W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Szwecja zmienia flagę  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (2)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6387
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8562
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 28 Lis '17   Temat postu: Szwecja zmienia flagę Odpowiedz z cytatem

Pierdoli się co niektórym Szwedom w głowach . Już jakiś czas temu wspominałem , że takie państwa jak Dania , Norwegia , Szwecja i Finlandia będą musiały zmienić swoje flagi narodowe ( mówiłem o tym w kontekście usuwania flag Skonfederowanych Stanów , w obecnych czasach ) . No i mamy pierwsze pomysły , a że Szwecja przoduje w nadgorliwości poprawności to mamy pomysł na ich nową flagę .
Kolory się nie zmieniają , żółto niebieskie to barwy czysto kurewskie .



Cytat:
Lewica idzie coraz dalej w walce o swoją wizję równości. Niektórzy domagają się zmiany flagi na taką, która pokazywałaby, że muzułmanie są w Szwecji mile widziani.

Petycja, która adresowana jest do premiera Szwecji Stefana Löfvena, wzbudza ogromne kontrowersje. Oto jej treść:

„Szwedzka flaga stale przypomina nam naszą mroczną i opresyjną przeszłość. Uchodźcy i imigranci zmuszeni są żyć pod krzyżem chrześcijańskim; symbolem wypraw krzyżowych i rzezi milionów niewinnych muzułmanów w przeszłości Szwecji. Symbol ten sprawia, że muzułmanie czują się niemile widziani i zagrożeni. Szwecja powinna być bezpieczną przestrzenią dla wszystkich.

Powstanie ekstremistycznych ruchów skrajnie prawicowych, ośmielonych przez flagę chrześcijaństwa i „białość”, tylko wzmaga potrzebę tej zmiany.

Ponieważ nasz przestarzały symbol narodowy stopniowo staje się sztandarem ksenofobicznych i rasistowskich ekstremistycznych grup, musimy myśleć w przyszłości. Przyszłości pokoju, zrozumienia i tolerancji.

Nasza propozycja polega na ukazaniu naszej jedności z religią pokoju i uczynieniu z naszego domu bezpiecznego środowiska dla wszystkich, abyśmy zastąpili nasz symbol opresyjnej przeszłości świętym symbolem islamu. Skrajni prawicowi ekstremiści nie będą już uważali, że ich kraj zaspokaja ich skrajne i ludobójcze ideologie.

Krzyż jest reprezentatywny tylko dla chrześcijan, podczas gdy księżyc nie tylko reprezentuje naszą solidarność z islamem, ale jest także częścią natury. Księżyc i gwiazdy reprezentują uniwersalną kulturę piękna i oporu wobec faszyzmu i nietolerancji.

Nadszedł czas, aby Szwecja stała się krajem międzynarodowym, latarnią tolerancji i zrozumienia!”
http://polskaracja.com/szwecja-flaga-muzulmanie-petycja/

I jeszcze to ; Białe mleko jest symbolem rasistowskim, nie to nie żart to jest Szwecja , gdzie gwałt dokonany przez imigranta , jest niczym muśnięcie skrzydłem anioła - https://reporters.pl/10698/szwecja-bedzi.....to-rasizm/ , dotyk Boga Laughing

Tak sobie myślę , że ta Szwecja to jest jakiś wielki eksperyment społeczny , taki sam jak swego czasu odjebali Władcy w Kambodży .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 02:21, 28 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.bbc.com/news/blogs-trending-42003496
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8562
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 28 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shinobi napisał:
http://www.bbc.com/news/blogs-trending-42003496

Dziś jest hoax , a jutro kto wie Wink .
Ale i hoax ma zrobić swoje , podrażnić tę część zwaną prawicą , a i całą resztę populacji również .
Dziś to jest bajka , ale jeśli młodzi , dzieci dorastają w takich bajkach , to kto wie co będzie za lat 30ści . W USA zajęło im to ponad 100 lat ( Usuwanie flag i symboli Skonfederowanych Stanów , choć jeszcze nie usunęli nawet większości ) .

Nie ma się czym przejmować , jak Szwedzi przejdą na Islam , to na nich napadniemy i odpłacimy im za "Potop" Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 28 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawno nie czytałem większych bzdur.

ordel, mógłbyś czasem ciut pomyśleć, zanim znowu przyniesiesz na forum pierwsze lepsze gówno znalezione w internecie na debilnych stronach dla małej i jej kolegów ze wsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 29 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpierdol się ode mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 29 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz po tym jak ty się odpierdolisz od m.in. uchodźców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sz6sc




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 29 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałeś ciała Ordel tym newsem Very Happy Projekt nowej Szwedzkiej flagi powstał w już dawno i wygląda tak Laughing





Ej bez żartów, teraz na poważnie - na 100 panien, przypada 120 ruchaczy, nie czepiem się koloru skóry. narodowosci, ani wykształcenia. Nic dobrego z tego nie wyniknie.
A skąd takie dane? Z dupy, sami sobie znajdzcie, tylko nie z 2013 i 2014, patrzeć na 16, i 17.

Cytat:
Potwierdza to tezę o wpływie emigracji, gdyż do Szwecji przybyło wielu samotnych nastolatków płci męskiej. Specjaliści spodziewają się, że w bieżącym roku nierówności w tej grupie wiekowej wzrosną do 115:100, gdyż w roku ubiegłym przybyło do Szwecji ponad 35 000 samotnych nastolatków.

To sa stare dane z 2016.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8562
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 29 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dałem ciała , nie sprawdziłem info i nic mnie nie usprawiedliwi , a i tłumaczyć się nie będę . Temat z dupy , bardziej pasuje do tematu - Fake News .
Droga administracjo możesz przenieść go do "Śmietnika" .

Choć może za wiele wiele lat temat będzie bardziej aktualny . W końcu swego czasu "barbarzyńcy" opanowali Rzym Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 29 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8562
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 25 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szwedzki Dyzma Laughing

Cytat:
Skandal w NATO: jak szwedzki fałszerz zrobił karierę.


„W sumie wystarczy przytakiwać i spokojnie robić mądre miny” – wysoki oficer armii szwedzkiej wyjaśnił, w jaki sposób oszukać władze swego kraju, ONZ i nawet najwyższe szarże NATO w belgijskiej siedzibie głównej tej organizacji. Szwedzki dziennik Dagens Nyheter ujawnił historię natowskiego Nikodema Dyzmy.

Przedwczoraj przed komisją obrony szwedzkiego parlamentu stanęli minister obrony Peter Hultqvist i dowódca naczelny armii szwedzkiej Micael Bydén, ale nie potrafili wytłumaczyć błyskotliwej, wojskowej kariery zwykłego fałszerza, na razie nie ujawnionego z nazwiska. Obaj stwierdzili, że chodzi o „b. poważną sytuację”, która mogła narazić Szwecję i NATO na „utratę bezpieczeństwa”.

W 1999 r. ze szkoły oficerskiej w Enköping wydalono delikwenta, który sfałszował wyniki swego wstępnego egzaminu. Anonimowy student postanowił wtedy pójść na skróty i z fałszywym dyplomem tej szkoły szybko wrócił do armii. Wkrótce wysłano go z misją do Kosowa, a później do Afganistanu. Przytakiwał tak wiarygodnie, że awansował na kapitana i później majora. Teoretycznie powinien był wtedy wrócić do szkoły, by zdać dodatkowe kursy, ale sfałszował odpowiednie świadectwa i dostał się do szwedzkiego wywiadu.

W 2012 r. dowództwo armii szwedzkiej wysłało go do siedziby głównej NATO (Szwecja nie należy do tego sojuszu, lecz z nim współpracuje) jako swego przedstawiciela, nie czytając jego fałszywego życiorysu. W belgijskim Mons też nikt tam nie zaglądał. Dwa lata temu, gdy już był w dowództwie szwedzkiej straży przybrzeżnej, zaczął się starać o jeszcze wyższe stanowisko i wtedy jego życiorys ktoś przypadkowo przeczytał. Nawet jego prawo jazdy było fałszywe. Zawiadomiono wywiad i najwyższe szarże, lecz nikt nie zwrócił na to uwagi. Wysłano go nawet z misją ONZ do Sahelu, gdzie miał „walczyć z terroryzmem”.

Dopiero dwa miesiące temu ktoś się w końcu przypadkowo zorientował i wyrzucono mężczyznę z wojska. Dla Dagens Nyheter powiedział, że według niego wielu ludzi „upiększa” swe życiorysy, by dostać dobrze płatną pracę. Śledztwo w jego sprawie prowadzi szwedzka armia i NATO w belgijskim Mons, gdzie pracował obrotny oszust.
https://strajk.eu/skandal-w-nato-jak-szwedzki-falszerz-zrobil-kariere/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8562
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc tak , 19 letni murzyn z Somalii wyruchał w dupę i cipę 13 letnią szwedkę , kara 75 godzin prac społecznych ( najlepiej z białymi dziećmi Wink ) i jakieś tam odszkodowanie dla wyruchanej . Tak więc wszyscy pedofile świata , zapraszają was do Szwecji , tylko trza mieć trochę kasy trochę czasu , w najgorszym przypadku .
Z tym że ofiara znała sprawcę , leżeli razem na łóżku , ale ona nie chciała , myślała pewnie że starszy o parę lat murzyn to fajny miś Wink . A gdzie byli rodzice . Ojciec to ma teraz przejebane , bo nie dość że musi jebnąć murzyna to i sędziego za zły wyrok , wręcz śmieszny wyrok który jest obrazą dla sprawiedliwości . Dlatego chłopina musi się poświęcić dla sprawy . Wiking to mógłby murzynowi krwawego orła na plecach wyrzeźbić Wink .




Cytat:
19-letni Hussein popełnił przestępstwo seksualne wobec 13-letniej dziewczynki: „Nie mogłam siedzieć przez dwa dni”

szczegóły w linku https://samnytt.se/19-ariga-hussein-begi.....tva-dagar/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego mężczyźni w Polsce mają jakieś dziwne przekonanie, że białe kobiety nie lubią się dygać z murzynami.
Że jego córka skuma się z murzynem albo arabem, a nie daj boże jeszcze będzie mieć z nim dziecko - to jedna z najgorszych rzeczy jakie potrafi wyobrazić sobie typowy polski ojciec. Już na pewno by wolał żeby została lesbijką, albo (lepiej) zakonnicą.

Tymczasem z mojego doświadczenia wynika, że baby są o wiele bardziej napalone na kolorowych, niż na swoich.
Zresztą faceci nie są wcale inni - z ich dalszych stron pochodzi kobieta, tym bardziej wydaje im się atrakcyjna.

Jest się to zresztą naturalne, ewolucyjnie uwarunkowane, że ma się większy pociąg do bardziej odmiennej puli genetycznej.

Tak że Ordel nie rozpaczaj od razu nad tymi biednymi Szwedkami, bo znając życie to równie dobrze te baby mogą gwałcić tam tych murzynów. Z tym że murzyn nie poleci z płaczem na policję, że go baba wydymała, więc o tym się nie słyszy.
Ja rozumiem, że masz córkę w podobnym wieku, więc ci się protekcjonizm włącza, uosabiasz się z sytuacją, ale nie chciał bym któregoś dnia się dowiedzieć, że jakiś biedak skończył w kosą między żebrami a ty dostałeś dożywicie bo twoja nastoletnia już córka postanowiła w końcu spróbować zakazanego owocu. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień jak codzień w Swedistanie Rolling Eyes

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8562
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja się pytam gdzie był ojciec , jak to się stało że 13latka sprowadzała sobie do domu 19latka . Bo coś mi się , nie wydaje że pomylili go z jakimś córki rówieśnikiem ( może chcieli być bardziej tolerancyjni Wink ) . I co ona miał w tym łbie , czarne kucyki pony .
Natomiast doszło do przestępstwa seksualnego , a wyrok jest kpiną ze sprawiedliwości .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Dzień jak codzień w Swedistanie Rolling Eyes

Co wy w ogóle wiecie o Szwecji, dzieci? Tyle co wam jakiś debil, jeden z drugim, naopowiadał.

Dla mnie najgorszą rzeczą w Szwecji był utrudniony dostęp do alkoholu. Sprzedają go tylko w należących do rządu sklepach, które niestety nie wszędzie są, a do tego otwarte są w ograniczonych godzinach.
Chyba że ktoś lubi piwo z zawartością alkoholu 3% - to można kupić w supermarkecie,

Murzyni natomiast mi ani trochę nie przeszkadzali.
Generalnie murzynów jest teraz pełno wszędzie w Europie (poza oczywiście Polską).
Nigdy mi w niczym nie zawadzali, a czasem wręcz są bardzo przydatni. Np. w Berlinie kupuje się od nich zioło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Dlatego ja się pytam gdzie był ojciec , jak to się stało że 13latka sprowadzała sobie do domu 19latka . Bo coś mi się , nie wydaje że pomylili go z jakimś córki rówieśnikiem ( może chcieli być bardziej tolerancyjni Wink ) . I co ona miał w tym łbie , czarne kucyki pony .
Natomiast doszło do przestępstwa seksualnego , a wyrok jest kpiną ze sprawiedliwości .

Bo seks między nieletnim i pełnoletnim jest przestępstwem (seksualnym).
To się dzieje każdego dnia w każdym praktycznie kraju. I nikt nie robi z tego sensacji.

Jak ja np. miałem 22 lata, a moja dziewczyna 17, to też popełniałem przestępstwo. Ale rok później już nie..
Z tym że rozumny człowiek potrafi popatrzeć na sytuację przez pryzmat rozumu, a nie tylko paragrafów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą tylko czekać aż nasi lokalni duchowni politycy zaczną głosić, że nie tylko tęczowe flagi są dziełem szatana, ale również współżycie z ludźmi o odmiennym kolorze skóry, że o odmiennej religii nie wspomnę.
Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że już tak myślą? Teraz tylko czekamy aż zaczną to mówić... ku poklaskowi zacofanej gawiedzi. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8562
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Jak ja np. miałem 22 lata, a moja dziewczyna 17, to też popełniałem przestępstwo. Ale rok później już nie..
Z tym że rozumny człowiek potrafi popatrzeć na sytuację przez pryzmat rozumu, a nie tylko paragrafów.

Tak było , teraz jest od 17 lat , a np na Wyspach Brytyjskich od 16 lat.
Ale jakie to jest porównanie do 13 i 19 lat . Tu różnica jest diametralna .
I masz rację , człowiek rozumny nie tyle potrafi patrzeć co rozumie co widzi Wink .
A sensacja jest , bo to był brutalny gwałt i jak takie praktyki uskuteczniają inni to też o tym piszą .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, nie znam sytuacji, nie wiem co to za strona z tymi twoimi sensacyjnymi informacjami - nie podejmuje się ocenić jaka powinna była być kara.
za to wierzę, że szwedki sąd wymierzył taką karę, jaką przewidywało prawo w zaistniałych okolicznościach.

uważam że 6 lat różnicy miedzy partnerami to zupełnie naturalna sprawa.
nie jestem też w stanie ocenić tego, kiedy dana kobieta osiąga dojrzałość seksualną. wiem natomiast, że każda osiąga w innym wieku, dlatego ustalanie jej prawnie na tym samym poziomie dla wszystkich jest oderwanym od realiów życia debilizmem.
wielokrotnie słyszałem o przypadkach 13 latek, które są aktywnie seksualnie i nigdy mi nie przyszło do głowy aby od razu lecieć z tym do prokuratora.
to nie moja sprawa - niech same decydują, ewentualnie niech się ich rodzice tym martwią.
tym samym uważam też, że nie jest to twoja sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8562
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie wiem, nie znam sytuacji, nie wiem co to za strona z tymi twoimi sensacyjnymi informacjami - nie podejmuje się ocenić jaka powinna była być kara.
za to wierzę, że szwedki sąd wymierzył taką karę, jaką przewidywało prawo w zaistniałych okolicznościach.



Czyli się nie zapoznałeś i się wypowiadasz , no i jak to wygląda .




Cytat:
uważam że 6 lat różnicy miedzy partnerami to zupełnie naturalna sprawa.

Nawet 30 lat różnicy to naturalna sprawa , tylko to nie ma nic do rzeczy bo tu mamy dziecko , nie wiem , widziałeś ostatnio 13 latka jakiegoś , a widziałeś 19 letniego chłopa .

Cytat:
wielokrotnie słyszałem o przypadkach 13 latek, które są aktywnie seksualnie i nigdy mi nie przyszło do głowy aby od razu lecieć z tym do prokuratora

A ja nie słyszałem wielokrotnie , ale to ciekawe jakie są twoje źródła , czy to tylko wieść gminna Wink .

Cytat:
to nie moja sprawa - niech same decydują, ewentualnie niech się ich rodzice tym martwią.
tym samym uważam też, że nie jest to twoja sprawa.

Czyli ogólnie w temacie chodzi ci o to że w ogóle na chuj wrzuciłem tego posta bo to nie moja sprawa , wojna w Syrii to też nie moja sprawa , wirus w Chinach to też nie moja sprawa . Na szczęście nie ty decydujesz co jest moją sprawą . Widać że nie nie masz dzieci i pewnie nawet ich w dłuższej perspektywie nie tolerujesz .

Zgodzę się , że to zdecydowanie nie twoja sprawa .


Dodam jeszcze tylko , że rodzice również ponoszą odpowiedzialność za owe przestępstwo .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierdolisz ordel jak potłuczony.
z biologicznego punktu widzenia, 13 latka może być bardziej dojrzała niż 19 latek - jaki masz dowód że w tym przypadku tak nie było?
co tu ma niby do rzeczy czy ja widziałem 13 latka, albo czy widziałem 19 latka?

to że dla ciebie, na twojej prowincji jest nie do pomyślenia by 13 latka nie ukrywała się z tym, że ma chłopaka i robi z nim to, co się robi z chłopakiem, to nie znaczy, że wszędzie panują takie standardy. spytaj pierwszego z brzegu ginekologa, to ci powie ile ma pacjentek poniżej 13 roku życia na pigułkach antykoncepcyjnych. o ile nie będzie się bał ci powiedzieć Smile

w polsce to nawet będąc (pełnoletnim) gejem lepiej to ukrywać - społeczeństwo wręcz każe gejom się ukrywać, motywując to tym, że nie życzy sobie oglądania tego zboczenia. a bycie gejem w polsce nie jest (już) nawet nielegalne.
więc nie wiem czego ty się spodziewasz po nieletniej młodzieży, która przecież nie jest głupia i doskonale wie, że do pewnych rzeczy lepiej się nie przyznawać przed obyczajowo ograniczonymi typami, bo mogą z tego wyjść wyłącznie kłopoty. a postawa którą tu prezentujesz doskonale to potwierdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8562
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pierdolę to dupą ruszam .

Z biologicznego punktu widzenia gdzieś koło 13 roku życia dziewczynka staje się kobietą , tylko co to ma do rzeczy .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma do rzeczy choćby to, że jak niewyżyta 13 latka zapragnie i będzie mieć ku temu techniczne możliwości, to przerżnie się choćby i z koniem.

i co, konia też będziesz za to napiętnował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8562
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ma do rzeczy choćby to, że jak niewyżyta 13 latka zapragnie i będzie mieć ku temu techniczne możliwości, to przerżnie się choćby i z koniem.

i co, konia też będziesz za to napiętnował?


Nie , pójdzie siedzieć za znęcanie się nad koniem .


PS. Jakbyś przeczytał tekst z linku to byś się dowiedział , że nie była to niewyżyta 13 letnia nimfomanka Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tekst jest napisany tak, aby udowodnić tezę która połechcze twoje ego.

na pewno były powody dla których sąd nie zgodził się skazać go za gwałt na nieletniej, o co wnioskował prokurator.
z oczywistych względów w owym tekście te powody zostały pominięte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Szwecja zmienia flagę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile