W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Myśl Polska  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 72
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.004 mBTC

PostWysłany: 11:04, 17 Kwi '24   Temat postu: Myśl Polska Odpowiedz z cytatem

https://myslpolska.info/

Nie mamy jeszcze linka do tej myślę dość popularnej strony, która reklamuje się jako "Najstarszy polski tygodnik - ukazuje się od 1941 roku"

Swego czasu, zaraz po tym jak zaczęła się wojna na Ukrainie, ABW wysłała pisma do polskich dostawców internetu aby zablokowali w swoich DNS kilka stron internetowych (pisaliśmy o tym tutaj), a myslpolska.info była jedną z tych stron. Myślę że już samo to powoduje, że zasługuje ona na uwagę.

Jestem zapisany do ich RSS i bardzo chętnie wszystko czytam. Artykuły są zazwyczaj dość krótkie, a do tego oryginalne. Nie jak z mainstreamu, gzie wszystko powstaje w centrali i jest tylko dystrybuowane z małymi poprawkami.

Teksty są różnorodne, zawsze wyważone, czasem pro-lewicowe, innym pro-prawicowe (w zależlości od autora).
Najważniejsze że nie spuszczają się nad USA, Izraelem czy Ukrainą jak cała reszta, tylko podchodzą do tych spraw jak normalny Polak (ten co podobno wyssał antysemityzm z mlekiem matki) Smile

Mają też kanał na Youtube gdzie lubią sobie pogadać, ale osobiście na to już nie mam czasu.

W każdym razie polecam, bo takich projektów w Polsce ze świecą szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Myśl Polska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile