W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dlaczego nikt o tym nie mówi?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3899
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bukbuk




Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 26 Gru '17   Temat postu: Dlaczego nikt o tym nie mówi? Odpowiedz z cytatem

Filmy na podstawie których zacząłem szukać wraz z fragmentami, pozwolę sobie pisać mało a pokazać co samo nasuwa się na myśl i pozwolić Wam na analizę.

Polecam najpierw zobaczyć te filmy:


(8:12)

Obecne wyniki w Polsce (nasze "niezależne media"):
https://www.google.pl/search?q=UFO&source=lnms&tbm=nws


ale dla niecierpliwych fragmenty:

2:48


"Pierwszy raz media głównego nurtu pojawiło się określenie UFO i nie było ono w trybie wyśmiewającym czy kpiącym, a co gorsza poprzedzone frazą "naukowcy twierdzą że...""

4:54


12:16



Widać ten sam schemat jak we fragmencie powyżej:

1. Urabianie publiki:


2. Wysłanie satelity:
https://www.washingtonpost.com/news/spea.....planation/


Bardzo ważne:

17:22


8:10



Carol Rosin podczas rozmowy z doktorem von Braun: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wernher_von_Braun

"Ponieważ kłamstwo zostało powiedziane wszystkim: że uzbrajanie kosmosu stanowi obronę przed "złym imperium rosyjskim". Jest wielu wrogów - powiedział - przed którymi będziemy budować ten system skierowany w przesteń kosmiczną, pierwszymi będą Ropsjanie (jak to było tamtego czasu). Później będą terroryści, następnie kraje trzeciego świata - teraz nazywamy je "wrogimy narodami" lub "krajami niepokojącymi". Dalej będą asteroidy, a później, powtarzał to słowo w kółko: "ostatnią kartą, ostatnią kartą będzie zagrożenie pozaziemskiego pochodzenia".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 26 Gru '17   Temat postu: Re: Dlaczego nikt o tym nie mówi? Odpowiedz z cytatem

bukbuk napisał:
Filmy na podstawie których zacząłem szukać wraz z fragmentami, pozwolę sobie pisać mało a pokazać co samo nasuwa się na myśl i pozwolić Wam na analizę.


Mówią, ale celowo możesz nie brać tego pod uwagę:

bukbuk napisał:
https://youtube.com/watch?v=AQ9NTsjxEiw


Cytat:
Miliony dolarów na badanie zgłoszeń o UFO. Tajny program Pentagonu 17.12.2017

Pentagon przeznaczał 22 mln dolarów rocznie na tajny program, którego celem było badanie zgłoszeń o niezidentyfikowanych obiektach latających - donoszą amerykańskie media.

Jak podają amerykańskie media, w ramach programu zajmowano się między innymi badaniem zgłoszeń pilotów o latających obiektach, które zdawały się "zaprzeczać prawom fizyki". Na program, nazwany "Identyfikacja Zaawansowanych Zagrożeń Przestrzeni Powietrznej", przeznaczano rocznie 22 miliony dolarów. Miał być prowadzony w latach 2007-2012.

Dziennikarze zwracają uwagę, że bardzo ograniczona liczba pracowników Pentagonu wiedziała o prowadzonych działaniach. Jak zauważa "New York Times", Departament Obrony nigdy wcześniej nie wspominał o istnieniu programu.

Jak pisze "New York Times" o przeznaczenie środków na program ubiegał się demokratyczny senator Harry Reid, który był wówczas liderem większości w Senacie. Reid znany jest ze swojej fascynacji obcymi i zjawiskami związanymi z UFO.

- Nie jestem ani zażenowany, ani zawstydzony i nie jest mi przykro, że to zrobiłem. To jedno z największych dokonań w czasie mojej służby w Kongresie. To było coś, czego nikt nigdy wcześniej nie zrobił - powiedział emerytowany senator w rozmowie z "NYT".

Po publikacji tekstu były senator z Nevady - stanu w którym mieści się słynna tajna baza wojskowa określana jako "Strefa 51" - opublikował komentarz na Twitterze, w którym stwierdził, że program podejmował poważny wysiłek, żeby dotrzeć do prawdy.

"Nie znamy odpowiedzi, ale mamy wiele dowodów, które pomagają stawiać pytania. Tu chodzi o naukę i bezpieczeństwo narodowe. Jeśli Ameryka nie przejmie wiodącej roli w odpowiadaniu na te pytania, znajdą się inni" - stwierdził były senator.

Jednak dziennikarze "NYT",zwracają uwagę na fakt, że większość z pieniędzy przeznaczonych na tajne działania Pentagonu szła do firmy badawczej prowadzonej przez Roberta Bigelowa - amerykańskiego miliardera i wieloletniego przyjaciela Reida. Firma Bigelowa współpracuje obecnie z NASA nad maszynami.

Pentagon: program został zamknięty w 2012 roku

Jak pisze Reuters, Pentagon oficjalnie potwierdził, ze taki program w przeszłości istniał. Dziennikarze agencji otrzymali mailową odpowiedź na zadane pytania w sprawie programu.

"Program Identyfikacji Zaawansowanych Zagrożeń w Przestrzeni Powietrznej zakończył się w 2012 roku - napisała Laura Ochoa, rzeczniczka Pentagonu. "Decyzja została podjęta w związku z pojawieniem się innych, ważniejszych priorytetów, które zasługiwały na finansowanie. Podjęcie decyzji (o zamknięciu programu -red.) było w najlepszym interesie resortu" - podkreśliła Ochoa.

Jednak - jak podkreśla Reuters - Pentagon nie odniósł się do doniesień o kontynuowaniu pozostałości programu w innych jednostkach resortu.

"Departament Obrony traktuje poważnie wszystkie potencjalne zagrożenia dla naszych obywateli, naszego mienia, naszych misji i podejmuje wszelkie działania zawsze wtedy, gdy pojawiają się wiarygodne informacje" - wyjaśniła rzeczniczka resortu obrony.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat.....99350.html

bukbuk napisał:
https://youtube.com/watch?v=S_k2nNf2z-k


Meteorological Myths: "Contrail vs. Chemtrails"
10.05.2013

RARE Contrails | Early morning 787 Dreamliner
19.06.2017



_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 14 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odbieraja sygnały z kosmosu. Udało się odebrać nawet powtórzone sygnały i to jest już coś.

Ciekawi mnie, czy sny zjawiaja sie w naszej głowie z kosmosu ? Interesuja mnie sny, bo w duzej mierze sa one wyliczeniem matematycznym oraz synchronizacja wplywania na myslenie Ziemian. Sny niesamowicie sie sprawdzaja [znalazlam klucz do rozszyfrowywania snow].

Kto byl w stanie przewidziec moje zycie w 2018 roku 36 lat temu ? Sen w 1982 roku powiadomil mnie o kolejnych etapach mojego zycia w oparciu o wydarzenia na Ziemi. Dokladnie pamietam ten sen do dzisiaj.

Czy sny przychodza do nas z kosmosu ? Sa to takie indywidualne "listy", ktore trzeba sie nauczyc odczytywac. Czy "aureola" snu ma jakis specjalny sygnal i to moze z kosmosu ?

Jesli ktos moze mi polecic powazne opracowania prac nad snami, to z gory dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dlaczego nikt o tym nie mówi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile