W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lista Żydów w zniewolonej Polsce  
Podobne tematy
Prawdziwe żydowskie nazwiska polskiej elity 12
Czy kwach to stoltzman?8
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 39695
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 27 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie znalazlem jedna osobe na liscie co ma takie samo nazwisko jak ja.
Co moze wydawac sie smieszne bo nazwisko jest ski i nie mam informacji o korzeniach zydowskich.
Smialbym sie z tego moze gdyby nie to ze bez znajomosci tej listy jestem przekonany ze w Polsce nie rzadza Polacy.
Znana mi jest metoda ich dzialania - mafijna struktura. Swoich popieraja i swoich wstawiaja.
Owoce widac. Polska niemoc, wyprzedaz, dlugi, masowe emigracje.
Najgorsze jak slysze komentarze typu ze my Polacy nie potrafimy sie rzadzic i lepiej aby to za nas inni robili.

Na liscie jest JKMikke - sam jestem z natury UPRowcem i choc JKM sie podaje za katolika to pisze o szabasie i widac ze ma inny stosunek do soboty. Co jak na osobe nie szczegolnie religijna i katolika mogloby potwierdzac prawdziwisc umieszczenia go na liscie.
Kolejna sprawa to ze dziala jak dywersant dla idei wolnosciowej / skandalizuje i kompromituje.

Ale coz sie dziwic ze tylu sie rozsiadlo w elitach w Polsce. W USA moze jest i tak samo.

Ciekawa jest lista wyrzuconych zydow z krajow arabskich (podal jabba) - moze to tlumaczyc agresje skierowana w tamta strone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 27 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Odświeżam temat, gdyż znalazłem w necie ciekawy artykuł nt. Moni Olejnik:
Cytat:
OLEJNIK Monika (1956 - )
?. Radio "Zet", b. żona syna J. Wasowskiego, rozwódka po dwóch małżeństwach, wychowuje (!?) jedynaka, ojciec - płk MO. Zaczynała w gazecie rolniczej jako specjalistka od krów.
Czołowa menda medialna żydokomuny.
Czasami wydaje mi się, że wytrzymałaby dłużej bez wody niż bez lektury "Gazety Wyborczej" i płynących stamtąd interpretacji polskiej rzeczywistości. W felietonie z października 2005 roku porównałem jej dziennikarską "niezależność" z niezależnością stojaka do mikrofonu. Nadal podtrzymuję tę tezę. Wystarczy zresztą posłuchać co ma do powiedzenia podczas niedzielnych "Śniadań z Radiem Ż". Albo cytaty z organu Michnika vel Szechtera, albo zupełny bełkot.
Skąd się toto wzięło? Mówiąc krótko - ze stanu wojennego. Absolwentka podyplomowych studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Warszawskim (przedtem była... zootechnika) pracę w Programie III Polskiego Radia rozpoczęła w 1982 roku. Do tej instytucji, zwłaszcza w tamtym okresie, nie przyjmowano ludzi przypadkowych. Olejnik miała jednak solidną rekomendację "dziennikarską" w postaci... tatusia, wysokiego funkcjonariusza Ministerstwa Spraw Wewnętrznych PRL.


Taki rodowód pozwala lepiej zrozumieć jej preferencje polityczne, wyrażane nie tylko doborem rozmówców do prowadzonych programów (m.in. "Kropka nad i" oraz "Prosto w oczy"), ale także szukaniem schronienia przed wścibskimi dziennikarzami w samochodzie... Jerzego Urbana. Olejnik jest równie odrażająca w swoim kundliźmie wobec żydokomunistycznych "autorytetów" (Bronisław Geremek, Władysław Bartoszewski etc.), jak i w chamskim traktowaniu polityków, którzy w danym momencie nie spełniają oczekiwań michnikowego "salonu" (np. Andrzej Lepper czy Roman Giertych). Inna rzecz, że ci ostatni wyjątkowo mocno - czasami aż do wzbudzania odruchów wymiotnych - zabiegają o jej względy.
A propos odruchów... Miałem okazję parę razy zetknąć się z red. (mój skrót od "reduktor") M. Olejnik bezpośrednio podczas imprez dziennikarskich i zaręczam, że nie były to spotkania o wysokim poziomie estetyki. Wprawdzie nikt nie każe czołowej agitatorce żydokomuny być kobietą urodziwą (to zwykle pozostaje w jawnej sprzeczności) lecz np. niechlujnie ufarbowane na blond i przetłuszczone włosy u kobiety zarabiającej od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie to jawna potwarz dla Polek, które potrafią być zawsze eleganckie i zadbane, mimo dysponowania wielokrotnie skromniejszym budżetem.


Druga informacja dotyczy Rafała Ziemkiewicza:
Cytat:

ZIEMKIEWICZ Rafał (1964)
?. Dziennikarz "prawicowy", "GP".
Dyżurny Żyd "prawicowy" rodem z Piaseczna pod Warszawą. Z wykształcenia filolog polski po Uniwersytecie Warszawskim. Nienawiść i pogardę do Polaków skrywa równie udanie jak charakterystyczny dla swojej nacji, gudłajski brodozarost.
Jest m.in. autorem książki pod jednoznacznym tytułem "Polactwo". Operuje tam nie tylko pojęciami w rodzaju "chamuś w gumofilcach" ale także - wzorem swojego żydowskiego pobratymcy Bronisława Geremka - stwierdza, że nie dorośliśmy do demokracji, a ponadto jesteśmy leniwi i za mało skłonni do dalszych poświęceń. Charakterystyczne dla żydokomunistycznych pasożytów pretensje wobec polskich gojów Ziemkiewicz wyraża bez ogródek w poniższym fragmencie ww. książki:
"...Jak na razie demokracja okazała się u nas chocholim tańcem, w którym politycy, zamiast cokolwiek zaoferować, poczuli się zmuszeni pląsać w landsadach wokół prymitywa, schlebiać mu, łasić się do niego i na wyścigi przedkładać to właśnie, co powinno mu się najbardziej spodobać: że jest wspaniały, że wszystko mu się należy, i że będzie mu lepiej bez żadnego wysiłku, nie będzie trzeba nic zmienić, ponosić żadnych wyrzeczeń ani schylać grzbietu..."
Aktualnie Ziemkiewicz to jedna z 6-ramiennych gwiazd TVP, kierowanej przez Żyda Bronisława Wildsteina. Prowadzi program "Ring" do którego zaprasza głównie swoich koszernych ziomków robiących w geszefcie "kultura".

Dla Ziemkiewicza "Ring" to jednak za mało. W sobotę, 2 grudnia 2006 wieczorem można było zobaczyć go w Programie I TVP jako konferansjera podczas przeprowadzonej we Wrocławiu uroczystości wręczenia nagrody literackiej im. Angelusa Silesiusa przyznawanej jakoby "pisarzom pochodzącym z Europy Środkowej, którzy podejmują w dziełach tematy najistotniejsze dla współczesności, zmuszają do refleksji, pogłębiają wiedzę o świecie innych kultur".
Dodajmy przy okazji, że wśród autorów nominowanych do ww. nagrody prym wiedli - jak przystało na pisarzy środkowoeuropejskich - Żydzi (w tym jeden z Gdańska), a całość oprócz Żyda Ziemkiewicza uświetnił Żyd Michał Urbaniak i Żydówka Bente Kahan z dziećmi, śpiewającymi w języku... jidysz.
A wszystko to w kraju, gdzie mniejszość żydowska liczy ponoć - tu opieramy się na deklaracjach samych zainteresowanych - 3 tys. osób, czyli 0,008 proc. całego społeczeństwa...


MOTO - Ogólnie cały ten link jest niezły i zawiera sporo ciekawych informacji Shocked

========================================================


Czytam i myślę , że często za własna nieporadność usiłujemy szukać winnych.

Pani Monika Olejnik ma typowo żydowskie cechy ,bezczelność i brak umiaru.
Jednak z doświadczenia wiem , jak łatwo sobie z nią (Moniką) poradzić.
To , że jej dyskutanci pozwalają sobie na robienie się w durnia,
wynika tylko z ich kompleksów i niedoinwestowania umysłowego,
a nie z nadzwyczajnych walorów pani Olejnik.

To , że baba nie ma klasy to widać i czuć , ale ponieważ,
jest wolność, to uważam, że wolno jej nie mieć klasy!


Co do Pana Ziemkiewicza to poznałem go i miałem możliwość obserwować
bardzo dawno temu.
Nie przypadł mi do gustu.
Zachwycano się nim w ramach robienia mu PR jako prawicowemu dziennikarzowi.
Jednak to , że ma czasem racje w niektórych swoich obserwacjach ,
to trzeba mu przyznać..
Co do brodawąsów, brody , wąsów itp. , to kompleks skrywany za takim właśnie parawanem, lub czasem znak dawany swoim , „nie atakuj, jestem „nasz””
Operuje tam pojęciami
Zarzucacie mu, ze:
". Operuje tam nie tylko pojęciami w rodzaju "chamuś w gumofilcach" ale także
- wzorem swojego żydowskiego pobratymcy Bronisława Geremka
- stwierdza, że nie dorośliśmy do demokracji”
Ja sam uważam , że nie dorosłem do demokracji!, a wiec podzielam jego opinie.
Nie rozumie tylko dlaczego miałbym , być tak durny,
aby tak jak on wierzyć w zabobon demokracji.
On wierzy, jego sprawa!

Jeśli chodzi o „, a ponadto jesteśmy leniwi i za mało skłonni do dalszych poświęceń.”
Ja uważam , że ma zupełna racje!
Widać to na co dzień.
Zamiast się obrażać należy się zmienić!
Pokazać, że jesteśmy pracowici i skłonni do poświęceń.

Co do Urbana , to uważam go za bardzo inteligentnego faceta.
Poza tym jest szczery i lojalny.

Jak obejmował Urząd Rzecznika Rządu to powiedział wyraźnie:
„będę mówił , to co rząd sobie życzy”
Tak też postępował!
Mówił to co Rząd sobie życzył , bo za to brał pieniądze.

Poza tym mówił to tak , że ludzie inteligentni mogli zrozumieć o co tak naprawdę chodzi.

Żyda Michała Urbaniaka nie znam. Natomiast Żydówka Bente Kahan z dziećmi, śpiewającymi w języku... jidysz … nu cóż ja lubię te muzykę.
Jeśli ktoś ma swoje preferencje inne to zawsze może je promować.

Czy Goje mogą mieć do Żydów pretensje , że wśród KK
i otoczenia JPII brak było elity intelektualnej!?

Jedne narody cenią edukację, wysiłek intelektualny, ruchliwość, pracowitość.
Inne cenią pobożność, wiarę w cuda, brawurę, pogardę dla życia , „bohaterstwo”
Jedne narody popierają najlepszych, inne najgłupszych!
Mamy dowody:
….. tu sam dopisz

1. Józef Piłsudski
2. Lech Wałęsa,
3. Balcerowicz
4. Krzklewski
5. . Niesiołowski
6. ..


dopisz

Najmądrzejszych i uczciwych mordują i brak im odrobiny przyzwoitości o nich się upomnieć!
Przykłady:
1. gen. Zagórski
2. gen. Rozwadowski
3. Pańko
4. Faltzman (Żyd, lub Niemiec)
5. Papała
5. Dębski
6 Karp
7.
Dopisz
I wielu, wielu innych



Władzę oddają obcym
1. Onyszkiewicz (Jego stryj to dowódca UPA w PRL po 45 roku!)
2. …
3. ….
4. …
5. ..

Uzupełni proszę!

A co do mniejszości żydowskiej która liczy ponoć - tu opieramy się na deklaracjach samych zainteresowanych - 3 tys. osób, czyli 0,008 proc. całego społeczeństwa...

-to ja to muszę zauważyć ,
że co najmniej około 30% społeczeństwa posiada geny "żydowskie"
Tak!
Jesteśmy najbardziej zażydzonym krajem na świecie.
Więcej niż Israel!
Stopień zażydzenia na skutek ciągłych migracji wzrasta.
Boję sie ze niedługo może zblizyc sie do 90%!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:39, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
ma typowo żydowskie cechy ,bezczelność i brak umiaru

Masz rację !!! Znam wielu ludzi bezczelnych i bez umiaru. Na 100% Żydzi!!! Nie można dyskutować z faktami potwierdzonymi naukowo. Laughing

JerzyS napisał:
Co do brodawąsów, brody , wąsów itp. , to kompleks skrywany za takim właśnie parawanem, lub czasem znak dawany swoim , „nie atakuj, jestem „nasz”

Mój ojciec, jego koledzy i praktycznie 90% mężczyzn w latach 80-tych miało wąsy lub brodę. Faktycznie jesteśmy prawdziwym Izraelem.

JerzyS napisał:
Żyda Michała Urbaniaka nie znam

Ja też nie...cóż za sensacyjna wiadomość....

JerzyS napisał:
to ja to muszę zauważyć ,
że co najmniej około 30% społeczeństwa posiada geny "żydowskie"
Tak!
Jesteśmy najbardziej zażydzonym krajem na świecie.
Więcej niż Israel!
Stopień zażydzenia na skutek ciągłych migracji wzrasta.
Boję sie ze niedługo może zblizyc sie do 90%!


Przecież pisałem wcześniej że lata 80 to 90% Żydów z wąsami. Jesteśmy żydowskim pomiotem....Pieprzona era disco, to przez nią Żydzi opanowali świat. Razz Shocked Shocked Shocked Cool Laughing Laughing Twisted Evil Rolling Eyes Razz Very Happy

Przepraszam ale czy nie widzisz nutki paranoi w tym co piszesz...wąsy, broda, bezczelność...itp.itd. Wygląda na to że cechy żydowskie to te których nie lubisz u innych ludzi. Niedługo będzie to całowanie dziewczyny na ulicy albo zarobki powyżej średniej krajowej. Opanuj się trochę bo ten post jest głupi, po prostu głupi. Przeczytaj zanim coś umieścisz na forum, albo daj to komuś do zredagowania bo to co napisałeś jest równie głupie jak twierdzenie że dwa odbyty to dar losu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:08, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Think No tak, jeśli Polska jest w 90% zażydzona, to znaczy że to forum również jest zażydzone. O jak dobrze. bounce Teraz nie będę się czuła osamotniona. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara 90% tego forum jest zażydzone, jest jeszcze 10% ale ty napewno nie będziesz osamotniona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważaj Robert bo może i Ty jesteś zażydzony. Bad Grin
Być Żydem, to powód do dumy. Wielu wybitnych ludzi było pochodzenia żydowskiego. Cool Ale gdyby naprawdę duża ilość Polaków miała domieszkę żydowskiej krwi, inaczej wyglądałby nasz kraj. Mielibyśmy inną mentalność. Nasz problem jest nie zażydzenie, ale przesadne spolszczenie. NOT Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:51, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem że jaja sobie robicie ale nie piszcie głupot bo ktoś jeszcze w to uwierzy Smile czytałem niedawno wyniki badań genetycznych i najbardziej zazydzonym narodem są... szwedzi Very Happy my głównie geny słowiańskie posiadamy (za cholrę nie wiem jak to wyliczyli Smile ) natomiast niemców wśród niemców jest mniej niż 10 % wiekszość z nich to zgermanizowani słowianie Smile (w zasdzie jest to zasadne hehe bo zwykle w rodzinie odszczepieńców nie lubi się najbardziej)).
@rep dlaczego linka nie podałeś? TOW kaczyńscy też są na tej liście...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtrącę i ja swoje trzy grosze ,od innych nie gorsze .
Z tym że wnioski wyciągnijcie sami .

Maria Fieldorf-Czarska, córka generała Augusta Emila Fieldorfa "Nila":

-„ Mówię publicznie, że gdyby mój ojciec był Żydem i zamordowaliby go Polacy, to na pewno by ich znaleźli, osądzili i skazali. Mord sądowy na moim ojcu od początku, od wydania nakazu aresztowania przez Wolińską, do wykonaniu wyroku, przy którym asystował, jako prokurator Gatner, dokonany był przez osoby pochodzenia żydowskiego”.

Oto imiona i nazwiska zbrodniarzy, którzy nigdy nie ponieśli odpowiedzialności w III RP za mord na generale.

Prokurator Helena Wolińska-Brus vel Fajga Mindlak-Danielak – wyjechała do Wielkiej Brytanii, jako ofiara polskiego antysemityzmu
Prokurator Benjamin Wajsblech.
Prokurator Witold Gatner
Prokurator Paulina Kern – wyjechała do Wielkiej Brytanii, jako ofiara polskiego antysemityzmu
Sędzia Maria Gurowska vel Górowska, a właściwie Maria Sand
Sędzia Sądu Najwyższego Emil Merz,
Sędzia Sądu Najwyższego Gustaw Auscaler –wyjechał do Izraela witany owacyjnie, jako ofiara polskiego antysemityzmu
Sędzia Sądu Najwyższego Igor Andrejew – „autorytet prawniczy”. Jeszcze w 1995 roku zalecano studentom prawa podręczniki jego autorstwa
Wicedyrektor Departamentu III Generalnej Prokuratury Alicja Graff
Obrońca z urzędu Jerzy Mering – wyjechał do Izraela witany owacyjnie, jako ofiara polskiego antysemityzmu


http://niepoprawni.pl/blog/152/jak-samopoczucie-rodacy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za bzdury. Po pierwsze jeśli naprawdę popełnili przestepstwa, uniknęli kary nie dlatego że byli Żydami, ale dlatego że byli ludźmi wpływowymi. Sędziami i prokuratorami. Ilu jest wpływowych Polaków którzy też mają różne rzeczy na sumieniu i nie są karani. Wystarczy mieć pieniądze i dobre znajomości. Dlaczego nie znaleziono do tej pory winnych śmierci Blidy albo Olewnika? To znaczy że to zrobili Żydzi? Wink Za wszelką cenę chcecie ludziom wciskać wrogość do Żydów. I po co? Żeby popaść w "paranoję" tak jak JerzyS. Ja mam neutralny stosunek do Żydów. Dlatego ludzie z obsesją na ich punkcie, albo tacy co kipią do nich nienawiścią, są dla mnie zaburzeni. Uważajcie Exclamation Bo popadanie w chorobę psychiczną może być łatwiejsze niż się wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum schodzi na psy proporcjonalnie do upływu czasu, pamiętam je jeszcze przed rokiem było inaczej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara tak wiemy ,że lubisz żydów...nie musisz pisać to w każdym poście i wątku.
Pisz merytorycznie, a nie ubijasz pianę.
Gdyby Ci zależało na głoszeniu prawdy o antysemityzmie w Polsce a także zależało o głoszeniu prawdy o morderstwach w kościele to już dawno założyłabyś na forum dwa swoje wątki autorskie na ten temat na forum i trzymała się merytorycznej dyskusji oraz dowodów,a nie chlapała językiem na prawo i lewo głosząc swoje subiektywne opinie.
Jednak oczywiście to co Ty robisz i w jaki sposób pewnie bardziej oddziałuję na publikę taki słowny populizm i prowokacja i zapewne zdajesz sobie z tego sprawę.
Dlatego nie ma potrzeby zakładania przez Ciebie wątków autorskich bo to by zapewne na czytającej masie nie robiło wrażenia. Natomiast to ,że większość forumowiczów wkurza Twoja forma wypowiedzi , która jest agresywna, toksyczna i jak wspomniał Aqua antykonformistyczna to Ciebie to karmi jako wampira emocjanalenego.
Dla mnie nie jesteś agentką jesteś typowym wampirem emocjonalnym.
A wampira obnaża się publicznie co właśnie czynie.
Ja w założonych przez siebie wątkach nie będę tolerować właśnie takiej postawy jaką Ty prezentujesz.
P.S I nie wysilaj się w dalszej prowokacji -co chciałam to powiedziałam.
A reszcie użytkownikom przypominam o temacie Lista Żydów w zniewolonej Polsce albo dowody za albo przeciw reszta mnie nie interesuję.!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Ha Ha Ha. Mnie osobiście żaden Żyd nic złego nie zrobił i nie mam powodu żeby ich nie lubić. Z resztą w moim życiu znałam tylko jedną Żydówkę z krwi i kości, z nazwiskiem i rodziną w Izraelu i to była moja koleżanka w szkole podstawowej. I nikogo więcej nie znałam. Ja nie dzielę ludzi podług rasy, tylko na tych co postępują dobrze i źle. I tacy są Żydzi, Polacy, Arabowie i wszyscy inni. Mnie ludzie innych narodowości w Polsce nie przeszkadzają. A jeśli chodzi o prowokacje, to jeśli ktoś tu lubi prowokować, to na pewno Ty. Smile Ten temat o liście Żydów w zniewolonej Polsce, był pierwszym Twoim tematem który napisałaś. Pamiętam. Od razu pomyślałam sobie że to jakaś prowokacja. Poza tym wielu zapewne nie wie, ale na tej liście jest Wasz dobry kolega z forum /oczywiście nie powiem kto/. I jeszcze jedno. Na forum jest osoba bardzo podobna do Ciebie. Te same poglądy, linki do stron internetowych. Zarejestrowała się niedawno. Odnoszę wrażenie jakbyś to była Ty w dwóch osobach. Confused Smile

Takie szufladkowanie i dzielenie Polaków na tych "prawdziwych" i domniemanych Żydów jest krzywdzące i niegodne chrześcijan za jakich "prawdziwi" Polacy lubią się uważać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kłóćcie się, bo po co? Cool
Żyd to też człowiek, a całe to ich tropienie gdzie tylko się da to przejaw jakichś życiowych frustracji różnego źródła. Skąd tych nieszczęsnych osób pochodzenia żydowskiego miałoby tyle być, skoro większość zginęła podczas Holocaustu (ach tak, zapomniałem, Holocaustu nie było Rolling Eyes, bo jakby był to nie byłoby zwalać na kogo winy za komunę, niepowodzenia transformacji lat 90, pomiatanie Polską na arenie międzynarodowej i za całe zło tego świata ).
Poza tym, jeżeli czyjś dziadek/pradziadek, lub (pra)babcia byli Żydami to DO CHOLERY CO Z TEGO? Rolling Eyes Czy to oznacza, że ta osoba nie jest Polakiem? Gdyby te osoby nie czuły się Polakami to już dawno wyjechaliby do USA lub Izraela, bo tu przyznać się do swojego pochodzenia to jak podpisać cyrograf Laughing .
Zresztą- może całe to tropienie Żydów to zazdrość? Że w przeciwieństwie do wielu Polaków są gospodarni, wiedzą z kim się trzymać a z kim nie i potrafili przetrwać tyle lat bez państwa i na dodatek zbudować je po części na pustyni (bo Arabusy oczywiście palcem nie ruszyliby)??

@Tańcząca- co do tej listy to uważam, że jest ŻAŁOSNA [argumentacja typu "polonofob"-no błagam...] i zamieszczona na stronie, której poziom również uważam za niewysoki compress .
Zresztą, czy ci "polonofobi" to muszą być Żydami? Laughing Niemcami już być nie mogą? Laughing
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 14:38, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam zwisa czy ktos jest Żydem. Ale gdy zacznie mi pierdolic o "Polskich obozach zagłady", o słuszności interwencji w Strefie Gazy to potrafiłbym dac w mordę.
Mój znajomy fajnym tekstem zarzucił:"Ja nic nie mam do Zydów. Mam tylko do tych co żyją."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstydem dla człowieka cywilizowanego jest nie być oplutym przez polonica.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze Iaro to ująłeś. Żydzi nie mogli wyginąć w Holokauście. Bo przecież jak ktoś żyje ze zwalczania wroga, musi być zainteresowany tym, żeby ten wróg żył jak najdłużej. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG
Cytat:

Wstydem dla człowieka cywilizowanego jest nie być oplutym przez polonica.net


Wypowiadaj sie za siebie a nie za wszystkich cywilizowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
FreeG
Cytat:

Wstydem dla człowieka cywilizowanego jest nie być oplutym przez polonica.net


Wypowiadaj sie za siebie a nie za wszystkich cywilizowanych.


Wstydem dla Ciebie powinno być niezgadzanie się z tą opinią.

Ale oczywiście tylko i wyłącznie według mojej osoby – żyda, polonofoba, dywersanta i komucha budującego żydostwo i żydłactwo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG
Nie wypowiadaj sie za innych.
Nie interesuje mnie za co Ty sie bys wstydzil a juz tym bardziej za co ja sie niby powinienem wstydzic w Twojej opini.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
Nie wypowiadaj sie za innych.


FreeG napisał:
Ale oczywiście tylko i wyłącznie według mojej osoby


Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cebull1




Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowa sprawa-nie mieszajmy do NWO całego narodu, czy to żydowskiego, czy niemieckiego, rosyjskiego, japońskiego itp. patrzmy na działania jednostek. Niewątpliwie jakaś część osób pochodzenia żydowskiego jest zamieszna, a nawet bym powiedział, że jest mocną siłą tajnych stowarzyszeń, to pamiętajmy żeby nie mylić pojęć i nie wrzucac wszystkiego do jednego worka. Powtórzmy sobie jeszcze raz, to nie Żydzi dążą do zniewolenia ludzkości, robi to zdegenerowana bogata elita pochodząca z narodów całego świata.Przykład: "Protokoły mędrców syjonu" fałszywka carskiej tajnej policji, która tylko zaciemiła sprawę, bowiem obarczyła odpowiedzialnością cały naród żydowski za działania, które podejmowała garstka osób z różnych krajów. Teraz robią to osoby kierujące takimi stowarzyszeniami jak Skull and Bones, Opus Dei, CFR, itd.
Tego rodzaju śmieszne i na żenująco niskim poziomie "listy proskrypcyjne" powstawały w latach 80-tych w Polsce i były tworzone przez komunistyczną bezpiekę, żeby rozbić solidarnościową opozycję, żeby skłócić społeczeństwo, żeby skojarzyć walkę opozycyjną z antysemityzmem i w ten sposób ją zdyskredytowac na zachodzie. Są na ten temat badania historyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Ludzie Agory byli w większości pochodzenia żydowskiego". Antysemici atakują? Nie, to "Dziennik" przeprowadza wywiad z byłym dziennikarzem "Gazety Wyborczej".
Michał Cichy w latach 90. zaliczał się do grona najważniejszych redaktorów "GW". Zajmował się głównie literaturą, lecz zasłynął tekstem z 1994 roku, w którym zarzucił powstańcom warszawskim zabijanie Żydów. Od tego czasu wiele osób uznawało go za wręcz wzorcowy przykład dziennikarza "Wyborczej", a może nawet następcę Adama Michnika.

Tymczasem po kilku latach Cichy opuścił mury redakcji na Czerskiej. Ponoć nie mógł pogodzić się z niektórymi mechanizmami funkcjonowania"GW". Teraz, w obszernej rozmowie z "Dziennikiem", opowiada wiele ciekawych rzeczy o kolegach oraz stosunkach panujących w pracy:

Napisałem kiedyś tekst o środowisku pampersów, ale nie został puszczony do druku jako nazbyt koncyliacyjny. Do napisania tego tekstu w wersji, która już została w "Gazecie" opublikowana, wyznaczono więc "cyngla" Michnika, czyli Pawła Smoleńskiego, który zawsze potrafił w lot odgadnąć, jaki tekst ma napisać, by podobał się szefowi. Drugim z tych "cyngli" jest Agnieszka Kublik, która dysponuje podobną zdolnością jak Smoleński.

Cichy nie chciał być "cynglem", więc odszedł. Nie było to łatwe, gdyż Adam Michnik ma niemal hipnotyzujący wpływ na swych podwładnych:

Ale cóż poradzić na to, że Michnik jest uwodzicielem. Zawsze lubił uwodzić kobiety i intelektualistów. W obu wypadkach był bardzo skuteczny, chyba nawet bardziej skuteczny niż Don Giovanni. Bardzo lubił także używać ludzi. Mówiło się o nim często "manipulator".

Były dziennikarz „Wyborczej” podkreśla, iż redaktor naczelny był dla niego (a w zasadzie nadal jest) bardzo ważną postacią. Jednak z perspektywy czasu ocenia go niezbyt dobrze:

Jeśli chodzi o moralizm, Michnik naprawdę uważa się za moralistę. To jest wielowymiarowa postać, którą da się opisać tylko przy użyciu wyrafinowanych oksymoronów. On jest wyjątkowo oksymoroniczny, bo jest skrajnie amoralnym moralistą.

Co ciekawe, Cichy wskazuje na fakt, iż w rzeczywistości "GW" rządziła, niedawno emerytowana, Helena Łuczywo. Zdaniem rozmówcy "Dziennika", zastępczyni Michnika została ukształtowana przez swoje pochodzenie. A była wicenaczelna "GW" jest Żydówką:

Misja Heleny, która jest stuprocentową Żydówką, polegała zawsze na chronieniu polskich Żydów przed jakimkolwiek złym losem. To zadanie wykonała w stu procentach. Była komendantką ŻOB w latach 90. Nie można się dziwić, że ona ze swoim zapleczem kulturowym i genetycznym nie była specjalnie wrażliwa na to, że mordowano księży po 1981, czy że generał Fieldorf był ofiarą mordu sądowego, w którym brała udział sędzia Wolińska. Misją Łuczywo było ratowanie sędzi Wolińskiej i wszystkich, obojętnie jak zapisanych w historii Polaków żydowskiego pochodzenia przed jakimkolwiek nieszczęściem. Także przed naprawdę istniejącym tutaj antysemityzmem.

Jednoznacznie etniczna interpretacja działań Heleny Łuczywo obruszyła przeprowadzającego wywiad Cezarego Michalskiego. Cichy nie dał jednak zbić się z tropu i spokojnie wyjaśnił:

Tak się składa, że ludzie Agory byli w większości pochodzenia żydowskiego. Nie było to ani żadnym przypadkiem, ani żadnym powodem do wstydu.

Tego typu opinie nie są w Polsce niczym nowym. Lecz bodajże pierwszy raz wygłoszono je na łamach jednej z najważniejszych polskich gazet. W dodatku nie padły one z ust tzw. "prawicowego oszołoma", a kogoś, kto ideologicznie jest nadal bardzo bliski redakcji "GW". Zaznaczmy, iż Cichy był pełen podziwu, gdy opisywał Helenę Łuczywo jako walczącą w obronie swego środowiska Żydówkę. W jego słowach brzmiał szacunek, nie nienawiść.

Jak się jednak wydaje, dawni koledzy nie zareagowali na wywiad Cichego z sympatią. Na razie szerszych wypowiedzi brak. Miłada Jędrysik napisała tylko:

O "Europie", dodatku do "Dziennika", napiszę tylko tyle: opublikowanie tego wywiadu było podłe. I nie wierzę, że Cezary Michalski i Robert Krasowski nie znają wszystkich okoliczności.

Trzeba przyznać, że te dwa zdania stanowią kwintesencję stylu "GW", o którym to właśnie opowiadał Cichy. Moralna ocena i próba zakulisowego nacisku. Co jest takiego "podłego" w tym wywiadzie? I czy trzeba się przerzucać półsłówkami o jakichś "okolicznościach" nad głowami czytelników?

http://www.pardon.pl/artykul/7887/michni.....ko_kobiety



Lara napisał:
Być Żydem, to powód do dumy. Wielu wybitnych ludzi było pochodzenia żydowskiego. Cool Ale gdyby naprawdę duża ilość Polaków miała domieszkę żydowskiej krwi, inaczej wyglądałby nasz kraj. Mielibyśmy inną mentalność.


a tu akurat sie zgadzam.. mysle, ze bylabym dumna gdyby nagle okazalo sie ze mam zydowskie pochodzenie.. mowie powaznie! Smile przypomne tylko, ze pomimo iz Zydzi satnowia jedynie 0.25% calej populacji swiata to az cwierc wszystkich naukowcow na calym swiecie jest Zydami! zarowno jak polowa WSZYSTKICH lauretow nagrody Nobla..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 28 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w żydach podziwiam ich przenikliwość i przezorność.
Potrafią przewidzieć że nie wszystko uda im się ukryć i dlatego przezornie kładą łapę na mediach publicznych ,bankach ,instytucjach światowych i bankach.
Wy teraz się kłócicie ,a oni mają to w dupie.
I tak nikt im nic nie zrobi.
A jak ktoś zacznie jakimś cudem za głośno mówić prawdę to będzie powtórka z ukrzyżowania.
I tak jak kiedyś żydzi ukrzyżowali swojego proroka Jezusa tak teraz WAM pozwolą zrobić to samo .
Nawet palcem nie ruszą a i tak znajdą się tacy ,którzy ich wyręczą w ferowaniu wyroków.
I ich wykonaniu.
vide Lara i jej podobni.

Czy to ich wina że goje są tak głupi ?.

Wracając do tematu .
Ta sama lista ,nawet bez dopisków typu polnofob itp. jest dostatecznie inspirująca.

Cytat:
Co za bzdury. Po pierwsze jeśli naprawdę popełnili przestepstwa, uniknęli kary nie dlatego że byli Żydami, ale dlatego że byli ludźmi wpływowymi. Sędziami i prokuratorami. Ilu jest wpływowych Polaków którzy też mają różne rzeczy na sumieniu i nie są karani. Wystarczy mieć pieniądze i dobre znajomości. Dlaczego nie znaleziono do tej pory winnych śmierci Blidy albo Olewnika?


A byli ludźmi wpływowymi bo byli żydami .
Wróć.
Inaczej.
Bo nie byli polakami.
W tamtych czasach nawet polscy komuniści miewali skrupuły i poczucie honoru.
Dzisiaj pseudopolak polaka by utopił w łyżce wody aby tylko wleźć w tyłek żydkowi naziście.
W jednym z Larą się zgodzić trza .
W każdym narodzie są podłe i sprzedajne szuje .
I że by nie było niedomówień.
Wiem że są porządni i uczciwi żydzi.Podobnie jak w czasach Hitlera bywali tacy Niemcy.
Ale to niestety nie oni pisali historię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:10, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż powiem jedno że Amerykanie mają rację że nas obmalowali jako rasistów i antysemitów. Najlepszym dowodem jest to forum. Skoro kraj nie potrafi dbać o swój dobry wizerunek i przy tym charakteryzuje się jeszcze lizodupstwem jak to ma miejsce w stosunku do USA, to jak mają nas szanować?

Na świecie żyje 13 milionów Żydów. Z tego 40% - 5,500 miliona w Izraelu, 5 mln 600 tys. w Ameryce Płn /USA i Kanadzie/, W Europie Zachodniej żyje ponad 1 milion, w ex ZSRR - 400 tys., w Maroko 10 tys. Razem wychodzi mniej więcej koło 13 milionów. I nie ma tutaj danych o Polsce i pozostałych krajach Europy Wsch. Więc sobie policzcie ilu żydowskich inwazorów może być w tej biednej i zniewolonej Polsce? Wink Oczywiście musicie wziąć pod uwagę również kraje jak Czechy, Słowacja, Węgry bo tam też mieszkali Żydzi.
Uważam że w Polsce jest najmniejsza liczba Żydów. Natomiast jak widać ksenofobów nie brakuje.
www.retecivica.milano.it archiwum dane z 2004r
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No cóż powiem jedno że Amerykanie mają rację że nas obmalowali jako rasistów i antysemitów


Czyli mówili również o tobie.

A czy wiesz złotko komu Amerykanie udzielają największej pomocy militarnej i dlaczego ?.

Pisząc Amerykanie to masz na myśli prawdziwych Amerykanów czy też ichniejszych odpowiedników Michnika ?.

Jak widać nie lubisz uogólnień dotyczących jedynie żydków .
Resztę wrzucasz do jednego worka.Z samą włącznie.

Ciekawym ,dlaczego ... ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lista Żydów w zniewolonej Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile