadami pisowni. Smile


moja rada dla wszystkich polaków na dzień dzisiejszy jest taka: spieprzajcie z tego kraju, póki jeszcze można i organizujcie ruch oporu zza granicy!
zostawicie tutaj cały ten zdradziecki rząd. niech żyją z okradania mocherowych beretów z ich rent i emerytur - zobaczymy jak długo na tym pociągną. a wy przenieście się do kraju, gdzie policjant, urzędnik oraz polityk będą waszymi przyjaciółmi a nie wrogami.
czy to jeszcze patriotyzm? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 24 Cze '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
nie ma związku z przedmiotem

akurat, nie ma związku Smile juz na starcie sie zdradzacie
http://www.patriota.fora.pl/viewtopic.php?t=39

swoją drogą, troche przeczytałem i widze, ze forum jest otwarte takze na normalnych ludzi. Smile to cieszy



ale juz np. cos takiego to juz naprawde rewelka. Smile
Cytat:

Cholerne pedały propaguje swoje zoboczenie gdzie sie tylko da co jest bardzo irytujacę i wnerwiajace.
...
Co wogule zrobic z problemem pedalstwa jak z nimi postępować? moim zdaniem powinno sie ich przymusowo leczyć za ich pieniądze rzecz jasna;]
_________________
Bóg, Honor, Ojczyzna!!
Najważniejsze wartosci w mym życiu
http://www.patriota.fora.pl/viewtopic.php?t=38

jesteście pewni, że bóg i ojczyzna są po waszej stronie? Smile
bo z cala pewnoscia zaprotestuje co do honoru.
jak na moj gust jestescie zwyklymi prostakami, bez honoru, taktu, ani stylu - wypisz, wymaluj młodzież wszechpolska Smile dobrze ktoś wam tam napisał, że (parafrazując znane przysłowie) jesteście 65 lat za niemcami Smile
w sumie poprawiłbym gościa - zważywszy na to, że dopiero zaczynacie to możecie być nawet i 75 lat za niemcami. Laughing
tak, ze jak wam tam dobrze pojdzie jak niemcom to za 10 lat zaczniecie budować obozy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Spartakus
Gość





PostWysłany: 01:42, 03 Lip '06   Temat postu: Kochać ojczyznę Odpowiedz z cytatem

Witam!

Muszę wyrazić moje poparcie wobec twojej wypowiedzi na temat fanatyzmu patriotycznego, albo raczej głupoty-patrioty. Spodobała mi się Twoja wypowiedź, miłość do ojczyzny to jednak lekka przesada.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 03 Lip '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję. Miło wiedzieć o tym, że ktoś mnie czyta, nie mówiąc już o tym, że myśli podobnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość
Gość





PostWysłany: 12:58, 04 Lip '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie o czym tu rozmawiać? To po prostu zwykły spamer, który korzystając z tego, że to forum dostępne jest dla gości, reklamuje swoje.
Powrót do góry
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:19, 04 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
a wy przenieście się do kraju, gdzie policjant, urzędnik oraz polityk będą waszymi przyjaciółmi a nie wrogami.


Bimi, Królu Złoty, a Ty mi zdradź proszę GDZIE można znaleźć
taki RAJ NA ZIEMI ??? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 04 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie jest tam od razu tak doskonale jak powinno być, ale w krajach takich jak Anglia, Holandia, Szwajcaria czy Hiszpania jest nieporównywalnie lepiej pod tym względem. Pewne w innych krajach tez, ale nie mówe bo nie byłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 04 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anglia: "W ciągu ostatnich 18 miesięcy zainstalowano 2,8 MILIONA
kamer, pokrywających swym czujnym okiem 98% sytemu dróg publicznych. Kamery sprzężone są z centralnym systemem komputerowym pozwalającym śledzenie dowolnego pojazdu na całej trasie przejazdu"

Dzięki za taki "raj" ...

(Polecam: Alex Jones "Terror Storm")
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibi
Gość





PostWysłany: 19:10, 04 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:
Dzięki za taki "raj" ...


Proponuję więc piekło. Likwidujemy wszelkie kamery, ograniczenia i policję. Pełna anarchia. Uśmiechnij się i wyobraź to sobie...

Jedziesz samochodem ze swoją kobietą. Nagle drogę zajedżają Ci dwa samochody. Zatrzymujesz się, aby nie zderzyć się z tym, który jest bliżej. Z obydwu samochodów wyskakuje ośmiu pijanych dresów. Cieszą się, bo mogą zapełnić nudę niczym nie skrępowaną zabawą.
Wyciągają z samochodu Ciebie i Twoją kobietę. Na dzień dobry bejsbolem wybijają Ci zęby. Dławiąc się swoją krwią, widzisz jak gwałcą Twoją kobietę, a potem wieszają ją na najbliższym drzewie, ciesząc się z fajnej zabawy. Potem podchodzą do Ciebie.
Dla (w ich mniemaniu fajnego żartu) łamia Ci ręce i podpalają Twój samochód. Na koniec wsiadają do swoich aut i odjeżdzają.
Plując krwią, składasz zmiażdzone wargi w uśmiech. Potrzysz na wiszące ciało swojej kobiety i swój płonący samochód.
Jest OK - myślisz. Najważniejsze, że nie było żadnych kamer i żadne policyjne siły nie zakłóciły wolności Twojej oraz osób, które w całej przygodzie wzięły udział.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 04 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:
Anglia: "W ciągu ostatnich 18 miesięcy zainstalowano 2,8 MILIONA
kamer, pokrywających swym czujnym okiem 98% sytemu dróg publicznych. Kamery sprzężone są z centralnym systemem komputerowym pozwalającym śledzenie dowolnego pojazdu na całej trasie przejazdu"

Dzięki za taki "raj" ...

(Polecam: Alex Jones "Terror Storm")


widzialem ten film - bardzo dobry
kamery oczywiscie - u nas też niedługo będą. podobnie jak pobieranie odcisków palców przy wyrabianiu dokumentów i wporwadzanie ich od razu do systemu kompuuterowego...

nie mówię jednak o technologii jaka dysponuje władza - mówię o podejściu policji czy urządników do obywatela. tam ci ludzie zachowują się tak, jak powinni - służą społeczeństwu, a nie gnębią jak u nas.

Alex Jones twierdzi, że policja go napastowała i groziła aresztowaniem. M ato nawet nagrane - przewiń sobie ten film na 30tą minutę i 33cią sekundę (30:33):
http://video.google.pl/videoplay?docid=-5948263607579389947

Zobacz jak zachowują się brytyjscy policjanci w stosunku do osoby która rzekomo zastraszają. I wyobraź sobie jak zachowywałyby się nasze lokalne pały, gdyby dorwały kogoś i chciały mu grozić...
To upełnie inna bajka. I o tym właśnie mówię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 08 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zibi napisał:

Proponuję więc piekło. Likwidujemy wszelkie kamery, ograniczenia i policję. Pełna anarchia. Uśmiechnij się i wyobraź to sobie...
Jedziesz samochodem ze swoją kobietą. Nagle drogę zajedżają Ci dwa samochody. Zatrzymujesz się, aby nie zderzyć się z tym, który jest bliżej. Z obydwu samochodów wyskakuje ośmiu pijanych dresów. Cieszą się, bo mogą zapełnić nudę niczym nie skrępowaną zabawą.
Wyciągają z samochodu Ciebie i Twoją kobietę. Na dzień dobry bejsbolem wybijają Ci zęby...(...)


Nie zdążą. Wprawnym ruchem wyciągam giwerę i odstrzeliwuję pierwszych dwóch. Pozostali uciekają w popłochu, gubiąc przy okazji kije
bejsbolowe. Kurwa, znowu amatorzy.
Z uśmiechem patrzę na swoją Kobietę.
Ona odwzajemnia uśmiech, z tym szczególnym błyskiem w oku, który pojawia się zawsze, gdy rozwalę jakiegoś parszywego gnojka.
Wiem co to oznacza...Będzie bal... Razz

Niech dodatkową podpowiedzią będzie po prostu mój podpis... Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 08 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Alex Jones twierdzi, że policja go napastowała i groziła aresztowaniem. M ato nawet nagrane - przewiń sobie ten film na 30tą minutę i 33cią sekundę (30:33):
http://video.google.pl/videoplay?docid=-5948263607579389947

Zobacz jak zachowują się brytyjscy policjanci w stosunku do osoby która rzekomo zastraszają. I wyobraź sobie jak zachowywałyby się nasze lokalne pały, gdyby dorwały kogoś i chciały mu grozić...
To upełnie inna bajka. I o tym właśnie mówię.


Ja nie muszę nic oglądać, żeby mieć CIELESNE pojęcie jak zachowuje się brytyjska policja, gdyż mieszkałem w tym kraju w latach 83-84 i po dziś dzień mam sztuczny ząb w miejsce tego, który wytłukli mi (pałami nie inaczej) londyńscy "bobbies" podczas Brixton riot...
Wystarczy trochę REALNEGO zagrożenia, i Brytyjski Lew trzęsie jajami,
tak jak i inne Lwy, Orły etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość





PostWysłany: 11:22, 13 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:

Nie zdążą. Wprawnym ruchem wyciągam giwerę i odstrzeliwuję pierwszych dwóch. Pozostali uciekają w popłochu, gubiąc przy okazji kije
bejsbolowe. Kurwa, znowu amatorzy.


agentsmith napisał:
mam sztuczny ząb w miejsce tego, który wytłukli mi (pałami nie inaczej) londyńscy "bobbies" podczas Brixton riot...


A gdzie miałeś wtedy bohaterze swoją nieodłączną giwerę? Może Ci akurat wody zabrakło w magazynku? Laughing
Powrót do góry
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 13 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Administracjo.. moderacjo, czy nie czas porobic takie szybkie ale efoktywne porzadki na tym forum? Ten temat nie powinien zaistniec, a jesli jzu tak zawziecie w nim dyskutujecie to powinien byc chociaz zamkniety i z czasem zapomniany(nie powinien byc na pierwszej strnie działu..). Grunt to dobra reklama

Forum jakby niewielkie ale syfik jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 13 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

A gdzie miałeś wtedy bohaterze swoją nieodłączną giwerę? Może Ci akurat wody zabrakło w magazynku? Laughing


Przecie pisze, że strzelałem wtedy jeszcze zębami Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 13 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
Ten temat nie powinien zaistniec, a jesli jzu tak zawziecie w nim dyskutujecie to powinien byc chociaz zamkniety i z czasem zapomniany(nie powinien byc na pierwszej strnie działu..).
Forum jakby niewielkie ale syfik jest.


Jo, jeszcze jeden spec od tego co "powinno się" i "nie powinno się"....
A może choć trochę uzasadnienia dla tej pokracznej próby forsowania
naszej ulubionej...CENZURY ?

Parafrazując Mamoniową z "Rejsu": "Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zmusza" [do czytania tego wątku, który n.b. w tak sympatyczne rejony
PATRIOTYCZNEJ FIZJOLOGII nam zawędrował Twisted Evil ]
a.s.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 13 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheheh cos Ci sie pomyliło. Temat jest reklama forum dyskusyjnego i tyle. Dlatego nie powinien istniec. Nie rajcuj sie za bardzo Wink Walczmy z cenzura.. oh oh Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 13 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, spoko, nie skumałem.
Chociaż przy kompie się człek podrajcuje na stare lata, he, he...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3490
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 26 Sie '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostrzegam, ze wladze sprawuja ogony !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum Patriotów zaprasza
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile