W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kulki gejszy i inne przyrządy rehabiltacyjne   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3958
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy przyrządy rehabilitacyjne takie jak np kulki gejszy, lub orbitrek powinny być na zerowym VAT? i wydatek odpisywany od dochodu przed opodatkowaniem?
Tak
33%
 33%  [ 1 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Nie mam zdania
33%
 33%  [ 1 ]
Powinny być fnasowane z fundusz NFZ
0%
 0%  [ 0 ]
Nie obchodzi mnie to
33%
 33%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.040 mBTC

PostWysłany: 11:50, 04 Lis '17   Temat postu: Kulki gejszy i inne przyrządy rehabiltacyjne Odpowiedz z cytatem

Tego NFZ nie z finansuje!
Dlaczego?
Bo lepiej jest finansować produkcję pampersów i pieluchomajtek za kilka lat ,
niż już dziś przyrządów rehabilitacyjnych.

Po prostu NFZ odłoży wydatek w czasie!..






Czy przyrządy rehabilitacyjne takie jak np orbitrek powinny być na zerowym VAT? i wydatek odpisywany od dochodu przed opodatkowaniem?


_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 06 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty tak na serio? xD
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.040 mBTC

PostWysłany: 08:32, 06 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie zauważyłeś ostatnio większej ilości reklam produktów dla kobiet, które mają problem z trzymaniem moczu? Wkładki, pieluchomajtki, itd? W UK to jest na porządku dziennym. A wiesz jaka jest przyczyna tego, że nie trzymają moczu? Słabe mięśnie dna macicy czyli tzw mięśnie Kegla. Wiesz jak się je trenuje? Przy użyciu m.in. kulek gejszy.

Dziwi Cię to, że instrumenty rehabilitacyjne kwalifikowane są jako "seks zabawki"? No dziwi najwyraźniej.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 09 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez ja nic o seks zabawkach nice pisalem. Po prostu dziwi mnie poruszanie tutaj takich tematow.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 27 Lis '17   Temat postu: Re: Kulki gejszy i inne przyrządy rehabiltacyjne Odpowiedz z cytatem

quote="JerzyS"]Tego NFZ nie z finansuje!
Dlaczego?
Bo lepiej jest finansować produkcję pampersów i pieluchomajtek za kilka lat ,
niż już dziś przyrządów rehabilitacyjnych.

[/quote]

I następna wiedza z gie-jzerów sponsorowanych bigfarmaceutycznie.

" A wiesz jaka jest przyczyna tego, że nie trzymają moczu? Słabe mięśnie dna macicy czyli tzw mięśnie Kegla. Wiesz jak się je trenuje? Przy użyciu m.in. kulek gejszy. "

POWIADAM WAM: kulki gejszy są B. dobre. Do zabawy w rzucanie w gejszę.


Gdyby problem nietrzymania moczu dotyczył tylko kobiet, można byłoby tak przyjmować.


Wierzący w ewolucję wierzą jednocześnie w bajki medmagiczne.

Tymczasem ODRUCHY -reakcje na poziomie biologicznym dotyczące nietrzymania moczu są związane z OZNACZANIEM TERENU. Moczenie, zwłaszcza nocne, jest rozwiązaniem konfliktu NIEMOŹNOSCI OZNACZENIA=ZAZNACZENIA TERENU=rewiru. Często dotyka kobiety i dzieci z uwagi na ich słabszą pozycję w relacjach.

Każdy może sobie wpisać temat do wyszukiwarki i np. zobaczyć, że jest to częsty problem np. u psów. Których biologia jest nakierowana na prokreację, a uniemoźliwianie jej wywoluje róźne stany "rakowe". Czego nie doświadczają zwierzęta żyjące dziko.


http://5prawnatury.pl/konstelacje/


cytat:

"Witam, nietrzymanie moczu może być spowodowane konstelacją – podwójnym (obustronnym) konfliktem pęcherza „nie móc zaznaczyć granic .... Oczywiście mam na myśli osoby związane z medycyną germańską"


Mówi to Wam starą zdemenciała Źydówa, więc absolutnie nie wierzcie w to, co piszę.

Liczcie na refundację kulek z NF ZDROWIA, Szczęścia i Pomyślności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 28 Lis '17   Temat postu: Re: Kulki gejszy i inne przyrządy rehabiltacyjne Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
quote="JerzyS"]

Tymczasem ODRUCHY -reakcje na poziomie biologicznym dotyczące nietrzymania moczu są związane z OZNACZANIEM TERENU. Moczenie, zwłaszcza nocne, jest rozwiązaniem konfliktu NIEMOŹNOSCI OZNACZENIA=ZAZNACZENIA TERENU=rewiru. Często dotyka kobiety i dzieci z uwagi na ich słabszą pozycję w relacjach.



O ku@@wa rozjebałaś system. Teraz się nie dziwę facetom, którzy twierdzą, że kobiety stoją niżej od nich

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 28 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U "facetów" nietrzymanie moczu także jest spowodowane słabymi mięśniami Kegla, tylko u nich to mięsień dna miednicy.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 10:22, 28 Lis '17   Temat postu: Re: Kulki gejszy i inne przyrządy rehabiltacyjne Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
gea napisał:
quote="JerzyS"]

Tymczasem ODRUCHY -reakcje na poziomie biologicznym dotyczące nietrzymania moczu są związane z OZNACZANIEM TERENU. Moczenie, zwłaszcza nocne, jest rozwiązaniem konfliktu NIEMOŹNOSCI OZNACZENIA=ZAZNACZENIA TERENU=rewiru. Często dotyka kobiety i dzieci z uwagi na ich słabszą pozycję w relacjach.



O ku@@wa rozjebałaś system. Teraz się nie dziwę facetom, którzy twierdzą, że kobiety stoją niżej od nich

Rolling Eyes

Ow wpis powinien byc w dziale - "humor".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 29 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
U "facetów" nietrzymanie moczu także jest spowodowane słabymi mięśniami Kegla, tylko u nich to mięsień dna miednicy.


Ge666nial, wybacz, że zmieniłam ci nieco nick.

Sam podałeś link do wypowiedzi Gabora Mate, kanadyjskiego psychiatry. (yt jak leczyć uzależnienia, 10 minut)
cytat: "Kiedy prześwietlisz mózg osobom doświadczającym uzależnienie - ta sama część jest aktywna jak gdyby ktoś wbił im nóż."

CO ZNACZĄ TE SŁOWA ? ??

W mózgu mieszczą się ośrodki zawiadujące konkretnymi narządami. Jeśli uderzy ciebie ktoś w tył głowy, możesz stracić wzrok, gdyż tam jest ośrodek związany z siatkówką.

Odkrycie dr Hamera mogło zaistnieć dopiero wtedy, kiedy w technice badań zastosowano tomografię komputerową. Dr Hamer był lekarzem z powołania i, pracując w szpitalu, ROZMAWIAŁ z pacjentami. Ponieważ sam zachorował na rzadki rodzaj raka, zorientował się o podobnym traumatycznym wydarzeniu w ich życiu, jakie przeżył on. ( NAGŁA,NIESPODZIEWANA utrata bliskiej osoby) Mając dostęp do dokumentacji medycznej ROZMAWIAJĄC z pacjentami onkologicznymi, posiadając wiedzę z DZIEDZINY EMBRIOLOGII, ANATOMII, ONTOLOGII, mógł weryfikować swoje dociekania. Dotyczące innych nowotworów a w końcu WSZYSTKICH CHORÓB. (wyjąwszy urazy, zatrucia i skrajne niedożywienie) NA GRUNCIE STRICTE NAUKOWYM !!!


Wiem, że źle trafiłam na to forum chorych ludzi. Utożsamiających szukanie PRAWDY tam, gdzie nie można jej udowodnić.
Kiedy się irytuję z powodu głupich uwag, które świadczą, że osoby, które je piszą, nie mają ochoty niczego sprawdzać/ nie mogą/ nie potrafią zrozumieć, przypomina mi się moja biedna babcia, była nauczycielka niemieckiego i francuskiego na pensji.

Doprowadziłam ją do skrajnej irytacji nie chcąc powiedzieć "ich bin 8 Jahre alt" (dosłownie - jestem STARA 8 lat, podobny konstrukt jest w j. ang. ) Ja się zaparłam, że nie będę mówić, że jestem STARA. Ryczałam - "ich habe 8 Jahre".

I nic nie pomogło nawet lanie od ojca "za krnąbrność". Pamiętam ostatnie słowa babci, które powiedziała smutnym głosem : "Niemcy mówią inaczej, oni tego NIE ZROZUMIEJĄ ! ". Więc rozumiem teraz, jak cierpiała, kiedy nie była w stanie mi wytłumaczyć, że "Niemcy mówią inaczej". Swojej jedynej wnuczce.
Ja, szczerze mówiąc, mam w chwilach irytacji Was głęboko w żydowskiej toches.
Zużywacie swoja energię życiową głównie na pisanie bzdur i obrzucanie się wulgaryzmami.
Ale to wasz wybór.


Wszystko co dotyczy NAUKI, takiej jak BIOLOGIA, jest do sprawdzenia.
W nauce musi się posługiwać DEFINICJAMI.

To samo dotyczy dyskusji.

Ge666nial, ładnie piszesz. Masz sporo wiedzy.
Choć nie pamiętasz tego, sam podałeś link do yt Gabora Mate -kanadyjskiego psychiatry "jak leczyć uzależnienia " (10 min) W którym mówi : "kiedy prześwietlisz mózg ludziom doświadczającym odrzucenie, ta sama część jest aktywna, jak gdybyś wbił im nóż".
To potwierdza, że doznali szokowej informacji, która w tym miejscu ZMIENIŁA STRUKTURĘ MÓZGU (ognisko Hamera).

INFORMACJA bowiem, ma energię, masę.
Cały ziemski świat składa się z informacyjnych "klocków" - (bozonów ?), jest uporządkowany. Natura służy kaźdemu osobników aby mógł 1/ przeżyć 2/przekazać swoje geny, aby gatunek przetrwał.
I, mimo, że czasem lepiej by było, aby nie istniało prawo ciążenia, czy zachowania masy, prawa są stałe. W warunkach ziemskich.

Czy ja piszę o cudach ? Czy ja deliberuję na temat ilu Jezusów doliczył się 2000 lat temu Józef Flawiusz ?
Nie !


Ja jestem wściekła, że taki Jerzy Ulicki pisze bzdury i rozgrzaną nieistotne problemy dotyczące odległych dla Polski spraw. Mając możliwości sprawdzenia np. tego co jest przyczyną tragedii leczenia raka, zabójczych szczepień NACHALNIE STRĘCZONYCH POLSKIM NOWORODKOM, NIEMOWLĘTOM !!!!.

Wiem, że motywy ideologiczne kierowały Menachemem Schneersonem, który zrozumiał, jako lekarz, pierwsze 2 prawa GERMANISCHE HEILKUNDE. I zabronił rozpowszechniania wiedzy "germańskiej" dla gojów. Ale nie zapoznał się /nie zrozumiał ich DO KOŃCA. Powodowany pychą, która prowadzi do upadku. Kto sprawdzi, ile ten człowiek wycierpiał (pogromy na Ukrainie !) ten może zrozumieć tę chorobę.



https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Menachem_Mendel_Schneerson

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/doktor.....-r-2016-09

Ale skazanie ludzkości na onkologiczny biznes, w tym także żydów/ Żydów, to jest demoniczny projekt. To jest staczanie ludzkości w INFERNO.


Powołując się na Trivium, należy niego korzystać - co? rak, kto - dr Hamer, kiedy- przeszło 30 lat temu, gdzie - w klinikach, gdzie pracował, dlaczego? bo był mądrym lekarzem, sam miał doświadczenie onkologiczne i MIAŁ TECHNICZNE, SOCJOLOGICZNE MOŻLIWOŚCI.
Jak ?

Każdy może przeczytać jego drogę, doświadczenia, przeczytać listy, które pisał on, jego korespondencję.
Ale trzeba ... chcieć.

Aximia - też o korzeniach żydowskich, napisała swoje doświadczenia, które przeżyła i potwierdziła Prawa Natury.

Zaraz też została "wyeliminowana".

Na koniec jeszcze raz wstawiam to, co już raz napisałam w psychiatrii. Tyle tam napisałam
A widoczny efekt żaden. Mam syndrom porażki jak moja babcia żydówka.


Cytat:Minuta 4.22 : "Opiaty uśmierzają ból, także emocjonalny. Ponieważ to jest ta sama struktura w mózgu - przednia część zakrętu obręczy interpretująca emocjonalnie znaczenie bólu fizycznego.

GDY KTOŚ MÓWI : JEGO SŁOWA MNIE ZRANIŁY, ICH ZACHOWANIE BYŁO JAK CIOS W PLECY, NIE SĄ TO TYLKO METAFORY. BÓL JEST ODCZUWANY W TEJ CZĘŚCI MÓZGU.
Narkotyki i INNE UZALEZNIENIA SŁUŻĄ DO ZŁAGODZENIA BÓLU.

Nie należy pytać skąd uzależnienie , tylko SKĄD TEN BÓL."


( Wg. germańskiej, jaki szok biologiczny spowodował ten ból !!!)

W przypadku Indianki Gail –jelita złość nie do strawienia, Penny - ropień rdzenia kręgowego-utrata stabilności, Beverly- zapalenia stawów- utrata poczucia własnej wartości, ropnie skóry właściwej – atak ( HIV-a nie ma, reakcja związana z seksem, być może molestowanie).

O tym mówi Gabor Mate od pierwszej minuty. Te reakcje „chorobowe” o których mówi to reakcje wagotoniczne, czyli powrotu do normotonii. Leczenie antybiotykami, sterydami może spowodowac, że do wyleczenia – normotonii nie dojdzie, gdyż one blokują te procesy – redukcji / uzupełniania komórek ( zależy od umiejscowienia konfliktu – endo, mezo czy ektoderma).
Jednak powrót do normalności po długim czasie przebywania w biologicznym konflikcie trwa długo. Oprócz ran na narządach muszą się wycofać zmiany w mózgu i świadomości. Wymazywanie ze świadomości a raczej podświadomości trwa długo, być może nigdy całkowicie się nie usunie.

Jeśli człowiek zrozumie, że osoby od których doznał krzywdy ( rodzice ) sami stali się w swoim życiu emocjonalnymi kalekami, pozbawionymi empatii, musi WYBACZYĆ. Dopóki tego nie zrozumie, nie pogodzi się i nie odniesie się ze współczuciem, nie wyzwoli się z uzależnienia.
Człowiek jest "obiektem" samosterownym wg. cybernetyka Mariana Mazura.
A zatem MOŻE kierować swoim postępowaniem. Jeśli zrozumie...


Uważam, że problemy obecne są skutkiem wojennych traum, zapędzenia kobiet do pracy, ich "emancypacji" i oderwania od pełnienia biologicznej roli w życiu dziecka. Dopełnienie tragizmu sytuacji stanowią szkodliwe badania prenatalne ( usg) i szczepienia - medyczna hucpa.

Cytat z wypowiedzi Gabora Mate:

" Kto w medycynie mówi o miłości ?
Nie da sie bowiem wykazać, w toku podwójnie ślepej próby, że miłość w ogóle istnieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 29 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz gea myślałem, że się chociaż jakoś odniesiesz do słów, które zacytowałaś a Ty tylko próbujesz mi wyjaśnić cały kontekst rzeczywistości.

To ja Ci coś powiem, pomimo obraźliwej modyfikacji mojej xywy.

Masz rację, Informacja organizuje wszystko, całą energię. ALE mechanizm jest dwustronny. I jeśli Informacja, a właściwie jej źródło jest zbyt słabe czyli Świadomość wtedy to Informację można zmieniać zmieniając to co powinna organizować. To jak z silnikiem, pasem transmisyjnym i kołem, które napędza. Jeśli Informacja, czyli silnik jest sprawny i silny to napędza koło. Ale jeśli silnik, czyli świadomość jest nieużywane, niesprawne, nie działa, wtedy poruszając kołem można wprawiać w ruch silnik. Tak samo działa to ze Świadomością i tym co teoretycznie ma organizować. Tyle, że celowo doprowadza się do stanu, w którym Świadomość jest niszczona, spłycana, ograniczana i hamowana właśnie po to aby móc wykorzystując mechanizm zwrotny kształtować ją właśnie.

WYJAŚNIANIE tego mechanizmu niczego nie zmieni bo Świadomość ograniczona nie jest w stanie tego pojąć, dlatego należy docierać do PRZYCZYNY czyli pobudzać Świadomość i nadawać jej impuls do rozwoju, po to aby zachęcić do eksperymentów i drogą doświadczeń aby mogła ona pojąć co się od początku jej mówi. Innej metody nie ma. Trzeba poznać SIEBIE bo tylko poznanie SIEBIE i zaufanie SOBIE i zrozumienie SIEBIE pozwala osiągnąć te efekty o jakich mówisz. Ale to można zrozumieć TYLKO przez swoje Wnętrze i do tego należy innych motywować - do poznawania swego Wnętrza.

Zabierasz się do rozwiązania całej sprawy od dupy strony i dlatego spotykasz się z taką, nie inną reakcją.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 10:45, 29 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka jest przyczyna ZOK i jak je najskuteczniej stlumic/ zaleczyc/ wyleczyc....?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 29 Lis '17   Temat postu: Re: Kulki gejszy i inne przyrządy rehabiltacyjne Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Tymczasem ODRUCHY -reakcje na poziomie biologicznym dotyczące nietrzymania moczu są związane z OZNACZANIEM TERENU. Moczenie, zwłaszcza nocne, jest rozwiązaniem konfliktu NIEMOŹNOSCI OZNACZENIA=ZAZNACZENIA TERENU=rewiru. Często dotyka kobiety i dzieci z uwagi na ich słabszą pozycję w relacjach.


jeblem Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kulki gejszy i inne przyrządy rehabiltacyjne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile