W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lista Żydów w zniewolonej Polsce  
Podobne tematy
Prawdziwe żydowskie nazwiska polskiej elity 12
Czy kwach to stoltzman?8
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 39639
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 18 Maj '08   Temat postu: Lista Żydów w zniewolonej Polsce Odpowiedz z cytatem

Witam:)
Co tam dużo gadać wszystko w poniższym linku... jednak niektóre nazwiska szokują...i czasem nachodzi mnie pytanie czy ktoś wśród elit politycznych, artystycznych i naukowych jest Polakiem Confused Crying or Very sad
http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 18 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak cos w życiu osiągnę to też będę na tej liście, znajda mi "dawne nazwisko", jakiś baum olbo man. Opiszą drzewo rodowe gdzie znajda się sami żydzi. Dowiodą że się przechrzciłem, i doszyłem napletek Very Happy . Jak patrzę na te wszystkie listy żydów to jest dla mnie to samo co lista osób znanych, cenionych i wpływowych. Zacytuję oficera z latającego cyrku monty pythona "...skończcie z tym, to jest głupie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 19 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
Jak cos w życiu osiągnę to też będę na tej liście, znajda mi "dawne nazwisko", jakiś baum olbo man.


Dokładnie. Osobiście Cię na nią zapiszę Smile.
Przecież nie ktoś osiąga w życiu sukces i wybija się ponad przeciętniaczków, to nie ma siły - musi być żydem, albo mieć pakt z diabłem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 19 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
Jak cos w życiu osiągnę to też będę na tej liście, znajda mi "dawne nazwisko", jakiś baum olbo man. Opiszą drzewo rodowe gdzie znajda się sami żydzi. Dowiodą że się przechrzciłem, i doszyłem napletek Very Happy .


Laughing masz bardzo dużo racji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 19 Maj '08   Temat postu: Re: Lista Żydów w zniewolonej Polsce Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Witam:)
Co tam dużo gadać wszystko w poniższym linku... jednak niektóre nazwiska szokują...i czasem nachodzi mnie pytanie czy ktoś wśród elit politycznych, artystycznych i naukowych jest Polakiem Confused Crying or Very sad
http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm


W większości wypadków nie podają uzasadnienia. Nieco dokładniejszy życiorys byłby lepszy niż zapewnienia w rodzaju: polonofob, dywersant, mason. Bo co jeśli ta listę zrobił jakiś dywersant by osłonić swoich kamratów, ktorzy sie na nią nie załapali? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:45, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam:)
Ta lista generalnie miesza w głowie bo tak sobie myślałam po Twoim poście:
-że lista została stworzona w celu żeby pokazać jaki to naród żydowski jest inteligentny , mądry,wybitny itd. i dlatego oni tyko mogą być na takich stanowiskach.
-iż jak ktoś czytający tę listę weźnie ją na serio to z kolei pomyśli acha nie ma delikwenta to znaczy koleś nie Zyd czyli nasz.
- podali tez takie nazwiska jak Zbigniew Hajzer, kayha, Krzysztof Ibisz i wtedy wszyscy czytający liste mają banana na twarzy i robią wielkie buhaha co miało na celu zdyskredytować listę.
-można też się zastanowić dlaczego strona jeszcze istnieje i ktoś nie podał tego do prokuratory -może się nie przejmują bo o liście i tak mało kto wie , a może dlatego ,że proces by przegrali:D
-jak ja po raz pierwszy przeczytałam liste to sobie pomyślam że Zyd Zyda ciągnie na stanowiska , a nas po prostu do stanowisk nie dopuszczja.
-mozna by tez powiedziec ze autrom strony łatwiej by było wymienic jakąś osobe publiczna ,która według tej listy nie jest zydem:D zauważyłam ze na liście nie ma Wademara Łysiaka , Stanisława Michalkiewicza, Romana Giertycha.
-kiedyś czytałam książkę ''Piąty rozbiór Polski 1990–2000 '' Henryka Pająka i tam też była podobna lista
Generalnie są tam nazwiska osób , które same się przyznają do swojego żydowskiego pochodzenia oraz które potwierdzją inne źródła ,że te osoby są Zydami. Patrzę na liste od czasu do czasu bo może dawać do myślenia. A Ty frasobliwy co o tej liście myślisz?
Pozdro:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam tę listę, bo przypadkowo weszłam na tę strone. Przyznam że byłam trochę zszokowana tym co tam piszą. Ludzie owładnięci jakąś paranoią i obsesją na punkcie żydów. Np. po jednej stronie strony widniała - Matka Boska Częstochowska, a po drugiej stronie obok, stryczek i napis precz z żydokomunistami i innymi zboczeńcami. Żałosne, nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. Jeśli ta strona istnieje, to znaczy że jest chroniona i sponsorowana przez takich samych chorych ludzi. Żeby się dostać na tę listę, myślę że trzeba być nie tylko sławnym, ale deklarować się ateistą i to głośno. Nie rozumiem jednego. Dlaczego ludzie żydowskiego pochodzenia pozmieniali nazwiska na polskie. Nie przekonuje mnie fakt, że chcieli uchronić się przed złą reakcją społeczeństwa, czy dla kariery. Człowiek nie powinien się wstydzić swojej narodowości. Gdyby wszyscy żydzi zachowali swoje oryginalne nazwiska, nie byłoby takiego problemu. I nie byłoby takiej listy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Witam:)

-kiedyś czytałam książkę ''Piąty rozbiór Polski 1990–2000 '' Henryka Pająka i tam też była podobna lista
Generalnie są tam nazwiska osób , które same się przyznają do swojego żydowskiego pochodzenia oraz które potwierdzją inne źródła ,że te osoby są Zydami. Patrzę na liste od czasu do czasu bo może dawać do myślenia. A Ty frasobliwy co o tej liście myślisz?
Pozdro:)


Liscie z ksiązki Pająka? Nic konkretnego, bo nie czytałem.

Generalne to lepiej chyba robić jakieś listy syjonistów, bo 1) udowodnienie pochodzenia, gdy ktoś się nie przyznaje jest zwykle bardzo trudne 2) szabesgoje tez powinni się liczyć 3) samo bycie Żydem o niczym nie świadczy.

Jak już wspomniałem, lista z Polonici nie podoba mi się, bo jest słabo uzasadniona. Owszem, czyny niektórych osób jakby potwierdzają obecność. Tyle, ze nie jest do tego potrzebna żadna lista. Np. kilka lat temu miałem kupę śmiechu widząc na niej Agnosiewicza i Koraszewskiego. A potem zobaczyłem jak panowie jeźdza konsekwetnie po katolicyźmie, islamie, Palestynczykach i jak bronią Izraela - dziwny zbieg okoliczności Smile. Żadna lista nie jest potrzebna, tylko konsekwetne zbieranie informacji na temat osób publicznych. Oni sami predzej czy pozniej się zdradzają. Należy tylko umieć dostrzec symptomy.

Np. o Koraszewskim na polonice czytamy:

Cytat:
Andrzej Koraszewski - polonofob, dywersant, członek redakcji "Racjonalista" - magazyn racjonalistów, sceptyków i ateistów, były dziennikarz BBC (także wiceszef polskiej sekcji) i publicysta żydolewackiej paryskiej "Kultury", żydokomunistycznych "Polityki", żydolewackiej "Rzeczpospolitej", żydolewackiego "Tygodnika Powszechnego" W latach 1971-1986 mieszkał i pracował w Szwecji, następnie w latach 1986-1998 - okres londyński i praca w BBC. Od połowy lat 90. do końca czasopisma regularna współpraca z paryską "Kulturą". Obecnie powrócił do Polski i mieszka w Dobrzyniu nad Wisłą.


No i co z tego wynika? Nic!

A wystarczyło pozwolić przemówić samemu Koraszewskiemu i jego żonie. Kilka cytatów wyjaśniłoby sprawę, np pani Koraszewska masakrę na Palestynczykach opisuje słowami "masakra, ktorej nie było", a jednocześnie dowala "negujacym holokaust". Jak próbowałem przekonać Koraszewskego (jeszcze na Racjonaliscie), że w Libanie naprawdę gineli ludzie, to ni z gruchy ni z pietruchy wypalił mi, że pewnie mam blond włosy i niebieskie oczy (akurat pudło). Czemu? Bo najpewniej Koraszewski jest skrajnym żydowskim rasistą i swój rasistwoski sposób pojmowanmia świata nieświadomie przemyca do dyskusji. Jest przy tym człowiekeim wykształconym, bywałym na swiecie i inteligentnym, więc swój rasizm wyraża subtelniej niż jakieś prymitywy "radykalnie narodowe". No, ale frasobliwy choć prostak i nie-humanista, to kojarzy te mowę. W końcy hitlerowcy tez mówili o "rozwiązaniu kwestii", a nie "zajebaniu" Smile. To jest język kulturalnych nazistów jakim posługuje się pan Koraszewski. Dla mnie teksty Koraszewskich o 9-11 i palestynskim zagrożeniu oraz pogarda dla "błekitnych oczu" mówią więcej niż 1000 list Cool

i tak ze wszystkimi. Przeprosiny Kwacha - więcej warte niż dywagacje o Stlozmanowości. KAczyńscy - wysatrczy popatrzeć na ich polityke zagraniczna, stosunek do ekshumacji w Jedwabnym, a nawet...znajomośc hymnu własnego państwa...

o Ziemkiewiczu piszą:

Cytat:
Rafał Aleksander Ziemkiewicz - polonofob, dywersant, dziennikarz, publicysta, komentator polityczny i ekonomiczny; publikuje m.in w żydomasońskim „Newsweeku”, żydolewackiej „Rzeczpospolitej”, nie-polskiej „Gazecie Polskiej” i ...„Najwyższym Czasie!”.


Też nicz tego nie wynika. A przecież RAZ to taki zacięty syjonista, że aż wylądował w moim watku o wpływach Żydów Smile. Poświeciłem mu sporo miejsca, bo jako feleitonista wiele uczynił dla sprawy JNWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga, uwaga... zgadnijcie, kogo znalazłem na tej liście. Aż mnie zatkało.

Krzysztof Sykta - polonofob, dywersant, członek redakcji "Racjonalista" - magazyn racjonalistów, sceptyków i ateistów; zajmuje się głównie biblistyką i religioznawstwem. Skończył ekonomię, jest dyrektorem w izbie gospodarczej i redaktorem w Magazynie Przedsiębiorczości i Integracji Lokalnej IMPULS

To chyba świadczy najlepiej o poziomie całej tej listy...

PS Mam nadzieję, Voltar, że zaglądasz do tego wątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że mi się wcześniej spieszyło nie zdążyłem napisać wszystkiego co myślę o tej liście (a obecność KS tak mnie zdziwiła, że musiałem się tym podzielić od razu), teraz skrobnę jeszcze parę zdań.

Żyd to według autorów tej listy każdy syjonista, ateista, marksista, liberał - dlatego jest aż tak wiele nazwisk. Autorzy listy nie kierowali się pochodzeniem, ani nawet syjonistycznymi poglądami - walili na oślep. Ten pisze w GW - Żyd, ten na Racjonaliście - Żyd. Nie patrzą na to, co dana osoba uważa nt. syjonizmu. I to jest właśnie wkurwiające - oskarżony może być każdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP NAPISAŁ - Jak cos w życiu osiągnę to też będę na tej liście, znajda mi "dawne nazwisko", jakiś baum olbo man.

Przykro mi to pisać ale jeśli jesteś Polakiem do tego bardzo zdolnym to niestety dojdziesz tylko do pewnego pułapu kariery i spadnie Ci na głowę betonowa zapora.Pewne stanowiska zaklepane są tylko dla" nich". Jeśli wierzysz że jest inaczej to jesteś naiwny albo bardzo młody.W kancelariach prawniczych 96% to żydzi. Czy to nie jest objaw rasizmu?Oglądasz TVN? widziałeś twarze dziennikarzy?np p.Komolka, aparycja upośledzonego człowieka,charakteryzatorki robią co mogą ale i tak lipa .Ale pchaja ją na wizję dlaczego?Przecież jest tyle ładnych,elokwentnych Polek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego w Polsce robi się taki problem z powodu Żydów? Żydzi są w wielu krajach i nikt z tego powodu nie robi problemów. Np. w Szwajcarii prawie wszystko należy do Żydów. Rownież to, że tylko Żydzi zajmują stanowiska, to też przesada. Ilu ich w końcu zostało w Polsce po holokauście? Wielu na pewno wyemigrowało do Izraela. Nie sądzę żeby ich zostało wielu. A z tych którzy zostali, wielu zmieniło nazwiska na polskie, niektórzy się ochrzcili i chyba nie po to żeby afiszować się żydowskim pochodzeniem, raczej żeby ukryć. Przecież kogoś kto ma polskie nazwisko i nie chodzi do synagogi, nikt nie będzie prześwietlał. Gdyby większość polityków, czy ludzi na stanowiskach miało żydowskie nazwiska, wtedy nie byłoby wątpliwości że Żydzi mogą być faworyzowani. Mnie osobiście Żydzi nie interesują, ani nie ziębią, ani nie grzeją. Z wyjątkiem tego, że nie podoba mi się co robią w Izraelu.W Polsce jednak panuje obsesja na punkcie Żydów i moim zdaniem kompletnie nieuzasadniona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dlaczego w Polsce robi się taki problem z powodu Żydów?

Nikt nie robi problemu. Problem sam się zrobił - wystarczy poczytać gazety, posłuchać Grossa, popatrzeć na polską(?) politykę zagraniczną.

Cytat:
Żydzi są w wielu krajach i nikt z tego powodu nie robi problemów.

I co? Znowu o tym przeczytałaś na jakiejś hiszpańskiej stronie? Laughing Żydzi (a konkretnie syjoniści) są w wielu krajach i w każdym robią problemy. Proponuję zajrzeć do tematu "Wpływ Żydów na rządy światowe". Tam masz wszystko ładnie opisane. W temacie "Filmiki i zdjęcia z Palestyny" masz z kolei pokazanych tych, dla których Żydzi są największym problemem.

Cytat:
Np. w Szwajcarii prawie wszystko należy do Żydów.

Nooo, przekonałaś mnie. Jako że w Szwajcarii wszystko należy do Żydów (swoją drogą - nie przeszkadza Ci to? W Szwajcarii wszystko powinno raczej należeć do... SZWAJCARÓW!) od dzisiaj staję się syjonistą. Laughing

Cytat:
W Polsce jednak panuje obsesja na punkcie Żydów i moim zdaniem kompletnie nieuzasadniona.

Ano racja. Bo co to jest - raz "odda się" im kilkadziesiąt miliardów (raptem po kilkanaście tysięcy PLN od każdego polskiego obywatela, też mi coś!) PLN, raz wyśle się naszych żołnierzy na jakąś wojnę mającą na celu dominację Izraela na Bliskim Wschodzie... W sumie to nie ma o co się do tych Żydów przyczepić. Ba, dzięki nim możemy czytać naszą ukochaną "Gazetę Wyborczą". Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 czy ty tak na poważnie? Myslisz że moją ambicją jest mieć "stanowisko" albo pracować w TVN? Mam kilku znajomych prawników i jakoś żaden nie jest żydem. A co do twarzy dziennikarzy to chyba uroda nie powinna być w tym zawodzie głównym kryterium(chociaż TVN raczej mnie odrzuca). Jest mnostwo Polek w TV a ty mi z jakąś maszkara wyjeżdżasz. Widzę że stoisz twarzą w twarz ze swoim życiem i skoro Tobie się nie udało to napewno wina żydów bo oni Cie blokowali. Ja jakoś nie jestem żydem i nieźle sobie radzę i nigdzie na drodze nie spotkałem "zaklepanego " stanowiska. Tacy jak ty piszą te idiotyczne listy , na których znajdzie się każdy kto wychyli się ponad średnią bo przecież nikt nie jest w stanie osiągnąć czegokolwiek bez protekcji i znajomości albo pochodzenia.

merdek napisał Jeśli wierzysz że jest inaczej to jesteś naiwny albo bardzo młody.W kancelariach prawniczych 96% to żydzi. Czy to nie jest objaw rasizmu? Napisz prosze skąd masz te dane o ilości? Bo wiele osób zna prawnika albo chociaż studenta prawa więc praktycznie każdy z nich wiedziałby o takim stanie rzeczy a jakos nie widzę aby ktoś mówił "Wojtek jest prawnikiem...wiadomo bo ŻYD !!!"

Oglądasz TVN? widziałeś twarze dziennikarzy?np p.Komolka, aparycja upośledzonego człowieka,charakteryzatorki robią co mogą ale i tak lipa .Ale pchaja ją na wizję dlaczego?
Tu już cieknie ci jad, te 96% było przynajmniej zabawne.

Autorzy takich list uważają słowo "żyd" za obelgę lub wytłumaczenie czemu im sie udało a mnie nie, więc wpisuja każdą osobę bez znaczenia na pochodzenie, wystarczy że ma inne poglądy, więcej osiągneła albo jest zwolennikiem osób odmniennych w swoim patrzeniu na świat.

a to niektóre przykłady z "listy żydów w zniewolonej Polsce" które mnie urzekły Shocked (orginalne kopiuj/wklej)

Renata Beger - dywersant, aferzystka, posłanka na Sejm z listy Samoobrony
Gabriel Fleszar - piosenkarz, kompozytor, autor tekstów

Bartłomiej Frykowski - syn Wojciecha Frykowskiego, operator filmowy, zginął od ran zadanych nożem w 1999 r. w posiadłości Karoliny Wajdy (aktorka, córka Andrzeja Wajdy i Beaty Tyszkiewicz) w Głuchach (w dworze rodzinnym Cypriana Kamila Norwida, ha, ...żydostwo mieszka w dzisiejszej Polsce w polskich pałacach i dworach). pisownia orginalna

Marcin Hakiel - tancerz
Edyta Herbuś - (jest bez opisu ale jest Very Happy )
Krzysztof Ibisz - dywersant, aktor, prezenter telewizyjny i dziennikarz.
Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason
Anna Maria Mucha - polonofob, dywersant, lewak, aktorka
Jerzy Owsiak - wróg #1 Polski, Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, świnia Orwell'owska, oszust, renegat, degenerat i deprawant polskiej młodzieży, spec od anarchii i ..."róbta co chceta"
Jerzy Pilch - polonofob, dywersant
Dorota Rabczewska "Doda" - piosenkarka
Radziwiłłowie - cały książęcy ród Radziwiłłów
Piotr Rubik - kompozytor muzyki instrumentalnej, filmowej i teatralnej
Katarzyna Skrzynecka - aktorka
Kazik Staszewski - polonofob, dywersant, prowokator
Stanisław Tym - aktor, satyryk, kpiarz
Lech "Bolek" Wałęsa - Lejba Kohne - wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant
Jakub Wojewódzki - polonofob, dywersant, arogant, prowokator, tolerasta, świnia Orwell'owska
Bogusław Wołoszański - dywersant, komuch
Szymon Wydra - piosenkarz
Joanna Żak-Bucholc - polonofob, dywersant, członek redakcji "Racjonalista" - magazyn racjonalistów, gnostyków, masonów, sceptyków i ateistów
Jan Kulczyk - wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, świnia Orwell'owska, zaufany człowiek "żydoelit" i postkomuny, żydowski hochsztapler i oszust, aferzysta, złodziej

a przy tych mrugał napis "nowość" Very Happy

Agnieszka Chylińska - wokalistka rockowa
Zbigniew Cybulski - aktor wczesnego PRLu
Marcin Daniec - satyryk, kpiarz, aktor kabaretowy
Ewa Demarczyk - piosenkarka
Renata Gabryjelska - aktorka i modelka
Zamojski - zżydzony ród magnacki

polecam działy "wojskowi" i "księża"

Teraz jestem przerażony bo ta lista pokazuje najlepiej że żydzi sa wszędzie Shocked w tańcu z gwiazdami , w gwiezdnym cyrku , w idolu...wszędzie



[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:

Teraz jestem przerażony bo ta lista pokazuje najlepiej że żydzi sa wszędzie Shocked w tańcu z gwiazdami , w gwiezdnym cyrku , w idolu...wszędzie


No masz rację oni są wszędzie. W ponad 40 firmach do których wożę pudełka to w 16 w naczalstwie są żydzi. Widać to jak na dłoni. Z mordy, lub z nazwiska. A czego nie widać?!?
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weritatis i co zrobisz? Powystrzelasz wszystkich Żydów? Laughing A tak na poważnie, nie widzę rożnicy między roszczeniami Żydów, a roszczeniami Kościoła katolickiego. Za wyjątkiem jednego. Żydzi wezmą swoją działkę i sobie pójdą. A Kosciół mamy na karku. Jest to worek bez dna i ma niezaspokojony apetyt. Więc jeśli Żydzi nie zdołają puścić nas z torbami, napewno to zrobią watykańscy funkcjonariusze.Polska jest w g... po uszy. Brakuje nam tylko tarczy antyrakietowej i nigdy się z tego nie wygrzebiemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
l: A tak na poważnie, nie widzę rożnicy między roszczeniami Żydów, a roszczeniami Kościoła katolickiego. .
Zawsze kiedy judkom zaczyna brakować argumentów to próbują zmienić temat dyskusji ostatecznie uderzają w rasizm lub antysemityzm. Jak zauważycie jakie zachowania to na 90% możecie być pewni z kim macie do czynienia.

LARA!!! tu rozmawiamy o żydach, a nie o kościele nie zmieniaj tematu.


Kod:
Wyrzuceni Zydzi w 1948 roku po uprzednim okradzeniu

kraj                wyrzuceni      pozostalo   redukcja w %         

Morocco             265,000         5,700         97.8
Tunisia             110,000         1,500         98.6
Algeria             140,000             0        100.0
Egypt                75,000           100         99.9
Yemen                55,000           200         99.6
Iraq                135,000           100         99.9
Libya                38,000             0        100.0
Syria                30,000           100         99.9
Lebanon               5,000             0        100.0
Turkey (non-Arab)    75,000        18,900         74.8
Iran (non-Arab)      95,000        11,500         87.9
Total(non-Arab)     170,000        30,400         82.1
Grand total       1,023,000        38,100         96.3


A my dalej hodujemy to ścierwo.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba, tyle wiesz o żydach i ich wyrzucaniu co o tym kto jest ścierwem.

co to znaczy "wyrzuceni"?
wygnani do izraela, tak?
bo jeśli tak to ośmielam się wątpić, że wyrzucenia były zainicjowane przez zainteresowane kraje. raczej przez syjonistów - tak samo po, jak i przed wojną.
ściślej rzecz biorąc nie zostali wyrzuceni tylko przesiedleni na skutek kolejnej intrygi syjonistycznego ścierwa, które po dziś dzień hoduje takich prostaków jak ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

ściślej rzecz biorąc nie zostali wyrzuceni tylko przesiedleni na skutek kolejnej intrygi syjonistycznego ścierwa, które po dziś dzień hoduje takich prostaków jak ty.


Bardzo możliwe że zostali przesiedleni Nie mój cyrk nie moje małpy. Skutek jest taki że I$rael zupełnie utracił swoje wpływy w państwach które pozbyły się żydów, a państwa te pozbyły się paskudnego pasożyta. No i udało się żydów bardziej skoncentrować w jednym miejscu.
Bimi ty chyba wierzysz istnienie dobrych żydów* oki twoja sprawa, ale ja uważam, że 5000 lat prania mózgów i wciskania im że są narodem wybranym i najlepszym zrobiło swoje. Nawet jeśli są jacyś dobrzy żydzi to są oni po prostu zmarginalizowani i nie mają za wiele do powiedzenia. Ot mogą sobie czasem po manifestować i pokazać jaka to w i$raelu demokracja i wolność słowa.

* możliwe że próbujesz stworzyć obraz dobrego żyda, To bardzo się przyda syjonistom gdy sprawy w Palestynie zaczną iść źle i trzeba będzie z niej wiać. Pewnie wtedy się okaże że 95% i$raelitów to ci dobrzy żydzi którzy byli przeciwni syjonizmowi i w ogóle.

ps
prostaków to ty poszukaj u siebie w rodzinie, albo odwiedź lustro. tam jednego na 100% znajdziesz.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta lista to chyba dla jaj pisana Cool ...
Dajcie spokój...czy uważacie,że wystąpienie w Tańcu z P*zdami jest wielkim osiągnieciem?zarobkowo-może i tak.Ale poza tym jest to zniżenie swojej osoby poniżej dna,i tak uważa całkiem spora część Polskiego-widać jeszcze nie do konca zindoktrynowanego-społeczeństwa.Występ w tym programie można porównać do luksusowej prostytucji-bardzo zyskowne,ale...reszty się domyślacie Wink .
Pozatym-czy każdy Polak który miał babcię/dziadka/prababcię/pradziadka pochodzenia Dawidowego to od razu oszust,mason,dywersant,homoseksualista,zoofil i co tam jeszcze?osobnicy pokroju Jabba przeginają...a może to rezultat jakichś przeżyc z dzieciństwa... Very Happy Laughing

Cytat:
W ponad 40 firmach do których wożę pudełka to w 16 w naczalstwie są żydzi. Widać to jak na dłoni. Z mordy, lub z nazwiska. A czego nie widać?!?


A takie teksty to wywołują u mnie banana na ryju Very Happy .

Podejście do owej narodowości mam podobne jak Lara-nie wywierają na mnie większego wpływu,chociaż również nie podoba mi się co robią w Izraelu i w sumie gardzę ich masońskim rządem...ale czy to,że polski rząd jest lizidupny i służalczy,czy to znaczy że cały Polski naród jest taki Question Nie Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesował by mnie taki temat Wpływ Żydów na rząd polski lub też Wpływ Żydów polskich na rząd polski , a także ukazanie osób publicznych pochodzenia żydowskiego, które zajmują ważne stanowiska w środowisku publicznym oraz wpływ tych osób na opinie publiczną.
prawda/forum.html jest większości odwiedzane przez szanowną płeć męską jednak ja chciałabym podyskutować o polskich damach życia publicznego pochodzenia żydowskiego (potwierdzonego lub przypuszczającego wg. powyższej listy z polonica.net)
Pierwsza dama dziennikarstwa Pani Monika Olejnik.
Monika Olejnik - Cytat" wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, rozpoczęła karierę w stanie wojennym - po 13 grudnia 1981; ojciec pułkownikSB,szef MSW'' http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm#O
Każdy pamięta jak nasz były prezydent A.Kwaśnieski był upity tudzież narąbany fest w Charkowie i nad grobami pomordowanych Polaków wykonywał swój pijacki taniec. Polska była ponoć tak samo wolnym krajem jak dzisiaj i media tez były ponoć były wolne i ‘’niezależne’’, ale wolni dziennikarze nie zwracali jakoś uwagi , gdzie była wtedy nasza dociekliwa i bezkompromisowa P.Olejnik?
Po co nam zaprzątać głowę takimi drobiazgami:D, Jacek Żakowski, Gazeta Wyborcza czy TVP nie informowały nas o takich szczegółach .Pomimo wielkiego skandalu nie toczyły się nieskończone ataki, nie było słów krytyki wobec Aleksandra Kwaśniewskiego.
"Dziennik telewizyjny: grzechy i grzeszki" Tadeusza Zakrzewskiego
pisze "Monikę Olejnik wciśnięto do radia w pierwszym okresie stanu wojennego na polecenie komisarza wojskowego.
Za tą decyzją stał jej ojciec, pułkownik, szef ważnej jednostki MSW’

Tadeusz Zakrzewski na łamach "Wprost" z 8 lutego 2004 r.:
"Monikę Olejnik wciśnięto do radia w pierwszym okresie stanu wojennego na polecenie komisarza wojennego. Za tą decyzją stał jej ojciec, pułkownik, szef ważnej jednostki MSW"
Monika Olejnik, absolwentka zootechniki, a nie dziennikarstwa, zdobyła dziennikarskie doświadczenie w radiu w czasie stanu wojennego, gdy bardzo wielka część dziennikarzy bojkotowała wtedy takie media jak radio i telewizję.

PiS - spot reklamowy (wersja Moniki Olejnik) "Układy" 2007
Dziennikarka demonstruje swoje poglądy i prowadzi agitację polityczną zamiast prowadzić merytoryczne dyskusje i być kompetentnym i obiektywnym dziennikarzem.

I ponad 10 lat puszczana sa jej progamy czy to TVP czy TVN w czasie jej największej oglądalności ....,gdzie pół Polski ogląda jej wypociny...może jakieś nowe osoby?

W Radio Zet Monika Olejnik przodowała w ataku na Romana Giertycha (Giertych pytany przez dziennikarzy, czy należy Jacka Kuronia usunąć z podręczników szkolnych, odparł: Nie, ale należy go umieścić między Januszem Radziwiłłem a Szczęsnym Potockim. Zarzucił też Kuroniowi szkodzenie Polsce i zdradę ideałów "Solidarności". "Polakom należy się prawda o ich własnej historii i nie wolno tej prawdy sprzedawać z powodu tego, że ktoś wyznaje jakiś mit, albo jest to dla kogoś wygodne politycznie")
Roman Giertych oczywiście jest beeeee (buhehehe pwenie bo Polak).
· ‘’Roman, przestań pieprzyć’’
o Autor: Marek Starybrat (dziennikarz Radia Zet)
o Opis: Komentarz do wypowiedzi Giertycha w rozmowie z Moniką Olejnik na antenie Radia Zet
o Źródło: gazeta.pl, 11 lipca 2007

i nieważne , że został znieważony urzędnik państwowy dodajmy Polak.
Na dzisiaj tyle do tego teamtu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Mnie osobiście Żydzi nie interesują, ani nie ziębią, ani nie grzeją. Z wyjątkiem tego, że nie podoba mi się co robią w Izraelu.


Nie mieliby swobody w Izraelu gdyby nie potezna diaspora majaca duze wpływy w silnych krajach. Sam Izrael to takie małe gówienko, ktore samodzielnie zdechłoby raz dwa.

Żydzi nie raz uczynili USA potworne kuku, a mimo to USA robią wszystko by ich wspierać. To uważasza za takie nic?

Cytat:
Polsce jednak panuje obsesja na punkcie Żydów i moim zdaniem kompletnie nieuzasadniona


A dlaczego polscy europarlamentarzysci lobbują o uznawanie wrogów Izraela za terrorystów? Czemu pancerze do Rosomaków i pociski ppanc kupujemy w Izraelu, a jednocześnie godzimy się na sankcje dla Iranu? To przecież w Izraelu znalazł schornienie Szlomo Morel i Bagsik, więc z polskiego punktu wdzenia powinno być odwrotnie. Czemu w polskich mediach jest tyle kłamstw na temat konfliktu bliskowschodniego? Czemu osoby polemizujące z Grossem trkatowane są jak trędowaci? Czemu nagłasnia się koszty pazernośći KK (przyanaję) i pisze o Swiatyni Opatrzności, a ansolutnym tabu sa koszty budowy muzeum Zydów polskich? Widzę jak stada ludzi podpuszczonych przez media pomsuja na ta swiatynie i ja się w tym miejscu zgadzam, ale fakt, ze milcza o Muzeum jest przerazający. przerazajacy, bo pokazuje jak żydowscy macherzy sterują masami w różnych krajach.

Sterują i wytwarzaja totalitarną atmosfere, gdy kazdy głos sprzeciwu jest ośmieszany, osadzany i pietnowany.

Nie zmyśliłem sobie tego. To jest ponura rzeczywistość jaką widzę robiąc sobie zwykła prasówkę w mainstreamie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frasobliwy, już Hitler chciał uwolnić świat od Żydów, i nie udało mu się. Społeczeństwo żydowskie istnieje i trzeba się z tym pogodzić, tak jak ja muszę się pogodzić, że żyję w zacofanym kraju, który dopuszcza do ingerowania w sprawy polityczne, społeczne i obyczajowe, taką organizację pasożytniczą jak Kościół Katolicki. Jestem a zwracaniem nieruchomości prawowitym właścicielom /w tym wypadku KK przeciągnął strunę i to mocno/, ale nie jestem za finansowaniem z budżetu państwa wszelkich zachcianek zarówno Gmin Żydowskich, jak i Kościoła. Bo uważam że Polskę na to nie stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na tapetę po Monice Olejnik kolej na damę przodującą feministkę w Polsce krytyk literacki Pani Kazmiera Szczuka
polonica.net:
Cytat:
Kazimiera Szczuka - polonofob, komuch, dywersant, arogant, prowokator, feministka, członkini partii Zieloni; historyk literatury, działaczka ruchów kobiecych - walczy o prawo do aborcji, antykoncepcji i edukacji seksualnej; córka Stanisława Szczuki, adwokata i matki z rodziny Winawerów pochodzenia żydowskiego. Uczennica polonofoba Marii Janion.


Oczywiście największy skandal Szczuki czyli program Wojewódzki show , w którym to P. Szczuka naśmiewała się z nieuleczalnej chorej kobiety założycielki kółek różańcowych. Pytanie czy P. Kazimiera wiedziała o chorobie? Sprawa może nie jest karna , ale świadczy o poziomie jaki reprezentuje Pani K.SZ. I teraz nawet jeśli nie miała ona świadomości o chorobie to i tak nie zmienia faktu , że w TV dopuszczono do naigrywania się z wiary. Ciekawe jakby to było gdy by ktoś tak jak nasza feministka naśmiewał się publicznie z Judaizmu albo jeszcze lepiej z Islamu. By się działo oj działo salon , aż by sikał w gacie ,że ma coś do roboty.
No , ale to był tylko Katolicyzm phi normalka.
Tutaj fragmencik w którym Szczuka żali się zachodnim mediom i wspomina o swoim pochodzeniu:
Cytat:
There was a scandal because they hate me,"
Ms. Szczuka said, referring to the Radio Maryja
listeners who reportedly demanded that the government take action against her. "
They hate me because I'm a feminist, I'm Jewish — mostly because I'm a feminist,
" she said.
CAŁOŚĆ: http://www.nytimes.com/2006/05/03/world/.....ref=slogin
Opis: o Radiu Maryja
Źródło: New York Times
I drugi cytaciik w którym Szczuka się przyznaje:
Cytat:
Moja mama jest Żydówką, mój ojciec nie


http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53662,837803.html

K.Szczuka to skandalistka , która chce ,aby było o niej głośno raz oblewa kogoś piwem , raz nosi koszulke z napisem ‘’mam okres’’ w akcji wolność dla t-shirta celem akcji miałą być tolerancja...czyli w przyszłości mają wszyscy chodzić w takich koszulkach, które różnią się napisami...,a Ci co nie będą tolerancyjni... będą się ukrywać przed tolerancyjnymi , w razie tak na wszelki wypadek co by się nie narazić. Przerażająca jest myśl co by się stało gdyby ktoś w tych czasach miłości i tolerancji zobaczył
tiszert z napisem "jestem Polakiem".


Feministyczna Dulska
Cytat:
Elektryzującą atmosferę, ale i dziwaczne wypowiedzi Kazimiery Szczuki zapamiętał z "Dobrych książek" krytyk i dramaturg Tomasz Łubieński.
- Z przykrością myślę, jak brutalnie potraktowała nieżyjącego już Jana Kota. Wrzeszczała, że był złym mężem i ojcem. Wyszła z niej Dulska, mieszczka w wydaniu feministycznym - mówi Łubieński. - Bezpardonowo i niesłusznie zaatakowała Mieczysława Jastruna. Czasem szokowała mnie kompletnym brakiem wyczucia. Gdy broniłem Czesława Bieleckiego, mówiąc o jego zasługach dla opozycji, a także więziennej głodówce, stwierdziła, że z koleżankami na obozie feministycznym także urządziła głodówkę.

Najgorsze jest to ,że Pani K.SZ jest dla wielu młodziutkich kobiet autorytetem. I młode Polki słuchają jej propagandy jak określa Stanisław Michalkiewicz propagandzisci przebrani za dziennikarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 27 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat, gdyż znalazłem w necie ciekawy artykuł nt. Moni Olejnik:
Cytat:
OLEJNIK Monika (1956 - )
?. Radio "Zet", b. żona syna J. Wasowskiego, rozwódka po dwóch małżeństwach, wychowuje (!?) jedynaka, ojciec - płk MO. Zaczynała w gazecie rolniczej jako specjalistka od krów.
Czołowa menda medialna żydokomuny. Czasami wydaje mi się, że wytrzymałaby dłużej bez wody niż bez lektury "Gazety Wyborczej" i płynących stamtąd interpretacji polskiej rzeczywistości. W felietonie z października 2005 roku porównałem jej dziennikarską "niezależność" z niezależnością stojaka do mikrofonu. Nadal podtrzymuję tę tezę. Wystarczy zresztą posłuchać co ma do powiedzenia podczas niedzielnych "Śniadań z Radiem Ż". Albo cytaty z organu Michnika vel Szechtera, albo zupełny bełkot.
Skąd się toto wzięło? Mówiąc krótko - ze stanu wojennego. Absolwentka podyplomowych studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Warszawskim (przedtem była... zootechnika) pracę w Programie III Polskiego Radia rozpoczęła w 1982 roku. Do tej instytucji, zwłaszcza w tamtym okresie, nie przyjmowano ludzi przypadkowych. Olejnik miała jednak solidną rekomendację "dziennikarską" w postaci... tatusia, wysokiego funkcjonariusza Ministerstwa Spraw Wewnętrznych PRL.


Taki rodowód pozwala lepiej zrozumieć jej preferencje polityczne, wyrażane nie tylko doborem rozmówców do prowadzonych programów (m.in. "Kropka nad i" oraz "Prosto w oczy"), ale także szukaniem schronienia przed wścibskimi dziennikarzami w samochodzie... Jerzego Urbana. Olejnik jest równie odrażająca w swoim kundliźmie wobec żydokomunistycznych "autorytetów" (Bronisław Geremek, Władysław Bartoszewski etc.), jak i w chamskim traktowaniu polityków, którzy w danym momencie nie spełniają oczekiwań michnikowego "salonu" (np. Andrzej Lepper czy Roman Giertych). Inna rzecz, że ci ostatni wyjątkowo mocno - czasami aż do wzbudzania odruchów wymiotnych - zabiegają o jej względy.
A propos odruchów... Miałem okazję parę razy zetknąć się z red. (mój skrót od "reduktor") M. Olejnik bezpośrednio podczas imprez dziennikarskich i zaręczam, że nie były to spotkania o wysokim poziomie estetyki. Wprawdzie nikt nie każe czołowej agitatorce żydokomuny być kobietą urodziwą (to zwykle pozostaje w jawnej sprzeczności) lecz np. niechlujnie ufarbowane na blond i przetłuszczone włosy u kobiety zarabiającej od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie to jawna potwarz dla Polek, które potrafią być zawsze eleganckie i zadbane, mimo dysponowania wielokrotnie skromniejszym budżetem.


Druga informacja dotyczy Rafała Ziemkiewicza:
Cytat:

ZIEMKIEWICZ Rafał (1964)
?. Dziennikarz "prawicowy", "GP".
Dyżurny Żyd "prawicowy" rodem z Piaseczna pod Warszawą. Z wykształcenia filolog polski po Uniwersytecie Warszawskim. Nienawiść i pogardę do Polaków skrywa równie udanie jak charakterystyczny dla swojej nacji, gudłajski brodozarost.
Jest m.in. autorem książki pod jednoznacznym tytułem "Polactwo". Operuje tam nie tylko pojęciami w rodzaju "chamuś w gumofilcach" ale także - wzorem swojego żydowskiego pobratymcy Bronisława Geremka - stwierdza, że nie dorośliśmy do demokracji, a ponadto jesteśmy leniwi i za mało skłonni do dalszych poświęceń. Charakterystyczne dla żydokomunistycznych pasożytów pretensje wobec polskich gojów Ziemkiewicz wyraża bez ogródek w poniższym fragmencie ww. książki:
"...Jak na razie demokracja okazała się u nas chocholim tańcem, w którym politycy, zamiast cokolwiek zaoferować, poczuli się zmuszeni pląsać w landsadach wokół prymitywa, schlebiać mu, łasić się do niego i na wyścigi przedkładać to właśnie, co powinno mu się najbardziej spodobać: że jest wspaniały, że wszystko mu się należy, i że będzie mu lepiej bez żadnego wysiłku, nie będzie trzeba nic zmienić, ponosić żadnych wyrzeczeń ani schylać grzbietu..."
Aktualnie Ziemkiewicz to jedna z 6-ramiennych gwiazd TVP, kierowanej przez Żyda Bronisława Wildsteina. Prowadzi program "Ring" do którego zaprasza głównie swoich koszernych ziomków robiących w geszefcie "kultura".

Dla Ziemkiewicza "Ring" to jednak za mało. W sobotę, 2 grudnia 2006 wieczorem można było zobaczyć go w Programie I TVP jako konferansjera podczas przeprowadzonej we Wrocławiu uroczystości wręczenia nagrody literackiej im. Angelusa Silesiusa przyznawanej jakoby "pisarzom pochodzącym z Europy Środkowej, którzy podejmują w dziełach tematy najistotniejsze dla współczesności, zmuszają do refleksji, pogłębiają wiedzę o świecie innych kultur".
Dodajmy przy okazji, że wśród autorów nominowanych do ww. nagrody prym wiedli - jak przystało na pisarzy środkowoeuropejskich - Żydzi (w tym jeden z Gdańska), a całość oprócz Żyda Ziemkiewicza uświetnił Żyd Michał Urbaniak i Żydówka Bente Kahan z dziećmi, śpiewającymi w języku... jidysz.
A wszystko to w kraju, gdzie mniejszość żydowska liczy ponoć - tu opieramy się na deklaracjach samych zainteresowanych - 3 tys. osób, czyli 0,008 proc. całego społeczeństwa...


MOTO - Ogólnie cały ten link jest niezły i zawiera sporo ciekawych informacji Shocked
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lista Żydów w zniewolonej Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile